Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:00 Wielkie projekty 13 (4)
- 04:50 Mistrzowie ceramiki 4 (7)
- 05:35 Jak gotować i nie marnować (4)
- 06:00 Bake off: zawodowcy 6 (2)
- 07:05 Mistrzowie ceramiki 4 (8)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Mistrzowskie ptysie / Króliczy chrzan)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Liczy się Kapelusznik / Kota-strofa)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królowa Alicja / Kulinarna niespodzianka)
- 01:30 Spidey i superkumple (14)
- 01:55 Spidey i superkumple (15)
- 02:20 Spidey i superkumple (16)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Witajcie na Wyspie Gigantycznych Krabów /Duchy Nawiedzonego Wąwozu)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Baterie dołączone / Miki i Minnie: Na lodzie!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Deszczu, idź sobie / Dzień blichtru Donalda)
- 04:00 Eureka! (Całkowite zwycięstwo!/ Cutaballoo kontra Bebe Sloth)
- 04:30 Eureka! (Eureka na Halloween/ Życie nomadów)
- 05:00 Eureka! (Ferreka / Peppereka)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Wielki Goof! / Zabawa w świecie kredek)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Muzyka pór roku / Syrenki na ratunek)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Festiwal bohaterów! / Gdzie się podziała Wanda?)
- 07:00 Blue 2 (79)
- 07:10 Blue 2 (80)
- 07:20 Blue 2 (81)
- 07:30 Blue 2 (82)
- 07:40 Blue 2 (83)
- 07:50 Blue 2 (84)
- 08:00 Blue 2 (85)
- 08:10 Blue 2 (86)
- 08:20 Blue 2 (87)
- 08:25 Miki i ja 2 (Liczymy do 100)
- 08:30 Spidey i superkumple (Pirackie plądrowanie! / Zły bot!)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki (Wizard of Dizz)
- 12:00 Pupstruction (Brygada cukierników / Remiza na kółkach)
- 12:30 Blue 3 (108)
- 12:40 Blue 3 (109)
- 12:50 Blue 3 (110)
- 13:00 Blue 3 (111)
- 13:10 Blue 3 (112)
- 13:20 Blue 3 (113)
- 13:25 Miki i ja 2 (Liczymy do 100)
- 13:30 Straż Ekipa 2 (Hej, Helek!/ W pogoni za dzięciołem)
- 16:00 Pupstruction (Robokot / Podwodne psiaki)
- 16:30 Pupstruction (Kometa / Domek na drzewie)
- 17:00 Blue 2 (79)
- 17:10 Blue 2 (80)
- 17:20 Blue 2 (81)
- 17:30 Blue 2 (82)
- 17:40 Blue 2 (83)
- 17:50 Blue 2 (84)
- 17:55 Miki i ja 2 (Liczymy do 100)
- 18:00 Superkoty (23)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia 3 (Zosia w Elfenmorze)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 3 (Sekretna biblioteka)
- 19:30 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 19:40 Blue 2 (Tańcuś)
- 19:50 Blue 2 (Squash)
- 20:00 Blue 2 (Kalambury)
- 20:10 Blue 2 (Bingo)
- 20:20 Blue 2 (Ulubiony moment)
- 20:25 Miki i ja 2 (Liczymy do 100)
- 20:30 Superkoty (Sernado / Konkurs talentów)
- 21:00 Spidey i superkumple (Spin ratuje dzień! / Wodne nieszczęście!)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Śnieżna przygoda / Atak droidów treningowych)
- 00:10 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 00:35 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (10)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (11)
- 02:35 Duch i nas dwóch (19)
- 03:00 Duch i nas dwóch (20)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (13)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (14)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (21)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (22)
- 04:50 Duch i nas dwóch (2)
- 05:15 Duch i nas dwóch (3)
- 05:35 Robale ziomale (Jaki z ciebie owad? / Eddie kaskader)
- 06:00 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 06:05 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 06:10 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 06:25 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 06:35 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 06:40 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 06:55 Płazowyż (Knajpiane rewolucje/Ostatni kram)
- 07:25 Płazowyż (Podatek/Ucieczka z więzienia)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Węzeł/ Zamiana umysłów)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Święta Greenów)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przeprosiny/ Koleżanki)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Pseudocelebryta / Obóz futbolowy)
- 12:20 Taffy (Lekcja życia)
- 12:30 Taffy (Redaktor Taffy)
- 12:35 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 12:50 Taffy (Szopi Księżyc)
- 12:55 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 13:05 Taffy (Zwrot)
- 13:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Amnesio)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Piekarix)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Po pierwsze BHP / Cavendish wyzwolony)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 17:45 Molly i Duch (Nieuczciwy Abe/ Rodzinne napięcia)
- 00:05 Blue 2 (8)
- 00:15 Blue 2 (9)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (7)
- 00:40 Kolorklocki (22)
- 00:45 Blue 2 (7)
- 00:55 Piotruś Królik (4)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (34)
- 01:20 Psi Oddział (3)
- 01:35 Blue (13)
- 01:40 Blue (6)
- 01:50 Blue (7)
- 02:00 Blue (28)
- 02:05 Tosia i Tymek (62)
- 02:20 Blue 2 (16)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (50)
- 02:40 Kręciołki (73)
- 02:50 Teletubisie (37)
- 03:05 Blue (13)
- 03:10 Blue (14)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (9)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (5)
- 03:45 Tosia i Tymek (57)
- 03:55 Tosia i Tymek (58)
- 04:10 Blue 2 (46)
- 04:15 Blue 2 (47)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (39)
- 04:35 Blue (42)
- 04:45 Blue (43)
- 04:50 Blue (9)
- 05:00 Superpyra (51)
- 05:05 Superpyra (52)
- 05:15 Kolorklocki (26)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (2)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (5)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 05:50 W Papierowej Krainie (27)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (8)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (38)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (36)
- 06:50 Superpyra (46)
- 07:00 Blue 2 (5)
- 07:05 Blue (39)
- 07:15 Blue 2 (24)
- 07:25 Blue 2 (25)
- 07:35 Blue 2 (50)
- 07:40 Blue (18)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (3)
- 08:05 Matklocki 2 (21)
- 08:15 Blue (22)
- 08:20 Blue 2 (46)
- 08:30 Blue 2 (5)
- 08:40 Psi Oddział (12)
- 08:55 Tosia i Tymek (8)
- 09:10 Piotruś Królik (10)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (8)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (5)
- 09:50 Kręciołki (97)
- 10:00 Teletubisie (55)
- 10:15 Blue 2 (15)
- 10:25 Yakka Dee 4 (15)
- 10:30 Yakka Dee 4 (16)
- 10:40 Blue 2 (17)
- 10:50 Matklocki 2 (16)
- 10:55 Matklocki (23)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (25)
- 11:15 W Papierowej Krainie (27)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (10)
- 11:50 Superpyra (24)
- 12:00 Blue 2 (8)
- 12:10 Blue (15)
- 12:15 Blue (10)
- 12:25 Blue (11)
- 12:35 Blue 2 (8)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (6)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (12)
- 13:05 Blue 2 (33)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (24)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (34)
- 13:40 Psi Oddział (3)
- 13:55 Blue (31)
- 14:05 Blue (32)
- 14:15 Blue (33)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (50)
- 14:35 Blue 2 (22)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (25)
- 15:15 W Papierowej Krainie (28)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (12)
- 15:50 Blue (16)
- 16:00 Blue (12)
- 16:10 Blue (13)
- 16:20 Matklocki (12)
- 16:25 Blue 2 (12)
- 16:35 Kolorklocki (23)
- 16:40 Kolorklocki (24)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (8)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (13)
- 17:10 Blue 2 (34)
- 17:15 Piotruś Królik (5)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (35)
- 17:45 Psi Oddział (4)
- 18:00 Blue (34)
- 18:10 Blue (35)
- 18:15 Blue (36)
- 18:25 Tosia i Tymek (68)
- 18:40 Blue 2 (23)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (51)
- 19:00 Kręciołki (75)
- 19:15 Teletubisie (39)
- 19:30 Blue (13)
- 19:40 Blue (14)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (10)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (6)
- 20:20 Tosia i Tymek (59)
- 20:30 Tosia i Tymek (60)
- 20:45 Blue 2 (12)
- 20:55 Blue 2 (13)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (36)
- 21:15 Blue (44)
- 21:25 Blue (45)
- 21:35 Superpyra (1)
- 21:40 Superpyra (2)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (6)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (7)
- 22:10 Kolorklocki (27)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 22:30 W Papierowej Krainie (29)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (25)
- 22:55 W Papierowej Krainie (28)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (12)
- 23:35 Matklocki (12)
- 23:40 Blue 2 (7)
- 23:50 Blue (16)
- 23:55 Blue 2 (21)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:40 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:55 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:20 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 05:00 Bernard 2 (66)
- 05:05 Bernard 2 (68)
- 05:10 Bernard 2 (69)
- 05:15 Bernard 2 (70)
- 05:20 Bernard 2 (72)
- 05:25 Bernard 2 (73)
- 05:30 Bernard 2 (74)
- 05:35 Bernard 2 (76)
- 05:40 Bernard 2 (77)
- 05:45 Bernard 2 (78)
- 05:50 Bernard 2 (80)
- 05:55 Bernard 2 (81)
- 06:00 Bernard 2 (82)
- 06:05 Bernard 2 (83)
- 06:10 Bernard 2 (85)
- 06:15 Bernard 2 (86)
- 06:20 Bernard 2 (87)
- 06:30 Bernard 2 (89)
- 06:35 Bernard 2 (90)
- 06:40 Bernard 2 (92)
- 06:45 Bernard 2 (93)
- 06:50 Bernard 2 (94)
- 06:55 Bernard 2 (95)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard 2 (96)
- 11:05 Bernard 2 (98)
- 11:10 Bernard 2 (99)
- 11:15 Bernard 2 (100)
- 11:25 Bernard 2 (102)
- 11:30 Bernard 2 (103)
- 11:35 Bernard 2 (104)
- 11:40 Bernard 3 (106)
- 11:45 Bernard 3 (107)
- 11:55 Bernard 3 (109)
- 12:00 Bernard 3 (110)
- 12:05 Bernard 3 (111)
- 12:10 Bernard 3 (113)
- 12:15 Bernard 3 (114)
- 12:20 Bernard 3 (115)
- 12:25 Bernard 3 (116)
- 12:30 Bernard 3 (117)
- 12:35 Bernard 3 (119)
- 12:40 Bernard 3 (120)
- 12:45 Bernard 3 (122)
- 12:50 Bernard 3 (123)
- 13:00 Bernard 3 (124)
- 13:05 Bernard 3 (125)
- 13:10 Bernard 3 (127)
- 13:15 Bernard 3 (128)
- 13:20 Bernard 3 (130)
- 13:30 Bernard 3 (131)
- 13:35 Bernard 3 (132)
- 13:40 Bernard 3 (133)
- 13:45 Bernard 3 (135)
- 13:55 Bernard 3 (136)
- 14:00 Power Players (12)
- 14:15 Power Players (13)
- 14:25 Power Players (14)
- 14:40 Power Players (15)
- 14:55 Power Players (16)
- 15:05 Power Players (17)
- 15:20 Power Players (18)
- 15:30 Power Players (19)
- 15:40 Power Players (20)
- 16:00 Power Players (21)
- 16:15 Power Players (22)
- 16:25 Power Players (23)
- 16:40 Power Players (24)
- 16:55 Power Players (25)
- 17:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (26)
- 20:15 Power Players (1)
- 20:25 Power Players (2)
- 20:35 Power Players (3)
- 20:55 Power Players (4)
- 21:05 Power Players (5)
- 21:20 Power Players (6)
- 21:30 Power Players (7)
- 21:50 Power Players (8)
- 22:00 Power Players (9)
- 22:15 Power Players (10)
- 22:25 Power Players (11)
- 22:40 Power Players (12)
- 22:55 Power Players (13)
- 23:05 Bernard 3 (137)
- 23:10 Bernard 3 (138)
- 23:15 Bernard 3 (140)
- 23:20 Bernard 3 (141)
- 23:30 Bernard 3 (142)
- 23:35 Bernard 3 (144)
- 23:40 Bernard 3 (145)
- 23:45 Bernard 3 (146)
- 23:50 Bernard 3 (148)
- 00:01 Teraz się bawimy
- 00:03 Towarzysze zabawy
- 00:06 Świat podwodny
- 00:08 Wstawaj!
- 00:10 Kolorowa magia
- 00:13 Towarzysze zabawy
- 00:16 Teraz się bawimy
- 00:18 Jaki jest twój zawód ?
- 00:21 Jaki jest twój zawód ?
- 00:24 Kolorowe koło
- 00:26 Wakacje
- 00:29 Kolorowe koło
- 00:32 Sunville
- 00:35 Sunville
- 00:37 Opowieści warzywne
- 00:39 Świat elfów
- 00:42 Zwierzęta
- 00:45 Towarzysze zabawy
- 00:48 Wakacje
- 00:50 Opowieści warzywne
- 00:52 Sunville
- 00:55 Świat elfów
- 00:58 Świat podwodny
- 01:01 Teraz się bawimy
- 01:04 Świat zwierząt
- 01:07 Łazienka
- 01:09 Pojazdy
- 01:11 Sunville
- 01:15 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:17 Posłuchaj tego
- 01:21 Miejskie życie
- 01:24 Jak podróżujemy
- 01:26 Towarzysze zabawy
- 01:30 Świat podwodny
- 01:32 Sport, sport, sport
- 01:37 Safari
- 01:39 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:41 Świat zwierząt
- 01:44 Miejskie życie
- 01:47 Rodzina bobrów
- 01:49 Sunville
- 01:53 Świat podwodny
- 01:55 Łazienka
- 01:59 Opowieści warzywne
- 02:01 Przygody w przestrzeni
- 02:04 Pojazdy
- 02:07 Safari
- 02:09 Miejskie życie
- 02:12 Muzeum
- 02:14 Oli - cykle natury
- 02:17 Grupy
- 02:20 Posłuchaj tego
- 02:23 Jaki jest twój zawód ?
- 02:26 Sunville
- 02:29 Przygody w przestrzeni
- 02:32 Panni i Fanni
- 02:34 Posłuchaj tego
- 02:37 Kącik naukowy
- 02:40 Sunville
- 02:43 Posłuchaj tego
- 02:46 Jaki jest twój zawód ?
- 02:49 Muzeum
- 02:52 Grupy
- 02:55 Urocze miejsca
- 02:57 Kącik naukowy
- 03:00 Opowieści warzywne
- 03:02 Puffy i Tubby
- 03:06 Kolorowe koło
- 03:10 Sport, sport, sport
- 03:12 Teraz się bawimy
- 03:14 Świat zwierząt
- 03:16 Posłuchaj tego
- 03:18 Świat zwierząt
- 03:22 Jaki jest twój zawód ?
- 03:25 Teraz się bawimy
- 03:27 Rodzina bobrów
- 03:30 Taniec
- 03:33 Urocze miejsca
- 03:37 Jaki jest twój zawód ?
- 03:39 Przygody w przestrzeni
- 03:43 Ding Dang Dong
- 03:46 Urocze miejsca
- 03:49 Jak podróżujemy
- 03:52 Teraz się bawimy
- 03:54 Taniec
- 03:57 Opowieści warzywne
- 03:59 Świat elfów
- 04:02 Taniec
- 04:05 Mini opowiadania
- 04:07 Świat zwierząt
- 04:09 Wstawaj!
- 04:12 Wakacje
- 04:15 Świat podwodny
- 04:18 Towarzysze zabawy
- 04:21 Kolorowe koło
- 04:24 Opowieści warzywne
- 04:27 Towarzysze zabawy
- 04:30 Opowieści warzywne
- 04:32 Kolorowe koło
- 04:35 Opowieści warzywne
- 04:37 Wakacje
- 04:40 Opowieści warzywne
- 04:43 Kolorowe koło
- 04:46 Świat podwodny
- 04:47 Kolorowe koło
- 04:50 Wakacje
- 04:52 Kolorowe koło
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:58 Opowieści warzywne
- 05:00 Kolorowe koło
- 05:03 Wakacje
- 05:06 Opowieści warzywne
- 05:08 Świat podwodny
- 05:11 Opowieści warzywne
- 05:14 Kącik naukowy
- 05:17 Miyu i Litto
- 05:19 Panni i Fanni
- 05:21 Safari
- 05:24 Miyu i Litto
- 05:26 Kącik naukowy
- 05:29 Opowieści warzywne
- 05:32 Kącik naukowy
- 05:35 Panni i Fanni
- 05:38 Puffy i Tubby
- 05:42 Kolorowe koło
- 05:45 Miyu i Litto
- 05:48 Posłuchaj tego
- 05:50 Kącik naukowy
- 05:53 Kolorowa magia
- 05:56 Urocze miejsca
- 05:58 Kolorowe koło
- 06:01 Kolorowe koło
- 06:04 Urocze miejsca
- 06:07 Kolorowe koło
- 06:09 Jaki jest twój zawód ?
- 06:12 Kącik naukowy
- 06:14 Muzeum
- 06:17 Hiphopowy kaktus
- 06:20 Mimo i Bobo
- 06:22 Małe, ale pracowite
- 06:25 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:28 Risto Gusto
- 06:31 Sippi Sappi
- 06:33 Toby McFly
- 06:37 Teraz się bawimy
- 06:40 Świat podwodny
- 06:42 Morskie przygody
- 06:45 Miejskie życie
- 06:48 Świat Mimo
- 06:50 Kaczka i Puszek
- 06:52 Pociąg
- 06:55 Hubbi i jego koledzy
- 06:57 Przygody kaczki
- 06:59 Drużyna lalek
- 07:01 Małe, ale pracowite
- 07:04 Rodzina bobrów
- 07:06 Świat podwodny
- 07:09 Towarzysze zabawy
- 07:13 Jak podróżujemy
- 07:16 Pojazdy
- 07:19 Margo i Felix
- 07:22 Albert tłumaczy
- 07:25 Zabawa w chowanego
- 07:28 Elfy przyrody
- 07:29 Hop-hop
- 07:31 Elfy przyrody
- 07:33 Mimo & Bobo PLUS
- 07:37 DuckSchool
- 07:40 Wstawaj!
- 07:42 Taniec
- 07:45 Sport, sport, sport
- 07:48 Wstawaj!
- 07:50 Teraz się bawimy
- 07:53 DuckSchool
- 07:56 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:59 Świat Mimo
- 08:02 Hubbi i jego koledzy
- 08:04 Mimo & Bobo PLUS
- 08:09 Opowieści warzywne
- 08:11 Sport, sport, sport
- 08:14 Mini opowiadania
- 08:16 Sport, sport, sport
- 08:18 Urocze miejsca
- 08:22 Zabawa w chowanego
- 08:25 Dotty i Kitty
- 08:28 Lola i Liczby
- 08:30 Elfy przyrody
- 08:32 Słodki dom
- 08:33 Monika i Rudi 2
- 08:36 Fin i Fianna
- 08:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:41 Kącik naukowy
- 08:45 Muzeum
- 08:47 Urocze miejsca
- 08:49 Puffy i Tubby
- 08:54 Mimo i Bobo
- 08:56 Lola i Liczby
- 08:59 Kształcików
- 09:00 Małe melodie
- 09:02 Słodki dom
- 09:03 Toobys
- 09:06 Afryka
- 09:09 Urocze miejsca
- 09:12 Muzeum
- 09:14 Panni i Fanni
- 09:17 Kolorowe koło
- 09:20 Jaki jest twój zawód ?
- 09:23 Monika i Rudi
- 09:26 Małe melodie
- 09:28 Wesoła łąka
- 09:31 Uczymy się
- 09:34 Przygody kaczki
- 09:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:38 Lola i Liczby
- 09:40 Kolorowa Klara
- 09:42 Margo i Felix
- 09:45 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:48 Historie Henryka
- 09:50 Uczymy się
- 09:53 Pixie 2
- 09:54 Fin i Fianna
- 09:57 Historie Henryka
- 09:59 ABC - duckBC
- 10:02 Sippi Sappi
- 10:05 Lola i Liczby
- 10:08 ABC - duckBC
- 10:11 Kolorowa Klara
- 10:13 Sippi Sappi
- 10:15 Zabawa w chowanego
- 10:18 Zack i Ziggy
- 10:21 DuckSchool
- 10:23 Uczymy się
- 10:27 Restauracja
- 10:30 Hop-hop
- 10:32 Zack i Ziggy
- 10:35 Toby McFly
- 10:38 Afryka
- 10:40 Lola i Liczby
- 10:42 Drużyna lalek
- 10:44 Lola i Liczby
- 10:48 Mały Didy
- 10:50 Kolorowa Klara
- 10:52 Afryka
- 10:54 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:57 DuckSchool
- 10:59 Margo i Felix
- 11:02 Mimo i Bobo
- 11:04 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:07 Dotty i Kitty
- 11:11 Brygada ogniowa
- 11:14 Brygada ogniowa
- 11:17 Toby McFly
- 11:20 Restauracja
- 11:23 Hiphopowy kaktus
- 11:25 Wesołe królestwo
- 11:28 Elfy przyrody
- 11:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:32 Zastęp strażaków
- 11:34 Drużyna lalek na ratunek
- 11:38 Świat zabawek
- 11:42 Afryka
- 11:44 Hubbi i jego koledzy
- 11:48 Drużyna lalek
- 11:51 Zoo
- 11:53 Skoczkowie Planet
- 11:57 Hubbi i jego koledzy
- 12:00 Przygody kaczki
- 12:02 Świat Mimo
- 12:04 Skoczkowie Planet
- 12:08 Drużyna lalek
- 12:11 Zastęp strażaków
- 12:13 Hubbi i jego koledzy
- 12:16 Drużyna lalek
- 12:19 Afryka
- 12:21 Hop-hop
- 12:23 Hiphopowy kaktus
- 12:25 Drużyna lalek na ratunek
- 12:29 Pociąg
- 12:32 Uczymy się
- 12:34 Świat zabawek
- 12:38 Hubbi i jego koledzy
- 12:40 Drużyna lalek na ratunek
- 12:42 Dinozaur Milo
- 12:46 Przygody kaczki
- 12:48 Dotty i Kitty
- 12:52 Kaczka i Puszek
- 12:54 Hubbi się tym zajmie
- 12:57 Afryka
- 12:59 Zoo
- 13:01 Dinozaur Milo
- 13:06 Toby McFly
- 13:09 Połączony świat
- 13:12 Hubbi się tym zajmie
- 13:16 Dinoland
- 13:18 Sztuka Leona
- 13:21 Wesołe królestwo
- 13:24 Zastęp strażaków
- 13:27 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:29 Małe, ale pracowite
- 13:31 Dinozaur Milo
- 13:36 Dotty i Kitty
- 13:40 Dźwięki wokół nas
- 13:42 Małe melodie
- 13:44 DuckSchool
- 13:47 Przygody kaczki
- 13:49 Monika i Rudi 2
- 13:52 Co rośnie na drzewie?
- 13:54 Wesoła łąka
- 13:57 Zabawa w chowanego
- 13:59 Co rośnie na drzewie?
- 14:00 Wesołe królestwo
- 14:03 Elfy przyrody
- 14:05 Pixie 2
- 14:06 Sippi Sappi
- 14:08 Pixie 2
- 14:09 Albert tłumaczy
- 14:13 Kolorowa Klara
- 14:15 Tempo Giusto
- 14:17 Uczymy się
- 14:20 Margo i Felix
- 14:24 Fin i Fianna
- 14:27 Pixie 2
- 14:28 Kolorowa Klara
- 14:30 Toobys
- 14:32 Hubbi i jego koledzy
- 14:34 Dotty i Kitty
- 14:39 Sippi Sappi
- 14:42 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:45 Hubbi się tym zajmie
- 14:47 Afryka
- 14:49 Przygody kaczki
- 14:51 Dźwięki wokół nas
- 14:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:55 Świat Mimo
- 14:58 Sippi Sappi
- 15:01 Zabawa w chowanego
- 15:03 Raul
- 15:06 Mimo i Bobo
- 15:08 Tempo Giusto
- 15:10 Raul
- 15:13 Mimo i Bobo
- 15:15 Mały Didy
- 15:18 Tempo Giusto
- 15:20 Wstawaj!
- 15:22 Hop-hop
- 15:25 Mimo i Bobo
- 15:27 Risto Gusto
- 15:30 Lola i Liczby
- 15:33 Afryka
- 15:35 Mimo & Bobo PLUS
- 15:40 Mimo i Bobo
- 15:43 Drużyna lalek
- 15:45 Dźwięki wokół nas
- 15:47 Brygada ogniowa
- 15:49 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:51 Co rośnie na drzewie?
- 15:53 Cubie
- 15:55 Hiphopowy kaktus
- 15:57 Co rośnie na drzewie?
- 15:59 ABC - duckBC
- 16:02 Zabawa w chowanego
- 16:04 Tempo Giusto
- 16:06 Raul
- 16:09 Cubie
- 16:11 Brygada ogniowa
- 16:13 Przygody kaczki
- 16:15 Fin i Fianna
- 16:18 Elfy przyrody
- 16:19 Afryka
- 16:22 Raul
- 16:24 Risto Gusto
- 16:28 Zabawa w chowanego
- 16:31 Świat Mimo
- 16:33 Raul
- 16:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:38 Elfy przyrody
- 16:39 Świat Mimo
- 16:43 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:45 Historie Henryka
- 16:47 Wstawaj!
- 16:49 Afryka
- 16:51 Mały Didy
- 16:53 Zack i Ziggy
- 16:56 Mimo i Bobo
- 16:59 Afryka
- 17:01 Hop-hop
- 17:03 Wstawaj!
- 17:05 Zabawa w chowanego
- 17:07 Zack i Ziggy
- 17:10 Sippi Sappi
- 17:13 Zabawa w chowanego
- 17:16 Elfy przyrody
- 17:17 Margo i Felix
- 17:20 Wstawaj!
- 17:22 Mimo i Bobo
- 17:25 Raul
- 17:27 Wstawaj!
- 17:30 Hop-hop
- 17:32 Raul
- 17:34 Afryka
- 17:37 Mimo i Bobo
- 17:40 Raul
- 17:42 Mimo i Bobo
- 17:46 Sippi Sappi
- 17:48 Pixie 2
- 17:49 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:52 Dinoland
- 17:55 Toobys
- 17:57 Słodki dom
- 17:58 Zack i Ziggy
- 18:01 Małe melodie
- 18:04 Sippi Sappi
- 18:06 Albert tłumaczy
- 18:09 Tempo Giusto
- 18:11 Małe melodie
- 18:13 Kolorowa Klara
- 18:15 Uczymy się
- 18:18 Małe melodie
- 18:20 Dźwięki wokół nas
- 18:22 Co rośnie na drzewie?
- 18:23 Sippi Sappi
- 18:25 Toobys
- 18:28 Uczymy się
- 18:30 Mimo i Bobo
- 18:33 Dotty i Kitty
- 18:37 Co rośnie na drzewie?
- 18:38 Fin i Fianna
- 18:41 Albert tłumaczy
- 18:46 Toby McFly
- 18:49 Przygody kaczki
- 18:51 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:53 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:56 Brygada ogniowa
- 18:59 Hop-hop
- 19:01 Brygada ogniowa
- 19:03 Przygody kaczki
- 19:06 Restauracja
- 19:08 Cubie
- 19:11 Brygada ogniowa
- 19:13 Tempo Giusto
- 19:16 Dźwięki wokół nas
- 19:18 Hiphopowy kaktus
- 19:20 Mimo i Bobo
- 19:23 Hop-hop
- 19:25 Drużyna lalek
- 19:27 Zabawa w chowanego
- 19:30 Fin i Fianna
- 19:33 DuckSchool
- 19:37 Afryka
- 19:39 Hop-hop
- 19:41 Zabawa w chowanego
- 19:43 Hop-hop
- 19:45 Hubbi i jego koledzy
- 19:47 Afryka
- 19:50 Afryka
- 19:53 Tempo Giusto
- 19:55 Elfy przyrody
- 19:56 Drużyna lalek na ratunek
- 19:58 Hubbi i jego koledzy
- 20:01 Uczymy się
- 20:04 Hubbi i jego koledzy
- 20:07 Małe, ale pracowite
- 20:10 Zack i Ziggy
- 20:13 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:15 Hop-hop
- 20:18 Historie Henryka
- 20:20 Mały Didy
- 20:23 Dźwięki wokół nas
- 20:25 Zoo
- 20:27 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:30 Brygada ogniowa
- 20:33 Toby McFly
- 20:37 Formy są twoje
- 20:39 Pociąg
- 20:42 Zabawa w chowanego
- 20:44 Afryka
- 20:46 Drużyna lalek na ratunek
- 20:49 Margo i Felix
- 20:52 Przygody kaczki
- 20:54 Uczymy się
- 20:57 Raul
- 21:00 Fin i Fianna
- 21:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:04 Mimo i Bobo
- 21:07 Świat Mimo
- 21:09 Sippi Sappi
- 21:12 Kolorowe koło
- 21:15 Wakacje
- 21:17 Kolorowe koło
- 21:19 Wakacje
- 21:22 Świat podwodny
- 21:25 Mimo i Bobo
- 21:27 Afryka
- 21:30 Toobys
- 21:33 Hiphopowy kaktus
- 21:35 Historie Henryka
- 21:37 Toobys
- 21:40 Wakacje
- 21:43 Kolorowe koło
- 21:45 Wakacje
- 21:48 Kolorowe koło
- 21:50 Wakacje
- 21:52 Wakacje
- 21:55 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:58 Drużyna lalek na ratunek
- 22:01 Wesoła łąka
- 22:04 Mały Didy
- 22:06 Świat zabawek
- 22:07 Toby McFly
- 22:10 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:13 Afryka
- 22:15 Przygody w przestrzeni
- 22:18 Urocze miejsca
- 22:20 Świat podwodny
- 22:22 Posłuchaj tego
- 22:24 Urocze miejsca
- 22:27 Mini opowiadania
- 22:29 Hubbi się tym zajmie
- 22:31 Wesołe królestwo
- 22:34 Mimo i Bobo
- 22:37 Połączony świat
- 22:40 Brygada ogniowa
- 22:43 Świat elfów
- 22:46 Świat podwodny
- 22:51 Rodzina bobrów
- 22:54 Jak podróżujemy
- 22:58 Wesoła łąka
- 23:01 Mimo i Bobo
- 23:03 Pixie 2
- 23:04 Dotty i Kitty
- 23:08 Uczymy się
- 23:11 Monika i Rudi 2
- 23:14 Mimo i Bobo
- 23:17 Panni i Fanni
- 23:19 Kolorowa magia
- 23:22 Miyu i Litto
- 23:25 Jaki jest twój zawód ?
- 23:28 Posłuchaj tego
- 23:31 Albert tłumaczy
- 23:35 Słodki dom
- 23:36 Wesoła łąka
- 23:39 Monika i Rudi
- 23:42 ABC - duckBC
- 23:45 Panni i Fanni
- 23:47 Kolorowe koło
- 23:50 Kolorowa magia
- 23:53 Kącik naukowy
- 23:55 Posłuchaj tego
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:11 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:39 Uczymy się z ducktv
- 14:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:42 Pory roku
- 16:45 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:47 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:51 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:55 Ulubione bajki
- 23:02 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:20 LaLiga Team of the Season
- 07:00 LaLiga Promoted Teams
- 16:50 La Manita
- 17:15 Magazyn PGE Ekstraligi (14)
- 20:30 LaLiga Preseason
- 21:30 LaLiga World (1)
- 12:00 LaLiga Team of the Season
- 12:30 LaLiga Preseason
- 13:30 LaLiga World (1)
- 18:00 LaLiga World (1)
- 18:35 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 19:10 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 19:40 La Manita
- 04:00 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 04:30 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 05:00 Leo Messi
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (7)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (8)
- 01:00 X-Games, sezon letni (2)
- 02:00 Facing Waves (5)
- 02:30 Facing Waves (1)
- 03:00 Nitro Circus: Crazy Train (6)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (5)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (6)
- 05:00 Fighting Fit (1)
- 06:00 Sports Adventure 4 (2)
- 06:30 Sports Adventure 4 (3)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (3)
- 10:00 X Games - Minneapolis (8)
- 11:00 Pro Bull Riders 2 (3)
- 12:00 Sports Adventure 4 (2)
- 12:30 Sports Adventure 4 (3)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (4)
- 16:00 WWE - Main Event (20)
- 17:00 WWE SmackDown (39)
- 18:00 WWE SmackDown (40)
- 19:00 WWE: Summer Slam (1)
- 04:15 Remont na 5+ (1)
- 04:45 Remont na 5+ (2)
- 05:05 Remont na 5+ (3)
- 05:30 Remont na 5+ (4)
- 05:35 Remont na 5+ (4)
- 06:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 06:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 07:25 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 08:20 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 08:50 Celnicy 3 (9)
- 09:20 Celnicy 3 (10)
- 09:50 Celnicy 3 (11)
- 10:20 Celnicy 3 (12)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 13:55 Remont na 5+ (5)
- 14:25 Remont na 5+ (6)
- 14:50 Remont na 5+ (7)
- 15:10 Remont na 5+ (8)
- 15:35 Remont na 5+ (1)
- 16:00 Celnicy (1)
- 16:30 Celnicy (2)
- 17:00 Celnicy (3)
- 17:30 Celnicy (4)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Dzisiaj (Gość)
- 01:50 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:20 Dzisiaj
- 03:40 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:10 Najsłabsze ogniwo 2 (2)
- 01:10 Louis Theroux: zakazane Stany (2)
- 02:20 Cuda inżynierii 6 (5)
- 03:15 Top Gear 17 (1)
- 04:05 Top Gear 31 (5)
- 05:10 Jak powstaje samochód 2 (4)
- 06:00 Samochód roku 2 (1)
- 06:30 Samochód roku 2 (2)
- 07:05 Najsłabsze ogniwo 2 (3)
- 10:00 Top Gear 17 (2)
- 11:00 Top Gear 8 (8)
- 12:15 Samochód roku 2 (1)
- 12:45 Samochód roku 2 (2)
- 13:15 Top Gear 31 (5)
- 14:30 Miliony w lombardzie 2 (1)
- 15:30 Najsłabsze ogniwo 2 (3)
- 18:30 Miliony w lombardzie 2 (1)
- 19:30 Top Gear 31 (6)
- 22:00 Louis Theroux: zakazane Stany (3)
- 23:05 Więźniarki (4)
- 10:20 Kopyta we mgle
- 11:40 Weterynarze od dziwnych stworzeń (3)
- 16:35 Z lotu ptaka
- 17:40 Rzeczne potwory 5 (Żywa torpeda)
- 18:50 Levison Wood: wędrówki (2)
- 19:50 Lwy i hieny
- 21:00 Szpital dla słoni 2 (4)