Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 Dzika kuchnia (4)
- 01:05 Dzika kuchnia (5)
- 01:40 Dzika kuchnia (7)
- 02:10 Dzika kuchnia (1)
- 02:50 Dzika kuchnia (2)
- 03:20 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:55 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 Remont na 5+ (4)
- 06:25 Remont na 5+ (5)
- 06:50 Remont na 5+ (6)
- 07:15 Remont na 5+ (7)
- 07:35 Remont na 5+ (8)
- 07:55 Dzika kuchnia (1)
- 08:25 Dzika kuchnia (2)
- 08:55 Dzika kuchnia (3)
- 09:30 Dzika kuchnia (4)
- 10:00 Przepis na remont (7)
- 10:30 Przepis na remont (8)
- 11:00 Przepis na remont (9)
- 11:30 Przepis na remont (10)
- 15:05 Przepis na remont (11)
- 15:35 Przepis na remont (12)
- 16:05 Przepis na remont (13)
- 16:35 Przepis na remont (14)
- 17:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (10)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Śniadania)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Kardiologia kobiety)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Operacje zaćmy w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Ospa wietrzna)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Nefrologia w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Małopłytkowość immunologiczna)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (3)
- 11:15 Poród co minutę (1)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (5)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 15:15 Pies na życie (7)
- 15:55 Zwierzaki z misją (9)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Ospa wietrzna)
- 17:00 Pytania do doktora (Jelita)
- 17:40 Łowcy smaków (9)
- 18:20 Happy i Zen (3)
- 19:00 Moje życie XXL (12)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (11)
- 20:55 Żyj jak Laila (1)
- 21:35 Chirurdzy 2 (4)
- 23:00 Monika i seks (3)
- 23:30 Monika i seks (4)
- 00:05 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Połamany Joe)
- 00:35 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Strzał w ciemno)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Cukierkowe Quahog)
- 01:35 Bajer z Bel-Air 4 (Will zawsze znajdzie sposób: część druga)
- 02:05 Bajer z Bel-Air 4 (Żadna filozofia)
- 02:35 Bajer z Bel-Air 4 (Ojciec roku)
- 03:05 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Sześć stóp pod ziemią)
- 03:35 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Garażowa wyprzedaż)
- 02:10 Biała sukienka
- 03:45 Rozmowy nocą
- 05:35 Pilotka
- 06:00 W rytmie wolności (2)
- 06:40 W rytmie wolności (3)
- 07:40 Polscy naukowcy na świecie (Peru)
- 08:40 Nowy kabaretowy rejs 4 (2)
- 09:40 Kabaretowy rejs (124)
- 15:10 Dobry wojak Szwejk
- 17:40 Kolumbowie (Oto dziś...)
- 20:00 Sztuczki
- 22:00 Mała Moskwa
- 00:25 Za murami śmierci
- 01:55 Wściekła pięść
- 03:55 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 05:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 1)
- 06:00 Zameldowani (3)
- 06:30 Zameldowani (4)
- 07:00 Zameldowani (5)
- 07:30 Zameldowani (6)
- 08:00 Zameldowani (7)
- 08:25 Zameldowani (8)
- 08:55 Zameldowani (9)
- 09:25 Zameldowani (10)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 10:20 Bonanza (20)
- 11:30 Bonanza (21)
- 12:25 Bonanza (22)
- 13:25 II wojna światowa - bez granic (2)
- 14:30 II wojna światowa - bez granic (3)
- 15:40 Bonanza (23)
- 16:40 Bonanza (24)
- 17:50 Auschwitz widziane z nieba (1)
- 20:00 Wściekła pięść
- 22:25 McCanick
- 08:55 Kojak 2 (10)
- 16:00 Kojak 2 (11)
- 17:00 Kojak 2 (12)
- 20:00 Igrzyska śmierci
- 22:55 Ojciec chrzestny 3
- 00:00 Trzy siostry (246)
- 01:00 Diamentowe imperium (6)
- 02:00 Teresa (42)
- 03:00 Okrutne miasto (66)
- 04:00 Przypieczętowany los (118)
- 05:00 Sploty nienawiści (23)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (62)
- 07:00 Trzy siostry (246)
- 08:00 Diamentowe imperium (6)
- 09:00 Teresa (42)
- 10:00 Okrutne miasto (66)
- 11:00 Przypieczętowany los (118)
- 12:00 Sploty nienawiści (23)
- 13:00 Diamentowe imperium (6)
- 14:00 Trzy siostry (246)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (62)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (63)
- 17:00 Trzy siostry (247)
- 18:00 Diamentowe imperium (7)
- 19:00 Teresa (43)
- 20:00 Okrutne miasto (67)
- 21:00 Przypieczętowany los (119)
- 22:00 Sploty nienawiści (24)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (63)
- 00:00 Akta zbrodni 3 (2)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (4)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (2)
- 03:00 Akta zbrodni 3 (2)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (4)
- 04:55 Znaki (4)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (53)
- 07:30 Kafejka za rogiem 4 (2)
- 08:35 Kafejka za rogiem 4 (3)
- 09:40 Gdzie powiem "tak"? 3 (1)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? 3 (2)
- 10:40 Dekoratorzy 2 (8)
- 11:10 Dekoratorzy 2 (9)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 3 (3)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 3 (2)
- 14:55 Dekoratorzy 2 (10)
- 15:25 Dekoratorzy 2 (11)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 3 (4)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 3 (3)
- 21:00 Akta zbrodni 3 (3)
- 01:50 Prezentuj broń! (4)
- 02:50 Prezentuj broń! (5)
- 03:50 Prezentuj broń! (6)
- 04:55 Prezentuj broń! (7)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (5)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (3)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (16)
- 09:00 Drużyna A 3 (1)
- 12:00 Drużyna A 3 (1)
- 12:55 Słoneczny patrol 9 (16)
- 13:55 Kobra - oddział specjalny 22 (8)
- 18:00 Drużyna A 3 (2)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (6)
- 20:00 Kanciarz
- 00:20 Winnice miłości 2 (100)
- 01:30 Prezentuj broń! (21)
- 02:45 Prezentuj broń! (22)
- 03:50 Prezentuj broń! (23)
- 04:55 Hity AXN
- 05:20 Hity AXN
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (100)
- 07:15 Profil 3 (3)
- 08:10 Profil 3 (4)
- 09:25 Domek na prerii 9 (22)
- 10:25 Domek na prerii 9 (21)
- 11:30 Cztery siostry (57)
- 12:55 Winnice miłości 2 (100)
- 14:05 Profil 3 (5)
- 15:10 Profil 3 (6)
- 16:25 Zaklinacze koni (1)
- 17:25 Zaklinacze koni (2)
- 00:55 Robocop 2
- 03:15 Powrót laleczki Chucky
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Mściciel)
- 06:30 Celnicy 2 (2)
- 07:05 Celnicy 2 (3)
- 07:40 Poirot (Express do Plymouth)
- 08:45 Poirot (Gniazdo os)
- 09:50 Poirot (Zagadka na morzu)
- 12:00 Niebezpieczna opiekunka
- 13:55 Titanic 2
- 20:00 Straszny film 5
- 21:55 Nadprzyrodzony pakt
- 23:45 Rocky 3
- 00:05 Zakończenie programu
- 04:40 Proza życia
- 05:05 10 zasad rozkochania
- 06:40 Latarnicy
- 08:15 Dzieciaki bez granic: Wiele hałasu o szkołę
- 09:45 Heidi
- 11:35 Powrót księżniczki
- 13:15 Worek mąki
- 14:45 Misja: Niewykonalna
- 16:15 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 17:50 Mam na imię Sara
- 19:20 Prawie przyjaciele
- 21:00 Oczekiwanie
- 22:35 W zawieszeniu
- 01:05 Bestia
- 02:35 Pure and Natural
- 03:30 Na szlaku
- 05:00 Zakończenie programu
- 06:20 Amerykanin
- 08:05 Czerwone niebo
- 09:50 Autor widmo
- 11:55 Kung-fu joga
- 13:40 Chłopiec z dżungli
- 15:10 Wyspa skarbów
- 16:45 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 18:25 Na skrzydłach orłów
- 20:00 90 minut do śmierci
- 21:30 Dezerter
- 23:05 Osiris Child
- 00:00 Szarada
- 01:50 Nazajutrz
- 02:10 Szalony doktor z wyspy Blood
- 03:40 Karnawał dusz
- 04:55 Delikatna grawitacja
- 05:27 Zakończenie programu
- 06:00 Kłopotliwy wnuczek
- 07:25 Dom kamiennych małp
- 08:50 Bella vista
- 10:10 Wyprane brudy na słońcu
- 10:25 Scena dla Joan
- 11:30 Moulin Rouge
- 13:35 Bella
- 14:00 Dziwna miłość Marty Ivers
- 15:50 Bisho
- 16:15 Prawdziwy uśmiech
- 17:40 Hawaje
- 18:05 Strach
- 19:25 Nigdy nie jest za późno
- 19:40 Legenda Irokezów. Mohawk
- 21:00 Miłość to za mało
- 01:05 Greenberg
- 02:50 Leonardo (5)
- 03:40 Londyński bulwar
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:55 Przesyłka specjalna
- 07:30 Tajemnica pieczęci smoka
- 09:30 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 13:20 Pan Pip
- 15:15 Projekt Dinozaur
- 16:35 Nocna jazda
- 18:00 Paryż 36
- 20:00 Houdini i Doyle (6)
- 20:45 Dynastia Tudorów (10)
- 21:40 Piano, solo
- 23:25 Hesher
- 00:35 U wrót śmierci
- 02:35 Lody na patyku 3
- 04:35 Młody Sherlock Holmes - Buster Keaton
- 05:40 Cannes 2024 (5)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Olga Bończyk)
- 06:30 Skąd ja Cię znam? (Post Malone)
- 06:45 Superstars (Sigourney Weaver, Tom Hanks, Natalie Portman, David Bowie, Arnold Schwarzenegger)
- 07:15 FilmoNewsy (37)
- 07:40 Gość Red Carpet TV (26)
- 10:05 Klik News (66)
- 10:15 Burza (102)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (103)
- 11:55 Ale lapsus (10)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8612)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8613)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (58)
- 13:55 Muzyczny express (141)
- 16:15 Willy agent (29)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (66)
- 17:30 Najpiękniejsza brzydula (97)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8613)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8614)
- 21:20 Przystanek autobusowy
- 23:05 Zapomniani
- 08:00 Maria Magdalena (14)
- 09:05 Superstars (Clint Eastwood)
- 12:15 Vidocówka (1)
- 12:30 Ale lapsus (10)
- 12:35 Ikony - 10 min. (Tom Cruise)
- 12:45 "Top 13" - ranking gwiazd (5)
- 13:10 Ikony - 10 min. (Sylvester Stallone)
- 13:20 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 13:50 Moda na sukces 34 (8307)
- 14:20 Maria Magdalena (8)
- 15:20 Maria Magdalena (9)
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (111)
- 17:15 Karetka 2 (11)
- 18:25 Triumf miłości (115)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (35)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8314)
- 20:45 Maria Magdalena (15)
- 21:45 Maria Magdalena (16)
- 22:45 Żądło
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire (9/24)
- 13:35 Columbo 4 (3)
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Aktywny senior
- 16:35 Spotkanie z balladą
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 3 (17)
- 19:00 Chicago Fire (10/24)
- 19:55 Columbo 4 (1)
- 22:00 Napisała: Morderstwo 3 (16)
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Statek Marzeń - Kapsztad