Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 01:20 U Pana Boga w ogródku
- 03:25 Prawo Archimedesa
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:40 Rok w ogrodzie extra
- 13:00 Sekretne życie kotów 2 (3)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5328)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (Rodzinne kłopoty)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (7/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:19 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (182)
- 21:10 07 zgłoś się (Hieny)
- 22:55 USA - Bóg dał nam broń
- 04:05 Hakerzy - nowi żołnierze Chin
- 05:05 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1638)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Jest i będzie dobrze)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (3007)
- 12:30 Koło fortuny (1625)
- 13:15 Akacjowa 38 (405)
- 14:05 Va banque (768)
- 14:35 Na sygnale (Sekrety i kłamstwa)
- 15:05 M jak miłość (1804)
- 16:00 Koło fortuny (1626)
- 16:35 Familiada (2866)
- 17:15 Miłość i nadzieja (10)
- 18:10 Va banque (769)
- 18:45 Akacjowa 38 (429)
- 19:35 Barwy szczęścia (3007)
- 20:10 Córka prezydenta
- 21:55 Na sygnale (Sekrety i kłamstwa)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (54)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Na wszelki WYPADEK! (Wypadki komunikacyjne)
- 08:27 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (2)
- 08:52 W Polskę jedziemy (Frombork)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:49 Ludzie z Mazowsza
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 14:05 Niezwykłe miejsca (Rynek Nowego Miasta cz. 1)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Maria, Przenajświętsza, Theotokos
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Podróże z historią (W świecie Łemków)
- 17:45 Moja historia
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:10 Łączy nas wieś mazowiecka
- 19:33 Z wieszaka historii (Kariera biustonosza)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 01:20 Bad Boys for Life
- 12:35 Gliniarze (Ucieczka)
- 13:35 Trudne sprawy (Za wysokie progi)
- 14:40 Dlaczego ja? (Macocha)
- 15:50 Wydarzenia (814)
- 16:20 Pogoda (814)
- 16:25 Interwencja (5467)
- 16:35 Gliniarze (Wyjątkowe dziecko)
- 17:35 Sekrety rodziny (W poszukiwaniu prawdy)
- 18:50 Wydarzenia (814)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (814)
- 19:45 Sport (814)
- 19:55 Pogoda (814)
- 20:05 Faceci w czerni 2
- 21:55 Państwo młodzi: Chuck i Larry
- 01:00 Love Island. Wyspa miłości (181)
- 02:00 Śmierć na 1000 sposobów (7)
- 02:30 Śmierć na 1000 sposobów (8)
- 02:55 SuperLudzie (37)
- 03:25 SuperLudzie (38)
- 03:55 SuperLudzie (39)
- 04:25 SuperLudzie (40)
- 04:55 SuperLudzie (41)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (99)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (290)
- 14:00 Gliniarze (Przyjaciel)
- 15:00 Na ratunek 112 (Zauroczenie)
- 15:30 Na ratunek 112 (Psychofan)
- 23:10 Rings
- 08:05 Smerfy (Lalka Denisy/Don Smerfo i nieproszeni goście)
- 08:45 Smerfy (Przywódca Ciamajda/Przyjęcie u Denisy)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Co jest w pudełku?)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Bolący brzuszek!)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Wielki dzień Summer)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Barbawkręt)
- 09:55 Bing 4 (Urodziny)
- 10:05 Bing 4 (Domek)
- 10:10 Bing 4 (Przezwiska)
- 10:30 Baranek Shaun (11)
- 10:35 Baranek Shaun (Kret)
- 10:37 Baranek Shaun (12)
- 10:40 Baranek Shaun (Horror Timmy'ego)
- 10:50 Baranek Shaun (Poczęstunek)
- 10:55 Milo (Weterynarz Milo)
- 11:05 Milo (Sprzątacz Milo)
- 11:30 Blue (Bob Wielkouch)
- 11:40 Blue (Szpiegowanie)
- 11:45 Blue (Jedzenie na wynos)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Miłośniczka ryb/Motyle)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Skóra)
- 23:00 Trop sprawcy
- 00:50 Rekrut 5 (22)
- 01:50 Rekrut: FBI (22)
- 02:45 Zagadki z przeszłości 3 (5)
- 03:45 Znaki (3)
- 04:45 Rysa (4)
- 05:35 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki (4)
- 07:05 Rekrut 5 (17)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (5)
- 09:00 Agenci NCIS 17 (6)
- 10:00 Rekrut 5 (17)
- 10:55 Agenci NCIS 17 (7)
- 11:55 Agenci NCIS 17 (8)
- 12:50 Rekrut 5 (18)
- 13:45 Agenci NCIS: Hawaje (15)
- 22:00 DOC: w twoich rękach 2 (10)
- 23:10 Agenci NCIS: Hawaje (17)
- 00:00 Dzika Francja (2)
- 00:55 Malownicze trasy kolejowe 4 (8)
- 01:40 W okowach mrozu 6 (14)
- 02:30 Malownicze trasy kolejowe 4 (8)
- 03:15 W okowach mrozu 6 (5)
- 08:35 Dynastie 2 (3)
- 09:40 W okowach mrozu 6 (6)
- 12:45 Dynastie 2 (3)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 4 (9)
- 14:50 W okowach mrozu 6 (15)
- 15:50 Życie na pustkowiu 7 (6)
- 18:50 Serengeti 2 (2)
- 19:55 Starożytne mocarstwa (5)
- 20:55 Życie na pustkowiu UK (1)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (7)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 3 (3)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 00:45 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 01:10 Ghostforce (Śmiecioksyny / Mikrus)
- 01:35 Taffy (Kichanie)
- 01:45 Taffy (Wysokie loty)
- 01:50 Taffy (Powrót Chudego)
- 02:00 Taffy (Bliźniacze szkolenie)
- 02:05 Taffy (Mały potwór)
- 02:10 Płazowyż 2 (Marcela)
- 02:35 Płazowyż 2 (Zagadka/Przybycie)
- 02:55 Płazowyż 2 (Zagubione w Błotopii/Skrzek idzie na studia)
- 03:20 Dronersi (Tajemnica Ora)
- 03:40 Dronersi (Powrót mistrza)
- 04:00 Dronersi (Bez synchronizacji)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Skarb z nieba)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Paliwo wikinga)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Dudy i Ser)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gracze, do boju!)
- 05:45 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 05:50 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Połykacz serc)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Królowa Miraculów)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (10)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (Gargoyle Gals / Supermarket Scandal)
- 07:55 Potworna robota 2 (To jest w środku!)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Grafficzas)
- 22:45 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 22:50 Taffy (Przyjaciele)
- 23:00 Taffy (Pani Śpiąca)
- 23:15 Taffy (Podchody z duchami)
- 23:20 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 23:30 Taffy (Cudowna lampa)
- 23:35 Taffy (Piskofobia)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 00:10 Hesher
- 01:55 Operacja Chromit - bitwa o Inczon
- 03:45 Kruk, zagadka zbrodni
- 05:35 Zakończenie programu
- 05:55 Tajna agentka
- 07:25 Weekend z królem
- 10:25 Guido Superbohater
- 11:50 Zaginiona
- 13:25 Jak kochać się z D
- 15:00 Bernie
- 16:40 Rozbitkowie
- 18:05 Szef
- 20:00 7 psychopatów
- 21:50 Hej, skarbie
- 23:40 9. życie Louisa Draxa
- 00:15 Tajemnice Brokenwood 3 (4)
- 02:00 Lewis 9 (5)
- 02:50 Harry Wild (7)
- 03:40 Milczący świadek 21 (6)
- 04:35 Z pamiętnika położnej 8 (1)
- 05:30 Obiady piątkowe 4 (6)
- 06:00 Śmierć pod palmami 4 (8)
- 07:10 Ojciec Brown 8 (10)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 22 (2)
- 09:55 Lewis 9 (5)
- 10:55 Sanditon 2 (6)
- 12:05 Śmierć pod palmami 4 (8)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 22 (2)
- 15:00 Lewis 9 (5)
- 16:00 Lewis 9 (6)
- 17:00 Ojciec Brown 9 (1)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 22 (3)
- 19:55 Śmierć pod palmami 5 (1)
- 22:55 Ojciec Brown 11 (2)
- 23:55 Profesor T (4)
- 00:45 Pułapka
- 02:25 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 03:30 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 11:00 Celnicy 2 (5)
- 20:00 Znachor
- 22:35 Suburra
- 00:05 Magia nagości 7 (1)
- 01:15 Magia nagości. Norwegia (4)
- 02:05 I love kabaret (4)
- 03:00 I love kabaret (2)
- 04:00 I love kabaret (1)
- 04:55 I love kabaret (3)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (21)
- 06:00 Gadżet show (1)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:50 Poranny rogal (51)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (12)
- 07:45 Poranny rogal (32)
- 12:45 Ludzie Hitlera (8)
- 13:50 M.A.S.H. (Upadły idol)
- 20:00 Kabaretowe przeboje 2 (4)
- 21:00 I love kabaret (3)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (8)
- 23:00 Magia nagości. Hiszpania (7)
- 00:00 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 00:50 Na osi (1092)
- 01:15 Dzika kuchnia (1)
- 01:55 Dzika kuchnia (2)
- 02:25 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 05:00 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Na osi (1092)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 2)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (8)
- 11:00 Kontrola graniczna (4)
- 12:00 Kontrola graniczna (5)
- 13:00 Kontrola graniczna (6)
- 14:00 Giganty na drogach (4)
- 15:00 Giganty na drogach (5)
- 16:00 Kontrola graniczna (7)
- 17:00 Kontrola graniczna (8)
- 22:05 Kod Jezusa (4)
- 23:05 Kod Jezusa (5)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 04:05 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:35 TVCentrum uwagi
- 20:00 Minion
- 21:55 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 04:00 Wielkie projekty 13 (4)
- 04:50 Mistrzowie ceramiki 4 (7)
- 05:35 Jak gotować i nie marnować (4)
- 06:00 Bake off: zawodowcy 6 (2)
- 07:05 Mistrzowie ceramiki 4 (8)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Mistrzowskie ptysie / Króliczy chrzan)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Liczy się Kapelusznik / Kota-strofa)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królowa Alicja / Kulinarna niespodzianka)
- 01:30 Spidey i superkumple (14)
- 01:55 Spidey i superkumple (15)
- 02:20 Spidey i superkumple (16)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Witajcie na Wyspie Gigantycznych Krabów /Duchy Nawiedzonego Wąwozu)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Baterie dołączone / Miki i Minnie: Na lodzie!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Deszczu, idź sobie / Dzień blichtru Donalda)
- 04:00 Eureka! (Całkowite zwycięstwo!/ Cutaballoo kontra Bebe Sloth)
- 04:30 Eureka! (Eureka na Halloween/ Życie nomadów)
- 05:00 Eureka! (Ferreka / Peppereka)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Wielki Goof! / Zabawa w świecie kredek)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Muzyka pór roku / Syrenki na ratunek)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Festiwal bohaterów! / Gdzie się podziała Wanda?)
- 07:00 Blue 2 (79)
- 07:10 Blue 2 (80)
- 07:20 Blue 2 (81)
- 07:30 Blue 2 (82)
- 07:40 Blue 2 (83)
- 07:50 Blue 2 (84)
- 08:00 Blue 2 (85)
- 08:10 Blue 2 (86)
- 08:20 Blue 2 (87)
- 08:25 Miki i ja 2 (Liczymy do 100)
- 08:30 Spidey i superkumple (Pirackie plądrowanie! / Zły bot!)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki (Wizard of Dizz)
- 12:00 Pupstruction (Brygada cukierników / Remiza na kółkach)
- 12:30 Blue 3 (108)
- 12:40 Blue 3 (109)
- 12:50 Blue 3 (110)
- 13:00 Blue 3 (111)
- 13:10 Blue 3 (112)
- 13:20 Blue 3 (113)
- 13:25 Miki i ja 2 (Liczymy do 100)
- 13:30 Straż Ekipa 2 (Hej, Helek!/ W pogoni za dzięciołem)
- 16:00 Pupstruction (Robokot / Podwodne psiaki)
- 16:30 Pupstruction (Kometa / Domek na drzewie)
- 17:00 Blue 2 (79)
- 17:10 Blue 2 (80)
- 17:20 Blue 2 (81)
- 17:30 Blue 2 (82)
- 17:40 Blue 2 (83)
- 17:50 Blue 2 (84)
- 17:55 Miki i ja 2 (Liczymy do 100)
- 18:00 Superkoty (23)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia 3 (Zosia w Elfenmorze)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 3 (Sekretna biblioteka)
- 19:30 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 19:40 Blue 2 (Tańcuś)
- 19:50 Blue 2 (Squash)
- 20:00 Blue 2 (Kalambury)
- 20:10 Blue 2 (Bingo)
- 20:20 Blue 2 (Ulubiony moment)
- 20:25 Miki i ja 2 (Liczymy do 100)
- 20:30 Superkoty (Sernado / Konkurs talentów)
- 21:00 Spidey i superkumple (Spin ratuje dzień! / Wodne nieszczęście!)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Śnieżna przygoda / Atak droidów treningowych)
- 00:10 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 00:35 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (10)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (11)
- 02:35 Duch i nas dwóch (19)
- 03:00 Duch i nas dwóch (20)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (13)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (14)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (21)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (22)
- 04:50 Duch i nas dwóch (2)
- 05:15 Duch i nas dwóch (3)
- 05:35 Robale ziomale (Jaki z ciebie owad? / Eddie kaskader)
- 06:00 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 06:05 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 06:10 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 06:25 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 06:35 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 06:40 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 06:55 Płazowyż (Knajpiane rewolucje/Ostatni kram)
- 07:25 Płazowyż (Podatek/Ucieczka z więzienia)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Węzeł/ Zamiana umysłów)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Święta Greenów)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przeprosiny/ Koleżanki)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Pseudocelebryta / Obóz futbolowy)
- 12:20 Taffy (Lekcja życia)
- 12:30 Taffy (Redaktor Taffy)
- 12:35 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 12:50 Taffy (Szopi Księżyc)
- 12:55 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 13:05 Taffy (Zwrot)
- 13:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Amnesio)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Piekarix)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Po pierwsze BHP / Cavendish wyzwolony)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 17:45 Molly i Duch (Nieuczciwy Abe/ Rodzinne napięcia)
- 00:05 Blue 2 (8)
- 00:15 Blue 2 (9)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (7)
- 00:40 Kolorklocki (22)
- 00:45 Blue 2 (7)
- 00:55 Piotruś Królik (4)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (34)
- 01:20 Psi Oddział (3)
- 01:35 Blue (13)
- 01:40 Blue (6)
- 01:50 Blue (7)
- 02:00 Blue (28)
- 02:05 Tosia i Tymek (62)
- 02:20 Blue 2 (16)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (50)
- 02:40 Kręciołki (73)
- 02:50 Teletubisie (37)
- 03:05 Blue (13)
- 03:10 Blue (14)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (9)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (5)
- 03:45 Tosia i Tymek (57)
- 03:55 Tosia i Tymek (58)
- 04:10 Blue 2 (46)
- 04:15 Blue 2 (47)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (39)
- 04:35 Blue (42)
- 04:45 Blue (43)
- 04:50 Blue (9)
- 05:00 Superpyra (51)
- 05:05 Superpyra (52)
- 05:15 Kolorklocki (26)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (2)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (5)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 05:50 W Papierowej Krainie (27)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (8)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (38)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (36)
- 06:50 Superpyra (46)
- 07:00 Blue 2 (5)
- 07:05 Blue (39)
- 07:15 Blue 2 (24)
- 07:25 Blue 2 (25)
- 07:35 Blue 2 (50)
- 07:40 Blue (18)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (3)
- 08:05 Matklocki 2 (21)
- 08:15 Blue (22)
- 08:20 Blue 2 (46)
- 08:30 Blue 2 (5)
- 08:40 Psi Oddział (12)
- 08:55 Tosia i Tymek (8)
- 09:10 Piotruś Królik (10)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (8)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (5)
- 09:50 Kręciołki (97)
- 10:00 Teletubisie (55)
- 10:15 Blue 2 (15)
- 10:25 Yakka Dee 4 (15)
- 10:30 Yakka Dee 4 (16)
- 10:40 Blue 2 (17)
- 10:50 Matklocki 2 (16)
- 10:55 Matklocki (23)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (25)
- 11:15 W Papierowej Krainie (27)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (10)
- 11:50 Superpyra (24)
- 12:00 Blue 2 (8)
- 12:10 Blue (15)
- 12:15 Blue (10)
- 12:25 Blue (11)
- 12:35 Blue 2 (8)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (6)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (12)
- 13:05 Blue 2 (33)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (24)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (34)
- 13:40 Psi Oddział (3)
- 13:55 Blue (31)
- 14:05 Blue (32)
- 14:15 Blue (33)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (50)
- 14:35 Blue 2 (22)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (25)
- 15:15 W Papierowej Krainie (28)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (12)
- 15:50 Blue (16)
- 16:00 Blue (12)
- 16:10 Blue (13)
- 16:20 Matklocki (12)
- 16:25 Blue 2 (12)
- 16:35 Kolorklocki (23)
- 16:40 Kolorklocki (24)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (8)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (13)
- 17:10 Blue 2 (34)
- 17:15 Piotruś Królik (5)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (35)
- 17:45 Psi Oddział (4)
- 18:00 Blue (34)
- 18:10 Blue (35)
- 18:15 Blue (36)
- 18:25 Tosia i Tymek (68)
- 18:40 Blue 2 (23)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (51)
- 19:00 Kręciołki (75)
- 19:15 Teletubisie (39)
- 19:30 Blue (13)
- 19:40 Blue (14)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (10)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (6)
- 20:20 Tosia i Tymek (59)
- 20:30 Tosia i Tymek (60)
- 20:45 Blue 2 (12)
- 20:55 Blue 2 (13)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (36)
- 21:15 Blue (44)
- 21:25 Blue (45)
- 21:35 Superpyra (1)
- 21:40 Superpyra (2)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (6)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (7)
- 22:10 Kolorklocki (27)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 22:30 W Papierowej Krainie (29)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (25)
- 22:55 W Papierowej Krainie (28)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (12)
- 23:35 Matklocki (12)
- 23:40 Blue 2 (7)
- 23:50 Blue (16)
- 23:55 Blue 2 (21)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:40 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:55 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:20 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 05:00 Bernard 2 (66)
- 05:05 Bernard 2 (68)
- 05:10 Bernard 2 (69)
- 05:15 Bernard 2 (70)
- 05:20 Bernard 2 (72)
- 05:25 Bernard 2 (73)
- 05:30 Bernard 2 (74)
- 05:35 Bernard 2 (76)
- 05:40 Bernard 2 (77)
- 05:45 Bernard 2 (78)
- 05:50 Bernard 2 (80)
- 05:55 Bernard 2 (81)
- 06:00 Bernard 2 (82)
- 06:05 Bernard 2 (83)
- 06:10 Bernard 2 (85)
- 06:15 Bernard 2 (86)
- 06:20 Bernard 2 (87)
- 06:30 Bernard 2 (89)
- 06:35 Bernard 2 (90)
- 06:40 Bernard 2 (92)
- 06:45 Bernard 2 (93)
- 06:50 Bernard 2 (94)
- 06:55 Bernard 2 (95)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard 2 (96)
- 11:05 Bernard 2 (98)
- 11:10 Bernard 2 (99)
- 11:15 Bernard 2 (100)
- 11:25 Bernard 2 (102)
- 11:30 Bernard 2 (103)
- 11:35 Bernard 2 (104)
- 11:40 Bernard 3 (106)
- 11:45 Bernard 3 (107)
- 11:55 Bernard 3 (109)
- 12:00 Bernard 3 (110)
- 12:05 Bernard 3 (111)
- 12:10 Bernard 3 (113)
- 12:15 Bernard 3 (114)
- 12:20 Bernard 3 (115)
- 12:25 Bernard 3 (116)
- 12:30 Bernard 3 (117)
- 12:35 Bernard 3 (119)
- 12:40 Bernard 3 (120)
- 12:45 Bernard 3 (122)
- 12:50 Bernard 3 (123)
- 13:00 Bernard 3 (124)
- 13:05 Bernard 3 (125)
- 13:10 Bernard 3 (127)
- 13:15 Bernard 3 (128)
- 13:20 Bernard 3 (130)
- 13:30 Bernard 3 (131)
- 13:35 Bernard 3 (132)
- 13:40 Bernard 3 (133)
- 13:45 Bernard 3 (135)
- 13:55 Bernard 3 (136)
- 14:00 Power Players (12)
- 14:15 Power Players (13)
- 14:25 Power Players (14)
- 14:40 Power Players (15)
- 14:55 Power Players (16)
- 15:05 Power Players (17)
- 15:20 Power Players (18)
- 15:30 Power Players (19)
- 15:40 Power Players (20)
- 16:00 Power Players (21)
- 16:15 Power Players (22)
- 16:25 Power Players (23)
- 16:40 Power Players (24)
- 16:55 Power Players (25)
- 17:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (26)
- 20:15 Power Players (1)
- 20:25 Power Players (2)
- 20:35 Power Players (3)
- 20:55 Power Players (4)
- 21:05 Power Players (5)
- 21:20 Power Players (6)
- 21:30 Power Players (7)
- 21:50 Power Players (8)
- 22:00 Power Players (9)
- 22:15 Power Players (10)
- 22:25 Power Players (11)
- 22:40 Power Players (12)
- 22:55 Power Players (13)
- 23:05 Bernard 3 (137)
- 23:10 Bernard 3 (138)
- 23:15 Bernard 3 (140)
- 23:20 Bernard 3 (141)
- 23:30 Bernard 3 (142)
- 23:35 Bernard 3 (144)
- 23:40 Bernard 3 (145)
- 23:45 Bernard 3 (146)
- 23:50 Bernard 3 (148)
- 00:01 Teraz się bawimy
- 00:03 Towarzysze zabawy
- 00:06 Świat podwodny
- 00:08 Wstawaj!
- 00:10 Kolorowa magia
- 00:13 Towarzysze zabawy
- 00:16 Teraz się bawimy
- 00:18 Jaki jest twój zawód ?
- 00:21 Jaki jest twój zawód ?
- 00:24 Kolorowe koło
- 00:26 Wakacje
- 00:29 Kolorowe koło
- 00:32 Sunville
- 00:35 Sunville
- 00:37 Opowieści warzywne
- 00:39 Świat elfów
- 00:42 Zwierzęta
- 00:45 Towarzysze zabawy
- 00:48 Wakacje
- 00:50 Opowieści warzywne
- 00:52 Sunville
- 00:55 Świat elfów
- 00:58 Świat podwodny
- 01:01 Teraz się bawimy
- 01:04 Świat zwierząt
- 01:07 Łazienka
- 01:09 Pojazdy
- 01:11 Sunville
- 01:15 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:17 Posłuchaj tego
- 01:21 Miejskie życie
- 01:24 Jak podróżujemy
- 01:26 Towarzysze zabawy
- 01:30 Świat podwodny
- 01:32 Sport, sport, sport
- 01:37 Safari
- 01:39 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:41 Świat zwierząt
- 01:44 Miejskie życie
- 01:47 Rodzina bobrów
- 01:49 Sunville
- 01:53 Świat podwodny
- 01:55 Łazienka
- 01:59 Opowieści warzywne
- 02:01 Przygody w przestrzeni
- 02:04 Pojazdy
- 02:07 Safari
- 02:09 Miejskie życie
- 02:12 Muzeum
- 02:14 Oli - cykle natury
- 02:17 Grupy
- 02:20 Posłuchaj tego
- 02:23 Jaki jest twój zawód ?
- 02:26 Sunville
- 02:29 Przygody w przestrzeni
- 02:32 Panni i Fanni
- 02:34 Posłuchaj tego
- 02:37 Kącik naukowy
- 02:40 Sunville
- 02:43 Posłuchaj tego
- 02:46 Jaki jest twój zawód ?
- 02:49 Muzeum
- 02:52 Grupy
- 02:55 Urocze miejsca
- 02:57 Kącik naukowy
- 03:00 Opowieści warzywne
- 03:02 Puffy i Tubby
- 03:06 Kolorowe koło
- 03:10 Sport, sport, sport
- 03:12 Teraz się bawimy
- 03:14 Świat zwierząt
- 03:16 Posłuchaj tego
- 03:18 Świat zwierząt
- 03:22 Jaki jest twój zawód ?
- 03:25 Teraz się bawimy
- 03:27 Rodzina bobrów
- 03:30 Taniec
- 03:33 Urocze miejsca
- 03:37 Jaki jest twój zawód ?
- 03:39 Przygody w przestrzeni
- 03:43 Ding Dang Dong
- 03:46 Urocze miejsca
- 03:49 Jak podróżujemy
- 03:52 Teraz się bawimy
- 03:54 Taniec
- 03:57 Opowieści warzywne
- 03:59 Świat elfów
- 04:02 Taniec
- 04:05 Mini opowiadania
- 04:07 Świat zwierząt
- 04:09 Wstawaj!
- 04:12 Wakacje
- 04:15 Świat podwodny
- 04:18 Towarzysze zabawy
- 04:21 Kolorowe koło
- 04:24 Opowieści warzywne
- 04:27 Towarzysze zabawy
- 04:30 Opowieści warzywne
- 04:32 Kolorowe koło
- 04:35 Opowieści warzywne
- 04:37 Wakacje
- 04:40 Opowieści warzywne
- 04:43 Kolorowe koło
- 04:46 Świat podwodny
- 04:47 Kolorowe koło
- 04:50 Wakacje
- 04:52 Kolorowe koło
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:58 Opowieści warzywne
- 05:00 Kolorowe koło
- 05:03 Wakacje
- 05:06 Opowieści warzywne
- 05:08 Świat podwodny
- 05:11 Opowieści warzywne
- 05:14 Kącik naukowy
- 05:17 Miyu i Litto
- 05:19 Panni i Fanni
- 05:21 Safari
- 05:24 Miyu i Litto
- 05:26 Kącik naukowy
- 05:29 Opowieści warzywne
- 05:32 Kącik naukowy
- 05:35 Panni i Fanni
- 05:38 Puffy i Tubby
- 05:42 Kolorowe koło
- 05:45 Miyu i Litto
- 05:48 Posłuchaj tego
- 05:50 Kącik naukowy
- 05:53 Kolorowa magia
- 05:56 Urocze miejsca
- 05:58 Kolorowe koło
- 06:01 Kolorowe koło
- 06:04 Urocze miejsca
- 06:07 Kolorowe koło
- 06:09 Jaki jest twój zawód ?
- 06:12 Kącik naukowy
- 06:14 Muzeum
- 06:17 Hiphopowy kaktus
- 06:20 Mimo i Bobo
- 06:22 Małe, ale pracowite
- 06:25 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:28 Risto Gusto
- 06:31 Sippi Sappi
- 06:33 Toby McFly
- 06:37 Teraz się bawimy
- 06:40 Świat podwodny
- 06:42 Morskie przygody
- 06:45 Miejskie życie
- 06:48 Świat Mimo
- 06:50 Kaczka i Puszek
- 06:52 Pociąg
- 06:55 Hubbi i jego koledzy
- 06:57 Przygody kaczki
- 06:59 Drużyna lalek
- 07:01 Małe, ale pracowite
- 07:04 Rodzina bobrów
- 07:06 Świat podwodny
- 07:09 Towarzysze zabawy
- 07:13 Jak podróżujemy
- 07:16 Pojazdy
- 07:19 Margo i Felix
- 07:22 Albert tłumaczy
- 07:25 Zabawa w chowanego
- 07:28 Elfy przyrody
- 07:29 Hop-hop
- 07:31 Elfy przyrody
- 07:33 Mimo & Bobo PLUS
- 07:37 DuckSchool
- 07:40 Wstawaj!
- 07:42 Taniec
- 07:45 Sport, sport, sport
- 07:48 Wstawaj!
- 07:50 Teraz się bawimy
- 07:53 DuckSchool
- 07:56 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:59 Świat Mimo
- 08:02 Hubbi i jego koledzy
- 08:04 Mimo & Bobo PLUS
- 08:09 Opowieści warzywne
- 08:11 Sport, sport, sport
- 08:14 Mini opowiadania
- 08:16 Sport, sport, sport
- 08:18 Urocze miejsca
- 08:22 Zabawa w chowanego
- 08:25 Dotty i Kitty
- 08:28 Lola i Liczby
- 08:30 Elfy przyrody
- 08:32 Słodki dom
- 08:33 Monika i Rudi 2
- 08:36 Fin i Fianna
- 08:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:41 Kącik naukowy
- 08:45 Muzeum
- 08:47 Urocze miejsca
- 08:49 Puffy i Tubby
- 08:54 Mimo i Bobo
- 08:56 Lola i Liczby
- 08:59 Kształcików
- 09:00 Małe melodie
- 09:02 Słodki dom
- 09:03 Toobys
- 09:06 Afryka
- 09:09 Urocze miejsca
- 09:12 Muzeum
- 09:14 Panni i Fanni
- 09:17 Kolorowe koło
- 09:20 Jaki jest twój zawód ?
- 09:23 Monika i Rudi
- 09:26 Małe melodie
- 09:28 Wesoła łąka
- 09:31 Uczymy się
- 09:34 Przygody kaczki
- 09:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:38 Lola i Liczby
- 09:40 Kolorowa Klara
- 09:42 Margo i Felix
- 09:45 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:48 Historie Henryka
- 09:50 Uczymy się
- 09:53 Pixie 2
- 09:54 Fin i Fianna
- 09:57 Historie Henryka
- 09:59 ABC - duckBC
- 10:02 Sippi Sappi
- 10:05 Lola i Liczby
- 10:08 ABC - duckBC
- 10:11 Kolorowa Klara
- 10:13 Sippi Sappi
- 10:15 Zabawa w chowanego
- 10:18 Zack i Ziggy
- 10:21 DuckSchool
- 10:23 Uczymy się
- 10:27 Restauracja
- 10:30 Hop-hop
- 10:32 Zack i Ziggy
- 10:35 Toby McFly
- 10:38 Afryka
- 10:40 Lola i Liczby
- 10:42 Drużyna lalek
- 10:44 Lola i Liczby
- 10:48 Mały Didy
- 10:50 Kolorowa Klara
- 10:52 Afryka
- 10:54 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:57 DuckSchool
- 10:59 Margo i Felix
- 11:02 Mimo i Bobo
- 11:04 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:07 Dotty i Kitty
- 11:11 Brygada ogniowa
- 11:14 Brygada ogniowa
- 11:17 Toby McFly
- 11:20 Restauracja
- 11:23 Hiphopowy kaktus
- 11:25 Wesołe królestwo
- 11:28 Elfy przyrody
- 11:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:32 Zastęp strażaków
- 11:34 Drużyna lalek na ratunek
- 11:38 Świat zabawek
- 11:42 Afryka
- 11:44 Hubbi i jego koledzy
- 11:48 Drużyna lalek
- 11:51 Zoo
- 11:53 Skoczkowie Planet
- 11:57 Hubbi i jego koledzy
- 12:00 Przygody kaczki
- 12:02 Świat Mimo
- 12:04 Skoczkowie Planet
- 12:08 Drużyna lalek
- 12:11 Zastęp strażaków
- 12:13 Hubbi i jego koledzy
- 12:16 Drużyna lalek
- 12:19 Afryka
- 12:21 Hop-hop
- 12:23 Hiphopowy kaktus
- 12:25 Drużyna lalek na ratunek
- 12:29 Pociąg
- 12:32 Uczymy się
- 12:34 Świat zabawek
- 12:38 Hubbi i jego koledzy
- 12:40 Drużyna lalek na ratunek
- 12:42 Dinozaur Milo
- 12:46 Przygody kaczki
- 12:48 Dotty i Kitty
- 12:52 Kaczka i Puszek
- 12:54 Hubbi się tym zajmie
- 12:57 Afryka
- 12:59 Zoo
- 13:01 Dinozaur Milo
- 13:06 Toby McFly
- 13:09 Połączony świat
- 13:12 Hubbi się tym zajmie
- 13:16 Dinoland
- 13:18 Sztuka Leona
- 13:21 Wesołe królestwo
- 13:24 Zastęp strażaków
- 13:27 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:29 Małe, ale pracowite
- 13:31 Dinozaur Milo
- 13:36 Dotty i Kitty
- 13:40 Dźwięki wokół nas
- 13:42 Małe melodie
- 13:44 DuckSchool
- 13:47 Przygody kaczki
- 13:49 Monika i Rudi 2
- 13:52 Co rośnie na drzewie?
- 13:54 Wesoła łąka
- 13:57 Zabawa w chowanego
- 13:59 Co rośnie na drzewie?
- 14:00 Wesołe królestwo
- 14:03 Elfy przyrody
- 14:05 Pixie 2
- 14:06 Sippi Sappi
- 14:08 Pixie 2
- 14:09 Albert tłumaczy
- 14:13 Kolorowa Klara
- 14:15 Tempo Giusto
- 14:17 Uczymy się
- 14:20 Margo i Felix
- 14:24 Fin i Fianna
- 14:27 Pixie 2
- 14:28 Kolorowa Klara
- 14:30 Toobys
- 14:32 Hubbi i jego koledzy
- 14:34 Dotty i Kitty
- 14:39 Sippi Sappi
- 14:42 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:45 Hubbi się tym zajmie
- 14:47 Afryka
- 14:49 Przygody kaczki
- 14:51 Dźwięki wokół nas
- 14:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:55 Świat Mimo
- 14:58 Sippi Sappi
- 15:01 Zabawa w chowanego
- 15:03 Raul
- 15:06 Mimo i Bobo
- 15:08 Tempo Giusto
- 15:10 Raul
- 15:13 Mimo i Bobo
- 15:15 Mały Didy
- 15:18 Tempo Giusto
- 15:20 Wstawaj!
- 15:22 Hop-hop
- 15:25 Mimo i Bobo
- 15:27 Risto Gusto
- 15:30 Lola i Liczby
- 15:33 Afryka
- 15:35 Mimo & Bobo PLUS
- 15:40 Mimo i Bobo
- 15:43 Drużyna lalek
- 15:45 Dźwięki wokół nas
- 15:47 Brygada ogniowa
- 15:49 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:51 Co rośnie na drzewie?
- 15:53 Cubie
- 15:55 Hiphopowy kaktus
- 15:57 Co rośnie na drzewie?
- 15:59 ABC - duckBC
- 16:02 Zabawa w chowanego
- 16:04 Tempo Giusto
- 16:06 Raul
- 16:09 Cubie
- 16:11 Brygada ogniowa
- 16:13 Przygody kaczki
- 16:15 Fin i Fianna
- 16:18 Elfy przyrody
- 16:19 Afryka
- 16:22 Raul
- 16:24 Risto Gusto
- 16:28 Zabawa w chowanego
- 16:31 Świat Mimo
- 16:33 Raul
- 16:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:38 Elfy przyrody
- 16:39 Świat Mimo
- 16:43 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:45 Historie Henryka
- 16:47 Wstawaj!
- 16:49 Afryka
- 16:51 Mały Didy
- 16:53 Zack i Ziggy
- 16:56 Mimo i Bobo
- 16:59 Afryka
- 17:01 Hop-hop
- 17:03 Wstawaj!
- 17:05 Zabawa w chowanego
- 17:07 Zack i Ziggy
- 17:10 Sippi Sappi
- 17:13 Zabawa w chowanego
- 17:16 Elfy przyrody
- 17:17 Margo i Felix
- 17:20 Wstawaj!
- 17:22 Mimo i Bobo
- 17:25 Raul
- 17:27 Wstawaj!
- 17:30 Hop-hop
- 17:32 Raul
- 17:34 Afryka
- 17:37 Mimo i Bobo
- 17:40 Raul
- 17:42 Mimo i Bobo
- 17:46 Sippi Sappi
- 17:48 Pixie 2
- 17:49 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:52 Dinoland
- 17:55 Toobys
- 17:57 Słodki dom
- 17:58 Zack i Ziggy
- 18:01 Małe melodie
- 18:04 Sippi Sappi
- 18:06 Albert tłumaczy
- 18:09 Tempo Giusto
- 18:11 Małe melodie
- 18:13 Kolorowa Klara
- 18:15 Uczymy się
- 18:18 Małe melodie
- 18:20 Dźwięki wokół nas
- 18:22 Co rośnie na drzewie?
- 18:23 Sippi Sappi
- 18:25 Toobys
- 18:28 Uczymy się
- 18:30 Mimo i Bobo
- 18:33 Dotty i Kitty
- 18:37 Co rośnie na drzewie?
- 18:38 Fin i Fianna
- 18:41 Albert tłumaczy
- 18:46 Toby McFly
- 18:49 Przygody kaczki
- 18:51 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:53 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:56 Brygada ogniowa
- 18:59 Hop-hop
- 19:01 Brygada ogniowa
- 19:03 Przygody kaczki
- 19:06 Restauracja
- 19:08 Cubie
- 19:11 Brygada ogniowa
- 19:13 Tempo Giusto
- 19:16 Dźwięki wokół nas
- 19:18 Hiphopowy kaktus
- 19:20 Mimo i Bobo
- 19:23 Hop-hop
- 19:25 Drużyna lalek
- 19:27 Zabawa w chowanego
- 19:30 Fin i Fianna
- 19:33 DuckSchool
- 19:37 Afryka
- 19:39 Hop-hop
- 19:41 Zabawa w chowanego
- 19:43 Hop-hop
- 19:45 Hubbi i jego koledzy
- 19:47 Afryka
- 19:50 Afryka
- 19:53 Tempo Giusto
- 19:55 Elfy przyrody
- 19:56 Drużyna lalek na ratunek
- 19:58 Hubbi i jego koledzy
- 20:01 Uczymy się
- 20:04 Hubbi i jego koledzy
- 20:07 Małe, ale pracowite
- 20:10 Zack i Ziggy
- 20:13 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:15 Hop-hop
- 20:18 Historie Henryka
- 20:20 Mały Didy
- 20:23 Dźwięki wokół nas
- 20:25 Zoo
- 20:27 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:30 Brygada ogniowa
- 20:33 Toby McFly
- 20:37 Formy są twoje
- 20:39 Pociąg
- 20:42 Zabawa w chowanego
- 20:44 Afryka
- 20:46 Drużyna lalek na ratunek
- 20:49 Margo i Felix
- 20:52 Przygody kaczki
- 20:54 Uczymy się
- 20:57 Raul
- 21:00 Fin i Fianna
- 21:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:04 Mimo i Bobo
- 21:07 Świat Mimo
- 21:09 Sippi Sappi
- 21:12 Kolorowe koło
- 21:15 Wakacje
- 21:17 Kolorowe koło
- 21:19 Wakacje
- 21:22 Świat podwodny
- 21:25 Mimo i Bobo
- 21:27 Afryka
- 21:30 Toobys
- 21:33 Hiphopowy kaktus
- 21:35 Historie Henryka
- 21:37 Toobys
- 21:40 Wakacje
- 21:43 Kolorowe koło
- 21:45 Wakacje
- 21:48 Kolorowe koło
- 21:50 Wakacje
- 21:52 Wakacje
- 21:55 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:58 Drużyna lalek na ratunek
- 22:01 Wesoła łąka
- 22:04 Mały Didy
- 22:06 Świat zabawek
- 22:07 Toby McFly
- 22:10 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:13 Afryka
- 22:15 Przygody w przestrzeni
- 22:18 Urocze miejsca
- 22:20 Świat podwodny
- 22:22 Posłuchaj tego
- 22:24 Urocze miejsca
- 22:27 Mini opowiadania
- 22:29 Hubbi się tym zajmie
- 22:31 Wesołe królestwo
- 22:34 Mimo i Bobo
- 22:37 Połączony świat
- 22:40 Brygada ogniowa
- 22:43 Świat elfów
- 22:46 Świat podwodny
- 22:51 Rodzina bobrów
- 22:54 Jak podróżujemy
- 22:58 Wesoła łąka
- 23:01 Mimo i Bobo
- 23:03 Pixie 2
- 23:04 Dotty i Kitty
- 23:08 Uczymy się
- 23:11 Monika i Rudi 2
- 23:14 Mimo i Bobo
- 23:17 Panni i Fanni
- 23:19 Kolorowa magia
- 23:22 Miyu i Litto
- 23:25 Jaki jest twój zawód ?
- 23:28 Posłuchaj tego
- 23:31 Albert tłumaczy
- 23:35 Słodki dom
- 23:36 Wesoła łąka
- 23:39 Monika i Rudi
- 23:42 ABC - duckBC
- 23:45 Panni i Fanni
- 23:47 Kolorowe koło
- 23:50 Kolorowa magia
- 23:53 Kącik naukowy
- 23:55 Posłuchaj tego
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:11 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:39 Uczymy się z ducktv
- 14:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:42 Pory roku
- 16:45 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:47 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:51 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:55 Ulubione bajki
- 23:02 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:20 LaLiga Team of the Season
- 07:00 LaLiga Promoted Teams
- 16:50 La Manita
- 17:15 Magazyn PGE Ekstraligi (14)
- 20:30 LaLiga Preseason
- 21:30 LaLiga World (1)
- 12:00 LaLiga Team of the Season
- 12:30 LaLiga Preseason
- 13:30 LaLiga World (1)
- 18:00 LaLiga World (1)
- 18:35 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 19:10 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 19:40 La Manita
- 04:00 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 04:30 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 05:00 Leo Messi
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (7)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (8)
- 01:00 X-Games, sezon letni (2)
- 02:00 Facing Waves (5)
- 02:30 Facing Waves (1)
- 03:00 Nitro Circus: Crazy Train (6)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (5)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (6)
- 05:00 Fighting Fit (1)
- 06:00 Sports Adventure 4 (2)
- 06:30 Sports Adventure 4 (3)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (3)
- 10:00 X Games - Minneapolis (8)
- 11:00 Pro Bull Riders 2 (3)
- 12:00 Sports Adventure 4 (2)
- 12:30 Sports Adventure 4 (3)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (4)
- 16:00 WWE - Main Event (20)
- 17:00 WWE SmackDown (39)
- 18:00 WWE SmackDown (40)
- 19:00 WWE: Summer Slam (1)
- 04:15 Remont na 5+ (1)
- 04:45 Remont na 5+ (2)
- 05:05 Remont na 5+ (3)
- 05:30 Remont na 5+ (4)
- 05:35 Remont na 5+ (4)
- 06:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 06:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 07:25 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 08:20 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 08:50 Celnicy 3 (9)
- 09:20 Celnicy 3 (10)
- 09:50 Celnicy 3 (11)
- 10:20 Celnicy 3 (12)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 13:55 Remont na 5+ (5)
- 14:25 Remont na 5+ (6)
- 14:50 Remont na 5+ (7)
- 15:10 Remont na 5+ (8)
- 15:35 Remont na 5+ (1)
- 16:00 Celnicy (1)
- 16:30 Celnicy (2)
- 17:00 Celnicy (3)
- 17:30 Celnicy (4)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Dzisiaj (Gość)
- 01:50 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:20 Dzisiaj
- 03:40 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:10 Najsłabsze ogniwo 2 (2)
- 01:10 Louis Theroux: zakazane Stany (2)
- 02:20 Cuda inżynierii 6 (5)
- 03:15 Top Gear 17 (1)
- 04:05 Top Gear 31 (5)
- 05:10 Jak powstaje samochód 2 (4)
- 06:00 Samochód roku 2 (1)
- 06:30 Samochód roku 2 (2)
- 07:05 Najsłabsze ogniwo 2 (3)
- 10:00 Top Gear 17 (2)
- 11:00 Top Gear 8 (8)
- 12:15 Samochód roku 2 (1)
- 12:45 Samochód roku 2 (2)
- 13:15 Top Gear 31 (5)
- 14:30 Miliony w lombardzie 2 (1)
- 15:30 Najsłabsze ogniwo 2 (3)
- 18:30 Miliony w lombardzie 2 (1)
- 19:30 Top Gear 31 (6)
- 22:00 Louis Theroux: zakazane Stany (3)
- 23:05 Więźniarki (4)
- 10:20 Kopyta we mgle
- 11:40 Weterynarze od dziwnych stworzeń (3)
- 16:35 Z lotu ptaka
- 17:40 Rzeczne potwory 5 (Żywa torpeda)
- 18:50 Levison Wood: wędrówki (2)
- 19:50 Lwy i hieny
- 21:00 Szpital dla słoni 2 (4)
- 00:35 Dzika kuchnia (4)
- 01:05 Dzika kuchnia (5)
- 01:40 Dzika kuchnia (7)
- 02:10 Dzika kuchnia (1)
- 02:50 Dzika kuchnia (2)
- 03:20 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:55 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 Remont na 5+ (4)
- 06:25 Remont na 5+ (5)
- 06:50 Remont na 5+ (6)
- 07:15 Remont na 5+ (7)
- 07:35 Remont na 5+ (8)
- 07:55 Dzika kuchnia (1)
- 08:25 Dzika kuchnia (2)
- 08:55 Dzika kuchnia (3)
- 09:30 Dzika kuchnia (4)
- 10:00 Przepis na remont (7)
- 10:30 Przepis na remont (8)
- 11:00 Przepis na remont (9)
- 11:30 Przepis na remont (10)
- 15:05 Przepis na remont (11)
- 15:35 Przepis na remont (12)
- 16:05 Przepis na remont (13)
- 16:35 Przepis na remont (14)
- 17:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (10)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Śniadania)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Kardiologia kobiety)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Operacje zaćmy w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Ospa wietrzna)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Nefrologia w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Małopłytkowość immunologiczna)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (3)
- 11:15 Poród co minutę (1)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (5)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 15:15 Pies na życie (7)
- 15:55 Zwierzaki z misją (9)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Ospa wietrzna)
- 17:00 Pytania do doktora (Jelita)
- 17:40 Łowcy smaków (9)
- 18:20 Happy i Zen (3)
- 19:00 Moje życie XXL (12)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (11)
- 20:55 Żyj jak Laila (1)
- 21:35 Chirurdzy 2 (4)
- 23:00 Monika i seks (3)
- 23:30 Monika i seks (4)
- 00:05 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Połamany Joe)
- 00:35 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Strzał w ciemno)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Cukierkowe Quahog)
- 01:35 Bajer z Bel-Air 4 (Will zawsze znajdzie sposób: część druga)
- 02:05 Bajer z Bel-Air 4 (Żadna filozofia)
- 02:35 Bajer z Bel-Air 4 (Ojciec roku)
- 03:05 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Sześć stóp pod ziemią)
- 03:35 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Garażowa wyprzedaż)
- 02:10 Biała sukienka
- 03:45 Rozmowy nocą
- 05:35 Pilotka
- 06:00 W rytmie wolności (2)
- 06:40 W rytmie wolności (3)
- 07:40 Polscy naukowcy na świecie (Peru)
- 08:40 Nowy kabaretowy rejs 4 (2)
- 09:40 Kabaretowy rejs (124)
- 15:10 Dobry wojak Szwejk
- 17:40 Kolumbowie (Oto dziś...)
- 20:00 Sztuczki
- 22:00 Mała Moskwa
- 00:25 Za murami śmierci
- 01:55 Wściekła pięść
- 03:55 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 05:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 1)
- 06:00 Zameldowani (3)
- 06:30 Zameldowani (4)
- 07:00 Zameldowani (5)
- 07:30 Zameldowani (6)
- 08:00 Zameldowani (7)
- 08:25 Zameldowani (8)
- 08:55 Zameldowani (9)
- 09:25 Zameldowani (10)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 10:20 Bonanza (20)
- 11:30 Bonanza (21)
- 12:25 Bonanza (22)
- 13:25 II wojna światowa - bez granic (2)
- 14:30 II wojna światowa - bez granic (3)
- 15:40 Bonanza (23)
- 16:40 Bonanza (24)
- 17:50 Auschwitz widziane z nieba (1)
- 20:00 Wściekła pięść
- 22:25 McCanick
- 08:55 Kojak 2 (10)
- 16:00 Kojak 2 (11)
- 17:00 Kojak 2 (12)
- 20:00 Igrzyska śmierci
- 22:55 Ojciec chrzestny 3
- 00:00 Trzy siostry (246)
- 01:00 Diamentowe imperium (6)
- 02:00 Teresa (42)
- 03:00 Okrutne miasto (66)
- 04:00 Przypieczętowany los (118)
- 05:00 Sploty nienawiści (23)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (62)
- 07:00 Trzy siostry (246)
- 08:00 Diamentowe imperium (6)
- 09:00 Teresa (42)
- 10:00 Okrutne miasto (66)
- 11:00 Przypieczętowany los (118)
- 12:00 Sploty nienawiści (23)
- 13:00 Diamentowe imperium (6)
- 14:00 Trzy siostry (246)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (62)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (63)
- 17:00 Trzy siostry (247)
- 18:00 Diamentowe imperium (7)
- 19:00 Teresa (43)
- 20:00 Okrutne miasto (67)
- 21:00 Przypieczętowany los (119)
- 22:00 Sploty nienawiści (24)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (63)
- 00:00 Akta zbrodni 3 (2)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (4)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (2)
- 03:00 Akta zbrodni 3 (2)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (4)
- 04:55 Znaki (4)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (53)
- 07:30 Kafejka za rogiem 4 (2)
- 08:35 Kafejka za rogiem 4 (3)
- 09:40 Gdzie powiem "tak"? 3 (1)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? 3 (2)
- 10:40 Dekoratorzy 2 (8)
- 11:10 Dekoratorzy 2 (9)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 3 (3)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 3 (2)
- 14:55 Dekoratorzy 2 (10)
- 15:25 Dekoratorzy 2 (11)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 3 (4)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 3 (3)
- 21:00 Akta zbrodni 3 (3)
- 01:50 Prezentuj broń! (4)
- 02:50 Prezentuj broń! (5)
- 03:50 Prezentuj broń! (6)
- 04:55 Prezentuj broń! (7)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (5)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (3)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (16)
- 09:00 Drużyna A 3 (1)
- 12:00 Drużyna A 3 (1)
- 12:55 Słoneczny patrol 9 (16)
- 13:55 Kobra - oddział specjalny 22 (8)
- 18:00 Drużyna A 3 (2)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (6)
- 20:00 Kanciarz
- 00:20 Winnice miłości 2 (100)
- 01:30 Prezentuj broń! (21)
- 02:45 Prezentuj broń! (22)
- 03:50 Prezentuj broń! (23)
- 04:55 Hity AXN
- 05:20 Hity AXN
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (100)
- 07:15 Profil 3 (3)
- 08:10 Profil 3 (4)
- 09:25 Domek na prerii 9 (22)
- 10:25 Domek na prerii 9 (21)
- 11:30 Cztery siostry (57)
- 12:55 Winnice miłości 2 (100)
- 14:05 Profil 3 (5)
- 15:10 Profil 3 (6)
- 16:25 Zaklinacze koni (1)
- 17:25 Zaklinacze koni (2)
- 00:55 Robocop 2
- 03:15 Powrót laleczki Chucky
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Mściciel)
- 06:30 Celnicy 2 (2)
- 07:05 Celnicy 2 (3)
- 07:40 Poirot (Express do Plymouth)
- 08:45 Poirot (Gniazdo os)
- 09:50 Poirot (Zagadka na morzu)
- 12:00 Niebezpieczna opiekunka
- 13:55 Titanic 2
- 20:00 Straszny film 5
- 21:55 Nadprzyrodzony pakt
- 23:45 Rocky 3
- 00:05 Zakończenie programu
- 04:40 Proza życia
- 05:05 10 zasad rozkochania
- 06:40 Latarnicy
- 08:15 Dzieciaki bez granic: Wiele hałasu o szkołę
- 09:45 Heidi
- 11:35 Powrót księżniczki
- 13:15 Worek mąki
- 14:45 Misja: Niewykonalna
- 16:15 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 17:50 Mam na imię Sara
- 19:20 Prawie przyjaciele
- 21:00 Oczekiwanie
- 22:35 W zawieszeniu
- 01:05 Bestia
- 02:35 Pure and Natural
- 03:30 Na szlaku
- 05:00 Zakończenie programu
- 06:20 Amerykanin
- 08:05 Czerwone niebo
- 09:50 Autor widmo
- 11:55 Kung-fu joga
- 13:40 Chłopiec z dżungli
- 15:10 Wyspa skarbów
- 16:45 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 18:25 Na skrzydłach orłów
- 20:00 90 minut do śmierci
- 21:30 Dezerter
- 23:05 Osiris Child
- 00:00 Szarada
- 01:50 Nazajutrz
- 02:10 Szalony doktor z wyspy Blood
- 03:40 Karnawał dusz
- 04:55 Delikatna grawitacja
- 05:27 Zakończenie programu
- 06:00 Kłopotliwy wnuczek
- 07:25 Dom kamiennych małp
- 08:50 Bella vista
- 10:10 Wyprane brudy na słońcu
- 10:25 Scena dla Joan
- 11:30 Moulin Rouge
- 13:35 Bella
- 14:00 Dziwna miłość Marty Ivers
- 15:50 Bisho
- 16:15 Prawdziwy uśmiech
- 17:40 Hawaje
- 18:05 Strach
- 19:25 Nigdy nie jest za późno
- 19:40 Legenda Irokezów. Mohawk
- 21:00 Miłość to za mało
- 01:05 Greenberg
- 02:50 Leonardo (5)
- 03:40 Londyński bulwar
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:55 Przesyłka specjalna
- 07:30 Tajemnica pieczęci smoka
- 09:30 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 13:20 Pan Pip
- 15:15 Projekt Dinozaur
- 16:35 Nocna jazda
- 18:00 Paryż 36
- 20:00 Houdini i Doyle (6)
- 20:45 Dynastia Tudorów (10)
- 21:40 Piano, solo
- 23:25 Hesher
- 00:35 U wrót śmierci
- 02:35 Lody na patyku 3
- 04:35 Młody Sherlock Holmes - Buster Keaton
- 05:40 Cannes 2024 (5)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Olga Bończyk)
- 06:30 Skąd ja Cię znam? (Post Malone)
- 06:45 Superstars (Sigourney Weaver, Tom Hanks, Natalie Portman, David Bowie, Arnold Schwarzenegger)
- 07:15 FilmoNewsy (37)
- 07:40 Gość Red Carpet TV (26)
- 10:05 Klik News (66)
- 10:15 Burza (102)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (103)
- 11:55 Ale lapsus (10)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8612)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8613)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (58)
- 13:55 Muzyczny express (141)
- 16:15 Willy agent (29)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (66)
- 17:30 Najpiękniejsza brzydula (97)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8613)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8614)
- 21:20 Przystanek autobusowy
- 23:05 Zapomniani
- 08:00 Maria Magdalena (14)
- 09:05 Superstars (Clint Eastwood)
- 12:15 Vidocówka (1)
- 12:30 Ale lapsus (10)
- 12:35 Ikony - 10 min. (Tom Cruise)
- 12:45 "Top 13" - ranking gwiazd (5)
- 13:10 Ikony - 10 min. (Sylvester Stallone)
- 13:20 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 13:50 Moda na sukces 34 (8307)
- 14:20 Maria Magdalena (8)
- 15:20 Maria Magdalena (9)
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (111)
- 17:15 Karetka 2 (11)
- 18:25 Triumf miłości (115)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (35)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8314)
- 20:45 Maria Magdalena (15)
- 21:45 Maria Magdalena (16)
- 22:45 Żądło
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire (9/24)
- 13:35 Columbo 4 (3)
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Aktywny senior
- 16:35 Spotkanie z balladą
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 3 (17)
- 19:00 Chicago Fire (10/24)
- 19:55 Columbo 4 (1)
- 22:00 Napisała: Morderstwo 3 (16)
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Statek Marzeń - Kapsztad
- 04:15 Hip Show
- 04:35 Hip Show
- 05:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Sporty walki: King of Kings Grand Prix 16.03.2024
- 00:25 Azory - wieloryby i ludzie
- 01:20 Gepardy z głębin
- 02:15 Nowa granica (8)
- 02:40 Zenit (10)
- 03:10 Dzikie zwierzęta (11)
- 03:40 Podróż przez historię (22)
- 04:05 Podróż przez historię (23)
- 04:30 Łowcy przeszłości (11)
- 05:20 Detektywi historii: Waterloo
- 06:15 Dzień, w którym... (4)
- 07:10 Sarah Shark (3)
- 07:35 Sarah Shark (1)
- 12:20 Zdalnie sterowana wojna
- 13:15 Głuptaki - po złej stronie
- 14:05 W ciemnościach
- 15:05 Kłopoty w krainie lemurów
- 15:55 Alternatywna historia internetu
- 16:50 Wspaniały świat (7)
- 17:20 Ścieżki słów
- 18:10 Pod prąd
- 19:05 Ruchome obrazki
- 20:00 Podróż przez historię (19)
- 20:25 Na tropie yeti
- 21:20 Looking for Sultan
- 22:05 Pokaż mi jak mieszkasz (13)
- 22:30 Pokaż mi jak mieszkasz (14)
- 23:00 Moja dubajska rodzina (2)
- 23:30 Ostatni karawaniarze Sahary
- 00:40 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 7)
- 01:15 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 7)
- 01:45 Esports Skills Camp (1)
- 01:55 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 97)
- 02:30 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 98)
- 03:00 Stream Nation (Nightingale, część 9)
- 03:30 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 7)
- 16:25 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 9)
- 16:55 Sim Racing Challenge 2022 (13)
- 17:05 Stream Nation (House Flipper 2, część 10)
- 17:30 Sim Racing Challenge 2022 (9)
- 17:40 Gildia Smaków
- 17:50 Board News
- 22:00 Kino dla graczy: Superhero
- 23:50 Pixel Heaven 2021
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 To Był Hit!
- 17:00 100 polskich przebojów wszech czasów
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 20:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 1 na 1
- 20:15 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Hits Around the World
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Polish muzykę
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Norm of the north: keys to the kingdom
- 01:30 City grammar (6)
- 01:40 City grammar (9)
- 01:50 City grammar (11)
- 02:00 La la land
- 04:10 English united (14)
- 04:20 English united (15)
- 04:30 3ways2 (17)
- 04:40 English in focus (53)
- 05:00 Art land (19)
- 05:05 Art land (20)
- 05:10 Crafty hands 2 (10)
- 05:20 Okey-dokey (10)
- 05:30 Once upon a time (10)
- 05:40 Words to grow (19)
- 05:45 Words to grow (20)
- 05:50 English playtime (4)
- 06:00 Magic science (4)
- 06:15 Yummy for mummy (6)
- 06:25 Kids in action (7)
- 06:30 Kids in action (8)
- 06:35 Alfred & wilfred (1)
- 06:40 Alfred & wilfred (13)
- 06:45 A school day in the uk (2)
- 07:00 Simple phrases (4)
- 07:10 Life around (4)
- 07:15 Life around (38)
- 07:20 Life around (47)
- 07:25 Grammar wise (9)
- 07:50 Basic lexis (4)
- 07:55 Basic lexis (5)
- 08:00 Mojo morning (15)
- 08:15 All about (43)
- 08:20 All about (44)
- 08:25 All about (45)
- 08:30 Here and there (29)
- 08:40 Here and there (30)
- 08:50 Euronews. smart regions (15)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (5)
- 09:20 Let's talk (5)
- 09:35 English in focus (15)
- 09:45 English 911 2 (30)
- 09:50 English 911 2 (31)
- 09:55 English 911 2 (34)
- 10:00 Perfect english (31)
- 10:05 Perfect english (32)
- 10:10 English in focus (32)
- 10:20 Let's read right (16)
- 10:25 Basic lexis (49)
- 10:35 Basic lexis (50)
- 10:45 Basic lexis (51)
- 10:55 Step by step 2 (17)
- 11:00 Art land (19)
- 11:05 Art land (20)
- 11:10 Crafty hands 2 (10)
- 11:20 Okey-dokey (10)
- 11:30 Once upon a time (10)
- 11:40 Words to grow (19)
- 11:45 Words to grow (20)
- 11:50 English playtime (4)
- 12:00 Magic science (4)
- 12:15 Yummy for mummy (6)
- 12:25 Kids in action (7)
- 12:30 Kids in action (8)
- 12:35 Alfred & wilfred (1)
- 12:40 Alfred & wilfred (13)
- 12:45 A school day in the uk (2)
- 13:00 Mojo morning (17)
- 13:15 Easy talk (30)
- 13:20 All about (46)
- 13:25 All about (47)
- 13:30 All about (48)
- 13:35 Here and there (31)
- 13:45 Here and there (32)
- 13:55 Euronews. smart regions (16)
- 14:00 English united (16)
- 14:05 English united (17)
- 14:20 3ways2 (18)
- 14:30 English in focus (54)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (20)
- 15:20 Keep fit (21)
- 15:30 What did they say (70)
- 15:35 What did they say (71)
- 15:40 What did they say (72)
- 15:45 What did they say (63)
- 16:00 Grammar wise (12)
- 16:25 English is the key (4)
- 16:35 English is the key (5)
- 16:45 English is the key (6)
- 17:00 Norm of the north: king sized adventure
- 18:30 Basic lexis (49)
- 18:40 Basic lexis (50)
- 18:50 Basic lexis (51)
- 19:00 Simple phrases (4)
- 19:10 Life around (4)
- 19:15 Life around (38)
- 19:20 Life around (47)
- 19:25 Grammar wise (9)
- 19:50 Basic lexis (4)
- 19:55 Basic lexis (5)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (5)
- 20:20 Let's talk (5)
- 20:35 English in focus (15)
- 20:45 English 911 2 (30)
- 20:50 English 911 2 (31)
- 20:55 English 911 2 (34)
- 21:00 Knives out
- 23:10 This day in history
- 23:20 Keep fit (20)
- 23:30 Keep fit (21)
- 23:40 What did they say (70)
- 23:45 What did they say (71)
- 23:50 What did they say (72)
- 23:55 What did they say (63)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Ваши деньги
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Ваши деньги
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Люди доброй воли
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Последний день диктатора
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:16 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:45 Le journal
- 02:50 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:42 Ici l'Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Pomorze na weekend (Krynica Morska)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny 2 (23)
- 09:30 W labiryncie (Likwidacja)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 14:05 Niezwykłe miejsca (Rynek Nowego Miasta cz. 1)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Maria, Przenajświętsza, Theotokos
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 W świetle prawdy (Bohaterowie Sierpnia '80)
- 17:15 Łzy królewny Juraty
- 17:30 Panorama flesz
- 17:36 W ogrodzie i zagrodzie
- 17:50 Raport gospodarczy
- 18:15 Sierpniowe związki
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Wiatrak
- 19:25 Szaleństwo Majki Skowron (Kłusownik)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 18:01 Polskie Parki Narodowe (Karkonoski Park Narodowy)
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Wokół nas (Horror w oficynie)
- 19:00 Wojenne dziewczyny (5)
- 19:45 Dlaczego krowa... (Konie arabskie)
- 19:57 Muzealne opowieści (73)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Ewa i jej goście
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Monteserrat Caballe i Bernard Ładysz 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 14:05 Niezwykłe miejsca (Rynek Nowego Miasta cz. 1)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (14 sierpnia)
- 14:45 Dlaczego krowa...
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Maria, Przenajświętsza, Theotokos
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:29 Teleskop kulturalny
- 17:34 Prognoza pogody
- 17:36 Igrzyska w regionach
- 18:03 Prosto z lasu
- 18:16 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (14 sierpnia)
- 18:55 Czas na muzykę
- 19:45 Reportaż TVP Poznań
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Przegląd suwalski
- 08:26 Panorama litewska
- 08:33 Przegląd ukraiński
- 08:47 Magiczne Podlasie (Ziołowy Zakątek)
- 08:52 Spotkania w pracowni (Czesław Tumielewicz)
- 09:09 Muszelki Wigier 2022-Koncert Galowy (2)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia polskich Żydów (Purim. Szaleństwo karnawałowe)
- 17:26 Kamperem po południu
- 17:41 Podlaska Oktawa Kultur 2024
- 17:55 Wertep
- 18:11 Panorama łomżyńska
- 18:27 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Tydzień białoruski
- 19:31 Przegląd ukraiński
- 19:44 Panorama litewska
- 19:53 Szlakiem lubelskich sztetli (Turobin)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:20 Ogród i nie tylko
- 08:30 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Noblista ze Strzelna)
- 08:45 Liczy się pasja (Artystki hand made - Lucyna Kobos i Kinga Blok)
- 09:00 Prosto z lasu
- 09:15 Ahora Espanol (Agata i Ramon postanawiają jednak zrobić imprezę u siebie w domu)
- 09:45 Głos dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 14:05 Niezwykłe miejsca (Rynek Nowego Miasta cz. 1)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Obalamy mity medyczne
- 14:40 Bezbłędnie (Husky)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Maria, Przenajświętsza, Theotokos
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:15 Na tropach historii (Podziemny Opatów)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 19:30 Moda na język polski
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Astronarium (Tło fal grawitacyjnych)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (153)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Pokochaj Grudziądz
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Nad Odrą
- 08:51 Magazyn reporterski
- 09:05 Leśny kalejdoskop
- 09:18 Abecadło astronomii (Sztuczne satelity Ziemi)
- 09:28 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 14:05 Niezwykłe miejsca (Rynek Nowego Miasta cz. 1)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Magazyn reporterski
- 14:54 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Maria, Przenajświętsza, Theotokos
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:29 Informacje lubuskie - flesz
- 17:34 Sport
- 17:38 Prognoza pogody
- 17:39 Astronarium (Plamy słoneczne)
- 18:04 Psia służba
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:29 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:58 Magazyn reporterski
- 19:12 Leśny kalejdoskop
- 19:26 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Stop! Kultura
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny (Zamek biskupów łuckich w Janowie Podlaskim)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Wojownicy czasu (Dwie bitwy, czyli Tomaszów Lubelski 1939)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Na tropach historii (Hospodi pomiłuj)
- 17:55 Moda na styl (Moda współczesna a stroje ludowe)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:54 Krótka historia (Czechosłowacja 1938)
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Studio lato
- 08:34 Liczy się pasja (Józef Mendrala)
- 08:48 Z życia regionu (Męska sprawa)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Dokument w TVP Rzeszów (Przerwany spektakl)
- 09:17 Koncerty Telewizji Rzeszów: Jednego Serca Jednego Ducha 2024 (4)
- 09:36 Moda na język polski (Sagi rodzinne)
- 09:56 Kalejdoskop filmowy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:35 Z życia regionu (Garncarski jarmark w Medyni Głogowskiej)
- 16:41 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkryj regiony
- 17:16 Liczy się pasja (Józef Mendrala)
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Kwartet (Aktywni seniorzy)
- 18:30 Aktualności
- 18:49 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Dokument w TVP Rzeszów (Przerwany spektakl)
- 19:15 Elektrykiem po mieście, czyli hulaj Rzeszów (4)
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Okno na pogranicze (Bracia czescy)
- 09:27 Astronarium (Meteoryt Ribbeck)
- 09:57 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 18:01 Szansa (3/24)
- 18:15 Prosto z lasu
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:51 Pogoda
- 18:54 Kwartet (Nowe technologie)
- 19:22 Szlakiem drewnianych kościołów (Jaktorowo)
- 19:34 Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki (Marek Grechuta)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Trzynaście minut w przeszłość (Głos utraconej Ojczyzny)
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 14:05 Niezwykłe miejsca (Rynek Nowego Miasta cz. 1)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 14:30 Magazyn medyczny (Okulistyka dla dzieci i dorosłych w Szpitalu im. S. Żeromskiego)
- 14:40 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (U mistrza Jana)
- 14:45 Kronika dnia (14)
- 14:56 Pogoda w regionie (14)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Maria, Przenajświętsza, Theotokos
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Kronika dnia (14)
- 16:41 Pogoda w regionie (14)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (14)
- 17:01 Raport pogodowy (14)
- 17:05 Encyklopedia Tatrzańska (Dom pod Jedlami)
- 17:36 Opowieści z Collegium Maius (Rok 1794)
- 18:01 Działo się w Krakowie
- 18:04 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Człowiek i przyroda)
- 18:18 Zdrowie dla Ciebie (Profilaktyka udarów)
- 18:29 Kronika (14)
- 18:51 Tematy dnia (14)
- 19:02 Pogoda (14)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (14)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Jedź bezpiecznie (959)
- 19:24 Kwartet (Zatrudnienie osób niepełnosprawnych)
- 19:51 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (Mój sklepik ulubiony)
- 19:55 Pogoda w regionie (14)
- 19:57 Raport pogodowy (14)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (14)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (14)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Strefa kultury
- 09:00 Janka (Kapryśna królewna)
- 09:30 Odczarowany las (11)
- 09:50 Wiadomości w języku polskim (260)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Minutka ze słowem (Na dobry tydzień)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nad Odrą (6)
- 17:50 Agrokurier (574)
- 18:00 Słownik polsko@polski (593)
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Polacy na ratunek Żydom (Tadeusz Zięba - Sprawiedliwy z Kalinowszczyzny)
- 19:25 Pełnia wiary
- 19:50 Wiadomości w języku polskim (260)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Zmiana biegu
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:21 Na tropach historii (Romańskie dziedzictwo)
- 09:35 Prosto z lasu
- 09:48 Gość Informacji
- 09:56 Pocztówki z Kielc (Park Miejski i pomnik Staszica)
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1987)
- 16:41 Pocztówki z Kielc (Henryk Papierniak)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Informator kulturalny
- 17:08 Odkryj regiony
- 17:24 Wakacje z TVP 3 Kielce (Szydłów)
- 18:25 Pocztówki z Kielc (Maria Elżbieta Opielińska)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 18:59 Informator kulturalny
- 19:07 Bezbłędnie (Pudło)
- 19:10 Dzieciaki zdolniaki (Zdrowa żywność)
- 19:24 Astronarium (Pochodzenie wody)
- 19:47 Informator kulturalny
- 19:54 Pocztówki z Kielc (Młodzieżowy Dom Kultury)
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Reportaż
- 08:20 Szlakiem filmowej Łodzi
- 08:35 Aktywni seniorzy
- 08:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Zdarzyło się w kulturze
- 09:45 Pracownia reportażu
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 LOFT
- 17:45 Łódzka nauka
- 18:00 W życiu jak w teatrze. W teatrze jak w życiu
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Samorządni
- 19:45 Łódź światłoczuła
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ziołowa apteka
- 09:00 Pierwsza trójka
- 09:30 Wiesz jak jest
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 14:05 Niezwykłe miejsca (Rynek Nowego Miasta cz. 1)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Maria, Przenajświętsza, Theotokos
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fest gryfne szlagry
- 17:30 Zdarzyło się
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:00 Słowo życia ((Mt 18, 1-5. 10. 12-14) Godność dzieci. Przypowieść o zabłąkanej owcy)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Zostań żołnierzem RP (5. Batalion Strzelców Podhalańskich)
- 00:50 Święty na każdy dzień (13 sierpnia, wspomnienie św. męczenników Poncjana, papieża i Hipolita, kapłana)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Ks. Ignacy Skorupka)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Trójca Święta - Jezus objawia Ojca)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Jak wychowywać dzieci i młodzież?)
- 02:25 Święty na każdy dzień (13 sierpnia, wspomnienie św. męczenników Poncjana, papieża i Hipolita, kapłana)
- 02:30 Każdy maluch to potrafi (Tulipan)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Gra o niepodległość)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Prosto o gospodarce (Woda w Polsce)
- 05:20 Jestem mamą (Samodzielność. A co to?)
- 05:35 Odpowiedzialni za Kościół (Siostra naszego Boga)
- 06:00 Testament Miłości Jana Pawła II w Ełku
- 06:50 Cystersi - powrót do pokory
- 07:35 Zdrowie z Bożej Apteki (Kurkuma)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (14 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Każdy maluch to potrafi (Tulipan)
- 08:50 Słowo życia ((Mt 18, 15-20) Braterskie upomnienie)
- 08:55 Jezusie, ulituj się nad nami!
- 09:20 Mateczniki Polskości (Muzeum Lat Dziecięcych Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zuzeli)
- 09:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Maryjne w Wardęgowie)
- 09:50 Święty na każdy dzień (14 sierpnia, wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika)
- 12:00 Anioł Pański
- 12:03 Informacje dnia
- 12:20 W pułapce wojny
- 13:00 Wieluń był pierwszy
- 13:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja ze Szczytu Jasnogórskiego)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Na zdrowie (Urazy i wypadki komunikacyjne)
- 16:30 Historia we fraszkach - od Mieszka po Staszka (Dynastia Jagiellonów)
- 16:45 Rzeźbiarz Wielkiego Króla
- 17:00 Po stronie prawdy (Budowa Hospicjum w Sołtykowie)
- 17:50 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Św. o. Maksymilian Maria Kolbe)
- 01:10 Mroczne historie magazynowe (3)
- 03:00 Miłosny trójkąt (14)
- 03:30 Miłosny trójkąt (17)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (6)
- 06:00 Yattaman (Podziemna przygoda)
- 06:25 Yattaman (Księżycowa księżniczka)
- 06:55 Yattaman (Jak w westernie)
- 07:25 Yattaman (Wyspa King Konga)
- 07:50 Jeden plus Dziesięć (73)
- 08:30 Stellina (4)
- 09:15 Świat zwariował 2 (17)
- 09:35 Moje trzy siostry (137)
- 10:30 Rozbitkowie (17)
- 11:30 Rozbitkowie (18)
- 12:25 Jeden plus Dziesięć (44)
- 12:55 Uśmiechnij się (14)
- 13:00 Helena i chłopcy (9)
- 13:35 Namiętności (75)
- 14:10 Namiętności (76)
- 14:55 Uśmiechnij się 3 (5)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (11)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (6)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (1)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:25 Mroczne historie magazynowe (3)
- 04:05 Kobra - oddział specjalny (26)
- 05:05 Na osi (501)
- 05:40 Uśmiechnij się 3 (5)
- 05:45 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Armagedon)
- 06:55 Simba lwi Król (18)
- 07:30 Simba lwi Król (19)
- 10:00 Remont na 5+ (1)
- 10:30 Drakers (13)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Dinozaur kanibal)
- 11:55 Legendy sportu (Leszek Blanik)
- 14:00 Uśmiechnij się (3)
- 14:10 Mroczne historie magazynowe (3)
- 15:55 Uśmiechnij się 3 (5)
- 20:00 Jestem Charlie
- 22:00 W matni kłamstw
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 I kuchař je designér
- 02:20 Dobré ráno
- 10:50 Zagorová, Žbirka
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neřízená střela Stella
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 A to mám rád
- 14:50 Neviditelní (9)
- 15:45 Neviditelní (10)
- 16:40 Magnum II (Další léto)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (4)
- 21:40 Bardotová (2)
- 22:35 Čtvrtá hvězda (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Místo činu - Drážďany (Skrýš)
- 00:00 Havaj, cesta ke kořenům
- 00:50 Zrezivělá krása (Alexandrův druhý život)
- 01:15 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 01:55 Žijeme s vírou
- 02:20 Designtrend
- 02:35 Antické Řecko
- 03:00 Dobrovolní cizinci
- 03:30 Pavučince a čirůvky
- 03:55 Čaj pro třetího
- 04:25 Pokusná zvířata
- 04:55 Bylo nebylo v Londongradu (2)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Tajemství Elysejského paláce
- 09:25 Bedekr III. (Bordeaux)
- 09:55 Námluvy ve světě zvířat (5)
- 14:10 Bylo nebylo v Londongradu (3)
- 15:00 Vzestup nacistů II (2)
- 15:50 České tajemno (6)
- 16:35 Letní příroda v Okutamě
- 17:00 Špióni v přírodě (3)
- 17:55 Čína na jazyku II (7)
- 20:00 Pozoruhodné dějiny Francie (1)
- 21:00 Normandie, země hojnosti
- 21:55 Neznámý Alain Delon
- 22:50 Hračka
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:10 Poker 2024 (Czech Poker Masters)
- 05:25 Cyklotoulky
- 05:35 Hostěnický triatlon
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Univerzitní hokej 2024 (Výběr ČR Univerzitní ligy - Cornell Big Red)
- 07:55 Panorama
- 10:55 Golf Time
- 11:15 Triatlon ČR 2024 (MČR Tábor)
- 11:30 Triatlon ČR 2024 (MČR Most)
- 11:50 Cyklotoulky
- 14:50 České ragby
- 15:10 Svět motorů
- 00:10 Kabát – Noc v Edenu
- 01:35 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:50 Paradox Seana Conneryho
- 02:45 Kanadská soda X (3)
- 03:05 Chaplin v zábavním parku
- 03:15 Šestý smysl
- 03:35 Mikulov
- 03:50 Uchem jehly
- 04:20 Závan východního větru
- 04:40 Divadlo žije!
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmena: XYQW)
- 06:05 Hopsasa (Zámecká čarodějnice)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (12)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Olympijská Shaun
- 11:05 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (13)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (20)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:15 Dodohando
- 15:20 Sovička Ollie
- 15:25 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:35 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a žabka)
- 18:50 Zafari (13)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (14)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 01:00 Tak jest
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:55 Tak jest
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:45 Biznes
- 00:35 Fakty po Faktach
- 01:35 Tak jest
- 02:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:30 Fakty po Faktach
- 05:35 Fakty o świecie
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Podziemne sekrety (Zbiorowa mogiła)
- 08:00 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:45 Fakty o świecie
- 10:10 Horyzont
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:50 Tak jest
- 14:50 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Fakty o świecie
- 23:35 Polska i świat
- 00:00 Biznes wieczorem
- 00:30 Pieniądze z papieru (102)
- 01:00 Koniec dnia
- 02:00 Ważne opinie
- 02:30 Dłuższa rozmowa
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 Po godzinach: Konie (15)
- 03:45 Dobra franczyza 2 (15)
- 04:00 Po godzinach: Konie (15)
- 04:15 Kadry w pigułce (142)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (22)
- 06:00 Biznes wieczorem
- 06:30 Dłuższa rozmowa
- 06:45 Zdaniem analityków
- 07:00 Ważne opinie
- 07:30 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Motozoom (116)
- 11:30 Biznes od rana
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Motozoom (116)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Biznes to ludzie (8)
- 14:30 Kadry w pigułce (143)
- 14:45 Pan i Pani Szaran 2 (15)
- 14:55 Po godzinach: Konie (15)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Kadry w pigułce (143)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Kadry w pigułce (143)
- 21:30 Biznes wieczorem
- 22:00 Ważne opinie
- 22:30 Biznes wieczorem
- 23:00 Zdaniem analityków
- 23:15 Ważne opinie
- 23:45 Dłuższa rozmowa
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 01:20 U Pana Boga w ogródku
- 03:25 Prawo Archimedesa
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:40 Rok w ogrodzie extra
- 13:00 Sekretne życie kotów 2 (3)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5328)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (Rodzinne kłopoty)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (7/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:19 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (182)
- 21:10 07 zgłoś się (Hieny)
- 22:55 USA - Bóg dał nam broń
- 04:05 Hakerzy - nowi żołnierze Chin
- 05:05 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1638)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Jest i będzie dobrze)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (3007)
- 12:30 Koło fortuny (1625)
- 13:15 Akacjowa 38 (405)
- 14:05 Va banque (768)
- 14:35 Na sygnale (Sekrety i kłamstwa)
- 15:05 M jak miłość (1804)
- 16:00 Koło fortuny (1626)
- 16:35 Familiada (2866)
- 17:15 Miłość i nadzieja (10)
- 18:10 Va banque (769)
- 18:45 Akacjowa 38 (429)
- 19:35 Barwy szczęścia (3007)
- 20:10 Córka prezydenta
- 21:55 Na sygnale (Sekrety i kłamstwa)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (54)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Na wszelki WYPADEK! (Wypadki komunikacyjne)
- 08:27 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (2)
- 08:52 W Polskę jedziemy (Frombork)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:49 Ludzie z Mazowsza
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 14:05 Niezwykłe miejsca (Rynek Nowego Miasta cz. 1)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Maria, Przenajświętsza, Theotokos
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Podróże z historią (W świecie Łemków)
- 17:45 Moja historia
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:10 Łączy nas wieś mazowiecka
- 19:33 Z wieszaka historii (Kariera biustonosza)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ziołowa apteka
- 09:00 Pierwsza trójka
- 09:30 Wiesz jak jest
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 14:05 Niezwykłe miejsca (Rynek Nowego Miasta cz. 1)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Maria, Przenajświętsza, Theotokos
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fest gryfne szlagry
- 17:30 Zdarzyło się
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Pomorze na weekend (Krynica Morska)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny 2 (23)
- 09:30 W labiryncie (Likwidacja)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 14:05 Niezwykłe miejsca (Rynek Nowego Miasta cz. 1)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Maria, Przenajświętsza, Theotokos
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 W świetle prawdy (Bohaterowie Sierpnia '80)
- 17:15 Łzy królewny Juraty
- 17:30 Panorama flesz
- 17:36 W ogrodzie i zagrodzie
- 17:50 Raport gospodarczy
- 18:15 Sierpniowe związki
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Wiatrak
- 19:25 Szaleństwo Majki Skowron (Kłusownik)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 18:01 Polskie Parki Narodowe (Karkonoski Park Narodowy)
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Wokół nas (Horror w oficynie)
- 19:00 Wojenne dziewczyny (5)
- 19:45 Dlaczego krowa... (Konie arabskie)
- 19:57 Muzealne opowieści (73)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)