Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 Dzika kuchnia (2)
- 01:05 Dzika kuchnia (3)
- 01:35 Dzika kuchnia (4)
- 02:10 Dzika kuchnia (5)
- 02:40 Dzika kuchnia (7)
- 03:15 Dzika kuchnia (1)
- 03:50 Dzika kuchnia (2)
- 04:25 Dzika kuchnia (3)
- 04:55 Dzika kuchnia (4)
- 05:30 Dzika kuchnia (5)
- 06:00 Remont na 5+ (5)
- 06:25 Remont na 5+ (6)
- 06:50 Remont na 5+ (7)
- 07:15 Remont na 5+ (8)
- 07:35 Remont na 5+ (1)
- 07:55 Dzika kuchnia (2)
- 08:25 Dzika kuchnia (3)
- 08:55 Dzika kuchnia (4)
- 09:30 Dzika kuchnia (5)
- 10:00 Przepis na remont (8)
- 10:30 Przepis na remont (9)
- 11:00 Przepis na remont (10)
- 11:35 Przepis na remont (11)
- 15:00 Przepis na remont (12)
- 15:30 Przepis na remont (13)
- 16:00 Przepis na remont (14)
- 16:35 Przepis na remont (15)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (11)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Mięso)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Psychiatria dzieci i młodzieży)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Miastenia)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Wady postawy u dzieci)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (4)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Operacje zaćmy w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Leczenie otyłości)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (4)
- 11:15 Poród co minutę (2)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (6)
- 14:25 Rozmowy o zdrowiu
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (4)
- 15:15 Pies na życie (8)
- 15:55 Zwierzaki z misją (10)
- 18:20 Happy i Zen (4)
- 19:00 Metoda Osmina (1)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (12)
- 20:55 Żyj jak Laila (2)
- 21:35 Chirurdzy 2 (5)
- 23:00 Monika i seks (5)
- 23:30 Monika i seks (6)
- 00:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Cukierkowe Quahog)
- 00:55 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Chłopiec z reklamy masła orzechowego)
- 01:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Oszukani jankesi)
- 01:55 Bajer z Bel-Air 4 (Lepiej kochać i stracić ukochaną...)
- 02:25 Bajer z Bel-Air 4 (Will idzie do sądu)
- 02:55 Bajer z Bel-Air 4 (Klątwa Willa)
- 03:25 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Wesele, część 1)
- 03:55 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Wesele, część 2)
- 22:00 Zakonnica w przebraniu
- 00:30 Kapitan
- 03:00 W układzie niby zwyczajnym
- 03:30 Dziewiąte wrota
- 06:05 W rytmie wolności (3)
- 06:55 W rytmie wolności (4)
- 07:55 Polscy naukowcy na świecie (Peru)
- 08:50 Kabaretowy rejs (126)
- 09:45 Kabaretowy rejs (127)
- 12:35 Wiosna, panie sierżancie
- 14:45 Janosik
- 20:00 1920 Bitwa Warszawska
- 22:35 Demony wojny wg Goi
- 00:10 Wielki szef
- 02:15 Za murami śmierci
- 03:50 Bez prawa do życia
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 05:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 2)
- 06:00 Zameldowani (4)
- 06:30 Zameldowani (5)
- 07:00 Zameldowani (6)
- 07:30 Zameldowani (7)
- 07:55 Zameldowani (8)
- 08:25 Zameldowani (9)
- 08:55 Zameldowani (10)
- 09:25 Zameldowani (11)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 10:20 Bonanza (21)
- 11:25 Bonanza (22)
- 12:25 Bonanza (23)
- 13:25 II wojna światowa - bez granic (3)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (4)
- 15:40 Bonanza (24)
- 20:00 Policyjna opowieść (1)
- 22:05 Policyjna opowieść 2
- 04:00 Wojciech Cejrowski. Kura
- 04:50 Pilotka
- 05:05 Miasta rytm (8)
- 06:00 Kabaretowe hity (4)
- 06:50 Kabaretowe hity (5)
- 07:00 Dzień, w którym umarł Hitler
- 08:00 Tajemnice piramid
- 10:20 Ogniem i mieczem
- 16:00 Książę i ja
- 18:25 Ściągany
- 22:00 Rebeliant
- 00:00 Trzy siostry (247)
- 01:00 Diamentowe imperium (7)
- 02:00 Teresa (43)
- 03:00 Okrutne miasto (67)
- 04:00 Przypieczętowany los (119)
- 05:00 Sploty nienawiści (24)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (63)
- 07:00 Trzy siostry (247)
- 08:00 Diamentowe imperium (7)
- 09:00 Teresa (43)
- 10:00 Okrutne miasto (67)
- 11:00 Przypieczętowany los (119)
- 12:00 Sploty nienawiści (24)
- 13:00 Diamentowe imperium (7)
- 14:00 Trzy siostry (247)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (63)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (64)
- 17:00 Trzy siostry (248)
- 18:00 Diamentowe imperium (8)
- 19:00 Teresa (44)
- 20:00 Okrutne miasto (68)
- 21:00 Przypieczętowany los (120)
- 22:00 Sploty nienawiści (25)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (64)
- 00:00 Akta zbrodni 3 (3)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (5)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (3)
- 03:00 Akta zbrodni 3 (3)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (5)
- 05:05 Znaki (5)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (54)
- 07:30 Kafejka za rogiem 4 (3)
- 08:35 Kafejka za rogiem 4 (4)
- 09:40 Gdzie powiem "tak"? 3 (3)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? 3 (4)
- 10:40 Dekoratorzy 2 (10)
- 11:10 Dekoratorzy 2 (11)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 3 (4)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 3 (4)
- 14:55 Dekoratorzy 2 (12)
- 15:25 Dekoratorzy 2 (13)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 3 (5)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 3 (4)
- 21:00 Akta zbrodni 3 (4)
- 00:15 Królowie ulicy
- 02:25 Prezentuj broń! (8)
- 03:25 Prezentuj broń! (9)
- 04:30 Prezentuj broń! (10)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (6)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (4)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (17)
- 09:00 Drużyna A 3 (2)
- 12:00 Drużyna A 3 (2)
- 12:55 Słoneczny patrol 9 (17)
- 13:55 Kobra - oddział specjalny 22 (9)
- 18:00 Drużyna A 3 (3)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (7)
- 20:00 Granice wytrzymałości
- 22:40 Królowie ulicy
- 00:15 Winnice miłości 2 (101)
- 01:25 Prezentuj broń! (25)
- 02:35 Prezentuj broń! (26)
- 03:45 Prezentuj broń! (27)
- 04:55 Prezentuj broń! (28)
- 05:45 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Winnice miłości 2 (101)
- 07:35 Profil 3 (5)
- 08:40 Profil 3 (6)
- 09:55 Zaklinacze koni (1)
- 10:55 Zaklinacze koni (2)
- 11:55 Cztery siostry (58)
- 13:15 Winnice miłości 2 (101)
- 14:25 Profil 3 (7)
- 15:30 Profil 3 (8)
- 16:45 Zaklinacze koni (3)
- 17:40 Zaklinacze koni (4)
- 05:35 Zakończenie programu
- 06:00 Arka Noego
- 07:55 W pustyni i w puszczy
- 10:15 Silverado
- 13:05 Przeminęło z wiatrem
- 20:00 Igrzyska śmierci
- 00:25 Zakończenie programu
- 04:45 Delikatność
- 06:20 Owd Bob
- 07:55 Maszynista
- 12:35 Tygrysy ze stacji Shagou
- 14:35 Ciało potrzebne na gwałt
- 16:05 Powrót do domu
- 17:35 Rzeź
- 18:55 Klub dyskusyjny
- 21:00 Wieczorne słońce
- 22:50 Dwóch facetów w jednym
- 00:45 Przyjaciel czy wróg
- 02:05 Drain Your Nuts for These Stunners
- 03:20 Killerman
- 05:10 Zakończenie programu
- 06:00 Morderca w naszym domu
- 07:30 Trzy kule
- 09:00 Link do zbrodni
- 10:40 Zaginiona
- 12:15 W kręgu zdrady
- 13:45 Na ratunek
- 15:15 Strefa Q
- 17:10 Czyja to córka
- 18:35 Żar zemsty
- 20:00 Potężne sierotki
- 21:55 Paranormal Activity
- 23:20 Colt 45
- 01:00 Rajski kanion
- 01:55 Hostessa
- 03:20 Życie kobiety
- 05:21 Zakończenie programu
- 06:00 Poganiacze
- 07:30 Niesamowita przygoda
- 08:30 Omsch
- 09:50 Worek mąki
- 11:20 Zbiór
- 12:35 Nowe głosy - stary kwiat
- 13:45 Univitellin
- 14:00 Aun: początek i koniec wszech rzeczy
- 15:35 Pielgrzym
- 16:15 Namiętny hydraulik
- 17:30 Zdjęcie
- 17:40 Sprawiedliwość na sprzedaż
- 18:50 31 godzin
- 19:15 Nasz admirał był dziewczyną
- 20:45 Sprzątaczka
- 21:00 Wielki Flamarion
- 22:15 Moja brunetka
- 23:40 Strach i pożądanie
- 01:10 Blackthorn
- 02:50 Cake
- 04:30 Przebiegła gra
- 06:00 Zakończenie programu
- 06:35 Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta
- 08:05 Do zobaczenia we wrześniu
- 09:35 El camino
- 11:00 Burmistrz Mary
- 12:25 Miłosne zapiski
- 13:55 Powrót. Historia Howarda Winstone'a
- 15:55 Piaskun
- 17:25 Quiz (1)
- 20:00 Dynastia Tudorów 2 (1)
- 21:00 Australian Gangster (1)
- 22:30 Australian Gangster (2)
- 23:55 Rewolta
- 00:40 Dom na skraju parku
- 02:40 Dom śmierci
- 04:30 Superstars (Angelina Jolie)
- 05:25 Łódź - Buster Keaton
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Joanna Racewicz)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie, Al Pacino, Clint Eastwood, Keanu Reeves i Dolly Parton)
- 07:10 FilmoNewsy (38)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (19)
- 07:55 Między gwiazdami (Sebastian Fabijański - extra!)
- 10:10 Burza (103)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (104)
- 11:50 Ale lapsus (9)
- 14:10 Muzyczny express (141)
- 14:35 FilmoNewsy (127)
- 14:55 Ale lapsus (10)
- 15:10 Sekrety autorów (5)
- 15:15 Willy agent (29)
- 15:30 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy, które łączą grozę i śmiech)
- 15:55 Planetarium (165)
- 16:15 Willy agent (28)
- 16:25 Cannes 2024 (Ceremonia otwarcia)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (67)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (98)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8614)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8615)
- 21:25 Niagara
- 23:05 As Young as You Feel
- 01:20 Marquis de Sade: Justine
- 04:00 Dzika planeta
- 05:40 Sąsiedzi - Buster Keaton
- 06:00 Cienka niebieska linia (Juwenalia)
- 06:40 Vidocówka (1)
- 06:55 Maria Magdalena (14)
- 07:55 Maria Magdalena (15)
- 10:05 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy o telewizji)
- 10:20 Między gwiazdami (9)
- 10:45 Ale lapsus (5)
- 10:55 Królewski ślub. Exclusive! (1)
- 11:10 Muzyczny express gold (Muzyczne duety)
- 11:25 REC. EXTRA ("Żeby nie było śladów" - Tomasz Ziętek, biografia)
- 11:35 Skąd ja Cię znam? (Kim Kardashian)
- 11:50 "Top 13" - ranking gwiazd (Gwiazdy po godzinach)
- 14:20 Maria Magdalena (9)
- 15:20 Maria Magdalena (10)
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (112)
- 17:10 Karetka 2 (12)
- 18:20 Triumf miłości (116)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (36)
- 22:20 Maria Magdalena (17)
- 23:20 Ostatni seans filmowy
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Pasmo ciekawostek
- 08:00 Koncert życzeń
- 09:50 Muzyczne dzień dobry
- 10:50 Koncert w TVS
- 14:50 Columbo 4 (4)
- 16:40 Chicago Fire (10/24)
- 17:35 Napisała: Morderstwo 3 (18)
- 18:35 Chicago Fire (11/24)
- 19:30 Columbo 4 (6)
- 23:15 Koncert życzeń