Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:25 Bake off: zawodowcy 6 (2)
- 05:15 Kolacja dla dwojga 11 (1)
- 06:00 Moda w służbie Królowej
- 07:10 Mistrzowie ceramiki 4 (9)
- 14:35 Moda w służbie Królowej
- 15:50 Karaiby: raj miliarderów (4)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Powrót do korzeni / Mistrzyni wypieków)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wyczekiwanie na słońce / Wielki problem z pizzą)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Największe marzenie Kapka / Świąteczna wyżerka)
- 01:30 Spidey i superkumple (17)
- 01:55 Spidey i superkumple (18)
- 02:20 Spidey i superkumple (19)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i muzy / Parada)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Rodzina Farfusa / Parada przygód)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Piracka przygoda)
- 04:00 Eureka! (Dance Dance Evolution/ Dalej Barry)
- 04:30 Eureka! (Rocky Falls Picture Show/ Bagno zaginionych zabawek)
- 05:00 Eureka! (Urodziny Barry'ego / Ptero Tap)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Fantastyczna piątka (plus jeden)! / Miki spotyka Myszkę Rakietę!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Klątwa Chrupiącego Małża! Wyśnij mały sen)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Ratujmy Karminowy Rubin / Smacznego, Goofy!)
- 07:00 Blue 2 (88)
- 07:10 Blue 2 (89)
- 07:20 Blue 2 (90)
- 07:30 Blue 2 (91)
- 07:40 Blue 2 (92)
- 07:50 Blue 2 (Kibel)
- 12:00 Pupstruction (Profesor Miaukowicz/ Sąsiadka zza płotu)
- 12:30 Blue 3 (114)
- 12:40 Blue 3 (115)
- 12:50 Blue 3 (116)
- 13:00 Blue 3 (117)
- 13:10 Blue 3 (118)
- 13:20 Blue 3 (119)
- 13:25 Miki i ja 2 (Miki strażakiem)
- 13:30 Straż Ekipa 2 (Zamieszanie z meteorytem/ Nie tędy droga)
- 16:00 Pupstruction (Śnieżne lato/ Podniebne ewolucje)
- 16:30 Pupstruction (Fryzjer/ Dzień Mamy)
- 17:00 Blue 2 (88)
- 17:10 Blue 2 (89)
- 17:20 Blue 2 (90)
- 17:30 Blue 2 (91)
- 17:40 Blue 2 (92)
- 17:50 Blue 2 (Kibel)
- 17:55 Miki i ja 2 (Miki strażakiem)
- 00:10 Ghostforce (Cyklopiak / Magikarciarz)
- 00:35 Ghostforce (Bąblo-Myjniak / Kukuryk)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (13)
- 02:35 Duch i nas dwóch (21)
- 03:00 Duch i nas dwóch (22)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (16)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (23)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (24)
- 04:50 Duch i nas dwóch (4)
- 05:15 Duch i nas dwóch (5)
- 05:35 Robale ziomale (Łebski Ed / Prawdziwa historia)
- 06:00 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 06:05 Taffy 2 (Narciarze)
- 06:10 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 06:25 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 06:35 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 06:40 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 06:55 Płazowyż (Dzień pędraka/Hopek w zalotach)
- 07:25 Płazowyż (Wojna domowa/Wybory)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Fineasz i Ferb ratują lato, część 2)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Pokonać upał/ Kosmici)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Rekin/ Sny)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wyższy poziom/ Dzikość)
- 12:20 Taffy (Pchli cyrk)
- 12:30 Taffy (Nowszy model)
- 12:35 Taffy (Kichanie)
- 12:50 Taffy (Stróż)
- 12:55 Taffy (Dobranoc, kotku)
- 13:05 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 13:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Oni-Chan)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Reflektynka)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Klub popołudniowej przekąski/Parkuj i niszcz)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 17:45 Molly i Duch (Rzepkowy Twist /Zawsze na nie)
- 18:15 Molly i Duch (Wiele hałasu o pomnik/ Pokaz talentów)
- 18:45 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 18:55 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 19:00 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 19:15 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 19:25 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 19:30 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe (Dziura bez dna)
- 00:05 Blue 2 (10)
- 00:15 Blue 2 (11)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (8)
- 00:40 Kolorklocki (24)
- 00:45 Blue 2 (8)
- 00:55 Piotruś Królik (5)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (35)
- 01:20 Psi Oddział (4)
- 01:35 Blue (14)
- 01:40 Blue (8)
- 01:50 Blue (9)
- 02:00 Blue (31)
- 02:05 Tosia i Tymek (63)
- 02:20 Blue 2 (17)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (51)
- 02:40 Kręciołki (74)
- 02:50 Teletubisie (38)
- 03:05 Blue (15)
- 03:10 Blue (16)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (10)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (6)
- 03:45 Tosia i Tymek (59)
- 03:55 Tosia i Tymek (60)
- 04:10 Blue (1)
- 04:15 Blue (2)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (36)
- 04:35 Blue (44)
- 04:45 Blue (45)
- 04:50 Blue (11)
- 05:00 Superpyra (1)
- 05:05 Superpyra (2)
- 05:15 Kolorklocki (27)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (4)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (7)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 05:50 W Papierowej Krainie (28)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (9)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (39)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (37)
- 06:50 Superpyra (47)
- 07:00 Blue 2 (6)
- 07:05 Blue (40)
- 07:15 Blue 2 (25)
- 07:25 Blue 2 (26)
- 07:35 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 07:40 Blue (19)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (4)
- 08:05 Matklocki 2 (22)
- 08:15 Blue (24)
- 08:20 Blue 2 (47)
- 08:30 Blue 2 (6)
- 08:40 Psi Oddział (13)
- 08:55 Tosia i Tymek (9)
- 09:10 Piotruś Królik (11)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (9)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (6)
- 09:50 Kręciołki (98)
- 10:00 Teletubisie (56)
- 10:15 Blue 2 (16)
- 10:25 Yakka Dee 4 (17)
- 10:30 Yakka Dee 4 (18)
- 10:40 Blue 2 (18)
- 10:50 Matklocki 2 (17)
- 10:55 Matklocki (24)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (26)
- 11:15 W Papierowej Krainie (28)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (11)
- 11:50 Superpyra (25)
- 12:00 Blue 2 (9)
- 12:10 Blue (16)
- 12:15 Blue (12)
- 12:25 Blue (13)
- 12:35 Blue 2 (9)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (7)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (13)
- 13:05 Blue 2 (34)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (25)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (35)
- 13:40 Psi Oddział (4)
- 13:55 Blue (34)
- 14:05 Blue (35)
- 14:15 Blue (36)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (51)
- 14:35 Blue 2 (23)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (26)
- 15:15 W Papierowej Krainie (29)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (13)
- 15:50 Blue (17)
- 16:00 Blue (14)
- 16:10 Blue (15)
- 16:20 Matklocki (13)
- 16:25 Blue 2 (13)
- 16:35 Kolorklocki (25)
- 16:40 Kolorklocki (26)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (9)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (14)
- 17:10 Blue 2 (35)
- 17:15 Piotruś Królik (6)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (36)
- 17:45 Psi Oddział (5)
- 18:00 Blue (37)
- 18:10 Blue (38)
- 18:15 Blue (39)
- 18:25 Tosia i Tymek (69)
- 18:40 Blue 2 (24)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (52)
- 19:00 Kręciołki (76)
- 19:15 Teletubisie (40)
- 19:30 Blue (15)
- 19:40 Blue (16)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (11)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (7)
- 20:20 Tosia i Tymek (31)
- 20:30 Tosia i Tymek (32)
- 20:45 Blue 2 (14)
- 20:55 Blue 2 (15)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (37)
- 21:15 Blue (46)
- 21:25 Blue (47)
- 21:35 Superpyra (3)
- 21:40 Superpyra (4)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (8)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (9)
- 22:10 Kolorklocki (28)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 22:30 W Papierowej Krainie (30)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (26)
- 22:55 W Papierowej Krainie (29)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (13)
- 23:35 Matklocki (13)
- 23:40 Blue 2 (8)
- 23:50 Blue (17)
- 23:55 Blue 2 (22)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:05 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:15 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:10 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:20 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:30 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:40 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:50 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 03:55 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:10 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:15 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:25 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:35 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:45 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:55 Bernard 3 (149)
- 05:00 Bernard 3 (150)
- 05:05 Bernard 3 (152)
- 05:10 Bernard 3 (153)
- 05:15 Bernard 3 (154)
- 05:20 Bernard 3 (155)
- 05:25 Bernard (1)
- 05:30 Bernard (2)
- 05:35 Bernard (4)
- 05:40 Bernard (5)
- 05:45 Bernard (7)
- 05:50 Bernard (8)
- 05:55 Bernard (9)
- 06:00 Bernard (10)
- 06:05 Bernard (11)
- 06:10 Bernard (18)
- 06:15 Bernard (19)
- 06:25 Bernard (21)
- 06:30 Bernard (22)
- 06:35 Bernard (24)
- 06:40 Bernard (25)
- 06:45 Bernard (27)
- 06:50 Bernard (28)
- 06:55 Bernard (29)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:55 Bernard (30)
- 11:00 Bernard (31)
- 11:05 Bernard (32)
- 11:10 Bernard (33)
- 11:15 Bernard (35)
- 11:20 Bernard (36)
- 11:25 Bernard (37)
- 11:30 Bernard (38)
- 11:35 Bernard (40)
- 11:40 Bernard (41)
- 11:45 Bernard (42)
- 11:55 Bernard (44)
- 12:00 Bernard (46)
- 12:05 Bernard (47)
- 12:10 Bernard (48)
- 12:15 Bernard (50)
- 12:20 Bernard (51)
- 12:25 Bernard (52)
- 12:30 Bernard 2 (53)
- 12:35 Bernard 2 (54)
- 12:40 Bernard 2 (56)
- 12:45 Bernard 2 (57)
- 12:50 Bernard 2 (58)
- 12:55 Bernard 2 (59)
- 13:00 Bernard 2 (60)
- 13:05 Bernard 2 (61)
- 13:10 Bernard 2 (63)
- 13:15 Bernard 2 (64)
- 13:25 Bernard 2 (66)
- 13:30 Bernard 2 (67)
- 13:35 Bernard 2 (69)
- 13:40 Bernard 2 (70)
- 13:45 Bernard 2 (71)
- 13:55 Power Players (14)
- 14:15 Power Players (15)
- 14:25 Power Players (16)
- 14:35 Power Players (17)
- 14:50 Power Players (18)
- 15:10 Power Players (19)
- 15:20 Power Players (20)
- 15:30 Power Players (21)
- 15:40 Power Players (22)
- 15:55 Power Players (23)
- 16:05 Power Players (24)
- 16:20 Power Players (25)
- 16:30 Power Players (26)
- 16:40 Power Players (1)
- 16:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 17:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 18:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 19:55 Power Players (2)
- 20:15 Power Players (3)
- 20:25 Power Players (4)
- 20:35 Power Players (5)
- 20:55 Power Players (6)
- 21:10 Power Players (7)
- 21:20 Power Players (8)
- 21:30 Power Players (9)
- 21:40 Power Players (10)
- 21:55 Power Players (11)
- 22:15 Power Players (12)
- 22:25 Power Players (13)
- 22:35 Power Players (14)
- 22:50 Power Players (15)
- 23:00 Bernard 2 (73)
- 23:05 Bernard 2 (74)
- 23:10 Bernard 2 (75)
- 23:15 Bernard 2 (77)
- 23:20 Bernard 2 (78)
- 23:25 Bernard 2 (79)
- 23:30 Bernard 2 (80)
- 23:35 Bernard 2 (81)
- 23:40 Bernard 2 (82)
- 23:45 Bernard 2 (84)
- 23:50 Bernard 2 (85)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:00 Wakacje
- 00:03 Towarzysze zabawy
- 00:06 Wakacje
- 00:09 Sunville
- 00:12 Towarzysze zabawy
- 00:15 Świat podwodny
- 00:17 Sunville
- 00:20 Jaki jest twój zawód ?
- 00:23 Świat podwodny
- 00:26 Sunville
- 00:30 Opowieści warzywne
- 00:32 Towarzysze zabawy
- 00:35 Zwierzęta
- 00:37 Wakacje
- 00:40 Kolorowe koło
- 00:43 Wakacje
- 00:45 Jaki jest twój zawód ?
- 00:48 Świat podwodny
- 00:51 Wstawaj!
- 00:53 Opowieści warzywne
- 00:55 Świat elfów
- 00:58 Towarzysze zabawy
- 01:00 Kolorowa magia
- 01:04 Pojazdy
- 01:06 Indie
- 01:09 Świat elfów
- 01:12 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:15 Puffy i Tubby
- 01:18 Safari
- 01:21 Urocze miejsca
- 01:24 Puffy i Tubby
- 01:27 Sport, sport, sport
- 01:31 Indie
- 01:35 Przygody w przestrzeni
- 01:38 Zwierzęta
- 01:41 Rodzina bobrów
- 01:43 Zwierzęta
- 01:45 Mini opowiadania
- 01:49 Rodzina bobrów
- 01:52 Galaktyczni turyści
- 01:55 Miejskie życie
- 01:57 Urocze miejsca
- 02:00 Świat zwierząt
- 02:03 Opowieści warzywne
- 02:06 Miejskie życie
- 02:08 Kącik naukowy
- 02:11 Muzeum
- 02:13 Panni i Fanni
- 02:16 Safari
- 02:19 Sunville
- 02:22 Kolorowe koło
- 02:25 Posłuchaj tego
- 02:27 Kolorowa magia
- 02:30 Przygody w przestrzeni
- 02:33 Grupy
- 02:36 Kolorowe koło
- 02:39 Safari
- 02:41 Panni i Fanni
- 02:44 Jaki jest twój zawód ?
- 02:46 Posłuchaj tego
- 02:50 Opowieści warzywne
- 02:52 Panni i Fanni
- 02:54 Miyu i Litto
- 02:57 Sunville
- 03:00 Opowieści warzywne
- 03:03 Muzeum
- 03:05 Kolorowe koło
- 03:09 Sport, sport, sport
- 03:12 Rodzina bobrów
- 03:15 Mini opowiadania
- 03:18 Sport, sport, sport
- 03:20 Świat zwierząt
- 03:22 Ding Dang Dong
- 03:25 Opowieści warzywne
- 03:27 Taniec
- 03:30 Świat zwierząt
- 03:32 Jak podróżujemy
- 03:35 Opowieści warzywne
- 03:37 Sport, sport, sport
- 03:40 Urocze miejsca
- 03:43 Wstawaj!
- 03:45 Urocze miejsca
- 03:48 Świat zwierząt
- 03:50 Świat elfów
- 03:53 Świat zwierząt
- 03:58 Świat zwierząt
- 04:01 Taniec
- 04:04 Teraz się bawimy
- 04:06 Jaki jest twój zawód ?
- 04:09 Sport, sport, sport
- 04:12 Towarzysze zabawy
- 04:15 Kolorowe koło
- 04:17 Wakacje
- 04:20 Teraz się bawimy
- 04:22 Świat podwodny
- 04:25 Kolorowe koło
- 04:27 Wakacje
- 04:30 Wakacje
- 04:33 Opowieści warzywne
- 04:35 Świat elfów
- 04:38 Wakacje
- 04:41 Świat podwodny
- 04:44 Świat podwodny
- 04:45 Opowieści warzywne
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:50 Wakacje
- 04:53 Opowieści warzywne
- 04:55 Teraz się bawimy
- 04:58 Teraz się bawimy
- 05:00 Kolorowe koło
- 05:03 Wakacje
- 05:05 Kolorowe koło
- 05:08 Wakacje
- 05:10 Kolorowe koło
- 05:13 Kolorowe koło
- 05:16 Muzeum
- 05:19 Panni i Fanni
- 05:21 Grupy
- 05:24 Posłuchaj tego
- 05:26 Panni i Fanni
- 05:28 Miyu i Litto
- 05:31 Puffy i Tubby
- 05:35 Kolorowa magia
- 05:38 Miyu i Litto
- 05:41 Kolorowa magia
- 05:44 Grupy
- 05:47 Miyu i Litto
- 05:49 Kącik naukowy
- 05:52 Panni i Fanni
- 05:54 Muzeum
- 05:57 Kącik naukowy
- 05:59 Muzeum
- 06:02 Urocze miejsca
- 06:05 Grupy
- 06:07 Oli - cykle natury
- 06:10 Kolorowa magia
- 06:13 Kącik naukowy
- 06:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:19 Dotty i Kitty
- 06:23 Hubbi się tym zajmie
- 06:25 Raul
- 06:28 Hubbi i jego koledzy
- 06:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:32 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:35 Miejskie życie
- 06:38 Świat zwierząt
- 06:40 Świat podwodny
- 06:43 Świat elfów
- 06:46 Mini opowiadania
- 06:49 Risto Gusto
- 06:52 Hubbi się tym zajmie
- 06:54 Sippi Sappi
- 06:57 Mały Didy
- 06:59 Kaczka i Puszek
- 07:01 Dinozaur Milo
- 07:06 Safari
- 07:08 Mini opowiadania
- 07:11 Świat podwodny
- 07:16 Teraz się bawimy
- 07:19 Historie Henryka
- 07:21 Tempo Giusto
- 07:24 Wstawaj!
- 07:26 Mimo i Bobo
- 07:28 Hop-hop
- 07:30 Raul
- 07:33 Elfy przyrody
- 07:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:36 Ding Dang Dong
- 07:39 Teraz się bawimy
- 07:41 Przygody w przestrzeni
- 07:45 Ding Dang Dong
- 07:49 Taniec
- 07:51 Tempo Giusto
- 07:53 Wstawaj!
- 07:55 Mimo & Bobo PLUS
- 07:59 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:05 Posłuchaj tego
- 08:07 Urocze miejsca
- 08:10 Ding Dang Dong
- 08:12 Świat zwierząt
- 08:15 Mini opowiadania
- 08:17 Teraz się bawimy
- 08:19 Margo i Felix
- 08:22 Elfy przyrody
- 08:24 DuckSchool
- 08:26 Sippi Sappi
- 08:28 Elfy przyrody
- 08:30 Dźwięki wokół nas
- 08:32 Uczymy się
- 08:34 Wesołe królestwo
- 08:37 Hubbi i jego koledzy
- 08:40 Posłuchaj tego
- 08:42 Puffy i Tubby
- 08:46 Kącik naukowy
- 08:49 Grupy
- 08:52 Puffy i Tubby
- 08:57 Dinoland
- 08:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:01 Historie Henryka
- 09:03 Toobys
- 09:06 Zabawa w chowanego
- 09:09 Miyu i Litto
- 09:12 Jaki jest twój zawód ?
- 09:15 Grupy
- 09:17 Kolorowe koło
- 09:20 Grupy
- 09:23 Kolorowa Klara
- 09:25 Margo i Felix
- 09:28 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:30 Monika i Rudi
- 09:33 DuckSchool
- 09:35 Sippi Sappi
- 09:37 Dźwięki wokół nas
- 09:39 Uczymy się
- 09:42 Uczymy się
- 09:45 Wesoła łąka
- 09:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:51 Słodki dom
- 09:52 Tempo Giusto
- 09:54 Toobys
- 09:57 Sippi Sappi
- 09:59 Lola i Liczby
- 10:01 Toobys
- 10:03 Zack i Ziggy
- 10:06 Co rośnie na drzewie?
- 10:07 Albert tłumaczy
- 10:10 Dotty i Kitty
- 10:13 Kolorowa Klara
- 10:15 Monika i Rudi
- 10:18 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:21 Monika i Rudi
- 10:24 Zack i Ziggy
- 10:27 Afryka
- 10:30 Historie Henryka
- 10:32 Drużyna lalek
- 10:34 Wesołe królestwo
- 10:37 Tempo Giusto
- 10:39 Restauracja
- 10:42 Cubie
- 10:45 Restauracja
- 10:47 Drużyna lalek
- 10:50 Zabawa w chowanego
- 10:52 Cubie
- 10:54 Kolorowa Klara
- 10:56 Hiphopowy kaktus
- 10:58 Mały Didy
- 11:01 ABC - duckBC
- 11:04 Świat Mimo
- 11:06 Hiphopowy kaktus
- 11:08 Dotty i Kitty
- 11:12 Mimo i Bobo
- 11:15 Uczymy się
- 11:18 Toobys
- 11:20 Mimo i Bobo
- 11:23 Toby McFly
- 11:26 Hiphopowy kaktus
- 11:29 Połączony świat
- 11:32 Brygada ogniowa
- 11:34 Hubbi się tym zajmie
- 11:36 Dinoland
- 11:39 Mały Didy
- 11:41 Dinoland
- 11:43 Hiphopowy kaktus
- 11:45 Wesoła łąka
- 11:49 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:52 Toby McFly
- 11:55 Hubbi się tym zajmie
- 11:59 Wesołe królestwo
- 12:02 Raul
- 12:05 Wesołe królestwo
- 12:08 Połączony świat
- 12:11 Małe, ale pracowite
- 12:14 Risto Gusto
- 12:17 Fin i Fianna
- 12:20 Toby McFly
- 12:23 Uczymy się
- 12:26 Drużyna lalek
- 12:28 Raul
- 12:31 Mimo & Bobo PLUS
- 12:35 Zoo
- 12:38 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:41 Zastęp strażaków
- 12:44 Dinozaur Milo
- 12:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:50 Sztuka Leona
- 12:52 Brygada ogniowa
- 12:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:57 Mimo & Bobo PLUS
- 13:01 Połączony świat
- 13:04 Toby McFly
- 13:07 Dinoland
- 13:10 Mimo i Bobo
- 13:12 Toby McFly
- 13:15 Dinozaur Milo
- 13:19 Hubbi i jego koledzy
- 13:22 Raul
- 13:24 Hubbi i jego koledzy
- 13:27 Drużyna lalek na ratunek
- 13:30 Połączony świat
- 13:34 Przygody kaczki
- 13:36 Monika i Rudi 2
- 13:39 Pixie 2
- 13:40 Kształcików
- 13:41 ABC - duckBC
- 13:44 Uczymy się
- 13:47 Monika i Rudi
- 13:50 Małe melodie
- 13:52 Albert tłumaczy
- 13:56 Kształcików
- 13:58 Zack i Ziggy
- 14:01 Kształcików
- 14:02 Monika i Rudi 2
- 14:05 Toobys
- 14:07 Kolorowa Klara
- 14:09 Zabawa w chowanego
- 14:11 Mimo i Bobo
- 14:13 Wesoła łąka
- 14:16 Afryka
- 14:19 Toobys
- 14:21 Słodki dom
- 14:23 Lola i Liczby
- 14:26 Uczymy się
- 14:28 Pixie 2
- 14:29 Uczymy się
- 14:32 Słodki dom
- 14:33 Fin i Fianna
- 14:37 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:40 Mimo & Bobo PLUS
- 14:44 Lola i Liczby
- 14:46 Mimo i Bobo
- 14:49 Zabawa w chowanego
- 14:51 Raul
- 14:53 Albert tłumaczy
- 14:56 Lola i Liczby
- 14:59 Zack i Ziggy
- 15:03 Elfy przyrody
- 15:04 Zabawa w chowanego
- 15:07 Przygody kaczki
- 15:09 Zack i Ziggy
- 15:12 Świat Mimo
- 15:15 Wstawaj!
- 15:17 Margo i Felix
- 15:20 Risto Gusto
- 15:24 Mały Didy
- 15:27 Elfy przyrody
- 15:28 DuckSchool
- 15:31 Mimo & Bobo PLUS
- 15:35 Dźwięki wokół nas
- 15:37 DuckSchool
- 15:41 Margo i Felix
- 15:44 Mały Didy
- 15:46 Mimo i Bobo
- 15:48 Toobys
- 15:51 Risto Gusto
- 15:54 Elfy przyrody
- 15:56 Lola i Liczby
- 15:59 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:02 DuckSchool
- 16:04 Zabawa w chowanego
- 16:07 Toobys
- 16:09 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:11 Lola i Liczby
- 16:13 Afryka
- 16:16 Raul
- 16:18 Mimo i Bobo
- 16:21 Fin i Fianna
- 16:24 Mimo i Bobo
- 16:26 Przygody kaczki
- 16:28 Toobys
- 16:30 Hop-hop
- 16:32 Przygody kaczki
- 16:34 Raul
- 16:37 Brygada ogniowa
- 16:40 Dźwięki wokół nas
- 16:43 Sippi Sappi
- 16:45 Wstawaj!
- 16:47 Mimo i Bobo
- 16:50 Świat Mimo
- 16:53 Zabawa w chowanego
- 16:55 Hop-hop
- 16:57 Wstawaj!
- 16:59 Sippi Sappi
- 17:01 Mały Didy
- 17:04 Wstawaj!
- 17:06 Hop-hop
- 17:08 Afryka
- 17:10 Hubbi się tym zajmie
- 17:13 Hubbi i jego koledzy
- 17:15 Wstawaj!
- 17:17 Afryka
- 17:19 Margo i Felix
- 17:22 Wstawaj!
- 17:24 Afryka
- 17:26 Raul
- 17:29 Afryka
- 17:32 Zabawa w chowanego
- 17:35 Afryka
- 17:37 Lola i Liczby
- 17:39 Wstawaj!
- 17:41 Mimo i Bobo
- 17:44 Lola i Liczby
- 17:47 Mimo i Bobo
- 17:50 Monika i Rudi 2
- 17:53 Co rośnie na drzewie?
- 17:54 Dotty i Kitty
- 17:58 Fin i Fianna
- 18:01 Sippi Sappi
- 18:04 Wesoła łąka
- 18:07 Lola i Liczby
- 18:09 Zabawa w chowanego
- 18:12 Albert tłumaczy
- 18:14 Małe melodie
- 18:16 Wesoła łąka
- 18:20 Tempo Giusto
- 18:22 Historie Henryka
- 18:24 Sippi Sappi
- 18:26 Mimo i Bobo
- 18:28 Toobys
- 18:31 Małe melodie
- 18:33 Kolorowa Klara
- 18:35 Co rośnie na drzewie?
- 18:37 Sippi Sappi
- 18:39 Monika i Rudi
- 18:42 Kształcików
- 18:43 Uczymy się
- 18:46 Kształcików
- 18:48 Restauracja
- 18:51 Hubbi i jego koledzy
- 18:53 Brygada ogniowa
- 18:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:57 Toby McFly
- 19:00 Monika i Rudi
- 19:02 Afryka
- 19:04 Toobys
- 19:07 Dotty i Kitty
- 19:11 Małe, ale pracowite
- 19:14 Hiphopowy kaktus
- 19:16 Przygody kaczki
- 19:18 ABC - duckBC
- 19:21 Drużyna lalek
- 19:24 Hiphopowy kaktus
- 19:26 Raul
- 19:29 Hop-hop
- 19:31 Zack i Ziggy
- 19:34 Dobranoc!
- 19:37 Przygody kaczki
- 19:39 Restauracja
- 19:42 Kaczka i Puszek
- 19:44 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:47 Uczymy się
- 19:50 Zack i Ziggy
- 19:53 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:56 Brygada ogniowa
- 19:59 Formy są twoje
- 20:01 Mały Didy
- 20:04 Zoo
- 20:07 Zabawa w chowanego
- 20:09 Przygody kaczki
- 20:11 Małe, ale pracowite
- 20:14 Dźwięki wokół nas
- 20:16 Margo i Felix
- 20:19 Mały Didy
- 20:22 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:24 Zoo
- 20:27 Toby McFly
- 20:30 Uczymy się
- 20:33 Hubbi i jego koledzy
- 20:36 Sippi Sappi
- 20:40 Pociąg
- 20:42 Tempo Giusto
- 20:44 Zoo
- 20:47 Hubbi i jego koledzy
- 20:50 Hop-hop
- 20:53 Co rośnie na drzewie?
- 20:54 Sippi Sappi
- 20:57 Elfy przyrody
- 20:58 Mały Didy
- 21:01 Co rośnie na drzewie?
- 21:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:04 Brygada ogniowa
- 21:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:08 Afryka
- 21:11 Opowieści warzywne
- 21:14 Wakacje
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Opowieści warzywne
- 21:21 Kolorowe koło
- 21:24 Wakacje
- 21:27 Mimo i Bobo
- 21:30 Brygada ogniowa
- 21:32 Elfy przyrody
- 21:33 Fin i Fianna
- 21:36 Toby McFly
- 21:40 Opowieści warzywne
- 21:42 Wakacje
- 21:44 Opowieści warzywne
- 21:47 Wakacje
- 21:49 Opowieści warzywne
- 21:52 Wakacje
- 21:55 Mały Didy
- 21:57 Hubbi się tym zajmie
- 22:00 Zoo
- 22:03 Drużyna lalek na ratunek
- 22:05 Połączony świat
- 22:08 Przygody kaczki
- 22:10 Mimo i Bobo
- 22:12 Świat zabawek
- 22:15 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:17 Przygody w przestrzeni
- 22:20 Jak podróżujemy
- 22:23 Posłuchaj tego
- 22:25 Rodzina bobrów
- 22:28 Hiphopowy kaktus
- 22:30 Hubbi i jego koledzy
- 22:32 Mimo & Bobo PLUS
- 22:36 Świat zabawek
- 22:40 Sztuka Leona
- 22:42 Posłuchaj tego
- 22:44 Sunville
- 22:48 Świat podwodny
- 22:50 Sunville
- 22:53 Świat podwodny
- 22:55 Sunville
- 22:59 Dotty i Kitty
- 23:04 ABC - duckBC
- 23:07 Kolorowa Klara
- 23:09 Mimo i Bobo
- 23:11 Monika i Rudi
- 23:14 Mimo i Bobo
- 23:16 Monika i Rudi
- 23:19 Kolorowa magia
- 23:22 Miyu i Litto
- 23:25 Panni i Fanni
- 23:27 Urocze miejsca
- 23:30 Kolorowa magia
- 23:33 Dotty i Kitty
- 23:35 Przygody kaczki
- 23:37 DuckSchool
- 23:39 Fin i Fianna
- 23:42 Pixie 2
- 23:43 Słodki dom
- 23:45 Mimo i Bobo
- 23:48 Muzeum
- 23:51 Kącik naukowy
- 23:53 Jaki jest twój zawód ?
- 23:56 Muzeum
- 23:59 Kolorowa magia
- 00:00 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:14 Uczymy się z ducktv
- 06:15 Ulubione bajki
- 07:18 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:28 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:38 Pory roku
- 16:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:42 Uczymy się z ducktv
- 18:49 Bajki na dobranoc
- 19:50 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:56 Ulubione bajki
- 23:01 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Leo Messi
- 06:55 Undiano Mallenco
- 07:35 Hugo Sanchez
- 16:55 LaLiga Preseason
- 22:00 LaLiga Show (1)
- 22:35 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 23:10 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 23:45 Unikalne tradycje LaLiga
- 04:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 04:30 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 05:00 Ronaldo
- 05:30 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 14:00 LaLiga World (1)
- 14:30 La Manita
- 15:00 LaLiga Preseason
- 22:00 Leo Messi
- 23:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 23:30 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 00:00 WWE - Main Event (20)
- 01:00 X-Games, sezon letni (3)
- 02:00 Facing Waves (2)
- 02:30 Facing Waves (3)
- 03:00 Nitro Circus: Crazy Train (7)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (7)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (8)
- 05:00 Fighting Fit (2)
- 06:00 Sports Adventure 4 (4)
- 06:30 Sports Adventure 4 (5)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (4)
- 10:00 X Games - Minneapolis (9)
- 11:00 Pro Bull Riders 2016 (4)
- 12:00 Sports Adventure 4 (4)
- 12:30 Sports Adventure 4 (5)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (5)
- 14:00 Fighting Fit (3)
- 15:00 Rumble & Hum (Master of Watercolour)
- 16:00 Dumball: Idiots In India (9)
- 16:30 Dumball: Idiots In India (10)
- 17:00 Action Sports World (1)
- 18:00 WWE Classic Gold (60)
- 18:25 WWE Classic Gold (56)
- 19:00 WWE Raw (24)
- 22:00 EFC (2)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (8)
- 04:00 Remont na 5+ (4)
- 04:25 Remont na 5+ (5)
- 04:50 Remont na 5+ (6)
- 05:10 Remont na 5+ (7)
- 05:35 Remont na 5+ (8)
- 06:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 07:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 08:50 Celnicy (5)
- 09:20 Celnicy (6)
- 09:50 Celnicy (7)
- 10:20 Celnicy (8)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 12:40 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 14:00 Remont na 5+ (8)
- 14:25 Remont na 5+ (1)
- 14:50 Remont na 5+ (2)
- 15:10 Remont na 5+ (3)
- 15:40 Remont na 5+ (4)
- 16:05 Celnicy 2 (1)
- 16:30 Celnicy 2 (3)
- 17:00 Celnicy 2 (4)
- 17:30 Celnicy 2 (5)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Dzisiaj (Gość)
- 01:50 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:20 Dzisiaj
- 03:40 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:33 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:40 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:07 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:10 Najsłabsze ogniwo 2 (3)
- 01:15 Nieznane dzieje II wojny światowej (5)
- 02:20 Cuda inżynierii 6 (6)
- 03:15 Top Gear 17 (2)
- 04:10 Top Gear 31 (6)
- 05:10 Najsłabsze ogniwo 2 (3)
- 06:00 Miliony w lombardzie 2 (1)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo 2 (4)
- 07:55 Top Gear: samoloty, pociągi i inne pojazdy (6)
- 09:00 Cuda inżynierii 6 (7)
- 10:00 Top Gear 17 (3)
- 11:00 Top Gear 11 (1)
- 12:10 Miliony w lombardzie 2 (1)
- 13:10 Top Gear 31 (6)
- 04:25 Zakazana historia 7 (Tajemnice "Diabelskiej Biblii")
- 05:10 Rody przeklęte (Klątwa smoka)
- 05:35 Rody przeklęte (Klątwa sokołów)
- 06:10 Rody przeklęte (Klątwa najsłynniejszego karabinu Dzikiego Zachodu)
- 06:30 Rody przeklęte (Klątwa Agnellich)
- 06:55 Rody przeklęte (Rodzina Kennedych)
- 07:20 Starożytne superbudowle (Mont Saint-Michel)