Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 21:00 Hard Knocks Fighting (13)
- 21:45 Hard Knocks Fighting (14)
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:25 Fighting Rookies 2014
- 00:25 W świetle gwiazd
- 01:15 Europejskie tożsamości
- 02:10 Łowca nasion
- 03:05 Samolotem dookoła świata (3)
- 03:35 Podróż przez historię (24)
- 04:00 Podróż przez historię (25)
- 04:25 Plagi (4)
- 05:15 Nowa Kaledonia - nadzieja w algach
- 05:45 Najgroźniejsze drapieżniki Afryki (1)
- 06:40 Psy ratownicze znad jeziora garda
- 07:35 Mongolia. Stepowy emirat
- 08:00 Zaginione skarby (Pięć obrazów)
- 08:45 Powodzie: co nas czeka (1)
- 09:35 Zabójcza szybkość (1)
- 10:30 Zaklinacz małp
- 11:25 Morze śródziemne - na tropie waleni
- 16:30 Otoczeni przez fale
- 17:25 Lodołamacze arktyczne
- 18:20 Ostatni bambusowy pociąg
- 19:15 Kolebka wina
- 20:10 Podróż przez historię (6)
- 20:40 Na tropie rysia iberyjskiego
- 21:35 Ekologiczna panika (3)
- 00:00 Stream Nation (Command and Conquer Remastered, część 15)
- 00:40 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 8)
- 01:10 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 8)
- 01:40 Esports Skills Camp (3)
- 01:55 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 99)
- 02:30 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 100)
- 03:00 Stream Nation (Nightingale, część 10)
- 03:30 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 8)
- 04:15 Dynamo - więcej niż magia (4)
- 05:15 Stream Nation (Cooking Simulator, część 6)
- 06:15 Stream Nation (Lego 2k Drive , część 11)
- 06:50 Stream Nation (El Hijo - A Wild West Tale, część 9)
- 07:20 Stream Nation (Spacebase Startopia, część 9)
- 07:55 Stream Nation (Immortals Fenyx Rising: Mity Wschodniego Królestwa, część 9)
- 08:35 TVGry (432)
- 08:50 Stream Nation (No Man's Sky, część 3)
- 09:35 Esports Skills Camp (3)
- 09:50 TVGry (433)
- 16:05 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 10)
- 16:35 Sim Racing Challenge 2022 (11)
- 16:50 Stream Nation (House Flipper 2, część 11)
- 17:15 Sim Racing Challenge 2022 (5)
- 17:30 Gildia Smaków
- 17:45 Board News
- 01:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 Pytania do Gwiazd
- 17:00 100 Najlepszych Polskich Piosenek
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dzikie Chiny
- 20:55 Dzikie Chiny
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 1 na 1
- 14:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Trzymacie
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Top 16
- 21:20 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Halo, Warszawo!
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Eurodance Zone
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Top 100 Numeryczny
- 21:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Best of 2000+
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Norm of the north: king sized adventure
- 01:30 English is the key (4)
- 01:40 English is the key (5)
- 01:50 English is the key (6)
- 02:00 Knives out
- 04:10 English united (16)
- 04:15 English united (17)
- 04:30 3ways2 (18)
- 04:40 English in focus (54)
- 05:00 Art land (21)
- 05:05 Art land (22)
- 05:10 Crafty hands 2 (11)
- 05:20 Okey-dokey (11)
- 05:30 Once upon a time (11)
- 05:40 Words to grow (21)
- 05:45 Words to grow (22)
- 05:50 English playtime (5)
- 06:00 Magic science (5)
- 06:15 Yummy for mummy (7)
- 06:25 Yummy for mummy (8)
- 06:35 Kids in action (9)
- 06:40 Kids in action (10)
- 06:45 Alfred & wilfred (2)
- 07:00 Simple phrases (5)
- 07:10 Life around (5)
- 07:20 Life around (6)
- 07:30 Life around (48)
- 07:35 Jack of all trades (2)
- 07:45 Basic lexis (14)
- 07:50 Basic lexis (15)
- 07:55 Basic lexis (16)
- 08:00 Film set (4)
- 08:15 Here and there (83)
- 08:25 Here and there (84)
- 08:35 Study choice (11)
- 08:45 Euronews. futuris (17)
- 08:50 Euronews. futuris (18)
- 08:55 Euronews. futuris (19)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (6)
- 09:20 Let's talk (6)
- 09:35 English in focus (16)
- 09:45 English 911 2 (35)
- 09:50 English 911 2 (38)
- 09:55 English 911 2 (42)
- 10:00 Easy talk (38)
- 10:10 National parks (47)
- 10:25 National parks (48)
- 10:40 National parks (49)
- 10:50 National parks (50)
- 11:00 Art land (21)
- 11:05 Art land (22)
- 11:10 Crafty hands 2 (11)
- 11:20 Okey-dokey (11)
- 11:30 Once upon a time (11)
- 11:40 Words to grow (21)
- 11:45 Words to grow (22)
- 11:50 English playtime (5)
- 12:00 Magic science (5)
- 12:15 Yummy for mummy (7)
- 12:25 Yummy for mummy (8)
- 12:35 Kids in action (9)
- 12:40 Kids in action (10)
- 12:45 Alfred & wilfred (2)
- 13:00 Film set (34)
- 13:15 Film set (35)
- 13:30 Film set (36)
- 13:40 Easy talk (41)
- 13:45 Euronews. futuris (50)
- 13:50 Euronews. futuris (51)
- 13:55 Euronews. futuris (52)
- 14:00 English united (18)
- 14:15 English united (19)
- 14:25 3ways2 (19)
- 14:35 Figures of speech (1)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (8)
- 15:25 English 911 2 (39)
- 15:30 English 911 2 (40)
- 15:35 English 911 2 (41)
- 15:40 Evolution (8)
- 16:00 Grammar wise (13)
- 16:25 English up (6)
- 16:35 English up (8)
- 16:45 English up (9)
- 17:00 Norm of the north: family vacation
- 18:30 Easy talk (38)
- 18:40 National parks (49)
- 18:50 National parks (50)
- 19:00 Simple phrases (5)
- 19:10 Life around (5)
- 19:20 Life around (6)
- 19:30 Life around (48)
- 19:35 Jack of all trades (2)
- 19:45 Basic lexis (14)
- 19:50 Basic lexis (15)
- 19:55 Basic lexis (16)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (6)
- 20:20 Let's talk (6)
- 20:35 English in focus (16)
- 20:45 English 911 2 (35)
- 20:50 English 911 2 (38)
- 20:55 English 911 2 (42)
- 21:00 The perks of being a wallflower
- 22:45 Film set (4)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Gadget-x (8)
- 23:25 English 911 2 (39)
- 23:30 English 911 2 (40)
- 23:35 English 911 2 (41)
- 23:40 Evolution (8)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Народ
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Последний день диктатора
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Исторические факты
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:45 Le journal
- 02:50 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'invité de l'économie
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Raport gospodarczy
- 10:30 Wojenne dziewczyny 2 (24)
- 11:15 W labiryncie (Zatrucie)
- 11:45 W ogrodzie i zagrodzie
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Błyskawica - Wierny okręt
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 18:05 ABC szachów
- 18:15 Wiatrak
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Adwokaci w sztuce
- 19:20 Czytanie przed spaniem (Burek i podstępne portki)
- 19:30 Szaleństwo Majki Skowron (Zaufanie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:39 Panorama sport
- 21:40 Epizod jak szpilka w lesie
- 21:42 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Wojownicy czasu (Szwoleżerowie marszałka, czyli Arcelin 1920)
- 10:25 Zakochaj się w Polsce (Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku)
- 10:46 Wokół nas (Dzieje orężem znaczone)
- 10:54 Pomorze Etniczne (Canzone z Kołobrzegu)
- 11:06 Pracownia reportażu (Jak oni to robili...)
- 11:18 Całkiem niezła historia (Cuda-wianki)
- 11:30 Europa z bliska
- 11:42 Prasa donosi (Wojna polsko-bolszewicka)
- 11:47 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny (6)
- 19:44 Pomorze Etniczne (Canzone z Kołobrzegu)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Wokół nas
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Szlakiem Kolberga
- 10:30 Teleskop
- 10:35 Prognoza pogody
- 10:39 Z archiwum TVP Poznań
- 11:30 Teleskop
- 11:36 Prognoza pogody
- 11:38 Wiadomości sportowe
- 11:48 Rozmowa dnia
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (15 sierpnia)
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Wiek to tylko liczba
- 18:04 Eurofakty
- 18:16 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (15 sierpnia)
- 18:54 Magazyn
- 19:04 RetroTEYada
- 19:40 Medycyna i ty
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Historia polskiego munduru
- 10:45 Krzyż i miecz
- 11:02 Podlaska Oktawa Kultur 2024
- 11:16 Piórkiem i tuszem
- 11:28 Wertep
- 11:43 Warto tam być
- 11:45 Gawędy Kłosowskiego (Sójka)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Gra Warszawa
- 14:54 Polacy światu (Kazimierz Nowak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 18:05 Nie taki internet straszny
- 18:19 Turbo Podlasie
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:54 Prognoza pogody
- 18:56 Warto tam być
- 18:58 Świadkowie czasu (Chasydzi tańczący)
- 19:16 Krzyż i miecz
- 19:35 Arrasów dzieje osobliwe (Wojenna tułaczka)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 21:57 Warto tam być
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu