Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:05 Capone
- 02:00 21 mostów
- 03:50 Przybyli ułani
- 08:00 Tydzień
- 08:30 Zakochaj się w Polsce (Zamek Pieskowa Skała)
- 09:05 Kanał
- 10:55 Komisarz Alex 18 (Żegnaj)
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:30 Komisarz Alex 20 (Twoja szansa)
- 18:25 Przed ekranem (13)
- 18:40 Jaka to melodia? (5386)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:25 Kochaj albo rzuć
- 22:35 Miłość w Nowym Jorku
- 00:35 Marley i ja
- 02:45 Głowa rodziny
- 04:35 Zakończenie programu
- 04:55 Barwy szczęścia (3007)
- 05:25 Barwy szczęścia (3008)
- 06:00 Barwy szczęścia (3009)
- 06:35 M jak miłość (1804)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 14:00 Familiada (2870)
- 14:35 Koło fortuny (1631)
- 15:15 Finał konkursu Miss Polonia - 2024
- 16:15 Tak to leciało! (32)
- 17:15 Footloose
- 22:10 Informacje kulturalne
- 22:35 Kino bez granic: Umysł w ogniu
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje z Mazowsza
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Ludzie i pszczoły (Matka i syn)
- 17:49 Polacy to wiedzą!
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Pogoda
- 21:52 Sport
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 01:40 Znaki (13)
- 02:40 Znaki (14)
- 03:40 Znaki (15)
- 04:50 Disco Gramy (6278)
- 05:35 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 11:15 Hotel Transylwania 2
- 15:55 Wygrać marzenia
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (818)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 23:10 Chiński zodiak
- 00:00 Włatcy móch (Korzóh, mleczarka i korek do rzaby)
- 00:30 Włatcy móch (Ałtobus i suwenira)
- 01:00 13 posterunek 2 (38)
- 01:45 13 posterunek 2 (33)
- 02:25 STOP Drogówka (302)
- 03:25 Disco Polo Life (2388)
- 10:00 Galileo (1061)
- 11:00 Opiekun
- 16:00 Gwiazdy Kabaretu (11)
- 17:00 Gwiazdy Kabaretu (12)
- 18:00 Galileo (1062)
- 19:00 Galileo (1063)
- 20:00 Włatcy móch (Ałtobus i suwenira)
- 20:30 Włatcy móch (Muzełum)
- 21:00 Wróg u bram
- 23:50 Kamerdyner
- 00:05 Handel
- 02:25 Zobacz to!: Dyżur 3 (39)
- 03:05 Taki jest świat 9 (33)
- 04:00 Menu na miarę (10)
- 04:35 Menu na miarę (11-ost.)
- 05:00 Dyżur 3 (41)
- 06:00 Rodzinny interes 2 (Oskarżony)
- 07:00 Kurierzy (10)
- 08:00 Kurierzy (11)
- 09:00 Żandarm i policjantki
- 11:00 Skrzydełko czy nóżka
- 13:10 Czarny rycerz
- 15:20 Legenda Zorro
- 17:50 Robin Hood: Początek
- 22:45 Ja, Frankenstein
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 3 (101)
- 05:00 Dyżur 3 (37)
- 05:30 Dyżur 3 (38)
- 06:00 Gra muzyka (2)
- 07:00 Dom dla psa (8)
- 14:20 Piraci!
- 15:55 Najpiękniejsze baśnie: Księżniczka i skryba
- 20:00 Śmiertelna odwilż
- 00:30 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 02:40 FBI 4 (12)
- 03:35 FBI: Most Wanted (10)
- 04:30 Rekrut 5 (22)
- 05:30 Hity AXN
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Walker: Strażnik Teksasu (6)
- 07:15 Agenci NCIS 17 (6)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (7)
- 09:05 Agenci NCIS 17 (8)
- 10:00 Agenci NCIS 17 (9)
- 10:55 Kobra - oddział specjalny (4)
- 12:00 Kobra - oddział specjalny (5)
- 13:00 Gęsia skórka 2
- 14:55 Stażyści
- 17:35 Spider-Man Uniwersum
- 20:00 Niesamowity Spider-Man 2
- 22:55 Elizjum
- 00:10 Zabójcza pogoda 4 (1)
- 01:20 W 80 kilo dookoła świata (3)
- 02:20 Dzika Francja (2)
- 03:15 Starożytne mocarstwa (5)
- 04:10 W okowach mrozu 5 (11)
- 05:00 Jak budowano imperia (3)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 3 (5)
- 06:30 Serengeti 2 (4)
- 07:40 Serengeti 2 (5)
- 08:50 Serengeti 2 (6)
- 10:00 Życie na pustkowiu UK (3)
- 11:00 Dzika Francja (1)
- 12:00 W okowach mrozu 5 (12)
- 12:55 Zjawiskowa Ziemia (2)
- 14:00 Starożytne mocarstwa (5)
- 14:55 Zabójcza pogoda 4 (2)
- 15:55 W okowach mrozu 5 (12)
- 16:50 W 80 kilo dookoła świata (3)
- 17:50 Jak budowano imperia (3)
- 18:55 Starożytne mocarstwa (5)
- 22:10 W okowach mrozu 6 (11)
- 23:10 Śnieżne psy
- 00:20 Fatalna czarownica (Ethel jest wszędzie)
- 00:55 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 01:00 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 01:10 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 01:20 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 01:25 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 01:35 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 01:45 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 02:10 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 02:35 Płazowyż 2 (Rygiel)
- 02:55 Płazowyż 2 (Nocni woźnice/Powrót do Kurzajkowa)
- 03:20 Płazowyż 2 (Ifcia na gigancie/Po deszczu)
- 03:40 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 1)
- 04:05 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 2)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Koniec szkoły)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Oczy Lokiego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 05:45 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 05:50 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Nawałnica)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Bańkor)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Ding dong/ Kreskówka)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Van / Mecz bejsbola)
- 07:55 Taffy (Dobranoc, kotku)
- 08:00 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 08:10 Taffy (Zakopany skarb)
- 08:25 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 08:30 Taffy (Drżąca gorączka)
- 08:35 Taffy (Zwrot)
- 08:45 Taffy (Czysta karta)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Spotkanie)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (113)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Transmisja (Wybór Kwami - część 1))
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Szef to ma życie/ Propaganda radości)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Mały kumpel / Ogród Zen)
- 01:20 Rewolta
- 03:00 Piano, solo
- 04:40 Zakończenie programu
- 05:35 Bernie
- 07:15 Agora
- 09:20 Delikatność
- 11:05 Szef
- 13:00 W harmonii
- 14:25 Autor widmo
- 16:30 Klub dyskusyjny
- 20:00 Zombieland: Kulki w łeb
- 21:40 Pewny kandydat
- 23:30 7 psychopatów
- 00:25 Morderstwa w Midsomer 14 (4)
- 02:10 Milczący świadek 25 (1)
- 03:05 Milczący świadek 25 (2)
- 03:55 Z pamiętnika położnej 8 (5)
- 04:50 Ojciec Brown 8 (10)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (7)
- 06:00 Ojciec Brown 9 (1)
- 07:00 Ojciec Brown 9 (2)
- 08:00 Śmierć pod palmami 5 (1)
- 09:10 Lewis 9 (6)
- 10:10 Sanditon 3 (1)
- 11:15 Tajemnice Brokenwood 3 (4)
- 14:10 Śmierć pod palmami 5 (1)
- 15:15 Śmierć pod palmami 5 (2)
- 20:00 Ulica nadziei 3 (10)
- 21:00 Tajemnice Brokenwood (1)
- 22:50 Profesor T (5)
- 23:50 Niezapomniane 5 (2)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 11:10 Łowcy skarbów 3 (16)
- 12:05 Łowcy skarbów 3 (17)
- 13:05 Łowcy skarbów 3 (18)
- 22:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 23:05 Królowie wojny
- 00:10 Mistrzowie Kabaretu (11)
- 00:45 Morderstwa w Midsomer 5 (2)
- 02:55 Morderstwa w Midsomer 5 (4)
- 10:05 Rozmowy kontrolowane
- 00:05 Magia nagości. Polska 2 (7)
- 01:15 Magia nagości 7 (1)
- 02:20 Fantazje miłosne (4)
- 03:20 I love kabaret (6)
- 04:20 I love kabaret (6)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (63)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (42)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:40 Survivalowa rodzina (4)
- 14:15 Podróż za jeden uśmiech
- 16:00 Rozmowy kontrolowane
- 20:00 Kabaretowe przeboje (8)
- 21:00 Kabaretowe przeboje (4)
- 00:05 Giganty na drogach (5)
- 01:05 Darz Bór (278)
- 01:35 Darz Bór (279)
- 02:05 Darz Bór (280)
- 02:35 Darz Bór (281)
- 03:05 Darz Bór (282)
- 03:35 Darz Bór (283)
- 04:05 Darz Bór (284)
- 04:40 Na osi (1014)
- 05:15 Na osi (1015)
- 06:00 Na osi (1093)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 07:00 77 TV 2 (77tv przypadków świątecznych 24.12)
- 14:00 Sekrety piramid (1)
- 15:00 Sekrety piramid (2)
- 22:10 Giganty na drogach (6)
- 23:05 Giganty na drogach (7)
- 04:25 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 TVCentrum uwagi
- 07:40 TVCentrum uwagi
- 08:00 TVCentrum uwagi
- 08:20 TVCentrum uwagi
- 08:40 U nas w...
- 09:00 U nas w...
- 09:20 U nas w...
- 09:40 U nas w...
- 10:00 Przepis na remont 2 (11)
- 10:30 Przepis na remont 2 (12)
- 11:00 Przepis na remont 2 (13)
- 11:30 Przepis na remont 2 (14)
- 11:55 Przepis na remont 2 (15)
- 14:55 Łowcy skarbów 3 (5)
- 15:55 Łowcy skarbów 3 (6)
- 20:00 Minion
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najlepszy duet/ Zapominajka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Niezapomniana Rycerka/ Ryczące Lwizantemy)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Taniec kwiatów wiśni/ Budownicza Milly)
- 01:30 Spidey i superkumple (Electro musi świecić / Chaos Black Cat)
- 01:55 Spidey i superkumple (Ciemno / Sandman się nie podzieli!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Wycieczka Kulki! / Tarapaty u Tony'ego!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (33)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Kora, piracki krab / Ciekawy przypadek szalonego naukowca)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Ząb zębowi nierówny / Igrzyska Bohaterów)
- 04:00 Eureka! (Robimy pluszaka / Od początku)
- 04:30 Eureka! (Wyżerka w Paleo / Hałasliwy wynalazek)
- 05:00 Eureka! (Potężna Pepper / Do czysta)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (39)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Trzecia dziesięć do Lodowej Góry / Proszę i dziękuję)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Bez uścisków / Gdzie Frajdek?)
- 07:00 Blue (10)
- 07:10 Blue (Rower)
- 07:20 Blue (Bob Wielkouch)
- 07:30 Blue (Szpiegowanie)
- 07:40 Blue (Jedzenie na wynos)
- 07:50 Blue (Motylki)
- 18:00 Bajkowa przygoda Goofy'ego
- 19:00 Myszka Miki: Frajdomek (Bohaterowie sprzątają / Dino-kaczor!)
- 19:30 Blue 2 (78)
- 19:40 Blue 2 (79)
- 19:50 Blue 2 (80)
- 20:00 Blue 2 (81)
- 20:10 Blue 2 (82)
- 20:20 Blue 2 (83)
- 20:30 Disney Junior Ariel (5)
- 21:00 Spidey i superkumple (51)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Dziewczyna i jej Gargantua/ Ocalić koncert)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego (Pół żartem, pół jachtem/Powrót do szkoły)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe (Latołin)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe (Dla wtajemniczonych)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe (Mejbel rządzi)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 02:35 Duch i nas dwóch (1)
- 03:00 Duch i nas dwóch (2)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (29)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (30)
- 04:50 Duch i nas dwóch (10)
- 05:15 Duch i nas dwóch (11)
- 05:35 Robale ziomale (Magiczna perła/Ślimakowe rodeo)
- 06:00 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 06:05 Taffy 2 (Walka o medal)
- 06:10 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 06:25 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 06:35 Taffy 2 (Koci gang)
- 06:40 Taffy 2 (Duch Hentleya)
- 06:55 Fineasz i Ferb (18)
- 07:25 Fineasz i Ferb (4)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście (Gargoyle Gals / Supermarket Scandal)
- 08:25 Greenowie w wielkim mieście (Barry Cuda / Suite Retreat)
- 08:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 09:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 09:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 09:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dudy i Ser)
- 09:58 Szkoła wikingów (Uczta głupców)
- 18:00 Taffy (Drżąca gorączka)
- 18:05 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 18:20 Taffy (Plamki)
- 18:30 Taffy (Milczenie szopów)
- 18:35 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (57)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (58)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (59)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego (Świat bez Milo/Wyścig)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego (Sanki miłości/Wyspa zaginionych Dakot)
- 00:05 Blue 2 (15)
- 00:15 Blue 2 (16)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (3)
- 00:40 Kolorklocki (30)
- 00:45 Blue 2 (11)
- 00:55 Piotruś Królik (8)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (33)
- 01:20 Psi Oddział (7)
- 01:35 Blue (43)
- 01:40 Blue (44)
- 01:50 Blue (45)
- 02:00 Blue (40)
- 02:05 Tosia i Tymek (66)
- 02:20 Blue 2 (20)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 02:40 Kręciołki (77)
- 02:50 Teletubisie (41)
- 03:05 Blue (21)
- 03:10 Blue (22)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (24)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (9)
- 03:45 Tosia i Tymek (35)
- 03:55 Tosia i Tymek (36)
- 04:10 Blue (7)
- 04:15 Blue (8)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (43)
- 04:35 Blue (50)
- 04:45 Blue (51)
- 04:50 Blue (17)
- 05:00 Superpyra (7)
- 05:05 Superpyra (8)
- 05:15 Kolorklocki (30)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (10)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (13)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 05:50 W Papierowej Krainie (31)
- 06:00 Piotruś Królik (13)
- 06:25 JoJo i Babcia 2 (30)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (31)
- 06:55 Blue (25)
- 07:05 Blue (26)
- 07:15 Blue (27)
- 07:20 Blue (28)
- 07:30 Piotruś Królik 2 (6)
- 07:45 Nadjeżdża Pan Robótka (25)
- 08:10 W Papierowej Krainie (39)
- 08:20 Blue (45)
- 08:30 Blue 2 (46)
- 08:40 Blue (47)
- 08:50 Blue (48)
- 09:00 Blue (49)
- 09:10 Blue (50)
- 09:15 Mała kuchnia świata (6)
- 09:30 JoJo i Babcia 3 (11)
- 09:45 JoJo i Babcia 3 (12)
- 09:55 Kręciołki (61)
- 10:10 Kręciołki (62)
- 10:25 Blue 2 (37)
- 10:35 Blue 2 (38)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (6)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (29)
- 11:15 W Papierowej Krainie (31)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (14)
- 11:50 Superpyra (28)
- 12:00 Blue 2 (12)
- 12:10 Blue (19)
- 12:15 Blue (18)
- 12:25 Blue (19)
- 12:35 Blue 2 (12)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (3)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (16)
- 13:05 Blue 2 (37)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (28)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (33)
- 13:40 Psi Oddział (7)
- 13:55 Blue (43)
- 14:05 Blue (44)
- 14:15 Blue (45)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (2)
- 14:35 Blue 2 (26)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (29)
- 15:15 W Papierowej Krainie (32)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (16)
- 15:50 Blue (20)
- 16:00 Blue (20)
- 16:10 Blue (21)
- 16:20 Matklocki (16)
- 16:25 Blue 2 (16)
- 16:35 Kolorklocki (1)
- 16:40 Kolorklocki (2)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (4)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (17)
- 17:10 Blue 2 (38)
- 17:15 Piotruś Królik (9)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (34)
- 17:45 Psi Oddział (8)
- 18:00 Blue (46)
- 18:10 Blue (47)
- 18:15 Blue (48)
- 18:25 Tosia i Tymek (2)
- 18:40 Blue 2 (27)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 19:00 Kręciołki (79)
- 19:15 Teletubisie (43)
- 19:30 Blue (21)
- 19:40 Blue (22)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (25)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (10)
- 20:20 Tosia i Tymek (37)
- 20:30 Tosia i Tymek (38)
- 20:45 Blue 2 (19)
- 20:55 Blue 2 (20)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (44)
- 21:15 Blue 2 (1)
- 21:25 Blue 2 (2)
- 21:35 Superpyra (9)
- 21:40 Superpyra (10)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (14)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (15)
- 22:10 Kolorklocki (1)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 22:30 W Papierowej Krainie (33)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (29)
- 22:55 W Papierowej Krainie (32)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (16)
- 23:35 Matklocki (16)
- 23:40 Blue 2 (11)
- 23:50 Blue (20)
- 23:55 Blue 2 (25)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:40 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:55 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:20 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 08:00 Bernard 3 (137)
- 08:05 Bernard 3 (138)
- 08:10 Bernard 3 (140)
- 08:15 Bernard 3 (142)
- 08:20 Bernard 3 (143)
- 08:25 Bernard 3 (144)
- 08:30 Bernard 3 (145)
- 08:35 Bernard 3 (146)
- 08:40 Bernard 3 (148)
- 08:45 Bernard 3 (150)
- 08:50 Bernard 3 (151)
- 09:00 Bernard 3 (152)
- 09:05 Bernard 3 (153)
- 09:10 Bernard 3 (155)
- 09:15 Bernard (1)
- 09:20 Bernard (2)
- 09:25 Bernard (3)
- 09:30 Bernard (4)
- 09:35 Bernard (5)
- 09:40 Bernard (7)
- 09:45 Bernard (9)
- 09:50 Bernard (10)
- 10:00 Bernard (11)
- 10:05 Bernard (17)
- 10:10 Bernard (19)
- 10:15 Bernard (21)
- 10:20 Bernard (22)
- 10:25 Bernard (23)
- 10:30 Bernard (24)
- 10:35 Bernard (25)
- 10:40 Bernard (27)
- 10:45 Bernard (29)
- 10:50 Bernard (30)
- 11:00 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 11:15 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 11:25 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 11:35 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 11:55 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 12:05 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 12:15 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 12:40 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 12:50 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 13:00 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 13:15 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 13:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 13:55 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 14:05 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 14:15 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 14:35 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 14:45 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 14:55 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 15:15 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 15:35 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 15:55 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 18:00 Power Players (5)
- 18:20 Power Players (6)
- 18:35 Power Players (7)
- 19:00 Strażak Sam 9 (Trema)
- 19:15 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 19:25 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 19:35 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 20:15 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 20:50 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 21:00 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 21:15 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 21:25 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 21:35 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 21:55 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 22:05 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 22:15 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 22:35 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 22:45 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 22:55 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 23:15 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 23:25 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 23:35 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 23:50 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 00:00 Wakacje
- 00:03 Jaki jest twój zawód ?
- 00:05 Wakacje
- 00:08 Świat podwodny
- 00:10 Jaki jest twój zawód ?
- 00:13 Zwierzęta
- 00:15 Sunville
- 00:18 Kolorowe koło
- 00:21 Wakacje
- 00:23 Świat podwodny
- 00:25 Wstawaj!
- 00:27 Towarzysze zabawy
- 00:29 Opowieści warzywne
- 00:31 Sunville
- 00:35 Świat podwodny
- 00:38 Kolorowe koło
- 00:41 Wakacje
- 00:43 Sunville
- 00:46 Opowieści warzywne
- 00:49 Kolorowe koło
- 00:52 Wakacje
- 00:54 Towarzysze zabawy
- 00:57 Kolorowa magia
- 01:00 Teraz się bawimy
- 01:02 Świat podwodny
- 01:05 Safari
- 01:08 Posłuchaj tego
- 01:12 Sport, sport, sport
- 01:16 Indie
- 01:20 Morskie przygody
- 01:23 Indie
- 01:25 Morskie przygody
- 01:27 Puffy i Tubby
- 01:30 Morskie przygody
- 01:33 Jak podróżujemy
- 01:36 Świat zwierząt
- 01:38 Miejskie życie
- 01:40 Puffy i Tubby
- 01:44 Rodzina bobrów
- 01:46 Galaktyczni turyści
- 01:48 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:51 Świat elfów
- 01:54 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:57 Sunville
- 02:00 Przygody w przestrzeni
- 02:03 Świat zwierząt
- 02:06 Puffy i Tubby
- 02:10 Kolorowa magia
- 02:13 Grupy
- 02:15 Oli - cykle natury
- 02:18 Safari
- 02:21 Muzeum
- 02:23 Grupy
- 02:26 Miejskie życie
- 02:29 Panni i Fanni
- 02:31 Kącik naukowy
- 02:33 Sunville
- 02:35 Kolorowe koło
- 02:38 Grupy
- 02:41 Posłuchaj tego
- 02:43 Grupy
- 02:45 Muzeum
- 02:48 Miyu i Litto
- 02:50 Muzeum
- 02:53 Panni i Fanni
- 02:56 Grupy
- 02:59 Puffy i Tubby
- 03:03 Safari
- 03:05 Jaki jest twój zawód ?
- 03:08 Kolorowa magia
- 03:11 Sport, sport, sport
- 03:14 Urocze miejsca
- 03:17 Mini opowiadania
- 03:19 Sport, sport, sport
- 03:21 Posłuchaj tego
- 03:23 Mini opowiadania
- 03:26 Przygody w przestrzeni
- 03:30 Opowieści warzywne
- 03:33 Taniec
- 03:35 Jak podróżujemy
- 03:38 Ding Dang Dong
- 03:42 Rodzina bobrów
- 03:45 Urocze miejsca
- 03:47 Świat elfów
- 03:50 Urocze miejsca
- 03:52 Świat zwierząt
- 03:54 Urocze miejsca
- 03:58 Sport, sport, sport
- 04:00 Teraz się bawimy
- 04:03 Taniec
- 04:06 Świat zwierząt
- 04:08 Taniec
- 04:11 Opowieści warzywne
- 04:14 Towarzysze zabawy
- 04:17 Wakacje
- 04:19 Teraz się bawimy
- 04:22 Świat podwodny
- 04:24 Kolorowe koło
- 04:26 Teraz się bawimy
- 04:29 Towarzysze zabawy
- 04:32 Świat podwodny
- 04:35 Towarzysze zabawy
- 04:37 Świat elfów
- 04:40 Kolorowe koło
- 04:43 Wakacje
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:49 Świat elfów
- 04:52 Wakacje
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:57 Wakacje
- 05:00 Wakacje
- 05:02 Opowieści warzywne
- 05:04 Wakacje
- 05:07 Opowieści warzywne
- 05:10 Wakacje
- 05:12 Opowieści warzywne
- 05:15 Kolorowa magia
- 05:18 Miyu i Litto
- 05:21 Przygody w przestrzeni
- 05:24 Posłuchaj tego
- 05:26 Muzeum
- 05:29 Sunville
- 05:31 Panni i Fanni
- 05:34 Kolorowe koło
- 05:37 Urocze miejsca
- 05:39 Posłuchaj tego
- 05:42 Jaki jest twój zawód ?
- 05:44 Kolorowa magia
- 05:47 Miyu i Litto
- 05:50 Panni i Fanni
- 05:53 Muzeum
- 05:55 Jaki jest twój zawód ?
- 05:58 Urocze miejsca
- 06:00 Kolorowa magia
- 06:04 Muzeum
- 06:06 Puffy i Tubby
- 06:10 Kącik naukowy
- 06:13 Kolorowa magia
- 06:16 Urocze miejsca
- 06:19 Hubbi i jego koledzy
- 06:21 Kaczka i Puszek
- 06:23 Hubbi się tym zajmie
- 06:25 Wesołe królestwo
- 06:28 Risto Gusto
- 06:31 Toby McFly
- 06:34 Hubbi się tym zajmie
- 06:37 Zwierzęta
- 06:40 Opowieści warzywne
- 06:42 Jak podróżujemy
- 06:45 Świat podwodny
- 06:49 Świat elfów
- 06:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:54 Drużyna lalek na ratunek
- 06:58 Kaczka i Puszek
- 07:00 Dotty i Kitty
- 07:05 Świat elfów
- 07:08 Urocze miejsca
- 07:10 Przygody w przestrzeni
- 07:13 Pojazdy
- 07:16 Sunville
- 07:18 Indie
- 07:22 Zack i Ziggy
- 07:25 Afryka
- 07:27 Dźwięki wokół nas
- 07:29 Zabawa w chowanego
- 07:31 Raul
- 07:34 Tempo Giusto
- 07:36 Wstawaj!
- 07:38 DuckSchool
- 07:41 Świat zwierząt
- 07:44 Jaki jest twój zawód ?
- 07:47 Wstawaj!
- 07:49 Świat zwierząt
- 07:53 Zabawa w chowanego
- 07:56 DuckSchool
- 07:59 Lola i Liczby
- 08:01 Zack i Ziggy
- 08:04 Przygody kaczki
- 08:06 Mimo i Bobo
- 08:09 Taniec
- 08:12 Ding Dang Dong
- 08:15 Jaki jest twój zawód ?
- 08:18 Urocze miejsca
- 08:20 Teraz się bawimy
- 08:23 Dinoland
- 08:26 Hubbi i jego koledzy
- 08:28 Albert tłumaczy
- 08:30 Tempo Giusto
- 08:32 Albert tłumaczy
- 08:37 Słodki dom
- 08:38 Kolorowa Klara
- 08:40 Co rośnie na drzewie?
- 08:41 Muzeum
- 08:44 Panni i Fanni
- 08:47 Kącik naukowy
- 08:53 Jaki jest twój zawód ?
- 08:55 Fin i Fianna
- 08:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:01 Pixie 2
- 09:02 Zabawa w chowanego
- 09:05 Mimo i Bobo
- 09:07 Albert tłumaczy
- 09:10 Jaki jest twój zawód ?
- 09:12 Urocze miejsca
- 09:15 Jaki jest twój zawód ?
- 09:18 Opowieści warzywne
- 09:20 Jaki jest twój zawód ?
- 09:23 Kolorowa magia
- 09:26 Małe melodie
- 09:28 Zabawa w chowanego
- 09:30 Mimo i Bobo
- 09:33 Albert tłumaczy
- 09:37 Toobys
- 09:39 Zabawa w chowanego
- 09:42 Mimo i Bobo
- 09:45 Historie Henryka
- 09:47 Kształcików
- 09:49 Sippi Sappi
- 09:51 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:53 Tempo Giusto
- 09:55 Sippi Sappi
- 09:58 Kształcików
- 09:59 Fin i Fianna
- 10:02 Kształcików
- 10:03 Co rośnie na drzewie?
- 10:04 Elfy przyrody
- 10:06 Mimo i Bobo
- 10:07 Sippi Sappi
- 10:10 Margo i Felix
- 10:13 Mimo i Bobo
- 10:17 Wesoła łąka
- 10:20 Przygody kaczki
- 10:22 Kształcików
- 10:23 Toobys
- 10:25 Mimo i Bobo
- 10:29 Raul
- 10:31 Co rośnie na drzewie?
- 10:32 Restauracja
- 10:35 Hop-hop
- 10:38 Restauracja
- 10:40 Brygada ogniowa
- 10:43 Tempo Giusto
- 10:45 Brygada ogniowa
- 10:47 Dźwięki wokół nas
- 10:49 Afryka
- 10:52 Przygody kaczki
- 10:54 Afryka
- 10:56 Co rośnie na drzewie?
- 10:57 Świat Mimo
- 11:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:03 Risto Gusto
- 11:06 Mimo i Bobo
- 11:09 Dotty i Kitty
- 11:13 Świat Mimo
- 11:15 Lola i Liczby
- 11:17 Fin i Fianna
- 11:20 Wesołe królestwo
- 11:23 Margo i Felix
- 11:26 Zack i Ziggy
- 11:30 Dinoland
- 11:33 Hiphopowy kaktus
- 11:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:37 Mimo i Bobo
- 11:39 Dinoland
- 11:42 Restauracja
- 11:46 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:48 Restauracja
- 11:52 Świat zabawek
- 11:56 Dinozaur Milo
- 12:00 Zastęp strażaków
- 12:02 Świat Mimo
- 12:05 Sippi Sappi
- 12:07 Kaczka i Puszek
- 12:09 Mimo & Bobo PLUS
- 12:13 Pociąg
- 12:15 Skoczkowie Planet
- 12:20 Toby McFly
- 12:23 Połączony świat
- 12:26 Mały Didy
- 12:28 Zastęp strażaków
- 12:31 Uczymy się
- 12:34 Hubbi się tym zajmie
- 12:37 Mimo & Bobo PLUS
- 12:41 Hiphopowy kaktus
- 12:45 Małe, ale pracowite
- 12:48 Brygada ogniowa
- 12:50 Restauracja
- 12:54 Zastęp strażaków
- 12:56 Sztuka Leona
- 12:59 Fin i Fianna
- 13:02 Skoczkowie Planet
- 13:06 Dinozaur Milo
- 13:10 Drużyna lalek na ratunek
- 13:13 Sztuka Leona
- 13:15 Świat Mimo
- 13:19 Hop-hop
- 13:21 Mimo & Bobo PLUS
- 13:25 Dinozaur Milo
- 13:29 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:32 Hubbi się tym zajmie
- 13:37 ABC - duckBC
- 13:40 Małe melodie
- 13:42 Uczymy się
- 13:44 Albert tłumaczy
- 13:46 Margo i Felix
- 13:49 Albert tłumaczy
- 13:54 ABC - duckBC
- 13:57 Co rośnie na drzewie?
- 13:58 Monika i Rudi
- 14:01 DuckSchool
- 14:03 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:06 Elfy przyrody
- 14:07 Uczymy się
- 14:10 Wesołe królestwo
- 14:13 Monika i Rudi
- 14:16 Dotty i Kitty
- 14:19 Dźwięki wokół nas
- 14:21 Lola i Liczby
- 14:23 Wesoła łąka
- 14:26 Toobys
- 14:28 Monika i Rudi 2
- 14:31 Dotty i Kitty
- 14:34 Uczymy się
- 14:38 Hubbi się tym zajmie
- 14:41 Hop-hop
- 14:43 Lola i Liczby
- 14:46 Zabawa w chowanego
- 14:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:50 Hop-hop
- 14:52 Elfy przyrody
- 14:53 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:57 Mimo i Bobo
- 14:59 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:02 Risto Gusto
- 15:05 Hubbi i jego koledzy
- 15:08 Wstawaj!
- 15:10 Zabawa w chowanego
- 15:13 Sippi Sappi
- 15:15 Albert tłumaczy
- 15:18 Tempo Giusto
- 15:20 Lola i Liczby
- 15:23 Świat Mimo
- 15:26 Mimo & Bobo PLUS
- 15:30 Elfy przyrody
- 15:31 Afryka
- 15:33 Raul
- 15:36 Hop-hop
- 15:38 Świat Mimo
- 15:42 Elfy przyrody
- 15:44 DuckSchool
- 15:46 Elfy przyrody
- 15:47 Zabawa w chowanego
- 15:49 Fin i Fianna
- 15:52 Drużyna lalek
- 15:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:56 Raul
- 15:59 Historie Henryka
- 16:01 Drużyna lalek
- 16:04 Uczymy się
- 16:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:08 Toby McFly
- 16:11 Raul
- 16:14 Lola i Liczby
- 16:17 Sippi Sappi
- 16:20 Mały Didy
- 16:22 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:25 Kolorowa Klara
- 16:27 Raul
- 16:30 Hiphopowy kaktus
- 16:32 Przygody kaczki
- 16:34 Cubie
- 16:36 Toobys
- 16:39 Afryka
- 16:43 Elfy przyrody
- 16:44 Hop-hop
- 16:46 Lola i Liczby
- 16:48 Afryka
- 16:50 Mimo i Bobo
- 16:52 Raul
- 16:55 Historie Henryka
- 16:57 Raul
- 17:00 Wstawaj!
- 17:02 Afryka
- 17:04 Mimo i Bobo
- 17:07 Afryka
- 17:09 Mimo & Bobo PLUS
- 17:14 Mimo i Bobo
- 17:16 Sippi Sappi
- 17:18 Raul
- 17:21 Mimo i Bobo
- 17:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:26 Sippi Sappi
- 17:29 Margo i Felix
- 17:32 Raul
- 17:34 Margo i Felix
- 17:37 Wstawaj!
- 17:39 Mimo i Bobo
- 17:43 Afryka
- 17:45 Fin i Fianna
- 17:48 Zack i Ziggy
- 17:52 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:55 Monika i Rudi 2
- 17:58 Lola i Liczby
- 18:01 Wesoła łąka
- 18:04 Wesoła łąka
- 18:07 Mimo i Bobo
- 18:10 Przygody kaczki
- 18:12 Uczymy się
- 18:15 Mimo i Bobo
- 18:17 Dźwięki wokół nas
- 18:19 Mimo i Bobo
- 18:21 ABC - duckBC
- 18:24 Historie Henryka
- 18:26 Małe melodie
- 18:28 Pixie 2
- 18:29 ABC - duckBC
- 18:33 Monika i Rudi 2
- 18:36 Słodki dom
- 18:37 Monika i Rudi
- 18:40 Dotty i Kitty
- 18:43 Mimo i Bobo
- 18:46 Zoo
- 18:48 Hubbi i jego koledzy
- 18:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:52 Afryka
- 18:54 Raul
- 18:57 Historie Henryka
- 18:59 Cubie
- 19:02 Hiphopowy kaktus
- 19:04 Cubie
- 19:07 Zabawa w chowanego
- 19:10 Zack i Ziggy
- 19:13 Toby McFly
- 19:16 Margo i Felix
- 19:19 ABC - duckBC
- 19:22 Małe, ale pracowite
- 19:25 Kaczka i Puszek
- 19:27 Brygada ogniowa
- 19:30 Restauracja
- 19:34 Brygada ogniowa
- 19:36 Pociąg
- 19:39 Dobranoc!
- 19:41 Zoo
- 19:44 Mimo i Bobo
- 19:47 Małe, ale pracowite
- 19:50 Tempo Giusto
- 19:52 Hubbi i jego koledzy
- 19:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:57 Drużyna lalek
- 20:01 Toby McFly
- 20:04 Lola i Liczby
- 20:07 Zoo
- 20:10 Brygada ogniowa
- 20:13 Pociąg
- 20:16 Afryka
- 20:18 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:22 Monika i Rudi
- 20:25 Historie Henryka
- 20:27 Afryka
- 20:30 Hop-hop
- 20:32 Monika i Rudi
- 20:37 Margo i Felix
- 20:40 Dźwięki wokół nas
- 20:42 Uczymy się
- 20:45 Restauracja
- 20:48 Hiphopowy kaktus
- 20:52 Hiphopowy kaktus
- 20:54 Zabawa w chowanego
- 20:57 Toobys
- 20:59 Hiphopowy kaktus
- 21:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:03 Elfy przyrody
- 21:04 Mimo i Bobo
- 21:07 Świat Mimo
- 21:10 Opowieści warzywne
- 21:12 Wakacje
- 21:15 Opowieści warzywne
- 21:17 Kolorowe koło
- 21:20 Wakacje
- 21:23 Brygada ogniowa
- 21:25 Mimo i Bobo
- 21:27 Toby McFly
- 21:30 Mimo i Bobo
- 21:33 Mały Didy
- 21:35 Toobys
- 21:37 Opowieści warzywne
- 21:40 Kolorowe koło
- 21:43 Opowieści warzywne
- 21:45 Kolorowe koło
- 21:48 Wakacje
- 21:50 Kolorowe koło
- 21:53 Dinoland
- 21:56 Przygody kaczki
- 21:58 Połączony świat
- 22:01 Drużyna lalek na ratunek
- 22:04 Małe, ale pracowite
- 22:06 Hubbi się tym zajmie
- 22:09 Drużyna lalek na ratunek
- 22:13 Rodzina bobrów
- 22:16 Safari
- 22:18 Morskie przygody
- 22:21 Świat elfów
- 22:24 Zwierzęta
- 22:27 Hiphopowy kaktus
- 22:29 Drużyna lalek
- 22:32 Świat zabawek
- 22:36 Przygody kaczki
- 22:38 Wesołe królestwo
- 22:42 Świat zwierząt
- 22:45 Mini opowiadania
- 22:47 Świat elfów
- 22:50 Przygody w przestrzeni
- 22:53 Safari
- 22:56 Zack i Ziggy
- 22:59 Toobys
- 23:01 DuckSchool
- 23:03 Pixie 2
- 23:04 Wesoła łąka
- 23:07 Małe melodie
- 23:09 Monika i Rudi
- 23:12 Pixie 2
- 23:13 Muzeum
- 23:16 Jaki jest twój zawód ?
- 23:18 Kolorowe koło
- 23:21 Jaki jest twój zawód ?
- 23:23 Posłuchaj tego
- 23:26 Kącik naukowy
- 23:29 Toobys
- 23:31 Mimo i Bobo
- 23:33 Monika i Rudi
- 23:35 Toobys
- 23:38 Monika i Rudi
- 23:41 Fin i Fianna
- 23:44 Kolorowe koło
- 23:47 Jaki jest twój zawód ?
- 23:50 Kącik naukowy
- 23:52 Jaki jest twój zawód ?
- 23:55 Miyu i Litto
- 23:58 Sport, sport, sport
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:12 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:15 Pory roku
- 05:19 Uczymy się z ducktv
- 06:20 Ulubione bajki
- 07:22 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:24 Uczymy się z ducktv
- 10:32 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:37 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:43 Pory roku
- 16:46 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:49 Uczymy się z ducktv
- 18:50 Bajki na dobranoc
- 19:53 Słodkie sny
- 20:56 Pory roku
- 22:00 Ulubione bajki
- 23:02 Uczymy się z ducktv
- 04:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: AC Milan - Torino FC
- 06:00 La Manita
- 06:20 La Manita
- 06:40 La Manita
- 07:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 07:30 LaLiga World (1)
- 15:30 LaLiga World (1)
- 23:00 Z archiwum LaLiga
- 04:00 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 04:30 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 05:00 Paco Gento
- 05:30 Hugo Sanchez
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (11)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (12)
- 05:00 Nomads Seeking Adventure (13)
- 05:30 Nomads Seeking Adventure (14)
- 06:00 Sports Adventure 4 (1)
- 06:30 Sports Adventure 4 (2)
- 07:00 Sports Adventure 4 (3)
- 07:30 Sports Adventure 4 (4)
- 08:00 Sports Adventure 4 (5)
- 08:30 Sports Adventure 4 (6)
- 09:00 WWE Classic Gold (43)
- 10:30 WWE Classic Gold (52)
- 11:00 WWE Raw (24)
- 14:00 WWE SmackDown (39)
- 15:00 WWE SmackDown (40)
- 16:00 WWE NXT (21)
- 17:00 WWE - Main Event (21)
- 18:00 WWE Highlights (6)
- 18:30 WWE Highlights (12)
- 19:00 WWE Highlights (20)
- 19:30 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (2)
- 04:20 Remont na 5+ (2)
- 04:45 Remont na 5+ (3)
- 05:10 Remont na 5+ (4)
- 05:40 Remont na 5+ (5)
- 06:00 Remont na 5+ (6)
- 06:25 Remont na 5+ (7)
- 06:55 Remont na 5+ (8)
- 07:20 Remont na 5+ (1)
- 07:45 Remont na 5+ (2)
- 14:55 Celnicy 3 (6)
- 00:00 Magazyn filmowy
- 00:25 Poland Daily
- 00:35 Poland Daily - Weather
- 00:40 Dzisiaj
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:20 Zdaniem Kowalskiego
- 01:40 Hity w sieci
- 02:00 Przegląd prasy niemieckiej
- 02:20 Kulisy manipulacji
- 02:50 Piachem w tryby
- 03:30 Dzisiaj
- 03:55 Polityczne podsumowanie tygodnia
- 04:55 Republika wieczór
- 06:00 Magazyn filmowy
- 06:25 Smaki polski
- 06:50 Biznes Polska
- 07:00 Transmisja mszy świętej
- 08:05 Republika, wstajemy!
- 09:00 Republika rano
- 09:05 Miłosz Kłeczek - Wysokie Napięcie
- 10:00 Republika rano
- 10:05 Studio prasowe
- 11:00 Salonik polityczny
- 12:00 Polityczna kawa
- 13:00 Republika, wstajemy!
- 13:10 Ameryka, polityka i dolary. Raport z USA
- 13:40 Za siódmą górą
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 14:40 Na pomoc!
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Oko na niedzielę
- 15:30 Republika dzień
- 15:40 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:10 Republika dzień
- 16:35 Republika, wstajemy!
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Express Republiki
- 17:45 Miłosz Kłeczek. W ruchu
- 18:10 Republika dzień
- 18:40 Smaki polski
- 19:00 Dzisiaj
- 19:20 Sport w Republice
- 19:25 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Ściśle jawne
- 20:50 Wywiad z chuliganem
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Republika wieczór
- 23:30 Express Republiki
- 23:45 Express Republiki
- 00:00 Więźniarki (4)
- 01:00 Louis Theroux: zakazane Stany (3)
- 02:00 Samochód roku 2 (3)
- 02:25 Samochód roku 2 (4)
- 02:50 Garaż Guya Martina (1)
- 03:40 Jak kupić najdroższe auta świata (8)
- 04:35 Warsztat Hammonda (1)
- 05:25 Allo, allo! (8)
- 06:00 Top Gear: Ambitne porażki (7)
- 07:05 Inżynieryjne katastrofy 2 (3)
- 10:20 Top Gear: Ambitne porażki (6)
- 11:25 Samochód roku 2 (1)
- 11:55 Samochód roku 2 (2)
- 18:50 Samochód roku 2 (1)
- 19:20 Samochód roku 2 (2)
- 19:55 Jak powstaje samochód 2 (4)
- 04:25 Weterynarz z Yorkshire 11 (10)
- 06:20 Kongo z Benem Foglem (2)
- 07:05 Levison Wood: wędrówki (3)
- 18:40 Królowie pustyni: lwy z Namibii - część 2
- 19:50 Lwy i hieny
- 21:00 Wyspa makaków (3)
- 00:25 Dzika kuchnia (3)
- 00:55 Dzika kuchnia (4)
- 01:25 Dzika kuchnia (5)
- 02:00 Dzika kuchnia (7)
- 02:30 Dzika kuchnia (1)
- 03:00 Dzika kuchnia (2)
- 03:35 Dzika kuchnia (3)
- 04:05 Dzika kuchnia (4)
- 04:35 Przepis na ogród (15)
- 04:45 Przepis na ogród (16)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 ABC Designu (1)
- 06:15 ABC Designu (3)
- 06:30 ABC Designu (4)
- 06:40 ABC Designu (5)
- 06:55 Kuchnia na dziko (6)
- 07:10 Kuchnia na dziko (7)
- 07:25 Kuchnia na dziko (8)
- 07:40 Kuchnia na dziko (9)
- 07:55 Kuchnia na dziko (10)
- 08:10 Ogród bez tajemnic 5 (11)
- 08:35 Ogród bez tajemnic 5 (12)
- 09:00 Ogrody marzeń (14)
- 09:30 Ogrody marzeń (15)
- 10:05 Ogrody marzeń (16)
- 10:40 Ogrody marzeń (17)
- 11:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (13)
- 18:25 Przepis na remont 3 (1)
- 18:55 Przepis na remont 3 (2)
- 19:30 Przepis na remont 3 (3)
- 22:40 Ogrody marzeń (18)
- 23:10 Ogrody marzeń 2 (1)
- 23:50 Dzika kuchnia (1)
- 10:00 Pies na życie (8)
- 10:35 Zwierzaki z misją (8)
- 11:10 Łowcy smaków (6)
- 11:50 Przez żołądek do zdrowia (6)
- 12:25 Pytania do doktora (Ćwiczenia)
- 13:00 Zapytaj lekarza 3 (1)
- 13:35 Happy i Zen (13)
- 14:05 Happy i Zen (14)
- 14:40 Żyj jak Laila (13)
- 15:10 Żyj jak Laila (1)
- 15:40 Nocna zmiana 3 (9)
- 16:35 Nocna zmiana 3 (10)
- 17:25 Nocna zmiana 3 (11)
- 18:20 Nocna zmiana 3 (12)
- 19:10 Nocna zmiana 3 (13)
- 20:00 Dlaczego jesteśmy grubi (2)
- 21:00 Łowcy smaków (7)
- 21:35 Gotowe na start 2 (3)
- 22:20 Moje życie XXL (6)
- 23:30 Dr Miami (5)
- 00:55 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Przypadkowy telefon)
- 01:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Połamany Joe)
- 01:55 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Strzał w ciemno)
- 02:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Cukierkowe Quahog)
- 02:55 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Chłopiec z reklamy masła orzechowego)
- 03:25 Bajer z Bel-Air 3 (Tacy byliśmy)
- 03:55 Bajer z Bel-Air 3 (Ostatnia lekcja muzyki)
- 04:25 Bajer z Bel-Air 4 (Will zawsze znajdzie sposób: część pierwsza)
- 05:00 Jak poznałem waszą matkę 7 (Kod magika, część 1)
- 05:30 Jak poznałem waszą matkę 7 (Kod magika, część 2)
- 06:00 Jak poznałem waszą matkę 8 (Farhampton)
- 06:30 Jak poznałem waszą matkę 8 (Intercyza)
- 07:00 Jak poznałem waszą matkę 8 (Nianie)
- 07:30 Jak poznałem waszą matkę 8 (Kto chce zostać chrzestnym?)
- 20:00 Sknerus
- 22:15 Raj na ziemi
- 01:00 Demony wojny wg Goi
- 03:10 Zaraz pęknę
- 03:30 Sny i marzenia
- 05:25 Czy będzie wojna
- 06:00 Hania
- 07:40 Czterej pancerni i pies (Psi pazur)
- 10:00 Wojciech Cejrowski. Kura
- 10:50 Tylko do świtu
- 11:20 To nie ze mną 2 (5)
- 11:55 To nie ze mną 2 (6)
- 12:40 Komedia małżeńska
- 16:05 Motodrama
- 17:55 Dzieci i ryby
- 00:40 Żołnierz doskonały
- 02:25 Wielki szef
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:00 3-2-1 Start (1)
- 06:00 Zameldowani (13)
- 06:30 Zameldowani 2 (1)
- 07:00 Zameldowani 2 (2)
- 07:30 Zameldowani 2 (3)
- 08:00 Zameldowani 2 (4)
- 08:30 Zameldowani 2 (5)
- 09:00 Zameldowani 2 (6)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:40 Bonanza (6)
- 11:50 Bonanza (7)
- 12:50 Legendy rocka (Rod Stewart)
- 13:20 Legendy rocka (U2)
- 13:55 Legendy rocka (Queen)
- 17:25 Znachor
- 20:00 Panny i wdowy
- 23:05 Wielki szef
- 02:45 Wielka wsypa
- 10:00 Hudson i Rex 5 (8)
- 11:00 Hudson i Rex 5 (9)
- 15:25 Bogowie Egiptu
- 20:00 Królowie ulicy
- 22:10 Słaba płeć?
- 00:00 Teresa (42)
- 01:00 Teresa (43)
- 02:00 Teresa (44)
- 03:00 Teresa (45)
- 04:00 Płomienie pożądania (21)
- 05:00 Płomienie pożądania (22)
- 06:00 Sploty nienawiści (22)
- 07:00 Sploty nienawiści (23)
- 08:00 Sploty nienawiści (24)
- 09:00 Sploty nienawiści (25)
- 10:00 Sploty nienawiści (26)
- 11:00 Teresa (41)
- 12:00 Teresa (42)
- 13:00 Teresa (43)
- 14:00 Teresa (44)
- 15:00 Teresa (45)
- 16:00 Trzy siostry (245)
- 17:00 Trzy siostry (246)
- 18:00 Trzy siostry (247)
- 19:00 Trzy siostry (248)
- 20:00 Trzy siostry (249)
- 21:00 Płomienie pożądania (23)
- 22:00 Płomienie pożądania (24)
- 23:00 Okrutne miasto (65)
- 14:00 Dekoratorzy 2 (2)
- 14:25 Dekoratorzy 2 (3)
- 14:55 Mój dom za twoje pieniądze (1)
- 15:25 Mój dom za twoje pieniądze (2)
- 15:55 Premiera: Sposób na zamek (1)
- 21:00 Agora
- 00:50 Save Me (1)
- 01:50 Save Me (2)
- 02:45 Przykrywkowcy. Podwójna gra (7)
- 03:50 Przykrywkowcy. Podwójna gra (8)
- 04:55 Totalcar 2 (7)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:10 Hity AXN
- 06:35 Flash 8 (11)
- 07:30 Flash 8 (12)
- 08:25 Flash 8 (13)
- 09:20 Zagadki z przeszłości 3 (6)
- 10:20 Zagadki z przeszłości 3 (7)
- 11:20 Zaginiony świat (1)
- 12:15 Zaginiony świat (2)
- 13:10 Zaginiony świat (3)
- 14:10 Zaginiony świat (4)
- 15:05 Zaginiony świat (5)
- 16:00 Zaginiony świat (6)
- 17:00 Zagadki z przeszłości 3 (8)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 3 (11)
- 21:00 Terminator: Genisys
- 23:35 Resident Evil: Afterlife
- 01:15 Prezentuj broń! (60)
- 02:25 Prezentuj broń! (1)
- 03:25 Prezentuj broń! (2)
- 04:30 Prezentuj broń! (3)
- 05:20 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (102)
- 07:10 Winnice miłości 2 (103)
- 08:20 Profil 3 (6)
- 09:35 Profil 3 (7)
- 10:40 Profil 3 (8)
- 11:55 Profil 3 (9)
- 13:05 Profil 3 (10)
- 14:10 Zaklinacze koni (2)
- 15:10 Zaklinacze koni (3)
- 16:10 Zaklinacze koni (4)
- 17:10 Zaklinacze koni (5)
- 18:05 Zaklinacze koni (6)
- 19:05 Carter (9)
- 20:05 Carter (10-ost.)
- 21:00 Pokój, miłość i nieporozumienia
- 22:55 Sex Story
- 00:30 Igrzyska śmierci
- 03:15 Porwanie
- 08:35 Przeminęło z wiatrem
- 13:00 Samotny wilk McQuade
- 17:40 Rocky
- 20:00 Zaginione miasto Z
- 23:00 Straszny film 5
- 00:10 Zakończenie programu
- 08:15 Magia malin
- 09:35 Misjonarze - krawaciarze
- 17:25 Irlandzki numer
- 19:00 Poza czasem
- 21:00 Słodka zemsta
- 22:25 Do zobaczenia we wrześniu
- 23:55 Zakończenie programu
- 00:45 Baseline
- 02:20 Horny Housewives
- 03:30 Dezerter
- 05:05 Zakończenie programu
- 05:55 Żar zemsty
- 07:20 W kręgu zdrady
- 08:50 Na ratunek
- 10:20 Strefa Q
- 12:15 Morderca w naszym domu
- 13:45 Czyja to córka
- 15:10 Nocna jazda
- 16:35 Potężne sierotki
- 18:30 Trzy kule
- 20:00 Skok Henry'ego
- 21:45 Potępieńcy
- 23:25 Killerman
- 00:20 Łóżko
- 00:50 Anna Christie
- 02:15 30 lat i ocean między nami
- 02:40 Więzienny cezar
- 04:10 Najskromniejsze kino w dziejach
- 05:27 Zakończenie programu
- 06:00 Awaria
- 07:15 Melodia wiatru
- 08:30 Południowiec
- 10:00 Gest
- 11:25 Zmierzch nad Tokio
- 13:40 Ślub
- 13:55 Miłosne kłopoty Andy'ego Hardy'ego
- 15:25 Papużki
- 15:40 Człowiek, który się oszukiwał
- 17:00 Frieda
- 18:35 Śladami Nazarina
- 19:55 Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni
- 21:00 Taniec nocy letniej
- 23:05 Zima (drapieżne koty)
- 00:35 This Is England '86 (3)
- 01:30 Tydzień kawalerski
- 03:05 Wkraczając w pustkę
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:15 Piaskun
- 07:45 Rzeź
- 09:05 Che. Rewolucja
- 11:15 Tajna agentka
- 12:50 El camino
- 14:15 Joga dla dwojga
- 15:40 Burmistrz Mary
- 17:05 Dwóch facetów w jednym
- 18:30 Miłosne zapiski
- 20:00 Czarny motyl
- 21:30 Dynastia Tudorów 2 (1)
- 22:30 Obsesja Eve 3 (2)
- 23:15 Plan B 3 (1)
- 00:00 Na równi pochyłej
- 02:20 Lody na patyku 3
- 10:05 Moda na sukces 34 (8597)
- 10:35 Moda na sukces 34 (8598)
- 11:05 Moda na sukces 34 (8617)
- 11:30 Triumf miłości (107)
- 12:20 Klik News (33)
- 12:30 Triumf miłości (108)
- 13:20 Triumf miłości (109)
- 14:15 Everest (38)
- 14:45 Everest (39)
- 15:15 Najpiękniejsza brzydula (65)
- 16:05 Najpiękniejsza brzydula (66)
- 17:00 Mężczyźni wolą blondynki
- 01:20 Wykonać wyrok
- 03:35 Święta góra
- 05:29 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (1)
- 06:40 "Top 13" - ranking gwiazd (19)
- 07:05 Vidocówka (1)
- 07:20 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (7)
- 07:40 Bitwa o San Pietro
- 08:20 Olimpiada, część 2
- 14:10 Skąd ja Cię znam? (Robert Downey Jr.)
- 14:25 Maria Magdalena (11)
- 15:20 Maria Magdalena (12)
- 20:50 Nocny kowboj
- 23:20 Na krańcu świata
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:30 Muzyczne dzień dobry
- 09:50 Przy muzyce po Śląsku
- 10:20 Szlagroteka
- 10:55 Weekend z TVS
- 11:15 Spotkanie z balladą
- 14:20 Weekend z TVS
- 14:30 Śląska karuzela
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Szlagierowa lista
- 19:45 Koncert w TVS
- 23:35 Muzyczna chata
- 04:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Sporty walki: Thai Battle Championships 06.11.2020
- 10:50 UK Wrestling Showdown (2)
- 11:20 UK Wrestling Showdown (3)
- 11:50 UK Wrestling Showdown (4)
- 16:10 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 16:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 16:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 16:55 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 17:10 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 17:30 Sporty walki: Punch Down 3 w Poznaniu
- 00:25 Bhutan - w poszukiwaniu szczęścia
- 01:25 Kolebka wina
- 02:20 Zenit (7)
- 02:50 Zenit (8)
- 03:15 Sarah Shark (1)
- 03:40 Podróż przez historię (30)
- 08:00 Człowiek i jego łódź (2)
- 08:55 Siła natury (3)
- 09:25 Siła natury (4)
- 09:55 Arktyka - chłopiec zostaje myśliwym
- 10:45 Wspaniały świat (3)
- 11:20 Wspaniały świat (4)
- 11:50 Szkoła łapania dzikich zwierząt (3)
- 12:15 Szkoła łapania dzikich zwierząt (4)
- 12:40 Mój dziki przyjaciel (Bojownicy)
- 13:30 Pod prąd
- 14:25 Efekt technologii (2)
- 14:50 Boteti - powracająca rzeka
- 15:40 Football uliczny (Kenia)
- 16:05 Football uliczny (Kambodża)
- 16:40 Falklandy - raj dla pingwinów
- 17:30 Wyścig o życie (4)
- 18:00 Wyścig o życie (5)
- 18:30 Wyprawa na Spitsbergen
- 19:25 Nowi nomadzi Kirgistanu
- 20:20 Otoczeni przez fale
- 21:15 Azory - wieloryby i ludzie
- 00:55 Sim Racing Challenge 2022 (17)
- 01:10 Stream Nation (Dredge, część 3)
- 01:35 Stream Nation (Dredge, część 4)
- 02:05 Stream Nation (Dredge, część 5)
- 02:30 Stream Nation (Dredge, część 6)
- 02:55 Stream Nation (Cooking Simulator, część 7)
- 03:25 Stream Nation (Stray, część 6)
- 03:50 Stream Nation (Stray, część 7)
- 08:10 Stream Nation (Spacebase Startopia, część 9)
- 08:45 TVGry (435)
- 09:00 Stream Nation (Spacebase Startopia, część 10)
- 09:35 Pixel Heaven 2021
- 09:50 TVGry (436)
- 10:10 Let's Replay (Totally Accurate Battle Simulator, część 1)
- 10:20 Stream Nation (Immortals Fenyx Rising: Mity Wschodniego Królestwa, część 9)
- 10:55 Stream Nation (Immortals Fenyx Rising: Mity Wschodniego Królestwa, część 10)
- 11:35 Stream Nation (SpongeBob Squarepants: Battle For Bikini Bottom, część 6)
- 16:35 Stream Nation (Lego City: Tajny Agent, część 8)
- 17:10 Sim Racing Challenge 2022
- 17:20 Gildia Smaków
- 17:30 Board News
- 17:55 Stream Nation (Kangurek Kao, część 6)
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Polski Top Tygodnia
- 11:00 Top 30
- 14:00 Gwiazdy na talerzu
- 16:00 Kultowe przeboje
- 17:00 Rockowa 50
- 21:00 Rockowa 20
- 23:00 Rodzinne Karaoke
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 21:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 12:00 Top 16
- 13:20 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:00 1 na 1
- 21:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 10:00 Halo, Warszawo!
- 11:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Odlatowe hity
- 16:00 Hits Around the World
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 08:00 Best Hits
- 09:00 Top 150 Rock Hits of the 90's
- 23:00 Best Hits
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 100% Power Dance
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (One Republic)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Top 30 Nuta.TV
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (One Republic)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Mud
- 02:10 Lady bird
- 03:45 Film set (37)
- 04:00 English united (22)
- 04:10 English united (23)
- 04:20 3ways2 (21)
- 04:30 Figures of speech (3)
- 05:00 Art land (27)
- 05:05 Art land (28)
- 05:10 Crafty hands 2 (14)
- 05:20 Okey-dokey (14)
- 05:30 Once upon a time (14)
- 05:40 Words to grow (27)
- 05:45 Words to grow (28)
- 05:50 English playtime (8)
- 06:00 Magic science (8)
- 06:15 Yummy for mummy (12)
- 06:25 Yummy for mummy (13)
- 06:35 Kids in action (15)
- 06:40 Kids in action (16)
- 06:45 Alfred & wilfred (5)
- 07:00 Simple phrases (8)
- 07:10 Life around (10)
- 07:20 Life around (11)
- 07:30 Life around (51)
- 07:35 Jack of all trades (3)
- 07:45 Basic lexis (18)
- 07:50 Basic lexis (19)
- 07:55 Basic lexis (20)
- 08:00 Mojo morning (20)
- 08:15 All about (55)
- 08:20 All about (56)
- 08:25 All about (57)
- 08:30 Here and there (37)
- 08:40 Here and there (38)
- 08:50 Euronews. smart regions (19)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (9)
- 09:20 Let's talk (9)
- 09:35 English in focus (20)
- 09:45 English 911 2 (54)
- 09:50 English 911 2 (56)
- 09:55 English 911 2 (59)
- 10:00 Spot on the map (13)
- 10:10 Spot on the map (14)
- 10:20 Easy talk (39)
- 10:25 Worth seeing (13)
- 10:35 Worth seeing (14)
- 10:45 National parks (12)
- 10:50 National parks (15)
- 10:55 National parks (23)
- 11:00 Art land (27)
- 11:05 Art land (28)
- 11:10 Crafty hands 2 (14)
- 11:20 Okey-dokey (14)
- 11:30 Once upon a time (14)
- 11:40 Words to grow (27)
- 11:45 Words to grow (28)
- 11:50 English playtime (8)
- 12:00 Magic science (8)
- 12:15 Yummy for mummy (12)
- 12:25 Yummy for mummy (13)
- 12:35 Kids in action (15)
- 12:40 Kids in action (16)
- 12:45 Alfred & wilfred (5)
- 13:00 Mojo morning (21)
- 13:15 Easy talk (44)
- 13:20 All about (58)
- 13:25 All about (59)
- 13:30 All about (60)
- 13:35 Here and there (39)
- 13:45 Here and there (40)
- 13:55 Euronews. smart regions (20)
- 14:00 English united (25)
- 14:15 3ways2 (22)
- 14:25 Figures of speech (4)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (9)
- 15:25 English 911 2 (43)
- 15:30 English 911 2 (47)
- 15:35 English 911 2 (48)
- 15:40 Evolution (9)
- 16:00 Grammar wise (18)
- 16:25 English is the key (7)
- 16:35 English is the key (8)
- 16:45 English is the key (9)
- 17:00 Little men
- 18:25 Spot on the map (13)
- 18:35 Spot on the map (14)
- 18:45 Easy talk (39)
- 18:50 Worth seeing (13)
- 19:00 Simple phrases (8)
- 19:10 Life around (10)
- 19:20 Life around (11)
- 19:30 Life around (51)
- 19:35 Jack of all trades (3)
- 19:45 Basic lexis (18)
- 19:50 Basic lexis (19)
- 19:55 Basic lexis (20)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (9)
- 20:20 Let's talk (9)
- 20:35 English in focus (20)
- 20:45 English 911 2 (54)
- 20:50 English 911 2 (56)
- 20:55 English 911 2 (59)
- 21:00 I, tonya
- 23:00 This day in history
- 23:10 Gadget-x (9)
- 23:25 English 911 2 (43)
- 23:30 English 911 2 (47)
- 23:35 English 911 2 (48)
- 23:40 Evolution (9)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 ФронтNews
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Реальная история
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Антизомби
- 10:45 Гражданская оборона
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Все так однозначно
- 12:30 Информационные сюжеты
- 13:00 Кризисы Путинской России
- 13:20 FreeДОМ
- 14:00 ФронтNews
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Антизомби
- 17:15 Гражданская оборона
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 01:15 Великий ефір Василя Зими
- 03:00 “Студія Захід” з Антоном Борковським
- 03:45 Колаборанти
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 Reporters
- 00:30 Le journal
- 00:45 Focus
- 00:50 You Are Here
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 People And Profit
- 02:30 Le journal
- 02:45 The Observers
- 02:51 Focus
- 03:00 Le journal
- 03:15 The 51 Percent
- 03:30 Le journal
- 03:45 French Connections
- 03:51 Fashion
- 04:00 Le journal
- 04:15 Talking Europe
- 04:30 Le journal
- 04:45 Talking Europe
- 05:00 Le journal
- 05:10 Revisited
- 05:30 Le journal
- 05:40 Focus
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 The 51 Percent
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:10 Le Paris des arts
- 07:30 Le journal
- 07:40 Focus
- 07:45 Sports
- 07:51 Fashion
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 France In Focus
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 You Are Here
- 11:00 Le journal
- 11:10 Le Paris des arts
- 11:30 Le journal
- 11:40 Focus
- 11:45 The 51 Percent
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 The Observers
- 14:21 Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 The Observers
- 15:00 Le journal
- 15:15 Reporters
- 15:30 Le journal
- 15:45 France In Focus
- 16:00 Le journal
- 16:15 Focus
- 16:20 You Are Here
- 16:30 Le journal
- 16:45 French Connections
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 People And Profit
- 18:00 Le journal
- 18:15 The 51 Percent
- 18:30 Le journal
- 18:45 The Observers
- 18:51 Focus
- 19:00 Le journal
- 19:15 Talking Europe
- 19:30 Le journal
- 19:45 Talking Europe
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 People And Profit
- 21:30 Le journal
- 21:45 Focus
- 21:50 You Are Here
- 22:00 Le journal
- 22:10 Revisited
- 22:30 Le journal
- 22:40 Le Paris des arts
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 France In Focus
- 00:00 Le journal
- 00:15 Pas2quartier
- 00:22 Mode
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters plus
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 L'invité de l'économie
- 02:00 Le journal
- 02:15 The Observers
- 02:22 Vous etes ici
- 02:30 Le journal
- 02:45 A l'affiche
- 03:00 Le journal
- 03:10 Ici l'Europe
- 03:30 Le journal
- 03:40 Le Paris des arts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Outre-mer
- 04:30 Le journal
- 04:45 A l'affiche
- 05:00 Le journal
- 05:15 Pas2quartier
- 05:21 Mode
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Vous etes ici
- 09:21 Mode
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 A l'affiche
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Légendes urbaines
- 12:00 Le journal
- 12:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 Mode
- 15:21 Vous etes ici
- 15:30 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters France 24
- 16:30 Le journal
- 16:40 Le Paris des arts
- 17:00 Le journal
- 17:15 Outre-mer
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:45 Actuelles
- 19:00 Le journal
- 19:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 19:30 Le journal
- 19:45 L'invité de l'économie
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Vous etes ici
- 21:20 Sports dimanche
- 21:21 Mode
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:12 Billet retour
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:12 Sports dimanche
- 23:22 The Observers
- 23:30 Le journal
- 23:42 Le Paris des arts
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Słowo o Ewangelii
- 10:10 Tedë jo
- 10:25 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:28 Pogoda
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:00 Droga
- 18:30 Panorama
- 18:47 Panorama sport
- 18:52 Pogoda
- 18:53 Czytanie przed spaniem
- 19:00 Cały ten sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Barka
- 10:21 Pogoda
- 10:25 Twórcze horyzonty
- 10:51 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju ("Talerzyk" - Raz Dwa Trzy)
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Języczek u wagi (Stopnie pokrewieństwa)
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Przyroda - wędka - przygoda (Szczupaki z Biebrzy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas (Znacznie powyżej średniej)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:30 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 17:39 Arka
- 18:00 Magazyn sportowy
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Europa z bliska
- 19:03 Stacja innowacja (127)
- 19:18 Polacy światu (Erazm Bogoria-Skotnicki)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (Znacznie powyżej średniej)
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:01 Wielkopolska każdego dnia (18 sierpnia)
- 10:04 Poza miastem - Europejska wieś
- 10:20 Szlakiem Kolberga (Krzesimir Dębski)
- 10:46 Podróże po Wielkopolsce
- 11:00 Wiek to tylko liczba
- 11:23 Wielkopolska każdego dnia (18 sierpnia)
- 11:28 Prognoza pogody
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:35 Prognoza pogody
- 11:36 Z życia Kościoła
- 11:53 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (18 sierpnia)
- 14:45 Wielkopolski informator ekologiczny
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:39 Teleskop kulturalny
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Snooker: Międzynarodowe Mistrzostwa Snookera Pol.And Open - Lwówek 2024 - finał
- 21:31 Prognoza pogody
- 21:34 Teleskop
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Wielkopolska każdego dnia (18 sierpnia)
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:05 Tym żyje wieś
- 10:15 Astronarium
- 10:40 Przystanek Kultura
- 11:00 Piosenka u Ciebie
- 11:20 Kuchnia polskich Żydów
- 11:45 Przegląd ukraiński
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Siostrzane Kościoły
- 14:50 Panorama litewska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tydzień białoruski
- 17:25 U źródeł wiary
- 17:50 Warto tam być
- 17:55 Słownik polsko@polski
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Żyjący Kościół
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Nie taki internet straszny
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Ligowskich w Matczynie)
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Bezbłędnie (Husky)
- 18:00 Jedz na zdrowie (Nadciśnienie a dieta)
- 18:15 RoberTeka
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Sport
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:10 Winda regionu (Lubawa Hullo Sala Zabaw)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Informacje kulturalne
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Blachnicki. Życie i światło
- 11:00 Nie tylko Gustlik
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Przechodzimy do historii (Z miłości do kawalerii)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Polacy w kosmosie (Układ Słoneczny)
- 17:25 Prosto z lasu (15/24)
- 17:40 Pokochaj Grudziądz
- 18:00 Zakochaj się w Polsce (Ostrów Lednicki)
- 18:23 Razem dla regionu (Młyn Wiedzy)
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:46 Pogoda
- 18:50 Z miłości do zwierząt
- 19:05 Całkiem niezła historia (Nieoczekiwana zmiana miejsc)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 19:45 Całkiem niezła historia
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 10:00 Sport
- 10:10 Przegląd tygodnia
- 10:35 Pamiętajcie o ogrodach
- 10:47 Całkiem niezła historia
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Twój punkt widzenia
- 11:53 Obalamy mity medyczne
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Prognoza pogody
- 14:36 Spotkania w świecie ciszy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 Muzealne opowieści
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Psia służba
- 17:23 Leśny kalejdoskop
- 17:36 Nad Odrą
- 18:23 Siewcy słowa
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:51 Ichtis
- 19:06 Piosenka u Ciebie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:30 Informacje lubuskie - podsumowanie dnia
- 21:45 Sport weekend
- 21:56 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Z miłości do zwierząt
- 14:53 Języczek u wagi (Nazwiska)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 O papierze, który zyskał miano wiecznotrwałego
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tajemniczy świat zwierząt (24)
- 17:07 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii ("Nadzieja umiera ostatnia")
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:47 Krzemieniec Juliusza Słowackiego
- 21:31 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:46 Magazyn sportowy
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:31 Aktualności - flesz
- 16:35 Pogoda
- 16:36 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 4)
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moda na język polski (Gwara warszawska)
- 17:22 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 5)
- 17:34 Z życia regionu (33. Rajd Rzeszowski)
- 17:59 Koncerty Telewizji Rzeszów (Jednego Serca Jednego Ducha 2024)
- 21:31 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:01 Prosto z lasu
- 10:15 Teraz wieś
- 10:41 Agro-Fakty
- 10:54 Poznaj region (Perła Żeliszowa)
- 11:00 Nad Odrą
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Szlachetne zdrowie
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce (Zbiornik Jeziorsko)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Szlakiem drewnianych kościołów (Oborniki)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ostatnie takie trio
- 17:44 Wschód
- 21:31 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Agro-Fakty
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Koło się kręci (Sprawca nieznany...)
- 14:42 Odkrywamy Małopolskę
- 14:45 Kronika dnia (18)
- 14:57 Pogoda (18)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Kronika dnia (18)
- 16:42 Pogoda (18)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (18)
- 17:02 Raport pogodowy (18)
- 17:05 Działo się w Krakowie
- 17:07 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Cukier)
- 17:33 Sceny z Wajdy. Kamera Wajdy
- 18:24 Felieton
- 18:30 Kronika (18)
- 18:51 Bliżej polityki
- 19:05 Pogoda (18)
- 19:08 Raport pogodowy (18)
- 19:11 Kiepura sercem w Małopolsce
- 19:21 Piosenka dla Jana Kiepury
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:30 Program lokalny
- 21:32 Kronika (18)
- 21:52 Pogoda (18)
- 21:54 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Agrokurier
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Ginące zawody
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:40 Minutka ze słowem
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nad Odrą
- 17:50 Agrokurier
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Kurier opolski
- 18:45 Pogoda
- 18:50 Sport opolski
- 19:10 7 dni opolskie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Minutka ze słowem
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Pogoda w regionie
- 11:01 Świętokrzyskie Espresso
- 11:31 Nasz Kościół
- 11:51 Siewcy słowa
- 11:57 Pogoda w regionie
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje
- 14:36 Pogoda w regionie
- 14:37 Zmiana biegu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Astronarium
- 17:25 Prosto z lasu
- 17:38 Świętokrzyskie Espresso
- 18:08 Odkryj regiony
- 18:29 Informacje
- 18:50 Pogoda w regionie
- 18:51 Na tropach historii
- 19:03 Sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Informacje
- 21:51 Pogoda w regionie
- 21:52 Szlakiem drewnianych kaplic
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Portret z pamięci (Tadeusz Robak)
- 15:00 Dożynki Wojewódzkie Łódzkie 2024
- 16:31 Misja OGRÓD
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ale to już było: Reportaż (5)
- 17:14 Historie z pasją
- 17:26 Portret z pamięci (Barbara Dembińska)
- 17:56 Skarby Łodzi (18)
- 18:04 Depozyt wiary
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:49 Sport
- 18:55 Pogoda
- 18:59 LOFT
- 19:19 Skarby Łodzi (25)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:49 Pogoda
- 21:53 Skarby Łodzi (4)
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Program lokalny
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Trzcina, ryby i grzyby
- 17:30 Credo
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:05 Credo
- 19:10 Na końcu świata
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:00 Słowo życia ((Mt 19, 13-15) Jezus błogosławi dzieci)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Nowa Ewangelizacja (Droga, część 11 - Deszcz będzie dla Was błogosławieństwem)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Inż. Stefan Bryła)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Święty na każdy dzień (17 sierpnia wspomnienie św. Jacka, prezbitera)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:20 Muzyczne chwile
- 02:30 Manna z Nieba (Chleb Życia)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Bogusław Szul-Skjöldkrona)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Polski punkt widzenia
- 04:40 Odpowiedzialni za Kościół (Pierwszy Kongres Różańcowy Diecezji Ełckiej)
- 05:05 Szlak Miłosierdzia
- 06:00 Jestem mamą (Zostać harcerzem)
- 06:15 Mocni w wierze (Droga donikąd?)
- 06:40 Muzyczne chwile
- 06:50 Regał (Ksiądz Redaktor)
- 07:15 Podobni do ewangelicznego siewcy
- 07:45 Ocalić od zapomnienia (Aleksandra Milanowska)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (18 sierpnia 1944)
- 08:00 Słowo życia ((J 6, 51-58) Chleb żywy, który zstąpił z nieba)
- 08:05 Polski punkt widzenia
- 08:25 Święty na każdy dzień (18 sierpnia wspomnienie bł. Sancji Szymkowiak, zakonnicy)
- 08:30 Communio sanctorum
- 09:00 Prymas Stefan Wyszyński (3)
- 09:10 Spotkanie z Magdą Buczek
- 09:15 Manna z Nieba (Chleb Życia)
- 09:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Koncert życzeń
- 16:50 Wypaczone sumienia
- 17:30 Sól ziemi (Cenniejsze niż złoto)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Jan Romocki "Bonawentura")
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Krótka historia zbawienia - Bóg spotyka się z człowiekiem (Tajemnica Wcielenia)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Retrospekcja (Naród - wspólnota historyczna i etyczna)
- 21:45 Stan bezpieczeństwa państwa (Zwiększenie liczebności Wojska Polskiego)
- 21:55 Święty na każdy dzień (18 sierpnia wspomnienie bł. Sancji Szymkowiak, zakonnicy)
- 01:25 Hesher
- 03:20 Uśmiechnij się 3 (1)
- 03:30 Miłosny trójkąt (20)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (17)
- 06:00 Yattaman (Wyspa Robinsona)
- 06:30 Yattaman (Wyprawa na biegun)
- 06:55 Yattaman (Detektyw)
- 07:25 Yattaman (Wyspa diabła)
- 07:50 Prawo do narodzin (126)
- 08:20 Uśmiechnij się 3 (6)
- 08:25 Prawo do narodzin (127)
- 08:50 Uśmiechnij się 3 (2)
- 08:55 Prawo do narodzin (128)
- 09:25 Uśmiechnij się 3 (4)
- 09:30 Prawo do narodzin (129)
- 10:00 Yattaman (Wyścig)
- 10:25 Yattaman (Dobry bandyta)
- 10:55 Gigi (Super strzał)
- 11:25 Gigi (Wielkie wyzwanie)
- 11:50 Stolik dla trojga (15)
- 12:50 Corleone (1)
- 13:55 Corleone (2)
- 14:50 Uśmiechnij się (20)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Letnie wino
- 22:45 Uśmiechnij się (8)
- 22:55 Uśmiechnij się (6)
- 23:05 Uśmiechnij się (4)
- 23:15 Uśmiechnij się 3 (2)
- 23:20 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Kupiec wenecki
- 01:00 Tajski bokser
- 02:35 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_1)
- 02:55 Mroczne historie magazynowe (4)
- 04:35 Coś śmiesznego (Kabaret Ani Mru-Mru)
- 05:00 Na osi (502)
- 05:40 Uśmiechnij się (12)
- 05:45 Świat z powietrza (1)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Niedźwiedziopies)
- 07:05 Simba lwi Król (24)
- 07:30 Plastelinkowy angielski (21)
- 07:45 Plastelinkowy angielski (22)
- 08:00 Władca zwierząt (14)
- 08:55 Władca zwierząt (15)
- 09:55 Uśmiechnij się (5)
- 14:15 Mała doboszka (5)
- 15:10 Mała doboszka (6)
- 16:10 Mała doboszka (7)
- 17:05 Mała doboszka (8)
- 20:00 Ucieczka (Richard)
- 20:55 Ucieczka (Kasia)
- 21:50 Malibu - atak rekinów
- 23:35 Na osi (502)
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 01:50 Sukovitá duše
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Ignis Brunensis 2010
- 03:55 Veselá prasátka
- 04:20 Tlačenka poprvé v životě
- 04:50 Spolu na hranici (Skleněné pohraničí)
- 05:15 Etiketa (Oslovování)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Jeden tón je tvůj
- 06:35 Muži nestárnou
- 08:15 Chalupáři (9)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (13)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kdo probudí Pindruše ...?
- 14:05 Perníkářka a Větrný mládenec
- 14:40 Žalobnická pohádka
- 15:15 Rebelové
- 18:10 Chalupáři (10)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent (2)
- 21:40 Archiv
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (4)
- 01:00 Piráti: Skutečný příběh
- 01:55 Holubinky a ryzce
- 02:20 Jarošov nad Nežárkou
- 02:45 Slavíčci podruhé
- 03:25 Historie.cs
- 10:50 Neznámý Alain Delon
- 11:45 Válka se Zemí
- 14:05 Křížové cesty (Setkání)
- 14:35 Alžběta II. zblízka
- 15:20 Pozoruhodné dějiny Francie (1)
- 16:20 Oscar
- 17:40 Vztahy a pouta v přírodě
- 18:35 Krásné drsné Irsko
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 3: 10 Vlak do Yumy
- 22:05 Také andělé jedí fazole
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:33 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Archiv ČT24 (Lipno je naše moře)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zkraje
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:09 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:15 Newsroom ČT24 - Podcasty
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 04:55 Cyklistika ČR 2024 (MTB Cup Ostrava)
- 05:15 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 05:35 Dačického 12
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Svět motorů
- 07:40 BBV po 25 letech
- 07:50 Panorama
- 04:00 Mikulov
- 04:20 Závan východního větru
- 04:45 Divadlo žije!
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (6)
- 21:10 Člověk proti zkáze
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a vrabec)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari II (3)
- 06:40 Pošťák Pat a oslava
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Pohádky noci
- 12:30 Tlapková patrola
- 12:55 Tlapková patrola
- 13:20 U6 - Úžasný svět techniky
- 13:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:10 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:35 Šmoulové
- 14:55 Fazolčina kavárna II
- 15:20 Kamarádi z koše
- 15:30 Dynotrax Turbo
- 15:55 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:20 Tlapková patrola
- 16:40 Tlapková patrola
- 17:05 Ovečka Shaun II
- 17:15 Pan Tau (13)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak za sebou zabouchl dveře)
- 18:55 Zafari II (4)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (18)
- 19:40 B.O.T. a příšerky
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Dobrodružství v podzemí)
- 19:57 Przerwa w transmisji 19:57-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:45 Superwizjer
- 01:50 Ranking Mazura
- 02:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:50 Akademia ogrodnika
- 02:55 Fakty po Faktach
- 03:35 Szkło kontaktowe
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:45 Kawa na ławę
- 11:55 Loża prasowa
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 18:35 Ranking Mazura
- 19:10 Serwis informacyjny
- 19:20 Fakty po Faktach
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 01:00 Fakty po Faktach
- 01:45 Superwizjer
- 02:50 Szkło kontaktowe
- 03:50 Fakty po Faktach
- 04:25 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:55 Nowa Maja w ogrodzie
- 05:35 Ranking Mazura
- 06:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:35 Fakty po Faktach
- 07:20 Makłowicz w drodze
- 07:45 Szkło kontaktowe
- 08:50 Ranking Mazura
- 09:30 Fakty po Faktach
- 10:00 Kijek w kosmosie
- 10:30 Polska na weekend
- 10:50 Ranking Mazura
- 11:15 Polska na weekend
- 11:30 Horyzont
- 12:00 Byk i Niedźwiedź
- 12:20 Polska na weekend
- 12:40 Bez śladu (Złote miasto)
- 13:25 Polska na weekend
- 13:40 Kawa na ławę
- 14:50 Loża prasowa
- 16:00 Kijek w kosmosie
- 16:40 Mars. Nasz drugi dom? (1)
- 18:00 Alarm dla Ziemi
- 18:35 Horyzont
- 19:00 Fakty
- 19:20 Fakty po Faktach
- 00:00 Motozoom (117)
- 00:30 ITbiznes (188)
- 01:00 Biznes to ludzie (8)
- 01:30 Biznesmania (61)
- 02:00 Pieniądze z papieru (102)
- 02:30 Po godzinach: Konie (15)
- 03:00 Świat do odczytu (37)
- 03:30 Motozoom (117)
- 04:00 ITbiznes (188)
- 04:30 Biznes to ludzie (8)
- 05:00 Biznesmania (59)
- 05:30 Biznes to ludzie (8)
- 06:00 Motozoom (117)
- 06:30 Po godzinach: Konie (15)
- 06:45 Kadry w pigułce (143)
- 07:00 Pieniądze z papieru (102)
- 07:30 ITbiznes (188)
- 08:00 Po godzinach: Konie (15)
- 08:15 Dobra franczyza 2 (20)
- 08:30 Twój branding (107)
- 08:45 Po godzinach: Konie (15)
- 09:00 Świat do odczytu (37)
- 09:30 Biznes to ludzie (8)
- 10:00 Dłuższa rozmowa
- 10:15 Po godzinach: Konie (15)
- 10:30 Pieniądze z papieru (102)
- 11:00 Motozoom (117)
- 11:30 ITbiznes (188)
- 12:00 Biznes to ludzie (8)
- 12:30 Po godzinach: Konie (15)
- 13:00 Wyścigi konne
- 18:30 Motozoom (117)
- 19:00 Po godzinach: Konie (15)
- 19:15 Dłuższa rozmowa
- 19:30 Biznes to ludzie (8)
- 20:00 Golf - pasja i sport (1)
- 21:00 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Kadry w pigułce (143)
- 21:30 Dobra franczyza 2 (20)
- 21:45 Po godzinach: Konie (15)
- 22:00 Twój branding (107)
- 22:15 Kadry w pigułce (143)
- 22:30 Dobra franczyza 2 (20)
- 22:45 Dłuższa rozmowa
- 23:00 Pieniądze z papieru (102)
- 23:30 Kadry w pigułce (143)
- 23:45 Twój branding (107)
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:05 Capone
- 02:00 21 mostów
- 03:50 Przybyli ułani
- 08:00 Tydzień
- 08:30 Zakochaj się w Polsce (Zamek Pieskowa Skała)
- 09:05 Kanał
- 10:55 Komisarz Alex 18 (Żegnaj)
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:30 Komisarz Alex 20 (Twoja szansa)
- 18:25 Przed ekranem (13)
- 18:40 Jaka to melodia? (5386)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:25 Kochaj albo rzuć
- 22:35 Miłość w Nowym Jorku
- 00:35 Marley i ja
- 02:45 Głowa rodziny
- 04:35 Zakończenie programu
- 04:55 Barwy szczęścia (3007)
- 05:25 Barwy szczęścia (3008)
- 06:00 Barwy szczęścia (3009)
- 06:35 M jak miłość (1804)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 14:00 Familiada (2870)
- 14:35 Koło fortuny (1631)
- 15:15 Finał konkursu Miss Polonia - 2024
- 16:15 Tak to leciało! (32)
- 17:15 Footloose
- 22:10 Informacje kulturalne
- 22:35 Kino bez granic: Umysł w ogniu
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje z Mazowsza
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Ludzie i pszczoły (Matka i syn)
- 17:49 Polacy to wiedzą!
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Pogoda
- 21:52 Sport
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Program lokalny
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Trzcina, ryby i grzyby
- 17:30 Credo
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:05 Credo
- 19:10 Na końcu świata
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Słowo o Ewangelii
- 10:10 Tedë jo
- 10:25 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:28 Pogoda
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:00 Droga
- 18:30 Panorama
- 18:47 Panorama sport
- 18:52 Pogoda
- 18:53 Czytanie przed spaniem
- 19:00 Cały ten sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Barka
- 10:21 Pogoda
- 10:25 Twórcze horyzonty
- 10:51 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju ("Talerzyk" - Raz Dwa Trzy)
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Języczek u wagi (Stopnie pokrewieństwa)
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Przyroda - wędka - przygoda (Szczupaki z Biebrzy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas (Znacznie powyżej średniej)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:30 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 17:39 Arka
- 18:00 Magazyn sportowy
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Europa z bliska
- 19:03 Stacja innowacja (127)
- 19:18 Polacy światu (Erazm Bogoria-Skotnicki)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (Znacznie powyżej średniej)
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie