Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 08:00 Z historią na Ty
- 08:20 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:40 Ogród i nie tylko
- 08:50 ABC zdrowia (Udar mózgu)
- 09:00 Na tropach historii (Podziemny Opatów)
- 09:45 Reportaż na deser (Fotograf)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 2)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Tajemniczy świat zwierząt
- 14:45 Reportaż na deser (Szlak rzeki Bystrej)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Spirala nieszczęść)
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Ligowskich w Matczynie)
- 18:15 Everyday English
- 18:30 Głos regionu
- 18:45 Pogoda z prezenterem
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Winda regionu (Lubawa Hullo Sala Zabaw)
- 19:15 Astronarium (Rewolucja kopernikańska)
- 19:40 RoberTeka
- 19:55 Pogoda z prezenterem
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda z prezenterem
- 21:49 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pokochaj Grudziądz
- 17:15 W Borach i na Krajnie
- 17:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 08:00 Pamiętajcie o ogrodach
- 08:13 RODowity działkowiec
- 08:26 Całkiem niezła historia (Hip-boks-hop)
- 08:38 Niezwykłe historie z pocztówek (Pozdrowienia dla nauczycieli)
- 08:51 Astronarium (Plamy słoneczne)
- 09:15 Całkiem niezła historia (Kuba go!)
- 09:28 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 2)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia
- 14:53 Tajemniczy świat zwierząt (23)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Spirala nieszczęść)
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:40 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:38 Sielskie życie
- 17:52 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:59 Magazyn reporterski
- 18:13 Całkiem niezła historia (Hip-boks-hop)
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:59 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:12 RODowity działkowiec
- 19:25 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 18:00 Mali więźniowie Majdanka
- 18:14 Historie niezapisane (Filip)
- 18:29 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:54 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:20 Języczek u wagi (Nazwy ulic)
- 19:30 RoberTeka
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (Półwysep Koreański)
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Magazyn katolicki (Sanktuarium Znalezienia Krzyża Świętego i Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej)
- 08:40 Stacja Rzeszów Główny
- 08:56 Kalejdoskop filmowy
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Odkryj regiony (146)
- 09:25 Z życia regionu (Z głową w chmurach)
- 09:39 Zakamarki przeszłości (Zapomniany Garnizon Jarosław)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:35 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 3)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Kalejdoskop filmowy
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Studio lato
- 18:16 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 4)
- 18:30 Aktualności
- 18:49 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:01 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 5)
- 19:14 Odkryj regiony (146)
- 19:30 Studio lato
- 19:46 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 6)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Szansa (3/24)
- 09:14 Strefa otwarta
- 09:39 Odra (Gorzów Wielkopolski)
- 09:44 Szlakiem drewnianych kościołów (Kuchary)
- 09:57 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 2)
- 14:30 Teraz wieś
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Spirala nieszczęść)
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Design i ty
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Program lokalny
- 17:01 Kwartet (Nowe życie starych fabryk)
- 17:37 Psia służba
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Dlaczego krowa... (Pstrąg)
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 08:00 Kronika (16)
- 08:15 Pogoda (16)
- 08:17 Odkrycia archeologiczne
- 08:19 Kronika kulturalna
- 08:30 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Twórcza cisza)
- 08:42 Muzealne opowieści (25)
- 08:45 Filmoteka małopolska (Ania. Rzecz o Annie Dymnej)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Kronika dnia (16)
- 16:41 Pogoda w regionie (16)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (16)
- 17:01 Raport pogodowy (16)
- 17:04 Więcej dobra (3)
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Kronika kulturalna
- 18:11 Muzealne opowieści (39)
- 18:15 Jedź bezpiecznie (959)
- 18:25 Klasztor Norbertanek
- 18:30 Kronika (16)
- 18:51 Tematy dnia (16)
- 19:02 Pogoda (16)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (16)
- 19:12 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 19:22 Etnopejzaże (Romowie)
- 19:45 Małopolska na rowery (Zawoja)
- 19:55 Pogoda w regionie (16)
- 19:57 Raport pogodowy (16)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (16)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (16)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 09:25 Janka (Gdzie jest Sebastian?)
- 09:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ląd nad Wartą)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Historia wysokich lotów (Gmina Prudnik)
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Astronarium (Wieloświat)
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Politechnika dziecięca (Wydział Budownictwa i Architektury)
- 19:25 Dej pozór
- 19:55 Bezbłędnie (Niestety)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 2)
- 14:30 Informacje
- 14:35 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Spirala nieszczęść)
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1978)
- 16:40 Bezbłędnie (Półtora/półtorej)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:03 Szlakiem miejsc świętych (3)
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Informator kulturalny
- 18:07 ABC zdrowia (Obturacyjny bezdech senny)
- 18:15 Fundusze wokół nas (4)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 18:59 Rola wsi
- 19:10 Wesołe lata Telewizji Kraków (Przeboje "Spotkań z Balladą" - Część III)
- 19:38 Tu Kielce. Nowa Generacja (Laura Godek - przedsiębiorca)
- 19:55 Sekrety świata (Tokio)
- 19:57 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 08:00 Ewa Demarczyk
- 08:54 Dwa Plus Jeden
- 09:28 Spotkanie z Olgą Olginą
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 2)
- 14:30 Sport po łódzku
- 14:55 Obalamy mity medyczne (20)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Spirala nieszczęść)
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:31 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:39 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Łódź światłoczuła
- 17:14 Łucka odkrywa Łódzkie
- 17:28 LOFT
- 17:48 Historie z pasją
- 18:00 Zdarzyło się w kulturze
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:52 Przed ligą
- 19:03 Pogoda
- 19:07 Rozmowa dnia
- 19:21 Portret z pamięci (2)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi (13)
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Schlesien Journal
- 09:00 Tamte lata, tamte dni
- 09:30 Wiesz jak jest
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 2)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Spirala nieszczęść)
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ekonatura
- 17:30 Na końcu świata
- 17:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Słowo życia ((Łk 1, 39-56) Bóg wywyższa pokornych)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Transmisje: Uroczystość Wniebowzięcia NMP
- 02:30 Przyjaciele i bohaterowie (Exodus)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Światło wolności)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Muzeum 303
- 05:30 Ze szkolnej ławki (Liceum Sióstr Niepokalanek w Szymanowie)
- 06:40 Święty nie rodzi się po śmierci
- 07:45 Mateczniki Polskości (Muzeum Lat Dziecięcych Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zuzeli)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (16 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:40 Słowo życia ((Mt 19, 3-12) Nierozerwalność małżeństwa)
- 08:45 Chryste, ratuj!
- 09:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat (Łowienie na stawie komercyjnym)
- 09:35 Święty na każdy dzień (16 sierpnia wspomnienie św. Stefana Węgierskiego, króla)
- 09:45 Jestem mamą (Zostać harcerzem)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Drzwi do lasu (Żubr i głuszec - gatunki, których mogło już nie być)
- 14:55 Słowo życia ((Mt 19, 3-12) Nierozerwalność małżeństwa)
- 15:00 Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia Koronką do Bożego Miłosierdzia
- 15:20 Mocni w wierze (Religijny "kolonializm")
- 15:50 Ma się rozumieć (Trójca Święta - Wierzę w Ducha Świętego)
- 18:00 Anioł Pański
- 18:05 Informacje dnia
- 18:15 Westerplatte młodych (Ja jestem z wami)
- 19:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
- 19:30 Brat Franciszek (Bierzmowanie)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Stefan Pogonowski)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:05 Rachuba świata
- 03:30 Miłosny trójkąt (19)
- 03:55 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (9)
- 06:00 Yattaman (Jak w westernie)
- 06:25 Yattaman (Wyspa King Konga)
- 06:55 Yattaman (Wyspa Robinsona)
- 07:25 Yattaman (Wyprawa na biegun)
- 07:50 Jeden plus Dziesięć (75)
- 08:25 Stellina (6)
- 09:05 Świat zwariował 2 (15)
- 09:30 Moje trzy siostry (139)
- 10:30 Rozbitkowie (19)
- 11:30 Rozbitkowie (20)
- 12:25 Jeden plus Dziesięć (46)
- 13:05 Helena i chłopcy (11)
- 13:40 Namiętności (77)
- 14:15 Namiętności (78)
- 14:50 Uśmiechnij się (9)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (13)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (2)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (3)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Kupiec wenecki
- 04:05 Kobra - oddział specjalny (28)
- 05:05 Na osi (501)
- 05:40 Uśmiechnij się (9)
- 05:45 Świat z powietrza (2)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Tyranozaur z głębin)
- 07:05 Simba lwi Król (20)
- 07:35 Simba lwi Król (21)
- 10:00 Remont na 5+ (1)
- 10:30 Drakers (15)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Banda morderców)
- 11:55 Legendy sportu (Andrzej Supron)
- 14:10 Mroczne historie magazynowe (1)
- 15:55 Uśmiechnij się 3 (5)
- 20:00 Węzeł śmierci
- 22:20 Tajski bokser
- 23:55 Jawajska gorączka
- 01:55 AZ-kvíz
- 02:20 Dobré ráno
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Proč bychom se nebavili
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Televizní legendy
- 14:05 Slovácko sa nesúdí (9)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (10)
- 15:15 Mayerling
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (15)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Hra na vraždu)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 00:55 Televizní klub neslyšících
- 01:20 Žijeme s vírou
- 01:50 400 let na gruntě
- 02:05 Na moll...
- 02:50 Život jsou okamžiky volby
- 03:15 Historie.cs
- 04:10 Malostranské palácové
- 04:25 To mě baví
- 04:50 Svět zvířat (Antilopy)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Čína na jazyku II (7)
- 09:20 Bedekr III. (Toulouse a Carcassonne)
- 09:50 Havaj, cesta ke kořenům
- 10:40 Perfektní rodiče v přírodě
- 11:35 Letní příroda v Okutamě
- 20:00 Francouzská spojka (1)
- 21:45 Běžící muž
- 23:25 Maniak
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:20 Velká pardubická 2024 (III. kvalifikace na 134. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 ME v plážovém volejbalu mužů 2024 Nizozemsko (Švýcarsko - Lotyšsko)
- 07:00 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Jítravy)
- 07:15 Jezdectví ČR 2024 (Mistrovství České republiky v drezuře Zduchovice)
- 07:35 BBV po 25 letech
- 07:45 Panorama
- 08:20 Svět motorů
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Dačického 12
- 12:45 Rally ČR 2024 (Barum Czech Rally Zlín)
- 13:00 D+D REAL Czech Masters 2024 (D+D REAL Czech Masters)
- 00:45 100 dní ve Versailles (6)
- 01:30 Král železa a smíchu Franta Kocourek
- 02:25 Kanadská soda X (3)
- 02:45 Chaplin herečkou
- 02:55 Terra musica
- 03:25 Divadlo žije!
- 03:50 Jak se bydlí v retrostylu
- 04:15 Detektivové před kamerou
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Čechomor
- 21:15 Vlasta Redl
- 21:55 Spirituál kvintet
- 22:30 Poslední tajemství Marilyn Monroe
- 23:25 Kanadská soda X (4)
- 23:45 Zamilovaný Shakespeare
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík opravářem)
- 06:05 Hopsasa (Kino v kině)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari II (1)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:00 Olympijská Shaun
- 11:05 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (15)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (22)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:20 Kazubovi!
- 15:25 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:40 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:00 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:35 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak měl pro strach uděláno)
- 18:55 Zafari II (2)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (16)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00