Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Hip Show
- 00:30 Hip Show
- 00:50 Hip Show
- 01:15 Sporty walki: Bangkok Fight Night
- 02:50 Sporty walki: RXF Real Xtreme Fighting 16.12.2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:10 Sporty walki: Superkombat Fighting Championship WGP 25.03.2018
- 07:10 Sporty walki: Superkombat Fighting Championship WGP 25.03.2018
- 00:25 Żarłacz biały - zew krwi
- 01:15 Nowe oblicze Kuby
- 02:10 Ratujmy bucardo
- 03:05 Ekologiczna panika (5)
- 03:30 Podróż przez historię (26)
- 08:00 Szkliste oko
- 08:25 Zabójcza szybkość (1)
- 09:20 Wyprawa do Afryki (1)
- 09:50 Tajpan - najbardziej jadowity wąż świata
- 12:30 Ostatnie tygrysy z Sumatry
- 13:25 Wspaniały świat (3)
- 13:55 Sól inków
- 14:50 Zenit (7)
- 15:20 Podróż przez historię (4)
- 15:45 Kiusu - tam gdzie rośnie zielona herbata
- 16:35 Podział
- 17:35 Zubożony uran - efektowny zabójca
- 18:30 Życie jest jedno
- 19:25 Medycyna zwierząt
- 22:25 Wspaniały świat (5)
- 23:00 Boliwia: Droga śmierci
- 23:50 Nowe szaty lamparta
- 00:10 Stream Nation (Command and Conquer Remastered, część 16)
- 00:50 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 9)
- 01:20 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 9)
- 01:50 Let's Replay (Donut County)
- 02:00 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 101)
- 02:30 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 102)
- 03:00 Stream Nation (Nightingale, część 11)
- 03:30 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 9)
- 16:05 Stream Nation (Lego 2k Drive , część 11)
- 16:40 Stream Nation (House Flipper 2, część 12)
- 17:10 Gildia Smaków
- 17:25 Board News
- 17:50 Sol F1 10 (1. kwalifikacje)
- 01:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 To Był Hit!
- 17:00 Imprezowa Lista Przebojów
- 21:00 Top 30
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Biały żywioł
- 20:35 Na wielkiej fali
- 22:10 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 22:00 1 na 1
- 22:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Polish muzykę
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Top Dance Chart
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Top 100 idealne na lato
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Norm of the north: family vacation
- 01:30 English up (6)
- 01:40 English up (8)
- 01:50 English up (9)
- 02:00 The perks of being a wallflower
- 03:45 Film set (34)
- 04:00 English united (18)
- 04:15 English united (19)
- 04:25 3ways2 (19)
- 04:35 Figures of speech (1)
- 05:00 Art land (23)
- 05:05 Art land (24)
- 05:10 Crafty hands 2 (12)
- 05:20 Okey-dokey (12)
- 05:30 Once upon a time (12)
- 05:40 Words to grow (23)
- 05:45 Words to grow (24)
- 05:50 English playtime (6)
- 06:00 Magic science (6)
- 06:15 Yummy for mummy (9)
- 06:25 Yummy for mummy (10)
- 06:35 Kids in action (11)
- 06:40 Kids in action (12)
- 06:45 Alfred & wilfred (3)
- 07:00 Simple phrases (6)
- 07:10 Life around (7)
- 07:15 Life around (8)
- 07:20 Life around (49)
- 07:25 City grammar (10)
- 07:30 Basic lexis (56)
- 07:35 Basic lexis (57)
- 07:40 Step by step 2 (7)
- 07:45 Step by step 2 (8)
- 07:50 Step by step 2 (9)
- 07:55 Step by step 2 (10)
- 08:00 Mojo morning (18)
- 08:15 All about (49)
- 08:20 All about (50)
- 08:25 All about (51)
- 08:30 Here and there (33)
- 08:40 Here and there (34)
- 08:50 Euronews. smart regions (17)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (7)
- 09:20 Let's talk (7)
- 09:35 English in focus (18)
- 09:45 English 911 2 (44)
- 09:50 English 911 2 (45)
- 09:55 English 911 2 (46)
- 10:00 The language of business (27)
- 10:15 The language of business (28)
- 10:30 Business words (12)
- 10:35 Business words (13)
- 10:40 3ways2 (28)
- 10:45 3ways2 (14)
- 10:50 Best of the best (12)
- 10:55 Best of the best (13)
- 11:00 Art land (23)
- 11:05 Art land (24)
- 11:10 Crafty hands 2 (12)
- 11:20 Okey-dokey (12)
- 11:30 Once upon a time (12)
- 11:40 Words to grow (23)
- 11:45 Words to grow (24)
- 11:50 English playtime (6)
- 12:00 Magic science (6)
- 12:15 Yummy for mummy (9)
- 12:25 Yummy for mummy (10)
- 12:35 Kids in action (11)
- 12:40 Kids in action (12)
- 12:45 Alfred & wilfred (3)
- 13:00 Mojo morning (19)
- 13:15 Easy talk (42)
- 13:20 All about (52)
- 13:25 All about (53)
- 13:30 All about (54)
- 13:35 Here and there (35)
- 13:45 Here and there (36)
- 13:55 Euronews. smart regions (18)
- 14:00 English united (20)
- 14:10 English united (21)
- 14:20 3ways2 (20)
- 14:30 Figures of speech (2)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (8)
- 15:25 What did they say (30)
- 15:30 What did they say (31)
- 15:35 English 911 2 (146)
- 15:40 Keep fit (3)
- 16:00 Grammar wise (16)
- 16:25 English in focus (10)
- 16:35 English in focus (11)
- 16:45 English in focus (12)
- 17:00 Songcatcher
- 18:50 3ways2 (28)
- 18:55 3ways2 (14)
- 19:00 Simple phrases (6)
- 19:10 Life around (7)
- 19:15 Life around (8)
- 19:20 Life around (49)
- 19:25 City grammar (10)
- 19:30 Basic lexis (56)
- 19:35 Basic lexis (57)
- 19:40 Step by step 2 (7)
- 19:45 Step by step 2 (8)
- 19:50 Step by step 2 (9)
- 19:55 Step by step 2 (10)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (7)
- 20:20 Let's talk (7)
- 20:35 English in focus (18)
- 20:45 English 911 2 (44)
- 20:50 English 911 2 (45)
- 20:55 English 911 2 (46)
- 21:00 Beasts of the southern wild
- 22:35 All about (51)
- 22:40 Here and there (33)
- 22:50 Here and there (34)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Labour of love (8)
- 23:25 What did they say (30)
- 23:30 What did they say (31)
- 23:35 English 911 2 (146)
- 23:40 Keep fit (3)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Истории войны
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Исторические факты
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Специальный репортаж
- 17:30 FreeДОМ
- 19:30 Все так однозначно
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 French Connections
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 The 51 Percent
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:16 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:15 Pas2quartier
- 11:21 L'instant mobile
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 Mode
- 15:22 Vous etes ici
- 15:30 Le journal
- 15:45 Outre-mer
- 16:00 Le journal
- 16:15 Actuelles
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Plan B
- 17:21 Focus
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 Focus
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 08:00 Błyskawica - Wierny okręt
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:46 Wojenne dziewczyny 2 (25)
- 09:30 W labiryncie (Bez pracy)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 2)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 ABC szachów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Spirala nieszczęść)
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Raport gospodarczy
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Epizod jak szpilka w lesie
- 17:50 Do brzegu
- 18:10 Pomorze na weekend (Krynica Morska)
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Drzewa pomorskich lasów
- 19:30 Szaleństwo Majki Skowron (Śledztwo)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 2)
- 14:30 Ja cię uczyć każę (15)
- 14:54 Idzie weekend
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Spirala nieszczęść)
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 18:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie
- 18:23 Idzie weekend
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny (7)
- 19:44 Czas pieniądza (Niepodległa i jej gospodarka)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 08:00 Seans dla każdego
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:39 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Ewa Podleś 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 2)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (16 sierpnia)
- 14:46 Dzielnice Poznania
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Spirala nieszczęść)
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:40 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Ewa i jej goście
- 18:03 Rozmowa dnia
- 18:24 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (16 sierpnia)
- 18:53 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:09 Męska przygoda
- 19:34 Bez twarzy (Zasady)
- 19:55 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Polskie dziedzictwo
- 17:26 Magiczne Podlasie (Jezioro Hańcza)
- 17:30 Między wierszami
- 17:45 Gawędy Kłosowskiego (Sójka)
- 18:00 Kreatywni po godzinach
- 18:08 Przystanek Kultura
- 18:26 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Charin
- 19:30 Józef Piłsudski. Pierwszy honorowy obywatel Białegostoku
- 19:51 Abecadło astronomii (Gwiazdozbiór - Wielka i Mała Niedźwiedzica)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:57 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)