Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:20 Karaiby: raj miliarderów (4)
- 05:10 Mistrzowie ceramiki 4 (9)
- 06:00 Ekskluzywna Bond Street
- 07:05 Mistrzowie ceramiki 4 (10)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Impreza u Kiki/ Ptysiowy pałac)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Święto czerwonych i białych róż/ Orzechowa zamiana)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Czas stop!/ Drużyna A)
- 01:30 Spidey i superkumple (20)
- 01:55 Spidey i superkumple (21)
- 02:20 Spidey i superkumple (22)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowana herbatka! / Nieszczęśliwi biwakowicze)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Bohaterowie sprzątają / Dino-kaczor!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Szukając Skarba! / Czarodziejskie zmartwienia)
- 04:00 Eureka! (Wyjątkowa Eureka / Bądź moim KB)
- 04:30 Eureka! (Amp znosi jajo / Kawałek pizzy)
- 05:00 Eureka! (Kto zagra najlepiej? / Śmig-lina)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (33)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Kora, piracki krab / Ciekawy przypadek szalonego naukowca)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Ząb zębowi nierówny / Igrzyska Bohaterów)
- 07:00 Blue 2 (Ośmiornica)
- 07:10 Blue 2 (Bobo-wyścig)
- 07:20 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 07:30 Blue 2 (Maszyna do pisania)
- 07:40 Blue 2 (Burgerownia)
- 07:50 Blue 2 (Wielkanoc)
- 12:00 Pupstruction (Parking rozrywki/ Dinopies)
- 12:30 Blue 3 (120)
- 12:40 Blue 3 (121)
- 12:50 Blue 3 (122)
- 13:00 Blue 3 (123)
- 13:10 Blue 3 (124)
- 13:20 Blue 3 (125)
- 13:25 Miki i ja 2 (Święto Zmarłych w Meksyku)
- 13:30 Straż Ekipa 2 (Pojedynek z Andzią / Ingrid na lodzie)
- 16:00 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 16:30 Pupstruction (Tycia stodoła/ Do wyboru, do koloru)
- 17:00 Blue 2 (Ośmiornica)
- 17:10 Blue 2 (Bobo-wyścig)
- 17:20 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 17:30 Blue 2 (Maszyna do pisania)
- 17:40 Blue 2 (Burgerownia)
- 17:50 Blue 2 (Wielkanoc)
- 17:55 Miki i ja 2 (Święto Zmarłych w Meksyku)
- 18:00 Superkoty (Złodziej zabawek / Nocne strachy)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia 3 (Burzliwa ceremonia)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 3 (70)
- 19:30 Blue 2 (Królowe)
- 19:40 Blue 2 (Złóż to sam)
- 19:50 Blue 2 (Wojsko)
- 20:00 Blue 2 (Wytworna restauracja)
- 20:10 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 20:20 Blue 2 (Przedstawienie)
- 20:25 Miki i ja 2 (Święto Zmarłych w Meksyku)
- 20:30 Superkoty (Borówkowa bonanza / Śnieżny dzień)
- 21:00 Spidey i superkumple (Drzemkowa akcja/ Kicający problem)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Jedi i złodziejka / Poszukiwania kibbina)
- 00:10 Ghostforce (Drapacz / Krip Hop)
- 00:35 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Super dzieciaki)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nie bój się bawić)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (14)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 02:35 Duch i nas dwóch (23)
- 03:00 Duch i nas dwóch (24)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (17)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (25)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (26)
- 04:50 Duch i nas dwóch (6)
- 05:15 Duch i nas dwóch (7)
- 05:35 Robale ziomale (11)
- 06:00 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 06:05 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 06:10 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 06:25 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 06:35 Taffy 2 (Walka o medal)
- 06:40 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 06:55 Płazowyż (Zbrodnia i żaba/Wypad do archiwum)
- 07:25 Płazowyż (Mróz/Pani Rechotek wymiata)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Operacja placuszek z kruszonką/ Fretka facetka)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Opowieści z garażu/ Folwark zwierząt)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przejedzeni/ Prezenty)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przyszłość/ Babcia - kierowca)
- 12:20 Taffy (Rozgrywka)
- 12:30 Taffy (Zakopany skarb)
- 12:35 Taffy (Nie ma jak klon)
- 12:50 Taffy (W klatce)
- 12:55 Taffy (Czysta karta)
- 13:05 Taffy (Drżąca gorączka)
- 13:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Desperata)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Gracz 2.0)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Kula i obrzydlistwo w kosmosie)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 17:45 Molly i Duch (Straszna prawda/ Walka o przyjaźń)
- 18:15 Molly i Duch (Święto Świateł/ Ratowanie świąt)
- 18:45 Taffy 2 (Zjazd)
- 18:55 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 19:00 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 19:15 Taffy 2 (112)
- 19:25 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 19:30 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe (Dywanowy szok)
- 00:05 Blue 2 (12)
- 00:15 Blue 2 (13)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (9)
- 00:40 Kolorklocki (26)
- 00:45 Blue 2 (9)
- 00:55 Piotruś Królik (6)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (36)
- 01:20 Psi Oddział (5)
- 01:35 Blue (15)
- 01:40 Blue (10)
- 01:50 Blue (11)
- 02:00 Blue (34)
- 02:05 Tosia i Tymek (64)
- 02:20 Blue 2 (18)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (52)
- 02:40 Kręciołki (75)
- 02:50 Teletubisie (39)
- 03:05 Blue (17)
- 03:10 Blue (18)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (11)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (7)
- 03:45 Tosia i Tymek (31)
- 03:55 Tosia i Tymek (32)
- 04:10 Blue (3)
- 04:15 Blue (4)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (37)
- 04:35 Blue (46)
- 04:45 Blue (47)
- 04:50 Blue (13)
- 05:00 Superpyra (3)
- 05:05 Superpyra (4)
- 05:15 Kolorklocki (28)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (6)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (9)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 05:50 W Papierowej Krainie (29)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (10)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (40)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (38)
- 06:50 Superpyra (48)
- 07:00 Blue 2 (7)
- 07:05 Blue (41)
- 07:15 Blue (1)
- 07:25 Blue (2)
- 07:35 Blue (3)
- 07:40 Blue (20)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (5)
- 08:05 Matklocki 2 (23)
- 08:15 Blue (27)
- 08:20 Blue 2 (48)
- 08:30 Blue 2 (7)
- 08:40 Psi Oddział (14)
- 08:55 Tosia i Tymek (10)
- 09:10 Piotruś Królik (12)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (10)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (7)
- 09:50 Kręciołki (99)
- 10:00 Teletubisie (57)
- 10:15 Blue 2 (17)
- 10:25 Yakka Dee 4 (19)
- 10:30 Yakka Dee 4 (20)
- 10:40 Blue 2 (19)
- 10:50 Matklocki 2 (18)
- 10:55 Matklocki (25)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (27)
- 11:15 W Papierowej Krainie (29)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (12)
- 11:50 Superpyra (26)
- 12:00 Blue 2 (10)
- 12:10 Blue (17)
- 12:15 Blue (14)
- 12:25 Blue (15)
- 12:35 Blue 2 (10)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (8)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (14)
- 13:05 Blue 2 (35)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (26)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (36)
- 13:40 Psi Oddział (5)
- 13:55 Blue (37)
- 14:05 Blue (38)
- 14:15 Blue (39)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (52)
- 14:35 Blue 2 (24)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (14)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (27)
- 15:15 W Papierowej Krainie (30)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (14)
- 15:50 Blue (18)
- 16:00 Blue (16)
- 16:10 Blue (17)
- 16:20 Matklocki (14)
- 16:25 Blue 2 (14)
- 16:35 Kolorklocki (27)
- 16:40 Kolorklocki (28)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (10)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (15)
- 17:10 Blue 2 (36)
- 17:15 Piotruś Królik (7)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (37)
- 17:45 Psi Oddział (6)
- 18:00 Blue (40)
- 18:10 Blue (41)
- 18:15 Blue (42)
- 18:25 Tosia i Tymek (70)
- 18:40 Blue 2 (25)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (1)
- 19:00 Kręciołki (77)
- 19:15 Teletubisie (41)
- 19:30 Blue (17)
- 19:40 Blue (18)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (23)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (8)
- 20:20 Tosia i Tymek (33)
- 20:30 Tosia i Tymek (34)
- 20:45 Blue 2 (15)
- 20:55 Blue 2 (16)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (42)
- 21:15 Blue (48)
- 21:25 Blue (49)
- 21:35 Superpyra (5)
- 21:40 Superpyra (6)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (10)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (11)
- 22:10 Kolorklocki (29)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (14)
- 22:30 W Papierowej Krainie (31)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (27)
- 22:55 W Papierowej Krainie (30)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (14)
- 23:35 Matklocki (14)
- 23:40 Blue 2 (9)
- 23:50 Blue (18)
- 23:55 Blue 2 (23)
- 00:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:25 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:30 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:40 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:20 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 04:55 Bernard 2 (86)
- 05:00 Bernard 2 (87)
- 05:05 Bernard 2 (88)
- 05:10 Bernard 2 (89)
- 05:15 Bernard 2 (90)
- 05:20 Bernard 2 (92)
- 05:25 Bernard 2 (93)
- 05:30 Bernard 2 (94)
- 05:35 Bernard 2 (95)
- 05:40 Bernard 2 (96)
- 05:45 Bernard 2 (97)
- 05:50 Bernard 2 (98)
- 05:55 Bernard 2 (99)
- 06:00 Bernard 2 (100)
- 06:05 Bernard 2 (101)
- 06:10 Bernard 2 (103)
- 06:15 Bernard 2 (104)
- 06:20 Bernard 3 (105)
- 06:25 Bernard 3 (106)
- 06:30 Bernard 3 (107)
- 06:35 Bernard 3 (109)
- 06:40 Bernard 3 (110)
- 06:45 Bernard 3 (111)
- 06:55 Bernard 3 (113)
- 10:55 Bernard 3 (114)
- 11:00 Bernard 3 (116)
- 11:05 Bernard 3 (117)
- 11:10 Bernard 3 (118)
- 11:15 Bernard 3 (119)
- 11:20 Bernard 3 (120)
- 11:25 Bernard 3 (122)
- 11:30 Bernard 3 (123)
- 11:35 Bernard 3 (124)
- 11:40 Bernard 3 (126)
- 11:45 Bernard 3 (127)
- 11:50 Bernard 3 (128)
- 11:55 Bernard 3 (129)
- 12:00 Bernard 3 (130)
- 12:05 Bernard 3 (132)
- 12:10 Bernard 3 (133)
- 12:15 Bernard 3 (134)
- 12:25 Bernard 3 (136)
- 12:30 Bernard 3 (137)
- 12:35 Bernard 3 (139)
- 12:40 Bernard 3 (140)
- 12:50 Bernard 3 (142)
- 12:55 Bernard 3 (143)
- 13:00 Bernard 3 (144)
- 13:05 Bernard 3 (146)
- 13:10 Bernard 3 (147)
- 13:15 Bernard 3 (148)
- 13:20 Bernard 3 (149)
- 13:25 Bernard 3 (150)
- 13:30 Bernard 3 (152)
- 13:35 Bernard 3 (153)
- 13:40 Bernard 3 (154)
- 13:50 Bernard 3 (156)
- 13:55 Power Players (16)
- 14:05 Power Players (17)
- 14:20 Power Players (18)
- 14:30 Power Players (19)
- 14:40 Power Players (20)
- 14:55 Power Players (21)
- 15:10 Power Players (22)
- 15:20 Power Players (23)
- 15:30 Power Players (24)
- 15:45 Power Players (25)
- 15:55 Power Players (26)
- 16:10 Power Players (1)
- 16:25 Power Players (2)
- 16:35 Power Players (3)
- 16:50 Power Players (4)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 17:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (5)
- 20:15 Power Players (6)
- 20:25 Power Players (7)
- 20:40 Power Players (8)
- 20:55 Power Players (9)
- 21:10 Power Players (10)
- 21:20 Power Players (11)
- 21:30 Power Players (12)
- 21:40 Power Players (13)
- 22:00 Power Players (14)
- 22:15 Power Players (15)
- 22:25 Power Players (16)
- 22:35 Power Players (17)
- 22:50 Power Players (18)
- 23:05 Bernard (1)
- 23:10 Bernard (3)
- 23:15 Bernard (4)
- 23:20 Bernard (6)
- 23:25 Bernard (7)
- 23:30 Bernard (8)
- 23:35 Bernard (9)
- 23:40 Bernard (10)
- 23:45 Bernard (17)
- 23:50 Bernard (18)
- 23:55 Bernard (19)
- 00:02 Opowieści warzywne
- 00:05 Zwierzęta
- 00:07 Wstawaj!
- 00:09 Świat podwodny
- 00:11 Opowieści warzywne
- 00:14 Świat podwodny
- 00:17 Kolorowe koło
- 00:20 Opowieści warzywne
- 00:23 Świat podwodny
- 00:25 Kolorowe koło
- 00:28 Świat podwodny
- 00:31 Kolorowe koło
- 00:33 Świat elfów
- 00:37 Świat podwodny
- 00:39 Świat elfów
- 00:42 Świat podwodny
- 00:45 Kolorowa magia
- 00:47 Jaki jest twój zawód ?
- 00:50 Kolorowe koło
- 00:53 Wakacje
- 00:56 Sunville
- 00:58 Kolorowe koło
- 01:01 Opowieści warzywne
- 01:04 Wakacje
- 01:08 Jak podróżujemy
- 01:10 Zwierzęta
- 01:12 Urocze miejsca
- 01:15 Safari
- 01:17 Mini opowiadania
- 01:20 Teraz się bawimy
- 01:23 Jak podróżujemy
- 01:26 Jak podróżujemy
- 01:29 Towarzysze zabawy
- 01:32 Indie
- 01:36 Miejskie życie
- 01:39 Sport, sport, sport
- 01:43 Indie
- 01:47 Opowieści warzywne
- 01:49 Jak podróżujemy
- 01:53 Puffy i Tubby
- 01:56 Teraz się bawimy
- 01:58 Posłuchaj tego
- 02:02 Zwierzęta
- 02:04 Świat zwierząt
- 02:06 Puffy i Tubby
- 02:10 Muzeum
- 02:13 Przygody w przestrzeni
- 02:16 Urocze miejsca
- 02:18 Sunville
- 02:21 Jaki jest twój zawód ?
- 02:23 Urocze miejsca
- 02:26 Safari
- 02:28 Miyu i Litto
- 02:31 Kącik naukowy
- 02:34 Miyu i Litto
- 02:37 Kącik naukowy
- 02:42 Jaki jest twój zawód ?
- 02:44 Safari
- 02:47 Kolorowa magia
- 02:50 Muzeum
- 02:52 Miejskie życie
- 02:55 Opowieści warzywne
- 02:57 Jaki jest twój zawód ?
- 03:00 Puffy i Tubby
- 03:04 Kolorowa magia
- 03:07 Kolorowe koło
- 03:10 Urocze miejsca
- 03:13 Sport, sport, sport
- 03:16 Rodzina bobrów
- 03:19 Wstawaj!
- 03:22 Ding Dang Dong
- 03:25 Opowieści warzywne
- 03:27 Wstawaj!
- 03:30 Teraz się bawimy
- 03:32 Przygody w przestrzeni
- 03:36 Opowieści warzywne
- 03:39 Mini opowiadania
- 03:41 Wstawaj!
- 03:43 Posłuchaj tego
- 03:45 Wstawaj!
- 03:47 Urocze miejsca
- 03:50 Taniec
- 03:53 Mini opowiadania
- 03:56 Wstawaj!
- 03:59 Ding Dang Dong
- 04:03 Jak podróżujemy
- 04:05 Świat elfów
- 04:08 Taniec
- 04:11 Świat zwierząt
- 04:14 Wakacje
- 04:16 Towarzysze zabawy
- 04:19 Sunville
- 04:22 Opowieści warzywne
- 04:24 Wakacje
- 04:26 Towarzysze zabawy
- 04:29 Opowieści warzywne
- 04:32 Jaki jest twój zawód ?
- 04:34 Teraz się bawimy
- 04:37 Sunville
- 04:40 Towarzysze zabawy
- 04:43 Kolorowe koło
- 04:45 Teraz się bawimy
- 04:47 Wakacje
- 04:50 Opowieści warzywne
- 04:52 Towarzysze zabawy
- 04:55 Wakacje
- 04:58 Opowieści warzywne
- 05:00 Kolorowe koło
- 05:03 Towarzysze zabawy
- 05:06 Wakacje
- 05:08 Opowieści warzywne
- 05:10 Kolorowe koło
- 05:13 Teraz się bawimy
- 05:16 Posłuchaj tego
- 05:19 Kolorowa magia
- 05:22 Urocze miejsca
- 05:24 Kącik naukowy
- 05:26 Grupy
- 05:29 Sunville
- 05:32 Panni i Fanni
- 05:34 Opowieści warzywne
- 05:37 Jaki jest twój zawód ?
- 05:40 Urocze miejsca
- 05:42 Oli - cykle natury
- 05:45 Kolorowe koło
- 05:48 Kącik naukowy
- 05:50 Jaki jest twój zawód ?
- 05:53 Urocze miejsca
- 05:56 Puffy i Tubby
- 06:00 Kolorowa magia
- 06:03 Posłuchaj tego
- 06:06 Kącik naukowy
- 06:10 Grupy
- 06:12 Posłuchaj tego
- 06:16 Kolorowa magia
- 06:19 Hubbi i jego koledzy
- 06:21 Dotty i Kitty
- 06:25 Hop-hop
- 06:27 Brygada ogniowa
- 06:30 Drużyna lalek
- 06:33 Fin i Fianna
- 06:36 Wesoła łąka
- 06:39 Indie
- 06:42 Jak podróżujemy
- 06:45 Indie
- 06:48 Posłuchaj tego
- 06:51 Safari
- 06:53 Dinoland
- 06:56 Hubbi i jego koledzy
- 06:58 Świat zabawek
- 07:01 Zoo
- 07:04 Toby McFly
- 07:07 Teraz się bawimy
- 07:10 Świat podwodny
- 07:13 Safari
- 07:15 Miejskie życie
- 07:18 Safari
- 07:21 Raul
- 07:24 Mimo i Bobo
- 07:26 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:29 Risto Gusto
- 07:32 Hubbi się tym zajmie
- 07:35 Przygody kaczki
- 07:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:39 Mimo & Bobo PLUS
- 07:43 Taniec
- 07:46 Urocze miejsca
- 07:48 Teraz się bawimy
- 07:50 Ding Dang Dong
- 07:54 Świat Mimo
- 07:58 Wstawaj!
- 08:00 Historie Henryka
- 08:02 Wstawaj!
- 08:04 Margo i Felix
- 08:07 Dźwięki wokół nas
- 08:09 Sport, sport, sport
- 08:12 Urocze miejsca
- 08:15 Sport, sport, sport
- 08:17 Wstawaj!
- 08:19 Taniec
- 08:22 Świat zwierząt
- 08:25 Uczymy się
- 08:27 Kształcików
- 08:28 Hubbi i jego koledzy
- 08:31 DuckSchool
- 08:33 Uczymy się
- 08:35 Słodki dom
- 08:36 Pixie 2
- 08:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:39 Zack i Ziggy
- 08:43 Kolorowe koło
- 08:45 Kącik naukowy
- 08:48 Posłuchaj tego
- 08:50 Grupy
- 08:52 Kącik naukowy
- 08:55 Kolorowe koło
- 08:58 Mimo i Bobo
- 09:01 Wesoła łąka
- 09:04 Sippi Sappi
- 09:06 Kolorowa Klara
- 09:08 Zabawa w chowanego
- 09:10 Kącik naukowy
- 09:13 Panni i Fanni
- 09:15 Grupy
- 09:17 Puffy i Tubby
- 09:22 Posłuchaj tego
- 09:24 Muzeum
- 09:28 Sippi Sappi
- 09:30 Dźwięki wokół nas
- 09:32 Małe melodie
- 09:34 Uczymy się
- 09:37 Co rośnie na drzewie?
- 09:38 Afryka
- 09:41 Słodki dom
- 09:42 Dinoland
- 09:45 Zack i Ziggy
- 09:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:51 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:53 Uczymy się
- 09:56 Słodki dom
- 09:57 Kolorowa Klara
- 09:59 Tempo Giusto
- 10:01 Słodki dom
- 10:02 Pixie 2
- 10:03 Mimo i Bobo
- 10:05 Zabawa w chowanego
- 10:08 Historie Henryka
- 10:10 Monika i Rudi
- 10:13 Monika i Rudi
- 10:16 Margo i Felix
- 10:19 Kolorowa Klara
- 10:21 Kształcików
- 10:22 Pixie 2
- 10:23 ABC - duckBC
- 10:26 Małe melodie
- 10:29 Co rośnie na drzewie?
- 10:30 Mały Didy
- 10:33 Co rośnie na drzewie?
- 10:34 Przygody kaczki
- 10:36 Mimo i Bobo
- 10:39 Zack i Ziggy
- 10:42 DuckSchool
- 10:44 Wesołe królestwo
- 10:47 Kolorowa Klara
- 10:49 Elfy przyrody
- 10:50 Tempo Giusto
- 10:52 Przygody kaczki
- 10:54 Dotty i Kitty
- 10:58 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:01 Mały Didy
- 11:03 Hop-hop
- 11:05 Fin i Fianna
- 11:08 Uczymy się
- 11:11 Raul
- 11:14 Toobys
- 11:17 Toby McFly
- 11:20 Lola i Liczby
- 11:23 Drużyna lalek
- 11:25 Zabawa w chowanego
- 11:27 ABC - duckBC
- 11:31 Pociąg
- 11:33 Dinozaur Milo
- 11:37 Połączony świat
- 11:40 Sippi Sappi
- 11:43 Małe, ale pracowite
- 11:46 Afryka
- 11:49 Toby McFly
- 11:52 Hiphopowy kaktus
- 11:54 Kaczka i Puszek
- 11:56 Raul
- 11:58 Hubbi i jego koledzy
- 12:01 Skoczkowie Planet
- 12:05 Wesołe królestwo
- 12:08 Raul
- 12:10 Wesołe królestwo
- 12:13 Mimo & Bobo PLUS
- 12:18 Mimo i Bobo
- 12:20 Pociąg
- 12:23 Dinozaur Milo
- 12:27 Risto Gusto
- 12:30 Pociąg
- 12:33 Połączony świat
- 12:36 Pociąg
- 12:38 Hiphopowy kaktus
- 12:41 Świat zabawek
- 12:44 Brygada ogniowa
- 12:46 Świat zabawek
- 12:48 Raul
- 12:51 Kaczka i Puszek
- 12:53 Mały Didy
- 12:55 Zastęp strażaków
- 12:58 Kaczka i Puszek
- 13:00 Raul
- 13:03 Hubbi się tym zajmie
- 13:05 Hiphopowy kaktus
- 13:08 Raul
- 13:10 Restauracja
- 13:14 Zoo
- 13:17 Połączony świat
- 13:20 Pociąg
- 13:22 Drużyna lalek
- 13:24 Świat zabawek
- 13:26 Kaczka i Puszek
- 13:28 Uczymy się
- 13:31 Restauracja
- 13:35 Monika i Rudi 2
- 13:38 Elfy przyrody
- 13:39 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 13:42 Tempo Giusto
- 13:44 Co rośnie na drzewie?
- 13:45 Kształcików
- 13:46 Małe melodie
- 13:48 DuckSchool
- 13:50 Wesoła łąka
- 13:54 Kształcików
- 13:55 Kolorowa Klara
- 13:57 Monika i Rudi
- 14:00 Co rośnie na drzewie?
- 14:01 Zabawa w chowanego
- 14:04 Margo i Felix
- 14:07 Lola i Liczby
- 14:09 Kolorowa Klara
- 14:11 DuckSchool
- 14:13 Toobys
- 14:15 Małe melodie
- 14:17 Elfy przyrody
- 14:18 Przygody kaczki
- 14:20 Wesołe królestwo
- 14:24 Mimo i Bobo
- 14:27 Albert tłumaczy
- 14:31 Toobys
- 14:34 Kształcików
- 14:35 Historie Henryka
- 14:38 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:41 Świat Mimo
- 14:43 Zabawa w chowanego
- 14:46 Mimo i Bobo
- 14:49 Zack i Ziggy
- 14:52 Wstawaj!
- 14:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:56 Zack i Ziggy
- 14:59 Mimo i Bobo
- 15:02 Elfy przyrody
- 15:03 Mimo i Bobo
- 15:05 Hubbi i jego koledzy
- 15:08 Tempo Giusto
- 15:10 Afryka
- 15:13 Albert tłumaczy
- 15:16 Margo i Felix
- 15:19 Elfy przyrody
- 15:20 Zabawa w chowanego
- 15:23 Wstawaj!
- 15:25 Tempo Giusto
- 15:27 DuckSchool
- 15:30 Hop-hop
- 15:33 Zabawa w chowanego
- 15:35 Mimo i Bobo
- 15:37 Raul
- 15:41 Świat Mimo
- 15:43 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:45 Cubie
- 15:47 Drużyna lalek
- 15:50 Cubie
- 15:52 Mały Didy
- 15:54 Elfy przyrody
- 15:56 Świat Mimo
- 15:58 Lola i Liczby
- 16:01 Brygada ogniowa
- 16:03 Dźwięki wokół nas
- 16:05 Risto Gusto
- 16:08 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:10 Toobys
- 16:13 Hiphopowy kaktus
- 16:15 Fin i Fianna
- 16:18 Sippi Sappi
- 16:20 Świat Mimo
- 16:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:26 Historie Henryka
- 16:29 Toby McFly
- 16:32 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:34 Afryka
- 16:36 Restauracja
- 16:39 Afryka
- 16:41 Toobys
- 16:43 Mały Didy
- 16:46 Wstawaj!
- 16:48 Afryka
- 16:50 Raul
- 16:53 Afryka
- 16:55 Elfy przyrody
- 16:56 Wstawaj!
- 16:58 Sippi Sappi
- 17:00 DuckSchool
- 17:04 Mały Didy
- 17:06 Afryka
- 17:08 Sippi Sappi
- 17:10 Mimo & Bobo PLUS
- 17:14 Afryka
- 17:16 Lola i Liczby
- 17:19 Sippi Sappi
- 17:22 Mimo & Bobo PLUS
- 17:26 Lola i Liczby
- 17:28 Hop-hop
- 17:31 Lola i Liczby
- 17:33 Wstawaj!
- 17:35 Hop-hop
- 17:37 Mimo i Bobo
- 17:39 Hop-hop
- 17:42 Raul
- 17:45 Słodki dom
- 17:46 Monika i Rudi 2
- 17:49 Lola i Liczby
- 17:52 DuckSchool
- 17:54 Fin i Fianna
- 17:57 DuckSchool
- 18:00 Mimo i Bobo
- 18:03 Przygody kaczki
- 18:05 Dotty i Kitty
- 18:08 Małe melodie
- 18:10 Kształcików
- 18:11 Wesoła łąka
- 18:14 Co rośnie na drzewie?
- 18:15 Wesoła łąka
- 18:19 Mimo i Bobo
- 18:21 DuckSchool
- 18:23 Monika i Rudi
- 18:26 Fin i Fianna
- 18:29 Wesoła łąka
- 18:33 Toobys
- 18:35 Albert tłumaczy
- 18:37 Monika i Rudi
- 18:40 Dotty i Kitty
- 18:43 Lola i Liczby
- 18:47 Brygada ogniowa
- 18:50 Restauracja
- 18:53 Historie Henryka
- 18:55 Kaczka i Puszek
- 18:57 Małe, ale pracowite
- 18:59 Mimo i Bobo
- 19:02 Dinoland
- 19:04 Fin i Fianna
- 19:07 Elfy przyrody
- 19:08 Dotty i Kitty
- 19:12 Elfy przyrody
- 19:13 Toby McFly
- 19:16 Brygada ogniowa
- 19:19 Hop-hop
- 19:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:23 Zabawa w chowanego
- 19:25 Afryka
- 19:27 Drużyna lalek
- 19:29 Hop-hop
- 19:32 Afryka
- 19:34 Przygody kaczki
- 19:36 Hiphopowy kaktus
- 19:39 Dotty i Kitty
- 19:42 Brygada ogniowa
- 19:44 Tempo Giusto
- 19:46 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:50 Pociąg
- 19:53 Przygody kaczki
- 19:55 Afryka
- 19:57 Formy są twoje
- 19:59 Afryka
- 20:02 Drużyna lalek na ratunek
- 20:04 Restauracja
- 20:08 Mały Didy
- 20:10 Zoo
- 20:13 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:16 Zoo
- 20:19 Toby McFly
- 20:22 Drużyna lalek
- 20:26 Formy są twoje
- 20:28 Pociąg
- 20:30 Brygada ogniowa
- 20:33 Margo i Felix
- 20:37 Zoo
- 20:40 Zabawa w chowanego
- 20:42 Hubbi i jego koledzy
- 20:45 Lola i Liczby
- 20:48 Monika i Rudi
- 20:52 Afryka
- 20:55 Toobys
- 20:57 Mimo i Bobo
- 20:59 Raul
- 21:02 Margo i Felix
- 21:05 Afryka
- 21:07 Raul
- 21:10 Wakacje
- 21:13 Kolorowe koło
- 21:16 Opowieści warzywne
- 21:18 Kolorowe koło
- 21:21 Wakacje
- 21:23 Kolorowe koło
- 21:26 Mimo i Bobo
- 21:29 Zabawa w chowanego
- 21:32 Mimo i Bobo
- 21:35 Restauracja
- 21:38 Brygada ogniowa
- 21:40 Kolorowe koło
- 21:43 Wakacje
- 21:46 Wakacje
- 21:49 Wakacje
- 21:51 Wakacje
- 21:54 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:57 Pociąg
- 22:00 Afryka
- 22:02 Hubbi się tym zajmie
- 22:05 Raul
- 22:07 Mimo & Bobo PLUS
- 22:11 Brygada ogniowa
- 22:14 Pojazdy
- 22:17 Jak podróżujemy
- 22:21 Towarzysze zabawy
- 22:24 Galaktyczni turyści
- 22:27 Morskie przygody
- 22:30 Mały Didy
- 22:32 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:35 Małe, ale pracowite
- 22:38 Toby McFly
- 22:42 Łazienka
- 22:44 Towarzysze zabawy
- 22:47 Safari
- 22:50 Sunville
- 22:53 Miejskie życie
- 22:58 Sippi Sappi
- 23:01 Fin i Fianna
- 23:04 Albert tłumaczy
- 23:08 Kształcików
- 23:09 Albert tłumaczy
- 23:12 Toobys
- 23:14 Sippi Sappi
- 23:16 Kolorowe koło
- 23:19 Miyu i Litto
- 23:22 Panni i Fanni
- 23:24 Kącik naukowy
- 23:26 Posłuchaj tego
- 23:31 Albert tłumaczy
- 23:33 Fin i Fianna
- 23:36 Mimo i Bobo
- 23:39 Co rośnie na drzewie?
- 23:40 ABC - duckBC
- 23:43 Dotty i Kitty
- 23:48 Posłuchaj tego
- 23:50 Kącik naukowy
- 23:52 Jaki jest twój zawód ?
- 23:55 Miyu i Litto
- 23:58 Kącik naukowy
- 00:00 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:08 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:13 Uczymy się z ducktv
- 06:13 Ulubione bajki
- 07:16 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:21 Uczymy się z ducktv
- 10:22 Pory roku
- 11:25 Ulubione bajki
- 13:32 Uczymy się z ducktv
- 14:34 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:38 Pory roku
- 16:40 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:43 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:50 Pory roku
- 21:52 Ulubione bajki
- 22:56 Uczymy się z ducktv
- 23:57 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Diego Rodriguez
- 06:35 Paco Gento
- 07:15 Andoni Zubizarreta
- 07:50 La Manita
- 23:00 LaLiga World (1)
- 23:30 Inside Serie A (1)
- 00:00 LaLiga Show (1)
- 00:30 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 01:00 Jorge Valdano
- 01:30 La Manita
- 02:00 Piłka nożna: Liga portugalska - mecz: FC Famalicao - SL Benfica
- 10:00 LaLiga Promoted Teams
- 11:00 LaLiga Preseason
- 04:00 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 04:30 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 05:00 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 05:30 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 LaLiga Preseason
- 15:00 LaLiga Show (1)
- 15:30 LaLiga World (1)
- 21:00 Inside Serie A (1)
- 21:30 LaLiga Show (1)
- 22:00 Paco Gento
- 22:30 Hugo Sanchez
- 23:00 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 23:30 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 01:00 X-Games, sezon letni (4)
- 02:00 Facing Waves (3)
- 02:30 Facing Waves (4)
- 03:00 Nitro Circus: Crazy Train (8)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (9)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (10)
- 05:00 Fighting Fit (3)
- 06:00 Sports Adventure 4 (6)
- 06:30 Sports Adventure 4 (7)
- 07:00 Best of Nitro World Games (1)
- 10:00 X Games - Minneapolis (10)
- 11:00 Pro Bull Riders 2016 (5)
- 12:00 Sports Adventure 4 (6)
- 12:30 Sports Adventure 4 (7)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (6)
- 14:00 Fighting Fit (4)
- 15:00 Rumble & Hum (All's Well...)
- 16:00 WWE Raw (24)
- 19:00 WWE NXT (21)
- 20:00 WWE - Main Event (21)
- 21:00 EFC (3)
- 22:00 WWE SmackDown (39)
- 23:00 WWE SmackDown (40)
- 04:15 Remont na 5+ (8)
- 04:35 Remont na 5+ (1)
- 04:55 Remont na 5+ (2)
- 05:20 Remont na 5+ (3)
- 05:40 Remont na 5+ (4)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 06:55 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:20 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 08:50 Celnicy 2 (6)
- 09:20 Celnicy 2 (7)
- 09:50 Celnicy 2 (8)
- 10:20 Celnicy 2 (9)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 11:20 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 13:05 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 14:00 Remont na 5+ (4)
- 14:25 Remont na 5+ (5)
- 14:50 Remont na 5+ (6)
- 15:10 Remont na 5+ (7)
- 15:35 Remont na 5+ (8)
- 16:00 Celnicy 2 (10)
- 16:30 Celnicy 3 (1)
- 17:00 Celnicy 3 (2)
- 17:35 Celnicy 3 (3)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 01:30 Dzisiaj (Gość)
- 01:55 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:25 Dzisiaj
- 03:45 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:20 Republika historii
- 06:25 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:15 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Polityczne podsumowanie tygodnia Rafała Ziemkiewicza
- 18:00 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Agora Klarenbacha
- 21:10 Kulisy manipulacji
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Reasumując. Jakubiak, Kowalski
- 22:55 Republika wieczór
- 23:55 Republika historii
- 00:10 Najsłabsze ogniwo 2 (4)
- 01:15 Dynamo: niewiarygodna magia (3)
- 02:15 Cuda inżynierii 6 (7)
- 03:10 Top Gear 17 (3)
- 09:00 Cuda inżynierii 6 (8)
- 10:00 Top Gear 17 (4)
- 11:00 Top Gear 11 (2)
- 18:30 Dynamo: niewiarygodna magia (3)
- 19:30 Top Gear 32 (2)
- 20:50 Top Gear w Botswanie