Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:30 Dzika kuchnia (7)
- 01:00 Dzika kuchnia (1)
- 01:35 Dzika kuchnia (2)
- 02:05 Dzika kuchnia (3)
- 02:40 Dzika kuchnia (4)
- 03:10 Dzika kuchnia (5)
- 03:50 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 04:55 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Remont na 5+ (6)
- 06:25 Remont na 5+ (7)
- 06:50 Remont na 5+ (8)
- 07:15 Remont na 5+ (1)
- 07:35 Remont na 5+ (2)
- 07:55 Dzika kuchnia (3)
- 08:25 Dzika kuchnia (4)
- 09:00 Dzika kuchnia (5)
- 09:30 Dzika kuchnia (6)
- 10:05 Przepis na remont (9)
- 10:35 Przepis na remont (10)
- 11:05 Przepis na remont (11)
- 11:40 Przepis na remont (12)
- 15:00 Przepis na remont (13)
- 15:30 Przepis na remont (14)
- 16:05 Przepis na remont (15)
- 16:35 Przepis na remont (16)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (12)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Owoce i warzywa)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Uzależnienia, jak leczyć)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Astma)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Wady wzroku u dzieci)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (5)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Miastenia)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Choroba Leśniowskiego-Crohna)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (5)
- 11:15 Poród co minutę (3)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (9)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (5)
- 15:15 Pies na życie (9)
- 15:55 Zwierzaki z misją (11)
- 18:20 Happy i Zen (5)
- 19:00 Metoda Osmina (2)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (13)
- 20:55 Żyj jak Laila (3)
- 21:35 Chirurdzy 2 (6)
- 23:00 Monika i seks (7)
- 23:35 Monika i seks (8)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Chłopiec z reklamy masła orzechowego)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Oszukani jankesi)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Jedna aplikacja dziennie)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Nieletni Peter)
- 02:00 Bajer z Bel-Air 4 (Krew i błoto)
- 02:30 Bajer z Bel-Air 4 (Bajer po zmroku)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 4 (Atak serca)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Inwazja)
- 04:00 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Wożąc Franka)
- 04:30 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Opiekunka do dzieci)
- 05:00 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Wyrównanie rachunków)
- 05:35 Brzydula Betty 4 (Modowy hot dog)
- 06:30 Brzydula Betty 4 (Plus nic)
- 07:25 Melissa i Joey 3 (Szybki Joe)
- 07:50 Melissa i Joey 3 (O, bratku)
- 22:00 American Pie: Wesele
- 00:30 Pogoda na jutro
- 02:35 Pokuszenie
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 4 (3)
- 09:45 Kabaretowy rejs (138)
- 16:40 Tego się nie robi kotu
- 16:55 Dyrektorzy (Swój chłop)
- 20:00 Show
- 00:10 Policyjna opowieść 3
- 02:20 Śmierć jeździ konno
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 04:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:05 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 06:00 Zameldowani (5)
- 06:30 Zameldowani (6)
- 07:00 Zameldowani (7)
- 07:30 Zameldowani (8)
- 08:00 Zameldowani (9)
- 08:25 Zameldowani (10)
- 08:55 Zameldowani (11)
- 09:25 Zameldowani (12)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:20 Bonanza (22)
- 11:25 Bonanza (23)
- 12:25 Bonanza (24)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (4)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (5)
- 15:40 Bonanza (25)
- 20:00 Ip Man
- 22:05 Ip Man 2
- 00:50 Girl Guide
- 02:50 Drzazgi
- 05:05 Miasta rytm (9)
- 06:00 Kabaretowe hity (5)
- 06:50 Premiera: Hitler narkoman
- 07:50 Titanic 1912: Akta sprawy (1/2)
- 12:05 Moja dziewczyna
- 14:25 Szkoła stewardes
- 16:00 Samotny wilk McQuade
- 18:25 Napad
- 20:00 Bogowie Egiptu
- 00:00 Trzy siostry (248)
- 01:00 Diamentowe imperium (8)
- 02:00 Teresa (44)
- 03:00 Okrutne miasto (68)
- 04:00 Przypieczętowany los (120)
- 05:00 Sploty nienawiści (25)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (64)
- 07:00 Trzy siostry (248)
- 08:00 Diamentowe imperium (8)
- 09:00 Teresa (44)
- 10:00 Okrutne miasto (68)
- 11:00 Przypieczętowany los (120)
- 12:00 Sploty nienawiści (25)
- 13:00 Diamentowe imperium (8)
- 14:00 Trzy siostry (248)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (64)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (65)
- 17:00 Trzy siostry (249)
- 18:00 Diamentowe imperium (9)
- 19:00 Teresa (45)
- 20:00 Okrutne miasto (69)
- 21:00 Przypieczętowany los (121)
- 22:00 Sploty nienawiści (26)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (65)
- 00:45 Agenci NCIS 12 (Troll)
- 01:30 Sisi (2)
- 02:30 Domina (Powstanie)
- 03:25 Detektyw Murdoch 13 (Whiskey i krew)
- 00:00 Akta zbrodni 3 (4)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (6)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (4)
- 03:00 Akta zbrodni 3 (4)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (6)
- 05:00 Znaki (6)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (55)
- 07:25 Kafejka za rogiem 4 (4)
- 08:30 Kafejka za rogiem 4 (5)
- 09:35 Gdzie powiem "tak"? 3 (5)
- 10:05 Gdzie powiem "tak"? 3 (6)
- 10:35 Dekoratorzy 2 (12)
- 11:05 Dekoratorzy 2 (13)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 3 (5)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 3 (5)
- 21:00 Akta zbrodni 3 (5)
- 00:50 Cloverfield Lane 10
- 02:55 Prezentuj broń! (11)
- 03:55 Prezentuj broń! (12)
- 04:55 Prezentuj broń! (13)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (7)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (5)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (18)
- 09:00 Drużyna A 3 (3)
- 12:00 Drużyna A 3 (3)
- 12:55 Słoneczny patrol 9 (18)
- 13:55 Kobra - oddział specjalny 22 (10)
- 18:00 Drużyna A 3 (4)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (8)
- 20:00 Save Me (1)
- 20:55 Save Me (2)
- 21:50 Przykrywkowcy. Podwójna gra (7)
- 00:15 Winnice miłości 2 (102)
- 01:20 Prezentuj broń! (29)
- 02:25 Prezentuj broń! (30)
- 03:30 Prezentuj broń! (31)
- 04:45 Prezentuj broń! (32)
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Profil 3 (7)
- 07:05 Profil 3 (8)
- 08:20 Zaklinacze koni (3)
- 09:20 Zaklinacze koni (4)
- 10:20 Cztery siostry (59)
- 11:35 Premiera: Cztery siostry (60)
- 13:10 Winnice miłości 2 (102)
- 14:10 Profil 3 (9)
- 15:20 Profil 3 (10)
- 16:30 Zaklinacze koni (5)
- 17:35 Zaklinacze koni (6)
- 21:00 Carter (7)
- 21:55 Carter (8)
- 22:50 Cztery siostry (60)
- 01:00 Łowcy umysłów
- 03:10 Czas zemsty
- 05:14 Zakończenie programu
- 05:15 Bonanza (Niespełnione marzenie)
- 06:00 Celnicy 2 (3)
- 06:25 Celnicy 2 (4)
- 07:00 Poirot 3 (Tragedia w Marsdon Manor)
- 08:05 Poirot (Podwójny trop)
- 09:10 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 11:45 Misja: Niewykonalna
- 13:45 Kiedy Harry poznał Sally
- 18:55 Poirot (Przegrany gość)
- 20:00 Mocny piątek: Catch. 44
- 22:00 Ludzie honoru
- 00:15 Zakończenie programu
- 08:25 Asterix na olimpiadzie
- 10:20 Wyspa szemrzącego wiatru
- 11:40 Afryka - wyprawa na safari
- 13:05 Bohaterowie
- 14:50 Na przekór całemu światu
- 16:30 10 rzeczy do zrobienia, zanim zerwiemy
- 17:45 Wojenne kwiaty
- 19:20 Kanciarz
- 21:00 Bernie
- 22:40 Luzacy
- 00:45 BloodRayne
- 02:20 Sex Affairs 2
- 03:25 Witajcie w dżungli
- 04:45 Zakończenie programu
- 06:10 Piraci ze słonego jeziora
- 07:35 Na ratunek
- 09:05 Czarny motyl
- 10:35 Lope
- 12:25 Młodzi muszkieterowie
- 13:55 Czarownik i biały wąż
- 15:30 Wyspa piratów
- 17:00 Król wojowników
- 18:30 Wrobieni
- 20:00 Joker
- 21:30 FBI: Negocjator
- 22:55 Na szlaku
- 00:40 Najpiękniej czesze mnie wiatr
- 02:10 Trumna doktora Blooda
- 03:40 Siedem szans
- 04:40 Znikające zwłoki
- 06:00 Rewizor
- 07:40 Dumny buntownik
- 09:20 Duch ze Sierra de Cobre
- 10:40 Sędzia Priest
- 12:00 Przerzut
- 12:15 Obudź mnie po wojnie
- 13:30 Zabawa w chowanego
- 13:55 Sunny
- 15:30 W głębinach
- 17:10 Namacalni
- 17:20 Operacja "Wąskie gardło"
- 18:35 Niebiescy
- 18:45 Krzyk pośród nocy
- 19:50 Lody
- 19:55 Kapitan Fatum
- 21:00 Yoko - droga życia
- 01:35 Minorrr
- 03:15 Być jak Flynn
- 04:55 Zakończenie programu
- 05:55 Quiz (2)
- 06:45 Chłopak dla szefowej
- 08:10 Nocna jazda
- 09:35 Camino
- 12:00 Pas startowy
- 13:30 Od pełni do pełni
- 15:15 Opowieści z ławeczki
- 17:05 Opowieść o Zbawicielu
- 20:00 Plan B 3 (2)
- 20:45 Leonardo (5)
- 21:35 Spotlight
- 23:45 Obsesja Eve 3 (2)
- 00:40 Siekierka na miesiąc miodowy
- 02:35 Lody na patyku 2
- 04:30 Brzdąc
- 05:40 Dziesięć najlepszych (Niezapomniane kobiece przyjaźnie wielkiego ekranu)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Monika Richardson)
- 06:30 Skąd ja Cię znam? (Ariana Grande)
- 06:40 Superstars (Leonardo DiCaprio, George Clooney, Robert Redford, Penelope Cruz, Renée Zellweger)
- 07:10 FilmoNewsy (39)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (17)
- 10:10 Burza (104)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (105)
- 11:50 Ale lapsus (10)
- 14:10 FilmoNewsy (127)
- 14:35 Dziesięć najlepszych (Najlepsze dramaty sądowe)
- 15:00 Ale lapsus (4)
- 15:10 Willy agent (28)
- 15:15 "Top 13" - ranking gwiazd (Najbogatsze marki kobiece w Polsce)
- 15:40 Ale lapsus (10)
- 15:50 RED!Akcja (ODC)
- 16:10 Cannes 2024 (11)
- 16:40 The Queen of Flow 2 (68)
- 17:30 Najpiękniejsza brzydula (99)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8615)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8616)
- 21:25 Słomiany wdowiec
- 23:25 Nocny kowboj
- 02:00 Harakiri
- 04:45 Brzdąc
- 06:00 Niewolnica Isaura (29)
- 06:45 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (5)
- 07:10 Vidocówka (1)
- 07:25 Know Your Enemy - Japan
- 14:20 Maria Magdalena (10)
- 15:15 Maria Magdalena (11)
- 16:15 Najpiękniejsza brzydula (113)
- 17:10 Karetka 2 (13)
- 18:20 Triumf miłości (117)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (37)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8315)
- 20:40 Moda na sukces 34 (8316)
- 21:15 Maria Magdalena (17)
- 22:10 Maria Magdalena (18)
- 23:05 Francuski łącznik
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:03 Aktywny senior
- 10:15 Pasmo ciekawostek
- 10:50 Schlesien Journal
- 11:10 Spotkanie z balladą
- 12:35 Spotkanie z balladą
- 13:50 Koncert w TVS
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:15 Przy muzyce po Śląsku
- 16:40 Przy muzyce po Śląsku
- 17:00 Przy muzyce po Śląsku
- 17:25 Dzieje się
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:05 Przy muzyce po Śląsku
- 18:40 Weekend z TVS
- 19:00 Koncert życzeń
- 20:00 Weekend z TVS
- 20:10 Koncert w TVS
- 21:20 Muzyczna chata
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Muzyczna chata