Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:40 Kochaj albo rzuć
- 02:50 Sissi
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Ojciec Mateusz 31 (Mecz o wszystko)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:25 Nie ma mocnych
- 22:10 Hit na sobotę: Pompeje
- 01:10 Duma i uprzedzenie
- 03:25 Z miłości do Joey
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:30 Barwy szczęścia (3005)
- 06:00 Barwy szczęścia (3006)
- 06:35 M jak miłość (1803)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:40 To jest grane (21)
- 18:10 Va banque (747)
- 18:45 Akacjowa 38 (431)
- 19:40 "Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze (29)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Łączy nas wieś mazowiecka
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:20 WAWA Bohaterom
- 17:31 Saga rodów (Ród Rossmann)
- 17:51 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (3)
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Pogoda
- 21:52 Sport
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 02:30 183 metry strachu
- 08:50 Hotel Transylwania
- 10:50 Faceci w czerni 2
- 12:40 Gliniarze (Ścigając zwierzynę)
- 13:40 Gliniarze (Zbieg)
- 16:45 Gliniarze (Szklarnia)
- 17:50 Chłopaki do wzięcia (392)
- 18:20 Chłopaki do wzięcia (393)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:15 Prezydenci i premierzy (361)
- 19:45 Sport (817)
- 19:55 Pogoda
- 00:55 Love Island. Wyspa miłości (184)
- 01:55 STOP Drogówka (301)
- 02:55 Interwencja (5467)
- 03:05 Interwencja (5468)
- 03:25 Disco Polo Life (2387)
- 08:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (103)
- 09:00 Galileo (868)
- 10:00 Galileo (869)
- 11:05 #Jesteśmy dla dzieci (241)
- 11:30 Ewa gotuje (487)
- 16:05 13 posterunek 2 (38)
- 16:55 Policjantki i Policjanci (1155)
- 00:00 Renegaci: Zemsta
- 01:55 Zobacz to!: Menu na miarę (7)
- 02:20 Menu na miarę (8)
- 03:00 Menu na miarę (9)
- 03:40 Dyżur 3 (35)
- 04:10 Przypadki Cezarego P. (Ptaki do nieba)
- 05:00 Dyżur 3 (36)
- 05:30 Dyżur 3 (38)
- 06:00 Taki jest świat 9 (33)
- 07:00 Kobra - oddział specjalny (Fatalna noc)
- 22:05 Huragan
- 01:00 Pełzająca śmierć
- 02:35 Lombard. Życie pod zastaw 4 (182)
- 03:35 Niesamowite! (Narzeczona syna)
- 04:15 Niesamowite! (Chciałam się zabić)
- 05:00 Dyżur 3 (35)
- 05:30 Dyżur 3 (36)
- 06:00 Gra muzyka (1)
- 07:00 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Roch Poliszczuk)
- 08:00 Ale numer! 20 (16)
- 08:35 Ale numer! 20 (17)
- 08:55 Hit Kabaret Show (6)
- 09:55 Gwiazdy Mazurskiej Nocy Kabaretowej (11)
- 14:50 Matylda
- 16:50 Wyścig szczurów
- 20:00 Piraci!
- 21:50 Dzielnica strachu (Z prochu powstałeś)
- 04:20 Zagadki z przeszłości 3 (8)
- 05:25 Hity AXN
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Walker: Strażnik Teksasu (5)
- 07:00 Agenci NCIS 17 (3)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (4)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (5)
- 09:50 Rekrut: FBI (22)
- 15:50 Gęsia skórka 2
- 20:00 Spider-Man Uniwersum
- 00:05 Zabójcze kataklizmy 2 (3)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 5 (1)
- 01:45 W okowach mrozu 6 (17)
- 02:35 Malownicze trasy kolejowe 5 (1)
- 03:20 Dynastie 2 (5)
- 04:15 W okowach mrozu 6 (8)
- 05:05 Dynastie 2 (5)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 3 (4)
- 06:25 Serengeti 2 (1)
- 07:40 Serengeti 2 (2)
- 08:50 Serengeti 2 (3)
- 10:00 Dzika Francja (2)
- 11:00 Starożytne mocarstwa (5)
- 12:00 W okowach mrozu 5 (11)
- 12:55 W 80 kilo dookoła świata (3)
- 13:55 Jak budowano imperia (3)
- 18:00 Dzika Francja (2)
- 18:55 Śnieżne psy
- 20:00 Brytyjskie fabryki 3 (3)
- 21:00 Zjawiskowa Ziemia (2)
- 22:05 W okowach mrozu 6 (10)
- 23:10 Dzika Francja (2)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 00:45 Ghostforce (Krik-Krok / Burgerhorror)
- 01:15 Ghostforce (Raijin / Petrostrach)
- 01:40 Zombies: The Re-Animated Series Shorts (1)
- 01:45 Taffy 2 (Wrobiony)
- 01:50 Taffy 2 (Fotka)
- 02:00 Taffy 2 (Wszędzie kokardy)
- 02:05 Taffy 2 (Smrodek)
- 02:10 Płazowyż 2 (Nowe Kurzajkowo/Przyjaciel czy Żobot?)
- 02:35 Płazowyż 2 (Ropusza pokuta/Madzia i Marcela)
- 02:55 Płazowyż 2 (Druga świątynia/Młot wojenny Beki)
- 03:20 Dronersi (Pościg za Khepri)
- 03:40 Dronersi (Niebezpieczeństwo z Polaris)
- 04:00 Dronersi (24)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Gra zdrajcy)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Wstrętne zwierzaki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 05:45 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 05:50 Taffy 2 (112)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Dostosowanie (Ostatni dzień, część 1))
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Od-tworzenie (Ostatni dzień, część 2))
- 07:00 Greenowie w wielkim mieście 2 (Brzydkie słowo/ Wyprzedaż)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Fastfood/ Teoriai spaghetti)
- 07:55 Taffy (Kochany klops)
- 08:00 Taffy (Kołnierze)
- 08:10 Taffy (Kontrola klimatu)
- 08:25 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 08:30 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 08:35 Taffy (Pchli cyrk)
- 08:45 Taffy (Stróż)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Ryzyko (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 1))
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Kontra (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 2))
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Ewolucja)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przysmakowa bitwa)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 4 (Mecz hokeja / Chip powraca)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Z dyńki)
- 04:45 Mordercza gra
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:30 Coco Chanel
- 08:20 Stars! (Bruce Willis)
- 08:25 Kochankowie z Księżyca
- 09:55 Stars! (Edward Norton)
- 10:00 Kroczący Grom
- 11:35 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 13:00 Brian Banks
- 14:40 Kupiec wenecki
- 16:50 Wampirzyce
- 18:20 Wypowiedzenie wojny
- 20:00 Agent Cody Banks 2: Cel Londyn
- 21:45 Cios w serce
- 23:25 W pogoni za szczęściem
- 04:40 Z pamiętnika położnej 8 (4)
- 05:35 Obiady piątkowe 5 (1)
- 06:00 Ojciec Brown 8 (10)
- 07:00 Śmierć pod palmami 4 (7)
- 08:10 Lewis 9 (5)
- 09:10 Morderstwa w Midsomer 16 (1)
- 11:05 Śmierć pod palmami 8 (5)
- 12:15 Śmierć z dala od palm (4)
- 13:25 Sanditon 3 (1)
- 16:20 Śmierć pod palmami 4 (8)
- 17:30 Śmierć pod palmami 8 (5)
- 18:40 Śmierć pod palmami 8 (6)
- 19:55 Śmierć z dala od palm (5)
- 21:00 Milczący świadek 25 (1)
- 22:10 Milczący świadek 25 (2)
- 23:25 Ragdoll (4)
- 16:00 Policjanci z sąsiedztwa 5 (11)
- 16:55 Policjanci z sąsiedztwa 5 (12)
- 17:55 Rozmowy kontrolowane
- 00:05 Magia nagości. Niemcy 2 (4)
- 01:10 Magia nagości. Finlandia (2)
- 01:45 Fantazje miłosne (3)
- 02:45 I love kabaret (2)
- 03:45 I love kabaret (8)
- 04:45 I love kabaret (1)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (2)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (12)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (2)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
- 07:45 Survivalowa rodzina (3)
- 08:20 To leci w sieci (3)
- 08:50 To leci w sieci (20)
- 09:15 To leci w sieci (6)
- 09:40 Historia kultowych marek (2)
- 20:15 Znachor
- 00:05 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 00:30 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 01:00 Dzika kuchnia (5)
- 01:30 Dzika kuchnia (7)
- 02:00 Dzika kuchnia (1)
- 02:30 Dzika kuchnia (2)
- 03:05 Dzika kuchnia (3)
- 03:35 Dzika kuchnia (4)
- 04:05 Dzika kuchnia (5)
- 04:35 Dzika kuchnia (7)
- 05:05 Dzika kuchnia (1)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Na osi (1093)
- 06:30 Turystyczna jazda (Łęknica)
- 06:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 07:00 77 TV (Przypadków wodnych)
- 18:00 Giganty na drogach (1)
- 19:00 Giganty na drogach (2)
- 22:10 Giganty na drogach (3)
- 23:05 Giganty na drogach (4)
- 04:20 77 TV 2 (Przypadki remontowo-budowlane)
- 05:20 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 U nas w...
- 07:40 U nas w...
- 08:00 U nas w...
- 08:20 U nas w...
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:20 Z lokalnego archiwum
- 09:40 Z lokalnego archiwum
- 10:00 Przepis na remont 2 (10)
- 10:30 Przepis na remont 2 (11)
- 11:00 Przepis na remont 2 (12)
- 11:25 Przepis na remont 2 (13)
- 16:00 Giganty na drogach (7)
- 17:00 Giganty na drogach (8)
- 18:00 Giganty na drogach (9)
- 19:00 Giganty na drogach (10)
- 08:15 Mistrzowie ceramiki 4 (6)
- 09:15 Mistrzowie ceramiki 4 (7)
- 16:50 Mistrzowie ceramiki 4 (6)
- 17:55 Mistrzowie ceramiki 4 (7)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Skok w zwierciadło / Tort na odwrót)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Gwiezdny Suflet Prababci / Pierwszy mecz sezonu)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Za dużo podwieczorków/ Ulubiony smakołyk)
- 01:30 Spidey i superkumple (23)
- 01:55 Spidey i superkumple (24)
- 02:20 Spidey i superkumple (25)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień Ciasta Clarabelle / Nowy szczeniak Minnie)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Klątwa Chrupiącego Małża! Wyśnij mały sen)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Ratujmy Karminowy Rubin / Smacznego, Goofy!)
- 04:00 Eureka! (Nieskończoność garnków / Poklejony luz-blues)
- 04:30 Eureka! (Tworząc księżyc / Dinka u dentystki)
- 05:00 Eureka! (Pepper wynalazczyni/ Trasa do wodospadu)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Jak ptak z ptakiem / Wyścig po skarb)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Just Plane Quackers / Frannie ucieka!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Bez emocji, proszę! / Kosmiczne pieski)
- 07:00 Blue 2 (Burgerownia)
- 07:10 Blue 2 (Wielkanoc)
- 07:20 Blue 2 (Łódki z kory)
- 07:30 Blue (Magiczne cymbałki)
- 07:40 Blue (Szpitalik)
- 07:50 Blue (Niespadajka)
- 08:00 Blue (Tato robot)
- 08:10 Blue (Cienistym szlakiem)
- 08:20 Blue (Weekend)
- 08:30 Disney Junior Ariel (1)
- 09:00 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 09:30 Superkoty (Włóczkowe harce / Duży problem)
- 00:10 Ghostforce (Meta & Lik / Ciastpłomień)
- 00:35 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (16)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (17)
- 02:35 Duch i nas dwóch (25)
- 03:00 Duch i nas dwóch (26)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (27)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (28)
- 04:50 Duch i nas dwóch (8)
- 05:15 Duch i nas dwóch (9)
- 05:35 Robale ziomale (Współlokatorka / Opuszczone miasto)
- 06:00 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 06:05 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 06:10 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 06:25 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 06:35 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 06:40 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 06:55 Fineasz i Ferb (11)
- 07:25 Fineasz i Ferb (3)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście (9)
- 18:00 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 18:05 Taffy (Rozgrywka)
- 18:20 Taffy (Zakopany skarb)
- 18:30 Taffy (Nie ma jak klon)
- 18:35 Taffy (W klatce)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (54)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (55)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (56)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego (Idol/Jaka piękna katastrofa)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego (Mechaniczny początek/Przypadkowe lunatykowanie)
- 00:05 Blue 2 (14)
- 00:15 Blue 2 (15)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (10)
- 00:40 Kolorklocki (28)
- 00:45 Blue 2 (10)
- 00:55 Piotruś Królik (7)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (37)
- 01:20 Psi Oddział (6)
- 01:35 Blue (40)
- 01:40 Blue (41)
- 01:50 Blue (42)
- 02:00 Blue (37)
- 02:05 Tosia i Tymek (65)
- 02:20 Blue 2 (19)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (1)
- 02:40 Kręciołki (76)
- 02:50 Teletubisie (40)
- 03:05 Blue (19)
- 03:10 Blue (20)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (23)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (8)
- 03:45 Tosia i Tymek (33)
- 03:55 Tosia i Tymek (34)
- 04:10 Blue (5)
- 04:15 Blue (6)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (42)
- 04:35 Blue (48)
- 04:45 Blue (49)
- 04:50 Blue (15)
- 05:00 Superpyra (5)
- 05:05 Superpyra (6)
- 05:15 Kolorklocki (29)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (8)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (11)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (14)
- 05:50 W Papierowej Krainie (30)
- 06:00 Piotruś Królik (1)
- 06:25 JoJo i Babcia 2 (29)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (30)
- 06:55 Blue (21)
- 07:05 Blue (22)
- 07:15 Blue (23)
- 07:20 Blue (24)
- 07:30 Piotruś Królik 2 (5)
- 07:45 Nadjeżdża Pan Robótka (24)
- 08:10 W Papierowej Krainie (38)
- 08:20 Blue (39)
- 08:30 Blue 2 (45)
- 08:40 Blue (41)
- 08:50 Blue (42)
- 09:00 Blue (43)
- 09:10 Blue (44)
- 09:15 Mała kuchnia świata (5)
- 09:30 JoJo i Babcia 3 (9)
- 09:45 JoJo i Babcia 3 (10)
- 09:55 Kręciołki (59)
- 10:10 Kręciołki (60)
- 10:25 Blue 2 (35)
- 10:35 Blue 2 (36)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (5)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (28)
- 11:15 W Papierowej Krainie (30)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (13)
- 11:50 Superpyra (27)
- 12:00 Blue 2 (11)
- 12:10 Blue (18)
- 12:15 Blue (16)
- 12:25 Blue (17)
- 12:35 Blue 2 (11)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (10)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (15)
- 13:05 Blue 2 (36)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (27)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (37)
- 13:40 Psi Oddział (6)
- 13:55 Blue (40)
- 14:05 Blue (41)
- 14:15 Blue (42)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (1)
- 14:35 Blue 2 (25)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (28)
- 15:15 W Papierowej Krainie (31)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (15)
- 15:50 Blue (19)
- 16:00 Blue (18)
- 16:10 Blue (19)
- 16:20 Matklocki (15)
- 16:25 Blue 2 (15)
- 16:35 Kolorklocki (29)
- 16:40 Kolorklocki (30)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (3)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (16)
- 17:10 Blue 2 (37)
- 17:15 Piotruś Królik (8)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (33)
- 17:45 Psi Oddział (7)
- 18:00 Blue (43)
- 18:10 Blue (44)
- 18:15 Blue (45)
- 18:25 Tosia i Tymek (1)
- 18:40 Blue 2 (26)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 19:00 Kręciołki (78)
- 19:15 Teletubisie (42)
- 19:30 Blue (19)
- 19:40 Blue (20)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (24)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (9)
- 20:20 Tosia i Tymek (35)
- 20:30 Tosia i Tymek (36)
- 20:45 Blue 2 (17)
- 20:55 Blue 2 (18)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (43)
- 21:15 Blue (50)
- 21:25 Blue (51)
- 21:35 Superpyra (7)
- 21:40 Superpyra (8)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (12)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (13)
- 22:10 Kolorklocki (30)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 22:30 W Papierowej Krainie (32)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (28)
- 22:55 W Papierowej Krainie (31)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (15)
- 23:35 Matklocki (15)
- 23:40 Blue 2 (10)
- 23:50 Blue (19)
- 23:55 Blue 2 (24)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:15 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:25 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:30 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:40 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:50 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:00 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:10 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:20 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:30 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:40 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:45 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:55 Bernard (20)
- 05:00 Bernard (21)
- 05:05 Bernard (22)
- 05:10 Bernard (23)
- 05:15 Bernard (25)
- 05:20 Bernard (26)
- 05:25 Bernard (27)
- 05:30 Bernard (28)
- 05:35 Bernard (30)
- 05:40 Bernard (31)
- 05:45 Bernard (33)
- 05:50 Bernard (34)
- 05:55 Bernard (35)
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 08:00 Bernard 2 (93)
- 08:05 Bernard 2 (95)
- 08:10 Bernard 2 (96)
- 08:15 Bernard 2 (97)
- 08:20 Bernard 2 (99)
- 08:30 Bernard 2 (100)
- 08:35 Bernard 2 (102)
- 08:40 Bernard 2 (103)
- 08:45 Bernard 2 (104)
- 08:50 Bernard 3 (106)
- 08:55 Bernard 3 (107)
- 09:00 Bernard 3 (108)
- 09:05 Bernard 3 (109)
- 09:10 Bernard 3 (110)
- 09:15 Bernard 3 (112)
- 09:20 Bernard 3 (113)
- 09:25 Bernard 3 (114)
- 09:30 Bernard 3 (115)
- 09:35 Bernard 3 (116)
- 09:40 Bernard 3 (118)
- 09:45 Bernard 3 (119)
- 09:50 Bernard 3 (121)
- 10:00 Bernard 3 (122)
- 10:05 Bernard 3 (124)
- 10:10 Bernard 3 (125)
- 10:15 Bernard 3 (126)
- 10:20 Bernard 3 (128)
- 10:25 Bernard 3 (129)
- 10:30 Bernard 3 (130)
- 10:35 Bernard 3 (131)
- 10:40 Bernard 3 (132)
- 10:45 Bernard 3 (134)
- 10:50 Bernard 3 (135)
- 10:55 Bernard 3 (136)
- 11:00 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 11:15 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 11:25 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 11:35 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 11:50 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 12:00 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 12:10 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 12:25 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 12:35 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 12:45 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 12:55 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 13:10 Strażak Sam 9 (Trema)
- 13:20 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 13:30 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 13:45 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 13:55 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 14:05 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 14:30 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 14:40 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 14:50 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 15:15 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 15:25 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 15:35 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 16:05 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 16:15 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 16:30 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 16:40 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 16:50 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 17:00 Power Players (19)
- 17:15 Power Players (20)
- 17:25 Power Players (21)
- 17:35 Power Players (22)
- 17:50 Power Players (23)
- 18:00 Power Players (24)
- 18:15 Power Players (25)
- 18:30 Power Players (26)
- 18:40 Power Players (1)
- 18:55 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 19:10 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 19:20 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 19:30 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 19:40 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 20:15 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 20:35 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 20:45 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 20:55 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 21:10 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 21:20 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 21:30 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 21:45 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 21:55 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 22:05 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 22:35 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 22:45 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 22:55 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 23:05 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 23:15 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 23:25 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 23:35 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 00:00 Zwierzęta
- 00:03 Sunville
- 00:05 Kolorowe koło
- 00:08 Kolorowa magia
- 00:11 Wakacje
- 00:13 Towarzysze zabawy
- 00:16 Teraz się bawimy
- 00:19 Jaki jest twój zawód ?
- 00:22 Wakacje
- 00:24 Wstawaj!
- 00:26 Teraz się bawimy
- 00:29 Opowieści warzywne
- 00:31 Wakacje
- 00:33 Jaki jest twój zawód ?
- 00:36 Świat elfów
- 00:39 Kolorowe koło
- 00:42 Świat elfów
- 00:44 Świat podwodny
- 00:48 Sunville
- 00:51 Towarzysze zabawy
- 00:54 Sunville
- 00:57 Opowieści warzywne
- 00:59 Towarzysze zabawy
- 01:03 Posłuchaj tego
- 01:05 Mini opowiadania
- 01:08 Opowieści warzywne
- 01:10 Posłuchaj tego
- 01:13 Safari
- 01:15 Galaktyczni turyści
- 01:18 Teraz się bawimy
- 01:20 Towarzysze zabawy
- 01:24 Puffy i Tubby
- 01:27 Opowieści warzywne
- 01:30 Świat elfów
- 01:33 Towarzysze zabawy
- 01:36 Pojazdy
- 01:39 Posłuchaj tego
- 01:41 Indie
- 01:45 Towarzysze zabawy
- 01:49 Pojazdy
- 01:52 Świat zwierząt
- 01:54 Miejskie życie
- 01:57 Morskie przygody
- 01:59 Towarzysze zabawy
- 02:03 Rodzina bobrów
- 02:06 Oli - cykle natury
- 02:09 Kolorowe koło
- 02:12 Miejskie życie
- 02:14 Kolorowe koło
- 02:17 Jaki jest twój zawód ?
- 02:20 Kącik naukowy
- 02:22 Puffy i Tubby
- 02:26 Przygody w przestrzeni
- 02:29 Opowieści warzywne
- 02:31 Kącik naukowy
- 02:34 Miyu i Litto
- 02:37 Kącik naukowy
- 02:39 Kolorowe koło
- 02:42 Puffy i Tubby
- 02:46 Sunville
- 02:49 Jaki jest twój zawód ?
- 02:52 Miyu i Litto
- 02:55 Kolorowa magia
- 02:58 Kolorowe koło
- 03:01 Opowieści warzywne
- 03:04 Jaki jest twój zawód ?
- 03:06 Muzeum
- 03:10 Rodzina bobrów
- 03:13 Świat zwierząt
- 03:15 Sport, sport, sport
- 03:18 Ding Dang Dong
- 03:21 Jaki jest twój zawód ?
- 03:23 Taniec
- 03:26 Sport, sport, sport
- 03:29 Urocze miejsca
- 03:31 Ding Dang Dong
- 03:33 Przygody w przestrzeni
- 03:38 Teraz się bawimy
- 03:41 Opowieści warzywne
- 03:44 Jaki jest twój zawód ?
- 03:46 Świat zwierząt
- 03:50 Teraz się bawimy
- 03:52 Sport, sport, sport
- 03:55 Wstawaj!
- 03:58 Opowieści warzywne
- 04:00 Sport, sport, sport
- 04:03 Ding Dang Dong
- 04:06 Teraz się bawimy
- 04:09 Urocze miejsca
- 04:12 Towarzysze zabawy
- 04:15 Opowieści warzywne
- 04:17 Kolorowe koło
- 04:20 Opowieści warzywne
- 04:22 Wakacje
- 04:25 Towarzysze zabawy
- 04:27 Kolorowe koło
- 04:30 Opowieści warzywne
- 04:33 Świat podwodny
- 04:36 Teraz się bawimy
- 04:38 Świat podwodny
- 04:40 Wakacje
- 04:42 Kolorowe koło
- 04:45 Wakacje
- 04:47 Świat podwodny
- 04:50 Wakacje
- 04:53 Świat podwodny
- 04:55 Wakacje
- 04:58 Świat podwodny
- 05:01 Wakacje
- 05:03 Opowieści warzywne
- 05:05 Wakacje
- 05:08 Opowieści warzywne
- 05:10 Kolorowe koło
- 05:13 Miyu i Litto
- 05:16 Jaki jest twój zawód ?
- 05:19 Panni i Fanni
- 05:22 Kącik naukowy
- 05:25 Muzeum
- 05:28 Miyu i Litto
- 05:30 Posłuchaj tego
- 05:33 Jaki jest twój zawód ?
- 05:36 Miyu i Litto
- 05:39 Muzeum
- 05:41 Grupy
- 05:44 Safari
- 05:46 Kącik naukowy
- 05:49 Puffy i Tubby
- 05:53 Jaki jest twój zawód ?
- 05:56 Sunville
- 05:59 Posłuchaj tego
- 06:02 Kącik naukowy
- 06:04 Muzeum
- 06:07 Posłuchaj tego
- 06:11 Urocze miejsca
- 06:14 Posłuchaj tego
- 06:17 Kaczka i Puszek
- 06:19 Dinoland
- 06:22 Wesołe królestwo
- 06:25 Risto Gusto
- 06:28 Afryka
- 06:30 Świat zabawek
- 06:33 Wesołe królestwo
- 06:36 Urocze miejsca
- 06:39 Świat podwodny
- 06:42 Łazienka
- 06:45 Miejskie życie
- 06:47 Zwierzęta
- 06:50 Drużyna lalek na ratunek
- 06:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:55 Dinozaur Milo
- 06:59 Raul
- 07:02 Wesoła łąka
- 07:06 Przygody w przestrzeni
- 07:08 Miejskie życie
- 07:12 Mini opowiadania
- 07:15 Łazienka
- 07:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:20 Margo i Felix
- 07:23 Risto Gusto
- 07:26 Lola i Liczby
- 07:28 Zabawa w chowanego
- 07:31 Mimo & Bobo PLUS
- 07:35 Zabawa w chowanego
- 07:38 Taniec
- 07:40 Mini opowiadania
- 07:43 Urocze miejsca
- 07:46 Taniec
- 07:49 Jak podróżujemy
- 07:51 Dźwięki wokół nas
- 07:53 Mimo & Bobo PLUS
- 07:57 Lola i Liczby
- 07:59 DuckSchool
- 08:03 Raul
- 08:06 Posłuchaj tego
- 08:07 Urocze miejsca
- 08:10 Teraz się bawimy
- 08:12 Sport, sport, sport
- 08:16 Teraz się bawimy
- 08:18 Świat elfów
- 08:22 Co rośnie na drzewie?
- 08:23 Wesoła łąka
- 08:26 Lola i Liczby
- 08:28 Dotty i Kitty
- 08:31 Historie Henryka
- 08:33 Zack i Ziggy
- 08:36 Co rośnie na drzewie?
- 08:37 Posłuchaj tego
- 08:41 Kącik naukowy
- 08:44 Miyu i Litto
- 08:47 Posłuchaj tego
- 08:49 Miyu i Litto
- 08:52 Małe melodie
- 08:54 Hubbi i jego koledzy
- 08:56 Fin i Fianna
- 08:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:01 DuckSchool
- 09:03 Co rośnie na drzewie?
- 09:04 ABC - duckBC
- 09:08 Jaki jest twój zawód ?
- 09:10 Urocze miejsca
- 09:13 Kolorowe koło
- 09:15 Panni i Fanni
- 09:18 Kącik naukowy
- 09:22 Mimo i Bobo
- 09:24 Pixie 2
- 09:25 Tempo Giusto
- 09:27 Sippi Sappi
- 09:29 Kształcików
- 09:30 Wesoła łąka
- 09:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:37 Pixie 2
- 09:38 Małe melodie
- 09:40 Monika i Rudi 2
- 09:43 Historie Henryka
- 09:45 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:48 Słodki dom
- 09:49 Tempo Giusto
- 09:51 Słodki dom
- 09:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:55 Słodki dom
- 09:56 ABC - duckBC
- 09:59 Elfy przyrody
- 10:00 Uczymy się
- 10:03 Dinoland
- 10:05 Kolorowa Klara
- 10:08 Kształcików
- 10:09 Margo i Felix
- 10:12 Uczymy się
- 10:15 Monika i Rudi 2
- 10:18 Toobys
- 10:21 Wesoła łąka
- 10:25 Dotty i Kitty
- 10:28 Co rośnie na drzewie?
- 10:29 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:33 DuckSchool
- 10:35 Elfy przyrody
- 10:36 Zabawa w chowanego
- 10:39 Co rośnie na drzewie?
- 10:40 Zack i Ziggy
- 10:43 Margo i Felix
- 10:46 Afryka
- 10:49 Mimo i Bobo
- 10:51 Cubie
- 10:54 Mały Didy
- 10:56 Afryka
- 10:59 Świat Mimo
- 11:01 Przygody kaczki
- 11:03 Toby McFly
- 11:06 Przygody kaczki
- 11:08 Dźwięki wokół nas
- 11:10 Zabawa w chowanego
- 11:13 Brygada ogniowa
- 11:15 Toobys
- 11:17 Hop-hop
- 11:19 ABC - duckBC
- 11:22 Afryka
- 11:25 Toobys
- 11:27 Toby McFly
- 11:30 Raul
- 11:33 Restauracja
- 11:37 Raul
- 11:39 Świat Mimo
- 11:42 Risto Gusto
- 11:44 Brygada ogniowa
- 11:47 Hubbi się tym zajmie
- 11:51 Świat Mimo
- 11:54 Małe, ale pracowite
- 11:56 Hop-hop
- 11:58 Uczymy się
- 12:01 Dotty i Kitty
- 12:05 Wesoła łąka
- 12:07 Mały Didy
- 12:10 Toby McFly
- 12:13 Zastęp strażaków
- 12:16 Brygada ogniowa
- 12:19 Mimo i Bobo
- 12:21 Małe, ale pracowite
- 12:24 Dinozaur Milo
- 12:28 Hubbi się tym zajmie
- 12:31 Skoczkowie Planet
- 12:35 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:38 Risto Gusto
- 12:41 Fin i Fianna
- 12:44 Świat zabawek
- 12:48 Toby McFly
- 12:51 Skoczkowie Planet
- 12:55 Wesoła łąka
- 12:58 Zoo
- 13:00 Sippi Sappi
- 13:03 Hiphopowy kaktus
- 13:06 Mimo & Bobo PLUS
- 13:10 Brygada ogniowa
- 13:12 Uczymy się
- 13:15 Świat Mimo
- 13:19 Drużyna lalek na ratunek
- 13:23 Skoczkowie Planet
- 13:27 Brygada ogniowa
- 13:29 Toby McFly
- 13:32 Świat Mimo
- 13:36 Zabawa w chowanego
- 13:39 Wesoła łąka
- 13:42 Monika i Rudi
- 13:44 Kształcików
- 13:46 Wesołe królestwo
- 13:49 Kształcików
- 13:50 Albert tłumaczy
- 13:53 Uczymy się
- 13:55 Słodki dom
- 13:57 Dźwięki wokół nas
- 13:59 Uczymy się
- 14:01 Toobys
- 14:02 Co rośnie na drzewie?
- 14:04 Pixie 2
- 14:05 Słodki dom
- 14:06 Zack i Ziggy
- 14:09 Elfy przyrody
- 14:10 Pixie 2
- 14:11 Co rośnie na drzewie?
- 14:13 Małe melodie
- 14:15 Dotty i Kitty
- 14:19 Słodki dom
- 14:20 Sippi Sappi
- 14:23 Pixie 2
- 14:24 Przygody kaczki
- 14:26 Słodki dom
- 14:27 DuckSchool
- 14:29 Małe melodie
- 14:31 Sippi Sappi
- 14:33 Co rośnie na drzewie?
- 14:35 ABC - duckBC
- 14:38 Albert tłumaczy
- 14:41 Tempo Giusto
- 14:43 Przygody kaczki
- 14:45 Lola i Liczby
- 14:48 Hubbi i jego koledzy
- 14:51 Mimo & Bobo PLUS
- 14:55 Wstawaj!
- 14:57 Sippi Sappi
- 14:59 Historie Henryka
- 15:01 Margo i Felix
- 15:04 Mały Didy
- 15:07 Hop-hop
- 15:09 Zabawa w chowanego
- 15:11 Afryka
- 15:13 Elfy przyrody
- 15:15 Mimo i Bobo
- 15:17 Zabawa w chowanego
- 15:20 DuckSchool
- 15:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:26 Tempo Giusto
- 15:28 Mimo i Bobo
- 15:31 Elfy przyrody
- 15:32 Sippi Sappi
- 15:35 Mały Didy
- 15:37 Wstawaj!
- 15:40 Fin i Fianna
- 15:43 Lola i Liczby
- 15:45 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:47 Raul
- 15:50 Uczymy się
- 15:52 Toobys
- 15:55 Mimo i Bobo
- 15:58 Mimo i Bobo
- 16:00 Toby McFly
- 16:03 Świat Mimo
- 16:06 Elfy przyrody
- 16:07 Świat Mimo
- 16:10 Raul
- 16:13 Afryka
- 16:15 Historie Henryka
- 16:17 Sippi Sappi
- 16:19 Wesołe królestwo
- 16:22 Mimo i Bobo
- 16:25 Restauracja
- 16:28 Cubie
- 16:31 Toobys
- 16:33 Kolorowa Klara
- 16:35 Hiphopowy kaktus
- 16:37 Fin i Fianna
- 16:40 Mały Didy
- 16:43 Zack i Ziggy
- 16:46 Lola i Liczby
- 16:49 Raul
- 16:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:54 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:57 Mimo i Bobo
- 16:59 Raul
- 17:02 Raul
- 17:05 Zack i Ziggy
- 17:08 Hubbi się tym zajmie
- 17:11 Afryka
- 17:13 Wstawaj!
- 17:15 Elfy przyrody
- 17:16 Raul
- 17:19 Afryka
- 17:21 Sippi Sappi
- 17:23 Mimo i Bobo
- 17:26 Raul
- 17:28 Mimo i Bobo
- 17:31 Afryka
- 17:34 Hop-hop
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:38 Wstawaj!
- 17:40 Mimo i Bobo
- 17:43 Świat Mimo
- 17:46 Słodki dom
- 17:48 Monika i Rudi 2
- 17:51 Toobys
- 17:53 Uczymy się
- 17:55 Pixie 2
- 17:56 Margo i Felix
- 17:59 Mimo i Bobo
- 18:03 DuckSchool
- 18:05 Monika i Rudi
- 18:08 Dotty i Kitty
- 18:11 Dźwięki wokół nas
- 18:13 Kolorowa Klara
- 18:15 Małe melodie
- 18:17 Małe melodie
- 18:19 Lola i Liczby
- 18:21 Kształcików
- 18:22 Monika i Rudi
- 18:24 Pixie 2
- 18:25 Kolorowa Klara
- 18:27 Albert tłumaczy
- 18:32 Albert tłumaczy
- 18:34 Kolorowa Klara
- 18:36 Przygody kaczki
- 18:38 Wesoła łąka
- 18:41 Dotty i Kitty
- 18:44 DuckSchool
- 18:48 Restauracja
- 18:51 Tempo Giusto
- 18:53 Toby McFly
- 18:56 Cubie
- 18:59 Pociąg
- 19:01 Drużyna lalek
- 19:03 Zabawa w chowanego
- 19:06 Przygody kaczki
- 19:08 ABC - duckBC
- 19:11 DuckSchool
- 19:14 Dźwięki wokół nas
- 19:16 Dobranoc!
- 19:18 Afryka
- 19:20 DuckSchool
- 19:23 Margo i Felix
- 19:26 Uczymy się
- 19:29 Lola i Liczby
- 19:32 Dobranoc!
- 19:35 Dobranoc!
- 19:37 Zoo
- 19:40 Hop-hop
- 19:42 Fin i Fianna
- 19:45 Zabawa w chowanego
- 19:47 Hop-hop
- 19:50 Margo i Felix
- 19:53 Mały Didy
- 19:56 Toby McFly
- 19:59 Tempo Giusto
- 20:01 Zabawa w chowanego
- 20:04 Pociąg
- 20:06 Hubbi i jego koledzy
- 20:10 Przygody kaczki
- 20:12 Drużyna lalek
- 20:16 Pociąg
- 20:18 Restauracja
- 20:21 Drużyna lalek na ratunek
- 20:24 Formy są twoje
- 20:26 Historie Henryka
- 20:28 Drużyna lalek
- 20:31 Drużyna lalek na ratunek
- 20:33 Zoo
- 20:36 Mimo i Bobo
- 20:38 Hiphopowy kaktus
- 20:42 Małe, ale pracowite
- 20:45 Mimo i Bobo
- 20:48 Zack i Ziggy
- 20:51 Zoo
- 20:54 Elfy przyrody
- 20:55 Raul
- 20:58 Mimo i Bobo
- 21:01 Hiphopowy kaktus
- 21:03 Brygada ogniowa
- 21:05 Raul
- 21:08 Mały Didy
- 21:10 Wakacje
- 21:12 Kolorowe koło
- 21:15 Wakacje
- 21:17 Opowieści warzywne
- 21:19 Kolorowe koło
- 21:22 Opowieści warzywne
- 21:24 Drużyna lalek
- 21:26 Risto Gusto
- 21:29 Drużyna lalek
- 21:32 Restauracja
- 21:35 Toobys
- 21:37 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:41 Kolorowe koło
- 21:43 Wakacje
- 21:46 Opowieści warzywne
- 21:49 Wakacje
- 21:51 Kolorowe koło
- 21:55 Zastęp strażaków
- 21:58 Skoczkowie Planet
- 22:02 Wesoła łąka
- 22:04 Zastęp strażaków
- 22:07 Skoczkowie Planet
- 22:11 Raul
- 22:14 Świat podwodny
- 22:17 Świat zwierząt
- 22:20 Świat elfów
- 22:23 Sunville
- 22:25 Zwierzęta
- 22:28 Hubbi i jego koledzy
- 22:30 Restauracja
- 22:34 Mimo i Bobo
- 22:37 Drużyna lalek na ratunek
- 22:39 Sztuka Leona
- 22:42 Posłuchaj tego
- 22:45 Pojazdy
- 22:47 Świat podwodny
- 22:50 Posłuchaj tego
- 22:53 Świat podwodny
- 22:58 Dotty i Kitty
- 23:02 Fin i Fianna
- 23:05 Sippi Sappi
- 23:07 DuckSchool
- 23:09 Lola i Liczby
- 23:12 Afryka
- 23:15 Kolorowa Klara
- 23:17 Muzeum
- 23:20 Jaki jest twój zawód ?
- 23:22 Kolorowa magia
- 23:25 Grupy
- 23:28 Safari
- 23:31 Dotty i Kitty
- 23:34 Co rośnie na drzewie?
- 23:35 Uczymy się
- 23:38 Małe melodie
- 23:40 Mimo i Bobo
- 23:42 Kształcików
- 23:44 Albert tłumaczy
- 23:48 Miyu i Litto
- 23:51 Grupy
- 23:54 Posłuchaj tego
- 23:57 Jaki jest twój zawód ?
- 00:01 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:10 Pory roku
- 05:13 Uczymy się z ducktv
- 06:15 Ulubione bajki
- 07:18 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:20 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:27 Ulubione bajki
- 13:33 Uczymy się z ducktv
- 14:38 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:46 Uczymy się z ducktv
- 18:49 Bajki na dobranoc
- 19:49 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:55 Ulubione bajki
- 22:59 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Ronaldo
- 06:40 La Manita
- 07:00 LaLiga Promoted Teams
- 11:00 Serie A Season Preview
- 22:45 Piłka nożna: Liga włoska - studio
- 23:00 Eleven Gol Live
- 12:00 LaLiga Promoted Teams
- 13:00 LaLiga World (1)
- 13:35 LaLiga Show (1)
- 22:50 Serie A Made in Italy (Empoli)
- 23:05 Serie A Made in Italy (AC Monza)
- 23:25 LaLiga World (1)
- 10:00 LaLiga World (1)
- 10:30 LaLiga Show (1)
- 11:00 Inside Serie A (1)
- 11:30 La Manita
- 22:45 Jorge Valdano
- 23:15 Javier Irureta
- 04:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 04:30 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 05:00 Leo Messi
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 17:30 LaLiga Show (1)
- 00:00 Liga wyścigów dronów (9)
- 02:00 Facing Waves (5)
- 02:30 Facing Waves (6)
- 03:00 Road To Nitro World Games (1)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (11)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (12)
- 05:00 Fighting Fit (4)
- 06:00 Nomads Seeking Adventure (9)
- 06:30 Nomads Seeking Adventure (10)
- 07:00 Nomads Seeking Adventure (11)
- 07:30 Nomads Seeking Adventure (12)
- 10:00 WWE Raw (24)
- 13:00 Fighting Fit (5)
- 14:00 Fighting Fit (6)
- 15:00 WWE NXT (21)
- 16:00 WWE - Main Event (21)
- 17:00 WWE Raw (24)
- 20:00 WWE NXT (21)
- 21:00 WWE - Main Event (21)
- 00:00 Tabu i skandale: Telefon do kochanki
- 01:05 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (1)
- 01:40 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 02:00 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 02:20 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 02:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 03:00 Remont na 5+ (1)
- 03:25 Remont na 5+ (2)
- 03:55 Remont na 5+ (3)
- 04:20 Remont na 5+ (4)
- 04:50 Remont na 5+ (5)
- 05:10 Remont na 5+ (6)
- 05:35 Remont na 5+ (7)
- 06:00 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 07:00 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 07:30 Trucker Club (172)
- 08:05 Remont na 5+ (8)
- 08:30 Remont na 5+ (1)
- 09:00 Remont na 5+ (2)
- 09:30 Remont na 5+ (3)
- 09:55 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 14:00 Remont na 5+ (4)
- 14:25 Remont na 5+ (5)
- 14:50 Remont na 5+ (6)
- 15:15 Remont na 5+ (7)
- 15:40 Remont na 5+ (8)
- 16:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 16:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 17:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 17:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 00:00 Express Republiki
- 00:15 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:43 Poland Daily - Weather
- 00:44 Poland Daily
- 00:54 Poland Daily - Weather
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:25 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 02:55 Reasumując. Jakubiak, Kowalski
- 03:20 Dzisiaj
- 03:50 Agora Klarenbacha
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Kulisy manipulacji
- 06:40 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:50 Biznes Polska
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 Republika rano
- 08:05 Republika, wstajemy!
- 09:00 Republika rano
- 09:10 Republika, wstajemy!
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika, wstajemy!
- 13:15 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:10 Republika dzień
- 16:35 Republika, wstajemy!
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Express Republiki
- 18:00 Republika dzień
- 18:10 Republika dzień
- 18:40 Zdaniem Kowalskiego
- 19:00 Dzisiaj
- 19:20 Sport w Republice
- 19:25 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Republika wieczór
- 21:10 Przegląd prasy niemieckiej
- 21:30 Oko na niedzielę
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Republika wieczór
- 23:30 Express Republiki
- 23:45 Express Republiki
- 00:10 Najsłabsze ogniwo 2 (5)
- 01:15 Hindenburg: zatuszowane fakty (1)
- 02:15 Cuda inżynierii 6 (8)
- 03:05 Top Gear 17 (4)
- 04:00 Top Gear 32 (2)
- 05:00 Top Gear 11 (2)
- 06:00 Top Gear: Ambitne porażki (5)
- 07:05 Garaż Guya Martina (1)
- 08:10 Jak powstaje samochód 2 (4)
- 09:05 Samochód roku 2 (3)
- 09:40 Samochód roku 2 (4)
- 14:20 Samochód roku 2 (3)
- 14:50 Samochód roku 2 (4)
- 15:30 Top Gear: Ambitne porażki (4)
- 22:00 Jak powstaje samochód 2 (3)
- 23:00 Warsztat Hammonda (1)
- 08:55 Olbrzymy (Rekiny)
- 14:10 Królowie pustyni: lwy z Namibii - część 2
- 15:20 Lwy i hieny
- 16:30 Rok na Ziemi (Pełny krąg)
- 17:35 Fantazja o Dunaju
- 22:05 Kongo z Benem Foglem (2)
- 23:05 Levison Wood: wędrówki (3)
- 00:40 Dzika kuchnia (4)
- 01:10 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:50 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:55 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 ABC Designu (5)
- 06:15 ABC Designu (1)
- 06:30 ABC Designu (3)
- 06:40 ABC Designu (4)
- 06:55 Kuchnia na dziko (5)
- 07:05 Kuchnia na dziko (6)
- 07:20 Kuchnia na dziko (7)
- 07:35 Kuchnia na dziko (8)
- 07:50 Kuchnia na dziko (9)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 5 (9)
- 08:35 Ogród bez tajemnic 5 (10)
- 09:00 Ogrody marzeń (8)
- 09:30 Ogrody marzeń (9)
- 10:05 Ogrody marzeń (10)
- 10:35 Ogrody marzeń (11)
- 11:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (7)
- 18:00 Przepis na remont 2 (25)
- 18:30 Przepis na remont 2 (26)
- 19:00 Przepis na remont 3 (1)
- 19:30 Przepis na remont 3 (2)
- 22:50 Ogrody marzeń (12)
- 23:20 Ogrody marzeń (13)
- 23:55 Dzika kuchnia (2)
- 00:05 Dziecięcy oddział ratunkowy (3)
- 01:10 Czy wiesz, co jesz? 2 (Smarowidła)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? (Owoce i warzywa)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Psychiatria dzieci i młodzieży)
- 02:50 Szlachetne zdrowie (Operacje zaćmy w czasie epidemii)
- 03:10 Być rodzicem (5)
- 03:40 Potęga zdrowia 3 (Uzależnienia, jak leczyć)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Śmieciowe jedzenie)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Jak dbać o głos)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Chirurgia okulistyczna)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (SMA)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 07:15 Zapytaj lekarza (1)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Ćwiczenia na szczęśliwe biodra)
- 10:00 Nocna zmiana 3 (9)
- 10:55 Nocna zmiana 3 (10)
- 11:45 Nocna zmiana 3 (11)
- 12:35 Nocna zmiana 3 (12)
- 13:30 Nocna zmiana 3 (13)
- 16:00 Zapytaj lekarza (6)
- 16:35 Łowcy smaków (7)
- 17:15 Przez żołądek do zdrowia (7)
- 17:50 Pies na życie (8)
- 18:25 Zwierzaki z misją (8)
- 19:00 Co kryje żywność: cukrzyca (2)
- 19:35 Zapytaj lekarza 3 (1)
- 20:10 Happy i Zen (13)
- 20:45 Happy i Zen (14)
- 21:20 Żyj jak Laila (13)
- 21:50 Żyj jak Laila (1)
- 22:20 Moje życie XXL (5)
- 23:30 Dr Miami (3)
- 23:55 Dr Miami (4)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Jedna aplikacja dziennie)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Nieletni Peter)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Na górze dużo się dzieje)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Pies ze złamanym sercem)
- 02:00 Bajer z Bel-Air 4 (Kuzynka do wzięcia)
- 02:30 Bajer z Bel-Air 4 (Futbolowy bohater)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 4 (Wigilijne chrzciny)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Wyrównanie rachunków)
- 04:00 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Odwiedziny)
- 04:30 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Halloweenowe cukierki)
- 05:00 Współczesna rodzina 7 (Letnia miłość)
- 05:30 Współczesna rodzina 7 (Dzień, w którym Alex wyjechała na studia)
- 06:00 Współczesna rodzina 7 (Dylematy)
- 06:30 Współczesna rodzina 7 (Wariatka)
- 07:00 Współczesna rodzina 7 (Werdykt)
- 07:30 Współczesna rodzina 7 (Im bardziej mnie ignorujesz)
- 20:00 Panda (Poliamoryczny zabójca)
- 21:00 Zaginiony ląd
- 23:00 Wysyp żywych trupów
- 00:10 Ach śpij, kochanie
- 02:15 Ściema po polsku
- 04:25 Smaki Dubaju (1)
- 05:00 Smaki Dubaju (2)
- 05:35 Mów mi Mesjasz
- 06:00 Mirra
- 06:20 Moja ulica
- 06:35 Marysia i Napoleon
- 08:55 Szatan z siódmej klasy
- 14:50 To nie ze mną 2 (3)
- 15:20 To nie ze mną 2 (4)
- 15:55 Premiera: W jak morderstwo
- 18:20 Sprawa się rypła
- 20:00 Statyści
- 22:30 Prawdziwe uczucia
- 23:00 Komornik
- 00:25 Wściekła pięść
- 02:40 Obrońca
- 04:25 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 04:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 06:00 Zameldowani (6)
- 06:30 Zameldowani (7)
- 07:00 Zameldowani (8)
- 07:30 Zameldowani (9)
- 08:00 Zameldowani (10)
- 08:30 Zameldowani (11)
- 09:00 Zameldowani (12)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:30 Bonanza (4)
- 11:30 Bonanza (5)
- 22:50 Droga do Palomy
- 00:05 Straszne piątki: Egzorcysta: Początek
- 02:35 Dublerzy
- 04:55 Zaraz pęknę
- 05:05 Miasta rytm (1)
- 06:00 Przygody Merlina (Le Morte d'Arthur)
- 07:00 Komisarz Rex 2 (Zapach śmierci)
- 10:00 Hudson i Rex 5 (6)
- 11:00 Hudson i Rex 5 (7)
- 14:10 Czterej pancerni i pies (Most)
- 15:35 Ściągany
- 17:30 Selena
- 20:00 Gorączka
- 00:00 Trzy siostry (249)
- 01:00 Diamentowe imperium (9)
- 02:00 Teresa (45)
- 03:00 Okrutne miasto (69)
- 04:00 Przypieczętowany los (121)
- 05:00 Sploty nienawiści (26)
- 06:00 Przypieczętowany los (117)
- 07:00 Przypieczętowany los (118)
- 08:00 Przypieczętowany los (119)
- 09:00 Przypieczętowany los (120)
- 10:00 Przypieczętowany los (121)
- 11:00 Diamentowe imperium (5)
- 12:00 Diamentowe imperium (6)
- 13:00 Diamentowe imperium (7)
- 14:00 Diamentowe imperium (8)
- 15:00 Diamentowe imperium (9)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (61)
- 17:00 Niezwyciężona miłość (62)
- 18:00 Niezwyciężona miłość (63)
- 19:00 Niezwyciężona miłość (64)
- 20:00 Niezwyciężona miłość (65)
- 21:00 Płomienie pożądania (21)
- 22:00 Płomienie pożądania (22)
- 23:00 Teresa (41)
- 00:00 Akta zbrodni 3 (5)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (7)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (5)
- 03:00 Akta zbrodni 3 (5)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (7)
- 04:55 Znaki (7)
- 05:42 Zakończenie programu
- 06:20 Kafejka za rogiem 4 (4)
- 07:30 Jak zarobić na remoncie 3 (2)
- 12:10 Dekoratorzy 2 (6)
- 12:35 Dekoratorzy 2 (7)
- 13:00 Dekoratorzy 2 (8)
- 13:30 Dekoratorzy 2 (9)
- 14:00 Dekoratorzy 2 (10)
- 14:25 Dekoratorzy 2 (11)
- 14:55 Dekoratorzy 2 (12)
- 15:25 Dekoratorzy 2 (13)
- 15:50 Nasz idealny dom na wsi - Australia 4 (1)
- 20:30 Nasz idealny dom na wsi - Australia 4 (10)
- 21:00 Prowokacja
- 22:55 Agora
- 00:00 Kanciarz
- 02:10 Prezentuj broń! (14)
- 03:10 Prezentuj broń! (15)
- 04:20 Prezentuj broń! (16)
- 05:25 Totalcar 2 (6)
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 5 (5)
- 06:30 Flash 8 (8)
- 07:25 Flash 8 (9)
- 08:20 Flash 8 (10)
- 09:15 Zagadki z przeszłości 3 (4)
- 10:15 Zagadki z przeszłości 3 (5)
- 11:15 Flash 8 (11)
- 12:15 Flash 8 (12)
- 13:05 Flash 8 (13)
- 14:00 Zaginiony świat (1)
- 15:00 Zaginiony świat (2)
- 16:00 Zaginiony świat (3)
- 16:55 Zagadki z przeszłości 3 (4)
- 17:55 Zagadki z przeszłości 3 (5)
- 21:00 Proud Mary
- 00:25 Winnice miłości 2 (103)
- 01:35 Prezentuj broń! (33)
- 02:50 Prezentuj broń! (34)
- 03:55 Prezentuj broń! (35)
- 05:10 Hity AXN
- 05:25 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Hity AXN
- 06:35 Hity AXN
- 07:00 Winnice miłości 2 (101)
- 08:15 Profil 3 (1)
- 09:25 Profil 3 (2)
- 10:35 Profil 3 (3)
- 11:40 Profil 3 (4)
- 12:50 Profil 3 (5)
- 13:55 Domek na prerii 9 (19)
- 14:55 Domek na prerii 9 (20)
- 16:00 Domek na prerii 9 (21)
- 17:00 Domek na prerii 9 (22)
- 18:05 Zaklinacze koni (1)
- 19:05 Carter (7)
- 20:00 Carter (8)
- 21:00 Sex Story
- 23:15 Brzydka prawda
- 00:55 Rocky 5
- 03:05 Naczelny dowódca
- 08:50 Arka Noego
- 10:45 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 12:45 Next
- 14:50 Dwaj zgryźliwi tetrycy
- 17:00 Zaginione miasto Z
- 20:00 Dorwać Wattsa
- 22:15 Strażnik czasu
- 00:05 Zakończenie programu
- 05:10 Romans (jak) z powieści
- 06:40 Łowcy przygód
- 08:05 Mój przyjaciel Shadow
- 09:45 Zagubiony smok
- 11:20 Nico jednorożec
- 12:55 Stracone marzenia
- 14:45 Czekając na Anyę
- 16:30 Jak kochać się z D
- 18:05 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 19:35 Guido Superbohater
- 23:00 Zen Noir
- 00:25 eXistenZ
- 02:00 Horny Housewives 3
- 03:00 Minuta po śmierci
- 04:35 Zakończenie programu
- 06:30 Łąka zgubionych butów
- 08:05 Chłopiec z dżungli
- 09:35 Na skrzydłach orłów
- 11:10 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 12:50 Autor widmo
- 14:55 Kung-fu joga
- 16:40 Amerykanin
- 18:25 Wyspa skarbów
- 20:00 Pierwszy strzał
- 21:40 Czas zemsty
- 23:10 Ryzykowny układ
- 00:20 A potem nie było już nikogo
- 01:55 Nowe życie
- 03:10 Kraul
- 04:40 Wiadro krwi
- 06:00 Gorączka złota
- 07:25 Żelazna wyspa
- 08:55 Sklepik z horrorami
- 10:05 Talea
- 11:20 Ludzie psy
- 12:35 Gdy marzenie się spełnia
- 13:55 Małpa
- 14:55 Velo Mysterium
- 15:05 Ambasador w Bernie
- 16:25 Odznaka honorowa
- 17:30 Oddychaj
- 17:55 Panny młode
- 19:30 Dama z rewii
- 21:00 Too Late for Tears
- 22:40 Rewizor
- 00:30 Uzdrowiciel na wózku
- 02:10 Bij i wiej
- 03:50 Wkłucie
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:05 Rodzina Steedów
- 07:55 Paryż 36
- 09:55 Opowieści z ławeczki
- 11:45 Pan Pip
- 13:40 Projekt Dinozaur
- 15:00 Ukryta kamera
- 18:00 Tajemnica pieczęci smoka
- 20:00 Niezłomni
- 22:00 Houdini i Doyle (6)
- 22:45 Leonardo (6)
- 23:40 Dynastia Tudorów (10)
- 01:45 Jestem potworem
- 03:25 Paco - maszyna śmierci
- 05:40 "Moda na sukces" powraca (1)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Władysław Kozakiewicz)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Ryan Reynolds)
- 06:40 Superstars (Halle Berry, Colin Farrell, Britney Spears, Madonna, Pierce Brosnan)
- 07:10 FilmoNewsy (63)
- 07:30 RED!Akcja (EXTRA - Justyna Sieńczyłło)
- 07:50 Między gwiazdami (Joanna Brodzik - extra!)
- 10:05 Moda na sukces 34 (8597)
- 10:35 Moda na sukces 34 (8598)
- 11:00 Między gwiazdami (odc_132)
- 11:25 FilmoNewsy (116)
- 11:45 Warsztat filmowy (WF_117)
- 14:15 Muzyczny express (130)
- 14:35 Willy agent (15)
- 14:55 Między gwiazdami (Joanna Krupa - extra!)
- 15:15 Najpiękniejsza brzydula (63)
- 16:00 Klik News (28)
- 16:05 Najpiękniejsza brzydula (64)
- 16:55 Klik News (39)
- 17:05 Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania
- 18:15 Jak poślubić milionera
- 20:10 Mój tydzień z Marilyn
- 22:10 Easy Rider
- 01:10 Na równi pochyłej
- 03:25 Wonder Women
- 12:00 Muzyczny express gold (Musicalowe hity)
- 12:15 Skąd ja Cię znam? (Keanu Reeves)
- 12:30 Superstars (Denzel Washington, Jennifer Lopez, Ben Affleck, Naomi Watts, Colin Firth)
- 13:00 "Top 13" - ranking gwiazd (Filmy i seriale o sławnych postaciach sportu)
- 13:25 Tu i Teraz (PopFenomeny)
- 13:45 Moda na sukces 34 (8310)
- 16:55 Słomiany wdowiec
- 19:00 Ucieczka na Atenę
- 21:20 Mistrz kierownicy ucieka
- 23:15 Szaleńcy
- 01:05 Szlagierowa lista
- 03:00 Program kulinarny
- 03:30 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:25 Muzyczne dzień dobry
- 10:05 Przy muzyce po Śląsku
- 10:30 Weekend z TVS
- 10:50 Spotkanie z balladą
- 12:05 Spotkanie z balladą
- 13:10 Weekend z TVS
- 13:20 Kino TVS: Rosamunde Pilcher: Magiczny autobus
- 15:15 Szlagroteka
- 15:50 Weekend z TVS
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:45 Weekend z TVS
- 17:55 Przy muzyce po Śląsku
- 18:05 Śląska karuzela
- 19:40 Weekend z TVS
- 20:00 Muzyczna chata
- 21:30 Szlagierowa lista
- 23:25 Muzyczna chata
- 01:40 Hip Show
- 02:05 Hip Show
- 02:25 Hip Show
- 02:50 Fighting Rookies 2014
- 03:45 Fighting Rookies 2014
- 04:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Kick-boxing: Fightbox King Of Kings Heroes Series w Wilnie 16.03.2022
- 08:20 WGP Kickboxing Brazil
- 00:45 Gaz za wszelką cenę
- 01:35 Andaluzja - architektura mauretańska
- 02:40 Lamparty z Dead Tree Island
- 03:35 Azory - wieloryby i ludzie
- 04:25 Gepard, cena szybkości
- 05:15 Zabójcza szybkość (2)
- 06:10 Nowy York - najmniejsza opera świata
- 07:05 Nikiel - skarb kanaków
- 08:00 Człowiek i jego łódź (1)
- 08:55 Siła natury (1)
- 09:25 Siła natury (2)
- 09:55 Florencki krwawy futbol
- 10:50 Wspaniały świat (1)
- 11:20 Wspaniały świat (2)
- 11:55 Szkoła łapania dzikich zwierząt (1)
- 14:05 Chanel numer 5
- 14:35 Marzenia morza koralowców
- 15:30 Tajlandia: słoń uchodzi z miasta
- 16:25 Andaluzja - architektura mauretańska
- 17:25 Wyścig o życie (1)
- 17:55 Wyścig o życie (3)
- 18:20 Nikiel - skarb kanaków
- 19:15 Bardowie z Azerbejdżanu
- 00:20 Let's Replay (SnowRunner)
- 00:35 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 10)
- 01:05 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 10)
- 01:35 Esports Skills Camp (2)
- 01:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 103)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 104)
- 02:45 Stream Nation (Nightingale, część 12)
- 03:10 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 10)
- 00:00 Kochamy Lata 60. i 70.
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Gwiazdy na talerzu
- 14:00 Kochamy Lata 80!
- 14:30 Kochamy Lata 90!
- 15:00 Rockowa 20
- 17:00 To Był Hit!
- 17:30 TOP Przeboje Roku
- 18:00 Polski Top Tygodnia
- 19:00 Prywatka
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 21:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 11:00 Trzymacie
- 11:15 Same hity!
- 13:00 1 na 1
- 13:15 Same hity!
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Odlatowe hity
- 16:00 Halo, Warszawo!
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 08:00 Best Hits
- 09:00 Top 150 Hits of the 80's
- 23:00 Best Hits
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (One Republic)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Best of 2000+
- 16:00 Top 30 Nuta.TV
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (One Republic)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Songcatcher
- 01:50 English in focus (12)
- 02:00 Beasts of the southern wild
- 03:35 All about (54)
- 03:40 Here and there (35)
- 03:50 Here and there (36)
- 04:00 English united (20)
- 04:10 English united (21)
- 04:20 3ways2 (20)
- 04:30 Figures of speech (2)
- 05:00 Art land (25)
- 05:05 Art land (26)
- 05:10 Crafty hands 2 (13)
- 05:20 Okey-dokey (13)
- 05:30 Once upon a time (13)
- 05:40 Words to grow (25)
- 05:45 Words to grow (26)
- 05:50 English playtime (7)
- 06:00 Magic science (7)
- 06:15 Yummy for mummy (11)
- 06:25 Kids in action (13)
- 06:30 Kids in action (14)
- 06:35 Alfred & wilfred (4)
- 06:45 A school day in the uk (3)
- 07:00 Simple phrases (7)
- 07:10 Life around (9)
- 07:15 Life around (39)
- 07:20 Life around (50)
- 07:25 Grammar wise (25)
- 07:40 Basic lexis (7)
- 07:50 Basic lexis (8)
- 08:00 Film set (5)
- 08:15 Film set (6)
- 08:30 Here and there (85)
- 08:40 Study choice (12)
- 08:42 Study choice (13)
- 08:45 Euronews. futuris (20)
- 08:50 Euronews. futuris (21)
- 08:55 Euronews. futuris (22)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (8)
- 09:20 Let's talk (8)
- 09:35 English in focus (19)
- 09:45 English 911 2 (48)
- 09:50 English 911 2 (50)
- 09:55 English 911 2 (52)
- 10:00 Perfect english (33)
- 10:05 Perfect english (34)
- 10:10 English in focus (3)
- 10:20 Let's read right (17)
- 10:25 Basic lexis (52)
- 10:35 Basic lexis (53)
- 10:45 Basic lexis (54)
- 10:55 Step by step 2 (18)
- 11:00 Art land (25)
- 11:05 Art land (26)
- 11:10 Crafty hands 2 (13)
- 11:20 Okey-dokey (13)
- 11:30 Once upon a time (13)
- 11:40 Words to grow (25)
- 11:45 Words to grow (26)
- 11:50 English playtime (7)
- 12:00 Magic science (7)
- 12:15 Yummy for mummy (11)
- 12:25 Kids in action (13)
- 12:30 Kids in action (14)
- 12:35 Alfred & wilfred (4)
- 12:45 A school day in the uk (3)
- 13:00 Film set (37)
- 13:15 Film set (38)
- 13:30 Film set (39)
- 13:40 Easy talk (43)
- 13:45 Euronews. futuris (53)
- 13:50 Euronews. futuris (54)
- 13:55 Euronews. futuris (55)
- 14:00 English united (22)
- 14:10 English united (23)
- 14:20 3ways2 (21)
- 14:30 Figures of speech (3)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (22)
- 15:20 Keep fit (23)
- 15:30 What did they say (74)
- 15:35 What did they say (75)
- 15:40 What did they say (76)
- 15:45 What did they say (77)
- 16:00 Grammar wise (17)
- 16:25 City grammar (12)
- 16:35 City grammar (15)
- 16:45 City grammar (17)
- 17:00 Mud
- 19:10 Simple phrases (7)
- 19:20 Life around (9)
- 19:25 Life around (39)
- 19:30 Life around (50)
- 19:35 Grammar wise (25)
- 19:50 Basic lexis (7)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (8)
- 20:20 Let's talk (8)
- 20:35 English in focus (19)
- 20:45 English 911 2 (48)
- 20:50 English 911 2 (50)
- 20:55 English 911 2 (52)
- 21:00 Lady bird
- 22:35 Film set (6)
- 22:50 Here and there (85)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Keep fit (22)
- 23:20 Keep fit (23)
- 23:30 What did they say (74)
- 23:35 What did they say (75)
- 23:40 What did they say (76)
- 23:45 What did they say (77)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 В изоляции
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 ФронтNews
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Специальный репортаж
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Антизомби
- 17:15 Гражданская оборона
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 00:15 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 00:30 Колаборанти
- 00:45 Великий ефір Василя Зими
- 02:30 Beraber. Разом
- 03:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Хроніки інформаційної війни
- 16:45 Колаборанти
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Хроніки інформаційної війни
- 21:30 Колаборанти
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:10 Le Paris des arts
- 00:30 Le journal
- 00:40 Reporters
- 01:00 Le journal
- 01:15 Talking Europe
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 Talking Europe
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:15 People And Profit
- 03:30 Le journal
- 03:45 France In Focus
- 04:00 Le journal
- 04:15 French Connections
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 People And Profit
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The Observers
- 07:21 Focus
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 Talking Europe
- 10:30 Le journal
- 10:45 Talking Europe
- 11:00 Le journal
- 11:15 People And Profit
- 11:30 Le journal
- 11:45 The Observers
- 11:51 Focus
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 The 51 Percent
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:09 Le Paris des arts
- 15:30 Le journal
- 15:39 People And Profit
- 15:51 Fashion
- 16:00 Le journal
- 16:15 Talking Europe
- 16:30 Le journal
- 16:45 Talking Europe
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 The Observers
- 17:51 Focus
- 18:00 Le journal
- 18:10 Le Paris des arts
- 18:30 Le journal
- 18:40 Revisited
- 19:00 Le journal
- 19:15 People And Profit
- 19:30 Le journal
- 19:45 France In Focus
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 French Connections
- 21:30 Le journal
- 21:45 The Observers
- 21:51 Focus
- 22:00 Le journal
- 22:15 Talking Europe
- 22:30 Le journal
- 22:45 Talking Europe
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 People And Profit
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters plus
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Mode
- 09:21 Vous etes ici
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 A l'affiche
- 10:30 Le journal
- 10:45 The Observers
- 10:51 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Le Paris des arts
- 12:00 Le journal
- 12:15 Plan B
- 12:21 Focus
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 Mode
- 15:21 Vous etes ici
- 15:30 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:10 Billet retour
- 16:30 Le journal
- 16:40 Légendes urbaines
- 17:00 Le journal
- 17:15 Pas2quartier
- 17:22 Mode
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:45 The Observers
- 18:52 Vous etes ici
- 19:00 Le journal
- 19:15 L'invité de l'économie
- 19:30 Le journal
- 19:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Mode
- 21:20 Sports samedi
- 21:21 Vous etes ici
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Reporters France 24
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:12 Sports samedi
- 23:22 Focus
- 23:30 Le journal
- 23:42 Légendes urbaines
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Forum "Panoramy"
- 10:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:28 Pogoda
- 11:30 Reportaż z regionu
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas (Horror w oficynie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Smaki świata - po bałkańsku (46)
- 17:54 Prasa donosi (Józef Piłsudski)
- 18:00 Twórcze horyzonty
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Śladem dawnych Kaphornowców
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (Horror w oficynie)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:01 Wielkopolska każdego dnia (17 sierpnia)
- 10:06 Z życia Kościoła
- 10:23 Rozmowa dnia
- 10:43 Medycyna i ty
- 11:00 Ewa i jej goście
- 11:28 Prognoza pogody
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:35 Nie taki internet straszny
- 11:47 Reportaż sportowy
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (17 sierpnia)
- 14:45 Szlakiem drewnianych kościołów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Luna - Park
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Księga przestrzeni
- 18:07 Podróże po Wielkopolsce
- 18:27 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:45 Prognoza pogody
- 18:49 Film fabularny
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Prognoza pogody
- 21:34 Teleskop
- 21:48 Prognoza pogody
- 21:49 Wiadomości sportowe
- 21:55 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:13 Astronarium (Pozaziemska inteligencja)
- 17:37 Kuchenne recepty (Ryby i owoce morza)
- 18:00 Śladami białostockich Żydów...spacerkiem po mieście
- 18:23 Dziś w Podlaskiem - Tykocin
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:54 Prognoza pogody
- 18:56 Świadkowie czasu (Wojna i pieniądze)
- 19:14 Notacje (Henryk Sielewicz. Niebo pełne gwiazd)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Obiektyw
- 21:46 Prognoza pogody
- 21:48 Sport
- 21:54 Niezwykłe miejsca (Łomża - rynek oraz Hanka Bielicka)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 08:00 Spotkania w świecie ciszy
- 08:30 Zmiana biegu
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Ewangelia na niedzielę
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Razem dla regionu (Szpital)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Andrzej Szwalbe i jego dziedzictwo (Genialny manager)
- 17:15 Bez barier (6/24)
- 17:30 Obiektyw regionu (9/24)
- 17:53 Z Twojego podwórka (Błonie)
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Przegląd tygodnia
- 10:25 Ichtis
- 10:54 Tajemniczy świat zwierząt
- 11:00 Tour de Lubuskie
- 11:50 Twój punkt widzenia
- 11:53 Obalamy mity medyczne
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Prognoza pogody
- 14:36 Przegląd tygodnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 Muzealne opowieści
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Przegląd tygodnia
- 17:23 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:36 Tour de Lubuskie
- 18:23 Siewcy słowa
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:51 Ichtis
- 19:06 Spotkania w świecie ciszy
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:30 Informacje lubuskie - podsumowanie dnia
- 21:46 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 11:00 Piosenka dla Ciebie
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Mali więźniowie Majdanka
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tajemniczy świat zwierząt (23)
- 17:05 Świadkowie czasu (Nikifor znad Biebrzy)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 O papierze, który zyskał miano wiecznotrwałego
- 17:55 Strefa otwarta (Dlaczego zdradzamy?)
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:51 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 18:00 Odkrywanie Podkarpacia
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z życia regionu (33. Rajd Rzeszowski)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Seans dla każdego
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 21:31 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Szlachetne zdrowie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Jedź bezpiecznie (959)
- 14:45 Kronika dnia (17)
- 14:57 Pogoda (17)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Kronika dnia (17)
- 16:42 Pogoda (17)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (17)
- 17:02 Raport pogodowy (17)
- 17:05 Działo się w Krakowie
- 17:07 Małopolska na rowery (Zawoja)
- 17:17 Spichlerz smaków (57)
- 17:32 Zdrowie dla Ciebie (Profilaktyka udarów)
- 17:45 Arrasów dzieje osobliwe (Barwny świat z tkaniny)
- 21:30 Program lokalny
- 21:32 Kronika (17)
- 21:52 Pogoda (17)
- 21:54 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Saga prastarej puszczy
- 11:45 Fajna Polska
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Saga prastarej puszczy
- 18:05 Studio Raban
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Widokówka z Festiwalu
- 19:00 Film dokumentalny
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Widokówka z Festiwalu
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 11:00 Siewcy słowa
- 11:06 Pogoda w regionie
- 11:07 Fakty i opinie
- 11:57 Pogoda w regionie
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Pogoda w regionie
- 14:37 Drzwi do kultury
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Zielnik regionalny
- 17:19 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:19 Pocztówki z Kielc
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Siewcy słowa
- 18:58 Koło się kręci
- 19:10 Języczek u wagi
- 19:17 Siewcy słowa
- 19:23 Pogoda w regionie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Informacje
- 21:51 Pogoda w regionie
- 21:52 Siewcy słowa
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Leśne rzeki
- 10:39 Tajemniczy świat zwierząt (4)
- 10:45 Agroexpress
- 10:59 Leśni mocarze
- 11:46 Prosto z lasu (15/24)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Sport po łódzku
- 14:55 Obalamy mity medyczne (1)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 16:38 Tajemniczy świat zwierząt (23)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Dwa Plus Jeden
- 17:32 Ale to już było: Reportaż (14)
- 17:46 Misja OGRÓD
- 18:01 ABC pacjenta
- 18:15 Zdarzyło się w kulturze
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:49 Sport
- 18:55 Pogoda
- 18:59 Łucka odkrywa Łódzkie
- 19:12 Historie z pasją
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:32 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:49 Pogoda
- 21:53 Skarby Łodzi
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Dej pozór
- 11:30 Kwadrans w ogrodzie
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:36 Studio 3
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Studio 3
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Zdarzyło się
- 17:20 Studio 3
- 17:25 Z poddasza
- 17:30 Mikrokosmosy
- 18:00 Rączka gotuje
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Studio 3
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Relacje
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Studio 3
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:00 Słowo życia ((Mt 19, 3-12) Nierozerwalność małżeństwa)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Geopolityka (System demokracji bezpośredniej)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Tadeusz Gajcy)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Trójca Święta - Wierzę w Ducha Świętego)
- 01:15 Westerplatte młodych (Ja jestem z wami)
- 01:55 Święty na każdy dzień (16 sierpnia wspomnienie św. Stefana Węgierskiego, króla)
- 02:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
- 02:30 Brat Franciszek (Bierzmowanie)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Stefan Pogonowski)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Natura obiektywnie (Słowa, słowa ukryte)
- 05:20 Karol de Foucauld
- 06:15 Savionalia
- 07:05 Zamek w Korzkwi - Szlakiem Pióra
- 07:25 Sól ziemi (Rodzina z pasją)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (17 sierpnia 1944)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 14:35 Słowo życia ((Mt 19, 13-15) Jezus błogosławi dzieci)
- 14:40 Święty na każdy dzień (17 sierpnia wspomnienie św. Jacka, prezbitera)
- 14:45 Jak wygrać małżeństwo (Czym jest adopcja?)
- 15:00 Polskie dziedzictwo (30)
- 15:30 Wierzę w Boga (Piotr Ziemowski)
- 15:50 Myśląc historia (Gra o niepodległość)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Bogusław Szul-Skjöldkrona)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 02:00 Ashley
- 03:50 Uśmiechnij się (6)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (9)
- 06:00 Yattaman (Wyspa King Konga)
- 06:30 Yattaman (Wyspa Robinsona)
- 06:55 Yattaman (Wyprawa na biegun)
- 07:25 Yattaman (Detektyw)
- 07:50 Prawo do narodzin (125)
- 08:25 Prawo do narodzin (126)
- 08:55 Prawo do narodzin (127)
- 09:25 Prawo do narodzin (128)
- 09:55 Yattaman (Dziwna przygoda)
- 10:25 Yattaman (Wyścig)
- 10:50 Gigi (Staruszka)
- 11:20 Gigi (Super strzał)
- 11:50 Stolik dla trojga (14)
- 12:50 Stolik dla trojga (15)
- 13:45 Corleone (1)
- 14:50 Uśmiechnij się (3)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadkowy weekend
- 23:30 Miłe rozmowy (2)
- 23:45 Akademia modelek bikini
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (29)
- 05:00 Na osi (501)
- 05:35 Uśmiechnij się (11)
- 05:45 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Najgroźniejszy zabójca dinozaurów)
- 07:05 Simba lwi Król (23)
- 07:35 Plastelinkowy angielski (20)
- 07:45 Plastelinkowy angielski (21)
- 08:00 Mróweczki z bajeczki (20)
- 08:05 Władca zwierząt (13)
- 09:00 Władca zwierząt (14)
- 09:55 Uśmiechnij się (4)
- 12:00 Na osi (502)
- 12:30 Remont na 5+ (2)
- 13:00 Legendy sportu (Sebastian Świderski)
- 13:40 Legendy sportu (Leszek Blanik)
- 14:10 Mała doboszka (1)
- 15:00 Mała doboszka (2)
- 16:00 Mała doboszka (3)
- 17:00 Mała doboszka (4)
- 17:55 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_2)
- 20:00 Ucieczka (Carol)
- 20:55 Ucieczka (Ying)
- 21:50 Zerwana nić
- 23:30 Bestia z Belize
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:50 Zpívá celá rodina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Pomoc bez hranic)
- 05:15 Etiketa (Představování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Jak v Bratrouchově vyzráli na hastrmana
- 07:05 O buchtách a milování
- 07:45 Upír ve věžáku
- 08:45 Úsměvy Vladimíra Slavínského
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 10:30 Walker: Independence (11)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Dvojčata
- 14:10 Kalhoty od krejčího ze Lhoty
- 15:10 Muži nestárnou
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hodinářův učeň
- 21:50 Hitparáda televizní zábavy
- 01:25 Ve víně je vražda (1)
- 02:10 Před půlnocí
- 02:35 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 03:15 S papežem na druhém konci světa
- 03:40 Za zbrašovským aragonitem
- 04:00 Divnopis (Bošilec)
- 04:05 Historie.cs
- 05:00 Kam k nám (7)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Ve stínu kakaovníku
- 06:20 Ve službách Alžběty II.
- 07:10 Láska pandí matky
- 08:00 Evropa z výšky (Španělsko)
- 08:45 Cyklotoulky
- 09:00 Na plovárně s Ladislavem Špačkem
- 09:25 Normandie, země hojnosti
- 12:40 Noc
- 16:00 Pirát sedmi moří
- 17:35 Špióni v přírodě (4)
- 20:00 Adios, Django
- 21:35 Super prohnilí
- 23:20 Francouzská spojka (1)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 Interview ČT24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Spojnice břehů)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Zkraje
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Lipno je naše moře)
- 22:32 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:00 ME v plážovém volejbalu žen 2024 Nizozemsko (ME Nizozemsko - čtvrtfinále)
- 05:05 Golf Time
- 05:25 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Jítravy)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 ME v plážovém volejbalu mužů 2024 Nizozemsko (ME Nizozemsko - osmifinále)
- 07:00 ME v plážovém volejbalu mužů 2024 Nizozemsko (ME Nizozemsko - osmifinále)
- 01:45 Cirque du Soleil: Vzdálené světy
- 03:20 BRAVO! Milan Paľa
- 03:50 Plasty: do raket i na silonky
- 04:15 Divadlo žije!
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 23:00 Jersey Boys
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a tygr)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari II (2)
- 06:40 Pošťák Pat a ovečky, které proklouzly z ohrady
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Seal Team: Pár správných tuleňů
- 12:05 Kiwi a Strit III
- 12:10 My holky z Městečka (6)
- 12:40 Říkání o víle Amálce
- 12:50 Charlie 2 - Všichni pejskové musí jít do nebe
- 14:10 Šikulové
- 14:40 B.O.T. a příšerky
- 14:50 Šmoulové
- 15:15 Fazolčina kavárna II
- 15:35 Kamarádi z koše
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:35 Tlapková patrola
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:10 MasterChef Junior VIII (11)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak se konečně vyspal)
- 18:55 Zafari II (3)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (17)
- 19:45 B.O.T. a příšerky
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (U jezera Lochness)
- 19:56 Przerwa w transmisji 19:56-06:00
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:45 Tak jest
- 01:45 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:15 Fakty po Faktach
- 02:55 Szkło kontaktowe
- 03:50 Nowa Maja w ogrodzie
- 08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 08:05 Polska na weekend
- 08:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 08:45 Polska na weekend
- 09:00 Serwis informacyjny
- 09:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 18:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 19:10 Serwis informacyjny
- 19:20 Fakty po Faktach
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:40 Strefa kibica - żużel
- 00:45 Fakty po Faktach
- 01:35 Szkło kontaktowe
- 02:45 Tak jest
- 03:45 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:05 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:40 Fakty po Faktach
- 05:30 Kijek w kosmosie
- 06:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:55 Makłowicz w drodze
- 07:25 Jak to jest złożone? (Tajemnice wycieczkowca)
- 08:00 Szkło kontaktowe
- 09:00 Byk i Niedźwiedź
- 09:35 Tak jest
- 10:35 Fakty o świecie
- 11:35 Tak jest
- 12:35 Byk i Niedźwiedź
- 13:15 Szkło kontaktowe
- 14:10 Kijek w kosmosie
- 14:45 Tak jest
- 15:45 Rozmowy dnia
- 16:35 Byk i Niedźwiedź
- 17:00 Bez śladu (Trójkąt Bermudzki)
- 18:00 Ranking Mazura
- 18:35 Horyzont
- 19:00 Fakty
- 19:20 Fakty po Faktach
- 22:30 Porwane dzieci Ukrainy
- 23:45 Czy to my zabijamy koale?
- 00:00 Biznes wieczorem
- 00:30 Świat do odczytu (37)
- 01:05 Koniec dnia
- 02:05 Ważne opinie
- 02:30 Świat do odczytu (37)
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 Motozoom (117)
- 04:00 Dobra franczyza 2 (20)
- 04:15 Po godzinach: Konie (15)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (22)
- 05:30 Biznes wieczorem
- 06:30 Świat do odczytu (37)
- 07:00 Ważne opinie
- 07:30 Biznes wieczorem
- 08:00 Świat do odczytu (37)
- 08:30 Ważne opinie
- 09:00 Biznes wieczorem
- 09:30 Świat do odczytu (37)
- 10:00 Biznes wieczorem
- 10:30 Świat do odczytu (37)
- 11:00 Po godzinach: Konie (15)
- 11:15 Dłuższa rozmowa
- 11:30 Świat do odczytu (37)
- 12:00 Motozoom (117)
- 12:30 Wyścigi konne
- 18:00 Świat do odczytu (37)
- 18:30 Dłuższa rozmowa
- 18:45 Twój branding (107)
- 19:00 Dobra franczyza 2 (20)
- 19:15 Dłuższa rozmowa
- 19:30 Pieniądze z papieru (102)
- 20:00 Nowy jedwabny szlak (2)
- 21:00 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Kadry w pigułce (143)
- 21:30 Biznes to ludzie (8)
- 22:00 Świat do odczytu (37)
- 22:30 Pieniądze z papieru (102)
- 23:00 Po godzinach: Konie (15)
- 23:15 Dłuższa rozmowa
- 23:30 Po godzinach: Konie (15)
- 23:45 Twój branding (107)
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:40 Kochaj albo rzuć
- 02:50 Sissi
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Ojciec Mateusz 31 (Mecz o wszystko)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:25 Nie ma mocnych
- 22:10 Hit na sobotę: Pompeje
- 01:10 Duma i uprzedzenie
- 03:25 Z miłości do Joey
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:30 Barwy szczęścia (3005)
- 06:00 Barwy szczęścia (3006)
- 06:35 M jak miłość (1803)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:40 To jest grane (21)
- 18:10 Va banque (747)
- 18:45 Akacjowa 38 (431)
- 19:40 "Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze (29)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Łączy nas wieś mazowiecka
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:20 WAWA Bohaterom
- 17:31 Saga rodów (Ród Rossmann)
- 17:51 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (3)
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Pogoda
- 21:52 Sport
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Dej pozór
- 11:30 Kwadrans w ogrodzie
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:36 Studio 3
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Studio 3
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Zdarzyło się
- 17:20 Studio 3
- 17:25 Z poddasza
- 17:30 Mikrokosmosy
- 18:00 Rączka gotuje
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Studio 3
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Relacje
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Studio 3
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Forum "Panoramy"
- 10:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:28 Pogoda
- 11:30 Reportaż z regionu
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas (Horror w oficynie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Smaki świata - po bałkańsku (46)
- 17:54 Prasa donosi (Józef Piłsudski)
- 18:00 Twórcze horyzonty
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Śladem dawnych Kaphornowców
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (Horror w oficynie)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)