Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:40 Hip Show
- 02:05 Hip Show
- 02:25 Hip Show
- 02:50 Fighting Rookies 2014
- 03:45 Fighting Rookies 2014
- 04:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Kick-boxing: Fightbox King Of Kings Heroes Series w Wilnie 16.03.2022
- 08:20 WGP Kickboxing Brazil
- 00:45 Gaz za wszelką cenę
- 01:35 Andaluzja - architektura mauretańska
- 02:40 Lamparty z Dead Tree Island
- 03:35 Azory - wieloryby i ludzie
- 04:25 Gepard, cena szybkości
- 05:15 Zabójcza szybkość (2)
- 06:10 Nowy York - najmniejsza opera świata
- 07:05 Nikiel - skarb kanaków
- 08:00 Człowiek i jego łódź (1)
- 08:55 Siła natury (1)
- 09:25 Siła natury (2)
- 09:55 Florencki krwawy futbol
- 10:50 Wspaniały świat (1)
- 11:20 Wspaniały świat (2)
- 11:55 Szkoła łapania dzikich zwierząt (1)
- 14:05 Chanel numer 5
- 14:35 Marzenia morza koralowców
- 15:30 Tajlandia: słoń uchodzi z miasta
- 16:25 Andaluzja - architektura mauretańska
- 17:25 Wyścig o życie (1)
- 17:55 Wyścig o życie (3)
- 18:20 Nikiel - skarb kanaków
- 19:15 Bardowie z Azerbejdżanu
- 00:20 Let's Replay (SnowRunner)
- 00:35 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 10)
- 01:05 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 10)
- 01:35 Esports Skills Camp (2)
- 01:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 103)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 104)
- 02:45 Stream Nation (Nightingale, część 12)
- 03:10 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 10)
- 00:00 Kochamy Lata 60. i 70.
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Gwiazdy na talerzu
- 14:00 Kochamy Lata 80!
- 14:30 Kochamy Lata 90!
- 15:00 Rockowa 20
- 17:00 To Był Hit!
- 17:30 TOP Przeboje Roku
- 18:00 Polski Top Tygodnia
- 19:00 Prywatka
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 21:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 11:00 Trzymacie
- 11:15 Same hity!
- 13:00 1 na 1
- 13:15 Same hity!
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Odlatowe hity
- 16:00 Halo, Warszawo!
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 08:00 Best Hits
- 09:00 Top 150 Hits of the 80's
- 23:00 Best Hits
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (One Republic)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Best of 2000+
- 16:00 Top 30 Nuta.TV
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (One Republic)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Songcatcher
- 01:50 English in focus (12)
- 02:00 Beasts of the southern wild
- 03:35 All about (54)
- 03:40 Here and there (35)
- 03:50 Here and there (36)
- 04:00 English united (20)
- 04:10 English united (21)
- 04:20 3ways2 (20)
- 04:30 Figures of speech (2)
- 05:00 Art land (25)
- 05:05 Art land (26)
- 05:10 Crafty hands 2 (13)
- 05:20 Okey-dokey (13)
- 05:30 Once upon a time (13)
- 05:40 Words to grow (25)
- 05:45 Words to grow (26)
- 05:50 English playtime (7)
- 06:00 Magic science (7)
- 06:15 Yummy for mummy (11)
- 06:25 Kids in action (13)
- 06:30 Kids in action (14)
- 06:35 Alfred & wilfred (4)
- 06:45 A school day in the uk (3)
- 07:00 Simple phrases (7)
- 07:10 Life around (9)
- 07:15 Life around (39)
- 07:20 Life around (50)
- 07:25 Grammar wise (25)
- 07:40 Basic lexis (7)
- 07:50 Basic lexis (8)
- 08:00 Film set (5)
- 08:15 Film set (6)
- 08:30 Here and there (85)
- 08:40 Study choice (12)
- 08:42 Study choice (13)
- 08:45 Euronews. futuris (20)
- 08:50 Euronews. futuris (21)
- 08:55 Euronews. futuris (22)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (8)
- 09:20 Let's talk (8)
- 09:35 English in focus (19)
- 09:45 English 911 2 (48)
- 09:50 English 911 2 (50)
- 09:55 English 911 2 (52)
- 10:00 Perfect english (33)
- 10:05 Perfect english (34)
- 10:10 English in focus (3)
- 10:20 Let's read right (17)
- 10:25 Basic lexis (52)
- 10:35 Basic lexis (53)
- 10:45 Basic lexis (54)
- 10:55 Step by step 2 (18)
- 11:00 Art land (25)
- 11:05 Art land (26)
- 11:10 Crafty hands 2 (13)
- 11:20 Okey-dokey (13)
- 11:30 Once upon a time (13)
- 11:40 Words to grow (25)
- 11:45 Words to grow (26)
- 11:50 English playtime (7)
- 12:00 Magic science (7)
- 12:15 Yummy for mummy (11)
- 12:25 Kids in action (13)
- 12:30 Kids in action (14)
- 12:35 Alfred & wilfred (4)
- 12:45 A school day in the uk (3)
- 13:00 Film set (37)
- 13:15 Film set (38)
- 13:30 Film set (39)
- 13:40 Easy talk (43)
- 13:45 Euronews. futuris (53)
- 13:50 Euronews. futuris (54)
- 13:55 Euronews. futuris (55)
- 14:00 English united (22)
- 14:10 English united (23)
- 14:20 3ways2 (21)
- 14:30 Figures of speech (3)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (22)
- 15:20 Keep fit (23)
- 15:30 What did they say (74)
- 15:35 What did they say (75)
- 15:40 What did they say (76)
- 15:45 What did they say (77)
- 16:00 Grammar wise (17)
- 16:25 City grammar (12)
- 16:35 City grammar (15)
- 16:45 City grammar (17)
- 17:00 Mud
- 19:10 Simple phrases (7)
- 19:20 Life around (9)
- 19:25 Life around (39)
- 19:30 Life around (50)
- 19:35 Grammar wise (25)
- 19:50 Basic lexis (7)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (8)
- 20:20 Let's talk (8)
- 20:35 English in focus (19)
- 20:45 English 911 2 (48)
- 20:50 English 911 2 (50)
- 20:55 English 911 2 (52)
- 21:00 Lady bird
- 22:35 Film set (6)
- 22:50 Here and there (85)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Keep fit (22)
- 23:20 Keep fit (23)
- 23:30 What did they say (74)
- 23:35 What did they say (75)
- 23:40 What did they say (76)
- 23:45 What did they say (77)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 В изоляции
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 ФронтNews
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Специальный репортаж
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Антизомби
- 17:15 Гражданская оборона
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 00:15 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 00:30 Колаборанти
- 00:45 Великий ефір Василя Зими
- 02:30 Beraber. Разом
- 03:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Хроніки інформаційної війни
- 16:45 Колаборанти
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Хроніки інформаційної війни
- 21:30 Колаборанти
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:10 Le Paris des arts
- 00:30 Le journal
- 00:40 Reporters
- 01:00 Le journal
- 01:15 Talking Europe
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 Talking Europe
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:15 People And Profit
- 03:30 Le journal
- 03:45 France In Focus
- 04:00 Le journal
- 04:15 French Connections
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 People And Profit
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The Observers
- 07:21 Focus
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 Talking Europe
- 10:30 Le journal
- 10:45 Talking Europe
- 11:00 Le journal
- 11:15 People And Profit
- 11:30 Le journal
- 11:45 The Observers
- 11:51 Focus
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 The 51 Percent
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:09 Le Paris des arts
- 15:30 Le journal
- 15:39 People And Profit
- 15:51 Fashion
- 16:00 Le journal
- 16:15 Talking Europe
- 16:30 Le journal
- 16:45 Talking Europe
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 The Observers
- 17:51 Focus
- 18:00 Le journal
- 18:10 Le Paris des arts
- 18:30 Le journal
- 18:40 Revisited
- 19:00 Le journal
- 19:15 People And Profit
- 19:30 Le journal
- 19:45 France In Focus
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 French Connections
- 21:30 Le journal
- 21:45 The Observers
- 21:51 Focus
- 22:00 Le journal
- 22:15 Talking Europe
- 22:30 Le journal
- 22:45 Talking Europe
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 People And Profit
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters plus
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Mode
- 09:21 Vous etes ici
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 A l'affiche
- 10:30 Le journal
- 10:45 The Observers
- 10:51 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Le Paris des arts
- 12:00 Le journal
- 12:15 Plan B
- 12:21 Focus
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 Mode
- 15:21 Vous etes ici
- 15:30 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:10 Billet retour
- 16:30 Le journal
- 16:40 Légendes urbaines
- 17:00 Le journal
- 17:15 Pas2quartier
- 17:22 Mode
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:45 The Observers
- 18:52 Vous etes ici
- 19:00 Le journal
- 19:15 L'invité de l'économie
- 19:30 Le journal
- 19:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Mode
- 21:20 Sports samedi
- 21:21 Vous etes ici
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Reporters France 24
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:12 Sports samedi
- 23:22 Focus
- 23:30 Le journal
- 23:42 Légendes urbaines
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Forum "Panoramy"
- 10:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:28 Pogoda
- 11:30 Reportaż z regionu
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas (Horror w oficynie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Smaki świata - po bałkańsku (46)
- 17:54 Prasa donosi (Józef Piłsudski)
- 18:00 Twórcze horyzonty
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Śladem dawnych Kaphornowców
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (Horror w oficynie)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:01 Wielkopolska każdego dnia (17 sierpnia)
- 10:06 Z życia Kościoła
- 10:23 Rozmowa dnia
- 10:43 Medycyna i ty
- 11:00 Ewa i jej goście
- 11:28 Prognoza pogody
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:35 Nie taki internet straszny
- 11:47 Reportaż sportowy
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (17 sierpnia)
- 14:45 Szlakiem drewnianych kościołów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Luna - Park
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Księga przestrzeni
- 18:07 Podróże po Wielkopolsce
- 18:27 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:45 Prognoza pogody
- 18:49 Film fabularny
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Prognoza pogody
- 21:34 Teleskop
- 21:48 Prognoza pogody
- 21:49 Wiadomości sportowe
- 21:55 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:13 Astronarium (Pozaziemska inteligencja)
- 17:37 Kuchenne recepty (Ryby i owoce morza)
- 18:00 Śladami białostockich Żydów...spacerkiem po mieście
- 18:23 Dziś w Podlaskiem - Tykocin
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:54 Prognoza pogody
- 18:56 Świadkowie czasu (Wojna i pieniądze)
- 19:14 Notacje (Henryk Sielewicz. Niebo pełne gwiazd)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Obiektyw
- 21:46 Prognoza pogody
- 21:48 Sport
- 21:54 Niezwykłe miejsca (Łomża - rynek oraz Hanka Bielicka)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)