Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Dzika kuchnia (4)
- 01:10 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:50 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:55 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 ABC Designu (5)
- 06:15 ABC Designu (1)
- 06:30 ABC Designu (3)
- 06:40 ABC Designu (4)
- 06:55 Kuchnia na dziko (5)
- 07:05 Kuchnia na dziko (6)
- 07:20 Kuchnia na dziko (7)
- 07:35 Kuchnia na dziko (8)
- 07:50 Kuchnia na dziko (9)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 5 (9)
- 08:35 Ogród bez tajemnic 5 (10)
- 09:00 Ogrody marzeń (8)
- 09:30 Ogrody marzeń (9)
- 10:05 Ogrody marzeń (10)
- 10:35 Ogrody marzeń (11)
- 11:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (7)
- 18:00 Przepis na remont 2 (25)
- 18:30 Przepis na remont 2 (26)
- 19:00 Przepis na remont 3 (1)
- 19:30 Przepis na remont 3 (2)
- 22:50 Ogrody marzeń (12)
- 23:20 Ogrody marzeń (13)
- 23:55 Dzika kuchnia (2)
- 00:05 Dziecięcy oddział ratunkowy (3)
- 01:10 Czy wiesz, co jesz? 2 (Smarowidła)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? (Owoce i warzywa)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Psychiatria dzieci i młodzieży)
- 02:50 Szlachetne zdrowie (Operacje zaćmy w czasie epidemii)
- 03:10 Być rodzicem (5)
- 03:40 Potęga zdrowia 3 (Uzależnienia, jak leczyć)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Śmieciowe jedzenie)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Jak dbać o głos)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Chirurgia okulistyczna)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (SMA)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 07:15 Zapytaj lekarza (1)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Ćwiczenia na szczęśliwe biodra)
- 10:00 Nocna zmiana 3 (9)
- 10:55 Nocna zmiana 3 (10)
- 11:45 Nocna zmiana 3 (11)
- 12:35 Nocna zmiana 3 (12)
- 13:30 Nocna zmiana 3 (13)
- 16:00 Zapytaj lekarza (6)
- 16:35 Łowcy smaków (7)
- 17:15 Przez żołądek do zdrowia (7)
- 17:50 Pies na życie (8)
- 18:25 Zwierzaki z misją (8)
- 19:00 Co kryje żywność: cukrzyca (2)
- 19:35 Zapytaj lekarza 3 (1)
- 20:10 Happy i Zen (13)
- 20:45 Happy i Zen (14)
- 21:20 Żyj jak Laila (13)
- 21:50 Żyj jak Laila (1)
- 22:20 Moje życie XXL (5)
- 23:30 Dr Miami (3)
- 23:55 Dr Miami (4)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Jedna aplikacja dziennie)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Nieletni Peter)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Na górze dużo się dzieje)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Pies ze złamanym sercem)
- 02:00 Bajer z Bel-Air 4 (Kuzynka do wzięcia)
- 02:30 Bajer z Bel-Air 4 (Futbolowy bohater)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 4 (Wigilijne chrzciny)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Wyrównanie rachunków)
- 04:00 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Odwiedziny)
- 04:30 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Halloweenowe cukierki)
- 05:00 Współczesna rodzina 7 (Letnia miłość)
- 05:30 Współczesna rodzina 7 (Dzień, w którym Alex wyjechała na studia)
- 06:00 Współczesna rodzina 7 (Dylematy)
- 06:30 Współczesna rodzina 7 (Wariatka)
- 07:00 Współczesna rodzina 7 (Werdykt)
- 07:30 Współczesna rodzina 7 (Im bardziej mnie ignorujesz)
- 20:00 Panda (Poliamoryczny zabójca)
- 21:00 Zaginiony ląd
- 23:00 Wysyp żywych trupów
- 00:10 Ach śpij, kochanie
- 02:15 Ściema po polsku
- 04:25 Smaki Dubaju (1)
- 05:00 Smaki Dubaju (2)
- 05:35 Mów mi Mesjasz
- 06:00 Mirra
- 06:20 Moja ulica
- 06:35 Marysia i Napoleon
- 08:55 Szatan z siódmej klasy
- 14:50 To nie ze mną 2 (3)
- 15:20 To nie ze mną 2 (4)
- 15:55 Premiera: W jak morderstwo
- 18:20 Sprawa się rypła
- 20:00 Statyści
- 22:30 Prawdziwe uczucia
- 23:00 Komornik
- 00:25 Wściekła pięść
- 02:40 Obrońca
- 04:25 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 04:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 06:00 Zameldowani (6)
- 06:30 Zameldowani (7)
- 07:00 Zameldowani (8)
- 07:30 Zameldowani (9)
- 08:00 Zameldowani (10)
- 08:30 Zameldowani (11)
- 09:00 Zameldowani (12)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:30 Bonanza (4)
- 11:30 Bonanza (5)
- 22:50 Droga do Palomy
- 00:05 Straszne piątki: Egzorcysta: Początek
- 02:35 Dublerzy
- 04:55 Zaraz pęknę
- 05:05 Miasta rytm (1)
- 06:00 Przygody Merlina (Le Morte d'Arthur)
- 07:00 Komisarz Rex 2 (Zapach śmierci)
- 10:00 Hudson i Rex 5 (6)
- 11:00 Hudson i Rex 5 (7)
- 14:10 Czterej pancerni i pies (Most)
- 15:35 Ściągany
- 17:30 Selena
- 20:00 Gorączka
- 00:00 Trzy siostry (249)
- 01:00 Diamentowe imperium (9)
- 02:00 Teresa (45)
- 03:00 Okrutne miasto (69)
- 04:00 Przypieczętowany los (121)
- 05:00 Sploty nienawiści (26)
- 06:00 Przypieczętowany los (117)
- 07:00 Przypieczętowany los (118)
- 08:00 Przypieczętowany los (119)
- 09:00 Przypieczętowany los (120)
- 10:00 Przypieczętowany los (121)
- 11:00 Diamentowe imperium (5)
- 12:00 Diamentowe imperium (6)
- 13:00 Diamentowe imperium (7)
- 14:00 Diamentowe imperium (8)
- 15:00 Diamentowe imperium (9)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (61)
- 17:00 Niezwyciężona miłość (62)
- 18:00 Niezwyciężona miłość (63)
- 19:00 Niezwyciężona miłość (64)
- 20:00 Niezwyciężona miłość (65)
- 21:00 Płomienie pożądania (21)
- 22:00 Płomienie pożądania (22)
- 23:00 Teresa (41)
- 00:00 Akta zbrodni 3 (5)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (7)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (5)
- 03:00 Akta zbrodni 3 (5)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (7)
- 04:55 Znaki (7)
- 05:42 Zakończenie programu
- 06:20 Kafejka za rogiem 4 (4)
- 07:30 Jak zarobić na remoncie 3 (2)
- 12:10 Dekoratorzy 2 (6)
- 12:35 Dekoratorzy 2 (7)
- 13:00 Dekoratorzy 2 (8)
- 13:30 Dekoratorzy 2 (9)
- 14:00 Dekoratorzy 2 (10)
- 14:25 Dekoratorzy 2 (11)
- 14:55 Dekoratorzy 2 (12)
- 15:25 Dekoratorzy 2 (13)
- 15:50 Nasz idealny dom na wsi - Australia 4 (1)
- 20:30 Nasz idealny dom na wsi - Australia 4 (10)
- 21:00 Prowokacja
- 22:55 Agora
- 00:00 Kanciarz
- 02:10 Prezentuj broń! (14)
- 03:10 Prezentuj broń! (15)
- 04:20 Prezentuj broń! (16)
- 05:25 Totalcar 2 (6)
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 5 (5)
- 06:30 Flash 8 (8)
- 07:25 Flash 8 (9)
- 08:20 Flash 8 (10)
- 09:15 Zagadki z przeszłości 3 (4)
- 10:15 Zagadki z przeszłości 3 (5)
- 11:15 Flash 8 (11)
- 12:15 Flash 8 (12)
- 13:05 Flash 8 (13)
- 14:00 Zaginiony świat (1)
- 15:00 Zaginiony świat (2)
- 16:00 Zaginiony świat (3)
- 16:55 Zagadki z przeszłości 3 (4)
- 17:55 Zagadki z przeszłości 3 (5)
- 21:00 Proud Mary
- 00:25 Winnice miłości 2 (103)
- 01:35 Prezentuj broń! (33)
- 02:50 Prezentuj broń! (34)
- 03:55 Prezentuj broń! (35)
- 05:10 Hity AXN
- 05:25 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Hity AXN
- 06:35 Hity AXN
- 07:00 Winnice miłości 2 (101)
- 08:15 Profil 3 (1)
- 09:25 Profil 3 (2)
- 10:35 Profil 3 (3)
- 11:40 Profil 3 (4)
- 12:50 Profil 3 (5)
- 13:55 Domek na prerii 9 (19)
- 14:55 Domek na prerii 9 (20)
- 16:00 Domek na prerii 9 (21)
- 17:00 Domek na prerii 9 (22)
- 18:05 Zaklinacze koni (1)
- 19:05 Carter (7)
- 20:00 Carter (8)
- 21:00 Sex Story
- 23:15 Brzydka prawda
- 00:55 Rocky 5
- 03:05 Naczelny dowódca
- 08:50 Arka Noego
- 10:45 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 12:45 Next
- 14:50 Dwaj zgryźliwi tetrycy
- 17:00 Zaginione miasto Z
- 20:00 Dorwać Wattsa
- 22:15 Strażnik czasu
- 00:05 Zakończenie programu
- 05:10 Romans (jak) z powieści
- 06:40 Łowcy przygód
- 08:05 Mój przyjaciel Shadow
- 09:45 Zagubiony smok
- 11:20 Nico jednorożec
- 12:55 Stracone marzenia
- 14:45 Czekając na Anyę
- 16:30 Jak kochać się z D
- 18:05 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 19:35 Guido Superbohater
- 23:00 Zen Noir
- 00:25 eXistenZ
- 02:00 Horny Housewives 3
- 03:00 Minuta po śmierci
- 04:35 Zakończenie programu
- 06:30 Łąka zgubionych butów
- 08:05 Chłopiec z dżungli
- 09:35 Na skrzydłach orłów
- 11:10 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 12:50 Autor widmo
- 14:55 Kung-fu joga
- 16:40 Amerykanin
- 18:25 Wyspa skarbów
- 20:00 Pierwszy strzał
- 21:40 Czas zemsty
- 23:10 Ryzykowny układ
- 00:20 A potem nie było już nikogo
- 01:55 Nowe życie
- 03:10 Kraul
- 04:40 Wiadro krwi
- 06:00 Gorączka złota
- 07:25 Żelazna wyspa
- 08:55 Sklepik z horrorami
- 10:05 Talea
- 11:20 Ludzie psy
- 12:35 Gdy marzenie się spełnia
- 13:55 Małpa
- 14:55 Velo Mysterium
- 15:05 Ambasador w Bernie
- 16:25 Odznaka honorowa
- 17:30 Oddychaj
- 17:55 Panny młode
- 19:30 Dama z rewii
- 21:00 Too Late for Tears
- 22:40 Rewizor
- 00:30 Uzdrowiciel na wózku
- 02:10 Bij i wiej
- 03:50 Wkłucie
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:05 Rodzina Steedów
- 07:55 Paryż 36
- 09:55 Opowieści z ławeczki
- 11:45 Pan Pip
- 13:40 Projekt Dinozaur
- 15:00 Ukryta kamera
- 18:00 Tajemnica pieczęci smoka
- 20:00 Niezłomni
- 22:00 Houdini i Doyle (6)
- 22:45 Leonardo (6)
- 23:40 Dynastia Tudorów (10)
- 01:45 Jestem potworem
- 03:25 Paco - maszyna śmierci
- 05:40 "Moda na sukces" powraca (1)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Władysław Kozakiewicz)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Ryan Reynolds)
- 06:40 Superstars (Halle Berry, Colin Farrell, Britney Spears, Madonna, Pierce Brosnan)
- 07:10 FilmoNewsy (63)
- 07:30 RED!Akcja (EXTRA - Justyna Sieńczyłło)
- 07:50 Między gwiazdami (Joanna Brodzik - extra!)
- 10:05 Moda na sukces 34 (8597)
- 10:35 Moda na sukces 34 (8598)
- 11:00 Między gwiazdami (odc_132)
- 11:25 FilmoNewsy (116)
- 11:45 Warsztat filmowy (WF_117)
- 14:15 Muzyczny express (130)
- 14:35 Willy agent (15)
- 14:55 Między gwiazdami (Joanna Krupa - extra!)
- 15:15 Najpiękniejsza brzydula (63)
- 16:00 Klik News (28)
- 16:05 Najpiękniejsza brzydula (64)
- 16:55 Klik News (39)
- 17:05 Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania
- 18:15 Jak poślubić milionera
- 20:10 Mój tydzień z Marilyn
- 22:10 Easy Rider
- 01:10 Na równi pochyłej
- 03:25 Wonder Women
- 12:00 Muzyczny express gold (Musicalowe hity)
- 12:15 Skąd ja Cię znam? (Keanu Reeves)
- 12:30 Superstars (Denzel Washington, Jennifer Lopez, Ben Affleck, Naomi Watts, Colin Firth)
- 13:00 "Top 13" - ranking gwiazd (Filmy i seriale o sławnych postaciach sportu)
- 13:25 Tu i Teraz (PopFenomeny)
- 13:45 Moda na sukces 34 (8310)
- 16:55 Słomiany wdowiec
- 19:00 Ucieczka na Atenę
- 21:20 Mistrz kierownicy ucieka
- 23:15 Szaleńcy
- 01:05 Szlagierowa lista
- 03:00 Program kulinarny
- 03:30 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:25 Muzyczne dzień dobry
- 10:05 Przy muzyce po Śląsku
- 10:30 Weekend z TVS
- 10:50 Spotkanie z balladą
- 12:05 Spotkanie z balladą
- 13:10 Weekend z TVS
- 13:20 Kino TVS: Rosamunde Pilcher: Magiczny autobus
- 15:15 Szlagroteka
- 15:50 Weekend z TVS
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:45 Weekend z TVS
- 17:55 Przy muzyce po Śląsku
- 18:05 Śląska karuzela
- 19:40 Weekend z TVS
- 20:00 Muzyczna chata
- 21:30 Szlagierowa lista
- 23:25 Muzyczna chata