Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 08:15 Mistrzowie ceramiki 4 (6)
- 09:15 Mistrzowie ceramiki 4 (7)
- 16:50 Mistrzowie ceramiki 4 (6)
- 17:55 Mistrzowie ceramiki 4 (7)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Skok w zwierciadło / Tort na odwrót)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Gwiezdny Suflet Prababci / Pierwszy mecz sezonu)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Za dużo podwieczorków/ Ulubiony smakołyk)
- 01:30 Spidey i superkumple (23)
- 01:55 Spidey i superkumple (24)
- 02:20 Spidey i superkumple (25)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień Ciasta Clarabelle / Nowy szczeniak Minnie)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Klątwa Chrupiącego Małża! Wyśnij mały sen)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Ratujmy Karminowy Rubin / Smacznego, Goofy!)
- 04:00 Eureka! (Nieskończoność garnków / Poklejony luz-blues)
- 04:30 Eureka! (Tworząc księżyc / Dinka u dentystki)
- 05:00 Eureka! (Pepper wynalazczyni/ Trasa do wodospadu)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Jak ptak z ptakiem / Wyścig po skarb)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Just Plane Quackers / Frannie ucieka!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Bez emocji, proszę! / Kosmiczne pieski)
- 07:00 Blue 2 (Burgerownia)
- 07:10 Blue 2 (Wielkanoc)
- 07:20 Blue 2 (Łódki z kory)
- 07:30 Blue (Magiczne cymbałki)
- 07:40 Blue (Szpitalik)
- 07:50 Blue (Niespadajka)
- 08:00 Blue (Tato robot)
- 08:10 Blue (Cienistym szlakiem)
- 08:20 Blue (Weekend)
- 08:30 Disney Junior Ariel (1)
- 09:00 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 09:30 Superkoty (Włóczkowe harce / Duży problem)
- 00:10 Ghostforce (Meta & Lik / Ciastpłomień)
- 00:35 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (16)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (17)
- 02:35 Duch i nas dwóch (25)
- 03:00 Duch i nas dwóch (26)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (27)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (28)
- 04:50 Duch i nas dwóch (8)
- 05:15 Duch i nas dwóch (9)
- 05:35 Robale ziomale (Współlokatorka / Opuszczone miasto)
- 06:00 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 06:05 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 06:10 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 06:25 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 06:35 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 06:40 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 06:55 Fineasz i Ferb (11)
- 07:25 Fineasz i Ferb (3)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście (9)
- 18:00 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 18:05 Taffy (Rozgrywka)
- 18:20 Taffy (Zakopany skarb)
- 18:30 Taffy (Nie ma jak klon)
- 18:35 Taffy (W klatce)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (54)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (55)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (56)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego (Idol/Jaka piękna katastrofa)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego (Mechaniczny początek/Przypadkowe lunatykowanie)
- 00:05 Blue 2 (14)
- 00:15 Blue 2 (15)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (10)
- 00:40 Kolorklocki (28)
- 00:45 Blue 2 (10)
- 00:55 Piotruś Królik (7)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (37)
- 01:20 Psi Oddział (6)
- 01:35 Blue (40)
- 01:40 Blue (41)
- 01:50 Blue (42)
- 02:00 Blue (37)
- 02:05 Tosia i Tymek (65)
- 02:20 Blue 2 (19)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (1)
- 02:40 Kręciołki (76)
- 02:50 Teletubisie (40)
- 03:05 Blue (19)
- 03:10 Blue (20)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (23)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (8)
- 03:45 Tosia i Tymek (33)
- 03:55 Tosia i Tymek (34)
- 04:10 Blue (5)
- 04:15 Blue (6)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (42)
- 04:35 Blue (48)
- 04:45 Blue (49)
- 04:50 Blue (15)
- 05:00 Superpyra (5)
- 05:05 Superpyra (6)
- 05:15 Kolorklocki (29)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (8)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (11)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (14)
- 05:50 W Papierowej Krainie (30)
- 06:00 Piotruś Królik (1)
- 06:25 JoJo i Babcia 2 (29)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (30)
- 06:55 Blue (21)
- 07:05 Blue (22)
- 07:15 Blue (23)
- 07:20 Blue (24)
- 07:30 Piotruś Królik 2 (5)
- 07:45 Nadjeżdża Pan Robótka (24)
- 08:10 W Papierowej Krainie (38)
- 08:20 Blue (39)
- 08:30 Blue 2 (45)
- 08:40 Blue (41)
- 08:50 Blue (42)
- 09:00 Blue (43)
- 09:10 Blue (44)
- 09:15 Mała kuchnia świata (5)
- 09:30 JoJo i Babcia 3 (9)
- 09:45 JoJo i Babcia 3 (10)
- 09:55 Kręciołki (59)
- 10:10 Kręciołki (60)
- 10:25 Blue 2 (35)
- 10:35 Blue 2 (36)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (5)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (28)
- 11:15 W Papierowej Krainie (30)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (13)
- 11:50 Superpyra (27)
- 12:00 Blue 2 (11)
- 12:10 Blue (18)
- 12:15 Blue (16)
- 12:25 Blue (17)
- 12:35 Blue 2 (11)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (10)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (15)
- 13:05 Blue 2 (36)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (27)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (37)
- 13:40 Psi Oddział (6)
- 13:55 Blue (40)
- 14:05 Blue (41)
- 14:15 Blue (42)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (1)
- 14:35 Blue 2 (25)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (28)
- 15:15 W Papierowej Krainie (31)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (15)
- 15:50 Blue (19)
- 16:00 Blue (18)
- 16:10 Blue (19)
- 16:20 Matklocki (15)
- 16:25 Blue 2 (15)
- 16:35 Kolorklocki (29)
- 16:40 Kolorklocki (30)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (3)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (16)
- 17:10 Blue 2 (37)
- 17:15 Piotruś Królik (8)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (33)
- 17:45 Psi Oddział (7)
- 18:00 Blue (43)
- 18:10 Blue (44)
- 18:15 Blue (45)
- 18:25 Tosia i Tymek (1)
- 18:40 Blue 2 (26)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 19:00 Kręciołki (78)
- 19:15 Teletubisie (42)
- 19:30 Blue (19)
- 19:40 Blue (20)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (24)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (9)
- 20:20 Tosia i Tymek (35)
- 20:30 Tosia i Tymek (36)
- 20:45 Blue 2 (17)
- 20:55 Blue 2 (18)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (43)
- 21:15 Blue (50)
- 21:25 Blue (51)
- 21:35 Superpyra (7)
- 21:40 Superpyra (8)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (12)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (13)
- 22:10 Kolorklocki (30)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 22:30 W Papierowej Krainie (32)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (28)
- 22:55 W Papierowej Krainie (31)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (15)
- 23:35 Matklocki (15)
- 23:40 Blue 2 (10)
- 23:50 Blue (19)
- 23:55 Blue 2 (24)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:15 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:25 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:30 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:40 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:50 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:00 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:10 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:20 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:30 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:40 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:45 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:55 Bernard (20)
- 05:00 Bernard (21)
- 05:05 Bernard (22)
- 05:10 Bernard (23)
- 05:15 Bernard (25)
- 05:20 Bernard (26)
- 05:25 Bernard (27)
- 05:30 Bernard (28)
- 05:35 Bernard (30)
- 05:40 Bernard (31)
- 05:45 Bernard (33)
- 05:50 Bernard (34)
- 05:55 Bernard (35)
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 08:00 Bernard 2 (93)
- 08:05 Bernard 2 (95)
- 08:10 Bernard 2 (96)
- 08:15 Bernard 2 (97)
- 08:20 Bernard 2 (99)
- 08:30 Bernard 2 (100)
- 08:35 Bernard 2 (102)
- 08:40 Bernard 2 (103)
- 08:45 Bernard 2 (104)
- 08:50 Bernard 3 (106)
- 08:55 Bernard 3 (107)
- 09:00 Bernard 3 (108)
- 09:05 Bernard 3 (109)
- 09:10 Bernard 3 (110)
- 09:15 Bernard 3 (112)
- 09:20 Bernard 3 (113)
- 09:25 Bernard 3 (114)
- 09:30 Bernard 3 (115)
- 09:35 Bernard 3 (116)
- 09:40 Bernard 3 (118)
- 09:45 Bernard 3 (119)
- 09:50 Bernard 3 (121)
- 10:00 Bernard 3 (122)
- 10:05 Bernard 3 (124)
- 10:10 Bernard 3 (125)
- 10:15 Bernard 3 (126)
- 10:20 Bernard 3 (128)
- 10:25 Bernard 3 (129)
- 10:30 Bernard 3 (130)
- 10:35 Bernard 3 (131)
- 10:40 Bernard 3 (132)
- 10:45 Bernard 3 (134)
- 10:50 Bernard 3 (135)
- 10:55 Bernard 3 (136)
- 11:00 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 11:15 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 11:25 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 11:35 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 11:50 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 12:00 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 12:10 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 12:25 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 12:35 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 12:45 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 12:55 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 13:10 Strażak Sam 9 (Trema)
- 13:20 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 13:30 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 13:45 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 13:55 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 14:05 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 14:30 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 14:40 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 14:50 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 15:15 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 15:25 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 15:35 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 16:05 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 16:15 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 16:30 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 16:40 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 16:50 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 17:00 Power Players (19)
- 17:15 Power Players (20)
- 17:25 Power Players (21)
- 17:35 Power Players (22)
- 17:50 Power Players (23)
- 18:00 Power Players (24)
- 18:15 Power Players (25)
- 18:30 Power Players (26)
- 18:40 Power Players (1)
- 18:55 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 19:10 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 19:20 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 19:30 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 19:40 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 20:15 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 20:35 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 20:45 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 20:55 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 21:10 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 21:20 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 21:30 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 21:45 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 21:55 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 22:05 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 22:35 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 22:45 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 22:55 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 23:05 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 23:15 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 23:25 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 23:35 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 00:00 Zwierzęta
- 00:03 Sunville
- 00:05 Kolorowe koło
- 00:08 Kolorowa magia
- 00:11 Wakacje
- 00:13 Towarzysze zabawy
- 00:16 Teraz się bawimy
- 00:19 Jaki jest twój zawód ?
- 00:22 Wakacje
- 00:24 Wstawaj!
- 00:26 Teraz się bawimy
- 00:29 Opowieści warzywne
- 00:31 Wakacje
- 00:33 Jaki jest twój zawód ?
- 00:36 Świat elfów
- 00:39 Kolorowe koło
- 00:42 Świat elfów
- 00:44 Świat podwodny
- 00:48 Sunville
- 00:51 Towarzysze zabawy
- 00:54 Sunville
- 00:57 Opowieści warzywne
- 00:59 Towarzysze zabawy
- 01:03 Posłuchaj tego
- 01:05 Mini opowiadania
- 01:08 Opowieści warzywne
- 01:10 Posłuchaj tego
- 01:13 Safari
- 01:15 Galaktyczni turyści
- 01:18 Teraz się bawimy
- 01:20 Towarzysze zabawy
- 01:24 Puffy i Tubby
- 01:27 Opowieści warzywne
- 01:30 Świat elfów
- 01:33 Towarzysze zabawy
- 01:36 Pojazdy
- 01:39 Posłuchaj tego
- 01:41 Indie
- 01:45 Towarzysze zabawy
- 01:49 Pojazdy
- 01:52 Świat zwierząt
- 01:54 Miejskie życie
- 01:57 Morskie przygody
- 01:59 Towarzysze zabawy
- 02:03 Rodzina bobrów
- 02:06 Oli - cykle natury
- 02:09 Kolorowe koło
- 02:12 Miejskie życie
- 02:14 Kolorowe koło
- 02:17 Jaki jest twój zawód ?
- 02:20 Kącik naukowy
- 02:22 Puffy i Tubby
- 02:26 Przygody w przestrzeni
- 02:29 Opowieści warzywne
- 02:31 Kącik naukowy
- 02:34 Miyu i Litto
- 02:37 Kącik naukowy
- 02:39 Kolorowe koło
- 02:42 Puffy i Tubby
- 02:46 Sunville
- 02:49 Jaki jest twój zawód ?
- 02:52 Miyu i Litto
- 02:55 Kolorowa magia
- 02:58 Kolorowe koło
- 03:01 Opowieści warzywne
- 03:04 Jaki jest twój zawód ?
- 03:06 Muzeum
- 03:10 Rodzina bobrów
- 03:13 Świat zwierząt
- 03:15 Sport, sport, sport
- 03:18 Ding Dang Dong
- 03:21 Jaki jest twój zawód ?
- 03:23 Taniec
- 03:26 Sport, sport, sport
- 03:29 Urocze miejsca
- 03:31 Ding Dang Dong
- 03:33 Przygody w przestrzeni
- 03:38 Teraz się bawimy
- 03:41 Opowieści warzywne
- 03:44 Jaki jest twój zawód ?
- 03:46 Świat zwierząt
- 03:50 Teraz się bawimy
- 03:52 Sport, sport, sport
- 03:55 Wstawaj!
- 03:58 Opowieści warzywne
- 04:00 Sport, sport, sport
- 04:03 Ding Dang Dong
- 04:06 Teraz się bawimy
- 04:09 Urocze miejsca
- 04:12 Towarzysze zabawy
- 04:15 Opowieści warzywne
- 04:17 Kolorowe koło
- 04:20 Opowieści warzywne
- 04:22 Wakacje
- 04:25 Towarzysze zabawy
- 04:27 Kolorowe koło
- 04:30 Opowieści warzywne
- 04:33 Świat podwodny
- 04:36 Teraz się bawimy
- 04:38 Świat podwodny
- 04:40 Wakacje
- 04:42 Kolorowe koło
- 04:45 Wakacje
- 04:47 Świat podwodny
- 04:50 Wakacje
- 04:53 Świat podwodny
- 04:55 Wakacje
- 04:58 Świat podwodny
- 05:01 Wakacje
- 05:03 Opowieści warzywne
- 05:05 Wakacje
- 05:08 Opowieści warzywne
- 05:10 Kolorowe koło
- 05:13 Miyu i Litto
- 05:16 Jaki jest twój zawód ?
- 05:19 Panni i Fanni
- 05:22 Kącik naukowy
- 05:25 Muzeum
- 05:28 Miyu i Litto
- 05:30 Posłuchaj tego
- 05:33 Jaki jest twój zawód ?
- 05:36 Miyu i Litto
- 05:39 Muzeum
- 05:41 Grupy
- 05:44 Safari
- 05:46 Kącik naukowy
- 05:49 Puffy i Tubby
- 05:53 Jaki jest twój zawód ?
- 05:56 Sunville
- 05:59 Posłuchaj tego
- 06:02 Kącik naukowy
- 06:04 Muzeum
- 06:07 Posłuchaj tego
- 06:11 Urocze miejsca
- 06:14 Posłuchaj tego
- 06:17 Kaczka i Puszek
- 06:19 Dinoland
- 06:22 Wesołe królestwo
- 06:25 Risto Gusto
- 06:28 Afryka
- 06:30 Świat zabawek
- 06:33 Wesołe królestwo
- 06:36 Urocze miejsca
- 06:39 Świat podwodny
- 06:42 Łazienka
- 06:45 Miejskie życie
- 06:47 Zwierzęta
- 06:50 Drużyna lalek na ratunek
- 06:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:55 Dinozaur Milo
- 06:59 Raul
- 07:02 Wesoła łąka
- 07:06 Przygody w przestrzeni
- 07:08 Miejskie życie
- 07:12 Mini opowiadania
- 07:15 Łazienka
- 07:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:20 Margo i Felix
- 07:23 Risto Gusto
- 07:26 Lola i Liczby
- 07:28 Zabawa w chowanego
- 07:31 Mimo & Bobo PLUS
- 07:35 Zabawa w chowanego
- 07:38 Taniec
- 07:40 Mini opowiadania
- 07:43 Urocze miejsca
- 07:46 Taniec
- 07:49 Jak podróżujemy
- 07:51 Dźwięki wokół nas
- 07:53 Mimo & Bobo PLUS
- 07:57 Lola i Liczby
- 07:59 DuckSchool
- 08:03 Raul
- 08:06 Posłuchaj tego
- 08:07 Urocze miejsca
- 08:10 Teraz się bawimy
- 08:12 Sport, sport, sport
- 08:16 Teraz się bawimy
- 08:18 Świat elfów
- 08:22 Co rośnie na drzewie?
- 08:23 Wesoła łąka
- 08:26 Lola i Liczby
- 08:28 Dotty i Kitty
- 08:31 Historie Henryka
- 08:33 Zack i Ziggy
- 08:36 Co rośnie na drzewie?
- 08:37 Posłuchaj tego
- 08:41 Kącik naukowy
- 08:44 Miyu i Litto
- 08:47 Posłuchaj tego
- 08:49 Miyu i Litto
- 08:52 Małe melodie
- 08:54 Hubbi i jego koledzy
- 08:56 Fin i Fianna
- 08:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:01 DuckSchool
- 09:03 Co rośnie na drzewie?
- 09:04 ABC - duckBC
- 09:08 Jaki jest twój zawód ?
- 09:10 Urocze miejsca
- 09:13 Kolorowe koło
- 09:15 Panni i Fanni
- 09:18 Kącik naukowy
- 09:22 Mimo i Bobo
- 09:24 Pixie 2
- 09:25 Tempo Giusto
- 09:27 Sippi Sappi
- 09:29 Kształcików
- 09:30 Wesoła łąka
- 09:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:37 Pixie 2
- 09:38 Małe melodie
- 09:40 Monika i Rudi 2
- 09:43 Historie Henryka
- 09:45 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:48 Słodki dom
- 09:49 Tempo Giusto
- 09:51 Słodki dom
- 09:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:55 Słodki dom
- 09:56 ABC - duckBC
- 09:59 Elfy przyrody
- 10:00 Uczymy się
- 10:03 Dinoland
- 10:05 Kolorowa Klara
- 10:08 Kształcików
- 10:09 Margo i Felix
- 10:12 Uczymy się
- 10:15 Monika i Rudi 2
- 10:18 Toobys
- 10:21 Wesoła łąka
- 10:25 Dotty i Kitty
- 10:28 Co rośnie na drzewie?
- 10:29 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:33 DuckSchool
- 10:35 Elfy przyrody
- 10:36 Zabawa w chowanego
- 10:39 Co rośnie na drzewie?
- 10:40 Zack i Ziggy
- 10:43 Margo i Felix
- 10:46 Afryka
- 10:49 Mimo i Bobo
- 10:51 Cubie
- 10:54 Mały Didy
- 10:56 Afryka
- 10:59 Świat Mimo
- 11:01 Przygody kaczki
- 11:03 Toby McFly
- 11:06 Przygody kaczki
- 11:08 Dźwięki wokół nas
- 11:10 Zabawa w chowanego
- 11:13 Brygada ogniowa
- 11:15 Toobys
- 11:17 Hop-hop
- 11:19 ABC - duckBC
- 11:22 Afryka
- 11:25 Toobys
- 11:27 Toby McFly
- 11:30 Raul
- 11:33 Restauracja
- 11:37 Raul
- 11:39 Świat Mimo
- 11:42 Risto Gusto
- 11:44 Brygada ogniowa
- 11:47 Hubbi się tym zajmie
- 11:51 Świat Mimo
- 11:54 Małe, ale pracowite
- 11:56 Hop-hop
- 11:58 Uczymy się
- 12:01 Dotty i Kitty
- 12:05 Wesoła łąka
- 12:07 Mały Didy
- 12:10 Toby McFly
- 12:13 Zastęp strażaków
- 12:16 Brygada ogniowa
- 12:19 Mimo i Bobo
- 12:21 Małe, ale pracowite
- 12:24 Dinozaur Milo
- 12:28 Hubbi się tym zajmie
- 12:31 Skoczkowie Planet
- 12:35 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:38 Risto Gusto
- 12:41 Fin i Fianna
- 12:44 Świat zabawek
- 12:48 Toby McFly
- 12:51 Skoczkowie Planet
- 12:55 Wesoła łąka
- 12:58 Zoo
- 13:00 Sippi Sappi
- 13:03 Hiphopowy kaktus
- 13:06 Mimo & Bobo PLUS
- 13:10 Brygada ogniowa
- 13:12 Uczymy się
- 13:15 Świat Mimo
- 13:19 Drużyna lalek na ratunek
- 13:23 Skoczkowie Planet
- 13:27 Brygada ogniowa
- 13:29 Toby McFly
- 13:32 Świat Mimo
- 13:36 Zabawa w chowanego
- 13:39 Wesoła łąka
- 13:42 Monika i Rudi
- 13:44 Kształcików
- 13:46 Wesołe królestwo
- 13:49 Kształcików
- 13:50 Albert tłumaczy
- 13:53 Uczymy się
- 13:55 Słodki dom
- 13:57 Dźwięki wokół nas
- 13:59 Uczymy się
- 14:01 Toobys
- 14:02 Co rośnie na drzewie?
- 14:04 Pixie 2
- 14:05 Słodki dom
- 14:06 Zack i Ziggy
- 14:09 Elfy przyrody
- 14:10 Pixie 2
- 14:11 Co rośnie na drzewie?
- 14:13 Małe melodie
- 14:15 Dotty i Kitty
- 14:19 Słodki dom
- 14:20 Sippi Sappi
- 14:23 Pixie 2
- 14:24 Przygody kaczki
- 14:26 Słodki dom
- 14:27 DuckSchool
- 14:29 Małe melodie
- 14:31 Sippi Sappi
- 14:33 Co rośnie na drzewie?
- 14:35 ABC - duckBC
- 14:38 Albert tłumaczy
- 14:41 Tempo Giusto
- 14:43 Przygody kaczki
- 14:45 Lola i Liczby
- 14:48 Hubbi i jego koledzy
- 14:51 Mimo & Bobo PLUS
- 14:55 Wstawaj!
- 14:57 Sippi Sappi
- 14:59 Historie Henryka
- 15:01 Margo i Felix
- 15:04 Mały Didy
- 15:07 Hop-hop
- 15:09 Zabawa w chowanego
- 15:11 Afryka
- 15:13 Elfy przyrody
- 15:15 Mimo i Bobo
- 15:17 Zabawa w chowanego
- 15:20 DuckSchool
- 15:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:26 Tempo Giusto
- 15:28 Mimo i Bobo
- 15:31 Elfy przyrody
- 15:32 Sippi Sappi
- 15:35 Mały Didy
- 15:37 Wstawaj!
- 15:40 Fin i Fianna
- 15:43 Lola i Liczby
- 15:45 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:47 Raul
- 15:50 Uczymy się
- 15:52 Toobys
- 15:55 Mimo i Bobo
- 15:58 Mimo i Bobo
- 16:00 Toby McFly
- 16:03 Świat Mimo
- 16:06 Elfy przyrody
- 16:07 Świat Mimo
- 16:10 Raul
- 16:13 Afryka
- 16:15 Historie Henryka
- 16:17 Sippi Sappi
- 16:19 Wesołe królestwo
- 16:22 Mimo i Bobo
- 16:25 Restauracja
- 16:28 Cubie
- 16:31 Toobys
- 16:33 Kolorowa Klara
- 16:35 Hiphopowy kaktus
- 16:37 Fin i Fianna
- 16:40 Mały Didy
- 16:43 Zack i Ziggy
- 16:46 Lola i Liczby
- 16:49 Raul
- 16:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:54 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:57 Mimo i Bobo
- 16:59 Raul
- 17:02 Raul
- 17:05 Zack i Ziggy
- 17:08 Hubbi się tym zajmie
- 17:11 Afryka
- 17:13 Wstawaj!
- 17:15 Elfy przyrody
- 17:16 Raul
- 17:19 Afryka
- 17:21 Sippi Sappi
- 17:23 Mimo i Bobo
- 17:26 Raul
- 17:28 Mimo i Bobo
- 17:31 Afryka
- 17:34 Hop-hop
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:38 Wstawaj!
- 17:40 Mimo i Bobo
- 17:43 Świat Mimo
- 17:46 Słodki dom
- 17:48 Monika i Rudi 2
- 17:51 Toobys
- 17:53 Uczymy się
- 17:55 Pixie 2
- 17:56 Margo i Felix
- 17:59 Mimo i Bobo
- 18:03 DuckSchool
- 18:05 Monika i Rudi
- 18:08 Dotty i Kitty
- 18:11 Dźwięki wokół nas
- 18:13 Kolorowa Klara
- 18:15 Małe melodie
- 18:17 Małe melodie
- 18:19 Lola i Liczby
- 18:21 Kształcików
- 18:22 Monika i Rudi
- 18:24 Pixie 2
- 18:25 Kolorowa Klara
- 18:27 Albert tłumaczy
- 18:32 Albert tłumaczy
- 18:34 Kolorowa Klara
- 18:36 Przygody kaczki
- 18:38 Wesoła łąka
- 18:41 Dotty i Kitty
- 18:44 DuckSchool
- 18:48 Restauracja
- 18:51 Tempo Giusto
- 18:53 Toby McFly
- 18:56 Cubie
- 18:59 Pociąg
- 19:01 Drużyna lalek
- 19:03 Zabawa w chowanego
- 19:06 Przygody kaczki
- 19:08 ABC - duckBC
- 19:11 DuckSchool
- 19:14 Dźwięki wokół nas
- 19:16 Dobranoc!
- 19:18 Afryka
- 19:20 DuckSchool
- 19:23 Margo i Felix
- 19:26 Uczymy się
- 19:29 Lola i Liczby
- 19:32 Dobranoc!
- 19:35 Dobranoc!
- 19:37 Zoo
- 19:40 Hop-hop
- 19:42 Fin i Fianna
- 19:45 Zabawa w chowanego
- 19:47 Hop-hop
- 19:50 Margo i Felix
- 19:53 Mały Didy
- 19:56 Toby McFly
- 19:59 Tempo Giusto
- 20:01 Zabawa w chowanego
- 20:04 Pociąg
- 20:06 Hubbi i jego koledzy
- 20:10 Przygody kaczki
- 20:12 Drużyna lalek
- 20:16 Pociąg
- 20:18 Restauracja
- 20:21 Drużyna lalek na ratunek
- 20:24 Formy są twoje
- 20:26 Historie Henryka
- 20:28 Drużyna lalek
- 20:31 Drużyna lalek na ratunek
- 20:33 Zoo
- 20:36 Mimo i Bobo
- 20:38 Hiphopowy kaktus
- 20:42 Małe, ale pracowite
- 20:45 Mimo i Bobo
- 20:48 Zack i Ziggy
- 20:51 Zoo
- 20:54 Elfy przyrody
- 20:55 Raul
- 20:58 Mimo i Bobo
- 21:01 Hiphopowy kaktus
- 21:03 Brygada ogniowa
- 21:05 Raul
- 21:08 Mały Didy
- 21:10 Wakacje
- 21:12 Kolorowe koło
- 21:15 Wakacje
- 21:17 Opowieści warzywne
- 21:19 Kolorowe koło
- 21:22 Opowieści warzywne
- 21:24 Drużyna lalek
- 21:26 Risto Gusto
- 21:29 Drużyna lalek
- 21:32 Restauracja
- 21:35 Toobys
- 21:37 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:41 Kolorowe koło
- 21:43 Wakacje
- 21:46 Opowieści warzywne
- 21:49 Wakacje
- 21:51 Kolorowe koło
- 21:55 Zastęp strażaków
- 21:58 Skoczkowie Planet
- 22:02 Wesoła łąka
- 22:04 Zastęp strażaków
- 22:07 Skoczkowie Planet
- 22:11 Raul
- 22:14 Świat podwodny
- 22:17 Świat zwierząt
- 22:20 Świat elfów
- 22:23 Sunville
- 22:25 Zwierzęta
- 22:28 Hubbi i jego koledzy
- 22:30 Restauracja
- 22:34 Mimo i Bobo
- 22:37 Drużyna lalek na ratunek
- 22:39 Sztuka Leona
- 22:42 Posłuchaj tego
- 22:45 Pojazdy
- 22:47 Świat podwodny
- 22:50 Posłuchaj tego
- 22:53 Świat podwodny
- 22:58 Dotty i Kitty
- 23:02 Fin i Fianna
- 23:05 Sippi Sappi
- 23:07 DuckSchool
- 23:09 Lola i Liczby
- 23:12 Afryka
- 23:15 Kolorowa Klara
- 23:17 Muzeum
- 23:20 Jaki jest twój zawód ?
- 23:22 Kolorowa magia
- 23:25 Grupy
- 23:28 Safari
- 23:31 Dotty i Kitty
- 23:34 Co rośnie na drzewie?
- 23:35 Uczymy się
- 23:38 Małe melodie
- 23:40 Mimo i Bobo
- 23:42 Kształcików
- 23:44 Albert tłumaczy
- 23:48 Miyu i Litto
- 23:51 Grupy
- 23:54 Posłuchaj tego
- 23:57 Jaki jest twój zawód ?
- 00:01 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:10 Pory roku
- 05:13 Uczymy się z ducktv
- 06:15 Ulubione bajki
- 07:18 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:20 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:27 Ulubione bajki
- 13:33 Uczymy się z ducktv
- 14:38 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:46 Uczymy się z ducktv
- 18:49 Bajki na dobranoc
- 19:49 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:55 Ulubione bajki
- 22:59 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Ronaldo
- 06:40 La Manita
- 07:00 LaLiga Promoted Teams
- 11:00 Serie A Season Preview
- 22:40 Piłka nożna: Liga włoska - studio
- 23:00 Eleven Gol Live
- 12:00 LaLiga Promoted Teams
- 13:00 LaLiga World (1)
- 13:35 LaLiga Show (1)
- 22:50 Serie A Made in Italy (Empoli)
- 23:05 Serie A Made in Italy (AC Monza)
- 23:25 LaLiga World (1)
- 10:00 LaLiga World (1)
- 10:30 LaLiga Show (1)
- 11:00 Inside Serie A (1)
- 11:30 La Manita
- 22:45 Jorge Valdano
- 23:15 Javier Irureta
- 04:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 04:30 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 05:00 Leo Messi
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 17:30 LaLiga Show (1)
- 00:00 Liga wyścigów dronów (9)
- 02:00 Facing Waves (5)
- 02:30 Facing Waves (6)
- 03:00 Road To Nitro World Games (1)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (11)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (12)
- 05:00 Fighting Fit (4)
- 06:00 Nomads Seeking Adventure (9)
- 06:30 Nomads Seeking Adventure (10)
- 07:00 Nomads Seeking Adventure (11)
- 07:30 Nomads Seeking Adventure (12)
- 10:00 WWE Raw (24)
- 13:00 Fighting Fit (5)
- 14:00 Fighting Fit (6)
- 15:00 WWE NXT (21)
- 16:00 WWE - Main Event (21)
- 17:00 WWE Raw (24)
- 20:00 WWE NXT (21)
- 21:00 WWE - Main Event (21)
- 00:00 Tabu i skandale: Telefon do kochanki
- 01:05 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (1)
- 01:40 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 02:00 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 02:20 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 02:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 03:00 Remont na 5+ (1)
- 03:25 Remont na 5+ (2)
- 03:55 Remont na 5+ (3)
- 04:20 Remont na 5+ (4)
- 04:50 Remont na 5+ (5)
- 05:10 Remont na 5+ (6)
- 05:35 Remont na 5+ (7)
- 06:00 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 07:00 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 07:30 Trucker Club (172)
- 08:05 Remont na 5+ (8)
- 08:30 Remont na 5+ (1)
- 09:00 Remont na 5+ (2)
- 09:30 Remont na 5+ (3)
- 09:55 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 14:00 Remont na 5+ (4)
- 14:25 Remont na 5+ (5)
- 14:50 Remont na 5+ (6)
- 15:15 Remont na 5+ (7)
- 15:40 Remont na 5+ (8)
- 16:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 16:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 17:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 17:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 00:00 Express Republiki
- 00:15 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:43 Poland Daily - Weather
- 00:44 Poland Daily
- 00:54 Poland Daily - Weather
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:25 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 02:55 Reasumując. Jakubiak, Kowalski
- 03:20 Dzisiaj
- 03:50 Agora Klarenbacha
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Kulisy manipulacji
- 06:40 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:50 Biznes Polska
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 Republika rano
- 08:05 Republika, wstajemy!
- 09:00 Republika rano
- 09:10 Republika, wstajemy!
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika, wstajemy!
- 13:15 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:10 Republika dzień
- 16:35 Republika, wstajemy!
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Express Republiki
- 18:00 Republika dzień
- 18:10 Republika dzień
- 18:40 Zdaniem Kowalskiego
- 19:00 Dzisiaj
- 19:20 Sport w Republice
- 19:25 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Republika wieczór
- 21:10 Przegląd prasy niemieckiej
- 21:30 Oko na niedzielę
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Republika wieczór
- 23:30 Express Republiki
- 23:45 Express Republiki
- 00:10 Najsłabsze ogniwo 2 (5)
- 01:15 Hindenburg: zatuszowane fakty (1)
- 02:15 Cuda inżynierii 6 (8)
- 03:05 Top Gear 17 (4)
- 04:00 Top Gear 32 (2)
- 05:00 Top Gear 11 (2)
- 06:00 Top Gear: Ambitne porażki (5)
- 07:05 Garaż Guya Martina (1)
- 08:10 Jak powstaje samochód 2 (4)
- 09:05 Samochód roku 2 (3)
- 09:40 Samochód roku 2 (4)
- 14:20 Samochód roku 2 (3)
- 14:50 Samochód roku 2 (4)
- 15:30 Top Gear: Ambitne porażki (4)
- 22:00 Jak powstaje samochód 2 (3)
- 23:00 Warsztat Hammonda (1)
- 08:55 Olbrzymy (Rekiny)
- 14:10 Królowie pustyni: lwy z Namibii - część 2
- 15:20 Lwy i hieny
- 16:30 Rok na Ziemi (Pełny krąg)
- 17:35 Fantazja o Dunaju
- 22:05 Kongo z Benem Foglem (2)
- 23:05 Levison Wood: wędrówki (3)