Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 08:00 Spotkania w świecie ciszy
- 08:30 Zmiana biegu
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Ewangelia na niedzielę
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Razem dla regionu (Szpital)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Andrzej Szwalbe i jego dziedzictwo (Genialny manager)
- 17:15 Bez barier (6/24)
- 17:30 Obiektyw regionu (9/24)
- 17:53 Z Twojego podwórka (Błonie)
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Przegląd tygodnia
- 10:25 Ichtis
- 10:54 Tajemniczy świat zwierząt
- 11:00 Tour de Lubuskie
- 11:50 Twój punkt widzenia
- 11:53 Obalamy mity medyczne
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Prognoza pogody
- 14:36 Przegląd tygodnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 Muzealne opowieści
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Przegląd tygodnia
- 17:23 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:36 Tour de Lubuskie
- 18:23 Siewcy słowa
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:51 Ichtis
- 19:06 Spotkania w świecie ciszy
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:30 Informacje lubuskie - podsumowanie dnia
- 21:46 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 11:00 Piosenka dla Ciebie
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Mali więźniowie Majdanka
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tajemniczy świat zwierząt (23)
- 17:05 Świadkowie czasu (Nikifor znad Biebrzy)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 O papierze, który zyskał miano wiecznotrwałego
- 17:55 Strefa otwarta (Dlaczego zdradzamy?)
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:51 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 18:00 Odkrywanie Podkarpacia
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z życia regionu (33. Rajd Rzeszowski)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Seans dla każdego
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 21:31 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Szlachetne zdrowie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Jedź bezpiecznie (959)
- 14:45 Kronika dnia (17)
- 14:57 Pogoda (17)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Kronika dnia (17)
- 16:42 Pogoda (17)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (17)
- 17:02 Raport pogodowy (17)
- 17:05 Działo się w Krakowie
- 17:07 Małopolska na rowery (Zawoja)
- 17:17 Spichlerz smaków (57)
- 17:32 Zdrowie dla Ciebie (Profilaktyka udarów)
- 17:45 Arrasów dzieje osobliwe (Barwny świat z tkaniny)
- 21:30 Program lokalny
- 21:32 Kronika (17)
- 21:52 Pogoda (17)
- 21:54 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Saga prastarej puszczy
- 11:45 Fajna Polska
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Saga prastarej puszczy
- 18:05 Studio Raban
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Widokówka z Festiwalu
- 19:00 Film dokumentalny
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Widokówka z Festiwalu
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 11:00 Siewcy słowa
- 11:06 Pogoda w regionie
- 11:07 Fakty i opinie
- 11:57 Pogoda w regionie
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Pogoda w regionie
- 14:37 Drzwi do kultury
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Zielnik regionalny
- 17:19 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:19 Pocztówki z Kielc
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Siewcy słowa
- 18:58 Koło się kręci
- 19:10 Języczek u wagi
- 19:17 Siewcy słowa
- 19:23 Pogoda w regionie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Informacje
- 21:51 Pogoda w regionie
- 21:52 Siewcy słowa
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Leśne rzeki
- 10:39 Tajemniczy świat zwierząt (4)
- 10:45 Agroexpress
- 10:59 Leśni mocarze
- 11:46 Prosto z lasu (15/24)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Sport po łódzku
- 14:55 Obalamy mity medyczne (1)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 16:38 Tajemniczy świat zwierząt (23)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Dwa Plus Jeden
- 17:32 Ale to już było: Reportaż (14)
- 17:46 Misja OGRÓD
- 18:01 ABC pacjenta
- 18:15 Zdarzyło się w kulturze
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:49 Sport
- 18:55 Pogoda
- 18:59 Łucka odkrywa Łódzkie
- 19:12 Historie z pasją
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:32 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:49 Pogoda
- 21:53 Skarby Łodzi
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (310)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 02:05 Dzikie pszczoły (55)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1312)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Mówią, że mamy piękne oczy)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Na jagody)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (15)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Dej pozór
- 11:30 Kwadrans w ogrodzie
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Ustrzyki Dolne)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Pomorze na weekend (Łeba)
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:36 Studio 3
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Ciemne typy)
- 16:00 Na sygnale (Przypadkowy Romeo)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Studio 3
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Zdarzyło się
- 17:20 Studio 3
- 17:25 Z poddasza
- 17:30 Mikrokosmosy
- 18:00 Rączka gotuje
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Studio 3
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Relacje
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Odra Opole
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Studio 3
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Fartowny dzień)
- 00:00 Słowo życia ((Mt 19, 3-12) Nierozerwalność małżeństwa)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Geopolityka (System demokracji bezpośredniej)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Tadeusz Gajcy)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Trójca Święta - Wierzę w Ducha Świętego)
- 01:15 Westerplatte młodych (Ja jestem z wami)
- 01:55 Święty na każdy dzień (16 sierpnia wspomnienie św. Stefana Węgierskiego, króla)
- 02:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
- 02:30 Brat Franciszek (Bierzmowanie)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Stefan Pogonowski)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Natura obiektywnie (Słowa, słowa ukryte)
- 05:20 Karol de Foucauld
- 06:15 Savionalia
- 07:05 Zamek w Korzkwi - Szlakiem Pióra
- 07:25 Sól ziemi (Rodzina z pasją)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (17 sierpnia 1944)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 14:35 Słowo życia ((Mt 19, 13-15) Jezus błogosławi dzieci)
- 14:40 Święty na każdy dzień (17 sierpnia wspomnienie św. Jacka, prezbitera)
- 14:45 Jak wygrać małżeństwo (Czym jest adopcja?)
- 15:00 Polskie dziedzictwo (30)
- 15:30 Wierzę w Boga (Piotr Ziemowski)
- 15:50 Myśląc historia (Gra o niepodległość)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Bogusław Szul-Skjöldkrona)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 02:00 Ashley
- 03:50 Uśmiechnij się (6)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (9)
- 06:00 Yattaman (Wyspa King Konga)
- 06:30 Yattaman (Wyspa Robinsona)
- 06:55 Yattaman (Wyprawa na biegun)
- 07:25 Yattaman (Detektyw)
- 07:50 Prawo do narodzin (125)
- 08:25 Prawo do narodzin (126)
- 08:55 Prawo do narodzin (127)
- 09:25 Prawo do narodzin (128)
- 09:55 Yattaman (Dziwna przygoda)
- 10:25 Yattaman (Wyścig)
- 10:50 Gigi (Staruszka)
- 11:20 Gigi (Super strzał)
- 11:50 Stolik dla trojga (14)
- 12:50 Stolik dla trojga (15)
- 13:45 Corleone (1)
- 14:50 Uśmiechnij się (3)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadkowy weekend
- 23:30 Miłe rozmowy (2)
- 23:45 Akademia modelek bikini
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (29)
- 05:00 Na osi (501)
- 05:35 Uśmiechnij się (11)
- 05:45 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Najgroźniejszy zabójca dinozaurów)
- 07:05 Simba lwi Król (23)
- 07:35 Plastelinkowy angielski (20)
- 07:45 Plastelinkowy angielski (21)
- 08:00 Mróweczki z bajeczki (20)
- 08:05 Władca zwierząt (13)
- 09:00 Władca zwierząt (14)
- 09:55 Uśmiechnij się (4)
- 12:00 Na osi (502)
- 12:30 Remont na 5+ (2)
- 13:00 Legendy sportu (Sebastian Świderski)
- 13:40 Legendy sportu (Leszek Blanik)
- 14:10 Mała doboszka (1)
- 15:00 Mała doboszka (2)
- 16:00 Mała doboszka (3)
- 17:00 Mała doboszka (4)
- 17:55 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_2)
- 20:00 Ucieczka (Carol)
- 20:55 Ucieczka (Ying)
- 21:50 Zerwana nić
- 23:30 Bestia z Belize
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:50 Zpívá celá rodina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Pomoc bez hranic)
- 05:15 Etiketa (Představování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Jak v Bratrouchově vyzráli na hastrmana
- 07:05 O buchtách a milování
- 07:45 Upír ve věžáku
- 08:45 Úsměvy Vladimíra Slavínského
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 10:30 Walker: Independence (11)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Dvojčata
- 14:10 Kalhoty od krejčího ze Lhoty
- 15:10 Muži nestárnou
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hodinářův učeň
- 21:50 Hitparáda televizní zábavy
- 01:25 Ve víně je vražda (1)
- 02:10 Před půlnocí
- 02:35 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 03:15 S papežem na druhém konci světa
- 03:40 Za zbrašovským aragonitem
- 04:00 Divnopis (Bošilec)
- 04:05 Historie.cs
- 05:00 Kam k nám (7)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Ve stínu kakaovníku
- 06:20 Ve službách Alžběty II.
- 07:10 Láska pandí matky
- 08:00 Evropa z výšky (Španělsko)
- 08:45 Cyklotoulky
- 09:00 Na plovárně s Ladislavem Špačkem
- 09:25 Normandie, země hojnosti
- 12:40 Noc
- 16:00 Pirát sedmi moří
- 17:35 Špióni v přírodě (4)
- 20:00 Adios, Django
- 21:35 Super prohnilí
- 23:20 Francouzská spojka (1)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 Interview ČT24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Spojnice břehů)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Zkraje
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Lipno je naše moře)
- 22:32 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:00 ME v plážovém volejbalu žen 2024 Nizozemsko (ME Nizozemsko - čtvrtfinále)
- 05:05 Golf Time
- 05:25 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Jítravy)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 ME v plážovém volejbalu mužů 2024 Nizozemsko (ME Nizozemsko - osmifinále)
- 07:00 ME v plážovém volejbalu mužů 2024 Nizozemsko (ME Nizozemsko - osmifinále)
- 01:45 Cirque du Soleil: Vzdálené světy
- 03:20 BRAVO! Milan Paľa
- 03:50 Plasty: do raket i na silonky
- 04:15 Divadlo žije!
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 23:00 Jersey Boys
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a tygr)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari II (2)
- 06:40 Pošťák Pat a ovečky, které proklouzly z ohrady
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Seal Team: Pár správných tuleňů
- 12:05 Kiwi a Strit III
- 12:10 My holky z Městečka (6)
- 12:40 Říkání o víle Amálce
- 12:50 Charlie 2 - Všichni pejskové musí jít do nebe
- 14:10 Šikulové
- 14:40 B.O.T. a příšerky
- 14:50 Šmoulové
- 15:15 Fazolčina kavárna II
- 15:35 Kamarádi z koše
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:35 Tlapková patrola
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:10 MasterChef Junior VIII (11)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak se konečně vyspal)
- 18:55 Zafari II (3)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (17)
- 19:45 B.O.T. a příšerky
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (U jezera Lochness)
- 19:56 Przerwa w transmisji 19:56-06:00