Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najlepszy duet/ Zapominajka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Niezapomniana Rycerka/ Ryczące Lwizantemy)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Taniec kwiatów wiśni/ Budownicza Milly)
- 01:30 Spidey i superkumple (Electro musi świecić / Chaos Black Cat)
- 01:55 Spidey i superkumple (Ciemno / Sandman się nie podzieli!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Wycieczka Kulki! / Tarapaty u Tony'ego!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (33)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Kora, piracki krab / Ciekawy przypadek szalonego naukowca)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Ząb zębowi nierówny / Igrzyska Bohaterów)
- 04:00 Eureka! (Robimy pluszaka / Od początku)
- 04:30 Eureka! (Wyżerka w Paleo / Hałasliwy wynalazek)
- 05:00 Eureka! (Potężna Pepper / Do czysta)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (39)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Trzecia dziesięć do Lodowej Góry / Proszę i dziękuję)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Bez uścisków / Gdzie Frajdek?)
- 07:00 Blue (10)
- 07:10 Blue (Rower)
- 07:20 Blue (Bob Wielkouch)
- 07:30 Blue (Szpiegowanie)
- 07:40 Blue (Jedzenie na wynos)
- 07:50 Blue (Motylki)
- 18:00 Bajkowa przygoda Goofy'ego
- 19:00 Myszka Miki: Frajdomek (Bohaterowie sprzątają / Dino-kaczor!)
- 19:30 Blue 2 (78)
- 19:40 Blue 2 (79)
- 19:50 Blue 2 (80)
- 20:00 Blue 2 (81)
- 20:10 Blue 2 (82)
- 20:20 Blue 2 (83)
- 20:30 Disney Junior Ariel (5)
- 21:00 Spidey i superkumple (51)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Dziewczyna i jej Gargantua/ Ocalić koncert)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego (Pół żartem, pół jachtem/Powrót do szkoły)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe (Latołin)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe (Dla wtajemniczonych)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe (Mejbel rządzi)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 02:35 Duch i nas dwóch (1)
- 03:00 Duch i nas dwóch (2)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (29)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (30)
- 04:50 Duch i nas dwóch (10)
- 05:15 Duch i nas dwóch (11)
- 05:35 Robale ziomale (Magiczna perła/Ślimakowe rodeo)
- 06:00 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 06:05 Taffy 2 (Walka o medal)
- 06:10 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 06:25 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 06:35 Taffy 2 (Koci gang)
- 06:40 Taffy 2 (Duch Hentleya)
- 06:55 Fineasz i Ferb (18)
- 07:25 Fineasz i Ferb (4)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście (Gargoyle Gals / Supermarket Scandal)
- 08:25 Greenowie w wielkim mieście (Barry Cuda / Suite Retreat)
- 08:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 09:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 09:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 09:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dudy i Ser)
- 09:58 Szkoła wikingów (Uczta głupców)
- 18:00 Taffy (Drżąca gorączka)
- 18:05 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 18:20 Taffy (Plamki)
- 18:30 Taffy (Milczenie szopów)
- 18:35 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (57)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (58)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (59)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego (Świat bez Milo/Wyścig)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego (Sanki miłości/Wyspa zaginionych Dakot)
- 00:05 Blue 2 (15)
- 00:15 Blue 2 (16)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (3)
- 00:40 Kolorklocki (30)
- 00:45 Blue 2 (11)
- 00:55 Piotruś Królik (8)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (33)
- 01:20 Psi Oddział (7)
- 01:35 Blue (43)
- 01:40 Blue (44)
- 01:50 Blue (45)
- 02:00 Blue (40)
- 02:05 Tosia i Tymek (66)
- 02:20 Blue 2 (20)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 02:40 Kręciołki (77)
- 02:50 Teletubisie (41)
- 03:05 Blue (21)
- 03:10 Blue (22)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (24)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (9)
- 03:45 Tosia i Tymek (35)
- 03:55 Tosia i Tymek (36)
- 04:10 Blue (7)
- 04:15 Blue (8)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (43)
- 04:35 Blue (50)
- 04:45 Blue (51)
- 04:50 Blue (17)
- 05:00 Superpyra (7)
- 05:05 Superpyra (8)
- 05:15 Kolorklocki (30)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (10)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (13)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 05:50 W Papierowej Krainie (31)
- 06:00 Piotruś Królik (13)
- 06:25 JoJo i Babcia 2 (30)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (31)
- 06:55 Blue (25)
- 07:05 Blue (26)
- 07:15 Blue (27)
- 07:20 Blue (28)
- 07:30 Piotruś Królik 2 (6)
- 07:45 Nadjeżdża Pan Robótka (25)
- 08:10 W Papierowej Krainie (39)
- 08:20 Blue (45)
- 08:30 Blue 2 (46)
- 08:40 Blue (47)
- 08:50 Blue (48)
- 09:00 Blue (49)
- 09:10 Blue (50)
- 09:15 Mała kuchnia świata (6)
- 09:30 JoJo i Babcia 3 (11)
- 09:45 JoJo i Babcia 3 (12)
- 09:55 Kręciołki (61)
- 10:10 Kręciołki (62)
- 10:25 Blue 2 (37)
- 10:35 Blue 2 (38)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (6)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (29)
- 11:15 W Papierowej Krainie (31)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (14)
- 11:50 Superpyra (28)
- 12:00 Blue 2 (12)
- 12:10 Blue (19)
- 12:15 Blue (18)
- 12:25 Blue (19)
- 12:35 Blue 2 (12)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (3)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (16)
- 13:05 Blue 2 (37)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (28)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (33)
- 13:40 Psi Oddział (7)
- 13:55 Blue (43)
- 14:05 Blue (44)
- 14:15 Blue (45)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (2)
- 14:35 Blue 2 (26)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (29)
- 15:15 W Papierowej Krainie (32)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (16)
- 15:50 Blue (20)
- 16:00 Blue (20)
- 16:10 Blue (21)
- 16:20 Matklocki (16)
- 16:25 Blue 2 (16)
- 16:35 Kolorklocki (1)
- 16:40 Kolorklocki (2)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (4)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (17)
- 17:10 Blue 2 (38)
- 17:15 Piotruś Królik (9)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (34)
- 17:45 Psi Oddział (8)
- 18:00 Blue (46)
- 18:10 Blue (47)
- 18:15 Blue (48)
- 18:25 Tosia i Tymek (2)
- 18:40 Blue 2 (27)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 19:00 Kręciołki (79)
- 19:15 Teletubisie (43)
- 19:30 Blue (21)
- 19:40 Blue (22)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (25)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (10)
- 20:20 Tosia i Tymek (37)
- 20:30 Tosia i Tymek (38)
- 20:45 Blue 2 (19)
- 20:55 Blue 2 (20)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (44)
- 21:15 Blue 2 (1)
- 21:25 Blue 2 (2)
- 21:35 Superpyra (9)
- 21:40 Superpyra (10)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (14)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (15)
- 22:10 Kolorklocki (1)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 22:30 W Papierowej Krainie (33)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (29)
- 22:55 W Papierowej Krainie (32)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (16)
- 23:35 Matklocki (16)
- 23:40 Blue 2 (11)
- 23:50 Blue (20)
- 23:55 Blue 2 (25)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:40 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:55 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:20 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 08:00 Bernard 3 (137)
- 08:05 Bernard 3 (138)
- 08:10 Bernard 3 (140)
- 08:15 Bernard 3 (142)
- 08:20 Bernard 3 (143)
- 08:25 Bernard 3 (144)
- 08:30 Bernard 3 (145)
- 08:35 Bernard 3 (146)
- 08:40 Bernard 3 (148)
- 08:45 Bernard 3 (150)
- 08:50 Bernard 3 (151)
- 09:00 Bernard 3 (152)
- 09:05 Bernard 3 (153)
- 09:10 Bernard 3 (155)
- 09:15 Bernard (1)
- 09:20 Bernard (2)
- 09:25 Bernard (3)
- 09:30 Bernard (4)
- 09:35 Bernard (5)
- 09:40 Bernard (7)
- 09:45 Bernard (9)
- 09:50 Bernard (10)
- 10:00 Bernard (11)
- 10:05 Bernard (17)
- 10:10 Bernard (19)
- 10:15 Bernard (21)
- 10:20 Bernard (22)
- 10:25 Bernard (23)
- 10:30 Bernard (24)
- 10:35 Bernard (25)
- 10:40 Bernard (27)
- 10:45 Bernard (29)
- 10:50 Bernard (30)
- 11:00 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 11:15 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 11:25 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 11:35 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 11:55 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 12:05 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 12:15 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 12:40 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 12:50 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 13:00 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 13:15 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 13:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 13:55 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 14:05 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 14:15 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 14:35 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 14:45 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 14:55 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 15:15 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 15:35 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 15:55 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 18:00 Power Players (5)
- 18:20 Power Players (6)
- 18:35 Power Players (7)
- 19:00 Strażak Sam 9 (Trema)
- 19:15 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 19:25 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 19:35 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 20:15 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 20:50 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 21:00 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 21:15 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 21:25 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 21:35 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 21:55 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 22:05 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 22:15 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 22:35 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 22:45 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 22:55 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 23:15 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 23:25 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 23:35 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 23:50 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 00:00 Wakacje
- 00:03 Jaki jest twój zawód ?
- 00:05 Wakacje
- 00:08 Świat podwodny
- 00:10 Jaki jest twój zawód ?
- 00:13 Zwierzęta
- 00:15 Sunville
- 00:18 Kolorowe koło
- 00:21 Wakacje
- 00:23 Świat podwodny
- 00:25 Wstawaj!
- 00:27 Towarzysze zabawy
- 00:29 Opowieści warzywne
- 00:31 Sunville
- 00:35 Świat podwodny
- 00:38 Kolorowe koło
- 00:41 Wakacje
- 00:43 Sunville
- 00:46 Opowieści warzywne
- 00:49 Kolorowe koło
- 00:52 Wakacje
- 00:54 Towarzysze zabawy
- 00:57 Kolorowa magia
- 01:00 Teraz się bawimy
- 01:02 Świat podwodny
- 01:05 Safari
- 01:08 Posłuchaj tego
- 01:12 Sport, sport, sport
- 01:16 Indie
- 01:20 Morskie przygody
- 01:23 Indie
- 01:25 Morskie przygody
- 01:27 Puffy i Tubby
- 01:30 Morskie przygody
- 01:33 Jak podróżujemy
- 01:36 Świat zwierząt
- 01:38 Miejskie życie
- 01:40 Puffy i Tubby
- 01:44 Rodzina bobrów
- 01:46 Galaktyczni turyści
- 01:48 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:51 Świat elfów
- 01:54 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:57 Sunville
- 02:00 Przygody w przestrzeni
- 02:03 Świat zwierząt
- 02:06 Puffy i Tubby
- 02:10 Kolorowa magia
- 02:13 Grupy
- 02:15 Oli - cykle natury
- 02:18 Safari
- 02:21 Muzeum
- 02:23 Grupy
- 02:26 Miejskie życie
- 02:29 Panni i Fanni
- 02:31 Kącik naukowy
- 02:33 Sunville
- 02:35 Kolorowe koło
- 02:38 Grupy
- 02:41 Posłuchaj tego
- 02:43 Grupy
- 02:45 Muzeum
- 02:48 Miyu i Litto
- 02:50 Muzeum
- 02:53 Panni i Fanni
- 02:56 Grupy
- 02:59 Puffy i Tubby
- 03:03 Safari
- 03:05 Jaki jest twój zawód ?
- 03:08 Kolorowa magia
- 03:11 Sport, sport, sport
- 03:14 Urocze miejsca
- 03:17 Mini opowiadania
- 03:19 Sport, sport, sport
- 03:21 Posłuchaj tego
- 03:23 Mini opowiadania
- 03:26 Przygody w przestrzeni
- 03:30 Opowieści warzywne
- 03:33 Taniec
- 03:35 Jak podróżujemy
- 03:38 Ding Dang Dong
- 03:42 Rodzina bobrów
- 03:45 Urocze miejsca
- 03:47 Świat elfów
- 03:50 Urocze miejsca
- 03:52 Świat zwierząt
- 03:54 Urocze miejsca
- 03:58 Sport, sport, sport
- 04:00 Teraz się bawimy
- 04:03 Taniec
- 04:06 Świat zwierząt
- 04:08 Taniec
- 04:11 Opowieści warzywne
- 04:14 Towarzysze zabawy
- 04:17 Wakacje
- 04:19 Teraz się bawimy
- 04:22 Świat podwodny
- 04:24 Kolorowe koło
- 04:26 Teraz się bawimy
- 04:29 Towarzysze zabawy
- 04:32 Świat podwodny
- 04:35 Towarzysze zabawy
- 04:37 Świat elfów
- 04:40 Kolorowe koło
- 04:43 Wakacje
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:49 Świat elfów
- 04:52 Wakacje
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:57 Wakacje
- 05:00 Wakacje
- 05:02 Opowieści warzywne
- 05:04 Wakacje
- 05:07 Opowieści warzywne
- 05:10 Wakacje
- 05:12 Opowieści warzywne
- 05:15 Kolorowa magia
- 05:18 Miyu i Litto
- 05:21 Przygody w przestrzeni
- 05:24 Posłuchaj tego
- 05:26 Muzeum
- 05:29 Sunville
- 05:31 Panni i Fanni
- 05:34 Kolorowe koło
- 05:37 Urocze miejsca
- 05:39 Posłuchaj tego
- 05:42 Jaki jest twój zawód ?
- 05:44 Kolorowa magia
- 05:47 Miyu i Litto
- 05:50 Panni i Fanni
- 05:53 Muzeum
- 05:55 Jaki jest twój zawód ?
- 05:58 Urocze miejsca
- 06:00 Kolorowa magia
- 06:04 Muzeum
- 06:06 Puffy i Tubby
- 06:10 Kącik naukowy
- 06:13 Kolorowa magia
- 06:16 Urocze miejsca
- 06:19 Hubbi i jego koledzy
- 06:21 Kaczka i Puszek
- 06:23 Hubbi się tym zajmie
- 06:25 Wesołe królestwo
- 06:28 Risto Gusto
- 06:31 Toby McFly
- 06:34 Hubbi się tym zajmie
- 06:37 Zwierzęta
- 06:40 Opowieści warzywne
- 06:42 Jak podróżujemy
- 06:45 Świat podwodny
- 06:49 Świat elfów
- 06:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:54 Drużyna lalek na ratunek
- 06:58 Kaczka i Puszek
- 07:00 Dotty i Kitty
- 07:05 Świat elfów
- 07:08 Urocze miejsca
- 07:10 Przygody w przestrzeni
- 07:13 Pojazdy
- 07:16 Sunville
- 07:18 Indie
- 07:22 Zack i Ziggy
- 07:25 Afryka
- 07:27 Dźwięki wokół nas
- 07:29 Zabawa w chowanego
- 07:31 Raul
- 07:34 Tempo Giusto
- 07:36 Wstawaj!
- 07:38 DuckSchool
- 07:41 Świat zwierząt
- 07:44 Jaki jest twój zawód ?
- 07:47 Wstawaj!
- 07:49 Świat zwierząt
- 07:53 Zabawa w chowanego
- 07:56 DuckSchool
- 07:59 Lola i Liczby
- 08:01 Zack i Ziggy
- 08:04 Przygody kaczki
- 08:06 Mimo i Bobo
- 08:09 Taniec
- 08:12 Ding Dang Dong
- 08:15 Jaki jest twój zawód ?
- 08:18 Urocze miejsca
- 08:20 Teraz się bawimy
- 08:23 Dinoland
- 08:26 Hubbi i jego koledzy
- 08:28 Albert tłumaczy
- 08:30 Tempo Giusto
- 08:32 Albert tłumaczy
- 08:37 Słodki dom
- 08:38 Kolorowa Klara
- 08:40 Co rośnie na drzewie?
- 08:41 Muzeum
- 08:44 Panni i Fanni
- 08:47 Kącik naukowy
- 08:53 Jaki jest twój zawód ?
- 08:55 Fin i Fianna
- 08:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:01 Pixie 2
- 09:02 Zabawa w chowanego
- 09:05 Mimo i Bobo
- 09:07 Albert tłumaczy
- 09:10 Jaki jest twój zawód ?
- 09:12 Urocze miejsca
- 09:15 Jaki jest twój zawód ?
- 09:18 Opowieści warzywne
- 09:20 Jaki jest twój zawód ?
- 09:23 Kolorowa magia
- 09:26 Małe melodie
- 09:28 Zabawa w chowanego
- 09:30 Mimo i Bobo
- 09:33 Albert tłumaczy
- 09:37 Toobys
- 09:39 Zabawa w chowanego
- 09:42 Mimo i Bobo
- 09:45 Historie Henryka
- 09:47 Kształcików
- 09:49 Sippi Sappi
- 09:51 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:53 Tempo Giusto
- 09:55 Sippi Sappi
- 09:58 Kształcików
- 09:59 Fin i Fianna
- 10:02 Kształcików
- 10:03 Co rośnie na drzewie?
- 10:04 Elfy przyrody
- 10:06 Mimo i Bobo
- 10:07 Sippi Sappi
- 10:10 Margo i Felix
- 10:13 Mimo i Bobo
- 10:17 Wesoła łąka
- 10:20 Przygody kaczki
- 10:22 Kształcików
- 10:23 Toobys
- 10:25 Mimo i Bobo
- 10:29 Raul
- 10:31 Co rośnie na drzewie?
- 10:32 Restauracja
- 10:35 Hop-hop
- 10:38 Restauracja
- 10:40 Brygada ogniowa
- 10:43 Tempo Giusto
- 10:45 Brygada ogniowa
- 10:47 Dźwięki wokół nas
- 10:49 Afryka
- 10:52 Przygody kaczki
- 10:54 Afryka
- 10:56 Co rośnie na drzewie?
- 10:57 Świat Mimo
- 11:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:03 Risto Gusto
- 11:06 Mimo i Bobo
- 11:09 Dotty i Kitty
- 11:13 Świat Mimo
- 11:15 Lola i Liczby
- 11:17 Fin i Fianna
- 11:20 Wesołe królestwo
- 11:23 Margo i Felix
- 11:26 Zack i Ziggy
- 11:30 Dinoland
- 11:33 Hiphopowy kaktus
- 11:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:37 Mimo i Bobo
- 11:39 Dinoland
- 11:42 Restauracja
- 11:46 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:48 Restauracja
- 11:52 Świat zabawek
- 11:56 Dinozaur Milo
- 12:00 Zastęp strażaków
- 12:02 Świat Mimo
- 12:05 Sippi Sappi
- 12:07 Kaczka i Puszek
- 12:09 Mimo & Bobo PLUS
- 12:13 Pociąg
- 12:15 Skoczkowie Planet
- 12:20 Toby McFly
- 12:23 Połączony świat
- 12:26 Mały Didy
- 12:28 Zastęp strażaków
- 12:31 Uczymy się
- 12:34 Hubbi się tym zajmie
- 12:37 Mimo & Bobo PLUS
- 12:41 Hiphopowy kaktus
- 12:45 Małe, ale pracowite
- 12:48 Brygada ogniowa
- 12:50 Restauracja
- 12:54 Zastęp strażaków
- 12:56 Sztuka Leona
- 12:59 Fin i Fianna
- 13:02 Skoczkowie Planet
- 13:06 Dinozaur Milo
- 13:10 Drużyna lalek na ratunek
- 13:13 Sztuka Leona
- 13:15 Świat Mimo
- 13:19 Hop-hop
- 13:21 Mimo & Bobo PLUS
- 13:25 Dinozaur Milo
- 13:29 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:32 Hubbi się tym zajmie
- 13:37 ABC - duckBC
- 13:40 Małe melodie
- 13:42 Uczymy się
- 13:44 Albert tłumaczy
- 13:46 Margo i Felix
- 13:49 Albert tłumaczy
- 13:54 ABC - duckBC
- 13:57 Co rośnie na drzewie?
- 13:58 Monika i Rudi
- 14:01 DuckSchool
- 14:03 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:06 Elfy przyrody
- 14:07 Uczymy się
- 14:10 Wesołe królestwo
- 14:13 Monika i Rudi
- 14:16 Dotty i Kitty
- 14:19 Dźwięki wokół nas
- 14:21 Lola i Liczby
- 14:23 Wesoła łąka
- 14:26 Toobys
- 14:28 Monika i Rudi 2
- 14:31 Dotty i Kitty
- 14:34 Uczymy się
- 14:38 Hubbi się tym zajmie
- 14:41 Hop-hop
- 14:43 Lola i Liczby
- 14:46 Zabawa w chowanego
- 14:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:50 Hop-hop
- 14:52 Elfy przyrody
- 14:53 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:57 Mimo i Bobo
- 14:59 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:02 Risto Gusto
- 15:05 Hubbi i jego koledzy
- 15:08 Wstawaj!
- 15:10 Zabawa w chowanego
- 15:13 Sippi Sappi
- 15:15 Albert tłumaczy
- 15:18 Tempo Giusto
- 15:20 Lola i Liczby
- 15:23 Świat Mimo
- 15:26 Mimo & Bobo PLUS
- 15:30 Elfy przyrody
- 15:31 Afryka
- 15:33 Raul
- 15:36 Hop-hop
- 15:38 Świat Mimo
- 15:42 Elfy przyrody
- 15:44 DuckSchool
- 15:46 Elfy przyrody
- 15:47 Zabawa w chowanego
- 15:49 Fin i Fianna
- 15:52 Drużyna lalek
- 15:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:56 Raul
- 15:59 Historie Henryka
- 16:01 Drużyna lalek
- 16:04 Uczymy się
- 16:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:08 Toby McFly
- 16:11 Raul
- 16:14 Lola i Liczby
- 16:17 Sippi Sappi
- 16:20 Mały Didy
- 16:22 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:25 Kolorowa Klara
- 16:27 Raul
- 16:30 Hiphopowy kaktus
- 16:32 Przygody kaczki
- 16:34 Cubie
- 16:36 Toobys
- 16:39 Afryka
- 16:43 Elfy przyrody
- 16:44 Hop-hop
- 16:46 Lola i Liczby
- 16:48 Afryka
- 16:50 Mimo i Bobo
- 16:52 Raul
- 16:55 Historie Henryka
- 16:57 Raul
- 17:00 Wstawaj!
- 17:02 Afryka
- 17:04 Mimo i Bobo
- 17:07 Afryka
- 17:09 Mimo & Bobo PLUS
- 17:14 Mimo i Bobo
- 17:16 Sippi Sappi
- 17:18 Raul
- 17:21 Mimo i Bobo
- 17:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:26 Sippi Sappi
- 17:29 Margo i Felix
- 17:32 Raul
- 17:34 Margo i Felix
- 17:37 Wstawaj!
- 17:39 Mimo i Bobo
- 17:43 Afryka
- 17:45 Fin i Fianna
- 17:48 Zack i Ziggy
- 17:52 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:55 Monika i Rudi 2
- 17:58 Lola i Liczby
- 18:01 Wesoła łąka
- 18:04 Wesoła łąka
- 18:07 Mimo i Bobo
- 18:10 Przygody kaczki
- 18:12 Uczymy się
- 18:15 Mimo i Bobo
- 18:17 Dźwięki wokół nas
- 18:19 Mimo i Bobo
- 18:21 ABC - duckBC
- 18:24 Historie Henryka
- 18:26 Małe melodie
- 18:28 Pixie 2
- 18:29 ABC - duckBC
- 18:33 Monika i Rudi 2
- 18:36 Słodki dom
- 18:37 Monika i Rudi
- 18:40 Dotty i Kitty
- 18:43 Mimo i Bobo
- 18:46 Zoo
- 18:48 Hubbi i jego koledzy
- 18:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:52 Afryka
- 18:54 Raul
- 18:57 Historie Henryka
- 18:59 Cubie
- 19:02 Hiphopowy kaktus
- 19:04 Cubie
- 19:07 Zabawa w chowanego
- 19:10 Zack i Ziggy
- 19:13 Toby McFly
- 19:16 Margo i Felix
- 19:19 ABC - duckBC
- 19:22 Małe, ale pracowite
- 19:25 Kaczka i Puszek
- 19:27 Brygada ogniowa
- 19:30 Restauracja
- 19:34 Brygada ogniowa
- 19:36 Pociąg
- 19:39 Dobranoc!
- 19:41 Zoo
- 19:44 Mimo i Bobo
- 19:47 Małe, ale pracowite
- 19:50 Tempo Giusto
- 19:52 Hubbi i jego koledzy
- 19:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:57 Drużyna lalek
- 20:01 Toby McFly
- 20:04 Lola i Liczby
- 20:07 Zoo
- 20:10 Brygada ogniowa
- 20:13 Pociąg
- 20:16 Afryka
- 20:18 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:22 Monika i Rudi
- 20:25 Historie Henryka
- 20:27 Afryka
- 20:30 Hop-hop
- 20:32 Monika i Rudi
- 20:37 Margo i Felix
- 20:40 Dźwięki wokół nas
- 20:42 Uczymy się
- 20:45 Restauracja
- 20:48 Hiphopowy kaktus
- 20:52 Hiphopowy kaktus
- 20:54 Zabawa w chowanego
- 20:57 Toobys
- 20:59 Hiphopowy kaktus
- 21:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:03 Elfy przyrody
- 21:04 Mimo i Bobo
- 21:07 Świat Mimo
- 21:10 Opowieści warzywne
- 21:12 Wakacje
- 21:15 Opowieści warzywne
- 21:17 Kolorowe koło
- 21:20 Wakacje
- 21:23 Brygada ogniowa
- 21:25 Mimo i Bobo
- 21:27 Toby McFly
- 21:30 Mimo i Bobo
- 21:33 Mały Didy
- 21:35 Toobys
- 21:37 Opowieści warzywne
- 21:40 Kolorowe koło
- 21:43 Opowieści warzywne
- 21:45 Kolorowe koło
- 21:48 Wakacje
- 21:50 Kolorowe koło
- 21:53 Dinoland
- 21:56 Przygody kaczki
- 21:58 Połączony świat
- 22:01 Drużyna lalek na ratunek
- 22:04 Małe, ale pracowite
- 22:06 Hubbi się tym zajmie
- 22:09 Drużyna lalek na ratunek
- 22:13 Rodzina bobrów
- 22:16 Safari
- 22:18 Morskie przygody
- 22:21 Świat elfów
- 22:24 Zwierzęta
- 22:27 Hiphopowy kaktus
- 22:29 Drużyna lalek
- 22:32 Świat zabawek
- 22:36 Przygody kaczki
- 22:38 Wesołe królestwo
- 22:42 Świat zwierząt
- 22:45 Mini opowiadania
- 22:47 Świat elfów
- 22:50 Przygody w przestrzeni
- 22:53 Safari
- 22:56 Zack i Ziggy
- 22:59 Toobys
- 23:01 DuckSchool
- 23:03 Pixie 2
- 23:04 Wesoła łąka
- 23:07 Małe melodie
- 23:09 Monika i Rudi
- 23:12 Pixie 2
- 23:13 Muzeum
- 23:16 Jaki jest twój zawód ?
- 23:18 Kolorowe koło
- 23:21 Jaki jest twój zawód ?
- 23:23 Posłuchaj tego
- 23:26 Kącik naukowy
- 23:29 Toobys
- 23:31 Mimo i Bobo
- 23:33 Monika i Rudi
- 23:35 Toobys
- 23:38 Monika i Rudi
- 23:41 Fin i Fianna
- 23:44 Kolorowe koło
- 23:47 Jaki jest twój zawód ?
- 23:50 Kącik naukowy
- 23:52 Jaki jest twój zawód ?
- 23:55 Miyu i Litto
- 23:58 Sport, sport, sport
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:12 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:15 Pory roku
- 05:19 Uczymy się z ducktv
- 06:20 Ulubione bajki
- 07:22 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:24 Uczymy się z ducktv
- 10:32 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:37 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:43 Pory roku
- 16:46 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:49 Uczymy się z ducktv
- 18:50 Bajki na dobranoc
- 19:53 Słodkie sny
- 20:56 Pory roku
- 22:00 Ulubione bajki
- 23:02 Uczymy się z ducktv
- 04:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: AC Milan - Torino FC
- 06:00 La Manita
- 06:20 La Manita
- 06:40 La Manita
- 07:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 07:30 LaLiga World (1)
- 15:30 LaLiga World (1)
- 23:00 Z archiwum LaLiga
- 04:00 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 04:30 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 05:00 Paco Gento
- 05:30 Hugo Sanchez
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (11)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (12)
- 05:00 Nomads Seeking Adventure (13)
- 05:30 Nomads Seeking Adventure (14)
- 06:00 Sports Adventure 4 (1)
- 06:30 Sports Adventure 4 (2)
- 07:00 Sports Adventure 4 (3)
- 07:30 Sports Adventure 4 (4)
- 08:00 Sports Adventure 4 (5)
- 08:30 Sports Adventure 4 (6)
- 09:00 WWE Classic Gold (43)
- 10:30 WWE Classic Gold (52)
- 11:00 WWE Raw (24)
- 14:00 WWE SmackDown (39)
- 15:00 WWE SmackDown (40)
- 16:00 WWE NXT (21)
- 17:00 WWE - Main Event (21)
- 18:00 WWE Highlights (6)
- 18:30 WWE Highlights (12)
- 19:00 WWE Highlights (20)
- 19:30 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (2)
- 04:20 Remont na 5+ (2)
- 04:45 Remont na 5+ (3)
- 05:10 Remont na 5+ (4)
- 05:40 Remont na 5+ (5)
- 06:00 Remont na 5+ (6)
- 06:25 Remont na 5+ (7)
- 06:55 Remont na 5+ (8)
- 07:20 Remont na 5+ (1)
- 07:45 Remont na 5+ (2)
- 14:55 Celnicy 3 (6)
- 00:00 Magazyn filmowy
- 00:25 Poland Daily
- 00:35 Poland Daily - Weather
- 00:40 Dzisiaj
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:20 Zdaniem Kowalskiego
- 01:40 Hity w sieci
- 02:00 Przegląd prasy niemieckiej
- 02:20 Kulisy manipulacji
- 02:50 Piachem w tryby
- 03:30 Dzisiaj
- 03:55 Polityczne podsumowanie tygodnia
- 04:55 Republika wieczór
- 06:00 Magazyn filmowy
- 06:25 Smaki polski
- 06:50 Biznes Polska
- 07:00 Transmisja mszy świętej
- 08:05 Republika, wstajemy!
- 09:00 Republika rano
- 09:05 Miłosz Kłeczek - Wysokie Napięcie
- 10:00 Republika rano
- 10:05 Studio prasowe
- 11:00 Salonik polityczny
- 12:00 Polityczna kawa
- 13:00 Republika, wstajemy!
- 13:10 Ameryka, polityka i dolary. Raport z USA
- 13:40 Za siódmą górą
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 14:40 Na pomoc!
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Oko na niedzielę
- 15:30 Republika dzień
- 15:40 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:10 Republika dzień
- 16:35 Republika, wstajemy!
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Express Republiki
- 17:45 Miłosz Kłeczek. W ruchu
- 18:10 Republika dzień
- 18:40 Smaki polski
- 19:00 Dzisiaj
- 19:20 Sport w Republice
- 19:25 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Ściśle jawne
- 20:50 Wywiad z chuliganem
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Republika wieczór
- 23:30 Express Republiki
- 23:45 Express Republiki
- 00:00 Więźniarki (4)
- 01:00 Louis Theroux: zakazane Stany (3)
- 02:00 Samochód roku 2 (3)
- 02:25 Samochód roku 2 (4)
- 02:50 Garaż Guya Martina (1)
- 03:40 Jak kupić najdroższe auta świata (8)
- 04:35 Warsztat Hammonda (1)
- 05:25 Allo, allo! (8)
- 06:00 Top Gear: Ambitne porażki (7)
- 07:05 Inżynieryjne katastrofy 2 (3)
- 10:20 Top Gear: Ambitne porażki (6)
- 11:25 Samochód roku 2 (1)
- 11:55 Samochód roku 2 (2)
- 18:50 Samochód roku 2 (1)
- 19:20 Samochód roku 2 (2)
- 19:55 Jak powstaje samochód 2 (4)
- 04:25 Weterynarz z Yorkshire 11 (10)
- 06:20 Kongo z Benem Foglem (2)
- 07:05 Levison Wood: wędrówki (3)
- 18:40 Królowie pustyni: lwy z Namibii - część 2
- 19:50 Lwy i hieny
- 21:00 Wyspa makaków (3)