Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:25 Dzika kuchnia (3)
- 00:55 Dzika kuchnia (4)
- 01:25 Dzika kuchnia (5)
- 02:00 Dzika kuchnia (7)
- 02:30 Dzika kuchnia (1)
- 03:00 Dzika kuchnia (2)
- 03:35 Dzika kuchnia (3)
- 04:05 Dzika kuchnia (4)
- 04:35 Przepis na ogród (15)
- 04:45 Przepis na ogród (16)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 ABC Designu (1)
- 06:15 ABC Designu (3)
- 06:30 ABC Designu (4)
- 06:40 ABC Designu (5)
- 06:55 Kuchnia na dziko (6)
- 07:10 Kuchnia na dziko (7)
- 07:25 Kuchnia na dziko (8)
- 07:40 Kuchnia na dziko (9)
- 07:55 Kuchnia na dziko (10)
- 08:10 Ogród bez tajemnic 5 (11)
- 08:35 Ogród bez tajemnic 5 (12)
- 09:00 Ogrody marzeń (14)
- 09:30 Ogrody marzeń (15)
- 10:05 Ogrody marzeń (16)
- 10:40 Ogrody marzeń (17)
- 11:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (13)
- 18:25 Przepis na remont 3 (1)
- 18:55 Przepis na remont 3 (2)
- 19:30 Przepis na remont 3 (3)
- 22:40 Ogrody marzeń (18)
- 23:10 Ogrody marzeń 2 (1)
- 23:50 Dzika kuchnia (1)
- 10:00 Pies na życie (8)
- 10:35 Zwierzaki z misją (8)
- 11:10 Łowcy smaków (6)
- 11:50 Przez żołądek do zdrowia (6)
- 12:25 Pytania do doktora (Ćwiczenia)
- 13:00 Zapytaj lekarza 3 (1)
- 13:35 Happy i Zen (13)
- 14:05 Happy i Zen (14)
- 14:40 Żyj jak Laila (13)
- 15:10 Żyj jak Laila (1)
- 15:40 Nocna zmiana 3 (9)
- 16:35 Nocna zmiana 3 (10)
- 17:25 Nocna zmiana 3 (11)
- 18:20 Nocna zmiana 3 (12)
- 19:10 Nocna zmiana 3 (13)
- 20:00 Dlaczego jesteśmy grubi (2)
- 21:00 Łowcy smaków (7)
- 21:35 Gotowe na start 2 (3)
- 22:20 Moje życie XXL (6)
- 23:30 Dr Miami (5)
- 00:55 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Przypadkowy telefon)
- 01:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Połamany Joe)
- 01:55 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Strzał w ciemno)
- 02:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Cukierkowe Quahog)
- 02:55 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Chłopiec z reklamy masła orzechowego)
- 03:25 Bajer z Bel-Air 3 (Tacy byliśmy)
- 03:55 Bajer z Bel-Air 3 (Ostatnia lekcja muzyki)
- 04:25 Bajer z Bel-Air 4 (Will zawsze znajdzie sposób: część pierwsza)
- 05:00 Jak poznałem waszą matkę 7 (Kod magika, część 1)
- 05:30 Jak poznałem waszą matkę 7 (Kod magika, część 2)
- 06:00 Jak poznałem waszą matkę 8 (Farhampton)
- 06:30 Jak poznałem waszą matkę 8 (Intercyza)
- 07:00 Jak poznałem waszą matkę 8 (Nianie)
- 07:30 Jak poznałem waszą matkę 8 (Kto chce zostać chrzestnym?)
- 20:00 Sknerus
- 22:15 Raj na ziemi
- 01:00 Demony wojny wg Goi
- 03:10 Zaraz pęknę
- 03:30 Sny i marzenia
- 05:25 Czy będzie wojna
- 06:00 Hania
- 07:40 Czterej pancerni i pies (Psi pazur)
- 10:00 Wojciech Cejrowski. Kura
- 10:50 Tylko do świtu
- 11:20 To nie ze mną 2 (5)
- 11:55 To nie ze mną 2 (6)
- 12:40 Komedia małżeńska
- 16:05 Motodrama
- 17:55 Dzieci i ryby
- 00:40 Żołnierz doskonały
- 02:25 Wielki szef
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:00 3-2-1 Start (1)
- 06:00 Zameldowani (13)
- 06:30 Zameldowani 2 (1)
- 07:00 Zameldowani 2 (2)
- 07:30 Zameldowani 2 (3)
- 08:00 Zameldowani 2 (4)
- 08:30 Zameldowani 2 (5)
- 09:00 Zameldowani 2 (6)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:40 Bonanza (6)
- 11:50 Bonanza (7)
- 12:50 Legendy rocka (Rod Stewart)
- 13:20 Legendy rocka (U2)
- 13:55 Legendy rocka (Queen)
- 17:25 Znachor
- 20:00 Panny i wdowy
- 23:05 Wielki szef
- 02:45 Wielka wsypa
- 10:00 Hudson i Rex 5 (8)
- 11:00 Hudson i Rex 5 (9)
- 15:25 Bogowie Egiptu
- 20:00 Królowie ulicy
- 22:10 Słaba płeć?
- 00:00 Teresa (42)
- 01:00 Teresa (43)
- 02:00 Teresa (44)
- 03:00 Teresa (45)
- 04:00 Płomienie pożądania (21)
- 05:00 Płomienie pożądania (22)
- 06:00 Sploty nienawiści (22)
- 07:00 Sploty nienawiści (23)
- 08:00 Sploty nienawiści (24)
- 09:00 Sploty nienawiści (25)
- 10:00 Sploty nienawiści (26)
- 11:00 Teresa (41)
- 12:00 Teresa (42)
- 13:00 Teresa (43)
- 14:00 Teresa (44)
- 15:00 Teresa (45)
- 16:00 Trzy siostry (245)
- 17:00 Trzy siostry (246)
- 18:00 Trzy siostry (247)
- 19:00 Trzy siostry (248)
- 20:00 Trzy siostry (249)
- 21:00 Płomienie pożądania (23)
- 22:00 Płomienie pożądania (24)
- 23:00 Okrutne miasto (65)
- 14:00 Dekoratorzy 2 (2)
- 14:25 Dekoratorzy 2 (3)
- 14:55 Mój dom za twoje pieniądze (1)
- 15:25 Mój dom za twoje pieniądze (2)
- 15:55 Premiera: Sposób na zamek (1)
- 21:00 Agora
- 00:50 Save Me (1)
- 01:50 Save Me (2)
- 02:45 Przykrywkowcy. Podwójna gra (7)
- 03:50 Przykrywkowcy. Podwójna gra (8)
- 04:55 Totalcar 2 (7)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:10 Hity AXN
- 06:35 Flash 8 (11)
- 07:30 Flash 8 (12)
- 08:25 Flash 8 (13)
- 09:20 Zagadki z przeszłości 3 (6)
- 10:20 Zagadki z przeszłości 3 (7)
- 11:20 Zaginiony świat (1)
- 12:15 Zaginiony świat (2)
- 13:10 Zaginiony świat (3)
- 14:10 Zaginiony świat (4)
- 15:05 Zaginiony świat (5)
- 16:00 Zaginiony świat (6)
- 17:00 Zagadki z przeszłości 3 (8)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 3 (11)
- 21:00 Terminator: Genisys
- 23:35 Resident Evil: Afterlife
- 01:15 Prezentuj broń! (60)
- 02:25 Prezentuj broń! (1)
- 03:25 Prezentuj broń! (2)
- 04:30 Prezentuj broń! (3)
- 05:20 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (102)
- 07:10 Winnice miłości 2 (103)
- 08:20 Profil 3 (6)
- 09:35 Profil 3 (7)
- 10:40 Profil 3 (8)
- 11:55 Profil 3 (9)
- 13:05 Profil 3 (10)
- 14:10 Zaklinacze koni (2)
- 15:10 Zaklinacze koni (3)
- 16:10 Zaklinacze koni (4)
- 17:10 Zaklinacze koni (5)
- 18:05 Zaklinacze koni (6)
- 19:05 Carter (9)
- 20:05 Carter (10-ost.)
- 21:00 Pokój, miłość i nieporozumienia
- 22:55 Sex Story
- 00:30 Igrzyska śmierci
- 03:15 Porwanie
- 08:35 Przeminęło z wiatrem
- 13:00 Samotny wilk McQuade
- 17:40 Rocky
- 20:00 Zaginione miasto Z
- 23:00 Straszny film 5
- 00:10 Zakończenie programu
- 08:15 Magia malin
- 09:35 Misjonarze - krawaciarze
- 17:25 Irlandzki numer
- 19:00 Poza czasem
- 21:00 Słodka zemsta
- 22:25 Do zobaczenia we wrześniu
- 23:55 Zakończenie programu
- 00:45 Baseline
- 02:20 Horny Housewives
- 03:30 Dezerter
- 05:05 Zakończenie programu
- 05:55 Żar zemsty
- 07:20 W kręgu zdrady
- 08:50 Na ratunek
- 10:20 Strefa Q
- 12:15 Morderca w naszym domu
- 13:45 Czyja to córka
- 15:10 Nocna jazda
- 16:35 Potężne sierotki
- 18:30 Trzy kule
- 20:00 Skok Henry'ego
- 21:45 Potępieńcy
- 23:25 Killerman
- 00:20 Łóżko
- 00:50 Anna Christie
- 02:15 30 lat i ocean między nami
- 02:40 Więzienny cezar
- 04:10 Najskromniejsze kino w dziejach
- 05:27 Zakończenie programu
- 06:00 Awaria
- 07:15 Melodia wiatru
- 08:30 Południowiec
- 10:00 Gest
- 11:25 Zmierzch nad Tokio
- 13:40 Ślub
- 13:55 Miłosne kłopoty Andy'ego Hardy'ego
- 15:25 Papużki
- 15:40 Człowiek, który się oszukiwał
- 17:00 Frieda
- 18:35 Śladami Nazarina
- 19:55 Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni
- 21:00 Taniec nocy letniej
- 23:05 Zima (drapieżne koty)
- 00:35 This Is England '86 (3)
- 01:30 Tydzień kawalerski
- 03:05 Wkraczając w pustkę
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:15 Piaskun
- 07:45 Rzeź
- 09:05 Che. Rewolucja
- 11:15 Tajna agentka
- 12:50 El camino
- 14:15 Joga dla dwojga
- 15:40 Burmistrz Mary
- 17:05 Dwóch facetów w jednym
- 18:30 Miłosne zapiski
- 20:00 Czarny motyl
- 21:30 Dynastia Tudorów 2 (1)
- 22:30 Obsesja Eve 3 (2)
- 23:15 Plan B 3 (1)
- 00:00 Na równi pochyłej
- 02:20 Lody na patyku 3
- 10:05 Moda na sukces 34 (8597)
- 10:35 Moda na sukces 34 (8598)
- 11:05 Moda na sukces 34 (8617)
- 11:30 Triumf miłości (107)
- 12:20 Klik News (33)
- 12:30 Triumf miłości (108)
- 13:20 Triumf miłości (109)
- 14:15 Everest (38)
- 14:45 Everest (39)
- 15:15 Najpiękniejsza brzydula (65)
- 16:05 Najpiękniejsza brzydula (66)
- 17:00 Mężczyźni wolą blondynki
- 01:20 Wykonać wyrok
- 03:35 Święta góra
- 05:29 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (1)
- 06:40 "Top 13" - ranking gwiazd (19)
- 07:05 Vidocówka (1)
- 07:20 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (7)
- 07:40 Bitwa o San Pietro
- 08:20 Olimpiada, część 2
- 14:10 Skąd ja Cię znam? (Robert Downey Jr.)
- 14:25 Maria Magdalena (11)
- 15:20 Maria Magdalena (12)
- 20:50 Nocny kowboj
- 23:20 Na krańcu świata
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:30 Muzyczne dzień dobry
- 09:50 Przy muzyce po Śląsku
- 10:20 Szlagroteka
- 10:55 Weekend z TVS
- 11:15 Spotkanie z balladą
- 14:20 Weekend z TVS
- 14:30 Śląska karuzela
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Szlagierowa lista
- 19:45 Koncert w TVS
- 23:35 Muzyczna chata