Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Sporty walki: Thai Battle Championships 06.11.2020
- 10:50 UK Wrestling Showdown (2)
- 11:20 UK Wrestling Showdown (3)
- 11:50 UK Wrestling Showdown (4)
- 16:10 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 16:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 16:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 16:55 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 17:10 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 17:30 Sporty walki: Punch Down 3 w Poznaniu
- 00:25 Bhutan - w poszukiwaniu szczęścia
- 01:25 Kolebka wina
- 02:20 Zenit (7)
- 02:50 Zenit (8)
- 03:15 Sarah Shark (1)
- 03:40 Podróż przez historię (30)
- 08:00 Człowiek i jego łódź (2)
- 08:55 Siła natury (3)
- 09:25 Siła natury (4)
- 09:55 Arktyka - chłopiec zostaje myśliwym
- 10:45 Wspaniały świat (3)
- 11:20 Wspaniały świat (4)
- 11:50 Szkoła łapania dzikich zwierząt (3)
- 12:15 Szkoła łapania dzikich zwierząt (4)
- 12:40 Mój dziki przyjaciel (Bojownicy)
- 13:30 Pod prąd
- 14:25 Efekt technologii (2)
- 14:50 Boteti - powracająca rzeka
- 15:40 Football uliczny (Kenia)
- 16:05 Football uliczny (Kambodża)
- 16:40 Falklandy - raj dla pingwinów
- 17:30 Wyścig o życie (4)
- 18:00 Wyścig o życie (5)
- 18:30 Wyprawa na Spitsbergen
- 19:25 Nowi nomadzi Kirgistanu
- 20:20 Otoczeni przez fale
- 21:15 Azory - wieloryby i ludzie
- 00:55 Sim Racing Challenge 2022 (17)
- 01:10 Stream Nation (Dredge, część 3)
- 01:35 Stream Nation (Dredge, część 4)
- 02:05 Stream Nation (Dredge, część 5)
- 02:30 Stream Nation (Dredge, część 6)
- 02:55 Stream Nation (Cooking Simulator, część 7)
- 03:25 Stream Nation (Stray, część 6)
- 03:50 Stream Nation (Stray, część 7)
- 08:10 Stream Nation (Spacebase Startopia, część 9)
- 08:45 TVGry (435)
- 09:00 Stream Nation (Spacebase Startopia, część 10)
- 09:35 Pixel Heaven 2021
- 09:50 TVGry (436)
- 10:10 Let's Replay (Totally Accurate Battle Simulator, część 1)
- 10:20 Stream Nation (Immortals Fenyx Rising: Mity Wschodniego Królestwa, część 9)
- 10:55 Stream Nation (Immortals Fenyx Rising: Mity Wschodniego Królestwa, część 10)
- 11:35 Stream Nation (SpongeBob Squarepants: Battle For Bikini Bottom, część 6)
- 16:35 Stream Nation (Lego City: Tajny Agent, część 8)
- 17:10 Sim Racing Challenge 2022
- 17:20 Gildia Smaków
- 17:30 Board News
- 17:55 Stream Nation (Kangurek Kao, część 6)
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Polski Top Tygodnia
- 11:00 Top 30
- 14:00 Gwiazdy na talerzu
- 16:00 Kultowe przeboje
- 17:00 Rockowa 50
- 21:00 Rockowa 20
- 23:00 Rodzinne Karaoke
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 21:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 12:00 Top 16
- 13:20 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:00 1 na 1
- 21:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 10:00 Halo, Warszawo!
- 11:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Odlatowe hity
- 16:00 Hits Around the World
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 08:00 Best Hits
- 09:00 Top 150 Rock Hits of the 90's
- 23:00 Best Hits
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 100% Power Dance
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (One Republic)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Top 30 Nuta.TV
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (One Republic)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Mud
- 02:10 Lady bird
- 03:45 Film set (37)
- 04:00 English united (22)
- 04:10 English united (23)
- 04:20 3ways2 (21)
- 04:30 Figures of speech (3)
- 05:00 Art land (27)
- 05:05 Art land (28)
- 05:10 Crafty hands 2 (14)
- 05:20 Okey-dokey (14)
- 05:30 Once upon a time (14)
- 05:40 Words to grow (27)
- 05:45 Words to grow (28)
- 05:50 English playtime (8)
- 06:00 Magic science (8)
- 06:15 Yummy for mummy (12)
- 06:25 Yummy for mummy (13)
- 06:35 Kids in action (15)
- 06:40 Kids in action (16)
- 06:45 Alfred & wilfred (5)
- 07:00 Simple phrases (8)
- 07:10 Life around (10)
- 07:20 Life around (11)
- 07:30 Life around (51)
- 07:35 Jack of all trades (3)
- 07:45 Basic lexis (18)
- 07:50 Basic lexis (19)
- 07:55 Basic lexis (20)
- 08:00 Mojo morning (20)
- 08:15 All about (55)
- 08:20 All about (56)
- 08:25 All about (57)
- 08:30 Here and there (37)
- 08:40 Here and there (38)
- 08:50 Euronews. smart regions (19)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (9)
- 09:20 Let's talk (9)
- 09:35 English in focus (20)
- 09:45 English 911 2 (54)
- 09:50 English 911 2 (56)
- 09:55 English 911 2 (59)
- 10:00 Spot on the map (13)
- 10:10 Spot on the map (14)
- 10:20 Easy talk (39)
- 10:25 Worth seeing (13)
- 10:35 Worth seeing (14)
- 10:45 National parks (12)
- 10:50 National parks (15)
- 10:55 National parks (23)
- 11:00 Art land (27)
- 11:05 Art land (28)
- 11:10 Crafty hands 2 (14)
- 11:20 Okey-dokey (14)
- 11:30 Once upon a time (14)
- 11:40 Words to grow (27)
- 11:45 Words to grow (28)
- 11:50 English playtime (8)
- 12:00 Magic science (8)
- 12:15 Yummy for mummy (12)
- 12:25 Yummy for mummy (13)
- 12:35 Kids in action (15)
- 12:40 Kids in action (16)
- 12:45 Alfred & wilfred (5)
- 13:00 Mojo morning (21)
- 13:15 Easy talk (44)
- 13:20 All about (58)
- 13:25 All about (59)
- 13:30 All about (60)
- 13:35 Here and there (39)
- 13:45 Here and there (40)
- 13:55 Euronews. smart regions (20)
- 14:00 English united (25)
- 14:15 3ways2 (22)
- 14:25 Figures of speech (4)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (9)
- 15:25 English 911 2 (43)
- 15:30 English 911 2 (47)
- 15:35 English 911 2 (48)
- 15:40 Evolution (9)
- 16:00 Grammar wise (18)
- 16:25 English is the key (7)
- 16:35 English is the key (8)
- 16:45 English is the key (9)
- 17:00 Little men
- 18:25 Spot on the map (13)
- 18:35 Spot on the map (14)
- 18:45 Easy talk (39)
- 18:50 Worth seeing (13)
- 19:00 Simple phrases (8)
- 19:10 Life around (10)
- 19:20 Life around (11)
- 19:30 Life around (51)
- 19:35 Jack of all trades (3)
- 19:45 Basic lexis (18)
- 19:50 Basic lexis (19)
- 19:55 Basic lexis (20)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (9)
- 20:20 Let's talk (9)
- 20:35 English in focus (20)
- 20:45 English 911 2 (54)
- 20:50 English 911 2 (56)
- 20:55 English 911 2 (59)
- 21:00 I, tonya
- 23:00 This day in history
- 23:10 Gadget-x (9)
- 23:25 English 911 2 (43)
- 23:30 English 911 2 (47)
- 23:35 English 911 2 (48)
- 23:40 Evolution (9)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 ФронтNews
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Реальная история
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Антизомби
- 10:45 Гражданская оборона
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Все так однозначно
- 12:30 Информационные сюжеты
- 13:00 Кризисы Путинской России
- 13:20 FreeДОМ
- 14:00 ФронтNews
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Антизомби
- 17:15 Гражданская оборона
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 01:15 Великий ефір Василя Зими
- 03:00 “Студія Захід” з Антоном Борковським
- 03:45 Колаборанти
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 Reporters
- 00:30 Le journal
- 00:45 Focus
- 00:50 You Are Here
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 People And Profit
- 02:30 Le journal
- 02:45 The Observers
- 02:51 Focus
- 03:00 Le journal
- 03:15 The 51 Percent
- 03:30 Le journal
- 03:45 French Connections
- 03:51 Fashion
- 04:00 Le journal
- 04:15 Talking Europe
- 04:30 Le journal
- 04:45 Talking Europe
- 05:00 Le journal
- 05:10 Revisited
- 05:30 Le journal
- 05:40 Focus
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 The 51 Percent
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:10 Le Paris des arts
- 07:30 Le journal
- 07:40 Focus
- 07:45 Sports
- 07:51 Fashion
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 France In Focus
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 You Are Here
- 11:00 Le journal
- 11:10 Le Paris des arts
- 11:30 Le journal
- 11:40 Focus
- 11:45 The 51 Percent
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 The Observers
- 14:21 Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 The Observers
- 15:00 Le journal
- 15:15 Reporters
- 15:30 Le journal
- 15:45 France In Focus
- 16:00 Le journal
- 16:15 Focus
- 16:20 You Are Here
- 16:30 Le journal
- 16:45 French Connections
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 People And Profit
- 18:00 Le journal
- 18:15 The 51 Percent
- 18:30 Le journal
- 18:45 The Observers
- 18:51 Focus
- 19:00 Le journal
- 19:15 Talking Europe
- 19:30 Le journal
- 19:45 Talking Europe
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 People And Profit
- 21:30 Le journal
- 21:45 Focus
- 21:50 You Are Here
- 22:00 Le journal
- 22:10 Revisited
- 22:30 Le journal
- 22:40 Le Paris des arts
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 France In Focus
- 00:00 Le journal
- 00:15 Pas2quartier
- 00:22 Mode
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters plus
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 L'invité de l'économie
- 02:00 Le journal
- 02:15 The Observers
- 02:22 Vous etes ici
- 02:30 Le journal
- 02:45 A l'affiche
- 03:00 Le journal
- 03:10 Ici l'Europe
- 03:30 Le journal
- 03:40 Le Paris des arts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Outre-mer
- 04:30 Le journal
- 04:45 A l'affiche
- 05:00 Le journal
- 05:15 Pas2quartier
- 05:21 Mode
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Vous etes ici
- 09:21 Mode
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 A l'affiche
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Légendes urbaines
- 12:00 Le journal
- 12:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 Mode
- 15:21 Vous etes ici
- 15:30 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters France 24
- 16:30 Le journal
- 16:40 Le Paris des arts
- 17:00 Le journal
- 17:15 Outre-mer
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:45 Actuelles
- 19:00 Le journal
- 19:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 19:30 Le journal
- 19:45 L'invité de l'économie
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Vous etes ici
- 21:20 Sports dimanche
- 21:21 Mode
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:12 Billet retour
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:12 Sports dimanche
- 23:22 The Observers
- 23:30 Le journal
- 23:42 Le Paris des arts
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Słowo o Ewangelii
- 10:10 Tedë jo
- 10:25 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:28 Pogoda
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:00 Droga
- 18:30 Panorama
- 18:47 Panorama sport
- 18:52 Pogoda
- 18:53 Czytanie przed spaniem
- 19:00 Cały ten sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Barka
- 10:21 Pogoda
- 10:25 Twórcze horyzonty
- 10:51 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju ("Talerzyk" - Raz Dwa Trzy)
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Języczek u wagi (Stopnie pokrewieństwa)
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Przyroda - wędka - przygoda (Szczupaki z Biebrzy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas (Znacznie powyżej średniej)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:30 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 17:39 Arka
- 18:00 Magazyn sportowy
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Europa z bliska
- 19:03 Stacja innowacja (127)
- 19:18 Polacy światu (Erazm Bogoria-Skotnicki)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (Znacznie powyżej średniej)
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:01 Wielkopolska każdego dnia (18 sierpnia)
- 10:04 Poza miastem - Europejska wieś
- 10:20 Szlakiem Kolberga (Krzesimir Dębski)
- 10:46 Podróże po Wielkopolsce
- 11:00 Wiek to tylko liczba
- 11:23 Wielkopolska każdego dnia (18 sierpnia)
- 11:28 Prognoza pogody
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:35 Prognoza pogody
- 11:36 Z życia Kościoła
- 11:53 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (18 sierpnia)
- 14:45 Wielkopolski informator ekologiczny
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:39 Teleskop kulturalny
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Snooker: Międzynarodowe Mistrzostwa Snookera Pol.And Open - Lwówek 2024 - finał
- 21:31 Prognoza pogody
- 21:34 Teleskop
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Wielkopolska każdego dnia (18 sierpnia)
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:05 Tym żyje wieś
- 10:15 Astronarium
- 10:40 Przystanek Kultura
- 11:00 Piosenka u Ciebie
- 11:20 Kuchnia polskich Żydów
- 11:45 Przegląd ukraiński
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Siostrzane Kościoły
- 14:50 Panorama litewska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tydzień białoruski
- 17:25 U źródeł wiary
- 17:50 Warto tam być
- 17:55 Słownik polsko@polski
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Żyjący Kościół
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie