Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Nie taki internet straszny
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Ligowskich w Matczynie)
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Bezbłędnie (Husky)
- 18:00 Jedz na zdrowie (Nadciśnienie a dieta)
- 18:15 RoberTeka
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Sport
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:10 Winda regionu (Lubawa Hullo Sala Zabaw)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Informacje kulturalne
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Blachnicki. Życie i światło
- 11:00 Nie tylko Gustlik
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Przechodzimy do historii (Z miłości do kawalerii)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Polacy w kosmosie (Układ Słoneczny)
- 17:25 Prosto z lasu (15/24)
- 17:40 Pokochaj Grudziądz
- 18:00 Zakochaj się w Polsce (Ostrów Lednicki)
- 18:23 Razem dla regionu (Młyn Wiedzy)
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:46 Pogoda
- 18:50 Z miłości do zwierząt
- 19:05 Całkiem niezła historia (Nieoczekiwana zmiana miejsc)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 19:45 Całkiem niezła historia
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 10:00 Sport
- 10:10 Przegląd tygodnia
- 10:35 Pamiętajcie o ogrodach
- 10:47 Całkiem niezła historia
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Twój punkt widzenia
- 11:53 Obalamy mity medyczne
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Prognoza pogody
- 14:36 Spotkania w świecie ciszy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 Muzealne opowieści
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Psia służba
- 17:23 Leśny kalejdoskop
- 17:36 Nad Odrą
- 18:23 Siewcy słowa
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:51 Ichtis
- 19:06 Piosenka u Ciebie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:30 Informacje lubuskie - podsumowanie dnia
- 21:45 Sport weekend
- 21:56 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Z miłości do zwierząt
- 14:53 Języczek u wagi (Nazwiska)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 O papierze, który zyskał miano wiecznotrwałego
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tajemniczy świat zwierząt (24)
- 17:07 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii ("Nadzieja umiera ostatnia")
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:47 Krzemieniec Juliusza Słowackiego
- 21:31 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:46 Magazyn sportowy
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:31 Aktualności - flesz
- 16:35 Pogoda
- 16:36 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 4)
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moda na język polski (Gwara warszawska)
- 17:22 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 5)
- 17:34 Z życia regionu (33. Rajd Rzeszowski)
- 17:59 Koncerty Telewizji Rzeszów (Jednego Serca Jednego Ducha 2024)
- 21:31 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:01 Prosto z lasu
- 10:15 Teraz wieś
- 10:41 Agro-Fakty
- 10:54 Poznaj region (Perła Żeliszowa)
- 11:00 Nad Odrą
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Szlachetne zdrowie
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce (Zbiornik Jeziorsko)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Szlakiem drewnianych kościołów (Oborniki)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ostatnie takie trio
- 17:44 Wschód
- 21:31 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Agro-Fakty
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Koło się kręci (Sprawca nieznany...)
- 14:42 Odkrywamy Małopolskę
- 14:45 Kronika dnia (18)
- 14:57 Pogoda (18)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Kronika dnia (18)
- 16:42 Pogoda (18)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (18)
- 17:02 Raport pogodowy (18)
- 17:05 Działo się w Krakowie
- 17:07 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Cukier)
- 17:33 Sceny z Wajdy. Kamera Wajdy
- 18:24 Felieton
- 18:30 Kronika (18)
- 18:51 Bliżej polityki
- 19:05 Pogoda (18)
- 19:08 Raport pogodowy (18)
- 19:11 Kiepura sercem w Małopolsce
- 19:21 Piosenka dla Jana Kiepury
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:30 Program lokalny
- 21:32 Kronika (18)
- 21:52 Pogoda (18)
- 21:54 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Agrokurier
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Ginące zawody
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:40 Minutka ze słowem
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nad Odrą
- 17:50 Agrokurier
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Kurier opolski
- 18:45 Pogoda
- 18:50 Sport opolski
- 19:10 7 dni opolskie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Minutka ze słowem
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Pogoda w regionie
- 11:01 Świętokrzyskie Espresso
- 11:31 Nasz Kościół
- 11:51 Siewcy słowa
- 11:57 Pogoda w regionie
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje
- 14:36 Pogoda w regionie
- 14:37 Zmiana biegu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Astronarium
- 17:25 Prosto z lasu
- 17:38 Świętokrzyskie Espresso
- 18:08 Odkryj regiony
- 18:29 Informacje
- 18:50 Pogoda w regionie
- 18:51 Na tropach historii
- 19:03 Sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Informacje
- 21:51 Pogoda w regionie
- 21:52 Szlakiem drewnianych kaplic
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Portret z pamięci (Tadeusz Robak)
- 15:00 Dożynki Wojewódzkie Łódzkie 2024
- 16:31 Misja OGRÓD
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ale to już było: Reportaż (5)
- 17:14 Historie z pasją
- 17:26 Portret z pamięci (Barbara Dembińska)
- 17:56 Skarby Łodzi (18)
- 18:04 Depozyt wiary
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:49 Sport
- 18:55 Pogoda
- 18:59 LOFT
- 19:19 Skarby Łodzi (25)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:49 Pogoda
- 21:53 Skarby Łodzi (4)
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Program lokalny
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Trzcina, ryby i grzyby
- 17:30 Credo
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:05 Credo
- 19:10 Na końcu świata
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:00 Słowo życia ((Mt 19, 13-15) Jezus błogosławi dzieci)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Nowa Ewangelizacja (Droga, część 11 - Deszcz będzie dla Was błogosławieństwem)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Inż. Stefan Bryła)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Święty na każdy dzień (17 sierpnia wspomnienie św. Jacka, prezbitera)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:20 Muzyczne chwile
- 02:30 Manna z Nieba (Chleb Życia)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Bogusław Szul-Skjöldkrona)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Polski punkt widzenia
- 04:40 Odpowiedzialni za Kościół (Pierwszy Kongres Różańcowy Diecezji Ełckiej)
- 05:05 Szlak Miłosierdzia
- 06:00 Jestem mamą (Zostać harcerzem)
- 06:15 Mocni w wierze (Droga donikąd?)
- 06:40 Muzyczne chwile
- 06:50 Regał (Ksiądz Redaktor)
- 07:15 Podobni do ewangelicznego siewcy
- 07:45 Ocalić od zapomnienia (Aleksandra Milanowska)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (18 sierpnia 1944)
- 08:00 Słowo życia ((J 6, 51-58) Chleb żywy, który zstąpił z nieba)
- 08:05 Polski punkt widzenia
- 08:25 Święty na każdy dzień (18 sierpnia wspomnienie bł. Sancji Szymkowiak, zakonnicy)
- 08:30 Communio sanctorum
- 09:00 Prymas Stefan Wyszyński (3)
- 09:10 Spotkanie z Magdą Buczek
- 09:15 Manna z Nieba (Chleb Życia)
- 09:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Koncert życzeń
- 16:50 Wypaczone sumienia
- 17:30 Sól ziemi (Cenniejsze niż złoto)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Jan Romocki "Bonawentura")
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Krótka historia zbawienia - Bóg spotyka się z człowiekiem (Tajemnica Wcielenia)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Retrospekcja (Naród - wspólnota historyczna i etyczna)
- 21:45 Stan bezpieczeństwa państwa (Zwiększenie liczebności Wojska Polskiego)
- 21:55 Święty na każdy dzień (18 sierpnia wspomnienie bł. Sancji Szymkowiak, zakonnicy)
- 01:25 Hesher
- 03:20 Uśmiechnij się 3 (1)
- 03:30 Miłosny trójkąt (20)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (17)
- 06:00 Yattaman (Wyspa Robinsona)
- 06:30 Yattaman (Wyprawa na biegun)
- 06:55 Yattaman (Detektyw)
- 07:25 Yattaman (Wyspa diabła)
- 07:50 Prawo do narodzin (126)
- 08:20 Uśmiechnij się 3 (6)
- 08:25 Prawo do narodzin (127)
- 08:50 Uśmiechnij się 3 (2)
- 08:55 Prawo do narodzin (128)
- 09:25 Uśmiechnij się 3 (4)
- 09:30 Prawo do narodzin (129)
- 10:00 Yattaman (Wyścig)
- 10:25 Yattaman (Dobry bandyta)
- 10:55 Gigi (Super strzał)
- 11:25 Gigi (Wielkie wyzwanie)
- 11:50 Stolik dla trojga (15)
- 12:50 Corleone (1)
- 13:55 Corleone (2)
- 14:50 Uśmiechnij się (20)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Letnie wino
- 22:45 Uśmiechnij się (8)
- 22:55 Uśmiechnij się (6)
- 23:05 Uśmiechnij się (4)
- 23:15 Uśmiechnij się 3 (2)
- 23:20 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Kupiec wenecki
- 01:00 Tajski bokser
- 02:35 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_1)
- 02:55 Mroczne historie magazynowe (4)
- 04:35 Coś śmiesznego (Kabaret Ani Mru-Mru)
- 05:00 Na osi (502)
- 05:40 Uśmiechnij się (12)
- 05:45 Świat z powietrza (1)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Niedźwiedziopies)
- 07:05 Simba lwi Król (24)
- 07:30 Plastelinkowy angielski (21)
- 07:45 Plastelinkowy angielski (22)
- 08:00 Władca zwierząt (14)
- 08:55 Władca zwierząt (15)
- 09:55 Uśmiechnij się (5)
- 14:15 Mała doboszka (5)
- 15:10 Mała doboszka (6)
- 16:10 Mała doboszka (7)
- 17:05 Mała doboszka (8)
- 20:00 Ucieczka (Richard)
- 20:55 Ucieczka (Kasia)
- 21:50 Malibu - atak rekinów
- 23:35 Na osi (502)
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 01:50 Sukovitá duše
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Ignis Brunensis 2010
- 03:55 Veselá prasátka
- 04:20 Tlačenka poprvé v životě
- 04:50 Spolu na hranici (Skleněné pohraničí)
- 05:15 Etiketa (Oslovování)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Jeden tón je tvůj
- 06:35 Muži nestárnou
- 08:15 Chalupáři (9)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (13)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kdo probudí Pindruše ...?
- 14:05 Perníkářka a Větrný mládenec
- 14:40 Žalobnická pohádka
- 15:15 Rebelové
- 18:10 Chalupáři (10)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent (2)
- 21:40 Archiv
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (4)
- 01:00 Piráti: Skutečný příběh
- 01:55 Holubinky a ryzce
- 02:20 Jarošov nad Nežárkou
- 02:45 Slavíčci podruhé
- 03:25 Historie.cs
- 10:50 Neznámý Alain Delon
- 11:45 Válka se Zemí
- 14:05 Křížové cesty (Setkání)
- 14:35 Alžběta II. zblízka
- 15:20 Pozoruhodné dějiny Francie (1)
- 16:20 Oscar
- 17:40 Vztahy a pouta v přírodě
- 18:35 Krásné drsné Irsko
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 3: 10 Vlak do Yumy
- 22:05 Také andělé jedí fazole
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:33 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Archiv ČT24 (Lipno je naše moře)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zkraje
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:09 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:15 Newsroom ČT24 - Podcasty
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 04:55 Cyklistika ČR 2024 (MTB Cup Ostrava)
- 05:15 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 05:35 Dačického 12
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Svět motorů
- 07:40 BBV po 25 letech
- 07:50 Panorama
- 04:00 Mikulov
- 04:20 Závan východního větru
- 04:45 Divadlo žije!
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (6)
- 21:10 Člověk proti zkáze
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a vrabec)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari II (3)
- 06:40 Pošťák Pat a oslava
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Pohádky noci
- 12:30 Tlapková patrola
- 12:55 Tlapková patrola
- 13:20 U6 - Úžasný svět techniky
- 13:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:10 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:35 Šmoulové
- 14:55 Fazolčina kavárna II
- 15:20 Kamarádi z koše
- 15:30 Dynotrax Turbo
- 15:55 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:20 Tlapková patrola
- 16:40 Tlapková patrola
- 17:05 Ovečka Shaun II
- 17:15 Pan Tau (13)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak za sebou zabouchl dveře)
- 18:55 Zafari II (4)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (18)
- 19:40 B.O.T. a příšerky
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Dobrodružství v podzemí)
- 19:57 Przerwa w transmisji 19:57-06:00