Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 U Pana Boga za miedzą
- 02:45 Za horyzontem
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:40 Rok w ogrodzie extra
- 13:00 Sekretne życie kotów 2 (6)
- 14:00 Złoty chłopak (233)
- 14:55 Jaka to melodia? (5195)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (799)
- 16:05 Dziedzictwo (326)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5335)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (187)
- 21:10 07 zgłoś się (Morderca działa nocą)
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (59)
- 01:00 Pasażerka
- 02:15 Słowacja - zabici kochankowie
- 03:20 Rodzinka.pl (Zabawa w chowanego)
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (3011)
- 12:30 Koło fortuny (1636)
- 13:15 Akacjowa 38 (409)
- 14:05 Va banque (749)
- 14:35 Na sygnale (Jedno życzenie)
- 15:05 M jak miłość (1805)
- 16:00 Koło fortuny (1637)
- 16:35 Familiada (2873)
- 17:15 Miłość i nadzieja (14)
- 18:10 Va banque (750)
- 18:45 Akacjowa 38 (434)
- 19:35 Barwy szczęścia (3011)
- 20:10 Mój przyjaciel szpieg
- 21:55 Na sygnale (Cios w serce)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (60)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Na wszelki WYPADEK! (Użądlenia owadów)
- 08:25 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (3)
- 08:50 W Polskę jedziemy (Półwysep Helski)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:49 Ludzie z Mazowsza
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:12 Podróże z historią (Bursztynowym szlakiem)
- 17:45 Moja historia
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:10 Łączy nas wieś mazowiecka
- 19:33 Z wieszaka historii (Był sobie but...)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:15 Glass
- 03:05 Zjedz Alaskę (1)
- 03:35 Nasz nowy dom (249)
- 04:40 Disco Gramy (6281)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 10:30 Dlaczego ja? (Palące zauroczenie)
- 11:30 Gliniarze (K.O.)
- 12:35 Gliniarze (Przemoc)
- 13:35 Trudne sprawy (Mamusia)
- 14:40 Dlaczego ja? (Więzień)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:20 Pogoda
- 16:25 Interwencja (5471)
- 16:35 Gliniarze (Córka marnotrawna)
- 17:35 Sekrety rodziny (Powidoki)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (821)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Faceci w czerni 3
- 14:00 Gliniarze (Pułapka)
- 15:00 Na ratunek 112 (Głód)
- 15:30 Na ratunek 112 (Upokorzony)
- 23:05 Operacja Overlord
- 00:00 Miasto śmierci
- 02:15 Dzielnica strachu 6 (Księżniczki)
- 03:20 Zobacz to!: Menu na miarę (3)
- 12:00 Nie igraj z aniołem (3)
- 13:00 Zaklinaczka duchów (8)
- 20:00 Terminator: Genisys
- 08:05 Smerfy (Koniczynkowe smerfy/Drzemka dla urody)
- 08:45 Smerfy (Najdroższa mumia)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Sekretny przepis babci)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Kukurydziany labirynt)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Halloweenowe przyjęcie)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Idealny portret)
- 09:55 Bing 4 (Książki)
- 10:05 Bing 4 (Skakanka)
- 10:10 Bing 4 (Amonit)
- 10:30 Baranek Shaun (19)
- 10:35 Baranek Shaun (24)
- 10:37 Baranek Shaun (Pranie)
- 10:40 Baranek Shaun (Kłopoty z traktorem)
- 10:50 Baranek Shaun (Wykrywacz metalu)
- 10:55 Milo (Malarz pokojowy Milo)
- 11:05 Milo (Archeolog Milo)
- 11:30 Blue (Wagonikowa przejażdżka)
- 11:40 Blue (Taxi)
- 11:45 Blue (Plaża)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Obóz przygody: Tyrolka/Obóz przygody: Wędrówka w kanionie)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Najważniejsze jest życie)
- 23:00 Samson
- 00:50 Walker: Strażnik Teksasu (17)
- 01:45 Walker: Strażnik Teksasu (18)
- 02:45 Walker: Strażnik Teksasu 2 (1)
- 03:40 Rekrut 6 (1)
- 04:35 Rysa (8)
- 05:20 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki (7)
- 07:00 Rekrut 5 (20)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (11)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (12)
- 09:55 Rekrut 5 (20)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (13)
- 11:45 Agenci NCIS 17 (14)
- 12:40 Rekrut 5 (21)
- 13:40 Agenci NCIS: Hawaje (21)
- 16:20 Walker: Strażnik Teksasu (18)
- 17:15 MacGyver (1)
- 18:10 MacGyver (2)
- 19:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (1)
- 00:00 Dzika Francja (1)
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 5 (3)
- 01:55 W okowach mrozu 6 (19)
- 02:45 Malownicze trasy kolejowe 5 (3)
- 03:30 Serengeti 2 (1)
- 04:20 W okowach mrozu 6 (12)
- 05:05 Dzika Francja (1)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 4 (2)
- 06:30 W okowach mrozu 6 (20)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 5 (4)
- 08:30 Serengeti 2 (2)
- 09:40 W okowach mrozu 6 (13)
- 12:40 Serengeti 2 (2)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 5 (4)
- 14:45 W okowach mrozu 6 (20)
- 15:50 Życie na pustkowiu 7 (11)
- 18:45 Serengeti 3 (1)
- 19:55 Starożytne mocarstwa (6)
- 20:55 Życie na pustkowiu (1)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (14)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 3 (4)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj, dziadku)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 00:45 Ghostforce (Meta & Lik / Ciastpłomień)
- 01:10 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 01:35 Taffy 2 (Podróż do wnętrza misia)
- 01:45 Taffy 2 (Kret)
- 01:50 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 02:00 Taffy 2 (Brelok)
- 02:05 Taffy 2 (Szop za okup)
- 02:10 Płazowyż 2 (21)
- 02:35 Płazowyż 2 (22)
- 02:55 Płazowyż 2 (Polcia na gigancie/Karawana zwana pożądaniem)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig Pokamora)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig królewski)
- 04:00 Dronersi 2 (Wyścig rycerza Aqua)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Kradzież włosów z nosa)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Przesilenie)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 05:45 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 05:50 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Optigami)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Emobańkor)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (Na wolności)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (Rodzinny obiad/ Zwycięzcy)
- 07:55 Potworna robota (Tuszowanie faktów)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Połykacz serc)
- 22:45 Taffy 2 (Mucha)
- 22:50 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 23:00 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 23:15 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 23:20 Taffy 2 (Majętna magia)
- 23:30 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 23:35 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 00:50 Gorzka siedemnastka
- 02:35 Minuta po śmierci
- 04:05 To, co ukryte
- 05:35 Zakończenie programu
- 06:00 Droga pod wiatr
- 07:30 Kochankowie z Księżyca
- 09:00 Trzy kule
- 10:30 Cesarz
- 12:05 Pan Pip
- 14:00 Spisek
- 16:00 Agora
- 18:05 Maudie
- 20:00 Maria Antonina
- 22:00 Pewny kandydat
- 23:50 She's a Criminal
- 00:10 Tajemnice Brokenwood 4 (1)
- 02:10 Lewis (1)
- 02:55 Harry Wild (8)
- 03:50 Milczący świadek 21 (7)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 8 (8)
- 05:30 Obiady piątkowe 5 (3)
- 06:00 Śmierć pod palmami 5 (5)
- 07:05 Ojciec Brown 9 (5)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 23 (1)
- 09:50 Lewis (1)
- 12:05 Śmierć pod palmami 5 (5)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 23 (1)
- 15:00 Lewis (1)
- 16:00 Lewis (2)
- 17:00 Ojciec Brown 9 (6)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 23 (2)
- 19:55 Śmierć pod palmami 5 (6)
- 22:50 Sanditon 3 (1)
- 23:55 Profesor T (5)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 11:05 Celnicy (1)
- 11:35 Celnicy (2)
- 20:00 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 21:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 21:55 Rekin Mutant
- 00:05 Magia nagości 7 (2)
- 01:15 Magia nagości. Norwegia (5)
- 02:00 I love kabaret (2)
- 03:00 I love kabaret (7)
- 04:00 I love kabaret (3)
- 04:55 I love kabaret (6)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (4)
- 06:00 Gadżet show (2)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:50 Poranny rogal (60)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 07:40 Poranny rogal (57)
- 14:25 M.A.S.H. (Zapach muzyki)
- 15:00 M.A.S.H. (Patent nr 4077)
- 15:35 M.A.S.H. (Herbata i empatia)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (10)
- 23:00 Magia nagości. Hiszpania (8)
- 00:00 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 00:50 Na osi (1093)
- 01:15 Dzika kuchnia (7)
- 01:50 Dzika kuchnia (1)
- 02:25 Dzika kuchnia (2)
- 02:55 Dzika kuchnia (3)
- 03:25 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Na osi (1093)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (3)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 14:00 Giganty na drogach (9)
- 15:00 Giganty na drogach (10)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (3)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (4)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 04:00 Australijscy poszukiwacze złota (5)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 18:00 Celnicy 3 (2)
- 19:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 04:20 Wielkie projekty 13 (5)
- 05:10 Sarah Beeny: nowe życie na wsi 2 (3)
- 06:00 Bake off: zawodowcy 6 (3)
- 07:05 Głodni sukcesu (3)
- 12:35 Głodni sukcesu (3)
- 13:40 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (3)
- 14:45 Bake off: zawodowcy 6 (3)
- 15:50 Mistrzowie ceramiki 6 (1)
- 18:50 Głodni sukcesu (3)
- 19:55 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (3)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Najpyszniejsza tarta / Pod presją)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nie ma jak w domu / Królewskie wspomnienie)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Burzowe popołudnie Alicji / Wyprawa do Lasu Tulibulw)
- 01:30 Spidey i superkumple (Wolność na gigancie / Katastrofalny dinozaur Zielonego Goblina)
- 01:55 Spidey i superkumple (Spidey sprząta!/ O, nie! Pomidory!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Czysta moc / Doc Ock i Muzoboty)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (HALT, Tygrysie!/ Musisz być Kitten Me!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Kooky Paleontolog!/ To mój dżem!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Dino Safari)
- 04:00 Eureka! (Siła Pepper / Motylaki)
- 04:30 Eureka! (Porażka/ Kanion)
- 05:00 Eureka! (Kichający Maciek / Nowa skała)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Nieuczęszczany szlak / Vardavar!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Urodziny Goofy'ego... w kosmosie!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Daisy i zagubiony sen/ Wielkie zdjęcie Daisy)
- 07:00 Blue 3 (124)
- 07:10 Blue 3 (125)
- 07:20 Blue 3 (126)
- 07:30 Blue 3 (127)
- 07:40 Blue 3 (128)
- 07:50 Blue 3 (Ziemia)
- 12:00 Pupstruction (Przygody w Bulldozing / Safe and Hound)
- 12:30 Blue 3 (Historie)
- 12:40 Blue 3 (Pacynki)
- 12:50 Blue 3 (Ćwiczenia)
- 13:00 Blue 3 (Piasko-ptak)
- 13:10 Blue 3 (142)
- 13:20 Blue 3 (143)
- 13:30 Straż Ekipa (Niezłe bagno/ Sztuka przyjaźni)
- 14:00 Spidey i superkumple (50)
- 14:30 Lwia Straż (13)
- 15:00 Lwia Straż (14)
- 15:30 Superkoty (Fajerwerkowa obawa/ Serowe drzewa)
- 16:00 Pupstruction (Śmierdzący dom/ Dylemat wywrotki)
- 16:30 Pupstruction (Brygada cukierników / Remiza na kółkach)
- 17:00 Blue 3 (124)
- 17:10 Blue 3 (125)
- 17:20 Blue 3 (126)
- 17:30 Blue 3 (127)
- 17:40 Blue 3 (128)
- 17:50 Blue 3 (Ziemia)
- 00:10 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 00:35 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj, dziadku)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (Space Chcikens In Space S1)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (25)
- 02:35 Duch i nas dwóch (7)
- 03:00 Duch i nas dwóch (8)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (35)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (36)
- 04:50 Duch i nas dwóch (16)
- 05:15 Duch i nas dwóch (17)
- 05:35 Robale ziomale (Dzieło sztuki / Opiekunka)
- 06:00 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 06:05 Taffy 2 (Zagubieni w dżungli)
- 06:10 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 06:25 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 06:35 Taffy 2 (Pamiątka)
- 06:40 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 06:55 Płazowyż (Dzieci zarodnika/Anna roku)
- 07:25 Płazowyż (Znowu razem)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Ostatni dzień lata, część 2)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Prezent dla przyjaciela/ Trauma)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Proszę o ciszę!/ Zemsta Chipa)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Czipokalipsa)
- 12:20 Taffy (Pies na piątkę)
- 12:30 Taffy (Rywal)
- 12:35 Taffy (Wysokie loty)
- 12:50 Taffy (Lustrzany dom)
- 12:55 Taffy (Trening zbieracza)
- 13:05 Taffy (Powrót Chudego)
- 13:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Biały kot)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Felix)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Rodzinne wakacje/Smalec Murphy'ego)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Sekretne życie Kici)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Magiczna kulka)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 17:45 Molly i Duch 2 (Polowanie na Słowozmorka/ Co jeden Darryl, to nie dwóch)
- 18:15 Molly i Duch 2 (Sztuka wiary w siebie/ Niezapomniany napój)
- 18:45 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 18:55 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 19:00 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 19:15 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 19:25 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 19:30 Taffy 2 (Walka o medal)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe 2 (Wojna golfowa)
- 00:05 Blue 2 (21)
- 00:15 Blue 2 (22)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (13)
- 00:40 Kolorklocki (4)
- 00:45 Blue 2 (14)
- 00:55 Piotruś Królik (11)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (39)
- 01:20 Psi Oddział (10)
- 01:35 Blue 2 (1)
- 01:40 Blue 2 (2)
- 01:50 Blue 2 (3)
- 02:00 Blue (49)
- 02:05 Tosia i Tymek (69)
- 02:20 Blue 2 (24)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 02:40 Kręciołki (80)
- 02:50 Teletubisie (44)
- 03:05 Blue (29)
- 03:10 Blue (30)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (27)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (12)
- 03:45 Tosia i Tymek (1)
- 03:55 Tosia i Tymek (2)
- 04:10 Blue (13)
- 04:15 Blue (14)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (46)
- 04:35 Blue 2 (5)
- 04:45 Blue (50)
- 04:50 Blue (23)
- 05:00 Superpyra (13)
- 05:05 Superpyra (14)
- 05:15 Kolorklocki (2)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (16)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (19)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 05:50 W Papierowej Krainie (34)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (13)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (43)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (41)
- 06:50 Superpyra (51)
- 07:00 Blue 2 (10)
- 07:05 Blue (44)
- 07:15 Blue (10)
- 07:25 Blue (11)
- 07:35 Blue (12)
- 07:40 Blue (23)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (8)
- 08:05 Matklocki 2 (26)
- 08:15 Blue (30)
- 08:20 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 08:30 Blue 2 (10)
- 08:40 Psi Oddział (2)
- 08:55 Tosia i Tymek (13)
- 09:10 Piotruś Królik (16)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (13)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (10)
- 09:50 Kręciołki (52)
- 10:00 Teletubisie (60)
- 10:15 Blue 2 (20)
- 10:25 Yakka Dee 5 (5)
- 10:30 Yakka Dee 5 (6)
- 10:40 Blue 2 (22)
- 10:50 Matklocki 2 (21)
- 10:55 Matklocki (28)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (34)
- 11:15 W Papierowej Krainie (34)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (17)
- 11:50 Superpyra (31)
- 12:00 Blue 2 (15)
- 12:10 Blue (22)
- 12:15 Blue (25)
- 12:25 Blue (2)
- 12:35 Blue 2 (15)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (10)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (19)
- 13:05 Blue 2 (40)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (33)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (39)
- 13:40 Psi Oddział (10)
- 13:55 Blue 2 (1)
- 14:05 Blue 2 (2)
- 14:15 Blue 2 (3)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (5)
- 14:35 Blue 2 (29)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (34)
- 15:15 W Papierowej Krainie (35)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (19)
- 15:50 Blue (23)
- 16:00 Blue (26)
- 16:10 Blue (27)
- 16:20 Matklocki (19)
- 16:25 Blue 2 (19)
- 16:35 Kolorklocki (7)
- 16:40 Kolorklocki (8)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (14)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (20)
- 17:10 Blue 2 (41)
- 17:15 Piotruś Królik (12)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (40)
- 17:45 Psi Oddział (11)
- 18:00 Blue 2 (4)
- 18:10 Blue 2 (5)
- 18:15 Blue 2 (6)
- 18:25 Tosia i Tymek (5)
- 18:40 Blue 2 (30)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (6)
- 19:00 Kręciołki (82)
- 19:15 Teletubisie (46)
- 19:30 Blue (27)
- 19:40 Blue (28)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (28)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (13)
- 20:20 Tosia i Tymek (3)
- 20:30 Tosia i Tymek (4)
- 20:45 Blue 2 (25)
- 20:55 Blue 2 (26)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (47)
- 21:15 Blue 2 (7)
- 21:25 Blue 2 (8)
- 21:35 Superpyra (15)
- 21:40 Superpyra (16)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (20)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (21)
- 22:10 Kolorklocki (4)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 22:30 W Papierowej Krainie (36)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (34)
- 22:55 W Papierowej Krainie (35)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (19)
- 23:35 Matklocki (19)
- 23:40 Blue 2 (14)
- 23:50 Blue (23)
- 23:55 Blue 2 (28)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 02:15 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 02:25 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 03:45 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 04:00 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 04:25 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 05:00 Bernard 2 (54)
- 05:05 Bernard 2 (55)
- 05:10 Bernard 2 (57)
- 05:15 Bernard 2 (59)
- 05:20 Bernard 2 (60)
- 05:25 Bernard 2 (61)
- 05:30 Bernard 2 (62)
- 05:35 Bernard 2 (63)
- 05:40 Bernard 2 (65)
- 05:45 Bernard 2 (67)
- 05:50 Bernard 2 (68)
- 06:00 Bernard 2 (69)
- 06:05 Bernard 2 (70)
- 06:10 Bernard 2 (72)
- 06:15 Bernard 2 (74)
- 06:20 Bernard 2 (75)
- 06:25 Bernard 2 (76)
- 06:30 Bernard 2 (77)
- 06:35 Bernard 2 (78)
- 06:40 Bernard 2 (80)
- 06:45 Bernard 2 (82)
- 06:50 Bernard 2 (83)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard 2 (84)
- 11:05 Bernard 2 (85)
- 11:10 Bernard 2 (87)
- 11:15 Bernard 2 (89)
- 11:20 Bernard 2 (90)
- 11:25 Bernard 2 (91)
- 11:30 Bernard 2 (92)
- 11:35 Bernard 2 (93)
- 11:40 Bernard 2 (95)
- 11:45 Bernard 2 (97)
- 11:50 Bernard 2 (98)
- 11:55 Bernard 2 (99)
- 12:00 Bernard 2 (100)
- 12:05 Bernard 2 (101)
- 12:10 Bernard 2 (103)
- 12:15 Bernard 3 (105)
- 12:20 Bernard 3 (106)
- 12:30 Bernard 3 (107)
- 12:35 Bernard 3 (109)
- 12:40 Bernard 3 (111)
- 12:45 Bernard 3 (112)
- 12:50 Bernard 3 (114)
- 13:00 Bernard 3 (115)
- 13:05 Bernard 3 (117)
- 13:10 Bernard 3 (119)
- 13:15 Bernard 3 (120)
- 13:20 Bernard 3 (122)
- 13:30 Bernard 3 (123)
- 13:35 Bernard 3 (125)
- 13:40 Bernard 3 (127)
- 13:45 Bernard 3 (128)
- 13:50 Bernard 3 (130)
- 14:00 Power Players (3)
- 14:25 Power Players (4)
- 14:40 Power Players (5)
- 15:00 Power Players (6)
- 15:25 Power Players (7)
- 15:40 Power Players (8)
- 16:00 Power Players (9)
- 16:20 Power Players (10)
- 16:40 Power Players (11)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (12)
- 20:25 Power Players (13)
- 20:40 Power Players (14)
- 21:00 Power Players (15)
- 21:25 Power Players (16)
- 21:35 Power Players (17)
- 22:00 Power Players (18)
- 22:20 Power Players (19)
- 22:35 Power Players (20)
- 23:00 Bernard 3 (131)
- 23:05 Bernard 3 (132)
- 23:10 Bernard 3 (134)
- 23:15 Bernard 3 (136)
- 23:20 Bernard 3 (137)
- 23:25 Bernard 3 (138)
- 23:30 Bernard 3 (139)
- 23:35 Bernard 3 (140)
- 23:40 Bernard 3 (142)
- 23:45 Bernard 3 (144)
- 23:50 Bernard 3 (145)
- 00:00 Świat elfów
- 00:03 Kolorowa magia
- 00:05 Wakacje
- 00:07 Świat elfów
- 00:10 Opowieści warzywne
- 00:13 Zwierzęta
- 00:15 Świat podwodny
- 00:17 Teraz się bawimy
- 00:19 Opowieści warzywne
- 00:22 Kolorowe koło
- 00:25 Opowieści warzywne
- 00:27 Sunville
- 00:30 Wstawaj!
- 00:32 Jaki jest twój zawód ?
- 00:35 Świat podwodny
- 00:38 Kolorowe koło
- 00:40 Wakacje
- 00:42 Jaki jest twój zawód ?
- 00:45 Towarzysze zabawy
- 00:49 Kolorowe koło
- 00:51 Towarzysze zabawy
- 00:54 Świat podwodny
- 00:57 Towarzysze zabawy
- 01:00 Opowieści warzywne
- 01:02 Świat podwodny
- 01:05 Safari
- 01:07 Morskie przygody
- 01:10 Indie
- 01:14 Zwierzęta
- 01:16 Świat podwodny
- 01:19 Zwierzęta
- 01:22 Świat elfów
- 01:26 Sport, sport, sport
- 01:30 Świat podwodny
- 01:35 Puffy i Tubby
- 01:38 Miejskie życie
- 01:40 Przygody w przestrzeni
- 01:43 Mini opowiadania
- 01:45 Towarzysze zabawy
- 01:49 Morskie przygody
- 01:52 Puffy i Tubby
- 01:55 Jak podróżujemy
- 01:58 Galaktyczni turyści
- 02:00 Indie
- 02:05 Muzeum
- 02:07 Oli - cykle natury
- 02:10 Grupy
- 02:13 Muzeum
- 02:15 Sunville
- 02:18 Kolorowe koło
- 02:20 Sunville
- 02:23 Kącik naukowy
- 02:25 Urocze miejsca
- 02:27 Panni i Fanni
- 02:30 Przygody w przestrzeni
- 02:33 Safari
- 02:35 Miejskie życie
- 02:38 Kolorowe koło
- 02:40 Muzeum
- 02:43 Kącik naukowy
- 02:45 Grupy
- 02:47 Opowieści warzywne
- 02:50 Kolorowa magia
- 02:53 Kolorowa magia
- 02:56 Posłuchaj tego
- 02:59 Puffy i Tubby
- 03:03 Kącik naukowy
- 03:06 Opowieści warzywne
- 03:08 Urocze miejsca
- 03:11 Świat zwierząt
- 03:13 Posłuchaj tego
- 03:15 Urocze miejsca
- 03:19 Ding Dang Dong
- 03:22 Świat zwierząt
- 03:24 Taniec
- 03:27 Mini opowiadania
- 03:30 Ding Dang Dong
- 03:33 Jak podróżujemy
- 03:36 Opowieści warzywne
- 03:38 Świat zwierząt
- 03:41 Taniec
- 03:43 Sport, sport, sport
- 03:46 Jaki jest twój zawód ?
- 03:49 Mini opowiadania
- 03:51 Ding Dang Dong
- 03:54 Przygody w przestrzeni
- 03:59 Ding Dang Dong
- 04:02 Opowieści warzywne
- 04:05 Świat elfów
- 04:08 Urocze miejsca
- 04:11 Sunville
- 04:14 Wakacje
- 04:17 Świat podwodny
- 04:20 Wakacje
- 04:23 Świat podwodny
- 04:25 Towarzysze zabawy
- 04:28 Kolorowe koło
- 04:31 Opowieści warzywne
- 04:34 Sunville
- 04:37 Kolorowe koło
- 04:40 Teraz się bawimy
- 04:42 Towarzysze zabawy
- 04:45 Opowieści warzywne
- 04:47 Kolorowe koło
- 04:50 Teraz się bawimy
- 04:53 Kolorowe koło
- 04:56 Wakacje
- 04:59 Wakacje
- 05:02 Opowieści warzywne
- 05:04 Wakacje
- 05:06 Kolorowe koło
- 05:09 Opowieści warzywne
- 05:11 Kolorowe koło
- 05:14 Posłuchaj tego
- 05:17 Kolorowa magia
- 05:20 Jaki jest twój zawód ?
- 05:23 Miyu i Litto
- 05:25 Kącik naukowy
- 05:27 Kolorowe koło
- 05:30 Urocze miejsca
- 05:33 Miyu i Litto
- 05:36 Posłuchaj tego
- 05:39 Miyu i Litto
- 05:42 Jaki jest twój zawód ?
- 05:45 Posłuchaj tego
- 05:47 Miyu i Litto
- 05:50 Safari
- 05:52 Kącik naukowy
- 05:55 Kolorowa magia
- 05:58 Muzeum
- 06:01 Kolorowe koło
- 06:04 Jaki jest twój zawód ?
- 06:07 Posłuchaj tego
- 06:10 Kolorowe koło
- 06:13 Jaki jest twój zawód ?
- 06:16 Wesołe królestwo
- 06:19 Restauracja
- 06:22 Drużyna lalek
- 06:25 Hubbi się tym zajmie
- 06:28 Dotty i Kitty
- 06:32 Świat zabawek
- 06:35 Opowieści warzywne
- 06:37 Safari
- 06:40 Miejskie życie
- 06:42 Morskie przygody
- 06:45 Świat elfów
- 06:48 Sunville
- 06:50 Świat Mimo
- 06:53 Połączony świat
- 06:56 Toby McFly
- 06:59 Kaczka i Puszek
- 07:01 Risto Gusto
- 07:04 Sunville
- 07:07 Indie
- 07:11 Rodzina bobrów
- 07:14 Urocze miejsca
- 07:16 Pojazdy
- 07:20 Zabawa w chowanego
- 07:22 DuckSchool
- 07:25 Albert tłumaczy
- 07:28 Hubbi się tym zajmie
- 07:30 Historie Henryka
- 07:32 Margo i Felix
- 07:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:38 Ding Dang Dong
- 07:41 Teraz się bawimy
- 07:43 Ding Dang Dong
- 07:47 Taniec
- 07:49 Ding Dang Dong
- 07:52 Risto Gusto
- 07:56 Świat Mimo
- 07:59 Przygody kaczki
- 08:01 Raul
- 08:04 Hubbi i jego koledzy
- 08:06 Urocze miejsca
- 08:09 Taniec
- 08:12 Sport, sport, sport
- 08:14 Rodzina bobrów
- 08:17 Urocze miejsca
- 08:22 Fin i Fianna
- 08:25 Zabawa w chowanego
- 08:28 Słodki dom
- 08:29 Zabawa w chowanego
- 08:32 Monika i Rudi 2
- 08:35 Afryka
- 08:38 Słodki dom
- 08:39 Margo i Felix
- 08:42 Grupy
- 08:45 Muzeum
- 08:48 Urocze miejsca
- 08:50 Kącik naukowy
- 08:55 Monika i Rudi
- 08:58 Uczymy się
- 09:01 Małe melodie
- 09:03 Dotty i Kitty
- 09:06 Małe melodie
- 09:09 Puffy i Tubby
- 09:13 Grupy
- 09:15 Jaki jest twój zawód ?
- 09:18 Muzeum
- 09:21 Grupy
- 09:24 Monika i Rudi
- 09:27 Tempo Giusto
- 09:29 Pixie 2
- 09:30 Tempo Giusto
- 09:32 Margo i Felix
- 09:35 Mimo i Bobo
- 09:38 Lola i Liczby
- 09:41 Co rośnie na drzewie?
- 09:42 Albert tłumaczy
- 09:45 Mimo i Bobo
- 09:47 Zack i Ziggy
- 09:50 Co rośnie na drzewie?
- 09:52 Słodki dom
- 09:53 Toobys
- 09:55 Co rośnie na drzewie?
- 09:56 Hubbi i jego koledzy
- 09:59 Sippi Sappi
- 10:01 Albert tłumaczy
- 10:05 Pixie 2
- 10:06 DuckSchool
- 10:08 Dotty i Kitty
- 10:12 Historie Henryka
- 10:14 Dźwięki wokół nas
- 10:16 Kolorowa Klara
- 10:18 Historie Henryka
- 10:20 Pixie 2
- 10:21 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:24 Toobys
- 10:27 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:30 Lola i Liczby
- 10:33 Hiphopowy kaktus
- 10:35 Fin i Fianna
- 10:38 Dotty i Kitty
- 10:42 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:45 Elfy przyrody
- 10:46 Toby McFly
- 10:49 Elfy przyrody
- 10:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:52 Toby McFly
- 10:55 Wesołe królestwo
- 10:58 Brygada ogniowa
- 11:01 Cubie
- 11:03 Historie Henryka
- 11:05 Tempo Giusto
- 11:07 Mały Didy
- 11:09 Risto Gusto
- 11:12 Restauracja
- 11:15 Elfy przyrody
- 11:17 Zabawa w chowanego
- 11:20 Mały Didy
- 11:22 Świat Mimo
- 11:25 Brygada ogniowa
- 11:27 Sippi Sappi
- 11:31 Wesołe królestwo
- 11:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:36 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:39 Restauracja
- 11:43 Risto Gusto
- 11:45 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:47 Drużyna lalek
- 11:50 Zastęp strażaków
- 11:52 Drużyna lalek na ratunek
- 11:56 Toby McFly
- 11:59 Raul
- 12:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:04 Toby McFly
- 12:07 Zastęp strażaków
- 12:10 Sippi Sappi
- 12:12 Brygada ogniowa
- 12:14 Drużyna lalek
- 12:18 Dinoland
- 12:20 Zoo
- 12:23 Raul
- 12:26 Hubbi i jego koledzy
- 12:28 Fin i Fianna
- 12:31 Świat Mimo
- 12:34 Sztuka Leona
- 12:37 Mimo & Bobo PLUS
- 12:41 Zoo
- 12:43 Mimo i Bobo
- 12:47 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:52 Mimo & Bobo PLUS
- 12:56 Świat zabawek
- 12:58 Połączony świat
- 13:01 Toby McFly
- 13:05 Drużyna lalek
- 13:07 Mały Didy
- 13:11 Drużyna lalek
- 13:14 Świat zabawek
- 13:17 Małe, ale pracowite
- 13:20 Zoo
- 13:23 Świat Mimo
- 13:25 Risto Gusto
- 13:28 Wesoła łąka
- 13:31 Zoo
- 13:34 Monika i Rudi
- 13:37 Przygody kaczki
- 13:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:41 Elfy przyrody
- 13:43 Wesołe królestwo
- 13:46 Pixie 2
- 13:47 Kolorowa Klara
- 13:49 Albert tłumaczy
- 13:53 Albert tłumaczy
- 13:55 DuckSchool
- 13:57 Monika i Rudi 2
- 14:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:03 Fin i Fianna
- 14:07 Monika i Rudi 2
- 14:10 Słodki dom
- 14:11 Pixie 2
- 14:12 Mimo i Bobo
- 14:14 DuckSchool
- 14:16 Dinoland
- 14:19 Co rośnie na drzewie?
- 14:20 Małe melodie
- 14:22 Monika i Rudi
- 14:25 Albert tłumaczy
- 14:29 Elfy przyrody
- 14:31 Zack i Ziggy
- 14:34 Uczymy się
- 14:37 Afryka
- 14:39 Elfy przyrody
- 14:40 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:42 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:45 DuckSchool
- 14:48 Zabawa w chowanego
- 14:50 Sippi Sappi
- 14:53 Mimo & Bobo PLUS
- 14:57 Mimo & Bobo PLUS
- 15:01 Raul
- 15:04 Wstawaj!
- 15:06 Lola i Liczby
- 15:08 Hop-hop
- 15:10 Elfy przyrody
- 15:12 Wstawaj!
- 15:14 Hop-hop
- 15:16 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:19 Wstawaj!
- 15:21 Elfy przyrody
- 15:22 Wstawaj!
- 15:24 Afryka
- 15:26 Margo i Felix
- 15:29 Mały Didy
- 15:31 Świat Mimo
- 15:34 Mimo i Bobo
- 15:37 Raul
- 15:40 Dźwięki wokół nas
- 15:42 Przygody kaczki
- 15:44 Kolorowa Klara
- 15:46 Przygody kaczki
- 15:48 Lola i Liczby
- 15:50 Zack i Ziggy
- 15:53 Świat Mimo
- 15:56 Mały Didy
- 15:58 Fin i Fianna
- 16:01 Zabawa w chowanego
- 16:03 Brygada ogniowa
- 16:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:08 Uczymy się
- 16:11 Afryka
- 16:13 DuckSchool
- 16:15 Brygada ogniowa
- 16:17 Raul
- 16:20 Mimo i Bobo
- 16:22 Hop-hop
- 16:25 Mimo i Bobo
- 16:28 Toobys
- 16:30 Drużyna lalek
- 16:33 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:35 Drużyna lalek
- 16:37 Afryka
- 16:39 Cubie
- 16:42 Zack i Ziggy
- 16:45 Dźwięki wokół nas
- 16:47 Mimo & Bobo PLUS
- 16:51 Sippi Sappi
- 16:53 Tempo Giusto
- 16:55 Mały Didy
- 16:58 Hop-hop
- 17:00 Raul
- 17:03 Zack i Ziggy
- 17:06 Zabawa w chowanego
- 17:09 Mimo i Bobo
- 17:12 Hop-hop
- 17:14 Afryka
- 17:17 Raul
- 17:20 Lola i Liczby
- 17:22 Raul
- 17:24 Sippi Sappi
- 17:27 Afryka
- 17:29 Lola i Liczby
- 17:32 Mimo i Bobo
- 17:34 Afryka
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:39 Zabawa w chowanego
- 17:42 Mimo i Bobo
- 17:45 Toobys
- 17:47 Albert tłumaczy
- 17:50 Zabawa w chowanego
- 17:52 Wesoła łąka
- 17:55 Mimo i Bobo
- 17:58 Przygody kaczki
- 18:00 Monika i Rudi
- 18:03 Pixie 2
- 18:04 Co rośnie na drzewie?
- 18:05 Kształcików
- 18:06 Lola i Liczby
- 18:08 Kolorowa Klara
- 18:10 Toobys
- 18:13 Co rośnie na drzewie?
- 18:14 Słodki dom
- 18:15 Sippi Sappi
- 18:18 Kolorowa Klara
- 18:20 Dotty i Kitty
- 18:23 ABC - duckBC
- 18:26 Lola i Liczby
- 18:29 Monika i Rudi
- 18:32 Wesoła łąka
- 18:35 Lola i Liczby
- 18:37 Toobys
- 18:40 Kształcików
- 18:41 Toobys
- 18:44 Dźwięki wokół nas
- 18:47 DuckSchool
- 18:50 Drużyna lalek
- 18:52 Monika i Rudi
- 18:54 Toobys
- 18:57 Margo i Felix
- 19:00 Historie Henryka
- 19:02 Fin i Fianna
- 19:05 Dinoland
- 19:07 Hiphopowy kaktus
- 19:10 Zoo
- 19:13 Dotty i Kitty
- 19:16 Kaczka i Puszek
- 19:18 Dinoland
- 19:20 Elfy przyrody
- 19:22 Mimo i Bobo
- 19:24 Monika i Rudi
- 19:27 Cubie
- 19:30 Toby McFly
- 19:34 Mały Didy
- 19:36 Dotty i Kitty
- 19:38 Zack i Ziggy
- 19:41 Elfy przyrody
- 19:43 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:46 Cubie
- 19:49 Restauracja
- 19:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:54 Sippi Sappi
- 19:56 Brygada ogniowa
- 19:59 Uczymy się
- 20:03 Hop-hop
- 20:05 Małe, ale pracowite
- 20:08 Dźwięki wokół nas
- 20:10 Lola i Liczby
- 20:12 Formy są twoje
- 20:14 Drużyna lalek
- 20:18 Przygody kaczki
- 20:20 Zabawa w chowanego
- 20:23 Historie Henryka
- 20:25 Drużyna lalek na ratunek
- 20:27 Hiphopowy kaktus
- 20:31 Margo i Felix
- 20:34 Zoo
- 20:37 Zoo
- 20:40 Hubbi i jego koledzy
- 20:43 Afryka
- 20:46 Drużyna lalek na ratunek
- 20:48 Zabawa w chowanego
- 20:50 Zoo
- 20:53 Mimo i Bobo
- 20:56 ABC - duckBC
- 20:59 Margo i Felix
- 21:02 Mimo i Bobo
- 21:05 Raul
- 21:07 Restauracja
- 21:10 Wakacje
- 21:13 Kolorowe koło
- 21:16 Wakacje
- 21:18 Opowieści warzywne
- 21:20 Kolorowe koło
- 21:23 Opowieści warzywne
- 21:25 Świat Mimo
- 21:28 Co rośnie na drzewie?
- 21:29 Toobys
- 21:32 Mimo i Bobo
- 21:34 Hiphopowy kaktus
- 21:36 Afryka
- 21:39 Kolorowe koło
- 21:42 Wakacje
- 21:45 Wakacje
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Wakacje
- 21:53 Wakacje
- 21:56 Dinoland
- 21:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:00 Raul
- 22:03 Brygada ogniowa
- 22:05 Hiphopowy kaktus
- 22:08 Dinozaur Milo
- 22:12 Hiphopowy kaktus
- 22:15 Teraz się bawimy
- 22:18 Towarzysze zabawy
- 22:21 Indie
- 22:25 Przygody w przestrzeni
- 22:28 Zoo
- 22:30 Połączony świat
- 22:33 Drużyna lalek na ratunek
- 22:36 Przygody kaczki
- 22:38 Dinozaur Milo
- 22:42 Świat podwodny
- 22:47 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:50 Indie
- 22:53 Towarzysze zabawy
- 22:57 Monika i Rudi
- 23:00 Pixie 2
- 23:01 Uczymy się
- 23:03 Dotty i Kitty
- 23:06 DuckSchool
- 23:08 Kształcików
- 23:09 Toobys
- 23:11 Mimo i Bobo
- 23:14 Dotty i Kitty
- 23:17 Urocze miejsca
- 23:20 Posłuchaj tego
- 23:23 Puffy i Tubby
- 23:27 Panni i Fanni
- 23:30 Co rośnie na drzewie?
- 23:31 DuckSchool
- 23:33 Mimo i Bobo
- 23:36 Uczymy się
- 23:39 Mimo i Bobo
- 23:41 Uczymy się
- 23:44 Urocze miejsca
- 23:47 Grupy
- 23:49 Posłuchaj tego
- 23:54 Kolorowe koło
- 23:57 Jaki jest twój zawód ?
- 00:02 Pory roku
- 01:08 Ulubione bajki
- 02:12 Uczymy się z ducktv
- 03:12 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:17 Pory roku
- 05:18 Uczymy się z ducktv
- 06:21 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:24 Uczymy się z ducktv
- 10:27 Pory roku
- 11:30 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:38 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:42 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:50 Bajki na dobranoc
- 19:52 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:57 Ulubione bajki
- 22:58 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:25 LaLiga World (2)
- 07:00 Serie A (1)
- 16:55 La Manita
- 17:20 LaLiga World (2)
- 21:00 LaLiga (1)
- 22:00 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 22:30 Full Impact Serie A (1)
- 23:00 LaLiga World (2)
- 23:35 La Manita
- 12:00 LaLiga World (2)
- 12:40 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 13:20 Jorge Valdano
- 18:00 Serie A (1)
- 19:00 LaLiga (1)
- 10:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 10:30 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 11:00 Eleven Top Goals
- 20:00 Eleven Top Goals
- 21:00 LaLiga World (2)
- 21:30 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 04:00 Serie A (1)
- 05:00 LaLiga (1)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 14:30 LaLiga World (2)
- 15:00 Eleven Top Goals
- 22:00 Hugo Sanchez
- 22:30 Luis Suarez
- 23:00 Eleven Top Goals
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (11)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (12)
- 01:00 Summer X Games (6)
- 02:00 Facing Waves (10)
- 02:30 Facing Waves (11)
- 03:00 Nitro World Games: All Access (3)
- 03:30 Nitro World Games: All Access (4)
- 04:00 Voss Extreme Sports Week (1)
- 04:30 Voss Extreme Sports Week (2)
- 05:00 Fighting Fit (6)
- 06:00 Sports Adventure 4 (12)
- 06:30 Sports Adventure 4 (13)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (7)
- 10:00 Action Sports World (3)
- 11:00 Pro Bull Riders 2 (8)
- 12:00 Sports Adventure 4 (12)
- 12:30 Sports Adventure 4 (13)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (9)
- 14:00 Fighting Fit (1)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (3)
- 16:00 WWE - Main Event (21)
- 17:00 WWE SmackDown (41)
- 18:00 WWE SmackDown (42)
- 19:00 WWE Highlights (8)
- 22:00 Rumble & Hum (All's Well...)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (9)
- 01:00 Tabu i skandale: Ja i mój penis
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 03:00 Remont na 5+ (8)
- 03:25 Remont na 5+ (1)
- 03:55 Remont na 5+ (2)
- 04:20 Remont na 5+ (3)
- 04:45 Remont na 5+ (4)
- 05:10 Remont na 5+ (5)
- 05:35 Remont na 5+ (6)
- 06:00 3-2-1 Start (2)
- 06:55 Trucker Club (187)
- 07:25 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:50 Celnicy (8)
- 09:20 Celnicy 2 (1)
- 09:50 Celnicy 2 (3)
- 10:20 Celnicy 2 (4)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 14:25 Remont na 5+ (8)
- 14:50 Remont na 5+ (1)
- 15:10 Remont na 5+ (2)
- 15:35 Remont na 5+ (3)
- 16:00 Celnicy 2 (5)
- 16:30 Celnicy 2 (6)
- 17:00 Celnicy 2 (7)
- 17:30 Celnicy 2 (8)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Dzisiaj (Gość)
- 01:50 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:20 Dzisiaj
- 03:40 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:10 Najsłabsze ogniwo 2 (7)
- 01:10 Louis Theroux: zakazane Stany (3)
- 02:20 Cuda inżynierii 6 (10)
- 03:15 Top Gear 17 (6)
- 04:05 Top Gear 32 (4)
- 05:10 Jak powstaje samochód 2 (5)
- 06:00 Samochód roku 2 (3)
- 06:30 Samochód roku 2 (4)
- 06:55 Najsłabsze ogniwo 2 (8)
- 07:50 Top Gear w Patagonii (2)
- 10:05 Top Gear 18 (1)
- 11:10 Top Gear 11 (5)
- 12:20 Samochód roku 2 (3)
- 12:50 Samochód roku 2 (4)
- 13:20 Top Gear 32 (4)
- 14:30 Miliony w lombardzie 2 (2)
- 15:30 Najsłabsze ogniwo 2 (8)
- 16:20 Top Gear w Patagonii (2)
- 17:35 Top Gear 18 (1)
- 18:35 Miliony w lombardzie 2 (2)
- 19:35 Top Gear 32 (5)
- 20:50 Top Gear 9 (3)
- 00:40 Dzika kuchnia (4)
- 01:10 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:50 Dzika kuchnia (2)
- 03:20 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:55 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 Remont na 5+ (1)
- 06:25 Remont na 5+ (2)
- 06:50 Remont na 5+ (3)
- 07:15 Remont na 5+ (4)
- 07:35 Remont na 5+ (5)
- 07:55 Dzika kuchnia (6)
- 08:25 Dzika kuchnia (7)
- 08:55 Dzika kuchnia (8)
- 09:30 Dzika kuchnia (9)
- 10:00 Przepis na remont (12)
- 10:30 Przepis na remont (13)
- 11:00 Przepis na remont (14)
- 11:30 Przepis na remont (15)
- 15:00 Przepis na remont (16)
- 15:30 Przepis na remont (17)
- 16:05 Przepis na remont (18)
- 16:35 Przepis na remont (19)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (15)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Chleb)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Rehabilitacja onkologiczna)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Krwiodawstwo w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby tarczycy)
- 06:35 Zapytaj lekarza (2)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Zwyrodnienie plamki żółtej)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Cukrzyca)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (8)
- 11:15 Poród co minutę (6)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (12)
- 14:40 Zapytaj lekarza (2)
- 15:15 Pies na życie (12)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (2)
- 18:20 Happy i Zen (8)
- 19:00 Metoda Osmina (5)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (3)
- 20:55 Żyj jak Laila (6)
- 21:35 Chwile traumy (3)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 23:00 Monika i seks (13)
- 23:30 Monika i seks (14)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Taki sobie list)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Nowe przygody starego Toma)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Uciekaj Chris, uciekaj!)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Droga do Indii)
- 02:00 Bajer z Bel-Air 4 (Randka z gwiazdą)
- 02:30 Bajer z Bel-Air 4 (Podwójna randka)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 4 (Najlepszy sprzedawca)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Artykuł)
- 22:00 40 dni i 40 nocy
- 00:30 Dama kameliowa
- 02:45 Panny i wdowy
- 05:40 Cisza
- 06:00 W rytmie wolności (7)
- 06:50 W rytmie wolności (8)
- 07:50 Złoty interes (Hodowla alpak)
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 4 (6)
- 09:45 Kabaretowy rejs (142)
- 10:40 Kabaretowy rejs (139)
- 11:30 Dyrektorzy (Bokser)
- 13:25 Konopielka
- 15:25 Co lubią tygrysy
- 23:40 Show
- 00:45 Za murami śmierci
- 02:25 Śmierć jeździ konno
- 04:40 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 05:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 06:00 Zameldowani (8)
- 06:30 Zameldowani (9)
- 07:00 Zameldowani (10)
- 07:25 Zameldowani (11)
- 07:55 Zameldowani (12)
- 08:25 Zameldowani (13)
- 08:55 Zameldowani 2 (1)
- 09:25 Zameldowani 2 (2)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 10:25 Bonanza (25)
- 11:25 Bonanza (26)
- 20:00 Gangsterzy i filantropi
- 21:50 Wściekła pięść
- 00:50 Słaba płeć?
- 02:55 Ziarno prawdy
- 05:05 Miasta rytm (3)
- 06:00 Kabaretowe hity (3)
- 06:40 Na kłopoty... Bednarski (Znak węża)
- 07:50 Na kłopoty... Bednarski (Ostatnie lato)
- 08:55 Kojak 2 (13)
- 16:00 Kojak 2 (14)
- 17:00 Kojak 2 (15)
- 18:05 Komisarz Rex 7 (Zabójczy dowód)
- 19:05 Hudson i Rex 5 (8)
- 20:00 Uliczny wojownik
- 22:05 Gorączka
- 00:00 Trzy siostry (251)
- 01:00 Diamentowe imperium (11)
- 02:00 Teresa (47)
- 03:00 Okrutne miasto (71)
- 04:00 Przypieczętowany los (123)
- 05:00 Sploty nienawiści (28)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (67)
- 07:00 Trzy siostry (251)
- 08:00 Diamentowe imperium (11)
- 09:00 Teresa (47)
- 10:00 Okrutne miasto (71)
- 11:00 Przypieczętowany los (123)
- 12:00 Sploty nienawiści (28)
- 13:00 Diamentowe imperium (11)
- 14:00 Trzy siostry (251)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (67)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (68)
- 17:00 Trzy siostry (252)
- 18:00 Diamentowe imperium (12)
- 19:00 Teresa (48)
- 20:00 Okrutne miasto (72)
- 21:00 Przypieczętowany los (124)
- 22:00 Sploty nienawiści (29)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (68)
- 00:55 Pod jednym dachem z mordercą 4 (1)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (7)
- 03:00 Akta zbrodni 3 (7)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 4 (1)
- 05:00 Znaki 2 (1)
- 06:00 Prezentuj broń! (58)
- 07:05 Kafejka za rogiem 4 (7)
- 00:35 Uniwersalny żołnierz: Reaktywacja
- 02:40 Prezentuj broń! (20)
- 03:45 Prezentuj broń! (21)
- 04:45 Prezentuj broń! (22)
- 05:35 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (10)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (8)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (21)
- 09:00 Drużyna A 3 (6)
- 12:00 Drużyna A 3 (6)
- 13:00 Słoneczny patrol 9 (21)
- 18:00 Drużyna A 3 (7)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (11)
- 20:00 Medalion
- 21:55 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 01:20 Winnice miłości 2 (105)
- 02:50 Prezentuj broń! (40)
- 03:55 Prezentuj broń! (41)
- 05:05 Hity AXN
- 05:20 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Profil 4 (1)
- 07:30 Profil 4 (2)
- 08:40 Zaklinacze koni (9)
- 09:40 Zaklinacze koni (10)
- 10:40 Grand Hotel (3)
- 12:20 Winnice miłości 2 (105)
- 13:50 Profil 4 (3)
- 14:55 Profil 4 (4)
- 16:05 Zaklinacze koni (11)
- 17:05 Zaklinacze koni (12)
- 21:00 Książę i ja
- 23:20 Grand Hotel (3)
- 00:00 Nadprzyrodzony pakt 2
- 02:00 Kruk, zagadka zbrodni
- 04:15 Bonanza (Próba sił)
- 05:25 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Drapieżniki)
- 06:30 Celnicy 2 (6)
- 07:05 Celnicy 2 (7)
- 07:40 Poirot (Pierwsze, drugie... zapnij mi obuwie)
- 09:50 Poirot (Dama w woalce)
- 12:00 Zabójczy miesiąc miodowy
- 13:55 Potop
- 00:10 Zakończenie programu
- 09:25 Asterix na olimpiadzie
- 11:20 Świątynia koszykówki
- 12:55 Kanciarz
- 14:35 Delikatność
- 16:20 Niezawodny plan
- 17:55 Piaskun
- 21:00 Zmarszczki
- 22:30 Karma
- 23:55 Zakończenie programu
- 00:50 Grupa specjalna
- 02:35 Help Doc I'm Horny
- 03:40 Zawsze chciałem być gangsterem
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:50 Czyja to córka
- 08:15 Lope
- 10:05 Link do zbrodni
- 11:45 W kręgu zdrady
- 13:15 Morderca w naszym domu
- 14:45 Na ratunek
- 16:15 Kung-fu joga
- 18:00 Tygrysy ze stacji Shagou
- 20:00 Piraci z Somalii
- 21:55 Pasażer
- 23:25 1911
- 00:35 Ostatni dzień sierpnia
- 01:50 Ostatni człowiek na Ziemi
- 03:15 Zemsta zombie
- 04:15 Soldate Jeannette
- 06:00 Lassie z Malowanych Wzgórz
- 07:10 Świąteczne życzenie
- 08:35 Podążaj na Zachód
- 09:55 Odosobnienie
- 11:20 Poganiacze
- 12:50 Mogłabym być twoją babcią
- 13:10 Milcząca odwaga
- 14:30 Na brzegu
- 15:50 Życie kobiety
- 19:15 Znikające zwłoki
- 20:20 Charlie żołnierzem
- 21:00 Kto zabił pluszowego misia
- 22:30 Śmierć i rycerz
- 23:05 Karnawał dusz
- 00:30 Córka trenera
- 02:05 Julia
- 04:25 Leonardo (6)
- 05:20 Zakończenie programu
- 06:05 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 07:40 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 09:15 Opowieść o Zbawicielu
- 12:10 Wesele Jenny
- 13:45 Wampirzyce
- 15:15 Królowe ringu
- 16:50 Mój najlepszy przyjaciel
- 18:25 Irlandzki numer
- 20:00 Houdini i Doyle (7)
- 20:45 Dynastia Tudorów 2 (1)
- 21:45 Ogień zwalczaj ogniem
- 23:20 eXistenZ
- 01:50 Sklepik z horrorami
- 03:40 Delirium
- 10:00 Klik News (35)
- 10:10 Burza (107)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (108)
- 11:50 Klik News (36)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8618)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8619)
- 12:55 Klik News (34)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (63)
- 13:50 Muzyczny express (138)
- 16:10 Klik News (34)
- 16:15 Willy agent (23)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (71)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (102)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8619)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8620)
- 21:20 Zmierzch bogów
- 01:35 Wojny drapieżców
- 04:00 Alucarda
- 05:18 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (27)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (3)
- 07:00 Know Your Enemy - Japan
- 14:20 Maria Magdalena (13)
- 15:20 Maria Magdalena (14)
- 18:15 Triumf miłości (120)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (40)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8318)
- 20:40 Moda na sukces 34 (8319)
- 21:10 Maria Magdalena (21)
- 22:10 Maria Magdalena (22)
- 23:10 Przeżyliśmy wojnę
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire
- 13:35 Columbo
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Aktywny senior
- 16:35 Spotkanie z balladą
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 22:00 Napisała: Morderstwo
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Kolumbia
- 04:15 Hip Show
- 04:40 Hip Show
- 05:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Sporty walki: King of Kings Grand Prix 20.04.2024
- 07:50 Sporty walki: Superkombat Fighting Championship
- 00:20 Dzika Australia z Rayem Mearsem (4)
- 00:45 Indie - mali policjanci
- 01:40 Labirynt krokodyli
- 02:30 Zenit (13)
- 03:00 Ścieżki słów
- 03:50 Podwodne kolonie
- 04:35 Odkrywamy Chiny. Trzydzieści lat postępu (Rytm nowoczesnych Chin)
- 05:35 Budowniczowie katedr
- 06:30 Wyspy Europy (8)
- 07:00 Wspaniały świat (6)
- 07:35 Sarah Shark (5)
- 08:00 Człowiek i jego łódź (5)
- 08:55 Pieskie życie
- 09:40 Mongolia. Stepowy emirat
- 14:30 Ekologiczna panika (2)
- 14:50 Pod prąd
- 15:45 Falklandy - raj dla pingwinów
- 16:40 Żarłacz biały - zew krwi
- 17:30 Jak działa mózg (Altered Views)
- 17:55 Wyścig o życie (10)
- 18:25 Wyścig o życie (11)
- 18:50 Ruchome obrazki
- 19:45 Zubożony uran - efektowny zabójca
- 20:40 Życie u podnóża wielkiej góry
- 21:35 Zenit (10)
- 22:00 Podróż w kosmos (3)
- 22:30 Podróż w kosmos (4)
- 23:00 Zabójcza szybkość (3)
- 23:55 Dzika Australia z Rayem Mearsem (5)
- 00:10 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 2)
- 00:50 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 12)
- 01:25 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 12)
- 01:55 Brawl Stars Gametoon Arena (1. kwalifikacje, część 1)
- 02:50 Projekt Wywiad (Incuvo część 1)
- 03:10 Stream Nation (Nightingale, część 14)
- 03:35 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 12)
- 08:05 Stream Nation (Outer Wilds, część 3)
- 08:40 TVGry
- 08:55 Stream Nation (No Man's Sky, część 7)
- 09:45 Gametoon Spotlight
- 09:55 TVGry (439)
- 16:10 Stream Nation (Lego 2k Drive, część 14)
- 16:40 VR Day (4)
- 16:50 Stream Nation (House Flipper 2, część 15)
- 17:20 VR Day (7)
- 17:30 Gildia Smaków
- 17:45 Board News
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 To Był Hit!
- 17:00 55 największych przebojów lat 80.
- 23:00 Kultowe przeboje
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 20:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 1 na 1
- 20:15 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Hits Around the World
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Polish muzykę
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Norm of the north
- 01:30 English in focus (13)
- 01:40 English in focus (17)
- 01:50 English in focus (21)
- 02:00 Five feet apart
- 04:00 English united (28)
- 04:15 English united (29)
- 04:25 3ways2 (24)
- 04:35 Figures of speech (6)
- 05:00 Art land (33)
- 05:05 Art land (34)
- 05:10 Crafty hands 2 (17)
- 05:20 Okey-dokey (17)
- 05:30 Once upon a time (17)
- 05:40 Word party (3)
- 05:45 Word party (4)
- 05:50 English playtime (2)
- 06:00 Magic science (11)
- 06:15 Yummy for mummy (17)
- 06:25 Yummy for mummy (18)
- 06:35 Kids in action (21)
- 06:40 Kids in action (22)
- 06:45 Alfred & wilfred (8)
- 07:00 Simple phrases (11)
- 07:10 Life around (15)
- 07:15 Life around (16)
- 07:20 Life around (54)
- 07:25 City grammar (14)
- 07:35 Basic lexis (60)
- 07:40 Basic lexis (61)
- 07:45 Step by step 2 (19)
- 07:50 Step by step 2 (20)
- 07:55 Step by step 2 (21)
- 08:00 Film set (10)
- 08:15 Film set (11)
- 08:30 Film set (12)
- 08:40 Study choice (17)
- 08:45 Euronews. futuris (26)
- 08:50 Euronews. futuris (27)
- 08:55 Euronews. futuris (28)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (12)
- 09:20 Let's talk (12)
- 09:35 English in focus (28)
- 09:45 English 911 2 (89)
- 09:50 English 911 2 (91)
- 09:55 English 911 2 (95)
- 10:00 Perfect english (35)
- 10:05 Perfect english (36)
- 10:10 English in focus (4)
- 10:20 Let's read right (18)
- 10:25 Basic lexis (55)
- 10:35 Basic lexis (56)
- 10:45 Basic lexis (57)
- 10:55 Step by step 2 (19)
- 11:00 Art land (33)
- 11:05 Art land (34)
- 11:10 Crafty hands 2 (17)
- 11:20 Okey-dokey (17)
- 11:30 Once upon a time (17)
- 11:40 Word party (3)
- 11:45 Word party (4)
- 11:50 English playtime (2)
- 12:00 Magic science (11)
- 12:15 Yummy for mummy (17)
- 12:25 Yummy for mummy (18)
- 12:35 Kids in action (21)
- 12:40 Kids in action (22)
- 12:45 Alfred & wilfred (8)
- 13:00 Film set (43)
- 13:15 Film set (44)
- 13:30 Film set (45)
- 13:40 Easy talk (47)
- 13:45 Euronews. futuris (59)
- 13:50 Euronews. futuris (60)
- 13:55 Euronews. futuris (61)
- 14:00 English united (30)
- 14:15 3ways2 (25)
- 14:25 Figures of speech (7)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (10)
- 15:25 English 911 2 (51)
- 15:30 English 911 2 (53)
- 15:35 English 911 2 (55)
- 15:40 Evolution (10)
- 16:00 Grammar wise (21)
- 16:25 City grammar (18)
- 16:35 City grammar (19)
- 16:45 City grammar (20)
- 17:00 Norm of the north: keys to the kingdom
- 18:30 Basic lexis (55)
- 18:40 Basic lexis (56)
- 18:50 Basic lexis (57)
- 19:00 Simple phrases (11)
- 19:10 Life around (15)
- 19:15 Life around (16)
- 19:20 Life around (54)
- 19:25 City grammar (14)
- 19:35 Basic lexis (60)
- 19:40 Basic lexis (61)
- 19:45 Step by step 2 (19)
- 19:50 Step by step 2 (20)
- 19:55 Step by step 2 (21)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (12)
- 20:20 Let's talk (12)
- 20:35 English in focus (28)
- 20:45 English 911 2 (89)
- 20:50 English 911 2 (91)
- 20:55 English 911 2 (95)
- 21:00 La la land
- 23:10 This day in history
- 23:20 Gadget-x (10)
- 23:35 English 911 2 (51)
- 23:40 English 911 2 (53)
- 23:45 English 911 2 (55)
- 23:50 Evolution (10)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Ваши деньги
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Ваши деньги
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Люди доброй воли
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Последний день диктатора
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 01:15 Великий ефір Василя Зими
- 03:00 Beraber. Разом
- 03:45 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 04:00 Вердикт з Сергієм Руденком
- 06:00 Beraber. Разом
- 07:00 НОВИНИ
- 07:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Beraber. Разом
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 14:00 НОВИНИ
- 14:10 France 24
- 14:15 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 15:30 Війна і культура
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Миколою Вереснем
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Інформаційний марафон з Миколою Вереснем
- 18:00 Суботній політклуб
- 20:00 НОВИНИ
- 20:20 Реальний фронт з Тарасом Березовцем
- 21:00 ЕСПРЕСО. Док
- 21:50 Донбас Реалії
- 22:20 Війна і культура
- 22:50 ЕСПРЕСО. Док
- 23:00 ЕСПРЕСО. Док
- 23:50 Хроніки інформаційної війни
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:16 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:45 Le journal
- 02:50 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Hors champ
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 L'invité de l'économie
- 11:52 L'instant mobile
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Hors champ
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:10 Actuelles
- 17:22 L'instant mobile
- 17:30 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:50 Raport gospodarczy
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Droga
- 19:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 18:00 Polskie Parki Narodowe
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny (10)
- 19:45 Dlaczego krowa... (Żubr)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Ewa i jej goście
- 08:30 Teleskop
- 08:36 Prognoza pogody
- 08:37 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Bogdan Paprocki 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (21 sierpnia)
- 14:45 Dlaczego krowa...
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:29 Teleskop kulturalny
- 17:34 Prognoza pogody
- 17:36 Igrzyska w regionach
- 18:03 Prosto z lasu
- 18:16 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (21 sierpnia)
- 18:54 Czas na muzykę
- 19:09 Reportaż TVP Poznań
- 19:23 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:33 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Przegląd suwalski
- 08:25 Panorama litewska
- 08:35 Przegląd ukraiński
- 08:45 Festiwal Dziecięcy "Muszelki Wigier" 2024
- 09:35 Spotkania w pracowni
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Podróże z historią
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia polskich Żydów
- 17:25 Kamperem po południu
- 17:40 Polacy światu
- 17:45 Białostocka szkoła reportażu
- 18:10 Panorama łomżyńska
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Sport
- 19:10 Prognoza pogody
- 19:15 Tydzień białoruski
- 19:35 Przegląd ukraiński
- 19:45 Panorama litewska
- 19:55 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 21:58 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:20 Ogród i nie tylko
- 08:30 Małe miejscowości - wielcy ludzie
- 08:45 Łowcy pasjonatów
- 09:00 RoberTeka
- 09:15 Everyday English
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Obalamy mity medyczne
- 14:40 Bezbłędnie
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:15 Na tropach historii
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 19:30 Moda na język polski
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Kustosz)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Astronarium (Mikrofalowy ślad wielkiego wybuchu)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Przystanek slow food 4 (Dobrodziejstwa z domowej spiżarni)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Po obu stronach Wisły
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Nad Odrą
- 08:51 Magazyn reporterski
- 09:05 Leśny kalejdoskop
- 09:19 Abecadło astronomii
- 09:27 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Magazyn reporterski
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Astronarium
- 18:01 Psia służba
- 18:25 Twój punkt widzenia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Magazyn reporterski
- 19:14 Leśny kalejdoskop
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Stop! Kultura
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Podlascy luteranie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny (Pałac Kleniewskich w Kluczkowicach)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Wojownicy czasu (Góra Peruna, czyli Piast i Wiking dwa bratanki)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Na tropach historii (Dom ariański)
- 17:58 Moda na styl (Moda damska i męska do klubu fitness)
- 18:10 Naturalnie Lubelskie
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Z wieszaka historii (Podróż ma swoje prawa)
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:53 Krótka historia
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:33 Liczy się pasja
- 08:47 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Z życia regionu
- 09:30 Moda na język polski
- 09:56 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkryj regiony
- 17:15 Liczy się pasja
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Kwartet
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Dokument w TVP Rzeszów
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Okno na pogranicze (Strażacy)
- 09:28 Astronarium (Bezpieczeństwo orbitalne)
- 09:55 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 18:01 Szlachetne zdrowie
- 18:15 Prosto z lasu
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:53 Pogoda
- 18:57 Kwartet (Nowe życie starych fabryk)
- 19:26 Szlakiem drewnianych kościołów
- 19:35 Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki. Melodie sprzed lat (Anna Jantar)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Trzynaście minut w przeszłość
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Kronika (21)
- 08:16 Tematy dnia (20)
- 08:27 Pogoda (21)
- 08:30 Jedź bezpiecznie (960)
- 08:40 Z górnej półki Telewizji Kraków (Dżem "List do R.")
- 09:10 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych (Zecer)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Kronika dnia (21)
- 16:42 Pogoda (21)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (21)
- 17:02 Raport pogodowy (21)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Encyklopedia Tatrzańska (O malarstwie i malarzach Tatr)
- 17:39 Opowieści z Collegium Maius (W objęciach zaborców, cz. 1 - Przetrwanie)
- 18:03 Odkrywanie Podkarpacia (Skarby przyrody Puszczy Sandomierskiej. Pozostałości wielkiej puszczy)
- 18:15 Zdrowie dla Ciebie (Uzależnienie od alkoholu, FAS)
- 18:30 Kronika (21)
- 18:51 Tematy dnia (21)
- 19:02 Pogoda (21)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (21)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Jedź bezpiecznie (960)
- 19:25 Kwartet (Formacje przyrody)
- 19:50 Niecodziennik (Koryznówka Pana Stanisława)
- 19:54 Pogoda (21)
- 19:57 Raport pogodowy (21)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (21)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (21)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Strefa kultury
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Oblicza wiary
- 17:35 Astronarium
- 18:00 Czytanie puszczy
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Polacy na ratunek Żydom
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Zmiana biegu
- 09:22 Pogoda w regionie
- 09:24 Na tropach historii
- 09:36 Prosto z lasu
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Informator kulturalny
- 17:09 Odkryj regiony
- 17:27 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Informator kulturalny
- 19:07 Bezbłędnie
- 19:12 Dzieciaki zdolniaki
- 19:27 Astronarium
- 19:50 Informator kulturalny
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Reportaż
- 08:20 Szlakiem filmowej Łodzi
- 08:35 Aktywni seniorzy
- 08:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Zdarzyło się w kulturze
- 09:45 Pracownia reportażu
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Reportaż
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 LOFT
- 17:45 Łódzka nauka
- 18:00 W życiu jak w teatrze. W teatrze jak w życiu
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Samorządni
- 19:45 Łódź światłoczuła
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ziołowa apteka
- 09:00 Pierwsza trójka
- 09:30 Wiesz jak jest
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fest gryfne szlagry
- 17:30 Zdarzyło się
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:00 Słowo życia ((Mt 19, 23-30) Nagroda za wyrzeczenie podjęte dla Chrystusa)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Zostań żołnierzem RP (Wojska Obrony Terytorialnej)
- 00:50 Święty na każdy dzień (20 sierpnia wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Bolesław Krzywousty)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Nie zdążył przyjąć chrztu)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:25 Święty na każdy dzień (20 sierpnia wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła)
- 02:30 Każdy maluch to potrafi (Laurka)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Władysław Gawdyn)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Prosto o gospodarce
- 05:20 Jestem mamą
- 05:35 Odpowiedzialni za Kościół (Biegiem do Boga)
- 06:00 Stanisław Ledóchowski i jego twórczość
- 07:20 Muzyczne chwile
- 07:35 Zdrowie z Bożej Apteki (Wiązówka błotna)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (21 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Każdy maluch to potrafi (Laurka)
- 08:50 Słowo życia ((Mt 20, 1-16) Przypowieść o robotnikach w winnicy)
- 08:55 Centrum Ewangelizacji
- 09:20 Mateczniki Polskości (Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej)
- 09:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium św. Józefa w Poznaniu)
- 09:50 Święty na każdy dzień (21 sierpnia wspomnienie św. Piusa X, papieża)
- 10:00 Transmisja papieska: Audiencja generalna Ojca Świętego Franciszka
- 10:50 Muzyczne chwile
- 11:00 Od rycerza do żołnierza
- 11:25 Jestem mamą
- 11:40 Prosto o gospodarce
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Na zdrowie (Profilaktyka w chorobach onkologicznych)
- 16:30 Historia we fraszkach - od Mieszka po Staszka (Królowie Elekcyjni)
- 16:55 Święty na każdy dzień (21 sierpnia wspomnienie św. Piusa X, papieża)
- 17:00 Po stronie prawdy
- 17:50 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Ks. Władysław Findysz)
- 01:10 Żywa ciemność
- 03:10 Miłosny trójkąt (18)
- 03:50 Uśmiechnij się (7)
- 03:55 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (20)
- 06:00 Yattaman (Wyspa diabła)
- 06:30 Yattaman (Podwodne przygody)
- 06:55 Yattaman (Okrutna Carmen)
- 07:25 Yattaman (Nieczysta sprawa)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (78)
- 08:30 Stellina (9)
- 09:30 Moje trzy siostry (142)
- 10:25 Yattaman (1)
- 10:55 Yattaman (Nos Sfinksa)
- 11:20 Yattaman (Parasol króla)
- 11:50 Yattaman (Przygoda na biegunie)
- 12:25 Jeden plus Dziesięć (49)
- 13:00 Helena i chłopcy (14)
- 13:30 Namiętności (80)
- 14:10 Namiętności (81)
- 14:50 Uśmiechnij się (5)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (16)
- 22:10 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:20 Uśmiechnij się 3 (6)
- 22:25 Uśmiechnij się (9)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Krew odkupienia
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (31)
- 05:00 Na osi (502)
- 05:40 Świat z powietrza (1)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Ptak terrorysta)
- 07:05 Simba lwi Król (22)
- 07:35 Simba lwi Król (23)
- 10:00 Remont na 5+ (2)
- 10:25 Drakers (18)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Potwory z epoki lodowcowej)
- 11:55 Hit na lato (2)
- 12:55 Hit na lato (3)
- 13:40 Hit na lato (4)
- 22:05 Nieśmiertelny 3: Mag
- 00:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 2. část)
- 00:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:05 Igor Šebo
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Liberecký kraj)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 06:30 Na cestě po Languedocu
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (13)
- 11:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Simona Stašová
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Písničky z obrazovky
- 14:45 Neviditelní (11)
- 15:40 Neviditelní (12)
- 16:40 Magnum II (Příběh Elma Zillera)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (1)
- 21:50 Bardotová (3)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (9)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Nemesis)
- 00:20 Podoby lásky a vztahu v různých koutech planety
- 01:35 Zrezivělá krása (Čistírna sira Williama)
- 02:00 Divočina bez hranic (Bieszczadzki Park Narodowy)
- 02:35 Zašlapané projekty (Nevítaný odkaz ševcovské dynastie)
- 02:55 V zajetí železné opony (Výbuchy Vladimíra Hučína)
- 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:35 Sabotáž
- 04:00 Normální život
- 04:30 Po trstěnické stezce
- 04:55 Bylo nebylo v Londongradu (3)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 14:15 Vzestup nacistů II (3)
- 15:10 Rodopská magie (1)
- 15:40 Čína na jazyku II (8)
- 16:30 Krásy evropského pobřeží (Léto v Algarve)
- 16:35 1968: Rozdrcení Pražského jara
- 17:05 21. srpen 1968
- 17:50 Začátek konce
- 22:10 Nenapravitelný Belmondo (1)
- 23:05 Roztržitý
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:05 Branky, body, vteřiny
- 00:20 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Jítravy)
- 00:35 Jezdectví ČR 2024 (Mistrovství České republiky v drezuře Zduchovice)
- 00:55 Rally ČR 2024 (Barum Czech Rally Zlín)
- 01:20 Předkvalifikace na MS v basketbalu žen 2026 (Česko - Jižní Korea)
- 03:30 Branky, body, vteřiny
- 03:45 ME v plážovém volejbalu mužů 2024 Nizozemsko (ME Nizozemsko - finále)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Cyklotoulky
- 12:45 Cyklistika ČR 2024 (MTB Cup Ostrava)
- 13:10 XTERRA Prachatice 2024 (XTERRA Prachatice)
- 17:50 Svět motorů
- 23:05 Svět motorů
- 00:30 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 00:45 Kanadská soda X (4)
- 01:05 Dvořákova Praha 2019 – zahajovací koncert
- 02:40 Ladí neladí
- 03:35 Babylon
- 04:00 Před půlnocí
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Primabalerína v černé Ostravě
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Magický hlas rebelky
- 21:40 Televizní písničky a songy Karla Kryla
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a džin)
- 06:05 Hopsasa (Chlebová bašta)
- 06:20 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:55 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Zafari II (6)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Tyjo! To je paráda!
- 10:55 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:20 Vyber si svůj sport II
- 11:25 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:45 DVA3
- 12:00 Zákony Mila Murphyho II (20)
- 12:25 Kamarádi z koše
- 12:40 Art Ninja
- 13:05 Šmoulové
- 13:30 Bludiště
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Městečko na moři
- 14:15 Věda je zábava II
- 14:45 Čarodějky školou povinné III (1)
- 15:10 Čvacht
- 15:25 Břinčíci III
- 15:35 Kazubovi!
- 15:45 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak vyzrál na kosa)
- 18:55 Zafari II (7)
- 19:20 101 Dalmatinská (1)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00