Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:20 U Pana Boga w ogródku
- 03:25 Prawo Archimedesa
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:40 Rok w ogrodzie extra
- 13:00 Sekretne życie kotów 2 (3)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5328)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (Rodzinne kłopoty)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (7/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:19 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (182)
- 21:10 07 zgłoś się (Hieny)
- 22:55 USA - Bóg dał nam broń
- 04:05 Hakerzy - nowi żołnierze Chin
- 05:05 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1638)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Jest i będzie dobrze)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (3007)
- 12:30 Koło fortuny (1625)
- 13:15 Akacjowa 38 (405)
- 14:05 Va banque (768)
- 14:35 Na sygnale (Sekrety i kłamstwa)
- 15:05 M jak miłość (1804)
- 16:00 Koło fortuny (1626)
- 16:35 Familiada (2866)
- 17:15 Miłość i nadzieja (10)
- 18:10 Va banque (769)
- 18:45 Akacjowa 38 (429)
- 19:35 Barwy szczęścia (3007)
- 20:10 Córka prezydenta
- 21:55 Na sygnale (Sekrety i kłamstwa)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (54)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Na wszelki WYPADEK! (Wypadki komunikacyjne)
- 08:27 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (2)
- 08:52 W Polskę jedziemy (Frombork)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:49 Ludzie z Mazowsza
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 14:05 Niezwykłe miejsca (Rynek Nowego Miasta cz. 1)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Maria, Przenajświętsza, Theotokos
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Podróże z historią (W świecie Łemków)
- 17:45 Moja historia
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:10 Łączy nas wieś mazowiecka
- 19:33 Z wieszaka historii (Kariera biustonosza)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 01:20 Bad Boys for Life
- 12:35 Gliniarze (Ucieczka)
- 13:35 Trudne sprawy (Za wysokie progi)
- 14:40 Dlaczego ja? (Macocha)
- 15:50 Wydarzenia (814)
- 16:20 Pogoda (814)
- 16:25 Interwencja (5467)
- 16:35 Gliniarze (Wyjątkowe dziecko)
- 17:35 Sekrety rodziny (W poszukiwaniu prawdy)
- 18:50 Wydarzenia (814)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (814)
- 19:45 Sport (814)
- 19:55 Pogoda (814)
- 20:05 Faceci w czerni 2
- 21:55 Państwo młodzi: Chuck i Larry
- 01:00 Love Island. Wyspa miłości (181)
- 02:00 Śmierć na 1000 sposobów (7)
- 02:30 Śmierć na 1000 sposobów (8)
- 02:55 SuperLudzie (37)
- 03:25 SuperLudzie (38)
- 03:55 SuperLudzie (39)
- 04:25 SuperLudzie (40)
- 04:55 SuperLudzie (41)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (99)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (290)
- 14:00 Gliniarze (Przyjaciel)
- 15:00 Na ratunek 112 (Zauroczenie)
- 15:30 Na ratunek 112 (Psychofan)
- 23:10 Rings
- 08:05 Smerfy (Lalka Denisy/Don Smerfo i nieproszeni goście)
- 08:45 Smerfy (Przywódca Ciamajda/Przyjęcie u Denisy)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Co jest w pudełku?)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Bolący brzuszek!)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Wielki dzień Summer)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Barbawkręt)
- 09:55 Bing 4 (Urodziny)
- 10:05 Bing 4 (Domek)
- 10:10 Bing 4 (Przezwiska)
- 10:30 Baranek Shaun (11)
- 10:35 Baranek Shaun (Kret)
- 10:37 Baranek Shaun (12)
- 10:40 Baranek Shaun (Horror Timmy'ego)
- 10:50 Baranek Shaun (Poczęstunek)
- 10:55 Milo (Weterynarz Milo)
- 11:05 Milo (Sprzątacz Milo)
- 11:30 Blue (Bob Wielkouch)
- 11:40 Blue (Szpiegowanie)
- 11:45 Blue (Jedzenie na wynos)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Miłośniczka ryb/Motyle)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Skóra)
- 23:00 Trop sprawcy
- 00:50 Rekrut 5 (22)
- 01:50 Rekrut: FBI (22)
- 02:45 Zagadki z przeszłości 3 (5)
- 03:45 Znaki (3)
- 04:45 Rysa (4)
- 05:35 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki (4)
- 07:05 Rekrut 5 (17)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (5)
- 09:00 Agenci NCIS 17 (6)
- 10:00 Rekrut 5 (17)
- 10:55 Agenci NCIS 17 (7)
- 11:55 Agenci NCIS 17 (8)
- 12:50 Rekrut 5 (18)
- 13:45 Agenci NCIS: Hawaje (15)
- 22:00 DOC: w twoich rękach 2 (10)
- 23:10 Agenci NCIS: Hawaje (17)
- 00:00 Dzika Francja (2)
- 00:55 Malownicze trasy kolejowe 4 (8)
- 01:40 W okowach mrozu 6 (14)
- 02:30 Malownicze trasy kolejowe 4 (8)
- 03:15 W okowach mrozu 6 (5)
- 08:35 Dynastie 2 (3)
- 09:40 W okowach mrozu 6 (6)
- 12:45 Dynastie 2 (3)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 4 (9)
- 14:50 W okowach mrozu 6 (15)
- 15:50 Życie na pustkowiu 7 (6)
- 18:50 Serengeti 2 (2)
- 19:55 Starożytne mocarstwa (5)
- 20:55 Życie na pustkowiu UK (1)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (7)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 3 (3)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 00:45 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 01:10 Ghostforce (Śmiecioksyny / Mikrus)
- 01:35 Taffy (Kichanie)
- 01:45 Taffy (Wysokie loty)
- 01:50 Taffy (Powrót Chudego)
- 02:00 Taffy (Bliźniacze szkolenie)
- 02:05 Taffy (Mały potwór)
- 02:10 Płazowyż 2 (Marcela)
- 02:35 Płazowyż 2 (Zagadka/Przybycie)
- 02:55 Płazowyż 2 (Zagubione w Błotopii/Skrzek idzie na studia)
- 03:20 Dronersi (Tajemnica Ora)
- 03:40 Dronersi (Powrót mistrza)
- 04:00 Dronersi (Bez synchronizacji)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Skarb z nieba)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Paliwo wikinga)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Dudy i Ser)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gracze, do boju!)
- 05:45 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 05:50 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Połykacz serc)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Królowa Miraculów)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (10)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (Gargoyle Gals / Supermarket Scandal)
- 07:55 Potworna robota 2 (To jest w środku!)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Grafficzas)
- 22:45 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 22:50 Taffy (Przyjaciele)
- 23:00 Taffy (Pani Śpiąca)
- 23:15 Taffy (Podchody z duchami)
- 23:20 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 23:30 Taffy (Cudowna lampa)
- 23:35 Taffy (Piskofobia)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 00:10 Hesher
- 01:55 Operacja Chromit - bitwa o Inczon
- 03:45 Kruk, zagadka zbrodni
- 05:35 Zakończenie programu
- 05:55 Tajna agentka
- 07:25 Weekend z królem
- 10:25 Guido Superbohater
- 11:50 Zaginiona
- 13:25 Jak kochać się z D
- 15:00 Bernie
- 16:40 Rozbitkowie
- 18:05 Szef
- 20:00 7 psychopatów
- 21:50 Hej, skarbie
- 23:40 9. życie Louisa Draxa
- 00:15 Tajemnice Brokenwood 3 (4)
- 02:00 Lewis 9 (5)
- 02:50 Harry Wild (7)
- 03:40 Milczący świadek 21 (6)
- 04:35 Z pamiętnika położnej 8 (1)
- 05:30 Obiady piątkowe 4 (6)
- 06:00 Śmierć pod palmami 4 (8)
- 07:10 Ojciec Brown 8 (10)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 22 (2)
- 09:55 Lewis 9 (5)
- 10:55 Sanditon 2 (6)
- 12:05 Śmierć pod palmami 4 (8)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 22 (2)
- 15:00 Lewis 9 (5)
- 16:00 Lewis 9 (6)
- 17:00 Ojciec Brown 9 (1)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 22 (3)
- 19:55 Śmierć pod palmami 5 (1)
- 22:55 Ojciec Brown 11 (2)
- 23:55 Profesor T (4)
- 00:45 Pułapka
- 02:25 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 03:30 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 11:00 Celnicy 2 (5)
- 20:00 Znachor
- 22:35 Suburra
- 00:05 Magia nagości 7 (1)
- 01:15 Magia nagości. Norwegia (4)
- 02:05 I love kabaret (4)
- 03:00 I love kabaret (2)
- 04:00 I love kabaret (1)
- 04:55 I love kabaret (3)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (21)
- 06:00 Gadżet show (1)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:50 Poranny rogal (51)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (12)
- 07:45 Poranny rogal (32)
- 12:45 Ludzie Hitlera (8)
- 13:50 M.A.S.H. (Upadły idol)
- 20:00 Kabaretowe przeboje 2 (4)
- 21:00 I love kabaret (3)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (8)
- 23:00 Magia nagości. Hiszpania (7)
- 00:00 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 00:50 Na osi (1092)
- 01:15 Dzika kuchnia (1)
- 01:55 Dzika kuchnia (2)
- 02:25 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 05:00 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Na osi (1092)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 2)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (8)
- 11:00 Kontrola graniczna (4)
- 12:00 Kontrola graniczna (5)
- 13:00 Kontrola graniczna (6)
- 14:00 Giganty na drogach (4)
- 15:00 Giganty na drogach (5)
- 16:00 Kontrola graniczna (7)
- 17:00 Kontrola graniczna (8)
- 22:05 Kod Jezusa (4)
- 23:05 Kod Jezusa (5)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 04:05 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:35 TVCentrum uwagi
- 20:00 Minion
- 21:55 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 04:00 Wielkie projekty 13 (4)
- 04:50 Mistrzowie ceramiki 4 (7)
- 05:35 Jak gotować i nie marnować (4)
- 06:00 Bake off: zawodowcy 6 (2)
- 07:05 Mistrzowie ceramiki 4 (8)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Mistrzowskie ptysie / Króliczy chrzan)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Liczy się Kapelusznik / Kota-strofa)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królowa Alicja / Kulinarna niespodzianka)
- 01:30 Spidey i superkumple (14)
- 01:55 Spidey i superkumple (15)
- 02:20 Spidey i superkumple (16)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Witajcie na Wyspie Gigantycznych Krabów /Duchy Nawiedzonego Wąwozu)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Baterie dołączone / Miki i Minnie: Na lodzie!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Deszczu, idź sobie / Dzień blichtru Donalda)
- 04:00 Eureka! (Całkowite zwycięstwo!/ Cutaballoo kontra Bebe Sloth)
- 04:30 Eureka! (Eureka na Halloween/ Życie nomadów)
- 05:00 Eureka! (Ferreka / Peppereka)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Wielki Goof! / Zabawa w świecie kredek)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Muzyka pór roku / Syrenki na ratunek)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Festiwal bohaterów! / Gdzie się podziała Wanda?)
- 07:00 Blue 2 (79)
- 07:10 Blue 2 (80)
- 07:20 Blue 2 (81)
- 07:30 Blue 2 (82)
- 07:40 Blue 2 (83)
- 07:50 Blue 2 (84)
- 08:00 Blue 2 (85)
- 08:10 Blue 2 (86)
- 08:20 Blue 2 (87)
- 08:25 Miki i ja 2 (Liczymy do 100)
- 08:30 Spidey i superkumple (Pirackie plądrowanie! / Zły bot!)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki (Wizard of Dizz)
- 12:00 Pupstruction (Brygada cukierników / Remiza na kółkach)
- 12:30 Blue 3 (108)
- 12:40 Blue 3 (109)
- 12:50 Blue 3 (110)
- 13:00 Blue 3 (111)
- 13:10 Blue 3 (112)
- 13:20 Blue 3 (113)
- 13:25 Miki i ja 2 (Liczymy do 100)
- 13:30 Straż Ekipa 2 (Hej, Helek!/ W pogoni za dzięciołem)
- 16:00 Pupstruction (Robokot / Podwodne psiaki)
- 16:30 Pupstruction (Kometa / Domek na drzewie)
- 17:00 Blue 2 (79)
- 17:10 Blue 2 (80)
- 17:20 Blue 2 (81)
- 17:30 Blue 2 (82)
- 17:40 Blue 2 (83)
- 17:50 Blue 2 (84)
- 17:55 Miki i ja 2 (Liczymy do 100)
- 18:00 Superkoty (23)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia 3 (Zosia w Elfenmorze)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 3 (Sekretna biblioteka)
- 19:30 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 19:40 Blue 2 (Tańcuś)
- 19:50 Blue 2 (Squash)
- 20:00 Blue 2 (Kalambury)
- 20:10 Blue 2 (Bingo)
- 20:20 Blue 2 (Ulubiony moment)
- 20:25 Miki i ja 2 (Liczymy do 100)
- 20:30 Superkoty (Sernado / Konkurs talentów)
- 21:00 Spidey i superkumple (Spin ratuje dzień! / Wodne nieszczęście!)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Śnieżna przygoda / Atak droidów treningowych)
- 00:10 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 00:35 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (10)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (11)
- 02:35 Duch i nas dwóch (19)
- 03:00 Duch i nas dwóch (20)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (13)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (14)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (21)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (22)
- 04:50 Duch i nas dwóch (2)
- 05:15 Duch i nas dwóch (3)
- 05:35 Robale ziomale (Jaki z ciebie owad? / Eddie kaskader)
- 06:00 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 06:05 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 06:10 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 06:25 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 06:35 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 06:40 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 06:55 Płazowyż (Knajpiane rewolucje/Ostatni kram)
- 07:25 Płazowyż (Podatek/Ucieczka z więzienia)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Węzeł/ Zamiana umysłów)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Święta Greenów)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przeprosiny/ Koleżanki)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Pseudocelebryta / Obóz futbolowy)
- 12:20 Taffy (Lekcja życia)
- 12:30 Taffy (Redaktor Taffy)
- 12:35 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 12:50 Taffy (Szopi Księżyc)
- 12:55 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 13:05 Taffy (Zwrot)
- 13:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Amnesio)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Piekarix)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Po pierwsze BHP / Cavendish wyzwolony)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 17:45 Molly i Duch (Nieuczciwy Abe/ Rodzinne napięcia)
- 00:05 Blue 2 (8)
- 00:15 Blue 2 (9)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (7)
- 00:40 Kolorklocki (22)
- 00:45 Blue 2 (7)
- 00:55 Piotruś Królik (4)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (34)
- 01:20 Psi Oddział (3)
- 01:35 Blue (13)
- 01:40 Blue (6)
- 01:50 Blue (7)
- 02:00 Blue (28)
- 02:05 Tosia i Tymek (62)
- 02:20 Blue 2 (16)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (50)
- 02:40 Kręciołki (73)
- 02:50 Teletubisie (37)
- 03:05 Blue (13)
- 03:10 Blue (14)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (9)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (5)
- 03:45 Tosia i Tymek (57)
- 03:55 Tosia i Tymek (58)
- 04:10 Blue 2 (46)
- 04:15 Blue 2 (47)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (39)
- 04:35 Blue (42)
- 04:45 Blue (43)
- 04:50 Blue (9)
- 05:00 Superpyra (51)
- 05:05 Superpyra (52)
- 05:15 Kolorklocki (26)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (2)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (5)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 05:50 W Papierowej Krainie (27)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (8)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (38)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (36)
- 06:50 Superpyra (46)
- 07:00 Blue 2 (5)
- 07:05 Blue (39)
- 07:15 Blue 2 (24)
- 07:25 Blue 2 (25)
- 07:35 Blue 2 (50)
- 07:40 Blue (18)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (3)
- 08:05 Matklocki 2 (21)
- 08:15 Blue (22)
- 08:20 Blue 2 (46)
- 08:30 Blue 2 (5)
- 08:40 Psi Oddział (12)
- 08:55 Tosia i Tymek (8)
- 09:10 Piotruś Królik (10)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (8)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (5)
- 09:50 Kręciołki (97)
- 10:00 Teletubisie (55)
- 10:15 Blue 2 (15)
- 10:25 Yakka Dee 4 (15)
- 10:30 Yakka Dee 4 (16)
- 10:40 Blue 2 (17)
- 10:50 Matklocki 2 (16)
- 10:55 Matklocki (23)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (25)
- 11:15 W Papierowej Krainie (27)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (10)
- 11:50 Superpyra (24)
- 12:00 Blue 2 (8)
- 12:10 Blue (15)
- 12:15 Blue (10)
- 12:25 Blue (11)
- 12:35 Blue 2 (8)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (6)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (12)
- 13:05 Blue 2 (33)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (24)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (34)
- 13:40 Psi Oddział (3)
- 13:55 Blue (31)
- 14:05 Blue (32)
- 14:15 Blue (33)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (50)
- 14:35 Blue 2 (22)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (25)
- 15:15 W Papierowej Krainie (28)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (12)
- 15:50 Blue (16)
- 16:00 Blue (12)
- 16:10 Blue (13)
- 16:20 Matklocki (12)
- 16:25 Blue 2 (12)
- 16:35 Kolorklocki (23)
- 16:40 Kolorklocki (24)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (8)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (13)
- 17:10 Blue 2 (34)
- 17:15 Piotruś Królik (5)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (35)
- 17:45 Psi Oddział (4)
- 18:00 Blue (34)
- 18:10 Blue (35)
- 18:15 Blue (36)
- 18:25 Tosia i Tymek (68)
- 18:40 Blue 2 (23)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (51)
- 19:00 Kręciołki (75)
- 19:15 Teletubisie (39)
- 19:30 Blue (13)
- 19:40 Blue (14)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (10)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (6)
- 20:20 Tosia i Tymek (59)
- 20:30 Tosia i Tymek (60)
- 20:45 Blue 2 (12)
- 20:55 Blue 2 (13)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (36)
- 21:15 Blue (44)
- 21:25 Blue (45)
- 21:35 Superpyra (1)
- 21:40 Superpyra (2)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (6)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (7)
- 22:10 Kolorklocki (27)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 22:30 W Papierowej Krainie (29)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (25)
- 22:55 W Papierowej Krainie (28)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (12)
- 23:35 Matklocki (12)
- 23:40 Blue 2 (7)
- 23:50 Blue (16)
- 23:55 Blue 2 (21)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:40 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:55 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:20 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 05:00 Bernard 2 (66)
- 05:05 Bernard 2 (68)
- 05:10 Bernard 2 (69)
- 05:15 Bernard 2 (70)
- 05:20 Bernard 2 (72)
- 05:25 Bernard 2 (73)
- 05:30 Bernard 2 (74)
- 05:35 Bernard 2 (76)
- 05:40 Bernard 2 (77)
- 05:45 Bernard 2 (78)
- 05:50 Bernard 2 (80)
- 05:55 Bernard 2 (81)
- 06:00 Bernard 2 (82)
- 06:05 Bernard 2 (83)
- 06:10 Bernard 2 (85)
- 06:15 Bernard 2 (86)
- 06:20 Bernard 2 (87)
- 06:30 Bernard 2 (89)
- 06:35 Bernard 2 (90)
- 06:40 Bernard 2 (92)
- 06:45 Bernard 2 (93)
- 06:50 Bernard 2 (94)
- 06:55 Bernard 2 (95)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard 2 (96)
- 11:05 Bernard 2 (98)
- 11:10 Bernard 2 (99)
- 11:15 Bernard 2 (100)
- 11:25 Bernard 2 (102)
- 11:30 Bernard 2 (103)
- 11:35 Bernard 2 (104)
- 11:40 Bernard 3 (106)
- 11:45 Bernard 3 (107)
- 11:55 Bernard 3 (109)
- 12:00 Bernard 3 (110)
- 12:05 Bernard 3 (111)
- 12:10 Bernard 3 (113)
- 12:15 Bernard 3 (114)
- 12:20 Bernard 3 (115)
- 12:25 Bernard 3 (116)
- 12:30 Bernard 3 (117)
- 12:35 Bernard 3 (119)
- 12:40 Bernard 3 (120)
- 12:45 Bernard 3 (122)
- 12:50 Bernard 3 (123)
- 13:00 Bernard 3 (124)
- 13:05 Bernard 3 (125)
- 13:10 Bernard 3 (127)
- 13:15 Bernard 3 (128)
- 13:20 Bernard 3 (130)
- 13:30 Bernard 3 (131)
- 13:35 Bernard 3 (132)
- 13:40 Bernard 3 (133)
- 13:45 Bernard 3 (135)
- 13:55 Bernard 3 (136)
- 14:00 Power Players (12)
- 14:15 Power Players (13)
- 14:25 Power Players (14)
- 14:40 Power Players (15)
- 14:55 Power Players (16)
- 15:05 Power Players (17)
- 15:20 Power Players (18)
- 15:30 Power Players (19)
- 15:40 Power Players (20)
- 16:00 Power Players (21)
- 16:15 Power Players (22)
- 16:25 Power Players (23)
- 16:40 Power Players (24)
- 16:55 Power Players (25)
- 17:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (26)
- 20:15 Power Players (1)
- 20:25 Power Players (2)
- 20:35 Power Players (3)
- 20:55 Power Players (4)
- 21:05 Power Players (5)
- 21:20 Power Players (6)
- 21:30 Power Players (7)
- 21:50 Power Players (8)
- 22:00 Power Players (9)
- 22:15 Power Players (10)
- 22:25 Power Players (11)
- 22:40 Power Players (12)
- 22:55 Power Players (13)
- 23:05 Bernard 3 (137)
- 23:10 Bernard 3 (138)
- 23:15 Bernard 3 (140)
- 23:20 Bernard 3 (141)
- 23:30 Bernard 3 (142)
- 23:35 Bernard 3 (144)
- 23:40 Bernard 3 (145)
- 23:45 Bernard 3 (146)
- 23:50 Bernard 3 (148)
- 00:01 Teraz się bawimy
- 00:03 Towarzysze zabawy
- 00:06 Świat podwodny
- 00:08 Wstawaj!
- 00:10 Kolorowa magia
- 00:13 Towarzysze zabawy
- 00:16 Teraz się bawimy
- 00:18 Jaki jest twój zawód ?
- 00:21 Jaki jest twój zawód ?
- 00:24 Kolorowe koło
- 00:26 Wakacje
- 00:29 Kolorowe koło
- 00:32 Sunville
- 00:35 Sunville
- 00:37 Opowieści warzywne
- 00:39 Świat elfów
- 00:42 Zwierzęta
- 00:45 Towarzysze zabawy
- 00:48 Wakacje
- 00:50 Opowieści warzywne
- 00:52 Sunville
- 00:55 Świat elfów
- 00:58 Świat podwodny
- 01:01 Teraz się bawimy
- 01:04 Świat zwierząt
- 01:07 Łazienka
- 01:09 Pojazdy
- 01:11 Sunville
- 01:15 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:17 Posłuchaj tego
- 01:21 Miejskie życie
- 01:24 Jak podróżujemy
- 01:26 Towarzysze zabawy
- 01:30 Świat podwodny
- 01:32 Sport, sport, sport
- 01:37 Safari
- 01:39 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:41 Świat zwierząt
- 01:44 Miejskie życie
- 01:47 Rodzina bobrów
- 01:49 Sunville
- 01:53 Świat podwodny
- 01:55 Łazienka
- 01:59 Opowieści warzywne
- 02:01 Przygody w przestrzeni
- 02:04 Pojazdy
- 02:07 Safari
- 02:09 Miejskie życie
- 02:12 Muzeum
- 02:14 Oli - cykle natury
- 02:17 Grupy
- 02:20 Posłuchaj tego
- 02:23 Jaki jest twój zawód ?
- 02:26 Sunville
- 02:29 Przygody w przestrzeni
- 02:32 Panni i Fanni
- 02:34 Posłuchaj tego
- 02:37 Kącik naukowy
- 02:40 Sunville
- 02:43 Posłuchaj tego
- 02:46 Jaki jest twój zawód ?
- 02:49 Muzeum
- 02:52 Grupy
- 02:55 Urocze miejsca
- 02:57 Kącik naukowy
- 03:00 Opowieści warzywne
- 03:02 Puffy i Tubby
- 03:06 Kolorowe koło
- 03:10 Sport, sport, sport
- 03:12 Teraz się bawimy
- 03:14 Świat zwierząt
- 03:16 Posłuchaj tego
- 03:18 Świat zwierząt
- 03:22 Jaki jest twój zawód ?
- 03:25 Teraz się bawimy
- 03:27 Rodzina bobrów
- 03:30 Taniec
- 03:33 Urocze miejsca
- 03:37 Jaki jest twój zawód ?
- 03:39 Przygody w przestrzeni
- 03:43 Ding Dang Dong
- 03:46 Urocze miejsca
- 03:49 Jak podróżujemy
- 03:52 Teraz się bawimy
- 03:54 Taniec
- 03:57 Opowieści warzywne
- 03:59 Świat elfów
- 04:02 Taniec
- 04:05 Mini opowiadania
- 04:07 Świat zwierząt
- 04:09 Wstawaj!
- 04:12 Wakacje
- 04:15 Świat podwodny
- 04:18 Towarzysze zabawy
- 04:21 Kolorowe koło
- 04:24 Opowieści warzywne
- 04:27 Towarzysze zabawy
- 04:30 Opowieści warzywne
- 04:32 Kolorowe koło
- 04:35 Opowieści warzywne
- 04:37 Wakacje
- 04:40 Opowieści warzywne
- 04:43 Kolorowe koło
- 04:46 Świat podwodny
- 04:47 Kolorowe koło
- 04:50 Wakacje
- 04:52 Kolorowe koło
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:58 Opowieści warzywne
- 05:00 Kolorowe koło
- 05:03 Wakacje
- 05:06 Opowieści warzywne
- 05:08 Świat podwodny
- 05:11 Opowieści warzywne
- 05:14 Kącik naukowy
- 05:17 Miyu i Litto
- 05:19 Panni i Fanni
- 05:21 Safari
- 05:24 Miyu i Litto
- 05:26 Kącik naukowy
- 05:29 Opowieści warzywne
- 05:32 Kącik naukowy
- 05:35 Panni i Fanni
- 05:38 Puffy i Tubby
- 05:42 Kolorowe koło
- 05:45 Miyu i Litto
- 05:48 Posłuchaj tego
- 05:50 Kącik naukowy
- 05:53 Kolorowa magia
- 05:56 Urocze miejsca
- 05:58 Kolorowe koło
- 06:01 Kolorowe koło
- 06:04 Urocze miejsca
- 06:07 Kolorowe koło
- 06:09 Jaki jest twój zawód ?
- 06:12 Kącik naukowy
- 06:14 Muzeum
- 06:17 Hiphopowy kaktus
- 06:20 Mimo i Bobo
- 06:22 Małe, ale pracowite
- 06:25 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:28 Risto Gusto
- 06:31 Sippi Sappi
- 06:33 Toby McFly
- 06:37 Teraz się bawimy
- 06:40 Świat podwodny
- 06:42 Morskie przygody
- 06:45 Miejskie życie
- 06:48 Świat Mimo
- 06:50 Kaczka i Puszek
- 06:52 Pociąg
- 06:55 Hubbi i jego koledzy
- 06:57 Przygody kaczki
- 06:59 Drużyna lalek
- 07:01 Małe, ale pracowite
- 07:04 Rodzina bobrów
- 07:06 Świat podwodny
- 07:09 Towarzysze zabawy
- 07:13 Jak podróżujemy
- 07:16 Pojazdy
- 07:19 Margo i Felix
- 07:22 Albert tłumaczy
- 07:25 Zabawa w chowanego
- 07:28 Elfy przyrody
- 07:29 Hop-hop
- 07:31 Elfy przyrody
- 07:33 Mimo & Bobo PLUS
- 07:37 DuckSchool
- 07:40 Wstawaj!
- 07:42 Taniec
- 07:45 Sport, sport, sport
- 07:48 Wstawaj!
- 07:50 Teraz się bawimy
- 07:53 DuckSchool
- 07:56 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:59 Świat Mimo
- 08:02 Hubbi i jego koledzy
- 08:04 Mimo & Bobo PLUS
- 08:09 Opowieści warzywne
- 08:11 Sport, sport, sport
- 08:14 Mini opowiadania
- 08:16 Sport, sport, sport
- 08:18 Urocze miejsca
- 08:22 Zabawa w chowanego
- 08:25 Dotty i Kitty
- 08:28 Lola i Liczby
- 08:30 Elfy przyrody
- 08:32 Słodki dom
- 08:33 Monika i Rudi 2
- 08:36 Fin i Fianna
- 08:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:41 Kącik naukowy
- 08:45 Muzeum
- 08:47 Urocze miejsca
- 08:49 Puffy i Tubby
- 08:54 Mimo i Bobo
- 08:56 Lola i Liczby
- 08:59 Kształcików
- 09:00 Małe melodie
- 09:02 Słodki dom
- 09:03 Toobys
- 09:06 Afryka
- 09:09 Urocze miejsca
- 09:12 Muzeum
- 09:14 Panni i Fanni
- 09:17 Kolorowe koło
- 09:20 Jaki jest twój zawód ?
- 09:23 Monika i Rudi
- 09:26 Małe melodie
- 09:28 Wesoła łąka
- 09:31 Uczymy się
- 09:34 Przygody kaczki
- 09:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:38 Lola i Liczby
- 09:40 Kolorowa Klara
- 09:42 Margo i Felix
- 09:45 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:48 Historie Henryka
- 09:50 Uczymy się
- 09:53 Pixie 2
- 09:54 Fin i Fianna
- 09:57 Historie Henryka
- 09:59 ABC - duckBC
- 10:02 Sippi Sappi
- 10:05 Lola i Liczby
- 10:08 ABC - duckBC
- 10:11 Kolorowa Klara
- 10:13 Sippi Sappi
- 10:15 Zabawa w chowanego
- 10:18 Zack i Ziggy
- 10:21 DuckSchool
- 10:23 Uczymy się
- 10:27 Restauracja
- 10:30 Hop-hop
- 10:32 Zack i Ziggy
- 10:35 Toby McFly
- 10:38 Afryka
- 10:40 Lola i Liczby
- 10:42 Drużyna lalek
- 10:44 Lola i Liczby
- 10:48 Mały Didy
- 10:50 Kolorowa Klara
- 10:52 Afryka
- 10:54 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:57 DuckSchool
- 10:59 Margo i Felix
- 11:02 Mimo i Bobo
- 11:04 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:07 Dotty i Kitty
- 11:11 Brygada ogniowa
- 11:14 Brygada ogniowa
- 11:17 Toby McFly
- 11:20 Restauracja
- 11:23 Hiphopowy kaktus
- 11:25 Wesołe królestwo
- 11:28 Elfy przyrody
- 11:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:32 Zastęp strażaków
- 11:34 Drużyna lalek na ratunek
- 11:38 Świat zabawek
- 11:42 Afryka
- 11:44 Hubbi i jego koledzy
- 11:48 Drużyna lalek
- 11:51 Zoo
- 11:53 Skoczkowie Planet
- 11:57 Hubbi i jego koledzy
- 12:00 Przygody kaczki
- 12:02 Świat Mimo
- 12:04 Skoczkowie Planet
- 12:08 Drużyna lalek
- 12:11 Zastęp strażaków
- 12:13 Hubbi i jego koledzy
- 12:16 Drużyna lalek
- 12:19 Afryka
- 12:21 Hop-hop
- 12:23 Hiphopowy kaktus
- 12:25 Drużyna lalek na ratunek
- 12:29 Pociąg
- 12:32 Uczymy się
- 12:34 Świat zabawek
- 12:38 Hubbi i jego koledzy
- 12:40 Drużyna lalek na ratunek
- 12:42 Dinozaur Milo
- 12:46 Przygody kaczki
- 12:48 Dotty i Kitty
- 12:52 Kaczka i Puszek
- 12:54 Hubbi się tym zajmie
- 12:57 Afryka
- 12:59 Zoo
- 13:01 Dinozaur Milo
- 13:06 Toby McFly
- 13:09 Połączony świat
- 13:12 Hubbi się tym zajmie
- 13:16 Dinoland
- 13:18 Sztuka Leona
- 13:21 Wesołe królestwo
- 13:24 Zastęp strażaków
- 13:27 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:29 Małe, ale pracowite
- 13:31 Dinozaur Milo
- 13:36 Dotty i Kitty
- 13:40 Dźwięki wokół nas
- 13:42 Małe melodie
- 13:44 DuckSchool
- 13:47 Przygody kaczki
- 13:49 Monika i Rudi 2
- 13:52 Co rośnie na drzewie?
- 13:54 Wesoła łąka
- 13:57 Zabawa w chowanego
- 13:59 Co rośnie na drzewie?
- 14:00 Wesołe królestwo
- 14:03 Elfy przyrody
- 14:05 Pixie 2
- 14:06 Sippi Sappi
- 14:08 Pixie 2
- 14:09 Albert tłumaczy
- 14:13 Kolorowa Klara
- 14:15 Tempo Giusto
- 14:17 Uczymy się
- 14:20 Margo i Felix
- 14:24 Fin i Fianna
- 14:27 Pixie 2
- 14:28 Kolorowa Klara
- 14:30 Toobys
- 14:32 Hubbi i jego koledzy
- 14:34 Dotty i Kitty
- 14:39 Sippi Sappi
- 14:42 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:45 Hubbi się tym zajmie
- 14:47 Afryka
- 14:49 Przygody kaczki
- 14:51 Dźwięki wokół nas
- 14:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:55 Świat Mimo
- 14:58 Sippi Sappi
- 15:01 Zabawa w chowanego
- 15:03 Raul
- 15:06 Mimo i Bobo
- 15:08 Tempo Giusto
- 15:10 Raul
- 15:13 Mimo i Bobo
- 15:15 Mały Didy
- 15:18 Tempo Giusto
- 15:20 Wstawaj!
- 15:22 Hop-hop
- 15:25 Mimo i Bobo
- 15:27 Risto Gusto
- 15:30 Lola i Liczby
- 15:33 Afryka
- 15:35 Mimo & Bobo PLUS
- 15:40 Mimo i Bobo
- 15:43 Drużyna lalek
- 15:45 Dźwięki wokół nas
- 15:47 Brygada ogniowa
- 15:49 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:51 Co rośnie na drzewie?
- 15:53 Cubie
- 15:55 Hiphopowy kaktus
- 15:57 Co rośnie na drzewie?
- 15:59 ABC - duckBC
- 16:02 Zabawa w chowanego
- 16:04 Tempo Giusto
- 16:06 Raul
- 16:09 Cubie
- 16:11 Brygada ogniowa
- 16:13 Przygody kaczki
- 16:15 Fin i Fianna
- 16:18 Elfy przyrody
- 16:19 Afryka
- 16:22 Raul
- 16:24 Risto Gusto
- 16:28 Zabawa w chowanego
- 16:31 Świat Mimo
- 16:33 Raul
- 16:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:38 Elfy przyrody
- 16:39 Świat Mimo
- 16:43 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:45 Historie Henryka
- 16:47 Wstawaj!
- 16:49 Afryka
- 16:51 Mały Didy
- 16:53 Zack i Ziggy
- 16:56 Mimo i Bobo
- 16:59 Afryka
- 17:01 Hop-hop
- 17:03 Wstawaj!
- 17:05 Zabawa w chowanego
- 17:07 Zack i Ziggy
- 17:10 Sippi Sappi
- 17:13 Zabawa w chowanego
- 17:16 Elfy przyrody
- 17:17 Margo i Felix
- 17:20 Wstawaj!
- 17:22 Mimo i Bobo
- 17:25 Raul
- 17:27 Wstawaj!
- 17:30 Hop-hop
- 17:32 Raul
- 17:34 Afryka
- 17:37 Mimo i Bobo
- 17:40 Raul
- 17:42 Mimo i Bobo
- 17:46 Sippi Sappi
- 17:48 Pixie 2
- 17:49 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:52 Dinoland
- 17:55 Toobys
- 17:57 Słodki dom
- 17:58 Zack i Ziggy
- 18:01 Małe melodie
- 18:04 Sippi Sappi
- 18:06 Albert tłumaczy
- 18:09 Tempo Giusto
- 18:11 Małe melodie
- 18:13 Kolorowa Klara
- 18:15 Uczymy się
- 18:18 Małe melodie
- 18:20 Dźwięki wokół nas
- 18:22 Co rośnie na drzewie?
- 18:23 Sippi Sappi
- 18:25 Toobys
- 18:28 Uczymy się
- 18:30 Mimo i Bobo
- 18:33 Dotty i Kitty
- 18:37 Co rośnie na drzewie?
- 18:38 Fin i Fianna
- 18:41 Albert tłumaczy
- 18:46 Toby McFly
- 18:49 Przygody kaczki
- 18:51 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:53 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:56 Brygada ogniowa
- 18:59 Hop-hop
- 19:01 Brygada ogniowa
- 19:03 Przygody kaczki
- 19:06 Restauracja
- 19:08 Cubie
- 19:11 Brygada ogniowa
- 19:13 Tempo Giusto
- 19:16 Dźwięki wokół nas
- 19:18 Hiphopowy kaktus
- 19:20 Mimo i Bobo
- 19:23 Hop-hop
- 19:25 Drużyna lalek
- 19:27 Zabawa w chowanego
- 19:30 Fin i Fianna
- 19:33 DuckSchool
- 19:37 Afryka
- 19:39 Hop-hop
- 19:41 Zabawa w chowanego
- 19:43 Hop-hop
- 19:45 Hubbi i jego koledzy
- 19:47 Afryka
- 19:50 Afryka
- 19:53 Tempo Giusto
- 19:55 Elfy przyrody
- 19:56 Drużyna lalek na ratunek
- 19:58 Hubbi i jego koledzy
- 20:01 Uczymy się
- 20:04 Hubbi i jego koledzy
- 20:07 Małe, ale pracowite
- 20:10 Zack i Ziggy
- 20:13 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:15 Hop-hop
- 20:18 Historie Henryka
- 20:20 Mały Didy
- 20:23 Dźwięki wokół nas
- 20:25 Zoo
- 20:27 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:30 Brygada ogniowa
- 20:33 Toby McFly
- 20:37 Formy są twoje
- 20:39 Pociąg
- 20:42 Zabawa w chowanego
- 20:44 Afryka
- 20:46 Drużyna lalek na ratunek
- 20:49 Margo i Felix
- 20:52 Przygody kaczki
- 20:54 Uczymy się
- 20:57 Raul
- 21:00 Fin i Fianna
- 21:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:04 Mimo i Bobo
- 21:07 Świat Mimo
- 21:09 Sippi Sappi
- 21:12 Kolorowe koło
- 21:15 Wakacje
- 21:17 Kolorowe koło
- 21:19 Wakacje
- 21:22 Świat podwodny
- 21:25 Mimo i Bobo
- 21:27 Afryka
- 21:30 Toobys
- 21:33 Hiphopowy kaktus
- 21:35 Historie Henryka
- 21:37 Toobys
- 21:40 Wakacje
- 21:43 Kolorowe koło
- 21:45 Wakacje
- 21:48 Kolorowe koło
- 21:50 Wakacje
- 21:52 Wakacje
- 21:55 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:58 Drużyna lalek na ratunek
- 22:01 Wesoła łąka
- 22:04 Mały Didy
- 22:06 Świat zabawek
- 22:07 Toby McFly
- 22:10 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:13 Afryka
- 22:15 Przygody w przestrzeni
- 22:18 Urocze miejsca
- 22:20 Świat podwodny
- 22:22 Posłuchaj tego
- 22:24 Urocze miejsca
- 22:27 Mini opowiadania
- 22:29 Hubbi się tym zajmie
- 22:31 Wesołe królestwo
- 22:34 Mimo i Bobo
- 22:37 Połączony świat
- 22:40 Brygada ogniowa
- 22:43 Świat elfów
- 22:46 Świat podwodny
- 22:51 Rodzina bobrów
- 22:54 Jak podróżujemy
- 22:58 Wesoła łąka
- 23:01 Mimo i Bobo
- 23:03 Pixie 2
- 23:04 Dotty i Kitty
- 23:08 Uczymy się
- 23:11 Monika i Rudi 2
- 23:14 Mimo i Bobo
- 23:17 Panni i Fanni
- 23:19 Kolorowa magia
- 23:22 Miyu i Litto
- 23:25 Jaki jest twój zawód ?
- 23:28 Posłuchaj tego
- 23:31 Albert tłumaczy
- 23:35 Słodki dom
- 23:36 Wesoła łąka
- 23:39 Monika i Rudi
- 23:42 ABC - duckBC
- 23:45 Panni i Fanni
- 23:47 Kolorowe koło
- 23:50 Kolorowa magia
- 23:53 Kącik naukowy
- 23:55 Posłuchaj tego
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:11 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:39 Uczymy się z ducktv
- 14:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:42 Pory roku
- 16:45 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:47 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:51 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:55 Ulubione bajki
- 23:02 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:20 LaLiga Team of the Season
- 07:00 LaLiga Promoted Teams
- 16:50 La Manita
- 17:15 Magazyn PGE Ekstraligi (14)
- 20:30 LaLiga Preseason
- 21:30 LaLiga World (1)
- 12:00 LaLiga Team of the Season
- 12:30 LaLiga Preseason
- 13:30 LaLiga World (1)
- 18:00 LaLiga World (1)
- 18:35 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 19:10 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 19:40 La Manita
- 04:00 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 04:30 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 05:00 Leo Messi
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (7)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (8)
- 01:00 X-Games, sezon letni (2)
- 02:00 Facing Waves (5)
- 02:30 Facing Waves (1)
- 03:00 Nitro Circus: Crazy Train (6)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (5)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (6)
- 05:00 Fighting Fit (1)
- 06:00 Sports Adventure 4 (2)
- 06:30 Sports Adventure 4 (3)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (3)
- 10:00 X Games - Minneapolis (8)
- 11:00 Pro Bull Riders 2 (3)
- 12:00 Sports Adventure 4 (2)
- 12:30 Sports Adventure 4 (3)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (4)
- 16:00 WWE - Main Event (20)
- 17:00 WWE SmackDown (39)
- 18:00 WWE SmackDown (40)
- 19:00 WWE: Summer Slam (1)
- 04:15 Remont na 5+ (1)
- 04:45 Remont na 5+ (2)
- 05:05 Remont na 5+ (3)
- 05:30 Remont na 5+ (4)
- 05:35 Remont na 5+ (4)
- 06:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 06:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 07:25 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 08:20 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 08:50 Celnicy 3 (9)
- 09:20 Celnicy 3 (10)
- 09:50 Celnicy 3 (11)
- 10:20 Celnicy 3 (12)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 13:55 Remont na 5+ (5)
- 14:25 Remont na 5+ (6)
- 14:50 Remont na 5+ (7)
- 15:10 Remont na 5+ (8)
- 15:35 Remont na 5+ (1)
- 16:00 Celnicy (1)
- 16:30 Celnicy (2)
- 17:00 Celnicy (3)
- 17:30 Celnicy (4)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Dzisiaj (Gość)
- 01:50 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:20 Dzisiaj
- 03:40 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:10 Najsłabsze ogniwo 2 (2)
- 01:10 Louis Theroux: zakazane Stany (2)
- 02:20 Cuda inżynierii 6 (5)
- 03:15 Top Gear 17 (1)
- 04:05 Top Gear 31 (5)
- 05:10 Jak powstaje samochód 2 (4)
- 06:00 Samochód roku 2 (1)
- 06:30 Samochód roku 2 (2)
- 07:05 Najsłabsze ogniwo 2 (3)
- 10:00 Top Gear 17 (2)
- 11:00 Top Gear 8 (8)
- 12:15 Samochód roku 2 (1)
- 12:45 Samochód roku 2 (2)
- 13:15 Top Gear 31 (5)
- 14:30 Miliony w lombardzie 2 (1)
- 15:30 Najsłabsze ogniwo 2 (3)
- 18:30 Miliony w lombardzie 2 (1)
- 19:30 Top Gear 31 (6)
- 22:00 Louis Theroux: zakazane Stany (3)
- 23:05 Więźniarki (4)
- 10:20 Kopyta we mgle
- 11:40 Weterynarze od dziwnych stworzeń (3)
- 16:35 Z lotu ptaka
- 17:40 Rzeczne potwory 5 (Żywa torpeda)
- 18:50 Levison Wood: wędrówki (2)
- 19:50 Lwy i hieny
- 21:00 Szpital dla słoni 2 (4)
- 00:35 Dzika kuchnia (4)
- 01:05 Dzika kuchnia (5)
- 01:40 Dzika kuchnia (7)
- 02:10 Dzika kuchnia (1)
- 02:50 Dzika kuchnia (2)
- 03:20 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:55 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 Remont na 5+ (4)
- 06:25 Remont na 5+ (5)
- 06:50 Remont na 5+ (6)
- 07:15 Remont na 5+ (7)
- 07:35 Remont na 5+ (8)
- 07:55 Dzika kuchnia (1)
- 08:25 Dzika kuchnia (2)
- 08:55 Dzika kuchnia (3)
- 09:30 Dzika kuchnia (4)
- 10:00 Przepis na remont (7)
- 10:30 Przepis na remont (8)
- 11:00 Przepis na remont (9)
- 11:30 Przepis na remont (10)
- 15:05 Przepis na remont (11)
- 15:35 Przepis na remont (12)
- 16:05 Przepis na remont (13)
- 16:35 Przepis na remont (14)
- 17:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (10)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Śniadania)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Kardiologia kobiety)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Operacje zaćmy w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Ospa wietrzna)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Nefrologia w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Małopłytkowość immunologiczna)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (3)
- 11:15 Poród co minutę (1)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (5)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 15:15 Pies na życie (7)
- 15:55 Zwierzaki z misją (9)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Ospa wietrzna)
- 17:00 Pytania do doktora (Jelita)
- 17:40 Łowcy smaków (9)
- 18:20 Happy i Zen (3)
- 19:00 Moje życie XXL (12)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (11)
- 20:55 Żyj jak Laila (1)
- 21:35 Chirurdzy 2 (4)
- 23:00 Monika i seks (3)
- 23:30 Monika i seks (4)
- 00:05 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Połamany Joe)
- 00:35 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Strzał w ciemno)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Cukierkowe Quahog)
- 01:35 Bajer z Bel-Air 4 (Will zawsze znajdzie sposób: część druga)
- 02:05 Bajer z Bel-Air 4 (Żadna filozofia)
- 02:35 Bajer z Bel-Air 4 (Ojciec roku)
- 03:05 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Sześć stóp pod ziemią)
- 03:35 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Garażowa wyprzedaż)
- 02:10 Biała sukienka
- 03:45 Rozmowy nocą
- 05:35 Pilotka
- 06:00 W rytmie wolności (2)
- 06:40 W rytmie wolności (3)
- 07:40 Polscy naukowcy na świecie (Peru)
- 08:40 Nowy kabaretowy rejs 4 (2)
- 09:40 Kabaretowy rejs (124)
- 15:10 Dobry wojak Szwejk
- 17:40 Kolumbowie (Oto dziś...)
- 20:00 Sztuczki
- 22:00 Mała Moskwa
- 00:25 Za murami śmierci
- 01:55 Wściekła pięść
- 03:55 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 05:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 1)
- 06:00 Zameldowani (3)
- 06:30 Zameldowani (4)
- 07:00 Zameldowani (5)
- 07:30 Zameldowani (6)
- 08:00 Zameldowani (7)
- 08:25 Zameldowani (8)
- 08:55 Zameldowani (9)
- 09:25 Zameldowani (10)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 10:20 Bonanza (20)
- 11:30 Bonanza (21)
- 12:25 Bonanza (22)
- 13:25 II wojna światowa - bez granic (2)
- 14:30 II wojna światowa - bez granic (3)
- 15:40 Bonanza (23)
- 16:40 Bonanza (24)
- 17:50 Auschwitz widziane z nieba (1)
- 20:00 Wściekła pięść
- 22:25 McCanick
- 08:55 Kojak 2 (10)
- 16:00 Kojak 2 (11)
- 17:00 Kojak 2 (12)
- 20:00 Igrzyska śmierci
- 22:55 Ojciec chrzestny 3
- 00:00 Trzy siostry (246)
- 01:00 Diamentowe imperium (6)
- 02:00 Teresa (42)
- 03:00 Okrutne miasto (66)
- 04:00 Przypieczętowany los (118)
- 05:00 Sploty nienawiści (23)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (62)
- 07:00 Trzy siostry (246)
- 08:00 Diamentowe imperium (6)
- 09:00 Teresa (42)
- 10:00 Okrutne miasto (66)
- 11:00 Przypieczętowany los (118)
- 12:00 Sploty nienawiści (23)
- 13:00 Diamentowe imperium (6)
- 14:00 Trzy siostry (246)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (62)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (63)
- 17:00 Trzy siostry (247)
- 18:00 Diamentowe imperium (7)
- 19:00 Teresa (43)
- 20:00 Okrutne miasto (67)
- 21:00 Przypieczętowany los (119)
- 22:00 Sploty nienawiści (24)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (63)
- 00:00 Akta zbrodni 3 (2)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (4)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (2)
- 03:00 Akta zbrodni 3 (2)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (4)
- 04:55 Znaki (4)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (53)
- 07:30 Kafejka za rogiem 4 (2)
- 08:35 Kafejka za rogiem 4 (3)
- 09:40 Gdzie powiem "tak"? 3 (1)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? 3 (2)
- 10:40 Dekoratorzy 2 (8)
- 11:10 Dekoratorzy 2 (9)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 3 (3)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 3 (2)
- 14:55 Dekoratorzy 2 (10)
- 15:25 Dekoratorzy 2 (11)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 3 (4)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 3 (3)
- 21:00 Akta zbrodni 3 (3)
- 01:50 Prezentuj broń! (4)
- 02:50 Prezentuj broń! (5)
- 03:50 Prezentuj broń! (6)
- 04:55 Prezentuj broń! (7)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (5)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (3)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (16)
- 09:00 Drużyna A 3 (1)
- 12:00 Drużyna A 3 (1)
- 12:55 Słoneczny patrol 9 (16)
- 13:55 Kobra - oddział specjalny 22 (8)
- 18:00 Drużyna A 3 (2)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (6)
- 20:00 Kanciarz
- 00:20 Winnice miłości 2 (100)
- 01:30 Prezentuj broń! (21)
- 02:45 Prezentuj broń! (22)
- 03:50 Prezentuj broń! (23)
- 04:55 Hity AXN
- 05:20 Hity AXN
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (100)
- 07:15 Profil 3 (3)
- 08:10 Profil 3 (4)
- 09:25 Domek na prerii 9 (22)
- 10:25 Domek na prerii 9 (21)
- 11:30 Cztery siostry (57)
- 12:55 Winnice miłości 2 (100)
- 14:05 Profil 3 (5)
- 15:10 Profil 3 (6)
- 16:25 Zaklinacze koni (1)
- 17:25 Zaklinacze koni (2)
- 00:55 Robocop 2
- 03:15 Powrót laleczki Chucky
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Mściciel)
- 06:30 Celnicy 2 (2)
- 07:05 Celnicy 2 (3)
- 07:40 Poirot (Express do Plymouth)
- 08:45 Poirot (Gniazdo os)
- 09:50 Poirot (Zagadka na morzu)
- 12:00 Niebezpieczna opiekunka
- 13:55 Titanic 2
- 20:00 Straszny film 5
- 21:55 Nadprzyrodzony pakt
- 23:45 Rocky 3
- 00:05 Zakończenie programu
- 04:40 Proza życia
- 05:05 10 zasad rozkochania
- 06:40 Latarnicy
- 08:15 Dzieciaki bez granic: Wiele hałasu o szkołę
- 09:45 Heidi
- 11:35 Powrót księżniczki
- 13:15 Worek mąki
- 14:45 Misja: Niewykonalna
- 16:15 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 17:50 Mam na imię Sara
- 19:20 Prawie przyjaciele
- 21:00 Oczekiwanie
- 22:35 W zawieszeniu
- 01:05 Bestia
- 02:35 Pure and Natural
- 03:30 Na szlaku
- 05:00 Zakończenie programu
- 06:20 Amerykanin
- 08:05 Czerwone niebo
- 09:50 Autor widmo
- 11:55 Kung-fu joga
- 13:40 Chłopiec z dżungli
- 15:10 Wyspa skarbów
- 16:45 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 18:25 Na skrzydłach orłów
- 20:00 90 minut do śmierci
- 21:30 Dezerter
- 23:05 Osiris Child
- 00:00 Szarada
- 01:50 Nazajutrz
- 02:10 Szalony doktor z wyspy Blood
- 03:40 Karnawał dusz
- 04:55 Delikatna grawitacja
- 05:27 Zakończenie programu
- 06:00 Kłopotliwy wnuczek
- 07:25 Dom kamiennych małp
- 08:50 Bella vista
- 10:10 Wyprane brudy na słońcu
- 10:25 Scena dla Joan
- 11:30 Moulin Rouge
- 13:35 Bella
- 14:00 Dziwna miłość Marty Ivers
- 15:50 Bisho
- 16:15 Prawdziwy uśmiech
- 17:40 Hawaje
- 18:05 Strach
- 19:25 Nigdy nie jest za późno
- 19:40 Legenda Irokezów. Mohawk
- 21:00 Miłość to za mało
- 01:05 Greenberg
- 02:50 Leonardo (5)
- 03:40 Londyński bulwar
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:55 Przesyłka specjalna
- 07:30 Tajemnica pieczęci smoka
- 09:30 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 13:20 Pan Pip
- 15:15 Projekt Dinozaur
- 16:35 Nocna jazda
- 18:00 Paryż 36
- 20:00 Houdini i Doyle (6)
- 20:45 Dynastia Tudorów (10)
- 21:40 Piano, solo
- 23:25 Hesher
- 00:35 U wrót śmierci
- 02:35 Lody na patyku 3
- 04:35 Młody Sherlock Holmes - Buster Keaton
- 05:40 Cannes 2024 (5)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Olga Bończyk)
- 06:30 Skąd ja Cię znam? (Post Malone)
- 06:45 Superstars (Sigourney Weaver, Tom Hanks, Natalie Portman, David Bowie, Arnold Schwarzenegger)
- 07:15 FilmoNewsy (37)
- 07:40 Gość Red Carpet TV (26)
- 10:05 Klik News (66)
- 10:15 Burza (102)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (103)
- 11:55 Ale lapsus (10)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8612)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8613)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (58)
- 13:55 Muzyczny express (141)
- 16:15 Willy agent (29)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (66)
- 17:30 Najpiękniejsza brzydula (97)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8613)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8614)
- 21:20 Przystanek autobusowy
- 23:05 Zapomniani
- 08:00 Maria Magdalena (14)
- 09:05 Superstars (Clint Eastwood)
- 12:15 Vidocówka (1)
- 12:30 Ale lapsus (10)
- 12:35 Ikony - 10 min. (Tom Cruise)
- 12:45 "Top 13" - ranking gwiazd (5)
- 13:10 Ikony - 10 min. (Sylvester Stallone)
- 13:20 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 13:50 Moda na sukces 34 (8307)
- 14:20 Maria Magdalena (8)
- 15:20 Maria Magdalena (9)
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (111)
- 17:15 Karetka 2 (11)
- 18:25 Triumf miłości (115)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (35)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8314)
- 20:45 Maria Magdalena (15)
- 21:45 Maria Magdalena (16)
- 22:45 Żądło
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire (9/24)
- 13:35 Columbo 4 (3)
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Aktywny senior
- 16:35 Spotkanie z balladą
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 3 (17)
- 19:00 Chicago Fire (10/24)
- 19:55 Columbo 4 (1)
- 22:00 Napisała: Morderstwo 3 (16)
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Statek Marzeń - Kapsztad
- 04:15 Hip Show
- 04:35 Hip Show
- 05:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Sporty walki: King of Kings Grand Prix 16.03.2024
- 00:25 Azory - wieloryby i ludzie
- 01:20 Gepardy z głębin
- 02:15 Nowa granica (8)
- 02:40 Zenit (10)
- 03:10 Dzikie zwierzęta (11)
- 03:40 Podróż przez historię (22)
- 04:05 Podróż przez historię (23)
- 04:30 Łowcy przeszłości (11)
- 05:20 Detektywi historii: Waterloo
- 06:15 Dzień, w którym... (4)
- 07:10 Sarah Shark (3)
- 07:35 Sarah Shark (1)
- 12:20 Zdalnie sterowana wojna
- 13:15 Głuptaki - po złej stronie
- 14:05 W ciemnościach
- 15:05 Kłopoty w krainie lemurów
- 15:55 Alternatywna historia internetu
- 16:50 Wspaniały świat (7)
- 17:20 Ścieżki słów
- 18:10 Pod prąd
- 19:05 Ruchome obrazki
- 20:00 Podróż przez historię (19)
- 20:25 Na tropie yeti
- 21:20 Looking for Sultan
- 22:05 Pokaż mi jak mieszkasz (13)
- 22:30 Pokaż mi jak mieszkasz (14)
- 23:00 Moja dubajska rodzina (2)
- 23:30 Ostatni karawaniarze Sahary
- 00:40 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 7)
- 01:15 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 7)
- 01:45 Esports Skills Camp (1)
- 01:55 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 97)
- 02:30 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 98)
- 03:00 Stream Nation (Nightingale, część 9)
- 03:30 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 7)
- 16:25 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 9)
- 16:55 Sim Racing Challenge 2022 (13)
- 17:05 Stream Nation (House Flipper 2, część 10)
- 17:30 Sim Racing Challenge 2022 (9)
- 17:40 Gildia Smaków
- 17:50 Board News
- 22:00 Kino dla graczy: Superhero
- 23:50 Pixel Heaven 2021
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 To Był Hit!
- 17:00 100 polskich przebojów wszech czasów
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 20:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 1 na 1
- 20:15 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Hits Around the World
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Polish muzykę
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Norm of the north: keys to the kingdom
- 01:30 City grammar (6)
- 01:40 City grammar (9)
- 01:50 City grammar (11)
- 02:00 La la land
- 04:10 English united (14)
- 04:20 English united (15)
- 04:30 3ways2 (17)
- 04:40 English in focus (53)
- 05:00 Art land (19)
- 05:05 Art land (20)
- 05:10 Crafty hands 2 (10)
- 05:20 Okey-dokey (10)
- 05:30 Once upon a time (10)
- 05:40 Words to grow (19)
- 05:45 Words to grow (20)
- 05:50 English playtime (4)
- 06:00 Magic science (4)
- 06:15 Yummy for mummy (6)
- 06:25 Kids in action (7)
- 06:30 Kids in action (8)
- 06:35 Alfred & wilfred (1)
- 06:40 Alfred & wilfred (13)
- 06:45 A school day in the uk (2)
- 07:00 Simple phrases (4)
- 07:10 Life around (4)
- 07:15 Life around (38)
- 07:20 Life around (47)
- 07:25 Grammar wise (9)
- 07:50 Basic lexis (4)
- 07:55 Basic lexis (5)
- 08:00 Mojo morning (15)
- 08:15 All about (43)
- 08:20 All about (44)
- 08:25 All about (45)
- 08:30 Here and there (29)
- 08:40 Here and there (30)
- 08:50 Euronews. smart regions (15)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (5)
- 09:20 Let's talk (5)
- 09:35 English in focus (15)
- 09:45 English 911 2 (30)
- 09:50 English 911 2 (31)
- 09:55 English 911 2 (34)
- 10:00 Perfect english (31)
- 10:05 Perfect english (32)
- 10:10 English in focus (32)
- 10:20 Let's read right (16)
- 10:25 Basic lexis (49)
- 10:35 Basic lexis (50)
- 10:45 Basic lexis (51)
- 10:55 Step by step 2 (17)
- 11:00 Art land (19)
- 11:05 Art land (20)
- 11:10 Crafty hands 2 (10)
- 11:20 Okey-dokey (10)
- 11:30 Once upon a time (10)
- 11:40 Words to grow (19)
- 11:45 Words to grow (20)
- 11:50 English playtime (4)
- 12:00 Magic science (4)
- 12:15 Yummy for mummy (6)
- 12:25 Kids in action (7)
- 12:30 Kids in action (8)
- 12:35 Alfred & wilfred (1)
- 12:40 Alfred & wilfred (13)
- 12:45 A school day in the uk (2)
- 13:00 Mojo morning (17)
- 13:15 Easy talk (30)
- 13:20 All about (46)
- 13:25 All about (47)
- 13:30 All about (48)
- 13:35 Here and there (31)
- 13:45 Here and there (32)
- 13:55 Euronews. smart regions (16)
- 14:00 English united (16)
- 14:05 English united (17)
- 14:20 3ways2 (18)
- 14:30 English in focus (54)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (20)
- 15:20 Keep fit (21)
- 15:30 What did they say (70)
- 15:35 What did they say (71)
- 15:40 What did they say (72)
- 15:45 What did they say (63)
- 16:00 Grammar wise (12)
- 16:25 English is the key (4)
- 16:35 English is the key (5)
- 16:45 English is the key (6)
- 17:00 Norm of the north: king sized adventure
- 18:30 Basic lexis (49)
- 18:40 Basic lexis (50)
- 18:50 Basic lexis (51)
- 19:00 Simple phrases (4)
- 19:10 Life around (4)
- 19:15 Life around (38)
- 19:20 Life around (47)
- 19:25 Grammar wise (9)
- 19:50 Basic lexis (4)
- 19:55 Basic lexis (5)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (5)
- 20:20 Let's talk (5)
- 20:35 English in focus (15)
- 20:45 English 911 2 (30)
- 20:50 English 911 2 (31)
- 20:55 English 911 2 (34)
- 21:00 Knives out
- 23:10 This day in history
- 23:20 Keep fit (20)
- 23:30 Keep fit (21)
- 23:40 What did they say (70)
- 23:45 What did they say (71)
- 23:50 What did they say (72)
- 23:55 What did they say (63)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Ваши деньги
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Ваши деньги
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Люди доброй воли
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Последний день диктатора
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:16 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:45 Le journal
- 02:50 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:42 Ici l'Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Pomorze na weekend (Krynica Morska)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny 2 (23)
- 09:30 W labiryncie (Likwidacja)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 14:05 Niezwykłe miejsca (Rynek Nowego Miasta cz. 1)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Maria, Przenajświętsza, Theotokos
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 W świetle prawdy (Bohaterowie Sierpnia '80)
- 17:15 Łzy królewny Juraty
- 17:30 Panorama flesz
- 17:36 W ogrodzie i zagrodzie
- 17:50 Raport gospodarczy
- 18:15 Sierpniowe związki
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Wiatrak
- 19:25 Szaleństwo Majki Skowron (Kłusownik)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 18:01 Polskie Parki Narodowe (Karkonoski Park Narodowy)
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Wokół nas (Horror w oficynie)
- 19:00 Wojenne dziewczyny (5)
- 19:45 Dlaczego krowa... (Konie arabskie)
- 19:57 Muzealne opowieści (73)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Ewa i jej goście
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Monteserrat Caballe i Bernard Ładysz 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 14:05 Niezwykłe miejsca (Rynek Nowego Miasta cz. 1)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (14 sierpnia)
- 14:45 Dlaczego krowa...
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Maria, Przenajświętsza, Theotokos
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:29 Teleskop kulturalny
- 17:34 Prognoza pogody
- 17:36 Igrzyska w regionach
- 18:03 Prosto z lasu
- 18:16 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (14 sierpnia)
- 18:55 Czas na muzykę
- 19:45 Reportaż TVP Poznań
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Przegląd suwalski
- 08:26 Panorama litewska
- 08:33 Przegląd ukraiński
- 08:47 Magiczne Podlasie (Ziołowy Zakątek)
- 08:52 Spotkania w pracowni (Czesław Tumielewicz)
- 09:09 Muszelki Wigier 2022-Koncert Galowy (2)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia polskich Żydów (Purim. Szaleństwo karnawałowe)
- 17:26 Kamperem po południu
- 17:41 Podlaska Oktawa Kultur 2024
- 17:55 Wertep
- 18:11 Panorama łomżyńska
- 18:27 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Tydzień białoruski
- 19:31 Przegląd ukraiński
- 19:44 Panorama litewska
- 19:53 Szlakiem lubelskich sztetli (Turobin)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:20 Ogród i nie tylko
- 08:30 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Noblista ze Strzelna)
- 08:45 Liczy się pasja (Artystki hand made - Lucyna Kobos i Kinga Blok)
- 09:00 Prosto z lasu
- 09:15 Ahora Espanol (Agata i Ramon postanawiają jednak zrobić imprezę u siebie w domu)
- 09:45 Głos dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 14:05 Niezwykłe miejsca (Rynek Nowego Miasta cz. 1)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Obalamy mity medyczne
- 14:40 Bezbłędnie (Husky)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Maria, Przenajświętsza, Theotokos
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:15 Na tropach historii (Podziemny Opatów)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 19:30 Moda na język polski
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Astronarium (Tło fal grawitacyjnych)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (153)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Pokochaj Grudziądz
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Nad Odrą
- 08:51 Magazyn reporterski
- 09:05 Leśny kalejdoskop
- 09:18 Abecadło astronomii (Sztuczne satelity Ziemi)
- 09:28 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 14:05 Niezwykłe miejsca (Rynek Nowego Miasta cz. 1)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Magazyn reporterski
- 14:54 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Maria, Przenajświętsza, Theotokos
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:29 Informacje lubuskie - flesz
- 17:34 Sport
- 17:38 Prognoza pogody
- 17:39 Astronarium (Plamy słoneczne)
- 18:04 Psia służba
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:29 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:58 Magazyn reporterski
- 19:12 Leśny kalejdoskop
- 19:26 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Stop! Kultura
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny (Zamek biskupów łuckich w Janowie Podlaskim)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Wojownicy czasu (Dwie bitwy, czyli Tomaszów Lubelski 1939)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Na tropach historii (Hospodi pomiłuj)
- 17:55 Moda na styl (Moda współczesna a stroje ludowe)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:54 Krótka historia (Czechosłowacja 1938)
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Studio lato
- 08:34 Liczy się pasja (Józef Mendrala)
- 08:48 Z życia regionu (Męska sprawa)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Dokument w TVP Rzeszów (Przerwany spektakl)
- 09:17 Koncerty Telewizji Rzeszów: Jednego Serca Jednego Ducha 2024 (4)
- 09:36 Moda na język polski (Sagi rodzinne)
- 09:56 Kalejdoskop filmowy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:35 Z życia regionu (Garncarski jarmark w Medyni Głogowskiej)
- 16:41 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkryj regiony
- 17:16 Liczy się pasja (Józef Mendrala)
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Kwartet (Aktywni seniorzy)
- 18:30 Aktualności
- 18:49 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Dokument w TVP Rzeszów (Przerwany spektakl)
- 19:15 Elektrykiem po mieście, czyli hulaj Rzeszów (4)
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Okno na pogranicze (Bracia czescy)
- 09:27 Astronarium (Meteoryt Ribbeck)
- 09:57 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 18:01 Szansa (3/24)
- 18:15 Prosto z lasu
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:51 Pogoda
- 18:54 Kwartet (Nowe technologie)
- 19:22 Szlakiem drewnianych kościołów (Jaktorowo)
- 19:34 Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki (Marek Grechuta)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Trzynaście minut w przeszłość (Głos utraconej Ojczyzny)
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 14:05 Niezwykłe miejsca (Rynek Nowego Miasta cz. 1)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 14:30 Magazyn medyczny (Okulistyka dla dzieci i dorosłych w Szpitalu im. S. Żeromskiego)
- 14:40 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (U mistrza Jana)
- 14:45 Kronika dnia (14)
- 14:56 Pogoda w regionie (14)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Maria, Przenajświętsza, Theotokos
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Kronika dnia (14)
- 16:41 Pogoda w regionie (14)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (14)
- 17:01 Raport pogodowy (14)
- 17:05 Encyklopedia Tatrzańska (Dom pod Jedlami)
- 17:36 Opowieści z Collegium Maius (Rok 1794)
- 18:01 Działo się w Krakowie
- 18:04 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Człowiek i przyroda)
- 18:18 Zdrowie dla Ciebie (Profilaktyka udarów)
- 18:29 Kronika (14)
- 18:51 Tematy dnia (14)
- 19:02 Pogoda (14)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (14)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Jedź bezpiecznie (959)
- 19:24 Kwartet (Zatrudnienie osób niepełnosprawnych)
- 19:51 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (Mój sklepik ulubiony)
- 19:55 Pogoda w regionie (14)
- 19:57 Raport pogodowy (14)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (14)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (14)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Strefa kultury
- 09:00 Janka (Kapryśna królewna)
- 09:30 Odczarowany las (11)
- 09:50 Wiadomości w języku polskim (260)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Minutka ze słowem (Na dobry tydzień)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nad Odrą (6)
- 17:50 Agrokurier (574)
- 18:00 Słownik polsko@polski (593)
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Polacy na ratunek Żydom (Tadeusz Zięba - Sprawiedliwy z Kalinowszczyzny)
- 19:25 Pełnia wiary
- 19:50 Wiadomości w języku polskim (260)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Zmiana biegu
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:21 Na tropach historii (Romańskie dziedzictwo)
- 09:35 Prosto z lasu
- 09:48 Gość Informacji
- 09:56 Pocztówki z Kielc (Park Miejski i pomnik Staszica)
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1987)
- 16:41 Pocztówki z Kielc (Henryk Papierniak)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Informator kulturalny
- 17:08 Odkryj regiony
- 17:24 Wakacje z TVP 3 Kielce (Szydłów)
- 18:25 Pocztówki z Kielc (Maria Elżbieta Opielińska)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 18:59 Informator kulturalny
- 19:07 Bezbłędnie (Pudło)
- 19:10 Dzieciaki zdolniaki (Zdrowa żywność)
- 19:24 Astronarium (Pochodzenie wody)
- 19:47 Informator kulturalny
- 19:54 Pocztówki z Kielc (Młodzieżowy Dom Kultury)
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Reportaż
- 08:20 Szlakiem filmowej Łodzi
- 08:35 Aktywni seniorzy
- 08:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Zdarzyło się w kulturze
- 09:45 Pracownia reportażu
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 LOFT
- 17:45 Łódzka nauka
- 18:00 W życiu jak w teatrze. W teatrze jak w życiu
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Samorządni
- 19:45 Łódź światłoczuła
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (307)
- 02:05 Dzikie pszczoły (52)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1309)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Kaszuby)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Kto się boi tego pana)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ziołowa apteka
- 09:00 Pierwsza trójka
- 09:30 Wiesz jak jest
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (16)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 14:05 Niezwykłe miejsca (Rynek Nowego Miasta cz. 1)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Maria, Przenajświętsza, Theotokos
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Czekając na happy end)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fest gryfne szlagry
- 17:30 Zdarzyło się
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2011)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2012)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (543)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski - śladami Komedy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Bratnia pomoc)
- 00:00 Słowo życia ((Mt 18, 1-5. 10. 12-14) Godność dzieci. Przypowieść o zabłąkanej owcy)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Zostań żołnierzem RP (5. Batalion Strzelców Podhalańskich)
- 00:50 Święty na każdy dzień (13 sierpnia, wspomnienie św. męczenników Poncjana, papieża i Hipolita, kapłana)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Ks. Ignacy Skorupka)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Trójca Święta - Jezus objawia Ojca)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Jak wychowywać dzieci i młodzież?)
- 02:25 Święty na każdy dzień (13 sierpnia, wspomnienie św. męczenników Poncjana, papieża i Hipolita, kapłana)
- 02:30 Każdy maluch to potrafi (Tulipan)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Gra o niepodległość)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Prosto o gospodarce (Woda w Polsce)
- 05:20 Jestem mamą (Samodzielność. A co to?)
- 05:35 Odpowiedzialni za Kościół (Siostra naszego Boga)
- 06:00 Testament Miłości Jana Pawła II w Ełku
- 06:50 Cystersi - powrót do pokory
- 07:35 Zdrowie z Bożej Apteki (Kurkuma)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (14 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Każdy maluch to potrafi (Tulipan)
- 08:50 Słowo życia ((Mt 18, 15-20) Braterskie upomnienie)
- 08:55 Jezusie, ulituj się nad nami!
- 09:20 Mateczniki Polskości (Muzeum Lat Dziecięcych Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zuzeli)
- 09:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Maryjne w Wardęgowie)
- 09:50 Święty na każdy dzień (14 sierpnia, wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika)
- 12:00 Anioł Pański
- 12:03 Informacje dnia
- 12:20 W pułapce wojny
- 13:00 Wieluń był pierwszy
- 13:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja ze Szczytu Jasnogórskiego)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Na zdrowie (Urazy i wypadki komunikacyjne)
- 16:30 Historia we fraszkach - od Mieszka po Staszka (Dynastia Jagiellonów)
- 16:45 Rzeźbiarz Wielkiego Króla
- 17:00 Po stronie prawdy (Budowa Hospicjum w Sołtykowie)
- 17:50 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Św. o. Maksymilian Maria Kolbe)
- 01:10 Mroczne historie magazynowe (3)
- 03:00 Miłosny trójkąt (14)
- 03:30 Miłosny trójkąt (17)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (6)
- 06:00 Yattaman (Podziemna przygoda)
- 06:25 Yattaman (Księżycowa księżniczka)
- 06:55 Yattaman (Jak w westernie)
- 07:25 Yattaman (Wyspa King Konga)
- 07:50 Jeden plus Dziesięć (73)
- 08:30 Stellina (4)
- 09:15 Świat zwariował 2 (17)
- 09:35 Moje trzy siostry (137)
- 10:30 Rozbitkowie (17)
- 11:30 Rozbitkowie (18)
- 12:25 Jeden plus Dziesięć (44)
- 12:55 Uśmiechnij się (14)
- 13:00 Helena i chłopcy (9)
- 13:35 Namiętności (75)
- 14:10 Namiętności (76)
- 14:55 Uśmiechnij się 3 (5)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (11)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (6)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (1)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:25 Mroczne historie magazynowe (3)
- 04:05 Kobra - oddział specjalny (26)
- 05:05 Na osi (501)
- 05:40 Uśmiechnij się 3 (5)
- 05:45 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Armagedon)
- 06:55 Simba lwi Król (18)
- 07:30 Simba lwi Król (19)
- 10:00 Remont na 5+ (1)
- 10:30 Drakers (13)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Dinozaur kanibal)
- 11:55 Legendy sportu (Leszek Blanik)
- 14:00 Uśmiechnij się (3)
- 14:10 Mroczne historie magazynowe (3)
- 15:55 Uśmiechnij się 3 (5)
- 20:00 Jestem Charlie
- 22:00 W matni kłamstw
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 I kuchař je designér
- 02:20 Dobré ráno
- 10:50 Zagorová, Žbirka
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neřízená střela Stella
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 A to mám rád
- 14:50 Neviditelní (9)
- 15:45 Neviditelní (10)
- 16:40 Magnum II (Další léto)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (4)
- 21:40 Bardotová (2)
- 22:35 Čtvrtá hvězda (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Místo činu - Drážďany (Skrýš)
- 00:00 Havaj, cesta ke kořenům
- 00:50 Zrezivělá krása (Alexandrův druhý život)
- 01:15 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 01:55 Žijeme s vírou
- 02:20 Designtrend
- 02:35 Antické Řecko
- 03:00 Dobrovolní cizinci
- 03:30 Pavučince a čirůvky
- 03:55 Čaj pro třetího
- 04:25 Pokusná zvířata
- 04:55 Bylo nebylo v Londongradu (2)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Tajemství Elysejského paláce
- 09:25 Bedekr III. (Bordeaux)
- 09:55 Námluvy ve světě zvířat (5)
- 14:10 Bylo nebylo v Londongradu (3)
- 15:00 Vzestup nacistů II (2)
- 15:50 České tajemno (6)
- 16:35 Letní příroda v Okutamě
- 17:00 Špióni v přírodě (3)
- 17:55 Čína na jazyku II (7)
- 20:00 Pozoruhodné dějiny Francie (1)
- 21:00 Normandie, země hojnosti
- 21:55 Neznámý Alain Delon
- 22:50 Hračka
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:10 Poker 2024 (Czech Poker Masters)
- 05:25 Cyklotoulky
- 05:35 Hostěnický triatlon
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Univerzitní hokej 2024 (Výběr ČR Univerzitní ligy - Cornell Big Red)
- 07:55 Panorama
- 10:55 Golf Time
- 11:15 Triatlon ČR 2024 (MČR Tábor)
- 11:30 Triatlon ČR 2024 (MČR Most)
- 11:50 Cyklotoulky
- 14:50 České ragby
- 15:10 Svět motorů
- 00:10 Kabát – Noc v Edenu
- 01:35 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:50 Paradox Seana Conneryho
- 02:45 Kanadská soda X (3)
- 03:05 Chaplin v zábavním parku
- 03:15 Šestý smysl
- 03:35 Mikulov
- 03:50 Uchem jehly
- 04:20 Závan východního větru
- 04:40 Divadlo žije!
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmena: XYQW)
- 06:05 Hopsasa (Zámecká čarodějnice)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (12)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Olympijská Shaun
- 11:05 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (13)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (20)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:15 Dodohando
- 15:20 Sovička Ollie
- 15:25 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:35 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a žabka)
- 18:50 Zafari (13)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (14)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00