Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Sami swoi
- 01:35 Pociąg strachu
- 03:15 Godziny - wyścig z czasem
- 08:00 Pan Wołodyjowski (1/2)
- 09:30 Pan Wołodyjowski (2-ost.)
- 16:00 Kolarstwo: Tour de Pologne - 4. etap: Kudowa-Zdrój - Prudnik
- 16:50 Kolarstwo: Tour de Pologne - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5329)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (Wóz albo przewóz)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (8/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:19 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (183)
- 21:10 Ojciec Mateusz 31 (Mecz o wszystko)
- 22:05 Sprawa dla reportera
- 23:05 My, Kawaleria Powietrzna
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (55)
- 00:55 Kontrakt na zabijanie
- 02:40 Krok od nieba (Królowa pszczół)
- 03:45 Najdłuższe pożegnanie
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:45 Z miłości do Joey
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:40 Duma i uprzedzenie
- 16:15 Tak to leciało! (31)
- 17:15 Znachor
- 20:10 Marley i ja
- 22:15 Panorama
- 22:55 Głowa rodziny
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Dobrego dnia
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Eureka biblioteka!
- 14:44 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Fajna Polska (Żuławy)
- 18:00 Warszawa 1920. Portret zagrożonego miasta
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Hanuszkiewicz. Wspomnienie
- 19:33 Zakochaj się w Polsce (Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 04:00 Zjedz Kambodżę (10)
- 04:40 Disco Gramy (6275)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 07:40 Sezon na misia
- 09:35 Doktor Dolittle
- 16:15 Rodzina od zaraz
- 18:50 Wydarzenia (815)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (815)
- 19:45 Sport (815)
- 19:55 Pogoda (815)
- 20:00 Miłość na zamówienie
- 22:05 Pearl Harbor
- 01:25 Love Island. Wyspa miłości (182)
- 02:25 STOP Drogówka (300)
- 03:25 Disco Polo Life (2385)
- 04:25 Top 10 - lista przebojów (2638)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Akademia sztuk walki
- 08:05 Opiekun
- 10:15 Mission Impossible
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (803)
- 21:00 VI Batalion
- 23:50 Baby Driver
- 00:05 Sanctum
- 02:10 Dzielnica strachu 6 (Nowe życie)
- 03:10 Lombard. Życie pod zastaw 9 (464)
- 08:30 Kapuśniaczek
- 10:35 Jeszcze dalej niż Północ
- 12:45 Dama za burtą
- 15:00 W 80 dni dookoła świata
- 17:30 Legenda Zorro
- 20:00 Robin Hood: Początek
- 22:10 Samson
- 04:00 Znaki (4)
- 05:00 Rysa (5)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Hity AXN
- 06:30 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 10:50 Gęsia skórka 2
- 12:40 Niesamowity Spider-Man 2
- 20:05 Walker: Strażnik Teksasu (12/18)
- 21:05 Agenci NCIS 17 (8)
- 22:00 Agenci NCIS 17 (9)
- 22:55 Walker: Strażnik Teksasu (1)
- 23:50 Walker: Strażnik Teksasu (2)
- 00:05 Jak budowano imperia (3)
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 4 (9)
- 01:50 W okowach mrozu 6 (15)
- 02:40 Malownicze trasy kolejowe 4 (9)
- 03:25 W okowach mrozu 6 (6)
- 08:25 Dynastie 2 (4)
- 09:30 W okowach mrozu 6 (7)
- 12:40 Dynastie 2 (4)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe 4 (10)
- 14:40 W okowach mrozu 6 (16)
- 15:45 Życie na pustkowiu 7 (7)
- 18:50 Serengeti 2 (3)
- 19:55 Śnieżne psy
- 20:55 Życie na pustkowiu UK (2)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (8)
- 10:10 Kości 6 (Para w jaskini)
- 11:05 Kości 6 (Larwy w mięśniaku)
- 14:25 Holiday
- 17:05 Mumia powraca
- 22:00 Premiera: Rambo 2
- 23:55 Na wielkim ekranie (Alien: Romulus)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 00:45 Ghostforce (Mizuo / Reiknoswąd)
- 01:10 Ghostforce (Masta / Pająguma)
- 01:35 Taffy (Trening zbieracza)
- 01:45 Taffy (Lustrzany dom)
- 01:50 Taffy (Przyjaciele)
- 02:00 Taffy (Cudowna lampa)
- 02:05 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 02:10 Płazowyż 2 (Mieścina/Imbryk)
- 02:35 Płazowyż 2 (Piżamówka nad piżamówkami/Dzień w akwarium)
- 02:55 Płazowyż 2 (Rygiel)
- 03:20 Dronersi (Wielki wyścig białugagi)
- 03:40 Dronersi (Wysłanniczka z Maelstromu)
- 04:00 Dronersi (Wyścig kurierów)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Dziki bieg)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Wojownicy koziej grypy)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Śmieci)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 05:45 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 05:50 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (As Prawdy)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Antyblaga)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (Barry Cuda / Suite Retreat)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (Family Legacy/Paint Misbehavin')
- 07:55 Potworna robota 2 (Potwory w ciemności)
- 08:20 Potworna robota 2 (Światła! Kamera! Chaos!)
- 08:50 Taffy 2 (Labirynt)
- 08:55 Zombies: The Re-Animated Series Shorts (5)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Królowa Bananów)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Otchłań wyrzutów)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Optigami)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Rakieta)
- 22:45 Taffy (Bliźniacze szkolenie)
- 22:50 Taffy (Złoty struś)
- 23:00 Taffy (Pies na piątkę)
- 23:15 Taffy (Rywal)
- 23:20 Taffy (Wysokie loty)
- 23:30 Taffy (Lustrzany dom)
- 23:35 Taffy (Trening zbieracza)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 01:25 Marley i ja
- 03:20 Klub miliarderów
- 05:05 Zakończenie programu
- 05:25 Kupiec wenecki
- 07:35 Coco Chanel
- 09:25 Houdini - magia miłości
- 11:00 Ojciec
- 12:35 Next
- 14:10 Wypowiedzenie wojny
- 15:50 Agora
- 17:55 Autor widmo
- 20:00 She's a Criminal
- 21:35 Miasto kłamstw
- 23:25 Piraci z Somalii
- 01:00 Sanditon 2 (6)
- 02:05 Lewis 9 (6)
- 02:50 Morderstwa w Midsomer 14 (4)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 8 (2)
- 05:15 Ojciec Brown 11 (2)
- 06:00 Śmierć pod palmami 5 (1)
- 07:05 Ojciec Brown 9 (1)
- 10:00 Lewis 9 (6)
- 11:00 Śmierć pod palmami 5 (1)
- 12:05 Ojciec Brown 9 (1)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 22 (3)
- 15:00 Lewis 9 (6)
- 16:00 Ojciec Brown 11 (2)
- 17:00 Ojciec Brown 9 (2)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 22 (4)
- 19:55 Śmierć pod palmami 5 (2)
- 21:00 Sanditon 3 (1)
- 22:05 Milczący świadek 24 (9)
- 23:10 Milczący świadek 24 (10)
- 01:15 Pan Wołodyjowski
- 04:25 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:25 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 Eksplozja Hitów Power TV (16)
- 06:10 Klasyka z Simonem Callowem (7)
- 06:50 Eksplozja Hitów Power TV (17)
- 07:05 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 07:20 Podróże Pana Kleksa (1)
- 08:55 Podróże Pana Kleksa (2)
- 10:25 Potop
- 16:30 C.K. Dezerterzy
- 23:05 Wielki szef
- 00:05 Magia nagości. Polska (5)
- 01:15 Magia nagości. Najsmaczniejsze kąski (2)
- 02:20 I love kabaret (2)
- 03:20 I love kabaret (6)
- 04:20 I love kabaret (3)
- 05:20 I love kabaret EXTRA (82)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (31)
- 06:00 Poranny rogal (9)
- 06:25 Poranny rogal (65)
- 06:50 Poranny rogal (62)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
- 07:45 To leci w sieci (20)
- 12:40 Ludzie Hitlera (9)
- 13:40 W pustyni i w puszczy (Porwanie)
- 17:40 Znachor
- 20:25 Sprawa się rypła
- 22:05 Wstydliwe choroby 4 (9)
- 23:10 Magia nagości. Polska 2 (7)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 00:50 Dzika kuchnia (4)
- 01:25 Dzika kuchnia (5)
- 01:55 Dzika kuchnia (7)
- 02:25 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 04:00 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 05:00 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 07:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 10:05 Inżynieryjne katastrofy (9)
- 11:00 Kontrola graniczna (5)
- 12:05 Kontrola graniczna (6)
- 13:05 Kontrola graniczna (7)
- 14:05 Giganty na drogach (5)
- 15:05 Giganty na drogach (6)
- 16:05 Kontrola graniczna (8)
- 17:05 Kontrola graniczna 2 (1)
- 22:10 Kod Jezusa (5)
- 23:05 Kod Jezusa (6)
- 04:05 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 05:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:15 Z lokalnego archiwum
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:15 TVCentrum uwagi
- 09:35 TVCentrum uwagi
- 09:55 Demolka: Nowa Zelandia 2 (8)
- 12:55 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 13:55 Znachor
- 16:40 Podróże Pana Kleksa (1)
- 18:30 Podróże Pana Kleksa (2)
- 20:00 C.K. Dezerterzy
- 23:30 McCanick
- 04:25 Bake off: zawodowcy 6 (2)
- 05:15 Kolacja dla dwojga 11 (1)
- 06:00 Moda w służbie Królowej
- 07:10 Mistrzowie ceramiki 4 (9)
- 14:35 Moda w służbie Królowej
- 15:50 Karaiby: raj miliarderów (4)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Powrót do korzeni / Mistrzyni wypieków)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wyczekiwanie na słońce / Wielki problem z pizzą)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Największe marzenie Kapka / Świąteczna wyżerka)
- 01:30 Spidey i superkumple (17)
- 01:55 Spidey i superkumple (18)
- 02:20 Spidey i superkumple (19)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i muzy / Parada)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Rodzina Farfusa / Parada przygód)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Piracka przygoda)
- 04:00 Eureka! (Dance Dance Evolution/ Dalej Barry)
- 04:30 Eureka! (Rocky Falls Picture Show/ Bagno zaginionych zabawek)
- 05:00 Eureka! (Urodziny Barry'ego / Ptero Tap)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Fantastyczna piątka (plus jeden)! / Miki spotyka Myszkę Rakietę!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Klątwa Chrupiącego Małża! Wyśnij mały sen)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Ratujmy Karminowy Rubin / Smacznego, Goofy!)
- 07:00 Blue 2 (88)
- 07:10 Blue 2 (89)
- 07:20 Blue 2 (90)
- 07:30 Blue 2 (91)
- 07:40 Blue 2 (92)
- 07:50 Blue 2 (Kibel)
- 12:00 Pupstruction (Profesor Miaukowicz/ Sąsiadka zza płotu)
- 12:30 Blue 3 (114)
- 12:40 Blue 3 (115)
- 12:50 Blue 3 (116)
- 13:00 Blue 3 (117)
- 13:10 Blue 3 (118)
- 13:20 Blue 3 (119)
- 13:25 Miki i ja 2 (Miki strażakiem)
- 13:30 Straż Ekipa 2 (Zamieszanie z meteorytem/ Nie tędy droga)
- 16:00 Pupstruction (Śnieżne lato/ Podniebne ewolucje)
- 16:30 Pupstruction (Fryzjer/ Dzień Mamy)
- 17:00 Blue 2 (88)
- 17:10 Blue 2 (89)
- 17:20 Blue 2 (90)
- 17:30 Blue 2 (91)
- 17:40 Blue 2 (92)
- 17:50 Blue 2 (Kibel)
- 17:55 Miki i ja 2 (Miki strażakiem)
- 00:10 Ghostforce (Cyklopiak / Magikarciarz)
- 00:35 Ghostforce (Bąblo-Myjniak / Kukuryk)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (13)
- 02:35 Duch i nas dwóch (21)
- 03:00 Duch i nas dwóch (22)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (16)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (23)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (24)
- 04:50 Duch i nas dwóch (4)
- 05:15 Duch i nas dwóch (5)
- 05:35 Robale ziomale (Łebski Ed / Prawdziwa historia)
- 06:00 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 06:05 Taffy 2 (Narciarze)
- 06:10 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 06:25 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 06:35 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 06:40 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 06:55 Płazowyż (Dzień pędraka/Hopek w zalotach)
- 07:25 Płazowyż (Wojna domowa/Wybory)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Fineasz i Ferb ratują lato, część 2)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Pokonać upał/ Kosmici)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Rekin/ Sny)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wyższy poziom/ Dzikość)
- 12:20 Taffy (Pchli cyrk)
- 12:30 Taffy (Nowszy model)
- 12:35 Taffy (Kichanie)
- 12:50 Taffy (Stróż)
- 12:55 Taffy (Dobranoc, kotku)
- 13:05 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 13:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Oni-Chan)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Reflektynka)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Klub popołudniowej przekąski/Parkuj i niszcz)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 17:45 Molly i Duch (Rzepkowy Twist /Zawsze na nie)
- 18:15 Molly i Duch (Wiele hałasu o pomnik/ Pokaz talentów)
- 18:45 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 18:55 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 19:00 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 19:15 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 19:25 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 19:30 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe (Dziura bez dna)
- 00:05 Blue 2 (10)
- 00:15 Blue 2 (11)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (8)
- 00:40 Kolorklocki (24)
- 00:45 Blue 2 (8)
- 00:55 Piotruś Królik (5)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (35)
- 01:20 Psi Oddział (4)
- 01:35 Blue (14)
- 01:40 Blue (8)
- 01:50 Blue (9)
- 02:00 Blue (31)
- 02:05 Tosia i Tymek (63)
- 02:20 Blue 2 (17)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (51)
- 02:40 Kręciołki (74)
- 02:50 Teletubisie (38)
- 03:05 Blue (15)
- 03:10 Blue (16)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (10)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (6)
- 03:45 Tosia i Tymek (59)
- 03:55 Tosia i Tymek (60)
- 04:10 Blue (1)
- 04:15 Blue (2)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (36)
- 04:35 Blue (44)
- 04:45 Blue (45)
- 04:50 Blue (11)
- 05:00 Superpyra (1)
- 05:05 Superpyra (2)
- 05:15 Kolorklocki (27)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (4)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (7)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 05:50 W Papierowej Krainie (28)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (9)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (39)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (37)
- 06:50 Superpyra (47)
- 07:00 Blue 2 (6)
- 07:05 Blue (40)
- 07:15 Blue 2 (25)
- 07:25 Blue 2 (26)
- 07:35 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 07:40 Blue (19)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (4)
- 08:05 Matklocki 2 (22)
- 08:15 Blue (24)
- 08:20 Blue 2 (47)
- 08:30 Blue 2 (6)
- 08:40 Psi Oddział (13)
- 08:55 Tosia i Tymek (9)
- 09:10 Piotruś Królik (11)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (9)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (6)
- 09:50 Kręciołki (98)
- 10:00 Teletubisie (56)
- 10:15 Blue 2 (16)
- 10:25 Yakka Dee 4 (17)
- 10:30 Yakka Dee 4 (18)
- 10:40 Blue 2 (18)
- 10:50 Matklocki 2 (17)
- 10:55 Matklocki (24)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (26)
- 11:15 W Papierowej Krainie (28)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (11)
- 11:50 Superpyra (25)
- 12:00 Blue 2 (9)
- 12:10 Blue (16)
- 12:15 Blue (12)
- 12:25 Blue (13)
- 12:35 Blue 2 (9)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (7)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (13)
- 13:05 Blue 2 (34)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (25)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (35)
- 13:40 Psi Oddział (4)
- 13:55 Blue (34)
- 14:05 Blue (35)
- 14:15 Blue (36)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (51)
- 14:35 Blue 2 (23)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (26)
- 15:15 W Papierowej Krainie (29)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (13)
- 15:50 Blue (17)
- 16:00 Blue (14)
- 16:10 Blue (15)
- 16:20 Matklocki (13)
- 16:25 Blue 2 (13)
- 16:35 Kolorklocki (25)
- 16:40 Kolorklocki (26)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (9)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (14)
- 17:10 Blue 2 (35)
- 17:15 Piotruś Królik (6)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (36)
- 17:45 Psi Oddział (5)
- 18:00 Blue (37)
- 18:10 Blue (38)
- 18:15 Blue (39)
- 18:25 Tosia i Tymek (69)
- 18:40 Blue 2 (24)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (52)
- 19:00 Kręciołki (76)
- 19:15 Teletubisie (40)
- 19:30 Blue (15)
- 19:40 Blue (16)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (11)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (7)
- 20:20 Tosia i Tymek (31)
- 20:30 Tosia i Tymek (32)
- 20:45 Blue 2 (14)
- 20:55 Blue 2 (15)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (37)
- 21:15 Blue (46)
- 21:25 Blue (47)
- 21:35 Superpyra (3)
- 21:40 Superpyra (4)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (8)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (9)
- 22:10 Kolorklocki (28)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 22:30 W Papierowej Krainie (30)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (26)
- 22:55 W Papierowej Krainie (29)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (13)
- 23:35 Matklocki (13)
- 23:40 Blue 2 (8)
- 23:50 Blue (17)
- 23:55 Blue 2 (22)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:05 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:15 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:10 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:20 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:30 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:40 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:50 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 03:55 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:10 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:15 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:25 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:35 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:45 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:55 Bernard 3 (149)
- 05:00 Bernard 3 (150)
- 05:05 Bernard 3 (152)
- 05:10 Bernard 3 (153)
- 05:15 Bernard 3 (154)
- 05:20 Bernard 3 (155)
- 05:25 Bernard (1)
- 05:30 Bernard (2)
- 05:35 Bernard (4)
- 05:40 Bernard (5)
- 05:45 Bernard (7)
- 05:50 Bernard (8)
- 05:55 Bernard (9)
- 06:00 Bernard (10)
- 06:05 Bernard (11)
- 06:10 Bernard (18)
- 06:15 Bernard (19)
- 06:25 Bernard (21)
- 06:30 Bernard (22)
- 06:35 Bernard (24)
- 06:40 Bernard (25)
- 06:45 Bernard (27)
- 06:50 Bernard (28)
- 06:55 Bernard (29)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:55 Bernard (30)
- 11:00 Bernard (31)
- 11:05 Bernard (32)
- 11:10 Bernard (33)
- 11:15 Bernard (35)
- 11:20 Bernard (36)
- 11:25 Bernard (37)
- 11:30 Bernard (38)
- 11:35 Bernard (40)
- 11:40 Bernard (41)
- 11:45 Bernard (42)
- 11:55 Bernard (44)
- 12:00 Bernard (46)
- 12:05 Bernard (47)
- 12:10 Bernard (48)
- 12:15 Bernard (50)
- 12:20 Bernard (51)
- 12:25 Bernard (52)
- 12:30 Bernard 2 (53)
- 12:35 Bernard 2 (54)
- 12:40 Bernard 2 (56)
- 12:45 Bernard 2 (57)
- 12:50 Bernard 2 (58)
- 12:55 Bernard 2 (59)
- 13:00 Bernard 2 (60)
- 13:05 Bernard 2 (61)
- 13:10 Bernard 2 (63)
- 13:15 Bernard 2 (64)
- 13:25 Bernard 2 (66)
- 13:30 Bernard 2 (67)
- 13:35 Bernard 2 (69)
- 13:40 Bernard 2 (70)
- 13:45 Bernard 2 (71)
- 13:55 Power Players (14)
- 14:15 Power Players (15)
- 14:25 Power Players (16)
- 14:35 Power Players (17)
- 14:50 Power Players (18)
- 15:10 Power Players (19)
- 15:20 Power Players (20)
- 15:30 Power Players (21)
- 15:40 Power Players (22)
- 15:55 Power Players (23)
- 16:05 Power Players (24)
- 16:20 Power Players (25)
- 16:30 Power Players (26)
- 16:40 Power Players (1)
- 16:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 17:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 18:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 19:55 Power Players (2)
- 20:15 Power Players (3)
- 20:25 Power Players (4)
- 20:35 Power Players (5)
- 20:55 Power Players (6)
- 21:10 Power Players (7)
- 21:20 Power Players (8)
- 21:30 Power Players (9)
- 21:40 Power Players (10)
- 21:55 Power Players (11)
- 22:15 Power Players (12)
- 22:25 Power Players (13)
- 22:35 Power Players (14)
- 22:50 Power Players (15)
- 23:00 Bernard 2 (73)
- 23:05 Bernard 2 (74)
- 23:10 Bernard 2 (75)
- 23:15 Bernard 2 (77)
- 23:20 Bernard 2 (78)
- 23:25 Bernard 2 (79)
- 23:30 Bernard 2 (80)
- 23:35 Bernard 2 (81)
- 23:40 Bernard 2 (82)
- 23:45 Bernard 2 (84)
- 23:50 Bernard 2 (85)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:00 Wakacje
- 00:03 Towarzysze zabawy
- 00:06 Wakacje
- 00:09 Sunville
- 00:12 Towarzysze zabawy
- 00:15 Świat podwodny
- 00:17 Sunville
- 00:20 Jaki jest twój zawód ?
- 00:23 Świat podwodny
- 00:26 Sunville
- 00:30 Opowieści warzywne
- 00:32 Towarzysze zabawy
- 00:35 Zwierzęta
- 00:37 Wakacje
- 00:40 Kolorowe koło
- 00:43 Wakacje
- 00:45 Jaki jest twój zawód ?
- 00:48 Świat podwodny
- 00:51 Wstawaj!
- 00:53 Opowieści warzywne
- 00:55 Świat elfów
- 00:58 Towarzysze zabawy
- 01:00 Kolorowa magia
- 01:04 Pojazdy
- 01:06 Indie
- 01:09 Świat elfów
- 01:12 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:15 Puffy i Tubby
- 01:18 Safari
- 01:21 Urocze miejsca
- 01:24 Puffy i Tubby
- 01:27 Sport, sport, sport
- 01:31 Indie
- 01:35 Przygody w przestrzeni
- 01:38 Zwierzęta
- 01:41 Rodzina bobrów
- 01:43 Zwierzęta
- 01:45 Mini opowiadania
- 01:49 Rodzina bobrów
- 01:52 Galaktyczni turyści
- 01:55 Miejskie życie
- 01:57 Urocze miejsca
- 02:00 Świat zwierząt
- 02:03 Opowieści warzywne
- 02:06 Miejskie życie
- 02:08 Kącik naukowy
- 02:11 Muzeum
- 02:13 Panni i Fanni
- 02:16 Safari
- 02:19 Sunville
- 02:22 Kolorowe koło
- 02:25 Posłuchaj tego
- 02:27 Kolorowa magia
- 02:30 Przygody w przestrzeni
- 02:33 Grupy
- 02:36 Kolorowe koło
- 02:39 Safari
- 02:41 Panni i Fanni
- 02:44 Jaki jest twój zawód ?
- 02:46 Posłuchaj tego
- 02:50 Opowieści warzywne
- 02:52 Panni i Fanni
- 02:54 Miyu i Litto
- 02:57 Sunville
- 03:00 Opowieści warzywne
- 03:03 Muzeum
- 03:05 Kolorowe koło
- 03:09 Sport, sport, sport
- 03:12 Rodzina bobrów
- 03:15 Mini opowiadania
- 03:18 Sport, sport, sport
- 03:20 Świat zwierząt
- 03:22 Ding Dang Dong
- 03:25 Opowieści warzywne
- 03:27 Taniec
- 03:30 Świat zwierząt
- 03:32 Jak podróżujemy
- 03:35 Opowieści warzywne
- 03:37 Sport, sport, sport
- 03:40 Urocze miejsca
- 03:43 Wstawaj!
- 03:45 Urocze miejsca
- 03:48 Świat zwierząt
- 03:50 Świat elfów
- 03:53 Świat zwierząt
- 03:58 Świat zwierząt
- 04:01 Taniec
- 04:04 Teraz się bawimy
- 04:06 Jaki jest twój zawód ?
- 04:09 Sport, sport, sport
- 04:12 Towarzysze zabawy
- 04:15 Kolorowe koło
- 04:17 Wakacje
- 04:20 Teraz się bawimy
- 04:22 Świat podwodny
- 04:25 Kolorowe koło
- 04:27 Wakacje
- 04:30 Wakacje
- 04:33 Opowieści warzywne
- 04:35 Świat elfów
- 04:38 Wakacje
- 04:41 Świat podwodny
- 04:44 Świat podwodny
- 04:45 Opowieści warzywne
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:50 Wakacje
- 04:53 Opowieści warzywne
- 04:55 Teraz się bawimy
- 04:58 Teraz się bawimy
- 05:00 Kolorowe koło
- 05:03 Wakacje
- 05:05 Kolorowe koło
- 05:08 Wakacje
- 05:10 Kolorowe koło
- 05:13 Kolorowe koło
- 05:16 Muzeum
- 05:19 Panni i Fanni
- 05:21 Grupy
- 05:24 Posłuchaj tego
- 05:26 Panni i Fanni
- 05:28 Miyu i Litto
- 05:31 Puffy i Tubby
- 05:35 Kolorowa magia
- 05:38 Miyu i Litto
- 05:41 Kolorowa magia
- 05:44 Grupy
- 05:47 Miyu i Litto
- 05:49 Kącik naukowy
- 05:52 Panni i Fanni
- 05:54 Muzeum
- 05:57 Kącik naukowy
- 05:59 Muzeum
- 06:02 Urocze miejsca
- 06:05 Grupy
- 06:07 Oli - cykle natury
- 06:10 Kolorowa magia
- 06:13 Kącik naukowy
- 06:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:19 Dotty i Kitty
- 06:23 Hubbi się tym zajmie
- 06:25 Raul
- 06:28 Hubbi i jego koledzy
- 06:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:32 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:35 Miejskie życie
- 06:38 Świat zwierząt
- 06:40 Świat podwodny
- 06:43 Świat elfów
- 06:46 Mini opowiadania
- 06:49 Risto Gusto
- 06:52 Hubbi się tym zajmie
- 06:54 Sippi Sappi
- 06:57 Mały Didy
- 06:59 Kaczka i Puszek
- 07:01 Dinozaur Milo
- 07:06 Safari
- 07:08 Mini opowiadania
- 07:11 Świat podwodny
- 07:16 Teraz się bawimy
- 07:19 Historie Henryka
- 07:21 Tempo Giusto
- 07:24 Wstawaj!
- 07:26 Mimo i Bobo
- 07:28 Hop-hop
- 07:30 Raul
- 07:33 Elfy przyrody
- 07:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:36 Ding Dang Dong
- 07:39 Teraz się bawimy
- 07:41 Przygody w przestrzeni
- 07:45 Ding Dang Dong
- 07:49 Taniec
- 07:51 Tempo Giusto
- 07:53 Wstawaj!
- 07:55 Mimo & Bobo PLUS
- 07:59 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:05 Posłuchaj tego
- 08:07 Urocze miejsca
- 08:10 Ding Dang Dong
- 08:12 Świat zwierząt
- 08:15 Mini opowiadania
- 08:17 Teraz się bawimy
- 08:19 Margo i Felix
- 08:22 Elfy przyrody
- 08:24 DuckSchool
- 08:26 Sippi Sappi
- 08:28 Elfy przyrody
- 08:30 Dźwięki wokół nas
- 08:32 Uczymy się
- 08:34 Wesołe królestwo
- 08:37 Hubbi i jego koledzy
- 08:40 Posłuchaj tego
- 08:42 Puffy i Tubby
- 08:46 Kącik naukowy
- 08:49 Grupy
- 08:52 Puffy i Tubby
- 08:57 Dinoland
- 08:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:01 Historie Henryka
- 09:03 Toobys
- 09:06 Zabawa w chowanego
- 09:09 Miyu i Litto
- 09:12 Jaki jest twój zawód ?
- 09:15 Grupy
- 09:17 Kolorowe koło
- 09:20 Grupy
- 09:23 Kolorowa Klara
- 09:25 Margo i Felix
- 09:28 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:30 Monika i Rudi
- 09:33 DuckSchool
- 09:35 Sippi Sappi
- 09:37 Dźwięki wokół nas
- 09:39 Uczymy się
- 09:42 Uczymy się
- 09:45 Wesoła łąka
- 09:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:51 Słodki dom
- 09:52 Tempo Giusto
- 09:54 Toobys
- 09:57 Sippi Sappi
- 09:59 Lola i Liczby
- 10:01 Toobys
- 10:03 Zack i Ziggy
- 10:06 Co rośnie na drzewie?
- 10:07 Albert tłumaczy
- 10:10 Dotty i Kitty
- 10:13 Kolorowa Klara
- 10:15 Monika i Rudi
- 10:18 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:21 Monika i Rudi
- 10:24 Zack i Ziggy
- 10:27 Afryka
- 10:30 Historie Henryka
- 10:32 Drużyna lalek
- 10:34 Wesołe królestwo
- 10:37 Tempo Giusto
- 10:39 Restauracja
- 10:42 Cubie
- 10:45 Restauracja
- 10:47 Drużyna lalek
- 10:50 Zabawa w chowanego
- 10:52 Cubie
- 10:54 Kolorowa Klara
- 10:56 Hiphopowy kaktus
- 10:58 Mały Didy
- 11:01 ABC - duckBC
- 11:04 Świat Mimo
- 11:06 Hiphopowy kaktus
- 11:08 Dotty i Kitty
- 11:12 Mimo i Bobo
- 11:15 Uczymy się
- 11:18 Toobys
- 11:20 Mimo i Bobo
- 11:23 Toby McFly
- 11:26 Hiphopowy kaktus
- 11:29 Połączony świat
- 11:32 Brygada ogniowa
- 11:34 Hubbi się tym zajmie
- 11:36 Dinoland
- 11:39 Mały Didy
- 11:41 Dinoland
- 11:43 Hiphopowy kaktus
- 11:45 Wesoła łąka
- 11:49 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:52 Toby McFly
- 11:55 Hubbi się tym zajmie
- 11:59 Wesołe królestwo
- 12:02 Raul
- 12:05 Wesołe królestwo
- 12:08 Połączony świat
- 12:11 Małe, ale pracowite
- 12:14 Risto Gusto
- 12:17 Fin i Fianna
- 12:20 Toby McFly
- 12:23 Uczymy się
- 12:26 Drużyna lalek
- 12:28 Raul
- 12:31 Mimo & Bobo PLUS
- 12:35 Zoo
- 12:38 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:41 Zastęp strażaków
- 12:44 Dinozaur Milo
- 12:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:50 Sztuka Leona
- 12:52 Brygada ogniowa
- 12:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:57 Mimo & Bobo PLUS
- 13:01 Połączony świat
- 13:04 Toby McFly
- 13:07 Dinoland
- 13:10 Mimo i Bobo
- 13:12 Toby McFly
- 13:15 Dinozaur Milo
- 13:19 Hubbi i jego koledzy
- 13:22 Raul
- 13:24 Hubbi i jego koledzy
- 13:27 Drużyna lalek na ratunek
- 13:30 Połączony świat
- 13:34 Przygody kaczki
- 13:36 Monika i Rudi 2
- 13:39 Pixie 2
- 13:40 Kształcików
- 13:41 ABC - duckBC
- 13:44 Uczymy się
- 13:47 Monika i Rudi
- 13:50 Małe melodie
- 13:52 Albert tłumaczy
- 13:56 Kształcików
- 13:58 Zack i Ziggy
- 14:01 Kształcików
- 14:02 Monika i Rudi 2
- 14:05 Toobys
- 14:07 Kolorowa Klara
- 14:09 Zabawa w chowanego
- 14:11 Mimo i Bobo
- 14:13 Wesoła łąka
- 14:16 Afryka
- 14:19 Toobys
- 14:21 Słodki dom
- 14:23 Lola i Liczby
- 14:26 Uczymy się
- 14:28 Pixie 2
- 14:29 Uczymy się
- 14:32 Słodki dom
- 14:33 Fin i Fianna
- 14:37 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:40 Mimo & Bobo PLUS
- 14:44 Lola i Liczby
- 14:46 Mimo i Bobo
- 14:49 Zabawa w chowanego
- 14:51 Raul
- 14:53 Albert tłumaczy
- 14:56 Lola i Liczby
- 14:59 Zack i Ziggy
- 15:03 Elfy przyrody
- 15:04 Zabawa w chowanego
- 15:07 Przygody kaczki
- 15:09 Zack i Ziggy
- 15:12 Świat Mimo
- 15:15 Wstawaj!
- 15:17 Margo i Felix
- 15:20 Risto Gusto
- 15:24 Mały Didy
- 15:27 Elfy przyrody
- 15:28 DuckSchool
- 15:31 Mimo & Bobo PLUS
- 15:35 Dźwięki wokół nas
- 15:37 DuckSchool
- 15:41 Margo i Felix
- 15:44 Mały Didy
- 15:46 Mimo i Bobo
- 15:48 Toobys
- 15:51 Risto Gusto
- 15:54 Elfy przyrody
- 15:56 Lola i Liczby
- 15:59 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:02 DuckSchool
- 16:04 Zabawa w chowanego
- 16:07 Toobys
- 16:09 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:11 Lola i Liczby
- 16:13 Afryka
- 16:16 Raul
- 16:18 Mimo i Bobo
- 16:21 Fin i Fianna
- 16:24 Mimo i Bobo
- 16:26 Przygody kaczki
- 16:28 Toobys
- 16:30 Hop-hop
- 16:32 Przygody kaczki
- 16:34 Raul
- 16:37 Brygada ogniowa
- 16:40 Dźwięki wokół nas
- 16:43 Sippi Sappi
- 16:45 Wstawaj!
- 16:47 Mimo i Bobo
- 16:50 Świat Mimo
- 16:53 Zabawa w chowanego
- 16:55 Hop-hop
- 16:57 Wstawaj!
- 16:59 Sippi Sappi
- 17:01 Mały Didy
- 17:04 Wstawaj!
- 17:06 Hop-hop
- 17:08 Afryka
- 17:10 Hubbi się tym zajmie
- 17:13 Hubbi i jego koledzy
- 17:15 Wstawaj!
- 17:17 Afryka
- 17:19 Margo i Felix
- 17:22 Wstawaj!
- 17:24 Afryka
- 17:26 Raul
- 17:29 Afryka
- 17:32 Zabawa w chowanego
- 17:35 Afryka
- 17:37 Lola i Liczby
- 17:39 Wstawaj!
- 17:41 Mimo i Bobo
- 17:44 Lola i Liczby
- 17:47 Mimo i Bobo
- 17:50 Monika i Rudi 2
- 17:53 Co rośnie na drzewie?
- 17:54 Dotty i Kitty
- 17:58 Fin i Fianna
- 18:01 Sippi Sappi
- 18:04 Wesoła łąka
- 18:07 Lola i Liczby
- 18:09 Zabawa w chowanego
- 18:12 Albert tłumaczy
- 18:14 Małe melodie
- 18:16 Wesoła łąka
- 18:20 Tempo Giusto
- 18:22 Historie Henryka
- 18:24 Sippi Sappi
- 18:26 Mimo i Bobo
- 18:28 Toobys
- 18:31 Małe melodie
- 18:33 Kolorowa Klara
- 18:35 Co rośnie na drzewie?
- 18:37 Sippi Sappi
- 18:39 Monika i Rudi
- 18:42 Kształcików
- 18:43 Uczymy się
- 18:46 Kształcików
- 18:48 Restauracja
- 18:51 Hubbi i jego koledzy
- 18:53 Brygada ogniowa
- 18:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:57 Toby McFly
- 19:00 Monika i Rudi
- 19:02 Afryka
- 19:04 Toobys
- 19:07 Dotty i Kitty
- 19:11 Małe, ale pracowite
- 19:14 Hiphopowy kaktus
- 19:16 Przygody kaczki
- 19:18 ABC - duckBC
- 19:21 Drużyna lalek
- 19:24 Hiphopowy kaktus
- 19:26 Raul
- 19:29 Hop-hop
- 19:31 Zack i Ziggy
- 19:34 Dobranoc!
- 19:37 Przygody kaczki
- 19:39 Restauracja
- 19:42 Kaczka i Puszek
- 19:44 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:47 Uczymy się
- 19:50 Zack i Ziggy
- 19:53 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:56 Brygada ogniowa
- 19:59 Formy są twoje
- 20:01 Mały Didy
- 20:04 Zoo
- 20:07 Zabawa w chowanego
- 20:09 Przygody kaczki
- 20:11 Małe, ale pracowite
- 20:14 Dźwięki wokół nas
- 20:16 Margo i Felix
- 20:19 Mały Didy
- 20:22 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:24 Zoo
- 20:27 Toby McFly
- 20:30 Uczymy się
- 20:33 Hubbi i jego koledzy
- 20:36 Sippi Sappi
- 20:40 Pociąg
- 20:42 Tempo Giusto
- 20:44 Zoo
- 20:47 Hubbi i jego koledzy
- 20:50 Hop-hop
- 20:53 Co rośnie na drzewie?
- 20:54 Sippi Sappi
- 20:57 Elfy przyrody
- 20:58 Mały Didy
- 21:01 Co rośnie na drzewie?
- 21:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:04 Brygada ogniowa
- 21:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:08 Afryka
- 21:11 Opowieści warzywne
- 21:14 Wakacje
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Opowieści warzywne
- 21:21 Kolorowe koło
- 21:24 Wakacje
- 21:27 Mimo i Bobo
- 21:30 Brygada ogniowa
- 21:32 Elfy przyrody
- 21:33 Fin i Fianna
- 21:36 Toby McFly
- 21:40 Opowieści warzywne
- 21:42 Wakacje
- 21:44 Opowieści warzywne
- 21:47 Wakacje
- 21:49 Opowieści warzywne
- 21:52 Wakacje
- 21:55 Mały Didy
- 21:57 Hubbi się tym zajmie
- 22:00 Zoo
- 22:03 Drużyna lalek na ratunek
- 22:05 Połączony świat
- 22:08 Przygody kaczki
- 22:10 Mimo i Bobo
- 22:12 Świat zabawek
- 22:15 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:17 Przygody w przestrzeni
- 22:20 Jak podróżujemy
- 22:23 Posłuchaj tego
- 22:25 Rodzina bobrów
- 22:28 Hiphopowy kaktus
- 22:30 Hubbi i jego koledzy
- 22:32 Mimo & Bobo PLUS
- 22:36 Świat zabawek
- 22:40 Sztuka Leona
- 22:42 Posłuchaj tego
- 22:44 Sunville
- 22:48 Świat podwodny
- 22:50 Sunville
- 22:53 Świat podwodny
- 22:55 Sunville
- 22:59 Dotty i Kitty
- 23:04 ABC - duckBC
- 23:07 Kolorowa Klara
- 23:09 Mimo i Bobo
- 23:11 Monika i Rudi
- 23:14 Mimo i Bobo
- 23:16 Monika i Rudi
- 23:19 Kolorowa magia
- 23:22 Miyu i Litto
- 23:25 Panni i Fanni
- 23:27 Urocze miejsca
- 23:30 Kolorowa magia
- 23:33 Dotty i Kitty
- 23:35 Przygody kaczki
- 23:37 DuckSchool
- 23:39 Fin i Fianna
- 23:42 Pixie 2
- 23:43 Słodki dom
- 23:45 Mimo i Bobo
- 23:48 Muzeum
- 23:51 Kącik naukowy
- 23:53 Jaki jest twój zawód ?
- 23:56 Muzeum
- 23:59 Kolorowa magia
- 00:00 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:14 Uczymy się z ducktv
- 06:15 Ulubione bajki
- 07:18 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:28 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:38 Pory roku
- 16:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:42 Uczymy się z ducktv
- 18:49 Bajki na dobranoc
- 19:50 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:56 Ulubione bajki
- 23:01 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Leo Messi
- 06:55 Undiano Mallenco
- 07:35 Hugo Sanchez
- 16:55 LaLiga Preseason
- 22:00 LaLiga Show (1)
- 22:35 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 23:10 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 23:45 Unikalne tradycje LaLiga
- 04:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 04:30 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 05:00 Ronaldo
- 05:30 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 14:00 LaLiga World (1)
- 14:30 La Manita
- 15:00 LaLiga Preseason
- 22:00 Leo Messi
- 23:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 23:30 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 00:00 WWE - Main Event (20)
- 01:00 X-Games, sezon letni (3)
- 02:00 Facing Waves (2)
- 02:30 Facing Waves (3)
- 03:00 Nitro Circus: Crazy Train (7)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (7)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (8)
- 05:00 Fighting Fit (2)
- 06:00 Sports Adventure 4 (4)
- 06:30 Sports Adventure 4 (5)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (4)
- 10:00 X Games - Minneapolis (9)
- 11:00 Pro Bull Riders 2016 (4)
- 12:00 Sports Adventure 4 (4)
- 12:30 Sports Adventure 4 (5)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (5)
- 14:00 Fighting Fit (3)
- 15:00 Rumble & Hum (Master of Watercolour)
- 16:00 Dumball: Idiots In India (9)
- 16:30 Dumball: Idiots In India (10)
- 17:00 Action Sports World (1)
- 18:00 WWE Classic Gold (60)
- 18:25 WWE Classic Gold (56)
- 19:00 WWE Raw (24)
- 22:00 EFC (2)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (8)
- 04:00 Remont na 5+ (4)
- 04:25 Remont na 5+ (5)
- 04:50 Remont na 5+ (6)
- 05:10 Remont na 5+ (7)
- 05:35 Remont na 5+ (8)
- 06:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 07:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 08:50 Celnicy (5)
- 09:20 Celnicy (6)
- 09:50 Celnicy (7)
- 10:20 Celnicy (8)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 12:40 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 14:00 Remont na 5+ (8)
- 14:25 Remont na 5+ (1)
- 14:50 Remont na 5+ (2)
- 15:10 Remont na 5+ (3)
- 15:40 Remont na 5+ (4)
- 16:05 Celnicy 2 (1)
- 16:30 Celnicy 2 (3)
- 17:00 Celnicy 2 (4)
- 17:30 Celnicy 2 (5)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Dzisiaj (Gość)
- 01:50 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:20 Dzisiaj
- 03:40 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:33 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:40 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:07 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:10 Najsłabsze ogniwo 2 (3)
- 01:15 Nieznane dzieje II wojny światowej (5)
- 02:20 Cuda inżynierii 6 (6)
- 03:15 Top Gear 17 (2)
- 04:10 Top Gear 31 (6)
- 05:10 Najsłabsze ogniwo 2 (3)
- 06:00 Miliony w lombardzie 2 (1)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo 2 (4)
- 07:55 Top Gear: samoloty, pociągi i inne pojazdy (6)
- 09:00 Cuda inżynierii 6 (7)
- 10:00 Top Gear 17 (3)
- 11:00 Top Gear 11 (1)
- 12:10 Miliony w lombardzie 2 (1)
- 13:10 Top Gear 31 (6)
- 04:25 Zakazana historia 7 (Tajemnice "Diabelskiej Biblii")
- 05:10 Rody przeklęte (Klątwa smoka)
- 05:35 Rody przeklęte (Klątwa sokołów)
- 06:10 Rody przeklęte (Klątwa najsłynniejszego karabinu Dzikiego Zachodu)
- 06:30 Rody przeklęte (Klątwa Agnellich)
- 06:55 Rody przeklęte (Rodzina Kennedych)
- 07:20 Starożytne superbudowle (Mont Saint-Michel)
- 00:35 Dzika kuchnia (2)
- 01:05 Dzika kuchnia (3)
- 01:35 Dzika kuchnia (4)
- 02:10 Dzika kuchnia (5)
- 02:40 Dzika kuchnia (7)
- 03:15 Dzika kuchnia (1)
- 03:50 Dzika kuchnia (2)
- 04:25 Dzika kuchnia (3)
- 04:55 Dzika kuchnia (4)
- 05:30 Dzika kuchnia (5)
- 06:00 Remont na 5+ (5)
- 06:25 Remont na 5+ (6)
- 06:50 Remont na 5+ (7)
- 07:15 Remont na 5+ (8)
- 07:35 Remont na 5+ (1)
- 07:55 Dzika kuchnia (2)
- 08:25 Dzika kuchnia (3)
- 08:55 Dzika kuchnia (4)
- 09:30 Dzika kuchnia (5)
- 10:00 Przepis na remont (8)
- 10:30 Przepis na remont (9)
- 11:00 Przepis na remont (10)
- 11:35 Przepis na remont (11)
- 15:00 Przepis na remont (12)
- 15:30 Przepis na remont (13)
- 16:00 Przepis na remont (14)
- 16:35 Przepis na remont (15)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (11)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Mięso)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Psychiatria dzieci i młodzieży)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Miastenia)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Wady postawy u dzieci)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (4)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Operacje zaćmy w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Leczenie otyłości)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (4)
- 11:15 Poród co minutę (2)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (6)
- 14:25 Rozmowy o zdrowiu
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (4)
- 15:15 Pies na życie (8)
- 15:55 Zwierzaki z misją (10)
- 18:20 Happy i Zen (4)
- 19:00 Metoda Osmina (1)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (12)
- 20:55 Żyj jak Laila (2)
- 21:35 Chirurdzy 2 (5)
- 23:00 Monika i seks (5)
- 23:30 Monika i seks (6)
- 00:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Cukierkowe Quahog)
- 00:55 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Chłopiec z reklamy masła orzechowego)
- 01:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Oszukani jankesi)
- 01:55 Bajer z Bel-Air 4 (Lepiej kochać i stracić ukochaną...)
- 02:25 Bajer z Bel-Air 4 (Will idzie do sądu)
- 02:55 Bajer z Bel-Air 4 (Klątwa Willa)
- 03:25 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Wesele, część 1)
- 03:55 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Wesele, część 2)
- 22:00 Zakonnica w przebraniu
- 00:30 Kapitan
- 03:00 W układzie niby zwyczajnym
- 03:30 Dziewiąte wrota
- 06:05 W rytmie wolności (3)
- 06:55 W rytmie wolności (4)
- 07:55 Polscy naukowcy na świecie (Peru)
- 08:50 Kabaretowy rejs (126)
- 09:45 Kabaretowy rejs (127)
- 12:35 Wiosna, panie sierżancie
- 14:45 Janosik
- 20:00 1920 Bitwa Warszawska
- 22:35 Demony wojny wg Goi
- 00:10 Wielki szef
- 02:15 Za murami śmierci
- 03:50 Bez prawa do życia
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 05:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 2)
- 06:00 Zameldowani (4)
- 06:30 Zameldowani (5)
- 07:00 Zameldowani (6)
- 07:30 Zameldowani (7)
- 07:55 Zameldowani (8)
- 08:25 Zameldowani (9)
- 08:55 Zameldowani (10)
- 09:25 Zameldowani (11)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 10:20 Bonanza (21)
- 11:25 Bonanza (22)
- 12:25 Bonanza (23)
- 13:25 II wojna światowa - bez granic (3)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (4)
- 15:40 Bonanza (24)
- 20:00 Policyjna opowieść (1)
- 22:05 Policyjna opowieść 2
- 04:00 Wojciech Cejrowski. Kura
- 04:50 Pilotka
- 05:05 Miasta rytm (8)
- 06:00 Kabaretowe hity (4)
- 06:50 Kabaretowe hity (5)
- 07:00 Dzień, w którym umarł Hitler
- 08:00 Tajemnice piramid
- 10:20 Ogniem i mieczem
- 16:00 Książę i ja
- 18:25 Ściągany
- 22:00 Rebeliant
- 00:00 Trzy siostry (247)
- 01:00 Diamentowe imperium (7)
- 02:00 Teresa (43)
- 03:00 Okrutne miasto (67)
- 04:00 Przypieczętowany los (119)
- 05:00 Sploty nienawiści (24)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (63)
- 07:00 Trzy siostry (247)
- 08:00 Diamentowe imperium (7)
- 09:00 Teresa (43)
- 10:00 Okrutne miasto (67)
- 11:00 Przypieczętowany los (119)
- 12:00 Sploty nienawiści (24)
- 13:00 Diamentowe imperium (7)
- 14:00 Trzy siostry (247)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (63)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (64)
- 17:00 Trzy siostry (248)
- 18:00 Diamentowe imperium (8)
- 19:00 Teresa (44)
- 20:00 Okrutne miasto (68)
- 21:00 Przypieczętowany los (120)
- 22:00 Sploty nienawiści (25)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (64)
- 00:00 Akta zbrodni 3 (3)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (5)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (3)
- 03:00 Akta zbrodni 3 (3)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (5)
- 05:05 Znaki (5)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (54)
- 07:30 Kafejka za rogiem 4 (3)
- 08:35 Kafejka za rogiem 4 (4)
- 09:40 Gdzie powiem "tak"? 3 (3)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? 3 (4)
- 10:40 Dekoratorzy 2 (10)
- 11:10 Dekoratorzy 2 (11)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 3 (4)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 3 (4)
- 14:55 Dekoratorzy 2 (12)
- 15:25 Dekoratorzy 2 (13)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 3 (5)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 3 (4)
- 21:00 Akta zbrodni 3 (4)
- 00:15 Królowie ulicy
- 02:25 Prezentuj broń! (8)
- 03:25 Prezentuj broń! (9)
- 04:30 Prezentuj broń! (10)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (6)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (4)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (17)
- 09:00 Drużyna A 3 (2)
- 12:00 Drużyna A 3 (2)
- 12:55 Słoneczny patrol 9 (17)
- 13:55 Kobra - oddział specjalny 22 (9)
- 18:00 Drużyna A 3 (3)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (7)
- 20:00 Granice wytrzymałości
- 22:40 Królowie ulicy
- 00:15 Winnice miłości 2 (101)
- 01:25 Prezentuj broń! (25)
- 02:35 Prezentuj broń! (26)
- 03:45 Prezentuj broń! (27)
- 04:55 Prezentuj broń! (28)
- 05:45 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Winnice miłości 2 (101)
- 07:35 Profil 3 (5)
- 08:40 Profil 3 (6)
- 09:55 Zaklinacze koni (1)
- 10:55 Zaklinacze koni (2)
- 11:55 Cztery siostry (58)
- 13:15 Winnice miłości 2 (101)
- 14:25 Profil 3 (7)
- 15:30 Profil 3 (8)
- 16:45 Zaklinacze koni (3)
- 17:40 Zaklinacze koni (4)
- 05:35 Zakończenie programu
- 06:00 Arka Noego
- 07:55 W pustyni i w puszczy
- 10:15 Silverado
- 13:05 Przeminęło z wiatrem
- 20:00 Igrzyska śmierci
- 00:25 Zakończenie programu
- 04:45 Delikatność
- 06:20 Owd Bob
- 07:55 Maszynista
- 12:35 Tygrysy ze stacji Shagou
- 14:35 Ciało potrzebne na gwałt
- 16:05 Powrót do domu
- 17:35 Rzeź
- 18:55 Klub dyskusyjny
- 21:00 Wieczorne słońce
- 22:50 Dwóch facetów w jednym
- 00:45 Przyjaciel czy wróg
- 02:05 Drain Your Nuts for These Stunners
- 03:20 Killerman
- 05:10 Zakończenie programu
- 06:00 Morderca w naszym domu
- 07:30 Trzy kule
- 09:00 Link do zbrodni
- 10:40 Zaginiona
- 12:15 W kręgu zdrady
- 13:45 Na ratunek
- 15:15 Strefa Q
- 17:10 Czyja to córka
- 18:35 Żar zemsty
- 20:00 Potężne sierotki
- 21:55 Paranormal Activity
- 23:20 Colt 45
- 01:00 Rajski kanion
- 01:55 Hostessa
- 03:20 Życie kobiety
- 05:21 Zakończenie programu
- 06:00 Poganiacze
- 07:30 Niesamowita przygoda
- 08:30 Omsch
- 09:50 Worek mąki
- 11:20 Zbiór
- 12:35 Nowe głosy - stary kwiat
- 13:45 Univitellin
- 14:00 Aun: początek i koniec wszech rzeczy
- 15:35 Pielgrzym
- 16:15 Namiętny hydraulik
- 17:30 Zdjęcie
- 17:40 Sprawiedliwość na sprzedaż
- 18:50 31 godzin
- 19:15 Nasz admirał był dziewczyną
- 20:45 Sprzątaczka
- 21:00 Wielki Flamarion
- 22:15 Moja brunetka
- 23:40 Strach i pożądanie
- 01:10 Blackthorn
- 02:50 Cake
- 04:30 Przebiegła gra
- 06:00 Zakończenie programu
- 06:35 Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta
- 08:05 Do zobaczenia we wrześniu
- 09:35 El camino
- 11:00 Burmistrz Mary
- 12:25 Miłosne zapiski
- 13:55 Powrót. Historia Howarda Winstone'a
- 15:55 Piaskun
- 17:25 Quiz (1)
- 20:00 Dynastia Tudorów 2 (1)
- 21:00 Australian Gangster (1)
- 22:30 Australian Gangster (2)
- 23:55 Rewolta
- 00:40 Dom na skraju parku
- 02:40 Dom śmierci
- 04:30 Superstars (Angelina Jolie)
- 05:25 Łódź - Buster Keaton
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Joanna Racewicz)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie, Al Pacino, Clint Eastwood, Keanu Reeves i Dolly Parton)
- 07:10 FilmoNewsy (38)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (19)
- 07:55 Między gwiazdami (Sebastian Fabijański - extra!)
- 10:10 Burza (103)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (104)
- 11:50 Ale lapsus (9)
- 14:10 Muzyczny express (141)
- 14:35 FilmoNewsy (127)
- 14:55 Ale lapsus (10)
- 15:10 Sekrety autorów (5)
- 15:15 Willy agent (29)
- 15:30 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy, które łączą grozę i śmiech)
- 15:55 Planetarium (165)
- 16:15 Willy agent (28)
- 16:25 Cannes 2024 (Ceremonia otwarcia)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (67)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (98)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8614)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8615)
- 21:25 Niagara
- 23:05 As Young as You Feel
- 01:20 Marquis de Sade: Justine
- 04:00 Dzika planeta
- 05:40 Sąsiedzi - Buster Keaton
- 06:00 Cienka niebieska linia (Juwenalia)
- 06:40 Vidocówka (1)
- 06:55 Maria Magdalena (14)
- 07:55 Maria Magdalena (15)
- 10:05 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy o telewizji)
- 10:20 Między gwiazdami (9)
- 10:45 Ale lapsus (5)
- 10:55 Królewski ślub. Exclusive! (1)
- 11:10 Muzyczny express gold (Muzyczne duety)
- 11:25 REC. EXTRA ("Żeby nie było śladów" - Tomasz Ziętek, biografia)
- 11:35 Skąd ja Cię znam? (Kim Kardashian)
- 11:50 "Top 13" - ranking gwiazd (Gwiazdy po godzinach)
- 14:20 Maria Magdalena (9)
- 15:20 Maria Magdalena (10)
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (112)
- 17:10 Karetka 2 (12)
- 18:20 Triumf miłości (116)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (36)
- 22:20 Maria Magdalena (17)
- 23:20 Ostatni seans filmowy
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Pasmo ciekawostek
- 08:00 Koncert życzeń
- 09:50 Muzyczne dzień dobry
- 10:50 Koncert w TVS
- 14:50 Columbo 4 (4)
- 16:40 Chicago Fire (10/24)
- 17:35 Napisała: Morderstwo 3 (18)
- 18:35 Chicago Fire (11/24)
- 19:30 Columbo 4 (6)
- 23:15 Koncert życzeń
- 21:00 Hard Knocks Fighting (13)
- 21:45 Hard Knocks Fighting (14)
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:25 Fighting Rookies 2014
- 00:25 W świetle gwiazd
- 01:15 Europejskie tożsamości
- 02:10 Łowca nasion
- 03:05 Samolotem dookoła świata (3)
- 03:35 Podróż przez historię (24)
- 04:00 Podróż przez historię (25)
- 04:25 Plagi (4)
- 05:15 Nowa Kaledonia - nadzieja w algach
- 05:45 Najgroźniejsze drapieżniki Afryki (1)
- 06:40 Psy ratownicze znad jeziora garda
- 07:35 Mongolia. Stepowy emirat
- 08:00 Zaginione skarby (Pięć obrazów)
- 08:45 Powodzie: co nas czeka (1)
- 09:35 Zabójcza szybkość (1)
- 10:30 Zaklinacz małp
- 11:25 Morze śródziemne - na tropie waleni
- 16:30 Otoczeni przez fale
- 17:25 Lodołamacze arktyczne
- 18:20 Ostatni bambusowy pociąg
- 19:15 Kolebka wina
- 20:10 Podróż przez historię (6)
- 20:40 Na tropie rysia iberyjskiego
- 21:35 Ekologiczna panika (3)
- 00:00 Stream Nation (Command and Conquer Remastered, część 15)
- 00:40 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 8)
- 01:10 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 8)
- 01:40 Esports Skills Camp (3)
- 01:55 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 99)
- 02:30 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 100)
- 03:00 Stream Nation (Nightingale, część 10)
- 03:30 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 8)
- 04:15 Dynamo - więcej niż magia (4)
- 05:15 Stream Nation (Cooking Simulator, część 6)
- 06:15 Stream Nation (Lego 2k Drive , część 11)
- 06:50 Stream Nation (El Hijo - A Wild West Tale, część 9)
- 07:20 Stream Nation (Spacebase Startopia, część 9)
- 07:55 Stream Nation (Immortals Fenyx Rising: Mity Wschodniego Królestwa, część 9)
- 08:35 TVGry (432)
- 08:50 Stream Nation (No Man's Sky, część 3)
- 09:35 Esports Skills Camp (3)
- 09:50 TVGry (433)
- 16:05 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 10)
- 16:35 Sim Racing Challenge 2022 (11)
- 16:50 Stream Nation (House Flipper 2, część 11)
- 17:15 Sim Racing Challenge 2022 (5)
- 17:30 Gildia Smaków
- 17:45 Board News
- 01:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 Pytania do Gwiazd
- 17:00 100 Najlepszych Polskich Piosenek
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dzikie Chiny
- 20:55 Dzikie Chiny
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 1 na 1
- 14:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Trzymacie
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Top 16
- 21:20 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Halo, Warszawo!
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Eurodance Zone
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Top 100 Numeryczny
- 21:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Best of 2000+
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Norm of the north: king sized adventure
- 01:30 English is the key (4)
- 01:40 English is the key (5)
- 01:50 English is the key (6)
- 02:00 Knives out
- 04:10 English united (16)
- 04:15 English united (17)
- 04:30 3ways2 (18)
- 04:40 English in focus (54)
- 05:00 Art land (21)
- 05:05 Art land (22)
- 05:10 Crafty hands 2 (11)
- 05:20 Okey-dokey (11)
- 05:30 Once upon a time (11)
- 05:40 Words to grow (21)
- 05:45 Words to grow (22)
- 05:50 English playtime (5)
- 06:00 Magic science (5)
- 06:15 Yummy for mummy (7)
- 06:25 Yummy for mummy (8)
- 06:35 Kids in action (9)
- 06:40 Kids in action (10)
- 06:45 Alfred & wilfred (2)
- 07:00 Simple phrases (5)
- 07:10 Life around (5)
- 07:20 Life around (6)
- 07:30 Life around (48)
- 07:35 Jack of all trades (2)
- 07:45 Basic lexis (14)
- 07:50 Basic lexis (15)
- 07:55 Basic lexis (16)
- 08:00 Film set (4)
- 08:15 Here and there (83)
- 08:25 Here and there (84)
- 08:35 Study choice (11)
- 08:45 Euronews. futuris (17)
- 08:50 Euronews. futuris (18)
- 08:55 Euronews. futuris (19)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (6)
- 09:20 Let's talk (6)
- 09:35 English in focus (16)
- 09:45 English 911 2 (35)
- 09:50 English 911 2 (38)
- 09:55 English 911 2 (42)
- 10:00 Easy talk (38)
- 10:10 National parks (47)
- 10:25 National parks (48)
- 10:40 National parks (49)
- 10:50 National parks (50)
- 11:00 Art land (21)
- 11:05 Art land (22)
- 11:10 Crafty hands 2 (11)
- 11:20 Okey-dokey (11)
- 11:30 Once upon a time (11)
- 11:40 Words to grow (21)
- 11:45 Words to grow (22)
- 11:50 English playtime (5)
- 12:00 Magic science (5)
- 12:15 Yummy for mummy (7)
- 12:25 Yummy for mummy (8)
- 12:35 Kids in action (9)
- 12:40 Kids in action (10)
- 12:45 Alfred & wilfred (2)
- 13:00 Film set (34)
- 13:15 Film set (35)
- 13:30 Film set (36)
- 13:40 Easy talk (41)
- 13:45 Euronews. futuris (50)
- 13:50 Euronews. futuris (51)
- 13:55 Euronews. futuris (52)
- 14:00 English united (18)
- 14:15 English united (19)
- 14:25 3ways2 (19)
- 14:35 Figures of speech (1)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (8)
- 15:25 English 911 2 (39)
- 15:30 English 911 2 (40)
- 15:35 English 911 2 (41)
- 15:40 Evolution (8)
- 16:00 Grammar wise (13)
- 16:25 English up (6)
- 16:35 English up (8)
- 16:45 English up (9)
- 17:00 Norm of the north: family vacation
- 18:30 Easy talk (38)
- 18:40 National parks (49)
- 18:50 National parks (50)
- 19:00 Simple phrases (5)
- 19:10 Life around (5)
- 19:20 Life around (6)
- 19:30 Life around (48)
- 19:35 Jack of all trades (2)
- 19:45 Basic lexis (14)
- 19:50 Basic lexis (15)
- 19:55 Basic lexis (16)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (6)
- 20:20 Let's talk (6)
- 20:35 English in focus (16)
- 20:45 English 911 2 (35)
- 20:50 English 911 2 (38)
- 20:55 English 911 2 (42)
- 21:00 The perks of being a wallflower
- 22:45 Film set (4)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Gadget-x (8)
- 23:25 English 911 2 (39)
- 23:30 English 911 2 (40)
- 23:35 English 911 2 (41)
- 23:40 Evolution (8)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Народ
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Последний день диктатора
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Исторические факты
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:45 Le journal
- 02:50 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'invité de l'économie
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Raport gospodarczy
- 10:30 Wojenne dziewczyny 2 (24)
- 11:15 W labiryncie (Zatrucie)
- 11:45 W ogrodzie i zagrodzie
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Błyskawica - Wierny okręt
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 18:05 ABC szachów
- 18:15 Wiatrak
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Adwokaci w sztuce
- 19:20 Czytanie przed spaniem (Burek i podstępne portki)
- 19:30 Szaleństwo Majki Skowron (Zaufanie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:39 Panorama sport
- 21:40 Epizod jak szpilka w lesie
- 21:42 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Wojownicy czasu (Szwoleżerowie marszałka, czyli Arcelin 1920)
- 10:25 Zakochaj się w Polsce (Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku)
- 10:46 Wokół nas (Dzieje orężem znaczone)
- 10:54 Pomorze Etniczne (Canzone z Kołobrzegu)
- 11:06 Pracownia reportażu (Jak oni to robili...)
- 11:18 Całkiem niezła historia (Cuda-wianki)
- 11:30 Europa z bliska
- 11:42 Prasa donosi (Wojna polsko-bolszewicka)
- 11:47 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny (6)
- 19:44 Pomorze Etniczne (Canzone z Kołobrzegu)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Wokół nas
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Szlakiem Kolberga
- 10:30 Teleskop
- 10:35 Prognoza pogody
- 10:39 Z archiwum TVP Poznań
- 11:30 Teleskop
- 11:36 Prognoza pogody
- 11:38 Wiadomości sportowe
- 11:48 Rozmowa dnia
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (15 sierpnia)
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Wiek to tylko liczba
- 18:04 Eurofakty
- 18:16 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (15 sierpnia)
- 18:54 Magazyn
- 19:04 RetroTEYada
- 19:40 Medycyna i ty
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Historia polskiego munduru
- 10:45 Krzyż i miecz
- 11:02 Podlaska Oktawa Kultur 2024
- 11:16 Piórkiem i tuszem
- 11:28 Wertep
- 11:43 Warto tam być
- 11:45 Gawędy Kłosowskiego (Sójka)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Gra Warszawa
- 14:54 Polacy światu (Kazimierz Nowak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 18:05 Nie taki internet straszny
- 18:19 Turbo Podlasie
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:54 Prognoza pogody
- 18:56 Warto tam być
- 18:58 Świadkowie czasu (Chasydzi tańczący)
- 19:16 Krzyż i miecz
- 19:35 Arrasów dzieje osobliwe (Wojenna tułaczka)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 21:57 Warto tam być
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Gra Warszawa
- 10:25 Fajna Polska (Aktywne Podkarpacie)
- 11:10 Świadkowie czasu (Nikifor znad Biebrzy)
- 11:45 Głos dnia
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:35 Języczek u wagi (Slam poetycki)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 18:10 Bezbłędnie (Husky)
- 18:15 Winda regionu (Lubawa Hullo Sala Zabaw)
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Reportaż na deser (Fotograf)
- 19:00 Na tropach historii (Podziemny Opatów)
- 19:15 Unia kulinarna
- 19:40 Jedz na zdrowie (Nadciśnienie a dieta)
- 19:50 Obalamy mity medyczne (3)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Reportaż na deser - Szlak rzeki Bystrej
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Song of Songs (1)
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:47 Pogoda
- 19:00 Song of Songs (2)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:50 Sport
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Astronarium (Plamy słoneczne)
- 10:24 Psia służba
- 10:46 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 10:58 Szlakiem Świętej Warmii
- 11:03 Obalamy mity medyczne
- 11:08 Tajemniczy świat zwierząt
- 11:16 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 11:28 Twój punkt widzenia
- 11:31 Sielskie życie
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:41 Pamiętajcie o ogrodach
- 14:54 Szlakiem Świętej Warmii (7/20)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:28 Informacje lubuskie - flesz
- 17:33 Sport
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:38 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:50 RODowity działkowiec
- 18:03 Obalamy mity medyczne
- 18:09 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 18:22 Twój punkt widzenia
- 18:25 Bitwa regionów
- 18:29 Informacje lubuskie
- 18:50 Sport
- 18:54 Prognoza pogody
- 18:57 Psia służba
- 19:19 Abecadło astronomii (Sztuczne satelity Ziemi)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:46 Sport
- 21:51 Prognoza pogody
- 21:53 Obalamy mity medyczne
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Weekend z TVP 3 Lublin (Fajsławice - Matki Boskiej Zielnej)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia Jagiellonów (Moskwa, Krym i Karaimi)
- 17:25 Bezbłędnie (Maryja)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:43 Prognoza pogody
- 17:45 Weekend z TVP 3 Lublin (Poniatowa - Kowala Druga - Dożynki)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (Konflikt 1961-62)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Studio lato
- 10:30 Odkryj regiony
- 10:46 Liczy się pasja (Józef Mendrala)
- 11:00 Kwartet (Aktywni seniorzy)
- 11:28 Z życia regionu (Maryjne sanktuaria na Podkarpaciu)
- 11:55 Kalejdoskop filmowy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 18:15 Wiatr w żagle (3)
- 18:30 Aktualności
- 18:49 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z życia regionu (Z głową w chmurach)
- 19:15 Stacja Rzeszów Główny
- 19:30 Zakamarki przeszłości (Zapomniany Garnizon Jarosław)
- 19:51 Z życia regionu (Sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Antykwaryczne safari (Powtórka z patrzenia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Strefa otwarta
- 17:38 Nad Odrą
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Szansa (3/24)
- 19:07 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Wojsko
- 19:34 Poznaj region (Muzeum Broni i Militariów w Witoszowie Dolnym)
- 19:39 Wschód
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Oblicza kultury (Eugeniusz Geppert)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Spichlerz smaków (56)
- 14:43 Nasz Kraków (Stare Miasto)
- 14:45 Kronika dnia (15)
- 14:56 Pogoda w regionie (15)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Kronika dnia (15)
- 16:41 Pogoda w regionie (15)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (15)
- 17:01 Raport pogodowy (15)
- 17:04 Kiepura sercem w Małopolsce
- 17:14 Piosenka dla Jana Kiepury
- 17:19 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 17:30 Krakowskie dzwony
- 17:35 Kwartet (Świątynie)
- 18:02 Małopolska na rowery (Zawoja)
- 18:13 Wojsko chroni przyrodę
- 18:30 Kronika (15)
- 18:51 Pogoda w regionie (15)
- 18:54 Kronika sportowa
- 19:00 Raport pogodowy (15)
- 19:02 Kronika kulturalna
- 19:14 Działo się w Krakowie
- 19:17 Kwartet (Kaplica św. Kingi)
- 19:24 Wojownicy czasu (Gwiaździsta eskadra, czyli Lwów 1919-1920)
- 19:54 Pogoda (15)
- 19:56 Raport pogodowy (15)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (15)
- 21:50 Pogoda w regionie (15)
- 21:51 Kronika sportowa
- 21:53 Prezentacje (Cerkiewki)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Kurier opolski
- 10:20 Sport opolski
- 10:25 Rozmowa dnia
- 10:40 Tradycja po O!polsku (Kwietne dywany)
- 10:55 Minutka ze słowem (Na dobry tydzień)
- 11:00 Pontifex
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Księga obyczaju (Matki Bożej Siewnej)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Warmia i Mazury nieznane (4)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tradycja po O!polsku (Kwietne dywany)
- 17:15 Ginące zawody (Zbita szyba)
- 17:30 Wojtyłowie. Drogi do świętości
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 19:55 Historia wysokich lotów (Głogówek)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Pogoda w regionie
- 10:01 Reportaż z regionu (Żołnierska nuta)
- 10:25 Święty Krzyż
- 10:52 W obiektywie (Tkanie z historią)
- 11:05 Pogoda w regionie
- 11:07 Trzynastacy. Szlakiem wileńskiej kadrówki
- 11:53 Pocztówki z Kielc (Marsze szlakiem Kadrówki)
- 11:57 Pogoda w regionie
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje
- 14:36 Pogoda w regionie
- 14:37 Tu Kielce. Nowa Generacja (Laura Godek - przedsiębiorca)
- 14:53 Pocztówki z wakacji (Święty Krzyż)
- 14:56 Sekrety świata (Wyspa Magdaleny)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1989)
- 16:41 Sekrety świata (Kodo. Droga kadzidła)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Fakty i opinie
- 17:48 Odkryj regiony
- 18:03 Bezbłędnie (Maryja)
- 18:08 Drzwi do kultury
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Pocztówki z Kielc (Władysław Kosterski)
- 19:01 Zmiana biegu
- 19:21 Telewizja Łódź zawsze z Wami (3. Piknik Nieborowski)
- 19:50 Informator kulturalny
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Bezbłędnie (Mega)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Spotkania z Arturem Rubinsteinem
- 10:51 Spotkanie z Olgą Olginą
- 11:21 Życie lasu. Grzyby
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 LOFT
- 14:51 Skarby Łodzi (5)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Prosto z lasu (16/24)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zakręceni, wkręceni
- 17:11 Żubry wczoraj i dziś
- 17:46 Na wschód od Łodzi
- 18:00 Telewizja Łódź zawsze z Wami (3. Piknik Nieborowski)
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:49 Sport
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Zdarzyło się w kulturze
- 19:16 Kulturalnie po Łodzi i regionie
- 19:30 Portret z pamięci (Tadeusz Robak)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:47 Pogoda
- 21:52 Skarby Łodzi (13)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 10:45 Zdarzyło się
- 11:30 Gwiazdy od szafy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Tamte lata, tamte dni
- 17:45 Mikrokosmosy
- 18:15 Gwiazdy od szafy
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:00 Słowo życia ((Mt 18, 15-20) Braterskie upomnienie)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Maryjne w Wardęgowie)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Św. o. Maksymilian Maria Kolbe)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Trójca Święta - Jezus Chrystus, Syn Boży)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Walka z Kościołem i religią w szkole)
- 02:25 Święty na każdy dzień (14 sierpnia, wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika)
- 02:30 Opowieści Starego Testamentu (Dawid i Goliat)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc Ojczyzna (Ks. Bp Tadeusz Bronakowski, Przewodniczący Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Pielgrzymka Benedykta XVI do Ziemi Świętej
- 06:00 Transmisja papieska: Audiencja generalna Ojca Świętego Franciszka
- 06:50 Muzyczne chwile
- 07:00 Po stronie prawdy (Budowa Hospicjum w Sołtykowie)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (15 sierpnia 1944)
- 08:00 Restauracja
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Słowo życia ((Łk 1, 39-56) Bóg wywyższa pokornych)
- 08:40 Muzyczne chwile
- 08:55 Święty na każdy dzień (15 sierpnia, Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny)
- 09:00 Na zdrowie (Urazy i wypadki komunikacyjne)
- 09:20 Opowieści Starego Testamentu (Dawid i Goliat)
- 09:45 Co by było, gdyby zwierzęta mówiły? (Niedźwiedź Wojtek)
- 10:00 Myśląc Ojczyzna (Ks. Bp Tadeusz Bronakowski, Przewodniczący Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych)
- 10:10 Słowo życia ((Łk 1, 39-56) Bóg wywyższa pokornych)
- 10:15 Przyroda i ludzie (Mieszkańcy starych zamków)
- 10:45 Św. Józef - patron na trzecie tysiąclecie
- 11:00 Transmisje: Uroczystość Wniebowzięcia NMP
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat (Łowienie na stawie komercyjnym)
- 16:35 Sól ziemi (Rodzina z pasją)
- 17:05 Akademia pro-life (228)
- 17:15 Muzyczne chwile
- 17:25 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 17:30 Odpowiedzialni za Kościół (Maryje Brata Sebastiana)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Józef Piłsudski)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Światło wolności)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 22:00 Koncert POLSKA
- 23:15 Kobiety wolności
- 01:10 Mroczne historie magazynowe (4)
- 03:00 Miłosny trójkąt (15)
- 03:30 Miłosny trójkąt (18)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (9)
- 06:00 Yattaman (Księżycowa księżniczka)
- 06:30 Yattaman (Jak w westernie)
- 06:55 Yattaman (Wyspa King Konga)
- 07:25 Yattaman (Wyspa Robinsona)
- 07:50 Jeden plus Dziesięć (74)
- 08:25 Stellina (5)
- 09:10 Świat zwariował 2 (14)
- 09:30 Moje trzy siostry (138)
- 10:30 Rozbitkowie (18)
- 11:30 Rozbitkowie (19)
- 12:25 Jeden plus Dziesięć (45)
- 13:00 Helena i chłopcy (10)
- 13:35 Namiętności (76)
- 14:10 Namiętności (77)
- 14:50 Uśmiechnij się (8)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (12)
- 22:10 Uśmiechnij się 3 (1)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Mroczne historie magazynowe (4)
- 04:05 Kobra - oddział specjalny (27)
- 05:05 Na osi (501)
- 05:40 Uśmiechnij się 3 (6)
- 05:45 Świat z powietrza (1)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Ptak terrorysta)
- 07:05 Simba lwi Król (19)
- 07:40 Simba lwi Król (20)
- 14:10 Mroczne historie magazynowe (4)
- 15:55 Uśmiechnij się (14)
- 20:00 Wyrok skazujący
- 00:35 Sisi II (5)
- 01:30 AZ-kvíz
- 01:55 Beránci na prodej
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Krkonošské cesty malíře Hofmana)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 06:30 Na cestě po Lanzarote
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Další léto)
- 09:50 Úsměvy Evy Pilarové
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Dotek římského světa)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Nesmrtelná Jiřina
- 13:50 Kluci v akci
- 14:20 Domek
- 14:40 Hercule Poirot XIII (Velká čtyřka)
- 16:10 Magnum II (Zář Texasu)
- 17:00 Na cestě po Britských Panenských ostrovech
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (7)
- 20:45 MOST! (8)
- 21:35 Muž, který vycházel z hrobu
- 00:25 Ve víně je vražda (1)
- 01:10 Piráti: Skutečný příběh
- 02:05 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 02:40 Před půlnocí
- 03:10 Stavíme to pro Vás! Váš starosta
- 03:25 Do chýnovských mramorů
- 03:45 Brněnské městské parky
- 12:30 Rodopská magie (1)
- 12:55 Námluvy ve světě zvířat (5)
- 13:50 Špióni v přírodě (3)
- 14:45 Ve službách Alžběty II.
- 15:30 Antarktida pohledem z nebe
- 16:25 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (5)
- 17:10 Hračka
- 20:00 Dubček
- 21:35 Smrt v sedle
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:50 Cyklotoulky
- 09:05 ME v plážovém volejbalu žen 2024 Nizozemsko (Švýcarsko - Belgie)
- 12:00 Panorama
- 12:15 Dačického 12
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Žebrácká pětadvacítka
- 12:40 Golf Time
- 13:00 D+D REAL Czech Masters 2024 (D+D REAL Czech Masters)
- 22:20 Rally ČR 2024 (Za oponou Barum Czech Rally Zlín)
- 22:30 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Jítravy)
- 22:45 Jezdectví ČR 2024 (Mistrovství České republiky v drezuře Zduchovice)
- 23:05 XTERRA Prachatice 2024 (XTERRA Prachatice)
- 23:20 Triatlon ČR 2024 (MČR Most)
- 23:40 ME v plážovém volejbalu mužů 2024 Nizozemsko (Švýcarsko - Lotyšsko)
- 00:20 Norská čítanka: Jørn Lier Horst
- 00:25 Norská čítanka: Susanne Skogstad
- 00:40 Věra Martinová
- 01:35 Pavel Žalman Lohonka
- 02:10 Komik a jeho televize
- 03:10 Terra musica
- 03:35 Divadlo žije!
- 04:05 Notes
- 04:45 Designové novinky z Paříže
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Zamilovaný Shakespeare
- 22:15 Pierre Richard, interview
- 23:15 Rita Morenová
- 06:00 Od Andulky po žížalu (HÁČKY ČÁRKY)
- 06:05 Hopsasa
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:50 Zafari (13)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport II
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (14)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (21)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:15 Dodohando
- 15:20 Sovička Ollie
- 15:25 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:40 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:00 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:30 Vyber si svůj sport II
- 17:35 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak si vykřesal první jiskřičku)
- 18:55 Zafari II (1)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (15)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00