Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Godziny - wyścig z czasem
- 01:55 Nie ma mocnych
- 03:40 Obietnica (5)
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:40 Magazyn rolniczy
- 13:00 Sekretne życie kotów 2 (4)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5330)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (W chmurze)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (9/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:19 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (184)
- 21:10 Sami swoi
- 22:45 21 mostów
- 01:00 Córka prezydenta
- 02:55 Umysł w ogniu
- 12:30 Koło fortuny (1628)
- 13:15 Akacjowa 38 (406)
- 14:05 Va banque (769)
- 14:35 Na sygnale (Zakładnicy)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (14)
- 16:00 Koło fortuny (1629)
- 16:35 Familiada (2868)
- 17:15 Miłość i nadzieja (11)
- 18:10 Va banque (746)
- 18:45 Akacjowa 38 (430)
- 19:35 Barwy szczęścia (3008)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Kino relaks: Footloose
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 2)
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Spirala nieszczęść)
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Rola życia (Ewa Błaszczyk)
- 17:32 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 17:48 Filmowe spotkania
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:32 Na wszelki WYPADEK! (Użądlenia owadów)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 02:05 Królewskie święta
- 04:00 Zjedz Kambodżę (11)
- 04:40 Disco Gramy (6276)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Malediwy)
- 15:50 Wydarzenia (816)
- 16:20 Pogoda (816)
- 16:25 Interwencja (5468)
- 16:35 Gliniarze (Cena wolności)
- 17:35 Sekrety rodziny (Diamentowa miłość)
- 18:50 Wydarzenia (816)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (816)
- 19:45 Sport (816)
- 19:55 Pogoda (816)
- 00:25 Żelazny rycerz
- 03:00 Dzielnica strachu 6 (Nikt)
- 13:35 Kapuśniaczek
- 15:40 Facet na miarę
- 17:40 W 80 dni dookoła świata
- 20:00 Zabójczy cel
- 22:00 Żądza śmierci
- 08:05 Smerfy (Archiwa zła)
- 08:45 Smerfy (Spacer z nianią)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Naleśniki!)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Urodziny Todda)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Słonecznikowa niespodzianka)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Pomarańczowe imperium)
- 09:55 Bing 4 (Spanie w namiocie)
- 10:05 Bing 4 (W autobusie)
- 10:10 Bing 4 (Magnesy)
- 10:30 Baranek Shaun (13)
- 10:35 Baranek Shaun (Dyskoteka Shauna)
- 10:37 Baranek Shaun (14)
- 10:40 Baranek Shaun (Obrazek)
- 10:50 Baranek Shaun (Nocne strachy)
- 10:55 Milo (Ogrodnik Milo)
- 11:05 Milo (Ratownik Milo)
- 11:30 Blue (Motylki)
- 11:40 Blue (Piłka do jogi)
- 11:45 Blue (Pani Matylda)
- 11:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Akcja
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Martwy za życia)
- 23:00 Kamuflaż
- 00:50 Agenci NCIS 17 (8)
- 01:45 Agenci NCIS 17 (9)
- 02:40 Zagadki z przeszłości 3 (7)
- 03:40 Znaki (5)
- 04:40 Rysa (6)
- 05:25 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Nie zadzieraj z fryzjerem
- 08:25 Stażyści
- 13:05 Spider-Man Uniwersum
- 23:55 Granice wytrzymałości
- 00:05 W 80 kilo dookoła świata (3)
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 4 (10)
- 01:50 W okowach mrozu 6 (16)
- 02:40 Malownicze trasy kolejowe 4 (10)
- 03:25 Dynastie 2 (4)
- 08:30 Dynastie 2 (5)
- 09:40 W okowach mrozu 6 (8)
- 10:40 Życie na pustkowiu UK (2)
- 11:40 Dzika Francja (2)
- 12:40 Dynastie 2 (5)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 5 (1)
- 14:45 W okowach mrozu 6 (17)
- 15:50 Życie na pustkowiu 7 (8)
- 16:50 Dzika Francja (2)
- 17:50 Malownicze trasy kolejowe 5 (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu UK (3)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (9)
- 23:00 Zabójcza pogoda 4 (1)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Super dzieciaki)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nie bój się bawić)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 00:45 Ghostforce (Zipzap / Żar)
- 01:10 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 01:35 Taffy (Zły kucyk)
- 01:45 Taffy (Piskofobia)
- 01:50 Taffy (Nie ma jak klon)
- 02:00 Taffy (Milczenie szopów)
- 02:05 Taffy 2 (Labirynt)
- 02:10 Płazowyż 2 (Nocni woźnice/Powrót do Kurzajkowa)
- 02:35 Płazowyż 2 (Ifcia na gigancie/Po deszczu)
- 02:55 Płazowyż 2 (Pierwsza świątynia)
- 03:20 Dronersi (Wyścig pojedynków)
- 03:40 Dronersi (Sztafeta)
- 04:00 Dronersi (Wyścig z Kamim)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krypta krzyków)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Najlepsi z najlepszych)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 05:45 Taffy 2 (Zjazd)
- 05:50 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Sekretny gang)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Pan Gołąb nr 72)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (Rated Cricket/Homeshare Hoedown)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (32)
- 07:45 Potworna robota 2 (Spirala strachu)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Żarłok)
- 22:45 Taffy (Powrót Chudego)
- 22:55 Taffy (Mały potwór)
- 23:00 Taffy (Zły kucyk)
- 23:15 Taffy 2 (Labirynt)
- 23:25 Taffy 2 (Misja niesamowita)
- 23:30 Taffy 2 (Wrobiony)
- 23:35 Taffy 2 (Fotka)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 01:20 Terrorysta
- 03:05 Życie nie gryzie
- 05:00 Zakończenie programu
- 06:05 Pochmurne dni
- 08:00 Wielki Mistrz
- 13:10 Spisek
- 15:10 Ekspedientki
- 16:55 Tajna agentka
- 18:25 Niezawodny plan
- 23:35 Gorzka siedemnastka
- 00:20 Ragdoll (3)
- 01:20 Sanditon 3 (1)
- 02:20 Milczący świadek 24 (9)
- 03:15 Milczący świadek 24 (10)
- 04:15 Ragdoll (3)
- 05:00 Z pamiętnika położnej 8 (3)
- 06:00 Śmierć pod palmami 5 (2)
- 07:05 Ojciec Brown 9 (2)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 22 (4)
- 09:50 Sanditon 3 (1)
- 10:55 Śmierć pod palmami 5 (2)
- 12:00 Ojciec Brown 9 (2)
- 13:00 Morderstwa w Midsomer 22 (4)
- 14:50 Sanditon 3 (1)
- 15:50 Śmierć pod palmami 8 (5)
- 17:00 Ojciec Brown 9 (3)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 22 (5)
- 19:55 Śmierć pod palmami 5 (3)
- 01:10 Pan Wołodyjowski
- 04:10 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:05 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 Eksplozja Hitów Power TV (17)
- 06:15 Niesławne kobiety Biblii (2)
- 06:45 Niesławne kobiety Biblii (3)
- 07:15 Niesławne kobiety Biblii (4)
- 07:45 Eksplozja Hitów Power TV (18)
- 07:55 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 09:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 10:00 Celnicy 3 (1)
- 11:00 Celnicy 3 (2)
- 22:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 23:00 Suburra
- 00:10 Magia nagości. Norwegia (4)
- 01:00 Magia Nagości. Najlepsze momenty (2)
- 02:10 I love kabaret (8)
- 03:10 I love kabaret (7)
- 04:10 I love kabaret (8)
- 05:15 I love kabaret EXTRA (22)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (32)
- 06:00 Poranny rogal (10)
- 06:20 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (53)
- 07:05 Bliżej! Magazyn reporterów (2)
- 07:30 Poranny rogal (56)
- 07:55 Inteligentne domy (9)
- 12:25 Ludzie Hitlera (10)
- 13:30 I love kabaret EXTRA (1)
- 13:55 I love kabaret EXTRA (3)
- 14:15 Podróż za jeden uśmiech
- 16:00 Konopielka
- 17:50 Mała wielka miłość
- 20:15 Sztos
- 00:00 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 00:50 Na osi (1092)
- 01:20 Dzika kuchnia (2)
- 01:55 Dzika kuchnia (3)
- 02:25 Dzika kuchnia (4)
- 02:55 Dzika kuchnia (5)
- 03:30 Dzika kuchnia (7)
- 04:00 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 05:00 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Na osi (1092)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (10)
- 10:55 Kontrola graniczna (6)
- 12:00 Kontrola graniczna (7)
- 13:00 Kontrola graniczna (8)
- 14:00 Giganty na drogach (6)
- 15:00 Giganty na drogach (7)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 22:10 Kod Jezusa (6)
- 23:05 Kod Jezusa 2 (1)
- 04:25 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 05:20 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:15 TVCentrum uwagi
- 09:35 TVCentrum uwagi
- 18:00 Celnicy 2 (4)
- 19:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 20:00 Droga smoka
- 22:05 McCanick
- 04:20 Karaiby: raj miliarderów (4)
- 05:10 Mistrzowie ceramiki 4 (9)
- 06:00 Ekskluzywna Bond Street
- 07:05 Mistrzowie ceramiki 4 (10)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Impreza u Kiki/ Ptysiowy pałac)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Święto czerwonych i białych róż/ Orzechowa zamiana)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Czas stop!/ Drużyna A)
- 01:30 Spidey i superkumple (20)
- 01:55 Spidey i superkumple (21)
- 02:20 Spidey i superkumple (22)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowana herbatka! / Nieszczęśliwi biwakowicze)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Bohaterowie sprzątają / Dino-kaczor!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Szukając Skarba! / Czarodziejskie zmartwienia)
- 04:00 Eureka! (Wyjątkowa Eureka / Bądź moim KB)
- 04:30 Eureka! (Amp znosi jajo / Kawałek pizzy)
- 05:00 Eureka! (Kto zagra najlepiej? / Śmig-lina)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (33)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Kora, piracki krab / Ciekawy przypadek szalonego naukowca)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Ząb zębowi nierówny / Igrzyska Bohaterów)
- 07:00 Blue 2 (Ośmiornica)
- 07:10 Blue 2 (Bobo-wyścig)
- 07:20 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 07:30 Blue 2 (Maszyna do pisania)
- 07:40 Blue 2 (Burgerownia)
- 07:50 Blue 2 (Wielkanoc)
- 12:00 Pupstruction (Parking rozrywki/ Dinopies)
- 12:30 Blue 3 (120)
- 12:40 Blue 3 (121)
- 12:50 Blue 3 (122)
- 13:00 Blue 3 (123)
- 13:10 Blue 3 (124)
- 13:20 Blue 3 (125)
- 13:25 Miki i ja 2 (Święto Zmarłych w Meksyku)
- 13:30 Straż Ekipa 2 (Pojedynek z Andzią / Ingrid na lodzie)
- 16:00 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 16:30 Pupstruction (Tycia stodoła/ Do wyboru, do koloru)
- 17:00 Blue 2 (Ośmiornica)
- 17:10 Blue 2 (Bobo-wyścig)
- 17:20 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 17:30 Blue 2 (Maszyna do pisania)
- 17:40 Blue 2 (Burgerownia)
- 17:50 Blue 2 (Wielkanoc)
- 17:55 Miki i ja 2 (Święto Zmarłych w Meksyku)
- 18:00 Superkoty (Złodziej zabawek / Nocne strachy)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia 3 (Burzliwa ceremonia)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 3 (70)
- 19:30 Blue 2 (Królowe)
- 19:40 Blue 2 (Złóż to sam)
- 19:50 Blue 2 (Wojsko)
- 20:00 Blue 2 (Wytworna restauracja)
- 20:10 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 20:20 Blue 2 (Przedstawienie)
- 20:25 Miki i ja 2 (Święto Zmarłych w Meksyku)
- 20:30 Superkoty (Borówkowa bonanza / Śnieżny dzień)
- 21:00 Spidey i superkumple (Drzemkowa akcja/ Kicający problem)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Jedi i złodziejka / Poszukiwania kibbina)
- 00:10 Ghostforce (Drapacz / Krip Hop)
- 00:35 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Super dzieciaki)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nie bój się bawić)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (14)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 02:35 Duch i nas dwóch (23)
- 03:00 Duch i nas dwóch (24)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (17)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (25)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (26)
- 04:50 Duch i nas dwóch (6)
- 05:15 Duch i nas dwóch (7)
- 05:35 Robale ziomale (11)
- 06:00 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 06:05 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 06:10 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 06:25 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 06:35 Taffy 2 (Walka o medal)
- 06:40 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 06:55 Płazowyż (Zbrodnia i żaba/Wypad do archiwum)
- 07:25 Płazowyż (Mróz/Pani Rechotek wymiata)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Operacja placuszek z kruszonką/ Fretka facetka)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Opowieści z garażu/ Folwark zwierząt)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przejedzeni/ Prezenty)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przyszłość/ Babcia - kierowca)
- 12:20 Taffy (Rozgrywka)
- 12:30 Taffy (Zakopany skarb)
- 12:35 Taffy (Nie ma jak klon)
- 12:50 Taffy (W klatce)
- 12:55 Taffy (Czysta karta)
- 13:05 Taffy (Drżąca gorączka)
- 13:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Desperata)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Gracz 2.0)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Kula i obrzydlistwo w kosmosie)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 17:45 Molly i Duch (Straszna prawda/ Walka o przyjaźń)
- 18:15 Molly i Duch (Święto Świateł/ Ratowanie świąt)
- 18:45 Taffy 2 (Zjazd)
- 18:55 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 19:00 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 19:15 Taffy 2 (112)
- 19:25 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 19:30 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe (Dywanowy szok)
- 00:05 Blue 2 (12)
- 00:15 Blue 2 (13)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (9)
- 00:40 Kolorklocki (26)
- 00:45 Blue 2 (9)
- 00:55 Piotruś Królik (6)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (36)
- 01:20 Psi Oddział (5)
- 01:35 Blue (15)
- 01:40 Blue (10)
- 01:50 Blue (11)
- 02:00 Blue (34)
- 02:05 Tosia i Tymek (64)
- 02:20 Blue 2 (18)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (52)
- 02:40 Kręciołki (75)
- 02:50 Teletubisie (39)
- 03:05 Blue (17)
- 03:10 Blue (18)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (11)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (7)
- 03:45 Tosia i Tymek (31)
- 03:55 Tosia i Tymek (32)
- 04:10 Blue (3)
- 04:15 Blue (4)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (37)
- 04:35 Blue (46)
- 04:45 Blue (47)
- 04:50 Blue (13)
- 05:00 Superpyra (3)
- 05:05 Superpyra (4)
- 05:15 Kolorklocki (28)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (6)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (9)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 05:50 W Papierowej Krainie (29)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (10)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (40)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (38)
- 06:50 Superpyra (48)
- 07:00 Blue 2 (7)
- 07:05 Blue (41)
- 07:15 Blue (1)
- 07:25 Blue (2)
- 07:35 Blue (3)
- 07:40 Blue (20)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (5)
- 08:05 Matklocki 2 (23)
- 08:15 Blue (27)
- 08:20 Blue 2 (48)
- 08:30 Blue 2 (7)
- 08:40 Psi Oddział (14)
- 08:55 Tosia i Tymek (10)
- 09:10 Piotruś Królik (12)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (10)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (7)
- 09:50 Kręciołki (99)
- 10:00 Teletubisie (57)
- 10:15 Blue 2 (17)
- 10:25 Yakka Dee 4 (19)
- 10:30 Yakka Dee 4 (20)
- 10:40 Blue 2 (19)
- 10:50 Matklocki 2 (18)
- 10:55 Matklocki (25)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (27)
- 11:15 W Papierowej Krainie (29)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (12)
- 11:50 Superpyra (26)
- 12:00 Blue 2 (10)
- 12:10 Blue (17)
- 12:15 Blue (14)
- 12:25 Blue (15)
- 12:35 Blue 2 (10)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (8)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (14)
- 13:05 Blue 2 (35)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (26)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (36)
- 13:40 Psi Oddział (5)
- 13:55 Blue (37)
- 14:05 Blue (38)
- 14:15 Blue (39)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (52)
- 14:35 Blue 2 (24)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (14)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (27)
- 15:15 W Papierowej Krainie (30)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (14)
- 15:50 Blue (18)
- 16:00 Blue (16)
- 16:10 Blue (17)
- 16:20 Matklocki (14)
- 16:25 Blue 2 (14)
- 16:35 Kolorklocki (27)
- 16:40 Kolorklocki (28)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (10)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (15)
- 17:10 Blue 2 (36)
- 17:15 Piotruś Królik (7)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (37)
- 17:45 Psi Oddział (6)
- 18:00 Blue (40)
- 18:10 Blue (41)
- 18:15 Blue (42)
- 18:25 Tosia i Tymek (70)
- 18:40 Blue 2 (25)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (1)
- 19:00 Kręciołki (77)
- 19:15 Teletubisie (41)
- 19:30 Blue (17)
- 19:40 Blue (18)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (23)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (8)
- 20:20 Tosia i Tymek (33)
- 20:30 Tosia i Tymek (34)
- 20:45 Blue 2 (15)
- 20:55 Blue 2 (16)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (42)
- 21:15 Blue (48)
- 21:25 Blue (49)
- 21:35 Superpyra (5)
- 21:40 Superpyra (6)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (10)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (11)
- 22:10 Kolorklocki (29)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (14)
- 22:30 W Papierowej Krainie (31)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (27)
- 22:55 W Papierowej Krainie (30)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (14)
- 23:35 Matklocki (14)
- 23:40 Blue 2 (9)
- 23:50 Blue (18)
- 23:55 Blue 2 (23)
- 00:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:25 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:30 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:40 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:20 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 04:55 Bernard 2 (86)
- 05:00 Bernard 2 (87)
- 05:05 Bernard 2 (88)
- 05:10 Bernard 2 (89)
- 05:15 Bernard 2 (90)
- 05:20 Bernard 2 (92)
- 05:25 Bernard 2 (93)
- 05:30 Bernard 2 (94)
- 05:35 Bernard 2 (95)
- 05:40 Bernard 2 (96)
- 05:45 Bernard 2 (97)
- 05:50 Bernard 2 (98)
- 05:55 Bernard 2 (99)
- 06:00 Bernard 2 (100)
- 06:05 Bernard 2 (101)
- 06:10 Bernard 2 (103)
- 06:15 Bernard 2 (104)
- 06:20 Bernard 3 (105)
- 06:25 Bernard 3 (106)
- 06:30 Bernard 3 (107)
- 06:35 Bernard 3 (109)
- 06:40 Bernard 3 (110)
- 06:45 Bernard 3 (111)
- 06:55 Bernard 3 (113)
- 10:55 Bernard 3 (114)
- 11:00 Bernard 3 (116)
- 11:05 Bernard 3 (117)
- 11:10 Bernard 3 (118)
- 11:15 Bernard 3 (119)
- 11:20 Bernard 3 (120)
- 11:25 Bernard 3 (122)
- 11:30 Bernard 3 (123)
- 11:35 Bernard 3 (124)
- 11:40 Bernard 3 (126)
- 11:45 Bernard 3 (127)
- 11:50 Bernard 3 (128)
- 11:55 Bernard 3 (129)
- 12:00 Bernard 3 (130)
- 12:05 Bernard 3 (132)
- 12:10 Bernard 3 (133)
- 12:15 Bernard 3 (134)
- 12:25 Bernard 3 (136)
- 12:30 Bernard 3 (137)
- 12:35 Bernard 3 (139)
- 12:40 Bernard 3 (140)
- 12:50 Bernard 3 (142)
- 12:55 Bernard 3 (143)
- 13:00 Bernard 3 (144)
- 13:05 Bernard 3 (146)
- 13:10 Bernard 3 (147)
- 13:15 Bernard 3 (148)
- 13:20 Bernard 3 (149)
- 13:25 Bernard 3 (150)
- 13:30 Bernard 3 (152)
- 13:35 Bernard 3 (153)
- 13:40 Bernard 3 (154)
- 13:50 Bernard 3 (156)
- 13:55 Power Players (16)
- 14:05 Power Players (17)
- 14:20 Power Players (18)
- 14:30 Power Players (19)
- 14:40 Power Players (20)
- 14:55 Power Players (21)
- 15:10 Power Players (22)
- 15:20 Power Players (23)
- 15:30 Power Players (24)
- 15:45 Power Players (25)
- 15:55 Power Players (26)
- 16:10 Power Players (1)
- 16:25 Power Players (2)
- 16:35 Power Players (3)
- 16:50 Power Players (4)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 17:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (5)
- 20:15 Power Players (6)
- 20:25 Power Players (7)
- 20:40 Power Players (8)
- 20:55 Power Players (9)
- 21:10 Power Players (10)
- 21:20 Power Players (11)
- 21:30 Power Players (12)
- 21:40 Power Players (13)
- 22:00 Power Players (14)
- 22:15 Power Players (15)
- 22:25 Power Players (16)
- 22:35 Power Players (17)
- 22:50 Power Players (18)
- 23:05 Bernard (1)
- 23:10 Bernard (3)
- 23:15 Bernard (4)
- 23:20 Bernard (6)
- 23:25 Bernard (7)
- 23:30 Bernard (8)
- 23:35 Bernard (9)
- 23:40 Bernard (10)
- 23:45 Bernard (17)
- 23:50 Bernard (18)
- 23:55 Bernard (19)
- 00:02 Opowieści warzywne
- 00:05 Zwierzęta
- 00:07 Wstawaj!
- 00:09 Świat podwodny
- 00:11 Opowieści warzywne
- 00:14 Świat podwodny
- 00:17 Kolorowe koło
- 00:20 Opowieści warzywne
- 00:23 Świat podwodny
- 00:25 Kolorowe koło
- 00:28 Świat podwodny
- 00:31 Kolorowe koło
- 00:33 Świat elfów
- 00:37 Świat podwodny
- 00:39 Świat elfów
- 00:42 Świat podwodny
- 00:45 Kolorowa magia
- 00:47 Jaki jest twój zawód ?
- 00:50 Kolorowe koło
- 00:53 Wakacje
- 00:56 Sunville
- 00:58 Kolorowe koło
- 01:01 Opowieści warzywne
- 01:04 Wakacje
- 01:08 Jak podróżujemy
- 01:10 Zwierzęta
- 01:12 Urocze miejsca
- 01:15 Safari
- 01:17 Mini opowiadania
- 01:20 Teraz się bawimy
- 01:23 Jak podróżujemy
- 01:26 Jak podróżujemy
- 01:29 Towarzysze zabawy
- 01:32 Indie
- 01:36 Miejskie życie
- 01:39 Sport, sport, sport
- 01:43 Indie
- 01:47 Opowieści warzywne
- 01:49 Jak podróżujemy
- 01:53 Puffy i Tubby
- 01:56 Teraz się bawimy
- 01:58 Posłuchaj tego
- 02:02 Zwierzęta
- 02:04 Świat zwierząt
- 02:06 Puffy i Tubby
- 02:10 Muzeum
- 02:13 Przygody w przestrzeni
- 02:16 Urocze miejsca
- 02:18 Sunville
- 02:21 Jaki jest twój zawód ?
- 02:23 Urocze miejsca
- 02:26 Safari
- 02:28 Miyu i Litto
- 02:31 Kącik naukowy
- 02:34 Miyu i Litto
- 02:37 Kącik naukowy
- 02:42 Jaki jest twój zawód ?
- 02:44 Safari
- 02:47 Kolorowa magia
- 02:50 Muzeum
- 02:52 Miejskie życie
- 02:55 Opowieści warzywne
- 02:57 Jaki jest twój zawód ?
- 03:00 Puffy i Tubby
- 03:04 Kolorowa magia
- 03:07 Kolorowe koło
- 03:10 Urocze miejsca
- 03:13 Sport, sport, sport
- 03:16 Rodzina bobrów
- 03:19 Wstawaj!
- 03:22 Ding Dang Dong
- 03:25 Opowieści warzywne
- 03:27 Wstawaj!
- 03:30 Teraz się bawimy
- 03:32 Przygody w przestrzeni
- 03:36 Opowieści warzywne
- 03:39 Mini opowiadania
- 03:41 Wstawaj!
- 03:43 Posłuchaj tego
- 03:45 Wstawaj!
- 03:47 Urocze miejsca
- 03:50 Taniec
- 03:53 Mini opowiadania
- 03:56 Wstawaj!
- 03:59 Ding Dang Dong
- 04:03 Jak podróżujemy
- 04:05 Świat elfów
- 04:08 Taniec
- 04:11 Świat zwierząt
- 04:14 Wakacje
- 04:16 Towarzysze zabawy
- 04:19 Sunville
- 04:22 Opowieści warzywne
- 04:24 Wakacje
- 04:26 Towarzysze zabawy
- 04:29 Opowieści warzywne
- 04:32 Jaki jest twój zawód ?
- 04:34 Teraz się bawimy
- 04:37 Sunville
- 04:40 Towarzysze zabawy
- 04:43 Kolorowe koło
- 04:45 Teraz się bawimy
- 04:47 Wakacje
- 04:50 Opowieści warzywne
- 04:52 Towarzysze zabawy
- 04:55 Wakacje
- 04:58 Opowieści warzywne
- 05:00 Kolorowe koło
- 05:03 Towarzysze zabawy
- 05:06 Wakacje
- 05:08 Opowieści warzywne
- 05:10 Kolorowe koło
- 05:13 Teraz się bawimy
- 05:16 Posłuchaj tego
- 05:19 Kolorowa magia
- 05:22 Urocze miejsca
- 05:24 Kącik naukowy
- 05:26 Grupy
- 05:29 Sunville
- 05:32 Panni i Fanni
- 05:34 Opowieści warzywne
- 05:37 Jaki jest twój zawód ?
- 05:40 Urocze miejsca
- 05:42 Oli - cykle natury
- 05:45 Kolorowe koło
- 05:48 Kącik naukowy
- 05:50 Jaki jest twój zawód ?
- 05:53 Urocze miejsca
- 05:56 Puffy i Tubby
- 06:00 Kolorowa magia
- 06:03 Posłuchaj tego
- 06:06 Kącik naukowy
- 06:10 Grupy
- 06:12 Posłuchaj tego
- 06:16 Kolorowa magia
- 06:19 Hubbi i jego koledzy
- 06:21 Dotty i Kitty
- 06:25 Hop-hop
- 06:27 Brygada ogniowa
- 06:30 Drużyna lalek
- 06:33 Fin i Fianna
- 06:36 Wesoła łąka
- 06:39 Indie
- 06:42 Jak podróżujemy
- 06:45 Indie
- 06:48 Posłuchaj tego
- 06:51 Safari
- 06:53 Dinoland
- 06:56 Hubbi i jego koledzy
- 06:58 Świat zabawek
- 07:01 Zoo
- 07:04 Toby McFly
- 07:07 Teraz się bawimy
- 07:10 Świat podwodny
- 07:13 Safari
- 07:15 Miejskie życie
- 07:18 Safari
- 07:21 Raul
- 07:24 Mimo i Bobo
- 07:26 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:29 Risto Gusto
- 07:32 Hubbi się tym zajmie
- 07:35 Przygody kaczki
- 07:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:39 Mimo & Bobo PLUS
- 07:43 Taniec
- 07:46 Urocze miejsca
- 07:48 Teraz się bawimy
- 07:50 Ding Dang Dong
- 07:54 Świat Mimo
- 07:58 Wstawaj!
- 08:00 Historie Henryka
- 08:02 Wstawaj!
- 08:04 Margo i Felix
- 08:07 Dźwięki wokół nas
- 08:09 Sport, sport, sport
- 08:12 Urocze miejsca
- 08:15 Sport, sport, sport
- 08:17 Wstawaj!
- 08:19 Taniec
- 08:22 Świat zwierząt
- 08:25 Uczymy się
- 08:27 Kształcików
- 08:28 Hubbi i jego koledzy
- 08:31 DuckSchool
- 08:33 Uczymy się
- 08:35 Słodki dom
- 08:36 Pixie 2
- 08:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:39 Zack i Ziggy
- 08:43 Kolorowe koło
- 08:45 Kącik naukowy
- 08:48 Posłuchaj tego
- 08:50 Grupy
- 08:52 Kącik naukowy
- 08:55 Kolorowe koło
- 08:58 Mimo i Bobo
- 09:01 Wesoła łąka
- 09:04 Sippi Sappi
- 09:06 Kolorowa Klara
- 09:08 Zabawa w chowanego
- 09:10 Kącik naukowy
- 09:13 Panni i Fanni
- 09:15 Grupy
- 09:17 Puffy i Tubby
- 09:22 Posłuchaj tego
- 09:24 Muzeum
- 09:28 Sippi Sappi
- 09:30 Dźwięki wokół nas
- 09:32 Małe melodie
- 09:34 Uczymy się
- 09:37 Co rośnie na drzewie?
- 09:38 Afryka
- 09:41 Słodki dom
- 09:42 Dinoland
- 09:45 Zack i Ziggy
- 09:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:51 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:53 Uczymy się
- 09:56 Słodki dom
- 09:57 Kolorowa Klara
- 09:59 Tempo Giusto
- 10:01 Słodki dom
- 10:02 Pixie 2
- 10:03 Mimo i Bobo
- 10:05 Zabawa w chowanego
- 10:08 Historie Henryka
- 10:10 Monika i Rudi
- 10:13 Monika i Rudi
- 10:16 Margo i Felix
- 10:19 Kolorowa Klara
- 10:21 Kształcików
- 10:22 Pixie 2
- 10:23 ABC - duckBC
- 10:26 Małe melodie
- 10:29 Co rośnie na drzewie?
- 10:30 Mały Didy
- 10:33 Co rośnie na drzewie?
- 10:34 Przygody kaczki
- 10:36 Mimo i Bobo
- 10:39 Zack i Ziggy
- 10:42 DuckSchool
- 10:44 Wesołe królestwo
- 10:47 Kolorowa Klara
- 10:49 Elfy przyrody
- 10:50 Tempo Giusto
- 10:52 Przygody kaczki
- 10:54 Dotty i Kitty
- 10:58 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:01 Mały Didy
- 11:03 Hop-hop
- 11:05 Fin i Fianna
- 11:08 Uczymy się
- 11:11 Raul
- 11:14 Toobys
- 11:17 Toby McFly
- 11:20 Lola i Liczby
- 11:23 Drużyna lalek
- 11:25 Zabawa w chowanego
- 11:27 ABC - duckBC
- 11:31 Pociąg
- 11:33 Dinozaur Milo
- 11:37 Połączony świat
- 11:40 Sippi Sappi
- 11:43 Małe, ale pracowite
- 11:46 Afryka
- 11:49 Toby McFly
- 11:52 Hiphopowy kaktus
- 11:54 Kaczka i Puszek
- 11:56 Raul
- 11:58 Hubbi i jego koledzy
- 12:01 Skoczkowie Planet
- 12:05 Wesołe królestwo
- 12:08 Raul
- 12:10 Wesołe królestwo
- 12:13 Mimo & Bobo PLUS
- 12:18 Mimo i Bobo
- 12:20 Pociąg
- 12:23 Dinozaur Milo
- 12:27 Risto Gusto
- 12:30 Pociąg
- 12:33 Połączony świat
- 12:36 Pociąg
- 12:38 Hiphopowy kaktus
- 12:41 Świat zabawek
- 12:44 Brygada ogniowa
- 12:46 Świat zabawek
- 12:48 Raul
- 12:51 Kaczka i Puszek
- 12:53 Mały Didy
- 12:55 Zastęp strażaków
- 12:58 Kaczka i Puszek
- 13:00 Raul
- 13:03 Hubbi się tym zajmie
- 13:05 Hiphopowy kaktus
- 13:08 Raul
- 13:10 Restauracja
- 13:14 Zoo
- 13:17 Połączony świat
- 13:20 Pociąg
- 13:22 Drużyna lalek
- 13:24 Świat zabawek
- 13:26 Kaczka i Puszek
- 13:28 Uczymy się
- 13:31 Restauracja
- 13:35 Monika i Rudi 2
- 13:38 Elfy przyrody
- 13:39 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 13:42 Tempo Giusto
- 13:44 Co rośnie na drzewie?
- 13:45 Kształcików
- 13:46 Małe melodie
- 13:48 DuckSchool
- 13:50 Wesoła łąka
- 13:54 Kształcików
- 13:55 Kolorowa Klara
- 13:57 Monika i Rudi
- 14:00 Co rośnie na drzewie?
- 14:01 Zabawa w chowanego
- 14:04 Margo i Felix
- 14:07 Lola i Liczby
- 14:09 Kolorowa Klara
- 14:11 DuckSchool
- 14:13 Toobys
- 14:15 Małe melodie
- 14:17 Elfy przyrody
- 14:18 Przygody kaczki
- 14:20 Wesołe królestwo
- 14:24 Mimo i Bobo
- 14:27 Albert tłumaczy
- 14:31 Toobys
- 14:34 Kształcików
- 14:35 Historie Henryka
- 14:38 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:41 Świat Mimo
- 14:43 Zabawa w chowanego
- 14:46 Mimo i Bobo
- 14:49 Zack i Ziggy
- 14:52 Wstawaj!
- 14:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:56 Zack i Ziggy
- 14:59 Mimo i Bobo
- 15:02 Elfy przyrody
- 15:03 Mimo i Bobo
- 15:05 Hubbi i jego koledzy
- 15:08 Tempo Giusto
- 15:10 Afryka
- 15:13 Albert tłumaczy
- 15:16 Margo i Felix
- 15:19 Elfy przyrody
- 15:20 Zabawa w chowanego
- 15:23 Wstawaj!
- 15:25 Tempo Giusto
- 15:27 DuckSchool
- 15:30 Hop-hop
- 15:33 Zabawa w chowanego
- 15:35 Mimo i Bobo
- 15:37 Raul
- 15:41 Świat Mimo
- 15:43 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:45 Cubie
- 15:47 Drużyna lalek
- 15:50 Cubie
- 15:52 Mały Didy
- 15:54 Elfy przyrody
- 15:56 Świat Mimo
- 15:58 Lola i Liczby
- 16:01 Brygada ogniowa
- 16:03 Dźwięki wokół nas
- 16:05 Risto Gusto
- 16:08 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:10 Toobys
- 16:13 Hiphopowy kaktus
- 16:15 Fin i Fianna
- 16:18 Sippi Sappi
- 16:20 Świat Mimo
- 16:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:26 Historie Henryka
- 16:29 Toby McFly
- 16:32 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:34 Afryka
- 16:36 Restauracja
- 16:39 Afryka
- 16:41 Toobys
- 16:43 Mały Didy
- 16:46 Wstawaj!
- 16:48 Afryka
- 16:50 Raul
- 16:53 Afryka
- 16:55 Elfy przyrody
- 16:56 Wstawaj!
- 16:58 Sippi Sappi
- 17:00 DuckSchool
- 17:04 Mały Didy
- 17:06 Afryka
- 17:08 Sippi Sappi
- 17:10 Mimo & Bobo PLUS
- 17:14 Afryka
- 17:16 Lola i Liczby
- 17:19 Sippi Sappi
- 17:22 Mimo & Bobo PLUS
- 17:26 Lola i Liczby
- 17:28 Hop-hop
- 17:31 Lola i Liczby
- 17:33 Wstawaj!
- 17:35 Hop-hop
- 17:37 Mimo i Bobo
- 17:39 Hop-hop
- 17:42 Raul
- 17:45 Słodki dom
- 17:46 Monika i Rudi 2
- 17:49 Lola i Liczby
- 17:52 DuckSchool
- 17:54 Fin i Fianna
- 17:57 DuckSchool
- 18:00 Mimo i Bobo
- 18:03 Przygody kaczki
- 18:05 Dotty i Kitty
- 18:08 Małe melodie
- 18:10 Kształcików
- 18:11 Wesoła łąka
- 18:14 Co rośnie na drzewie?
- 18:15 Wesoła łąka
- 18:19 Mimo i Bobo
- 18:21 DuckSchool
- 18:23 Monika i Rudi
- 18:26 Fin i Fianna
- 18:29 Wesoła łąka
- 18:33 Toobys
- 18:35 Albert tłumaczy
- 18:37 Monika i Rudi
- 18:40 Dotty i Kitty
- 18:43 Lola i Liczby
- 18:47 Brygada ogniowa
- 18:50 Restauracja
- 18:53 Historie Henryka
- 18:55 Kaczka i Puszek
- 18:57 Małe, ale pracowite
- 18:59 Mimo i Bobo
- 19:02 Dinoland
- 19:04 Fin i Fianna
- 19:07 Elfy przyrody
- 19:08 Dotty i Kitty
- 19:12 Elfy przyrody
- 19:13 Toby McFly
- 19:16 Brygada ogniowa
- 19:19 Hop-hop
- 19:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:23 Zabawa w chowanego
- 19:25 Afryka
- 19:27 Drużyna lalek
- 19:29 Hop-hop
- 19:32 Afryka
- 19:34 Przygody kaczki
- 19:36 Hiphopowy kaktus
- 19:39 Dotty i Kitty
- 19:42 Brygada ogniowa
- 19:44 Tempo Giusto
- 19:46 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:50 Pociąg
- 19:53 Przygody kaczki
- 19:55 Afryka
- 19:57 Formy są twoje
- 19:59 Afryka
- 20:02 Drużyna lalek na ratunek
- 20:04 Restauracja
- 20:08 Mały Didy
- 20:10 Zoo
- 20:13 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:16 Zoo
- 20:19 Toby McFly
- 20:22 Drużyna lalek
- 20:26 Formy są twoje
- 20:28 Pociąg
- 20:30 Brygada ogniowa
- 20:33 Margo i Felix
- 20:37 Zoo
- 20:40 Zabawa w chowanego
- 20:42 Hubbi i jego koledzy
- 20:45 Lola i Liczby
- 20:48 Monika i Rudi
- 20:52 Afryka
- 20:55 Toobys
- 20:57 Mimo i Bobo
- 20:59 Raul
- 21:02 Margo i Felix
- 21:05 Afryka
- 21:07 Raul
- 21:10 Wakacje
- 21:13 Kolorowe koło
- 21:16 Opowieści warzywne
- 21:18 Kolorowe koło
- 21:21 Wakacje
- 21:23 Kolorowe koło
- 21:26 Mimo i Bobo
- 21:29 Zabawa w chowanego
- 21:32 Mimo i Bobo
- 21:35 Restauracja
- 21:38 Brygada ogniowa
- 21:40 Kolorowe koło
- 21:43 Wakacje
- 21:46 Wakacje
- 21:49 Wakacje
- 21:51 Wakacje
- 21:54 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:57 Pociąg
- 22:00 Afryka
- 22:02 Hubbi się tym zajmie
- 22:05 Raul
- 22:07 Mimo & Bobo PLUS
- 22:11 Brygada ogniowa
- 22:14 Pojazdy
- 22:17 Jak podróżujemy
- 22:21 Towarzysze zabawy
- 22:24 Galaktyczni turyści
- 22:27 Morskie przygody
- 22:30 Mały Didy
- 22:32 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:35 Małe, ale pracowite
- 22:38 Toby McFly
- 22:42 Łazienka
- 22:44 Towarzysze zabawy
- 22:47 Safari
- 22:50 Sunville
- 22:53 Miejskie życie
- 22:58 Sippi Sappi
- 23:01 Fin i Fianna
- 23:04 Albert tłumaczy
- 23:08 Kształcików
- 23:09 Albert tłumaczy
- 23:12 Toobys
- 23:14 Sippi Sappi
- 23:16 Kolorowe koło
- 23:19 Miyu i Litto
- 23:22 Panni i Fanni
- 23:24 Kącik naukowy
- 23:26 Posłuchaj tego
- 23:31 Albert tłumaczy
- 23:33 Fin i Fianna
- 23:36 Mimo i Bobo
- 23:39 Co rośnie na drzewie?
- 23:40 ABC - duckBC
- 23:43 Dotty i Kitty
- 23:48 Posłuchaj tego
- 23:50 Kącik naukowy
- 23:52 Jaki jest twój zawód ?
- 23:55 Miyu i Litto
- 23:58 Kącik naukowy
- 00:00 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:08 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:13 Uczymy się z ducktv
- 06:13 Ulubione bajki
- 07:16 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:21 Uczymy się z ducktv
- 10:22 Pory roku
- 11:25 Ulubione bajki
- 13:32 Uczymy się z ducktv
- 14:34 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:38 Pory roku
- 16:40 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:43 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:50 Pory roku
- 21:52 Ulubione bajki
- 22:56 Uczymy się z ducktv
- 23:57 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Diego Rodriguez
- 06:35 Paco Gento
- 07:15 Andoni Zubizarreta
- 07:50 La Manita
- 23:00 LaLiga World (1)
- 23:30 Inside Serie A (1)
- 00:00 LaLiga Show (1)
- 00:30 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 01:00 Jorge Valdano
- 01:30 La Manita
- 02:00 Piłka nożna: Liga portugalska - mecz: FC Famalicao - SL Benfica
- 10:00 LaLiga Promoted Teams
- 11:00 LaLiga Preseason
- 04:00 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 04:30 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 05:00 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 05:30 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 LaLiga Preseason
- 15:00 LaLiga Show (1)
- 15:30 LaLiga World (1)
- 21:00 Inside Serie A (1)
- 21:30 LaLiga Show (1)
- 22:00 Paco Gento
- 22:30 Hugo Sanchez
- 23:00 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 23:30 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 01:00 X-Games, sezon letni (4)
- 02:00 Facing Waves (3)
- 02:30 Facing Waves (4)
- 03:00 Nitro Circus: Crazy Train (8)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (9)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (10)
- 05:00 Fighting Fit (3)
- 06:00 Sports Adventure 4 (6)
- 06:30 Sports Adventure 4 (7)
- 07:00 Best of Nitro World Games (1)
- 10:00 X Games - Minneapolis (10)
- 11:00 Pro Bull Riders 2016 (5)
- 12:00 Sports Adventure 4 (6)
- 12:30 Sports Adventure 4 (7)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (6)
- 14:00 Fighting Fit (4)
- 15:00 Rumble & Hum (All's Well...)
- 16:00 WWE Raw (24)
- 19:00 WWE NXT (21)
- 20:00 WWE - Main Event (21)
- 21:00 EFC (3)
- 22:00 WWE SmackDown (39)
- 23:00 WWE SmackDown (40)
- 04:15 Remont na 5+ (8)
- 04:35 Remont na 5+ (1)
- 04:55 Remont na 5+ (2)
- 05:20 Remont na 5+ (3)
- 05:40 Remont na 5+ (4)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 06:55 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:20 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 08:50 Celnicy 2 (6)
- 09:20 Celnicy 2 (7)
- 09:50 Celnicy 2 (8)
- 10:20 Celnicy 2 (9)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 11:20 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 13:05 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 14:00 Remont na 5+ (4)
- 14:25 Remont na 5+ (5)
- 14:50 Remont na 5+ (6)
- 15:10 Remont na 5+ (7)
- 15:35 Remont na 5+ (8)
- 16:00 Celnicy 2 (10)
- 16:30 Celnicy 3 (1)
- 17:00 Celnicy 3 (2)
- 17:35 Celnicy 3 (3)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 01:30 Dzisiaj (Gość)
- 01:55 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:25 Dzisiaj
- 03:45 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:20 Republika historii
- 06:25 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:15 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Polityczne podsumowanie tygodnia Rafała Ziemkiewicza
- 18:00 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Agora Klarenbacha
- 21:10 Kulisy manipulacji
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Reasumując. Jakubiak, Kowalski
- 22:55 Republika wieczór
- 23:55 Republika historii
- 00:10 Najsłabsze ogniwo 2 (4)
- 01:15 Dynamo: niewiarygodna magia (3)
- 02:15 Cuda inżynierii 6 (7)
- 03:10 Top Gear 17 (3)
- 09:00 Cuda inżynierii 6 (8)
- 10:00 Top Gear 17 (4)
- 11:00 Top Gear 11 (2)
- 18:30 Dynamo: niewiarygodna magia (3)
- 19:30 Top Gear 32 (2)
- 20:50 Top Gear w Botswanie
- 00:30 Dzika kuchnia (7)
- 01:00 Dzika kuchnia (1)
- 01:35 Dzika kuchnia (2)
- 02:05 Dzika kuchnia (3)
- 02:40 Dzika kuchnia (4)
- 03:10 Dzika kuchnia (5)
- 03:50 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 04:55 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Remont na 5+ (6)
- 06:25 Remont na 5+ (7)
- 06:50 Remont na 5+ (8)
- 07:15 Remont na 5+ (1)
- 07:35 Remont na 5+ (2)
- 07:55 Dzika kuchnia (3)
- 08:25 Dzika kuchnia (4)
- 09:00 Dzika kuchnia (5)
- 09:30 Dzika kuchnia (6)
- 10:05 Przepis na remont (9)
- 10:35 Przepis na remont (10)
- 11:05 Przepis na remont (11)
- 11:40 Przepis na remont (12)
- 15:00 Przepis na remont (13)
- 15:30 Przepis na remont (14)
- 16:05 Przepis na remont (15)
- 16:35 Przepis na remont (16)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (12)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Owoce i warzywa)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Uzależnienia, jak leczyć)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Astma)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Wady wzroku u dzieci)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (5)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Miastenia)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Choroba Leśniowskiego-Crohna)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (5)
- 11:15 Poród co minutę (3)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (9)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (5)
- 15:15 Pies na życie (9)
- 15:55 Zwierzaki z misją (11)
- 18:20 Happy i Zen (5)
- 19:00 Metoda Osmina (2)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (13)
- 20:55 Żyj jak Laila (3)
- 21:35 Chirurdzy 2 (6)
- 23:00 Monika i seks (7)
- 23:35 Monika i seks (8)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Chłopiec z reklamy masła orzechowego)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Oszukani jankesi)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Jedna aplikacja dziennie)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Nieletni Peter)
- 02:00 Bajer z Bel-Air 4 (Krew i błoto)
- 02:30 Bajer z Bel-Air 4 (Bajer po zmroku)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 4 (Atak serca)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Inwazja)
- 04:00 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Wożąc Franka)
- 04:30 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Opiekunka do dzieci)
- 05:00 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Wyrównanie rachunków)
- 05:35 Brzydula Betty 4 (Modowy hot dog)
- 06:30 Brzydula Betty 4 (Plus nic)
- 07:25 Melissa i Joey 3 (Szybki Joe)
- 07:50 Melissa i Joey 3 (O, bratku)
- 22:00 American Pie: Wesele
- 00:30 Pogoda na jutro
- 02:35 Pokuszenie
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 4 (3)
- 09:45 Kabaretowy rejs (138)
- 16:40 Tego się nie robi kotu
- 16:55 Dyrektorzy (Swój chłop)
- 20:00 Show
- 00:10 Policyjna opowieść 3
- 02:20 Śmierć jeździ konno
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 04:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:05 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 06:00 Zameldowani (5)
- 06:30 Zameldowani (6)
- 07:00 Zameldowani (7)
- 07:30 Zameldowani (8)
- 08:00 Zameldowani (9)
- 08:25 Zameldowani (10)
- 08:55 Zameldowani (11)
- 09:25 Zameldowani (12)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:20 Bonanza (22)
- 11:25 Bonanza (23)
- 12:25 Bonanza (24)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (4)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (5)
- 15:40 Bonanza (25)
- 20:00 Ip Man
- 22:05 Ip Man 2
- 00:50 Girl Guide
- 02:50 Drzazgi
- 05:05 Miasta rytm (9)
- 06:00 Kabaretowe hity (5)
- 06:50 Premiera: Hitler narkoman
- 07:50 Titanic 1912: Akta sprawy (1/2)
- 12:05 Moja dziewczyna
- 14:25 Szkoła stewardes
- 16:00 Samotny wilk McQuade
- 18:25 Napad
- 20:00 Bogowie Egiptu
- 00:00 Trzy siostry (248)
- 01:00 Diamentowe imperium (8)
- 02:00 Teresa (44)
- 03:00 Okrutne miasto (68)
- 04:00 Przypieczętowany los (120)
- 05:00 Sploty nienawiści (25)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (64)
- 07:00 Trzy siostry (248)
- 08:00 Diamentowe imperium (8)
- 09:00 Teresa (44)
- 10:00 Okrutne miasto (68)
- 11:00 Przypieczętowany los (120)
- 12:00 Sploty nienawiści (25)
- 13:00 Diamentowe imperium (8)
- 14:00 Trzy siostry (248)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (64)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (65)
- 17:00 Trzy siostry (249)
- 18:00 Diamentowe imperium (9)
- 19:00 Teresa (45)
- 20:00 Okrutne miasto (69)
- 21:00 Przypieczętowany los (121)
- 22:00 Sploty nienawiści (26)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (65)
- 00:45 Agenci NCIS 12 (Troll)
- 01:30 Sisi (2)
- 02:30 Domina (Powstanie)
- 03:25 Detektyw Murdoch 13 (Whiskey i krew)
- 00:00 Akta zbrodni 3 (4)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (6)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (4)
- 03:00 Akta zbrodni 3 (4)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (6)
- 05:00 Znaki (6)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (55)
- 07:25 Kafejka za rogiem 4 (4)
- 08:30 Kafejka za rogiem 4 (5)
- 09:35 Gdzie powiem "tak"? 3 (5)
- 10:05 Gdzie powiem "tak"? 3 (6)
- 10:35 Dekoratorzy 2 (12)
- 11:05 Dekoratorzy 2 (13)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 3 (5)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 3 (5)
- 21:00 Akta zbrodni 3 (5)
- 00:50 Cloverfield Lane 10
- 02:55 Prezentuj broń! (11)
- 03:55 Prezentuj broń! (12)
- 04:55 Prezentuj broń! (13)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (7)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (5)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (18)
- 09:00 Drużyna A 3 (3)
- 12:00 Drużyna A 3 (3)
- 12:55 Słoneczny patrol 9 (18)
- 13:55 Kobra - oddział specjalny 22 (10)
- 18:00 Drużyna A 3 (4)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (8)
- 20:00 Save Me (1)
- 20:55 Save Me (2)
- 21:50 Przykrywkowcy. Podwójna gra (7)
- 00:15 Winnice miłości 2 (102)
- 01:20 Prezentuj broń! (29)
- 02:25 Prezentuj broń! (30)
- 03:30 Prezentuj broń! (31)
- 04:45 Prezentuj broń! (32)
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Profil 3 (7)
- 07:05 Profil 3 (8)
- 08:20 Zaklinacze koni (3)
- 09:20 Zaklinacze koni (4)
- 10:20 Cztery siostry (59)
- 11:35 Premiera: Cztery siostry (60)
- 13:10 Winnice miłości 2 (102)
- 14:10 Profil 3 (9)
- 15:20 Profil 3 (10)
- 16:30 Zaklinacze koni (5)
- 17:35 Zaklinacze koni (6)
- 21:00 Carter (7)
- 21:55 Carter (8)
- 22:50 Cztery siostry (60)
- 01:00 Łowcy umysłów
- 03:10 Czas zemsty
- 05:14 Zakończenie programu
- 05:15 Bonanza (Niespełnione marzenie)
- 06:00 Celnicy 2 (3)
- 06:25 Celnicy 2 (4)
- 07:00 Poirot 3 (Tragedia w Marsdon Manor)
- 08:05 Poirot (Podwójny trop)
- 09:10 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 11:45 Misja: Niewykonalna
- 13:45 Kiedy Harry poznał Sally
- 18:55 Poirot (Przegrany gość)
- 20:00 Mocny piątek: Catch. 44
- 22:00 Ludzie honoru
- 00:15 Zakończenie programu
- 08:25 Asterix na olimpiadzie
- 10:20 Wyspa szemrzącego wiatru
- 11:40 Afryka - wyprawa na safari
- 13:05 Bohaterowie
- 14:50 Na przekór całemu światu
- 16:30 10 rzeczy do zrobienia, zanim zerwiemy
- 17:45 Wojenne kwiaty
- 19:20 Kanciarz
- 21:00 Bernie
- 22:40 Luzacy
- 00:45 BloodRayne
- 02:20 Sex Affairs 2
- 03:25 Witajcie w dżungli
- 04:45 Zakończenie programu
- 06:10 Piraci ze słonego jeziora
- 07:35 Na ratunek
- 09:05 Czarny motyl
- 10:35 Lope
- 12:25 Młodzi muszkieterowie
- 13:55 Czarownik i biały wąż
- 15:30 Wyspa piratów
- 17:00 Król wojowników
- 18:30 Wrobieni
- 20:00 Joker
- 21:30 FBI: Negocjator
- 22:55 Na szlaku
- 00:40 Najpiękniej czesze mnie wiatr
- 02:10 Trumna doktora Blooda
- 03:40 Siedem szans
- 04:40 Znikające zwłoki
- 06:00 Rewizor
- 07:40 Dumny buntownik
- 09:20 Duch ze Sierra de Cobre
- 10:40 Sędzia Priest
- 12:00 Przerzut
- 12:15 Obudź mnie po wojnie
- 13:30 Zabawa w chowanego
- 13:55 Sunny
- 15:30 W głębinach
- 17:10 Namacalni
- 17:20 Operacja "Wąskie gardło"
- 18:35 Niebiescy
- 18:45 Krzyk pośród nocy
- 19:50 Lody
- 19:55 Kapitan Fatum
- 21:00 Yoko - droga życia
- 01:35 Minorrr
- 03:15 Być jak Flynn
- 04:55 Zakończenie programu
- 05:55 Quiz (2)
- 06:45 Chłopak dla szefowej
- 08:10 Nocna jazda
- 09:35 Camino
- 12:00 Pas startowy
- 13:30 Od pełni do pełni
- 15:15 Opowieści z ławeczki
- 17:05 Opowieść o Zbawicielu
- 20:00 Plan B 3 (2)
- 20:45 Leonardo (5)
- 21:35 Spotlight
- 23:45 Obsesja Eve 3 (2)
- 00:40 Siekierka na miesiąc miodowy
- 02:35 Lody na patyku 2
- 04:30 Brzdąc
- 05:40 Dziesięć najlepszych (Niezapomniane kobiece przyjaźnie wielkiego ekranu)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Monika Richardson)
- 06:30 Skąd ja Cię znam? (Ariana Grande)
- 06:40 Superstars (Leonardo DiCaprio, George Clooney, Robert Redford, Penelope Cruz, Renée Zellweger)
- 07:10 FilmoNewsy (39)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (17)
- 10:10 Burza (104)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (105)
- 11:50 Ale lapsus (10)
- 14:10 FilmoNewsy (127)
- 14:35 Dziesięć najlepszych (Najlepsze dramaty sądowe)
- 15:00 Ale lapsus (4)
- 15:10 Willy agent (28)
- 15:15 "Top 13" - ranking gwiazd (Najbogatsze marki kobiece w Polsce)
- 15:40 Ale lapsus (10)
- 15:50 RED!Akcja (ODC)
- 16:10 Cannes 2024 (11)
- 16:40 The Queen of Flow 2 (68)
- 17:30 Najpiękniejsza brzydula (99)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8615)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8616)
- 21:25 Słomiany wdowiec
- 23:25 Nocny kowboj
- 02:00 Harakiri
- 04:45 Brzdąc
- 06:00 Niewolnica Isaura (29)
- 06:45 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (5)
- 07:10 Vidocówka (1)
- 07:25 Know Your Enemy - Japan
- 14:20 Maria Magdalena (10)
- 15:15 Maria Magdalena (11)
- 16:15 Najpiękniejsza brzydula (113)
- 17:10 Karetka 2 (13)
- 18:20 Triumf miłości (117)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (37)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8315)
- 20:40 Moda na sukces 34 (8316)
- 21:15 Maria Magdalena (17)
- 22:10 Maria Magdalena (18)
- 23:05 Francuski łącznik
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:03 Aktywny senior
- 10:15 Pasmo ciekawostek
- 10:50 Schlesien Journal
- 11:10 Spotkanie z balladą
- 12:35 Spotkanie z balladą
- 13:50 Koncert w TVS
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:15 Przy muzyce po Śląsku
- 16:40 Przy muzyce po Śląsku
- 17:00 Przy muzyce po Śląsku
- 17:25 Dzieje się
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:05 Przy muzyce po Śląsku
- 18:40 Weekend z TVS
- 19:00 Koncert życzeń
- 20:00 Weekend z TVS
- 20:10 Koncert w TVS
- 21:20 Muzyczna chata
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Muzyczna chata
- 00:10 Hip Show
- 00:30 Hip Show
- 00:50 Hip Show
- 01:15 Sporty walki: Bangkok Fight Night
- 02:50 Sporty walki: RXF Real Xtreme Fighting 16.12.2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:10 Sporty walki: Superkombat Fighting Championship WGP 25.03.2018
- 07:10 Sporty walki: Superkombat Fighting Championship WGP 25.03.2018
- 00:25 Żarłacz biały - zew krwi
- 01:15 Nowe oblicze Kuby
- 02:10 Ratujmy bucardo
- 03:05 Ekologiczna panika (5)
- 03:30 Podróż przez historię (26)
- 08:00 Szkliste oko
- 08:25 Zabójcza szybkość (1)
- 09:20 Wyprawa do Afryki (1)
- 09:50 Tajpan - najbardziej jadowity wąż świata
- 12:30 Ostatnie tygrysy z Sumatry
- 13:25 Wspaniały świat (3)
- 13:55 Sól inków
- 14:50 Zenit (7)
- 15:20 Podróż przez historię (4)
- 15:45 Kiusu - tam gdzie rośnie zielona herbata
- 16:35 Podział
- 17:35 Zubożony uran - efektowny zabójca
- 18:30 Życie jest jedno
- 19:25 Medycyna zwierząt
- 22:25 Wspaniały świat (5)
- 23:00 Boliwia: Droga śmierci
- 23:50 Nowe szaty lamparta
- 00:10 Stream Nation (Command and Conquer Remastered, część 16)
- 00:50 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 9)
- 01:20 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 9)
- 01:50 Let's Replay (Donut County)
- 02:00 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 101)
- 02:30 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 102)
- 03:00 Stream Nation (Nightingale, część 11)
- 03:30 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 9)
- 16:05 Stream Nation (Lego 2k Drive , część 11)
- 16:40 Stream Nation (House Flipper 2, część 12)
- 17:10 Gildia Smaków
- 17:25 Board News
- 17:50 Sol F1 10 (1. kwalifikacje)
- 01:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 To Był Hit!
- 17:00 Imprezowa Lista Przebojów
- 21:00 Top 30
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Biały żywioł
- 20:35 Na wielkiej fali
- 22:10 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 22:00 1 na 1
- 22:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Polish muzykę
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Top Dance Chart
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Top 100 idealne na lato
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Norm of the north: family vacation
- 01:30 English up (6)
- 01:40 English up (8)
- 01:50 English up (9)
- 02:00 The perks of being a wallflower
- 03:45 Film set (34)
- 04:00 English united (18)
- 04:15 English united (19)
- 04:25 3ways2 (19)
- 04:35 Figures of speech (1)
- 05:00 Art land (23)
- 05:05 Art land (24)
- 05:10 Crafty hands 2 (12)
- 05:20 Okey-dokey (12)
- 05:30 Once upon a time (12)
- 05:40 Words to grow (23)
- 05:45 Words to grow (24)
- 05:50 English playtime (6)
- 06:00 Magic science (6)
- 06:15 Yummy for mummy (9)
- 06:25 Yummy for mummy (10)
- 06:35 Kids in action (11)
- 06:40 Kids in action (12)
- 06:45 Alfred & wilfred (3)
- 07:00 Simple phrases (6)
- 07:10 Life around (7)
- 07:15 Life around (8)
- 07:20 Life around (49)
- 07:25 City grammar (10)
- 07:30 Basic lexis (56)
- 07:35 Basic lexis (57)
- 07:40 Step by step 2 (7)
- 07:45 Step by step 2 (8)
- 07:50 Step by step 2 (9)
- 07:55 Step by step 2 (10)
- 08:00 Mojo morning (18)
- 08:15 All about (49)
- 08:20 All about (50)
- 08:25 All about (51)
- 08:30 Here and there (33)
- 08:40 Here and there (34)
- 08:50 Euronews. smart regions (17)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (7)
- 09:20 Let's talk (7)
- 09:35 English in focus (18)
- 09:45 English 911 2 (44)
- 09:50 English 911 2 (45)
- 09:55 English 911 2 (46)
- 10:00 The language of business (27)
- 10:15 The language of business (28)
- 10:30 Business words (12)
- 10:35 Business words (13)
- 10:40 3ways2 (28)
- 10:45 3ways2 (14)
- 10:50 Best of the best (12)
- 10:55 Best of the best (13)
- 11:00 Art land (23)
- 11:05 Art land (24)
- 11:10 Crafty hands 2 (12)
- 11:20 Okey-dokey (12)
- 11:30 Once upon a time (12)
- 11:40 Words to grow (23)
- 11:45 Words to grow (24)
- 11:50 English playtime (6)
- 12:00 Magic science (6)
- 12:15 Yummy for mummy (9)
- 12:25 Yummy for mummy (10)
- 12:35 Kids in action (11)
- 12:40 Kids in action (12)
- 12:45 Alfred & wilfred (3)
- 13:00 Mojo morning (19)
- 13:15 Easy talk (42)
- 13:20 All about (52)
- 13:25 All about (53)
- 13:30 All about (54)
- 13:35 Here and there (35)
- 13:45 Here and there (36)
- 13:55 Euronews. smart regions (18)
- 14:00 English united (20)
- 14:10 English united (21)
- 14:20 3ways2 (20)
- 14:30 Figures of speech (2)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (8)
- 15:25 What did they say (30)
- 15:30 What did they say (31)
- 15:35 English 911 2 (146)
- 15:40 Keep fit (3)
- 16:00 Grammar wise (16)
- 16:25 English in focus (10)
- 16:35 English in focus (11)
- 16:45 English in focus (12)
- 17:00 Songcatcher
- 18:50 3ways2 (28)
- 18:55 3ways2 (14)
- 19:00 Simple phrases (6)
- 19:10 Life around (7)
- 19:15 Life around (8)
- 19:20 Life around (49)
- 19:25 City grammar (10)
- 19:30 Basic lexis (56)
- 19:35 Basic lexis (57)
- 19:40 Step by step 2 (7)
- 19:45 Step by step 2 (8)
- 19:50 Step by step 2 (9)
- 19:55 Step by step 2 (10)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (7)
- 20:20 Let's talk (7)
- 20:35 English in focus (18)
- 20:45 English 911 2 (44)
- 20:50 English 911 2 (45)
- 20:55 English 911 2 (46)
- 21:00 Beasts of the southern wild
- 22:35 All about (51)
- 22:40 Here and there (33)
- 22:50 Here and there (34)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Labour of love (8)
- 23:25 What did they say (30)
- 23:30 What did they say (31)
- 23:35 English 911 2 (146)
- 23:40 Keep fit (3)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Истории войны
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Исторические факты
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Специальный репортаж
- 17:30 FreeДОМ
- 19:30 Все так однозначно
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 French Connections
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 The 51 Percent
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:16 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:15 Pas2quartier
- 11:21 L'instant mobile
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 Mode
- 15:22 Vous etes ici
- 15:30 Le journal
- 15:45 Outre-mer
- 16:00 Le journal
- 16:15 Actuelles
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Plan B
- 17:21 Focus
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 Focus
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 08:00 Błyskawica - Wierny okręt
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:46 Wojenne dziewczyny 2 (25)
- 09:30 W labiryncie (Bez pracy)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 2)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 ABC szachów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Spirala nieszczęść)
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Raport gospodarczy
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Epizod jak szpilka w lesie
- 17:50 Do brzegu
- 18:10 Pomorze na weekend (Krynica Morska)
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Drzewa pomorskich lasów
- 19:30 Szaleństwo Majki Skowron (Śledztwo)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 2)
- 14:30 Ja cię uczyć każę (15)
- 14:54 Idzie weekend
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Spirala nieszczęść)
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 18:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie
- 18:23 Idzie weekend
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny (7)
- 19:44 Czas pieniądza (Niepodległa i jej gospodarka)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 08:00 Seans dla każdego
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:39 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Ewa Podleś 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 2)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (16 sierpnia)
- 14:46 Dzielnice Poznania
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Spirala nieszczęść)
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:40 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Ewa i jej goście
- 18:03 Rozmowa dnia
- 18:24 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (16 sierpnia)
- 18:53 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:09 Męska przygoda
- 19:34 Bez twarzy (Zasady)
- 19:55 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Polskie dziedzictwo
- 17:26 Magiczne Podlasie (Jezioro Hańcza)
- 17:30 Między wierszami
- 17:45 Gawędy Kłosowskiego (Sójka)
- 18:00 Kreatywni po godzinach
- 18:08 Przystanek Kultura
- 18:26 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Charin
- 19:30 Józef Piłsudski. Pierwszy honorowy obywatel Białegostoku
- 19:51 Abecadło astronomii (Gwiazdozbiór - Wielka i Mała Niedźwiedzica)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:57 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 08:00 Z historią na Ty
- 08:20 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:40 Ogród i nie tylko
- 08:50 ABC zdrowia (Udar mózgu)
- 09:00 Na tropach historii (Podziemny Opatów)
- 09:45 Reportaż na deser (Fotograf)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 2)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Tajemniczy świat zwierząt
- 14:45 Reportaż na deser (Szlak rzeki Bystrej)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Spirala nieszczęść)
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Ligowskich w Matczynie)
- 18:15 Everyday English
- 18:30 Głos regionu
- 18:45 Pogoda z prezenterem
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Winda regionu (Lubawa Hullo Sala Zabaw)
- 19:15 Astronarium (Rewolucja kopernikańska)
- 19:40 RoberTeka
- 19:55 Pogoda z prezenterem
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda z prezenterem
- 21:49 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pokochaj Grudziądz
- 17:15 W Borach i na Krajnie
- 17:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 08:00 Pamiętajcie o ogrodach
- 08:13 RODowity działkowiec
- 08:26 Całkiem niezła historia (Hip-boks-hop)
- 08:38 Niezwykłe historie z pocztówek (Pozdrowienia dla nauczycieli)
- 08:51 Astronarium (Plamy słoneczne)
- 09:15 Całkiem niezła historia (Kuba go!)
- 09:28 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 2)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia
- 14:53 Tajemniczy świat zwierząt (23)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Spirala nieszczęść)
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:40 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:38 Sielskie życie
- 17:52 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:59 Magazyn reporterski
- 18:13 Całkiem niezła historia (Hip-boks-hop)
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:59 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:12 RODowity działkowiec
- 19:25 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 18:00 Mali więźniowie Majdanka
- 18:14 Historie niezapisane (Filip)
- 18:29 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:54 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:20 Języczek u wagi (Nazwy ulic)
- 19:30 RoberTeka
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (Półwysep Koreański)
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Magazyn katolicki (Sanktuarium Znalezienia Krzyża Świętego i Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej)
- 08:40 Stacja Rzeszów Główny
- 08:56 Kalejdoskop filmowy
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Odkryj regiony (146)
- 09:25 Z życia regionu (Z głową w chmurach)
- 09:39 Zakamarki przeszłości (Zapomniany Garnizon Jarosław)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:35 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 3)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Kalejdoskop filmowy
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Studio lato
- 18:16 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 4)
- 18:30 Aktualności
- 18:49 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:01 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 5)
- 19:14 Odkryj regiony (146)
- 19:30 Studio lato
- 19:46 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 6)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Szansa (3/24)
- 09:14 Strefa otwarta
- 09:39 Odra (Gorzów Wielkopolski)
- 09:44 Szlakiem drewnianych kościołów (Kuchary)
- 09:57 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 2)
- 14:30 Teraz wieś
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Spirala nieszczęść)
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Design i ty
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Program lokalny
- 17:01 Kwartet (Nowe życie starych fabryk)
- 17:37 Psia służba
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Dlaczego krowa... (Pstrąg)
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 08:00 Kronika (16)
- 08:15 Pogoda (16)
- 08:17 Odkrycia archeologiczne
- 08:19 Kronika kulturalna
- 08:30 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Twórcza cisza)
- 08:42 Muzealne opowieści (25)
- 08:45 Filmoteka małopolska (Ania. Rzecz o Annie Dymnej)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Kronika dnia (16)
- 16:41 Pogoda w regionie (16)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (16)
- 17:01 Raport pogodowy (16)
- 17:04 Więcej dobra (3)
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Kronika kulturalna
- 18:11 Muzealne opowieści (39)
- 18:15 Jedź bezpiecznie (959)
- 18:25 Klasztor Norbertanek
- 18:30 Kronika (16)
- 18:51 Tematy dnia (16)
- 19:02 Pogoda (16)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (16)
- 19:12 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 19:22 Etnopejzaże (Romowie)
- 19:45 Małopolska na rowery (Zawoja)
- 19:55 Pogoda w regionie (16)
- 19:57 Raport pogodowy (16)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (16)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (16)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 09:25 Janka (Gdzie jest Sebastian?)
- 09:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ląd nad Wartą)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Historia wysokich lotów (Gmina Prudnik)
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Astronarium (Wieloświat)
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Politechnika dziecięca (Wydział Budownictwa i Architektury)
- 19:25 Dej pozór
- 19:55 Bezbłędnie (Niestety)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 2)
- 14:30 Informacje
- 14:35 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Spirala nieszczęść)
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1978)
- 16:40 Bezbłędnie (Półtora/półtorej)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:03 Szlakiem miejsc świętych (3)
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Informator kulturalny
- 18:07 ABC zdrowia (Obturacyjny bezdech senny)
- 18:15 Fundusze wokół nas (4)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 18:59 Rola wsi
- 19:10 Wesołe lata Telewizji Kraków (Przeboje "Spotkań z Balladą" - Część III)
- 19:38 Tu Kielce. Nowa Generacja (Laura Godek - przedsiębiorca)
- 19:55 Sekrety świata (Tokio)
- 19:57 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 08:00 Ewa Demarczyk
- 08:54 Dwa Plus Jeden
- 09:28 Spotkanie z Olgą Olginą
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 2)
- 14:30 Sport po łódzku
- 14:55 Obalamy mity medyczne (20)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Spirala nieszczęść)
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:31 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:39 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Łódź światłoczuła
- 17:14 Łucka odkrywa Łódzkie
- 17:28 LOFT
- 17:48 Historie z pasją
- 18:00 Zdarzyło się w kulturze
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:52 Przed ligą
- 19:03 Pogoda
- 19:07 Rozmowa dnia
- 19:21 Portret z pamięci (2)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi (13)
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Całkiem niezła historia (No bo ja się boję myszy...)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedy kłaniają się kłosy)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (309)
- 02:05 Dzikie pszczoły (54)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 03:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 03:55 Info Wilno (1311)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 W ogrodzie i zagrodzie
- 06:15 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (39)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Schlesien Journal
- 09:00 Tamte lata, tamte dni
- 09:30 Wiesz jak jest
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Dzięcioł)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Poznaj Podkarpackie (Cieszanów, część 2)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Spirala nieszczęść)
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Raz się żyje)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ekonatura
- 17:30 Na końcu świata
- 17:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (10)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (544)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Elbląg)
- 00:00 Słowo życia ((Łk 1, 39-56) Bóg wywyższa pokornych)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Transmisje: Uroczystość Wniebowzięcia NMP
- 02:30 Przyjaciele i bohaterowie (Exodus)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Światło wolności)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Muzeum 303
- 05:30 Ze szkolnej ławki (Liceum Sióstr Niepokalanek w Szymanowie)
- 06:40 Święty nie rodzi się po śmierci
- 07:45 Mateczniki Polskości (Muzeum Lat Dziecięcych Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zuzeli)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (16 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:40 Słowo życia ((Mt 19, 3-12) Nierozerwalność małżeństwa)
- 08:45 Chryste, ratuj!
- 09:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat (Łowienie na stawie komercyjnym)
- 09:35 Święty na każdy dzień (16 sierpnia wspomnienie św. Stefana Węgierskiego, króla)
- 09:45 Jestem mamą (Zostać harcerzem)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Drzwi do lasu (Żubr i głuszec - gatunki, których mogło już nie być)
- 14:55 Słowo życia ((Mt 19, 3-12) Nierozerwalność małżeństwa)
- 15:00 Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia Koronką do Bożego Miłosierdzia
- 15:20 Mocni w wierze (Religijny "kolonializm")
- 15:50 Ma się rozumieć (Trójca Święta - Wierzę w Ducha Świętego)
- 18:00 Anioł Pański
- 18:05 Informacje dnia
- 18:15 Westerplatte młodych (Ja jestem z wami)
- 19:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
- 19:30 Brat Franciszek (Bierzmowanie)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Stefan Pogonowski)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:05 Rachuba świata
- 03:30 Miłosny trójkąt (19)
- 03:55 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (9)
- 06:00 Yattaman (Jak w westernie)
- 06:25 Yattaman (Wyspa King Konga)
- 06:55 Yattaman (Wyspa Robinsona)
- 07:25 Yattaman (Wyprawa na biegun)
- 07:50 Jeden plus Dziesięć (75)
- 08:25 Stellina (6)
- 09:05 Świat zwariował 2 (15)
- 09:30 Moje trzy siostry (139)
- 10:30 Rozbitkowie (19)
- 11:30 Rozbitkowie (20)
- 12:25 Jeden plus Dziesięć (46)
- 13:05 Helena i chłopcy (11)
- 13:40 Namiętności (77)
- 14:15 Namiętności (78)
- 14:50 Uśmiechnij się (9)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (13)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (2)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (3)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Kupiec wenecki
- 04:05 Kobra - oddział specjalny (28)
- 05:05 Na osi (501)
- 05:40 Uśmiechnij się (9)
- 05:45 Świat z powietrza (2)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Tyranozaur z głębin)
- 07:05 Simba lwi Król (20)
- 07:35 Simba lwi Król (21)
- 10:00 Remont na 5+ (1)
- 10:30 Drakers (15)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Banda morderców)
- 11:55 Legendy sportu (Andrzej Supron)
- 14:10 Mroczne historie magazynowe (1)
- 15:55 Uśmiechnij się 3 (5)
- 20:00 Węzeł śmierci
- 22:20 Tajski bokser
- 23:55 Jawajska gorączka
- 01:55 AZ-kvíz
- 02:20 Dobré ráno
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Proč bychom se nebavili
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Televizní legendy
- 14:05 Slovácko sa nesúdí (9)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (10)
- 15:15 Mayerling
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (15)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Hra na vraždu)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 00:55 Televizní klub neslyšících
- 01:20 Žijeme s vírou
- 01:50 400 let na gruntě
- 02:05 Na moll...
- 02:50 Život jsou okamžiky volby
- 03:15 Historie.cs
- 04:10 Malostranské palácové
- 04:25 To mě baví
- 04:50 Svět zvířat (Antilopy)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Čína na jazyku II (7)
- 09:20 Bedekr III. (Toulouse a Carcassonne)
- 09:50 Havaj, cesta ke kořenům
- 10:40 Perfektní rodiče v přírodě
- 11:35 Letní příroda v Okutamě
- 20:00 Francouzská spojka (1)
- 21:45 Běžící muž
- 23:25 Maniak
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:20 Velká pardubická 2024 (III. kvalifikace na 134. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 ME v plážovém volejbalu mužů 2024 Nizozemsko (Švýcarsko - Lotyšsko)
- 07:00 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Jítravy)
- 07:15 Jezdectví ČR 2024 (Mistrovství České republiky v drezuře Zduchovice)
- 07:35 BBV po 25 letech
- 07:45 Panorama
- 08:20 Svět motorů
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Dačického 12
- 12:45 Rally ČR 2024 (Barum Czech Rally Zlín)
- 13:00 D+D REAL Czech Masters 2024 (D+D REAL Czech Masters)
- 00:45 100 dní ve Versailles (6)
- 01:30 Král železa a smíchu Franta Kocourek
- 02:25 Kanadská soda X (3)
- 02:45 Chaplin herečkou
- 02:55 Terra musica
- 03:25 Divadlo žije!
- 03:50 Jak se bydlí v retrostylu
- 04:15 Detektivové před kamerou
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Čechomor
- 21:15 Vlasta Redl
- 21:55 Spirituál kvintet
- 22:30 Poslední tajemství Marilyn Monroe
- 23:25 Kanadská soda X (4)
- 23:45 Zamilovaný Shakespeare
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík opravářem)
- 06:05 Hopsasa (Kino v kině)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari II (1)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:00 Olympijská Shaun
- 11:05 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (15)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (22)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:20 Kazubovi!
- 15:25 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:40 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:00 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:35 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak měl pro strach uděláno)
- 18:55 Zafari II (2)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (16)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00