Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:05 Capone
- 02:00 21 mostów
- 03:50 Przybyli ułani
- 08:00 Tydzień
- 08:30 Zakochaj się w Polsce (Zamek Pieskowa Skała)
- 09:05 Kanał
- 10:55 Komisarz Alex 18 (Żegnaj)
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:30 Komisarz Alex 20 (Twoja szansa)
- 18:25 Przed ekranem (13)
- 18:40 Jaka to melodia? (5386)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:25 Kochaj albo rzuć
- 22:35 Miłość w Nowym Jorku
- 00:35 Marley i ja
- 02:45 Głowa rodziny
- 04:35 Zakończenie programu
- 04:55 Barwy szczęścia (3007)
- 05:25 Barwy szczęścia (3008)
- 06:00 Barwy szczęścia (3009)
- 06:35 M jak miłość (1804)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 14:00 Familiada (2870)
- 14:35 Koło fortuny (1631)
- 15:15 Finał konkursu Miss Polonia - 2024
- 16:15 Tak to leciało! (32)
- 17:15 Footloose
- 22:10 Informacje kulturalne
- 22:35 Kino bez granic: Umysł w ogniu
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje z Mazowsza
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Ludzie i pszczoły (Matka i syn)
- 17:49 Polacy to wiedzą!
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Pogoda
- 21:52 Sport
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 01:40 Znaki (13)
- 02:40 Znaki (14)
- 03:40 Znaki (15)
- 04:50 Disco Gramy (6278)
- 05:35 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 11:15 Hotel Transylwania 2
- 15:55 Wygrać marzenia
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (818)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 23:10 Chiński zodiak
- 00:00 Włatcy móch (Korzóh, mleczarka i korek do rzaby)
- 00:30 Włatcy móch (Ałtobus i suwenira)
- 01:00 13 posterunek 2 (38)
- 01:45 13 posterunek 2 (33)
- 02:25 STOP Drogówka (302)
- 03:25 Disco Polo Life (2388)
- 10:00 Galileo (1061)
- 11:00 Opiekun
- 16:00 Gwiazdy Kabaretu (11)
- 17:00 Gwiazdy Kabaretu (12)
- 18:00 Galileo (1062)
- 19:00 Galileo (1063)
- 20:00 Włatcy móch (Ałtobus i suwenira)
- 20:30 Włatcy móch (Muzełum)
- 21:00 Wróg u bram
- 23:50 Kamerdyner
- 00:05 Handel
- 02:25 Zobacz to!: Dyżur 3 (39)
- 03:05 Taki jest świat 9 (33)
- 04:00 Menu na miarę (10)
- 04:35 Menu na miarę (11-ost.)
- 05:00 Dyżur 3 (41)
- 06:00 Rodzinny interes 2 (Oskarżony)
- 07:00 Kurierzy (10)
- 08:00 Kurierzy (11)
- 09:00 Żandarm i policjantki
- 11:00 Skrzydełko czy nóżka
- 13:10 Czarny rycerz
- 15:20 Legenda Zorro
- 17:50 Robin Hood: Początek
- 22:45 Ja, Frankenstein
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 3 (101)
- 05:00 Dyżur 3 (37)
- 05:30 Dyżur 3 (38)
- 06:00 Gra muzyka (2)
- 07:00 Dom dla psa (8)
- 14:20 Piraci!
- 15:55 Najpiękniejsze baśnie: Księżniczka i skryba
- 20:00 Śmiertelna odwilż
- 00:30 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 02:40 FBI 4 (12)
- 03:35 FBI: Most Wanted (10)
- 04:30 Rekrut 5 (22)
- 05:30 Hity AXN
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Walker: Strażnik Teksasu (6)
- 07:15 Agenci NCIS 17 (6)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (7)
- 09:05 Agenci NCIS 17 (8)
- 10:00 Agenci NCIS 17 (9)
- 10:55 Kobra - oddział specjalny (4)
- 12:00 Kobra - oddział specjalny (5)
- 13:00 Gęsia skórka 2
- 14:55 Stażyści
- 17:35 Spider-Man Uniwersum
- 20:00 Niesamowity Spider-Man 2
- 22:55 Elizjum
- 00:10 Zabójcza pogoda 4 (1)
- 01:20 W 80 kilo dookoła świata (3)
- 02:20 Dzika Francja (2)
- 03:15 Starożytne mocarstwa (5)
- 04:10 W okowach mrozu 5 (11)
- 05:00 Jak budowano imperia (3)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 3 (5)
- 06:30 Serengeti 2 (4)
- 07:40 Serengeti 2 (5)
- 08:50 Serengeti 2 (6)
- 10:00 Życie na pustkowiu UK (3)
- 11:00 Dzika Francja (1)
- 12:00 W okowach mrozu 5 (12)
- 12:55 Zjawiskowa Ziemia (2)
- 14:00 Starożytne mocarstwa (5)
- 14:55 Zabójcza pogoda 4 (2)
- 15:55 W okowach mrozu 5 (12)
- 16:50 W 80 kilo dookoła świata (3)
- 17:50 Jak budowano imperia (3)
- 18:55 Starożytne mocarstwa (5)
- 22:10 W okowach mrozu 6 (11)
- 23:10 Śnieżne psy
- 00:20 Fatalna czarownica (Ethel jest wszędzie)
- 00:55 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 01:00 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 01:10 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 01:20 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 01:25 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 01:35 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 01:45 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 02:10 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 02:35 Płazowyż 2 (Rygiel)
- 02:55 Płazowyż 2 (Nocni woźnice/Powrót do Kurzajkowa)
- 03:20 Płazowyż 2 (Ifcia na gigancie/Po deszczu)
- 03:40 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 1)
- 04:05 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 2)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Koniec szkoły)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Oczy Lokiego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 05:45 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 05:50 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Nawałnica)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Bańkor)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Ding dong/ Kreskówka)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Van / Mecz bejsbola)
- 07:55 Taffy (Dobranoc, kotku)
- 08:00 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 08:10 Taffy (Zakopany skarb)
- 08:25 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 08:30 Taffy (Drżąca gorączka)
- 08:35 Taffy (Zwrot)
- 08:45 Taffy (Czysta karta)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Spotkanie)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (113)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Transmisja (Wybór Kwami - część 1))
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Szef to ma życie/ Propaganda radości)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Mały kumpel / Ogród Zen)
- 01:20 Rewolta
- 03:00 Piano, solo
- 04:40 Zakończenie programu
- 05:35 Bernie
- 07:15 Agora
- 09:20 Delikatność
- 11:05 Szef
- 13:00 W harmonii
- 14:25 Autor widmo
- 16:30 Klub dyskusyjny
- 20:00 Zombieland: Kulki w łeb
- 21:40 Pewny kandydat
- 23:30 7 psychopatów
- 00:25 Morderstwa w Midsomer 14 (4)
- 02:10 Milczący świadek 25 (1)
- 03:05 Milczący świadek 25 (2)
- 03:55 Z pamiętnika położnej 8 (5)
- 04:50 Ojciec Brown 8 (10)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (7)
- 06:00 Ojciec Brown 9 (1)
- 07:00 Ojciec Brown 9 (2)
- 08:00 Śmierć pod palmami 5 (1)
- 09:10 Lewis 9 (6)
- 10:10 Sanditon 3 (1)
- 11:15 Tajemnice Brokenwood 3 (4)
- 14:10 Śmierć pod palmami 5 (1)
- 15:15 Śmierć pod palmami 5 (2)
- 20:00 Ulica nadziei 3 (10)
- 21:00 Tajemnice Brokenwood (1)
- 22:50 Profesor T (5)
- 23:50 Niezapomniane 5 (2)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 11:10 Łowcy skarbów 3 (16)
- 12:05 Łowcy skarbów 3 (17)
- 13:05 Łowcy skarbów 3 (18)
- 22:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 23:05 Królowie wojny
- 00:10 Mistrzowie Kabaretu (11)
- 00:45 Morderstwa w Midsomer 5 (2)
- 02:55 Morderstwa w Midsomer 5 (4)
- 10:05 Rozmowy kontrolowane
- 00:05 Magia nagości. Polska 2 (7)
- 01:15 Magia nagości 7 (1)
- 02:20 Fantazje miłosne (4)
- 03:20 I love kabaret (6)
- 04:20 I love kabaret (6)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (63)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (42)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:40 Survivalowa rodzina (4)
- 14:15 Podróż za jeden uśmiech
- 16:00 Rozmowy kontrolowane
- 20:00 Kabaretowe przeboje (8)
- 21:00 Kabaretowe przeboje (4)
- 00:05 Giganty na drogach (5)
- 01:05 Darz Bór (278)
- 01:35 Darz Bór (279)
- 02:05 Darz Bór (280)
- 02:35 Darz Bór (281)
- 03:05 Darz Bór (282)
- 03:35 Darz Bór (283)
- 04:05 Darz Bór (284)
- 04:40 Na osi (1014)
- 05:15 Na osi (1015)
- 06:00 Na osi (1093)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 07:00 77 TV 2 (77tv przypadków świątecznych 24.12)
- 14:00 Sekrety piramid (1)
- 15:00 Sekrety piramid (2)
- 22:10 Giganty na drogach (6)
- 23:05 Giganty na drogach (7)
- 04:25 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 TVCentrum uwagi
- 07:40 TVCentrum uwagi
- 08:00 TVCentrum uwagi
- 08:20 TVCentrum uwagi
- 08:40 U nas w...
- 09:00 U nas w...
- 09:20 U nas w...
- 09:40 U nas w...
- 10:00 Przepis na remont 2 (11)
- 10:30 Przepis na remont 2 (12)
- 11:00 Przepis na remont 2 (13)
- 11:30 Przepis na remont 2 (14)
- 11:55 Przepis na remont 2 (15)
- 14:55 Łowcy skarbów 3 (5)
- 15:55 Łowcy skarbów 3 (6)
- 20:00 Minion
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najlepszy duet/ Zapominajka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Niezapomniana Rycerka/ Ryczące Lwizantemy)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Taniec kwiatów wiśni/ Budownicza Milly)
- 01:30 Spidey i superkumple (Electro musi świecić / Chaos Black Cat)
- 01:55 Spidey i superkumple (Ciemno / Sandman się nie podzieli!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Wycieczka Kulki! / Tarapaty u Tony'ego!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (33)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Kora, piracki krab / Ciekawy przypadek szalonego naukowca)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Ząb zębowi nierówny / Igrzyska Bohaterów)
- 04:00 Eureka! (Robimy pluszaka / Od początku)
- 04:30 Eureka! (Wyżerka w Paleo / Hałasliwy wynalazek)
- 05:00 Eureka! (Potężna Pepper / Do czysta)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (39)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Trzecia dziesięć do Lodowej Góry / Proszę i dziękuję)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Bez uścisków / Gdzie Frajdek?)
- 07:00 Blue (10)
- 07:10 Blue (Rower)
- 07:20 Blue (Bob Wielkouch)
- 07:30 Blue (Szpiegowanie)
- 07:40 Blue (Jedzenie na wynos)
- 07:50 Blue (Motylki)
- 18:00 Bajkowa przygoda Goofy'ego
- 19:00 Myszka Miki: Frajdomek (Bohaterowie sprzątają / Dino-kaczor!)
- 19:30 Blue 2 (78)
- 19:40 Blue 2 (79)
- 19:50 Blue 2 (80)
- 20:00 Blue 2 (81)
- 20:10 Blue 2 (82)
- 20:20 Blue 2 (83)
- 20:30 Disney Junior Ariel (5)
- 21:00 Spidey i superkumple (51)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Dziewczyna i jej Gargantua/ Ocalić koncert)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego (Pół żartem, pół jachtem/Powrót do szkoły)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe (Latołin)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe (Dla wtajemniczonych)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe (Mejbel rządzi)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 02:35 Duch i nas dwóch (1)
- 03:00 Duch i nas dwóch (2)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (29)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (30)
- 04:50 Duch i nas dwóch (10)
- 05:15 Duch i nas dwóch (11)
- 05:35 Robale ziomale (Magiczna perła/Ślimakowe rodeo)
- 06:00 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 06:05 Taffy 2 (Walka o medal)
- 06:10 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 06:25 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 06:35 Taffy 2 (Koci gang)
- 06:40 Taffy 2 (Duch Hentleya)
- 06:55 Fineasz i Ferb (18)
- 07:25 Fineasz i Ferb (4)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście (Gargoyle Gals / Supermarket Scandal)
- 08:25 Greenowie w wielkim mieście (Barry Cuda / Suite Retreat)
- 08:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 09:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 09:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 09:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dudy i Ser)
- 09:58 Szkoła wikingów (Uczta głupców)
- 18:00 Taffy (Drżąca gorączka)
- 18:05 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 18:20 Taffy (Plamki)
- 18:30 Taffy (Milczenie szopów)
- 18:35 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (57)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (58)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (59)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego (Świat bez Milo/Wyścig)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego (Sanki miłości/Wyspa zaginionych Dakot)
- 00:05 Blue 2 (15)
- 00:15 Blue 2 (16)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (3)
- 00:40 Kolorklocki (30)
- 00:45 Blue 2 (11)
- 00:55 Piotruś Królik (8)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (33)
- 01:20 Psi Oddział (7)
- 01:35 Blue (43)
- 01:40 Blue (44)
- 01:50 Blue (45)
- 02:00 Blue (40)
- 02:05 Tosia i Tymek (66)
- 02:20 Blue 2 (20)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 02:40 Kręciołki (77)
- 02:50 Teletubisie (41)
- 03:05 Blue (21)
- 03:10 Blue (22)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (24)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (9)
- 03:45 Tosia i Tymek (35)
- 03:55 Tosia i Tymek (36)
- 04:10 Blue (7)
- 04:15 Blue (8)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (43)
- 04:35 Blue (50)
- 04:45 Blue (51)
- 04:50 Blue (17)
- 05:00 Superpyra (7)
- 05:05 Superpyra (8)
- 05:15 Kolorklocki (30)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (10)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (13)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 05:50 W Papierowej Krainie (31)
- 06:00 Piotruś Królik (13)
- 06:25 JoJo i Babcia 2 (30)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (31)
- 06:55 Blue (25)
- 07:05 Blue (26)
- 07:15 Blue (27)
- 07:20 Blue (28)
- 07:30 Piotruś Królik 2 (6)
- 07:45 Nadjeżdża Pan Robótka (25)
- 08:10 W Papierowej Krainie (39)
- 08:20 Blue (45)
- 08:30 Blue 2 (46)
- 08:40 Blue (47)
- 08:50 Blue (48)
- 09:00 Blue (49)
- 09:10 Blue (50)
- 09:15 Mała kuchnia świata (6)
- 09:30 JoJo i Babcia 3 (11)
- 09:45 JoJo i Babcia 3 (12)
- 09:55 Kręciołki (61)
- 10:10 Kręciołki (62)
- 10:25 Blue 2 (37)
- 10:35 Blue 2 (38)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (6)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (29)
- 11:15 W Papierowej Krainie (31)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (14)
- 11:50 Superpyra (28)
- 12:00 Blue 2 (12)
- 12:10 Blue (19)
- 12:15 Blue (18)
- 12:25 Blue (19)
- 12:35 Blue 2 (12)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (3)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (16)
- 13:05 Blue 2 (37)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (28)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (33)
- 13:40 Psi Oddział (7)
- 13:55 Blue (43)
- 14:05 Blue (44)
- 14:15 Blue (45)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (2)
- 14:35 Blue 2 (26)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (29)
- 15:15 W Papierowej Krainie (32)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (16)
- 15:50 Blue (20)
- 16:00 Blue (20)
- 16:10 Blue (21)
- 16:20 Matklocki (16)
- 16:25 Blue 2 (16)
- 16:35 Kolorklocki (1)
- 16:40 Kolorklocki (2)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (4)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (17)
- 17:10 Blue 2 (38)
- 17:15 Piotruś Królik (9)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (34)
- 17:45 Psi Oddział (8)
- 18:00 Blue (46)
- 18:10 Blue (47)
- 18:15 Blue (48)
- 18:25 Tosia i Tymek (2)
- 18:40 Blue 2 (27)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 19:00 Kręciołki (79)
- 19:15 Teletubisie (43)
- 19:30 Blue (21)
- 19:40 Blue (22)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (25)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (10)
- 20:20 Tosia i Tymek (37)
- 20:30 Tosia i Tymek (38)
- 20:45 Blue 2 (19)
- 20:55 Blue 2 (20)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (44)
- 21:15 Blue 2 (1)
- 21:25 Blue 2 (2)
- 21:35 Superpyra (9)
- 21:40 Superpyra (10)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (14)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (15)
- 22:10 Kolorklocki (1)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 22:30 W Papierowej Krainie (33)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (29)
- 22:55 W Papierowej Krainie (32)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (16)
- 23:35 Matklocki (16)
- 23:40 Blue 2 (11)
- 23:50 Blue (20)
- 23:55 Blue 2 (25)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:40 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:55 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:20 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 08:00 Bernard 3 (137)
- 08:05 Bernard 3 (138)
- 08:10 Bernard 3 (140)
- 08:15 Bernard 3 (142)
- 08:20 Bernard 3 (143)
- 08:25 Bernard 3 (144)
- 08:30 Bernard 3 (145)
- 08:35 Bernard 3 (146)
- 08:40 Bernard 3 (148)
- 08:45 Bernard 3 (150)
- 08:50 Bernard 3 (151)
- 09:00 Bernard 3 (152)
- 09:05 Bernard 3 (153)
- 09:10 Bernard 3 (155)
- 09:15 Bernard (1)
- 09:20 Bernard (2)
- 09:25 Bernard (3)
- 09:30 Bernard (4)
- 09:35 Bernard (5)
- 09:40 Bernard (7)
- 09:45 Bernard (9)
- 09:50 Bernard (10)
- 10:00 Bernard (11)
- 10:05 Bernard (17)
- 10:10 Bernard (19)
- 10:15 Bernard (21)
- 10:20 Bernard (22)
- 10:25 Bernard (23)
- 10:30 Bernard (24)
- 10:35 Bernard (25)
- 10:40 Bernard (27)
- 10:45 Bernard (29)
- 10:50 Bernard (30)
- 11:00 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 11:15 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 11:25 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 11:35 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 11:55 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 12:05 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 12:15 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 12:40 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 12:50 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 13:00 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 13:15 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 13:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 13:55 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 14:05 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 14:15 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 14:35 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 14:45 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 14:55 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 15:15 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 15:35 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 15:55 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 18:00 Power Players (5)
- 18:20 Power Players (6)
- 18:35 Power Players (7)
- 19:00 Strażak Sam 9 (Trema)
- 19:15 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 19:25 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 19:35 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 20:15 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 20:50 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 21:00 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 21:15 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 21:25 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 21:35 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 21:55 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 22:05 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 22:15 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 22:35 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 22:45 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 22:55 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 23:15 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 23:25 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 23:35 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 23:50 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 00:00 Wakacje
- 00:03 Jaki jest twój zawód ?
- 00:05 Wakacje
- 00:08 Świat podwodny
- 00:10 Jaki jest twój zawód ?
- 00:13 Zwierzęta
- 00:15 Sunville
- 00:18 Kolorowe koło
- 00:21 Wakacje
- 00:23 Świat podwodny
- 00:25 Wstawaj!
- 00:27 Towarzysze zabawy
- 00:29 Opowieści warzywne
- 00:31 Sunville
- 00:35 Świat podwodny
- 00:38 Kolorowe koło
- 00:41 Wakacje
- 00:43 Sunville
- 00:46 Opowieści warzywne
- 00:49 Kolorowe koło
- 00:52 Wakacje
- 00:54 Towarzysze zabawy
- 00:57 Kolorowa magia
- 01:00 Teraz się bawimy
- 01:02 Świat podwodny
- 01:05 Safari
- 01:08 Posłuchaj tego
- 01:12 Sport, sport, sport
- 01:16 Indie
- 01:20 Morskie przygody
- 01:23 Indie
- 01:25 Morskie przygody
- 01:27 Puffy i Tubby
- 01:30 Morskie przygody
- 01:33 Jak podróżujemy
- 01:36 Świat zwierząt
- 01:38 Miejskie życie
- 01:40 Puffy i Tubby
- 01:44 Rodzina bobrów
- 01:46 Galaktyczni turyści
- 01:48 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:51 Świat elfów
- 01:54 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:57 Sunville
- 02:00 Przygody w przestrzeni
- 02:03 Świat zwierząt
- 02:06 Puffy i Tubby
- 02:10 Kolorowa magia
- 02:13 Grupy
- 02:15 Oli - cykle natury
- 02:18 Safari
- 02:21 Muzeum
- 02:23 Grupy
- 02:26 Miejskie życie
- 02:29 Panni i Fanni
- 02:31 Kącik naukowy
- 02:33 Sunville
- 02:35 Kolorowe koło
- 02:38 Grupy
- 02:41 Posłuchaj tego
- 02:43 Grupy
- 02:45 Muzeum
- 02:48 Miyu i Litto
- 02:50 Muzeum
- 02:53 Panni i Fanni
- 02:56 Grupy
- 02:59 Puffy i Tubby
- 03:03 Safari
- 03:05 Jaki jest twój zawód ?
- 03:08 Kolorowa magia
- 03:11 Sport, sport, sport
- 03:14 Urocze miejsca
- 03:17 Mini opowiadania
- 03:19 Sport, sport, sport
- 03:21 Posłuchaj tego
- 03:23 Mini opowiadania
- 03:26 Przygody w przestrzeni
- 03:30 Opowieści warzywne
- 03:33 Taniec
- 03:35 Jak podróżujemy
- 03:38 Ding Dang Dong
- 03:42 Rodzina bobrów
- 03:45 Urocze miejsca
- 03:47 Świat elfów
- 03:50 Urocze miejsca
- 03:52 Świat zwierząt
- 03:54 Urocze miejsca
- 03:58 Sport, sport, sport
- 04:00 Teraz się bawimy
- 04:03 Taniec
- 04:06 Świat zwierząt
- 04:08 Taniec
- 04:11 Opowieści warzywne
- 04:14 Towarzysze zabawy
- 04:17 Wakacje
- 04:19 Teraz się bawimy
- 04:22 Świat podwodny
- 04:24 Kolorowe koło
- 04:26 Teraz się bawimy
- 04:29 Towarzysze zabawy
- 04:32 Świat podwodny
- 04:35 Towarzysze zabawy
- 04:37 Świat elfów
- 04:40 Kolorowe koło
- 04:43 Wakacje
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:49 Świat elfów
- 04:52 Wakacje
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:57 Wakacje
- 05:00 Wakacje
- 05:02 Opowieści warzywne
- 05:04 Wakacje
- 05:07 Opowieści warzywne
- 05:10 Wakacje
- 05:12 Opowieści warzywne
- 05:15 Kolorowa magia
- 05:18 Miyu i Litto
- 05:21 Przygody w przestrzeni
- 05:24 Posłuchaj tego
- 05:26 Muzeum
- 05:29 Sunville
- 05:31 Panni i Fanni
- 05:34 Kolorowe koło
- 05:37 Urocze miejsca
- 05:39 Posłuchaj tego
- 05:42 Jaki jest twój zawód ?
- 05:44 Kolorowa magia
- 05:47 Miyu i Litto
- 05:50 Panni i Fanni
- 05:53 Muzeum
- 05:55 Jaki jest twój zawód ?
- 05:58 Urocze miejsca
- 06:00 Kolorowa magia
- 06:04 Muzeum
- 06:06 Puffy i Tubby
- 06:10 Kącik naukowy
- 06:13 Kolorowa magia
- 06:16 Urocze miejsca
- 06:19 Hubbi i jego koledzy
- 06:21 Kaczka i Puszek
- 06:23 Hubbi się tym zajmie
- 06:25 Wesołe królestwo
- 06:28 Risto Gusto
- 06:31 Toby McFly
- 06:34 Hubbi się tym zajmie
- 06:37 Zwierzęta
- 06:40 Opowieści warzywne
- 06:42 Jak podróżujemy
- 06:45 Świat podwodny
- 06:49 Świat elfów
- 06:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:54 Drużyna lalek na ratunek
- 06:58 Kaczka i Puszek
- 07:00 Dotty i Kitty
- 07:05 Świat elfów
- 07:08 Urocze miejsca
- 07:10 Przygody w przestrzeni
- 07:13 Pojazdy
- 07:16 Sunville
- 07:18 Indie
- 07:22 Zack i Ziggy
- 07:25 Afryka
- 07:27 Dźwięki wokół nas
- 07:29 Zabawa w chowanego
- 07:31 Raul
- 07:34 Tempo Giusto
- 07:36 Wstawaj!
- 07:38 DuckSchool
- 07:41 Świat zwierząt
- 07:44 Jaki jest twój zawód ?
- 07:47 Wstawaj!
- 07:49 Świat zwierząt
- 07:53 Zabawa w chowanego
- 07:56 DuckSchool
- 07:59 Lola i Liczby
- 08:01 Zack i Ziggy
- 08:04 Przygody kaczki
- 08:06 Mimo i Bobo
- 08:09 Taniec
- 08:12 Ding Dang Dong
- 08:15 Jaki jest twój zawód ?
- 08:18 Urocze miejsca
- 08:20 Teraz się bawimy
- 08:23 Dinoland
- 08:26 Hubbi i jego koledzy
- 08:28 Albert tłumaczy
- 08:30 Tempo Giusto
- 08:32 Albert tłumaczy
- 08:37 Słodki dom
- 08:38 Kolorowa Klara
- 08:40 Co rośnie na drzewie?
- 08:41 Muzeum
- 08:44 Panni i Fanni
- 08:47 Kącik naukowy
- 08:53 Jaki jest twój zawód ?
- 08:55 Fin i Fianna
- 08:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:01 Pixie 2
- 09:02 Zabawa w chowanego
- 09:05 Mimo i Bobo
- 09:07 Albert tłumaczy
- 09:10 Jaki jest twój zawód ?
- 09:12 Urocze miejsca
- 09:15 Jaki jest twój zawód ?
- 09:18 Opowieści warzywne
- 09:20 Jaki jest twój zawód ?
- 09:23 Kolorowa magia
- 09:26 Małe melodie
- 09:28 Zabawa w chowanego
- 09:30 Mimo i Bobo
- 09:33 Albert tłumaczy
- 09:37 Toobys
- 09:39 Zabawa w chowanego
- 09:42 Mimo i Bobo
- 09:45 Historie Henryka
- 09:47 Kształcików
- 09:49 Sippi Sappi
- 09:51 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:53 Tempo Giusto
- 09:55 Sippi Sappi
- 09:58 Kształcików
- 09:59 Fin i Fianna
- 10:02 Kształcików
- 10:03 Co rośnie na drzewie?
- 10:04 Elfy przyrody
- 10:06 Mimo i Bobo
- 10:07 Sippi Sappi
- 10:10 Margo i Felix
- 10:13 Mimo i Bobo
- 10:17 Wesoła łąka
- 10:20 Przygody kaczki
- 10:22 Kształcików
- 10:23 Toobys
- 10:25 Mimo i Bobo
- 10:29 Raul
- 10:31 Co rośnie na drzewie?
- 10:32 Restauracja
- 10:35 Hop-hop
- 10:38 Restauracja
- 10:40 Brygada ogniowa
- 10:43 Tempo Giusto
- 10:45 Brygada ogniowa
- 10:47 Dźwięki wokół nas
- 10:49 Afryka
- 10:52 Przygody kaczki
- 10:54 Afryka
- 10:56 Co rośnie na drzewie?
- 10:57 Świat Mimo
- 11:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:03 Risto Gusto
- 11:06 Mimo i Bobo
- 11:09 Dotty i Kitty
- 11:13 Świat Mimo
- 11:15 Lola i Liczby
- 11:17 Fin i Fianna
- 11:20 Wesołe królestwo
- 11:23 Margo i Felix
- 11:26 Zack i Ziggy
- 11:30 Dinoland
- 11:33 Hiphopowy kaktus
- 11:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:37 Mimo i Bobo
- 11:39 Dinoland
- 11:42 Restauracja
- 11:46 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:48 Restauracja
- 11:52 Świat zabawek
- 11:56 Dinozaur Milo
- 12:00 Zastęp strażaków
- 12:02 Świat Mimo
- 12:05 Sippi Sappi
- 12:07 Kaczka i Puszek
- 12:09 Mimo & Bobo PLUS
- 12:13 Pociąg
- 12:15 Skoczkowie Planet
- 12:20 Toby McFly
- 12:23 Połączony świat
- 12:26 Mały Didy
- 12:28 Zastęp strażaków
- 12:31 Uczymy się
- 12:34 Hubbi się tym zajmie
- 12:37 Mimo & Bobo PLUS
- 12:41 Hiphopowy kaktus
- 12:45 Małe, ale pracowite
- 12:48 Brygada ogniowa
- 12:50 Restauracja
- 12:54 Zastęp strażaków
- 12:56 Sztuka Leona
- 12:59 Fin i Fianna
- 13:02 Skoczkowie Planet
- 13:06 Dinozaur Milo
- 13:10 Drużyna lalek na ratunek
- 13:13 Sztuka Leona
- 13:15 Świat Mimo
- 13:19 Hop-hop
- 13:21 Mimo & Bobo PLUS
- 13:25 Dinozaur Milo
- 13:29 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:32 Hubbi się tym zajmie
- 13:37 ABC - duckBC
- 13:40 Małe melodie
- 13:42 Uczymy się
- 13:44 Albert tłumaczy
- 13:46 Margo i Felix
- 13:49 Albert tłumaczy
- 13:54 ABC - duckBC
- 13:57 Co rośnie na drzewie?
- 13:58 Monika i Rudi
- 14:01 DuckSchool
- 14:03 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:06 Elfy przyrody
- 14:07 Uczymy się
- 14:10 Wesołe królestwo
- 14:13 Monika i Rudi
- 14:16 Dotty i Kitty
- 14:19 Dźwięki wokół nas
- 14:21 Lola i Liczby
- 14:23 Wesoła łąka
- 14:26 Toobys
- 14:28 Monika i Rudi 2
- 14:31 Dotty i Kitty
- 14:34 Uczymy się
- 14:38 Hubbi się tym zajmie
- 14:41 Hop-hop
- 14:43 Lola i Liczby
- 14:46 Zabawa w chowanego
- 14:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:50 Hop-hop
- 14:52 Elfy przyrody
- 14:53 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:57 Mimo i Bobo
- 14:59 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:02 Risto Gusto
- 15:05 Hubbi i jego koledzy
- 15:08 Wstawaj!
- 15:10 Zabawa w chowanego
- 15:13 Sippi Sappi
- 15:15 Albert tłumaczy
- 15:18 Tempo Giusto
- 15:20 Lola i Liczby
- 15:23 Świat Mimo
- 15:26 Mimo & Bobo PLUS
- 15:30 Elfy przyrody
- 15:31 Afryka
- 15:33 Raul
- 15:36 Hop-hop
- 15:38 Świat Mimo
- 15:42 Elfy przyrody
- 15:44 DuckSchool
- 15:46 Elfy przyrody
- 15:47 Zabawa w chowanego
- 15:49 Fin i Fianna
- 15:52 Drużyna lalek
- 15:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:56 Raul
- 15:59 Historie Henryka
- 16:01 Drużyna lalek
- 16:04 Uczymy się
- 16:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:08 Toby McFly
- 16:11 Raul
- 16:14 Lola i Liczby
- 16:17 Sippi Sappi
- 16:20 Mały Didy
- 16:22 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:25 Kolorowa Klara
- 16:27 Raul
- 16:30 Hiphopowy kaktus
- 16:32 Przygody kaczki
- 16:34 Cubie
- 16:36 Toobys
- 16:39 Afryka
- 16:43 Elfy przyrody
- 16:44 Hop-hop
- 16:46 Lola i Liczby
- 16:48 Afryka
- 16:50 Mimo i Bobo
- 16:52 Raul
- 16:55 Historie Henryka
- 16:57 Raul
- 17:00 Wstawaj!
- 17:02 Afryka
- 17:04 Mimo i Bobo
- 17:07 Afryka
- 17:09 Mimo & Bobo PLUS
- 17:14 Mimo i Bobo
- 17:16 Sippi Sappi
- 17:18 Raul
- 17:21 Mimo i Bobo
- 17:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:26 Sippi Sappi
- 17:29 Margo i Felix
- 17:32 Raul
- 17:34 Margo i Felix
- 17:37 Wstawaj!
- 17:39 Mimo i Bobo
- 17:43 Afryka
- 17:45 Fin i Fianna
- 17:48 Zack i Ziggy
- 17:52 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:55 Monika i Rudi 2
- 17:58 Lola i Liczby
- 18:01 Wesoła łąka
- 18:04 Wesoła łąka
- 18:07 Mimo i Bobo
- 18:10 Przygody kaczki
- 18:12 Uczymy się
- 18:15 Mimo i Bobo
- 18:17 Dźwięki wokół nas
- 18:19 Mimo i Bobo
- 18:21 ABC - duckBC
- 18:24 Historie Henryka
- 18:26 Małe melodie
- 18:28 Pixie 2
- 18:29 ABC - duckBC
- 18:33 Monika i Rudi 2
- 18:36 Słodki dom
- 18:37 Monika i Rudi
- 18:40 Dotty i Kitty
- 18:43 Mimo i Bobo
- 18:46 Zoo
- 18:48 Hubbi i jego koledzy
- 18:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:52 Afryka
- 18:54 Raul
- 18:57 Historie Henryka
- 18:59 Cubie
- 19:02 Hiphopowy kaktus
- 19:04 Cubie
- 19:07 Zabawa w chowanego
- 19:10 Zack i Ziggy
- 19:13 Toby McFly
- 19:16 Margo i Felix
- 19:19 ABC - duckBC
- 19:22 Małe, ale pracowite
- 19:25 Kaczka i Puszek
- 19:27 Brygada ogniowa
- 19:30 Restauracja
- 19:34 Brygada ogniowa
- 19:36 Pociąg
- 19:39 Dobranoc!
- 19:41 Zoo
- 19:44 Mimo i Bobo
- 19:47 Małe, ale pracowite
- 19:50 Tempo Giusto
- 19:52 Hubbi i jego koledzy
- 19:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:57 Drużyna lalek
- 20:01 Toby McFly
- 20:04 Lola i Liczby
- 20:07 Zoo
- 20:10 Brygada ogniowa
- 20:13 Pociąg
- 20:16 Afryka
- 20:18 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:22 Monika i Rudi
- 20:25 Historie Henryka
- 20:27 Afryka
- 20:30 Hop-hop
- 20:32 Monika i Rudi
- 20:37 Margo i Felix
- 20:40 Dźwięki wokół nas
- 20:42 Uczymy się
- 20:45 Restauracja
- 20:48 Hiphopowy kaktus
- 20:52 Hiphopowy kaktus
- 20:54 Zabawa w chowanego
- 20:57 Toobys
- 20:59 Hiphopowy kaktus
- 21:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:03 Elfy przyrody
- 21:04 Mimo i Bobo
- 21:07 Świat Mimo
- 21:10 Opowieści warzywne
- 21:12 Wakacje
- 21:15 Opowieści warzywne
- 21:17 Kolorowe koło
- 21:20 Wakacje
- 21:23 Brygada ogniowa
- 21:25 Mimo i Bobo
- 21:27 Toby McFly
- 21:30 Mimo i Bobo
- 21:33 Mały Didy
- 21:35 Toobys
- 21:37 Opowieści warzywne
- 21:40 Kolorowe koło
- 21:43 Opowieści warzywne
- 21:45 Kolorowe koło
- 21:48 Wakacje
- 21:50 Kolorowe koło
- 21:53 Dinoland
- 21:56 Przygody kaczki
- 21:58 Połączony świat
- 22:01 Drużyna lalek na ratunek
- 22:04 Małe, ale pracowite
- 22:06 Hubbi się tym zajmie
- 22:09 Drużyna lalek na ratunek
- 22:13 Rodzina bobrów
- 22:16 Safari
- 22:18 Morskie przygody
- 22:21 Świat elfów
- 22:24 Zwierzęta
- 22:27 Hiphopowy kaktus
- 22:29 Drużyna lalek
- 22:32 Świat zabawek
- 22:36 Przygody kaczki
- 22:38 Wesołe królestwo
- 22:42 Świat zwierząt
- 22:45 Mini opowiadania
- 22:47 Świat elfów
- 22:50 Przygody w przestrzeni
- 22:53 Safari
- 22:56 Zack i Ziggy
- 22:59 Toobys
- 23:01 DuckSchool
- 23:03 Pixie 2
- 23:04 Wesoła łąka
- 23:07 Małe melodie
- 23:09 Monika i Rudi
- 23:12 Pixie 2
- 23:13 Muzeum
- 23:16 Jaki jest twój zawód ?
- 23:18 Kolorowe koło
- 23:21 Jaki jest twój zawód ?
- 23:23 Posłuchaj tego
- 23:26 Kącik naukowy
- 23:29 Toobys
- 23:31 Mimo i Bobo
- 23:33 Monika i Rudi
- 23:35 Toobys
- 23:38 Monika i Rudi
- 23:41 Fin i Fianna
- 23:44 Kolorowe koło
- 23:47 Jaki jest twój zawód ?
- 23:50 Kącik naukowy
- 23:52 Jaki jest twój zawód ?
- 23:55 Miyu i Litto
- 23:58 Sport, sport, sport
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:12 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:15 Pory roku
- 05:19 Uczymy się z ducktv
- 06:20 Ulubione bajki
- 07:22 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:24 Uczymy się z ducktv
- 10:32 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:37 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:43 Pory roku
- 16:46 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:49 Uczymy się z ducktv
- 18:50 Bajki na dobranoc
- 19:53 Słodkie sny
- 20:56 Pory roku
- 22:00 Ulubione bajki
- 23:02 Uczymy się z ducktv
- 04:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: AC Milan - Torino FC
- 06:00 La Manita
- 06:20 La Manita
- 06:40 La Manita
- 07:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 07:30 LaLiga World (1)
- 15:30 LaLiga World (1)
- 23:00 Z archiwum LaLiga
- 04:00 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 04:30 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 05:00 Paco Gento
- 05:30 Hugo Sanchez
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (11)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (12)
- 05:00 Nomads Seeking Adventure (13)
- 05:30 Nomads Seeking Adventure (14)
- 06:00 Sports Adventure 4 (1)
- 06:30 Sports Adventure 4 (2)
- 07:00 Sports Adventure 4 (3)
- 07:30 Sports Adventure 4 (4)
- 08:00 Sports Adventure 4 (5)
- 08:30 Sports Adventure 4 (6)
- 09:00 WWE Classic Gold (43)
- 10:30 WWE Classic Gold (52)
- 11:00 WWE Raw (24)
- 14:00 WWE SmackDown (39)
- 15:00 WWE SmackDown (40)
- 16:00 WWE NXT (21)
- 17:00 WWE - Main Event (21)
- 18:00 WWE Highlights (6)
- 18:30 WWE Highlights (12)
- 19:00 WWE Highlights (20)
- 19:30 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (2)
- 04:20 Remont na 5+ (2)
- 04:45 Remont na 5+ (3)
- 05:10 Remont na 5+ (4)
- 05:40 Remont na 5+ (5)
- 06:00 Remont na 5+ (6)
- 06:25 Remont na 5+ (7)
- 06:55 Remont na 5+ (8)
- 07:20 Remont na 5+ (1)
- 07:45 Remont na 5+ (2)
- 14:55 Celnicy 3 (6)
- 00:00 Magazyn filmowy
- 00:25 Poland Daily
- 00:35 Poland Daily - Weather
- 00:40 Dzisiaj
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:20 Zdaniem Kowalskiego
- 01:40 Hity w sieci
- 02:00 Przegląd prasy niemieckiej
- 02:20 Kulisy manipulacji
- 02:50 Piachem w tryby
- 03:30 Dzisiaj
- 03:55 Polityczne podsumowanie tygodnia
- 04:55 Republika wieczór
- 06:00 Magazyn filmowy
- 06:25 Smaki polski
- 06:50 Biznes Polska
- 07:00 Transmisja mszy świętej
- 08:05 Republika, wstajemy!
- 09:00 Republika rano
- 09:05 Miłosz Kłeczek - Wysokie Napięcie
- 10:00 Republika rano
- 10:05 Studio prasowe
- 11:00 Salonik polityczny
- 12:00 Polityczna kawa
- 13:00 Republika, wstajemy!
- 13:10 Ameryka, polityka i dolary. Raport z USA
- 13:40 Za siódmą górą
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 14:40 Na pomoc!
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Oko na niedzielę
- 15:30 Republika dzień
- 15:40 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:10 Republika dzień
- 16:35 Republika, wstajemy!
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Express Republiki
- 17:45 Miłosz Kłeczek. W ruchu
- 18:10 Republika dzień
- 18:40 Smaki polski
- 19:00 Dzisiaj
- 19:20 Sport w Republice
- 19:25 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Ściśle jawne
- 20:50 Wywiad z chuliganem
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Republika wieczór
- 23:30 Express Republiki
- 23:45 Express Republiki
- 00:00 Więźniarki (4)
- 01:00 Louis Theroux: zakazane Stany (3)
- 02:00 Samochód roku 2 (3)
- 02:25 Samochód roku 2 (4)
- 02:50 Garaż Guya Martina (1)
- 03:40 Jak kupić najdroższe auta świata (8)
- 04:35 Warsztat Hammonda (1)
- 05:25 Allo, allo! (8)
- 06:00 Top Gear: Ambitne porażki (7)
- 07:05 Inżynieryjne katastrofy 2 (3)
- 10:20 Top Gear: Ambitne porażki (6)
- 11:25 Samochód roku 2 (1)
- 11:55 Samochód roku 2 (2)
- 18:50 Samochód roku 2 (1)
- 19:20 Samochód roku 2 (2)
- 19:55 Jak powstaje samochód 2 (4)
- 04:25 Weterynarz z Yorkshire 11 (10)
- 06:20 Kongo z Benem Foglem (2)
- 07:05 Levison Wood: wędrówki (3)
- 18:40 Królowie pustyni: lwy z Namibii - część 2
- 19:50 Lwy i hieny
- 21:00 Wyspa makaków (3)
- 00:25 Dzika kuchnia (3)
- 00:55 Dzika kuchnia (4)
- 01:25 Dzika kuchnia (5)
- 02:00 Dzika kuchnia (7)
- 02:30 Dzika kuchnia (1)
- 03:00 Dzika kuchnia (2)
- 03:35 Dzika kuchnia (3)
- 04:05 Dzika kuchnia (4)
- 04:35 Przepis na ogród (15)
- 04:45 Przepis na ogród (16)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 ABC Designu (1)
- 06:15 ABC Designu (3)
- 06:30 ABC Designu (4)
- 06:40 ABC Designu (5)
- 06:55 Kuchnia na dziko (6)
- 07:10 Kuchnia na dziko (7)
- 07:25 Kuchnia na dziko (8)
- 07:40 Kuchnia na dziko (9)
- 07:55 Kuchnia na dziko (10)
- 08:10 Ogród bez tajemnic 5 (11)
- 08:35 Ogród bez tajemnic 5 (12)
- 09:00 Ogrody marzeń (14)
- 09:30 Ogrody marzeń (15)
- 10:05 Ogrody marzeń (16)
- 10:40 Ogrody marzeń (17)
- 11:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (13)
- 18:25 Przepis na remont 3 (1)
- 18:55 Przepis na remont 3 (2)
- 19:30 Przepis na remont 3 (3)
- 22:40 Ogrody marzeń (18)
- 23:10 Ogrody marzeń 2 (1)
- 23:50 Dzika kuchnia (1)
- 10:00 Pies na życie (8)
- 10:35 Zwierzaki z misją (8)
- 11:10 Łowcy smaków (6)
- 11:50 Przez żołądek do zdrowia (6)
- 12:25 Pytania do doktora (Ćwiczenia)
- 13:00 Zapytaj lekarza 3 (1)
- 13:35 Happy i Zen (13)
- 14:05 Happy i Zen (14)
- 14:40 Żyj jak Laila (13)
- 15:10 Żyj jak Laila (1)
- 15:40 Nocna zmiana 3 (9)
- 16:35 Nocna zmiana 3 (10)
- 17:25 Nocna zmiana 3 (11)
- 18:20 Nocna zmiana 3 (12)
- 19:10 Nocna zmiana 3 (13)
- 20:00 Dlaczego jesteśmy grubi (2)
- 21:00 Łowcy smaków (7)
- 21:35 Gotowe na start 2 (3)
- 22:20 Moje życie XXL (6)
- 23:30 Dr Miami (5)
- 00:55 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Przypadkowy telefon)
- 01:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Połamany Joe)
- 01:55 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Strzał w ciemno)
- 02:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Cukierkowe Quahog)
- 02:55 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Chłopiec z reklamy masła orzechowego)
- 03:25 Bajer z Bel-Air 3 (Tacy byliśmy)
- 03:55 Bajer z Bel-Air 3 (Ostatnia lekcja muzyki)
- 04:25 Bajer z Bel-Air 4 (Will zawsze znajdzie sposób: część pierwsza)
- 05:00 Jak poznałem waszą matkę 7 (Kod magika, część 1)
- 05:30 Jak poznałem waszą matkę 7 (Kod magika, część 2)
- 06:00 Jak poznałem waszą matkę 8 (Farhampton)
- 06:30 Jak poznałem waszą matkę 8 (Intercyza)
- 07:00 Jak poznałem waszą matkę 8 (Nianie)
- 07:30 Jak poznałem waszą matkę 8 (Kto chce zostać chrzestnym?)
- 20:00 Sknerus
- 22:15 Raj na ziemi
- 01:00 Demony wojny wg Goi
- 03:10 Zaraz pęknę
- 03:30 Sny i marzenia
- 05:25 Czy będzie wojna
- 06:00 Hania
- 07:40 Czterej pancerni i pies (Psi pazur)
- 10:00 Wojciech Cejrowski. Kura
- 10:50 Tylko do świtu
- 11:20 To nie ze mną 2 (5)
- 11:55 To nie ze mną 2 (6)
- 12:40 Komedia małżeńska
- 16:05 Motodrama
- 17:55 Dzieci i ryby
- 00:40 Żołnierz doskonały
- 02:25 Wielki szef
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:00 3-2-1 Start (1)
- 06:00 Zameldowani (13)
- 06:30 Zameldowani 2 (1)
- 07:00 Zameldowani 2 (2)
- 07:30 Zameldowani 2 (3)
- 08:00 Zameldowani 2 (4)
- 08:30 Zameldowani 2 (5)
- 09:00 Zameldowani 2 (6)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:40 Bonanza (6)
- 11:50 Bonanza (7)
- 12:50 Legendy rocka (Rod Stewart)
- 13:20 Legendy rocka (U2)
- 13:55 Legendy rocka (Queen)
- 17:25 Znachor
- 20:00 Panny i wdowy
- 23:05 Wielki szef
- 02:45 Wielka wsypa
- 10:00 Hudson i Rex 5 (8)
- 11:00 Hudson i Rex 5 (9)
- 15:25 Bogowie Egiptu
- 20:00 Królowie ulicy
- 22:10 Słaba płeć?
- 00:00 Teresa (42)
- 01:00 Teresa (43)
- 02:00 Teresa (44)
- 03:00 Teresa (45)
- 04:00 Płomienie pożądania (21)
- 05:00 Płomienie pożądania (22)
- 06:00 Sploty nienawiści (22)
- 07:00 Sploty nienawiści (23)
- 08:00 Sploty nienawiści (24)
- 09:00 Sploty nienawiści (25)
- 10:00 Sploty nienawiści (26)
- 11:00 Teresa (41)
- 12:00 Teresa (42)
- 13:00 Teresa (43)
- 14:00 Teresa (44)
- 15:00 Teresa (45)
- 16:00 Trzy siostry (245)
- 17:00 Trzy siostry (246)
- 18:00 Trzy siostry (247)
- 19:00 Trzy siostry (248)
- 20:00 Trzy siostry (249)
- 21:00 Płomienie pożądania (23)
- 22:00 Płomienie pożądania (24)
- 23:00 Okrutne miasto (65)
- 14:00 Dekoratorzy 2 (2)
- 14:25 Dekoratorzy 2 (3)
- 14:55 Mój dom za twoje pieniądze (1)
- 15:25 Mój dom za twoje pieniądze (2)
- 15:55 Premiera: Sposób na zamek (1)
- 21:00 Agora
- 00:50 Save Me (1)
- 01:50 Save Me (2)
- 02:45 Przykrywkowcy. Podwójna gra (7)
- 03:50 Przykrywkowcy. Podwójna gra (8)
- 04:55 Totalcar 2 (7)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:10 Hity AXN
- 06:35 Flash 8 (11)
- 07:30 Flash 8 (12)
- 08:25 Flash 8 (13)
- 09:20 Zagadki z przeszłości 3 (6)
- 10:20 Zagadki z przeszłości 3 (7)
- 11:20 Zaginiony świat (1)
- 12:15 Zaginiony świat (2)
- 13:10 Zaginiony świat (3)
- 14:10 Zaginiony świat (4)
- 15:05 Zaginiony świat (5)
- 16:00 Zaginiony świat (6)
- 17:00 Zagadki z przeszłości 3 (8)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 3 (11)
- 21:00 Terminator: Genisys
- 23:35 Resident Evil: Afterlife
- 01:15 Prezentuj broń! (60)
- 02:25 Prezentuj broń! (1)
- 03:25 Prezentuj broń! (2)
- 04:30 Prezentuj broń! (3)
- 05:20 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (102)
- 07:10 Winnice miłości 2 (103)
- 08:20 Profil 3 (6)
- 09:35 Profil 3 (7)
- 10:40 Profil 3 (8)
- 11:55 Profil 3 (9)
- 13:05 Profil 3 (10)
- 14:10 Zaklinacze koni (2)
- 15:10 Zaklinacze koni (3)
- 16:10 Zaklinacze koni (4)
- 17:10 Zaklinacze koni (5)
- 18:05 Zaklinacze koni (6)
- 19:05 Carter (9)
- 20:05 Carter (10-ost.)
- 21:00 Pokój, miłość i nieporozumienia
- 22:55 Sex Story
- 00:30 Igrzyska śmierci
- 03:15 Porwanie
- 08:35 Przeminęło z wiatrem
- 13:00 Samotny wilk McQuade
- 17:40 Rocky
- 20:00 Zaginione miasto Z
- 23:00 Straszny film 5
- 00:10 Zakończenie programu
- 08:15 Magia malin
- 09:35 Misjonarze - krawaciarze
- 17:25 Irlandzki numer
- 19:00 Poza czasem
- 21:00 Słodka zemsta
- 22:25 Do zobaczenia we wrześniu
- 23:55 Zakończenie programu
- 00:45 Baseline
- 02:20 Horny Housewives
- 03:30 Dezerter
- 05:05 Zakończenie programu
- 05:55 Żar zemsty
- 07:20 W kręgu zdrady
- 08:50 Na ratunek
- 10:20 Strefa Q
- 12:15 Morderca w naszym domu
- 13:45 Czyja to córka
- 15:10 Nocna jazda
- 16:35 Potężne sierotki
- 18:30 Trzy kule
- 20:00 Skok Henry'ego
- 21:45 Potępieńcy
- 23:25 Killerman
- 00:20 Łóżko
- 00:50 Anna Christie
- 02:15 30 lat i ocean między nami
- 02:40 Więzienny cezar
- 04:10 Najskromniejsze kino w dziejach
- 05:27 Zakończenie programu
- 06:00 Awaria
- 07:15 Melodia wiatru
- 08:30 Południowiec
- 10:00 Gest
- 11:25 Zmierzch nad Tokio
- 13:40 Ślub
- 13:55 Miłosne kłopoty Andy'ego Hardy'ego
- 15:25 Papużki
- 15:40 Człowiek, który się oszukiwał
- 17:00 Frieda
- 18:35 Śladami Nazarina
- 19:55 Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni
- 21:00 Taniec nocy letniej
- 23:05 Zima (drapieżne koty)
- 00:35 This Is England '86 (3)
- 01:30 Tydzień kawalerski
- 03:05 Wkraczając w pustkę
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:15 Piaskun
- 07:45 Rzeź
- 09:05 Che. Rewolucja
- 11:15 Tajna agentka
- 12:50 El camino
- 14:15 Joga dla dwojga
- 15:40 Burmistrz Mary
- 17:05 Dwóch facetów w jednym
- 18:30 Miłosne zapiski
- 20:00 Czarny motyl
- 21:30 Dynastia Tudorów 2 (1)
- 22:30 Obsesja Eve 3 (2)
- 23:15 Plan B 3 (1)
- 00:00 Na równi pochyłej
- 02:20 Lody na patyku 3
- 10:05 Moda na sukces 34 (8597)
- 10:35 Moda na sukces 34 (8598)
- 11:05 Moda na sukces 34 (8617)
- 11:30 Triumf miłości (107)
- 12:20 Klik News (33)
- 12:30 Triumf miłości (108)
- 13:20 Triumf miłości (109)
- 14:15 Everest (38)
- 14:45 Everest (39)
- 15:15 Najpiękniejsza brzydula (65)
- 16:05 Najpiękniejsza brzydula (66)
- 17:00 Mężczyźni wolą blondynki
- 01:20 Wykonać wyrok
- 03:35 Święta góra
- 05:29 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (1)
- 06:40 "Top 13" - ranking gwiazd (19)
- 07:05 Vidocówka (1)
- 07:20 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (7)
- 07:40 Bitwa o San Pietro
- 08:20 Olimpiada, część 2
- 14:10 Skąd ja Cię znam? (Robert Downey Jr.)
- 14:25 Maria Magdalena (11)
- 15:20 Maria Magdalena (12)
- 20:50 Nocny kowboj
- 23:20 Na krańcu świata
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:30 Muzyczne dzień dobry
- 09:50 Przy muzyce po Śląsku
- 10:20 Szlagroteka
- 10:55 Weekend z TVS
- 11:15 Spotkanie z balladą
- 14:20 Weekend z TVS
- 14:30 Śląska karuzela
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Szlagierowa lista
- 19:45 Koncert w TVS
- 23:35 Muzyczna chata
- 04:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Sporty walki: Thai Battle Championships 06.11.2020
- 10:50 UK Wrestling Showdown (2)
- 11:20 UK Wrestling Showdown (3)
- 11:50 UK Wrestling Showdown (4)
- 16:10 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 16:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 16:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 16:55 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 17:10 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 17:30 Sporty walki: Punch Down 3 w Poznaniu
- 00:25 Bhutan - w poszukiwaniu szczęścia
- 01:25 Kolebka wina
- 02:20 Zenit (7)
- 02:50 Zenit (8)
- 03:15 Sarah Shark (1)
- 03:40 Podróż przez historię (30)
- 08:00 Człowiek i jego łódź (2)
- 08:55 Siła natury (3)
- 09:25 Siła natury (4)
- 09:55 Arktyka - chłopiec zostaje myśliwym
- 10:45 Wspaniały świat (3)
- 11:20 Wspaniały świat (4)
- 11:50 Szkoła łapania dzikich zwierząt (3)
- 12:15 Szkoła łapania dzikich zwierząt (4)
- 12:40 Mój dziki przyjaciel (Bojownicy)
- 13:30 Pod prąd
- 14:25 Efekt technologii (2)
- 14:50 Boteti - powracająca rzeka
- 15:40 Football uliczny (Kenia)
- 16:05 Football uliczny (Kambodża)
- 16:40 Falklandy - raj dla pingwinów
- 17:30 Wyścig o życie (4)
- 18:00 Wyścig o życie (5)
- 18:30 Wyprawa na Spitsbergen
- 19:25 Nowi nomadzi Kirgistanu
- 20:20 Otoczeni przez fale
- 21:15 Azory - wieloryby i ludzie
- 00:55 Sim Racing Challenge 2022 (17)
- 01:10 Stream Nation (Dredge, część 3)
- 01:35 Stream Nation (Dredge, część 4)
- 02:05 Stream Nation (Dredge, część 5)
- 02:30 Stream Nation (Dredge, część 6)
- 02:55 Stream Nation (Cooking Simulator, część 7)
- 03:25 Stream Nation (Stray, część 6)
- 03:50 Stream Nation (Stray, część 7)
- 08:10 Stream Nation (Spacebase Startopia, część 9)
- 08:45 TVGry (435)
- 09:00 Stream Nation (Spacebase Startopia, część 10)
- 09:35 Pixel Heaven 2021
- 09:50 TVGry (436)
- 10:10 Let's Replay (Totally Accurate Battle Simulator, część 1)
- 10:20 Stream Nation (Immortals Fenyx Rising: Mity Wschodniego Królestwa, część 9)
- 10:55 Stream Nation (Immortals Fenyx Rising: Mity Wschodniego Królestwa, część 10)
- 11:35 Stream Nation (SpongeBob Squarepants: Battle For Bikini Bottom, część 6)
- 16:35 Stream Nation (Lego City: Tajny Agent, część 8)
- 17:10 Sim Racing Challenge 2022
- 17:20 Gildia Smaków
- 17:30 Board News
- 17:55 Stream Nation (Kangurek Kao, część 6)
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Polski Top Tygodnia
- 11:00 Top 30
- 14:00 Gwiazdy na talerzu
- 16:00 Kultowe przeboje
- 17:00 Rockowa 50
- 21:00 Rockowa 20
- 23:00 Rodzinne Karaoke
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 21:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 12:00 Top 16
- 13:20 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:00 1 na 1
- 21:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 10:00 Halo, Warszawo!
- 11:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Odlatowe hity
- 16:00 Hits Around the World
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 08:00 Best Hits
- 09:00 Top 150 Rock Hits of the 90's
- 23:00 Best Hits
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 100% Power Dance
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (One Republic)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Top 30 Nuta.TV
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (One Republic)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Mud
- 02:10 Lady bird
- 03:45 Film set (37)
- 04:00 English united (22)
- 04:10 English united (23)
- 04:20 3ways2 (21)
- 04:30 Figures of speech (3)
- 05:00 Art land (27)
- 05:05 Art land (28)
- 05:10 Crafty hands 2 (14)
- 05:20 Okey-dokey (14)
- 05:30 Once upon a time (14)
- 05:40 Words to grow (27)
- 05:45 Words to grow (28)
- 05:50 English playtime (8)
- 06:00 Magic science (8)
- 06:15 Yummy for mummy (12)
- 06:25 Yummy for mummy (13)
- 06:35 Kids in action (15)
- 06:40 Kids in action (16)
- 06:45 Alfred & wilfred (5)
- 07:00 Simple phrases (8)
- 07:10 Life around (10)
- 07:20 Life around (11)
- 07:30 Life around (51)
- 07:35 Jack of all trades (3)
- 07:45 Basic lexis (18)
- 07:50 Basic lexis (19)
- 07:55 Basic lexis (20)
- 08:00 Mojo morning (20)
- 08:15 All about (55)
- 08:20 All about (56)
- 08:25 All about (57)
- 08:30 Here and there (37)
- 08:40 Here and there (38)
- 08:50 Euronews. smart regions (19)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (9)
- 09:20 Let's talk (9)
- 09:35 English in focus (20)
- 09:45 English 911 2 (54)
- 09:50 English 911 2 (56)
- 09:55 English 911 2 (59)
- 10:00 Spot on the map (13)
- 10:10 Spot on the map (14)
- 10:20 Easy talk (39)
- 10:25 Worth seeing (13)
- 10:35 Worth seeing (14)
- 10:45 National parks (12)
- 10:50 National parks (15)
- 10:55 National parks (23)
- 11:00 Art land (27)
- 11:05 Art land (28)
- 11:10 Crafty hands 2 (14)
- 11:20 Okey-dokey (14)
- 11:30 Once upon a time (14)
- 11:40 Words to grow (27)
- 11:45 Words to grow (28)
- 11:50 English playtime (8)
- 12:00 Magic science (8)
- 12:15 Yummy for mummy (12)
- 12:25 Yummy for mummy (13)
- 12:35 Kids in action (15)
- 12:40 Kids in action (16)
- 12:45 Alfred & wilfred (5)
- 13:00 Mojo morning (21)
- 13:15 Easy talk (44)
- 13:20 All about (58)
- 13:25 All about (59)
- 13:30 All about (60)
- 13:35 Here and there (39)
- 13:45 Here and there (40)
- 13:55 Euronews. smart regions (20)
- 14:00 English united (25)
- 14:15 3ways2 (22)
- 14:25 Figures of speech (4)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (9)
- 15:25 English 911 2 (43)
- 15:30 English 911 2 (47)
- 15:35 English 911 2 (48)
- 15:40 Evolution (9)
- 16:00 Grammar wise (18)
- 16:25 English is the key (7)
- 16:35 English is the key (8)
- 16:45 English is the key (9)
- 17:00 Little men
- 18:25 Spot on the map (13)
- 18:35 Spot on the map (14)
- 18:45 Easy talk (39)
- 18:50 Worth seeing (13)
- 19:00 Simple phrases (8)
- 19:10 Life around (10)
- 19:20 Life around (11)
- 19:30 Life around (51)
- 19:35 Jack of all trades (3)
- 19:45 Basic lexis (18)
- 19:50 Basic lexis (19)
- 19:55 Basic lexis (20)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (9)
- 20:20 Let's talk (9)
- 20:35 English in focus (20)
- 20:45 English 911 2 (54)
- 20:50 English 911 2 (56)
- 20:55 English 911 2 (59)
- 21:00 I, tonya
- 23:00 This day in history
- 23:10 Gadget-x (9)
- 23:25 English 911 2 (43)
- 23:30 English 911 2 (47)
- 23:35 English 911 2 (48)
- 23:40 Evolution (9)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 ФронтNews
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Реальная история
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Антизомби
- 10:45 Гражданская оборона
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Все так однозначно
- 12:30 Информационные сюжеты
- 13:00 Кризисы Путинской России
- 13:20 FreeДОМ
- 14:00 ФронтNews
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Антизомби
- 17:15 Гражданская оборона
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 01:15 Великий ефір Василя Зими
- 03:00 “Студія Захід” з Антоном Борковським
- 03:45 Колаборанти
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 Reporters
- 00:30 Le journal
- 00:45 Focus
- 00:50 You Are Here
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 People And Profit
- 02:30 Le journal
- 02:45 The Observers
- 02:51 Focus
- 03:00 Le journal
- 03:15 The 51 Percent
- 03:30 Le journal
- 03:45 French Connections
- 03:51 Fashion
- 04:00 Le journal
- 04:15 Talking Europe
- 04:30 Le journal
- 04:45 Talking Europe
- 05:00 Le journal
- 05:10 Revisited
- 05:30 Le journal
- 05:40 Focus
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 The 51 Percent
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:10 Le Paris des arts
- 07:30 Le journal
- 07:40 Focus
- 07:45 Sports
- 07:51 Fashion
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 France In Focus
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 You Are Here
- 11:00 Le journal
- 11:10 Le Paris des arts
- 11:30 Le journal
- 11:40 Focus
- 11:45 The 51 Percent
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 The Observers
- 14:21 Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 The Observers
- 15:00 Le journal
- 15:15 Reporters
- 15:30 Le journal
- 15:45 France In Focus
- 16:00 Le journal
- 16:15 Focus
- 16:20 You Are Here
- 16:30 Le journal
- 16:45 French Connections
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 People And Profit
- 18:00 Le journal
- 18:15 The 51 Percent
- 18:30 Le journal
- 18:45 The Observers
- 18:51 Focus
- 19:00 Le journal
- 19:15 Talking Europe
- 19:30 Le journal
- 19:45 Talking Europe
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 People And Profit
- 21:30 Le journal
- 21:45 Focus
- 21:50 You Are Here
- 22:00 Le journal
- 22:10 Revisited
- 22:30 Le journal
- 22:40 Le Paris des arts
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 France In Focus
- 00:00 Le journal
- 00:15 Pas2quartier
- 00:22 Mode
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters plus
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 L'invité de l'économie
- 02:00 Le journal
- 02:15 The Observers
- 02:22 Vous etes ici
- 02:30 Le journal
- 02:45 A l'affiche
- 03:00 Le journal
- 03:10 Ici l'Europe
- 03:30 Le journal
- 03:40 Le Paris des arts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Outre-mer
- 04:30 Le journal
- 04:45 A l'affiche
- 05:00 Le journal
- 05:15 Pas2quartier
- 05:21 Mode
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Vous etes ici
- 09:21 Mode
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 A l'affiche
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Légendes urbaines
- 12:00 Le journal
- 12:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 Mode
- 15:21 Vous etes ici
- 15:30 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters France 24
- 16:30 Le journal
- 16:40 Le Paris des arts
- 17:00 Le journal
- 17:15 Outre-mer
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:45 Actuelles
- 19:00 Le journal
- 19:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 19:30 Le journal
- 19:45 L'invité de l'économie
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Vous etes ici
- 21:20 Sports dimanche
- 21:21 Mode
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:12 Billet retour
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:12 Sports dimanche
- 23:22 The Observers
- 23:30 Le journal
- 23:42 Le Paris des arts
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Słowo o Ewangelii
- 10:10 Tedë jo
- 10:25 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:28 Pogoda
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:00 Droga
- 18:30 Panorama
- 18:47 Panorama sport
- 18:52 Pogoda
- 18:53 Czytanie przed spaniem
- 19:00 Cały ten sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Barka
- 10:21 Pogoda
- 10:25 Twórcze horyzonty
- 10:51 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju ("Talerzyk" - Raz Dwa Trzy)
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Języczek u wagi (Stopnie pokrewieństwa)
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Przyroda - wędka - przygoda (Szczupaki z Biebrzy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas (Znacznie powyżej średniej)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:30 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 17:39 Arka
- 18:00 Magazyn sportowy
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Europa z bliska
- 19:03 Stacja innowacja (127)
- 19:18 Polacy światu (Erazm Bogoria-Skotnicki)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (Znacznie powyżej średniej)
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:01 Wielkopolska każdego dnia (18 sierpnia)
- 10:04 Poza miastem - Europejska wieś
- 10:20 Szlakiem Kolberga (Krzesimir Dębski)
- 10:46 Podróże po Wielkopolsce
- 11:00 Wiek to tylko liczba
- 11:23 Wielkopolska każdego dnia (18 sierpnia)
- 11:28 Prognoza pogody
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:35 Prognoza pogody
- 11:36 Z życia Kościoła
- 11:53 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (18 sierpnia)
- 14:45 Wielkopolski informator ekologiczny
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:39 Teleskop kulturalny
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Snooker: Międzynarodowe Mistrzostwa Snookera Pol.And Open - Lwówek 2024 - finał
- 21:31 Prognoza pogody
- 21:34 Teleskop
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Wielkopolska każdego dnia (18 sierpnia)
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:05 Tym żyje wieś
- 10:15 Astronarium
- 10:40 Przystanek Kultura
- 11:00 Piosenka u Ciebie
- 11:20 Kuchnia polskich Żydów
- 11:45 Przegląd ukraiński
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Siostrzane Kościoły
- 14:50 Panorama litewska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tydzień białoruski
- 17:25 U źródeł wiary
- 17:50 Warto tam być
- 17:55 Słownik polsko@polski
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Żyjący Kościół
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Nie taki internet straszny
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Ligowskich w Matczynie)
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Bezbłędnie (Husky)
- 18:00 Jedz na zdrowie (Nadciśnienie a dieta)
- 18:15 RoberTeka
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Sport
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:10 Winda regionu (Lubawa Hullo Sala Zabaw)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Informacje kulturalne
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Blachnicki. Życie i światło
- 11:00 Nie tylko Gustlik
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Przechodzimy do historii (Z miłości do kawalerii)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Polacy w kosmosie (Układ Słoneczny)
- 17:25 Prosto z lasu (15/24)
- 17:40 Pokochaj Grudziądz
- 18:00 Zakochaj się w Polsce (Ostrów Lednicki)
- 18:23 Razem dla regionu (Młyn Wiedzy)
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:46 Pogoda
- 18:50 Z miłości do zwierząt
- 19:05 Całkiem niezła historia (Nieoczekiwana zmiana miejsc)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 19:45 Całkiem niezła historia
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 10:00 Sport
- 10:10 Przegląd tygodnia
- 10:35 Pamiętajcie o ogrodach
- 10:47 Całkiem niezła historia
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Twój punkt widzenia
- 11:53 Obalamy mity medyczne
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Prognoza pogody
- 14:36 Spotkania w świecie ciszy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 Muzealne opowieści
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Psia służba
- 17:23 Leśny kalejdoskop
- 17:36 Nad Odrą
- 18:23 Siewcy słowa
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:51 Ichtis
- 19:06 Piosenka u Ciebie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:30 Informacje lubuskie - podsumowanie dnia
- 21:45 Sport weekend
- 21:56 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Z miłości do zwierząt
- 14:53 Języczek u wagi (Nazwiska)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 O papierze, który zyskał miano wiecznotrwałego
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tajemniczy świat zwierząt (24)
- 17:07 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii ("Nadzieja umiera ostatnia")
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:47 Krzemieniec Juliusza Słowackiego
- 21:31 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:46 Magazyn sportowy
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:31 Aktualności - flesz
- 16:35 Pogoda
- 16:36 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 4)
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moda na język polski (Gwara warszawska)
- 17:22 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 5)
- 17:34 Z życia regionu (33. Rajd Rzeszowski)
- 17:59 Koncerty Telewizji Rzeszów (Jednego Serca Jednego Ducha 2024)
- 21:31 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:01 Prosto z lasu
- 10:15 Teraz wieś
- 10:41 Agro-Fakty
- 10:54 Poznaj region (Perła Żeliszowa)
- 11:00 Nad Odrą
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Szlachetne zdrowie
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce (Zbiornik Jeziorsko)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Szlakiem drewnianych kościołów (Oborniki)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ostatnie takie trio
- 17:44 Wschód
- 21:31 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Agro-Fakty
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Koło się kręci (Sprawca nieznany...)
- 14:42 Odkrywamy Małopolskę
- 14:45 Kronika dnia (18)
- 14:57 Pogoda (18)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Kronika dnia (18)
- 16:42 Pogoda (18)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (18)
- 17:02 Raport pogodowy (18)
- 17:05 Działo się w Krakowie
- 17:07 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Cukier)
- 17:33 Sceny z Wajdy. Kamera Wajdy
- 18:24 Felieton
- 18:30 Kronika (18)
- 18:51 Bliżej polityki
- 19:05 Pogoda (18)
- 19:08 Raport pogodowy (18)
- 19:11 Kiepura sercem w Małopolsce
- 19:21 Piosenka dla Jana Kiepury
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:30 Program lokalny
- 21:32 Kronika (18)
- 21:52 Pogoda (18)
- 21:54 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Agrokurier
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Ginące zawody
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:40 Minutka ze słowem
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nad Odrą
- 17:50 Agrokurier
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Kurier opolski
- 18:45 Pogoda
- 18:50 Sport opolski
- 19:10 7 dni opolskie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Minutka ze słowem
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Pogoda w regionie
- 11:01 Świętokrzyskie Espresso
- 11:31 Nasz Kościół
- 11:51 Siewcy słowa
- 11:57 Pogoda w regionie
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje
- 14:36 Pogoda w regionie
- 14:37 Zmiana biegu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Astronarium
- 17:25 Prosto z lasu
- 17:38 Świętokrzyskie Espresso
- 18:08 Odkryj regiony
- 18:29 Informacje
- 18:50 Pogoda w regionie
- 18:51 Na tropach historii
- 19:03 Sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Informacje
- 21:51 Pogoda w regionie
- 21:52 Szlakiem drewnianych kaplic
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Portret z pamięci (Tadeusz Robak)
- 15:00 Dożynki Wojewódzkie Łódzkie 2024
- 16:31 Misja OGRÓD
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ale to już było: Reportaż (5)
- 17:14 Historie z pasją
- 17:26 Portret z pamięci (Barbara Dembińska)
- 17:56 Skarby Łodzi (18)
- 18:04 Depozyt wiary
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:49 Sport
- 18:55 Pogoda
- 18:59 LOFT
- 19:19 Skarby Łodzi (25)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:49 Pogoda
- 21:53 Skarby Łodzi (4)
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Niezwykły tabun)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (100 lat astrofizyki)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Ida Haendel. Wiem, skąd jestem
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ciepło z głębi kniei)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Bonifratrzy z Cieszyna)
- 07:10 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 07:35 Sielskie życie (3/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Lato na ROD'os
- 10:00 Program lokalny
- 12:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Trzcinica, część 2)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zemsta)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Trzcina, ryby i grzyby
- 17:30 Credo
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:05 Credo
- 19:10 Na końcu świata
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Przepis dnia (1)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:00 Słowo życia ((Mt 19, 13-15) Jezus błogosławi dzieci)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Nowa Ewangelizacja (Droga, część 11 - Deszcz będzie dla Was błogosławieństwem)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Inż. Stefan Bryła)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Święty na każdy dzień (17 sierpnia wspomnienie św. Jacka, prezbitera)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:20 Muzyczne chwile
- 02:30 Manna z Nieba (Chleb Życia)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Bogusław Szul-Skjöldkrona)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Polski punkt widzenia
- 04:40 Odpowiedzialni za Kościół (Pierwszy Kongres Różańcowy Diecezji Ełckiej)
- 05:05 Szlak Miłosierdzia
- 06:00 Jestem mamą (Zostać harcerzem)
- 06:15 Mocni w wierze (Droga donikąd?)
- 06:40 Muzyczne chwile
- 06:50 Regał (Ksiądz Redaktor)
- 07:15 Podobni do ewangelicznego siewcy
- 07:45 Ocalić od zapomnienia (Aleksandra Milanowska)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (18 sierpnia 1944)
- 08:00 Słowo życia ((J 6, 51-58) Chleb żywy, który zstąpił z nieba)
- 08:05 Polski punkt widzenia
- 08:25 Święty na każdy dzień (18 sierpnia wspomnienie bł. Sancji Szymkowiak, zakonnicy)
- 08:30 Communio sanctorum
- 09:00 Prymas Stefan Wyszyński (3)
- 09:10 Spotkanie z Magdą Buczek
- 09:15 Manna z Nieba (Chleb Życia)
- 09:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Koncert życzeń
- 16:50 Wypaczone sumienia
- 17:30 Sól ziemi (Cenniejsze niż złoto)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Jan Romocki "Bonawentura")
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Krótka historia zbawienia - Bóg spotyka się z człowiekiem (Tajemnica Wcielenia)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Retrospekcja (Naród - wspólnota historyczna i etyczna)
- 21:45 Stan bezpieczeństwa państwa (Zwiększenie liczebności Wojska Polskiego)
- 21:55 Święty na każdy dzień (18 sierpnia wspomnienie bł. Sancji Szymkowiak, zakonnicy)
- 01:25 Hesher
- 03:20 Uśmiechnij się 3 (1)
- 03:30 Miłosny trójkąt (20)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (17)
- 06:00 Yattaman (Wyspa Robinsona)
- 06:30 Yattaman (Wyprawa na biegun)
- 06:55 Yattaman (Detektyw)
- 07:25 Yattaman (Wyspa diabła)
- 07:50 Prawo do narodzin (126)
- 08:20 Uśmiechnij się 3 (6)
- 08:25 Prawo do narodzin (127)
- 08:50 Uśmiechnij się 3 (2)
- 08:55 Prawo do narodzin (128)
- 09:25 Uśmiechnij się 3 (4)
- 09:30 Prawo do narodzin (129)
- 10:00 Yattaman (Wyścig)
- 10:25 Yattaman (Dobry bandyta)
- 10:55 Gigi (Super strzał)
- 11:25 Gigi (Wielkie wyzwanie)
- 11:50 Stolik dla trojga (15)
- 12:50 Corleone (1)
- 13:55 Corleone (2)
- 14:50 Uśmiechnij się (20)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Letnie wino
- 22:45 Uśmiechnij się (8)
- 22:55 Uśmiechnij się (6)
- 23:05 Uśmiechnij się (4)
- 23:15 Uśmiechnij się 3 (2)
- 23:20 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Kupiec wenecki
- 01:00 Tajski bokser
- 02:35 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_1)
- 02:55 Mroczne historie magazynowe (4)
- 04:35 Coś śmiesznego (Kabaret Ani Mru-Mru)
- 05:00 Na osi (502)
- 05:40 Uśmiechnij się (12)
- 05:45 Świat z powietrza (1)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Niedźwiedziopies)
- 07:05 Simba lwi Król (24)
- 07:30 Plastelinkowy angielski (21)
- 07:45 Plastelinkowy angielski (22)
- 08:00 Władca zwierząt (14)
- 08:55 Władca zwierząt (15)
- 09:55 Uśmiechnij się (5)
- 14:15 Mała doboszka (5)
- 15:10 Mała doboszka (6)
- 16:10 Mała doboszka (7)
- 17:05 Mała doboszka (8)
- 20:00 Ucieczka (Richard)
- 20:55 Ucieczka (Kasia)
- 21:50 Malibu - atak rekinów
- 23:35 Na osi (502)
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 01:50 Sukovitá duše
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Ignis Brunensis 2010
- 03:55 Veselá prasátka
- 04:20 Tlačenka poprvé v životě
- 04:50 Spolu na hranici (Skleněné pohraničí)
- 05:15 Etiketa (Oslovování)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Jeden tón je tvůj
- 06:35 Muži nestárnou
- 08:15 Chalupáři (9)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (13)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kdo probudí Pindruše ...?
- 14:05 Perníkářka a Větrný mládenec
- 14:40 Žalobnická pohádka
- 15:15 Rebelové
- 18:10 Chalupáři (10)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent (2)
- 21:40 Archiv
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (4)
- 01:00 Piráti: Skutečný příběh
- 01:55 Holubinky a ryzce
- 02:20 Jarošov nad Nežárkou
- 02:45 Slavíčci podruhé
- 03:25 Historie.cs
- 10:50 Neznámý Alain Delon
- 11:45 Válka se Zemí
- 14:05 Křížové cesty (Setkání)
- 14:35 Alžběta II. zblízka
- 15:20 Pozoruhodné dějiny Francie (1)
- 16:20 Oscar
- 17:40 Vztahy a pouta v přírodě
- 18:35 Krásné drsné Irsko
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 3: 10 Vlak do Yumy
- 22:05 Také andělé jedí fazole
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:33 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Archiv ČT24 (Lipno je naše moře)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zkraje
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:09 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:15 Newsroom ČT24 - Podcasty
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 04:55 Cyklistika ČR 2024 (MTB Cup Ostrava)
- 05:15 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 05:35 Dačického 12
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Svět motorů
- 07:40 BBV po 25 letech
- 07:50 Panorama
- 04:00 Mikulov
- 04:20 Závan východního větru
- 04:45 Divadlo žije!
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (6)
- 21:10 Člověk proti zkáze
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a vrabec)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari II (3)
- 06:40 Pošťák Pat a oslava
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Pohádky noci
- 12:30 Tlapková patrola
- 12:55 Tlapková patrola
- 13:20 U6 - Úžasný svět techniky
- 13:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:10 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:35 Šmoulové
- 14:55 Fazolčina kavárna II
- 15:20 Kamarádi z koše
- 15:30 Dynotrax Turbo
- 15:55 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:20 Tlapková patrola
- 16:40 Tlapková patrola
- 17:05 Ovečka Shaun II
- 17:15 Pan Tau (13)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak za sebou zabouchl dveře)
- 18:55 Zafari II (4)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (18)
- 19:40 B.O.T. a příšerky
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Dobrodružství v podzemí)
- 19:57 Przerwa w transmisji 19:57-06:00