Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:35 U Pana Boga za miedzą
- 02:45 Za horyzontem
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:40 Rok w ogrodzie extra
- 13:00 Sekretne życie kotów 2 (6)
- 14:00 Złoty chłopak (233)
- 14:55 Jaka to melodia? (5195)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (799)
- 16:05 Dziedzictwo (326)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5335)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (187)
- 21:10 07 zgłoś się (Morderca działa nocą)
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (59)
- 01:00 Pasażerka
- 02:15 Słowacja - zabici kochankowie
- 03:20 Rodzinka.pl (Zabawa w chowanego)
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (3011)
- 12:30 Koło fortuny (1636)
- 13:15 Akacjowa 38 (409)
- 14:05 Va banque (749)
- 14:35 Na sygnale (Jedno życzenie)
- 15:05 M jak miłość (1805)
- 16:00 Koło fortuny (1637)
- 16:35 Familiada (2873)
- 17:15 Miłość i nadzieja (14)
- 18:10 Va banque (750)
- 18:45 Akacjowa 38 (434)
- 19:35 Barwy szczęścia (3011)
- 20:10 Mój przyjaciel szpieg
- 21:55 Na sygnale (Cios w serce)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (60)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Na wszelki WYPADEK! (Użądlenia owadów)
- 08:25 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (3)
- 08:50 W Polskę jedziemy (Półwysep Helski)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:49 Ludzie z Mazowsza
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:12 Podróże z historią (Bursztynowym szlakiem)
- 17:45 Moja historia
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:10 Łączy nas wieś mazowiecka
- 19:33 Z wieszaka historii (Był sobie but...)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:15 Glass
- 03:05 Zjedz Alaskę (1)
- 03:35 Nasz nowy dom (249)
- 04:40 Disco Gramy (6281)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 10:30 Dlaczego ja? (Palące zauroczenie)
- 11:30 Gliniarze (K.O.)
- 12:35 Gliniarze (Przemoc)
- 13:35 Trudne sprawy (Mamusia)
- 14:40 Dlaczego ja? (Więzień)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:20 Pogoda
- 16:25 Interwencja (5471)
- 16:35 Gliniarze (Córka marnotrawna)
- 17:35 Sekrety rodziny (Powidoki)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (821)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Faceci w czerni 3
- 14:00 Gliniarze (Pułapka)
- 15:00 Na ratunek 112 (Głód)
- 15:30 Na ratunek 112 (Upokorzony)
- 23:05 Operacja Overlord
- 00:00 Miasto śmierci
- 02:15 Dzielnica strachu 6 (Księżniczki)
- 03:20 Zobacz to!: Menu na miarę (3)
- 12:00 Nie igraj z aniołem (3)
- 13:00 Zaklinaczka duchów (8)
- 20:00 Terminator: Genisys
- 08:05 Smerfy (Koniczynkowe smerfy/Drzemka dla urody)
- 08:45 Smerfy (Najdroższa mumia)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Sekretny przepis babci)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Kukurydziany labirynt)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Halloweenowe przyjęcie)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Idealny portret)
- 09:55 Bing 4 (Książki)
- 10:05 Bing 4 (Skakanka)
- 10:10 Bing 4 (Amonit)
- 10:30 Baranek Shaun (19)
- 10:35 Baranek Shaun (24)
- 10:37 Baranek Shaun (Pranie)
- 10:40 Baranek Shaun (Kłopoty z traktorem)
- 10:50 Baranek Shaun (Wykrywacz metalu)
- 10:55 Milo (Malarz pokojowy Milo)
- 11:05 Milo (Archeolog Milo)
- 11:30 Blue (Wagonikowa przejażdżka)
- 11:40 Blue (Taxi)
- 11:45 Blue (Plaża)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Obóz przygody: Tyrolka/Obóz przygody: Wędrówka w kanionie)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Najważniejsze jest życie)
- 23:00 Samson
- 00:50 Walker: Strażnik Teksasu (17)
- 01:45 Walker: Strażnik Teksasu (18)
- 02:45 Walker: Strażnik Teksasu 2 (1)
- 03:40 Rekrut 6 (1)
- 04:35 Rysa (8)
- 05:20 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki (7)
- 07:00 Rekrut 5 (20)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (11)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (12)
- 09:55 Rekrut 5 (20)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (13)
- 11:45 Agenci NCIS 17 (14)
- 12:40 Rekrut 5 (21)
- 13:40 Agenci NCIS: Hawaje (21)
- 16:20 Walker: Strażnik Teksasu (18)
- 17:15 MacGyver (1)
- 18:10 MacGyver (2)
- 19:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (1)
- 00:00 Dzika Francja (1)
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 5 (3)
- 01:55 W okowach mrozu 6 (19)
- 02:45 Malownicze trasy kolejowe 5 (3)
- 03:30 Serengeti 2 (1)
- 04:20 W okowach mrozu 6 (12)
- 05:05 Dzika Francja (1)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 4 (2)
- 06:30 W okowach mrozu 6 (20)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 5 (4)
- 08:30 Serengeti 2 (2)
- 09:40 W okowach mrozu 6 (13)
- 12:40 Serengeti 2 (2)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 5 (4)
- 14:45 W okowach mrozu 6 (20)
- 15:50 Życie na pustkowiu 7 (11)
- 18:45 Serengeti 3 (1)
- 19:55 Starożytne mocarstwa (6)
- 20:55 Życie na pustkowiu (1)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (14)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 3 (4)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj, dziadku)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 00:45 Ghostforce (Meta & Lik / Ciastpłomień)
- 01:10 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 01:35 Taffy 2 (Podróż do wnętrza misia)
- 01:45 Taffy 2 (Kret)
- 01:50 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 02:00 Taffy 2 (Brelok)
- 02:05 Taffy 2 (Szop za okup)
- 02:10 Płazowyż 2 (21)
- 02:35 Płazowyż 2 (22)
- 02:55 Płazowyż 2 (Polcia na gigancie/Karawana zwana pożądaniem)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig Pokamora)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig królewski)
- 04:00 Dronersi 2 (Wyścig rycerza Aqua)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Kradzież włosów z nosa)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Przesilenie)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 05:45 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 05:50 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Optigami)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Emobańkor)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (Na wolności)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (Rodzinny obiad/ Zwycięzcy)
- 07:55 Potworna robota (Tuszowanie faktów)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Połykacz serc)
- 22:45 Taffy 2 (Mucha)
- 22:50 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 23:00 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 23:15 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 23:20 Taffy 2 (Majętna magia)
- 23:30 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 23:35 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 00:50 Gorzka siedemnastka
- 02:35 Minuta po śmierci
- 04:05 To, co ukryte
- 05:35 Zakończenie programu
- 06:00 Droga pod wiatr
- 07:30 Kochankowie z Księżyca
- 09:00 Trzy kule
- 10:30 Cesarz
- 12:05 Pan Pip
- 14:00 Spisek
- 16:00 Agora
- 18:05 Maudie
- 20:00 Maria Antonina
- 22:00 Pewny kandydat
- 23:50 She's a Criminal
- 00:10 Tajemnice Brokenwood 4 (1)
- 02:10 Lewis (1)
- 02:55 Harry Wild (8)
- 03:50 Milczący świadek 21 (7)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 8 (8)
- 05:30 Obiady piątkowe 5 (3)
- 06:00 Śmierć pod palmami 5 (5)
- 07:05 Ojciec Brown 9 (5)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 23 (1)
- 09:50 Lewis (1)
- 12:05 Śmierć pod palmami 5 (5)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 23 (1)
- 15:00 Lewis (1)
- 16:00 Lewis (2)
- 17:00 Ojciec Brown 9 (6)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 23 (2)
- 19:55 Śmierć pod palmami 5 (6)
- 22:50 Sanditon 3 (1)
- 23:55 Profesor T (5)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 11:05 Celnicy (1)
- 11:35 Celnicy (2)
- 20:00 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 21:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 21:55 Rekin Mutant
- 00:05 Magia nagości 7 (2)
- 01:15 Magia nagości. Norwegia (5)
- 02:00 I love kabaret (2)
- 03:00 I love kabaret (7)
- 04:00 I love kabaret (3)
- 04:55 I love kabaret (6)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (4)
- 06:00 Gadżet show (2)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:50 Poranny rogal (60)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 07:40 Poranny rogal (57)
- 14:25 M.A.S.H. (Zapach muzyki)
- 15:00 M.A.S.H. (Patent nr 4077)
- 15:35 M.A.S.H. (Herbata i empatia)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (10)
- 23:00 Magia nagości. Hiszpania (8)
- 00:00 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 00:50 Na osi (1093)
- 01:15 Dzika kuchnia (7)
- 01:50 Dzika kuchnia (1)
- 02:25 Dzika kuchnia (2)
- 02:55 Dzika kuchnia (3)
- 03:25 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Na osi (1093)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (3)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 14:00 Giganty na drogach (9)
- 15:00 Giganty na drogach (10)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (3)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (4)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 04:00 Australijscy poszukiwacze złota (5)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 18:00 Celnicy 3 (2)
- 19:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 04:20 Wielkie projekty 13 (5)
- 05:10 Sarah Beeny: nowe życie na wsi 2 (3)
- 06:00 Bake off: zawodowcy 6 (3)
- 07:05 Głodni sukcesu (3)
- 12:35 Głodni sukcesu (3)
- 13:40 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (3)
- 14:45 Bake off: zawodowcy 6 (3)
- 15:50 Mistrzowie ceramiki 6 (1)
- 18:50 Głodni sukcesu (3)
- 19:55 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (3)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Najpyszniejsza tarta / Pod presją)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nie ma jak w domu / Królewskie wspomnienie)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Burzowe popołudnie Alicji / Wyprawa do Lasu Tulibulw)
- 01:30 Spidey i superkumple (Wolność na gigancie / Katastrofalny dinozaur Zielonego Goblina)
- 01:55 Spidey i superkumple (Spidey sprząta!/ O, nie! Pomidory!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Czysta moc / Doc Ock i Muzoboty)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (HALT, Tygrysie!/ Musisz być Kitten Me!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Kooky Paleontolog!/ To mój dżem!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Dino Safari)
- 04:00 Eureka! (Siła Pepper / Motylaki)
- 04:30 Eureka! (Porażka/ Kanion)
- 05:00 Eureka! (Kichający Maciek / Nowa skała)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Nieuczęszczany szlak / Vardavar!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Urodziny Goofy'ego... w kosmosie!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Daisy i zagubiony sen/ Wielkie zdjęcie Daisy)
- 07:00 Blue 3 (124)
- 07:10 Blue 3 (125)
- 07:20 Blue 3 (126)
- 07:30 Blue 3 (127)
- 07:40 Blue 3 (128)
- 07:50 Blue 3 (Ziemia)
- 12:00 Pupstruction (Przygody w Bulldozing / Safe and Hound)
- 12:30 Blue 3 (Historie)
- 12:40 Blue 3 (Pacynki)
- 12:50 Blue 3 (Ćwiczenia)
- 13:00 Blue 3 (Piasko-ptak)
- 13:10 Blue 3 (142)
- 13:20 Blue 3 (143)
- 13:30 Straż Ekipa (Niezłe bagno/ Sztuka przyjaźni)
- 14:00 Spidey i superkumple (50)
- 14:30 Lwia Straż (13)
- 15:00 Lwia Straż (14)
- 15:30 Superkoty (Fajerwerkowa obawa/ Serowe drzewa)
- 16:00 Pupstruction (Śmierdzący dom/ Dylemat wywrotki)
- 16:30 Pupstruction (Brygada cukierników / Remiza na kółkach)
- 17:00 Blue 3 (124)
- 17:10 Blue 3 (125)
- 17:20 Blue 3 (126)
- 17:30 Blue 3 (127)
- 17:40 Blue 3 (128)
- 17:50 Blue 3 (Ziemia)
- 00:10 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 00:35 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj, dziadku)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (Space Chcikens In Space S1)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (25)
- 02:35 Duch i nas dwóch (7)
- 03:00 Duch i nas dwóch (8)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (35)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (36)
- 04:50 Duch i nas dwóch (16)
- 05:15 Duch i nas dwóch (17)
- 05:35 Robale ziomale (Dzieło sztuki / Opiekunka)
- 06:00 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 06:05 Taffy 2 (Zagubieni w dżungli)
- 06:10 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 06:25 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 06:35 Taffy 2 (Pamiątka)
- 06:40 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 06:55 Płazowyż (Dzieci zarodnika/Anna roku)
- 07:25 Płazowyż (Znowu razem)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Ostatni dzień lata, część 2)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Prezent dla przyjaciela/ Trauma)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Proszę o ciszę!/ Zemsta Chipa)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Czipokalipsa)
- 12:20 Taffy (Pies na piątkę)
- 12:30 Taffy (Rywal)
- 12:35 Taffy (Wysokie loty)
- 12:50 Taffy (Lustrzany dom)
- 12:55 Taffy (Trening zbieracza)
- 13:05 Taffy (Powrót Chudego)
- 13:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Biały kot)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Felix)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Rodzinne wakacje/Smalec Murphy'ego)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Sekretne życie Kici)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Magiczna kulka)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 17:45 Molly i Duch 2 (Polowanie na Słowozmorka/ Co jeden Darryl, to nie dwóch)
- 18:15 Molly i Duch 2 (Sztuka wiary w siebie/ Niezapomniany napój)
- 18:45 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 18:55 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 19:00 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 19:15 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 19:25 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 19:30 Taffy 2 (Walka o medal)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe 2 (Wojna golfowa)
- 00:05 Blue 2 (21)
- 00:15 Blue 2 (22)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (13)
- 00:40 Kolorklocki (4)
- 00:45 Blue 2 (14)
- 00:55 Piotruś Królik (11)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (39)
- 01:20 Psi Oddział (10)
- 01:35 Blue 2 (1)
- 01:40 Blue 2 (2)
- 01:50 Blue 2 (3)
- 02:00 Blue (49)
- 02:05 Tosia i Tymek (69)
- 02:20 Blue 2 (24)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 02:40 Kręciołki (80)
- 02:50 Teletubisie (44)
- 03:05 Blue (29)
- 03:10 Blue (30)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (27)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (12)
- 03:45 Tosia i Tymek (1)
- 03:55 Tosia i Tymek (2)
- 04:10 Blue (13)
- 04:15 Blue (14)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (46)
- 04:35 Blue 2 (5)
- 04:45 Blue (50)
- 04:50 Blue (23)
- 05:00 Superpyra (13)
- 05:05 Superpyra (14)
- 05:15 Kolorklocki (2)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (16)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (19)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 05:50 W Papierowej Krainie (34)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (13)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (43)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (41)
- 06:50 Superpyra (51)
- 07:00 Blue 2 (10)
- 07:05 Blue (44)
- 07:15 Blue (10)
- 07:25 Blue (11)
- 07:35 Blue (12)
- 07:40 Blue (23)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (8)
- 08:05 Matklocki 2 (26)
- 08:15 Blue (30)
- 08:20 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 08:30 Blue 2 (10)
- 08:40 Psi Oddział (2)
- 08:55 Tosia i Tymek (13)
- 09:10 Piotruś Królik (16)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (13)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (10)
- 09:50 Kręciołki (52)
- 10:00 Teletubisie (60)
- 10:15 Blue 2 (20)
- 10:25 Yakka Dee 5 (5)
- 10:30 Yakka Dee 5 (6)
- 10:40 Blue 2 (22)
- 10:50 Matklocki 2 (21)
- 10:55 Matklocki (28)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (34)
- 11:15 W Papierowej Krainie (34)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (17)
- 11:50 Superpyra (31)
- 12:00 Blue 2 (15)
- 12:10 Blue (22)
- 12:15 Blue (25)
- 12:25 Blue (2)
- 12:35 Blue 2 (15)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (10)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (19)
- 13:05 Blue 2 (40)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (33)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (39)
- 13:40 Psi Oddział (10)
- 13:55 Blue 2 (1)
- 14:05 Blue 2 (2)
- 14:15 Blue 2 (3)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (5)
- 14:35 Blue 2 (29)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (34)
- 15:15 W Papierowej Krainie (35)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (19)
- 15:50 Blue (23)
- 16:00 Blue (26)
- 16:10 Blue (27)
- 16:20 Matklocki (19)
- 16:25 Blue 2 (19)
- 16:35 Kolorklocki (7)
- 16:40 Kolorklocki (8)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (14)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (20)
- 17:10 Blue 2 (41)
- 17:15 Piotruś Królik (12)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (40)
- 17:45 Psi Oddział (11)
- 18:00 Blue 2 (4)
- 18:10 Blue 2 (5)
- 18:15 Blue 2 (6)
- 18:25 Tosia i Tymek (5)
- 18:40 Blue 2 (30)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (6)
- 19:00 Kręciołki (82)
- 19:15 Teletubisie (46)
- 19:30 Blue (27)
- 19:40 Blue (28)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (28)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (13)
- 20:20 Tosia i Tymek (3)
- 20:30 Tosia i Tymek (4)
- 20:45 Blue 2 (25)
- 20:55 Blue 2 (26)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (47)
- 21:15 Blue 2 (7)
- 21:25 Blue 2 (8)
- 21:35 Superpyra (15)
- 21:40 Superpyra (16)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (20)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (21)
- 22:10 Kolorklocki (4)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 22:30 W Papierowej Krainie (36)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (34)
- 22:55 W Papierowej Krainie (35)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (19)
- 23:35 Matklocki (19)
- 23:40 Blue 2 (14)
- 23:50 Blue (23)
- 23:55 Blue 2 (28)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 02:15 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 02:25 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 03:45 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 04:00 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 04:25 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 05:00 Bernard 2 (54)
- 05:05 Bernard 2 (55)
- 05:10 Bernard 2 (57)
- 05:15 Bernard 2 (59)
- 05:20 Bernard 2 (60)
- 05:25 Bernard 2 (61)
- 05:30 Bernard 2 (62)
- 05:35 Bernard 2 (63)
- 05:40 Bernard 2 (65)
- 05:45 Bernard 2 (67)
- 05:50 Bernard 2 (68)
- 06:00 Bernard 2 (69)
- 06:05 Bernard 2 (70)
- 06:10 Bernard 2 (72)
- 06:15 Bernard 2 (74)
- 06:20 Bernard 2 (75)
- 06:25 Bernard 2 (76)
- 06:30 Bernard 2 (77)
- 06:35 Bernard 2 (78)
- 06:40 Bernard 2 (80)
- 06:45 Bernard 2 (82)
- 06:50 Bernard 2 (83)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard 2 (84)
- 11:05 Bernard 2 (85)
- 11:10 Bernard 2 (87)
- 11:15 Bernard 2 (89)
- 11:20 Bernard 2 (90)
- 11:25 Bernard 2 (91)
- 11:30 Bernard 2 (92)
- 11:35 Bernard 2 (93)
- 11:40 Bernard 2 (95)
- 11:45 Bernard 2 (97)
- 11:50 Bernard 2 (98)
- 11:55 Bernard 2 (99)
- 12:00 Bernard 2 (100)
- 12:05 Bernard 2 (101)
- 12:10 Bernard 2 (103)
- 12:15 Bernard 3 (105)
- 12:20 Bernard 3 (106)
- 12:30 Bernard 3 (107)
- 12:35 Bernard 3 (109)
- 12:40 Bernard 3 (111)
- 12:45 Bernard 3 (112)
- 12:50 Bernard 3 (114)
- 13:00 Bernard 3 (115)
- 13:05 Bernard 3 (117)
- 13:10 Bernard 3 (119)
- 13:15 Bernard 3 (120)
- 13:20 Bernard 3 (122)
- 13:30 Bernard 3 (123)
- 13:35 Bernard 3 (125)
- 13:40 Bernard 3 (127)
- 13:45 Bernard 3 (128)
- 13:50 Bernard 3 (130)
- 14:00 Power Players (3)
- 14:25 Power Players (4)
- 14:40 Power Players (5)
- 15:00 Power Players (6)
- 15:25 Power Players (7)
- 15:40 Power Players (8)
- 16:00 Power Players (9)
- 16:20 Power Players (10)
- 16:40 Power Players (11)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (12)
- 20:25 Power Players (13)
- 20:40 Power Players (14)
- 21:00 Power Players (15)
- 21:25 Power Players (16)
- 21:35 Power Players (17)
- 22:00 Power Players (18)
- 22:20 Power Players (19)
- 22:35 Power Players (20)
- 23:00 Bernard 3 (131)
- 23:05 Bernard 3 (132)
- 23:10 Bernard 3 (134)
- 23:15 Bernard 3 (136)
- 23:20 Bernard 3 (137)
- 23:25 Bernard 3 (138)
- 23:30 Bernard 3 (139)
- 23:35 Bernard 3 (140)
- 23:40 Bernard 3 (142)
- 23:45 Bernard 3 (144)
- 23:50 Bernard 3 (145)
- 00:00 Świat elfów
- 00:03 Kolorowa magia
- 00:05 Wakacje
- 00:07 Świat elfów
- 00:10 Opowieści warzywne
- 00:13 Zwierzęta
- 00:15 Świat podwodny
- 00:17 Teraz się bawimy
- 00:19 Opowieści warzywne
- 00:22 Kolorowe koło
- 00:25 Opowieści warzywne
- 00:27 Sunville
- 00:30 Wstawaj!
- 00:32 Jaki jest twój zawód ?
- 00:35 Świat podwodny
- 00:38 Kolorowe koło
- 00:40 Wakacje
- 00:42 Jaki jest twój zawód ?
- 00:45 Towarzysze zabawy
- 00:49 Kolorowe koło
- 00:51 Towarzysze zabawy
- 00:54 Świat podwodny
- 00:57 Towarzysze zabawy
- 01:00 Opowieści warzywne
- 01:02 Świat podwodny
- 01:05 Safari
- 01:07 Morskie przygody
- 01:10 Indie
- 01:14 Zwierzęta
- 01:16 Świat podwodny
- 01:19 Zwierzęta
- 01:22 Świat elfów
- 01:26 Sport, sport, sport
- 01:30 Świat podwodny
- 01:35 Puffy i Tubby
- 01:38 Miejskie życie
- 01:40 Przygody w przestrzeni
- 01:43 Mini opowiadania
- 01:45 Towarzysze zabawy
- 01:49 Morskie przygody
- 01:52 Puffy i Tubby
- 01:55 Jak podróżujemy
- 01:58 Galaktyczni turyści
- 02:00 Indie
- 02:05 Muzeum
- 02:07 Oli - cykle natury
- 02:10 Grupy
- 02:13 Muzeum
- 02:15 Sunville
- 02:18 Kolorowe koło
- 02:20 Sunville
- 02:23 Kącik naukowy
- 02:25 Urocze miejsca
- 02:27 Panni i Fanni
- 02:30 Przygody w przestrzeni
- 02:33 Safari
- 02:35 Miejskie życie
- 02:38 Kolorowe koło
- 02:40 Muzeum
- 02:43 Kącik naukowy
- 02:45 Grupy
- 02:47 Opowieści warzywne
- 02:50 Kolorowa magia
- 02:53 Kolorowa magia
- 02:56 Posłuchaj tego
- 02:59 Puffy i Tubby
- 03:03 Kącik naukowy
- 03:06 Opowieści warzywne
- 03:08 Urocze miejsca
- 03:11 Świat zwierząt
- 03:13 Posłuchaj tego
- 03:15 Urocze miejsca
- 03:19 Ding Dang Dong
- 03:22 Świat zwierząt
- 03:24 Taniec
- 03:27 Mini opowiadania
- 03:30 Ding Dang Dong
- 03:33 Jak podróżujemy
- 03:36 Opowieści warzywne
- 03:38 Świat zwierząt
- 03:41 Taniec
- 03:43 Sport, sport, sport
- 03:46 Jaki jest twój zawód ?
- 03:49 Mini opowiadania
- 03:51 Ding Dang Dong
- 03:54 Przygody w przestrzeni
- 03:59 Ding Dang Dong
- 04:02 Opowieści warzywne
- 04:05 Świat elfów
- 04:08 Urocze miejsca
- 04:11 Sunville
- 04:14 Wakacje
- 04:17 Świat podwodny
- 04:20 Wakacje
- 04:23 Świat podwodny
- 04:25 Towarzysze zabawy
- 04:28 Kolorowe koło
- 04:31 Opowieści warzywne
- 04:34 Sunville
- 04:37 Kolorowe koło
- 04:40 Teraz się bawimy
- 04:42 Towarzysze zabawy
- 04:45 Opowieści warzywne
- 04:47 Kolorowe koło
- 04:50 Teraz się bawimy
- 04:53 Kolorowe koło
- 04:56 Wakacje
- 04:59 Wakacje
- 05:02 Opowieści warzywne
- 05:04 Wakacje
- 05:06 Kolorowe koło
- 05:09 Opowieści warzywne
- 05:11 Kolorowe koło
- 05:14 Posłuchaj tego
- 05:17 Kolorowa magia
- 05:20 Jaki jest twój zawód ?
- 05:23 Miyu i Litto
- 05:25 Kącik naukowy
- 05:27 Kolorowe koło
- 05:30 Urocze miejsca
- 05:33 Miyu i Litto
- 05:36 Posłuchaj tego
- 05:39 Miyu i Litto
- 05:42 Jaki jest twój zawód ?
- 05:45 Posłuchaj tego
- 05:47 Miyu i Litto
- 05:50 Safari
- 05:52 Kącik naukowy
- 05:55 Kolorowa magia
- 05:58 Muzeum
- 06:01 Kolorowe koło
- 06:04 Jaki jest twój zawód ?
- 06:07 Posłuchaj tego
- 06:10 Kolorowe koło
- 06:13 Jaki jest twój zawód ?
- 06:16 Wesołe królestwo
- 06:19 Restauracja
- 06:22 Drużyna lalek
- 06:25 Hubbi się tym zajmie
- 06:28 Dotty i Kitty
- 06:32 Świat zabawek
- 06:35 Opowieści warzywne
- 06:37 Safari
- 06:40 Miejskie życie
- 06:42 Morskie przygody
- 06:45 Świat elfów
- 06:48 Sunville
- 06:50 Świat Mimo
- 06:53 Połączony świat
- 06:56 Toby McFly
- 06:59 Kaczka i Puszek
- 07:01 Risto Gusto
- 07:04 Sunville
- 07:07 Indie
- 07:11 Rodzina bobrów
- 07:14 Urocze miejsca
- 07:16 Pojazdy
- 07:20 Zabawa w chowanego
- 07:22 DuckSchool
- 07:25 Albert tłumaczy
- 07:28 Hubbi się tym zajmie
- 07:30 Historie Henryka
- 07:32 Margo i Felix
- 07:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:38 Ding Dang Dong
- 07:41 Teraz się bawimy
- 07:43 Ding Dang Dong
- 07:47 Taniec
- 07:49 Ding Dang Dong
- 07:52 Risto Gusto
- 07:56 Świat Mimo
- 07:59 Przygody kaczki
- 08:01 Raul
- 08:04 Hubbi i jego koledzy
- 08:06 Urocze miejsca
- 08:09 Taniec
- 08:12 Sport, sport, sport
- 08:14 Rodzina bobrów
- 08:17 Urocze miejsca
- 08:22 Fin i Fianna
- 08:25 Zabawa w chowanego
- 08:28 Słodki dom
- 08:29 Zabawa w chowanego
- 08:32 Monika i Rudi 2
- 08:35 Afryka
- 08:38 Słodki dom
- 08:39 Margo i Felix
- 08:42 Grupy
- 08:45 Muzeum
- 08:48 Urocze miejsca
- 08:50 Kącik naukowy
- 08:55 Monika i Rudi
- 08:58 Uczymy się
- 09:01 Małe melodie
- 09:03 Dotty i Kitty
- 09:06 Małe melodie
- 09:09 Puffy i Tubby
- 09:13 Grupy
- 09:15 Jaki jest twój zawód ?
- 09:18 Muzeum
- 09:21 Grupy
- 09:24 Monika i Rudi
- 09:27 Tempo Giusto
- 09:29 Pixie 2
- 09:30 Tempo Giusto
- 09:32 Margo i Felix
- 09:35 Mimo i Bobo
- 09:38 Lola i Liczby
- 09:41 Co rośnie na drzewie?
- 09:42 Albert tłumaczy
- 09:45 Mimo i Bobo
- 09:47 Zack i Ziggy
- 09:50 Co rośnie na drzewie?
- 09:52 Słodki dom
- 09:53 Toobys
- 09:55 Co rośnie na drzewie?
- 09:56 Hubbi i jego koledzy
- 09:59 Sippi Sappi
- 10:01 Albert tłumaczy
- 10:05 Pixie 2
- 10:06 DuckSchool
- 10:08 Dotty i Kitty
- 10:12 Historie Henryka
- 10:14 Dźwięki wokół nas
- 10:16 Kolorowa Klara
- 10:18 Historie Henryka
- 10:20 Pixie 2
- 10:21 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:24 Toobys
- 10:27 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:30 Lola i Liczby
- 10:33 Hiphopowy kaktus
- 10:35 Fin i Fianna
- 10:38 Dotty i Kitty
- 10:42 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:45 Elfy przyrody
- 10:46 Toby McFly
- 10:49 Elfy przyrody
- 10:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:52 Toby McFly
- 10:55 Wesołe królestwo
- 10:58 Brygada ogniowa
- 11:01 Cubie
- 11:03 Historie Henryka
- 11:05 Tempo Giusto
- 11:07 Mały Didy
- 11:09 Risto Gusto
- 11:12 Restauracja
- 11:15 Elfy przyrody
- 11:17 Zabawa w chowanego
- 11:20 Mały Didy
- 11:22 Świat Mimo
- 11:25 Brygada ogniowa
- 11:27 Sippi Sappi
- 11:31 Wesołe królestwo
- 11:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:36 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:39 Restauracja
- 11:43 Risto Gusto
- 11:45 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:47 Drużyna lalek
- 11:50 Zastęp strażaków
- 11:52 Drużyna lalek na ratunek
- 11:56 Toby McFly
- 11:59 Raul
- 12:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:04 Toby McFly
- 12:07 Zastęp strażaków
- 12:10 Sippi Sappi
- 12:12 Brygada ogniowa
- 12:14 Drużyna lalek
- 12:18 Dinoland
- 12:20 Zoo
- 12:23 Raul
- 12:26 Hubbi i jego koledzy
- 12:28 Fin i Fianna
- 12:31 Świat Mimo
- 12:34 Sztuka Leona
- 12:37 Mimo & Bobo PLUS
- 12:41 Zoo
- 12:43 Mimo i Bobo
- 12:47 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:52 Mimo & Bobo PLUS
- 12:56 Świat zabawek
- 12:58 Połączony świat
- 13:01 Toby McFly
- 13:05 Drużyna lalek
- 13:07 Mały Didy
- 13:11 Drużyna lalek
- 13:14 Świat zabawek
- 13:17 Małe, ale pracowite
- 13:20 Zoo
- 13:23 Świat Mimo
- 13:25 Risto Gusto
- 13:28 Wesoła łąka
- 13:31 Zoo
- 13:34 Monika i Rudi
- 13:37 Przygody kaczki
- 13:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:41 Elfy przyrody
- 13:43 Wesołe królestwo
- 13:46 Pixie 2
- 13:47 Kolorowa Klara
- 13:49 Albert tłumaczy
- 13:53 Albert tłumaczy
- 13:55 DuckSchool
- 13:57 Monika i Rudi 2
- 14:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:03 Fin i Fianna
- 14:07 Monika i Rudi 2
- 14:10 Słodki dom
- 14:11 Pixie 2
- 14:12 Mimo i Bobo
- 14:14 DuckSchool
- 14:16 Dinoland
- 14:19 Co rośnie na drzewie?
- 14:20 Małe melodie
- 14:22 Monika i Rudi
- 14:25 Albert tłumaczy
- 14:29 Elfy przyrody
- 14:31 Zack i Ziggy
- 14:34 Uczymy się
- 14:37 Afryka
- 14:39 Elfy przyrody
- 14:40 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:42 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:45 DuckSchool
- 14:48 Zabawa w chowanego
- 14:50 Sippi Sappi
- 14:53 Mimo & Bobo PLUS
- 14:57 Mimo & Bobo PLUS
- 15:01 Raul
- 15:04 Wstawaj!
- 15:06 Lola i Liczby
- 15:08 Hop-hop
- 15:10 Elfy przyrody
- 15:12 Wstawaj!
- 15:14 Hop-hop
- 15:16 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:19 Wstawaj!
- 15:21 Elfy przyrody
- 15:22 Wstawaj!
- 15:24 Afryka
- 15:26 Margo i Felix
- 15:29 Mały Didy
- 15:31 Świat Mimo
- 15:34 Mimo i Bobo
- 15:37 Raul
- 15:40 Dźwięki wokół nas
- 15:42 Przygody kaczki
- 15:44 Kolorowa Klara
- 15:46 Przygody kaczki
- 15:48 Lola i Liczby
- 15:50 Zack i Ziggy
- 15:53 Świat Mimo
- 15:56 Mały Didy
- 15:58 Fin i Fianna
- 16:01 Zabawa w chowanego
- 16:03 Brygada ogniowa
- 16:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:08 Uczymy się
- 16:11 Afryka
- 16:13 DuckSchool
- 16:15 Brygada ogniowa
- 16:17 Raul
- 16:20 Mimo i Bobo
- 16:22 Hop-hop
- 16:25 Mimo i Bobo
- 16:28 Toobys
- 16:30 Drużyna lalek
- 16:33 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:35 Drużyna lalek
- 16:37 Afryka
- 16:39 Cubie
- 16:42 Zack i Ziggy
- 16:45 Dźwięki wokół nas
- 16:47 Mimo & Bobo PLUS
- 16:51 Sippi Sappi
- 16:53 Tempo Giusto
- 16:55 Mały Didy
- 16:58 Hop-hop
- 17:00 Raul
- 17:03 Zack i Ziggy
- 17:06 Zabawa w chowanego
- 17:09 Mimo i Bobo
- 17:12 Hop-hop
- 17:14 Afryka
- 17:17 Raul
- 17:20 Lola i Liczby
- 17:22 Raul
- 17:24 Sippi Sappi
- 17:27 Afryka
- 17:29 Lola i Liczby
- 17:32 Mimo i Bobo
- 17:34 Afryka
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:39 Zabawa w chowanego
- 17:42 Mimo i Bobo
- 17:45 Toobys
- 17:47 Albert tłumaczy
- 17:50 Zabawa w chowanego
- 17:52 Wesoła łąka
- 17:55 Mimo i Bobo
- 17:58 Przygody kaczki
- 18:00 Monika i Rudi
- 18:03 Pixie 2
- 18:04 Co rośnie na drzewie?
- 18:05 Kształcików
- 18:06 Lola i Liczby
- 18:08 Kolorowa Klara
- 18:10 Toobys
- 18:13 Co rośnie na drzewie?
- 18:14 Słodki dom
- 18:15 Sippi Sappi
- 18:18 Kolorowa Klara
- 18:20 Dotty i Kitty
- 18:23 ABC - duckBC
- 18:26 Lola i Liczby
- 18:29 Monika i Rudi
- 18:32 Wesoła łąka
- 18:35 Lola i Liczby
- 18:37 Toobys
- 18:40 Kształcików
- 18:41 Toobys
- 18:44 Dźwięki wokół nas
- 18:47 DuckSchool
- 18:50 Drużyna lalek
- 18:52 Monika i Rudi
- 18:54 Toobys
- 18:57 Margo i Felix
- 19:00 Historie Henryka
- 19:02 Fin i Fianna
- 19:05 Dinoland
- 19:07 Hiphopowy kaktus
- 19:10 Zoo
- 19:13 Dotty i Kitty
- 19:16 Kaczka i Puszek
- 19:18 Dinoland
- 19:20 Elfy przyrody
- 19:22 Mimo i Bobo
- 19:24 Monika i Rudi
- 19:27 Cubie
- 19:30 Toby McFly
- 19:34 Mały Didy
- 19:36 Dotty i Kitty
- 19:38 Zack i Ziggy
- 19:41 Elfy przyrody
- 19:43 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:46 Cubie
- 19:49 Restauracja
- 19:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:54 Sippi Sappi
- 19:56 Brygada ogniowa
- 19:59 Uczymy się
- 20:03 Hop-hop
- 20:05 Małe, ale pracowite
- 20:08 Dźwięki wokół nas
- 20:10 Lola i Liczby
- 20:12 Formy są twoje
- 20:14 Drużyna lalek
- 20:18 Przygody kaczki
- 20:20 Zabawa w chowanego
- 20:23 Historie Henryka
- 20:25 Drużyna lalek na ratunek
- 20:27 Hiphopowy kaktus
- 20:31 Margo i Felix
- 20:34 Zoo
- 20:37 Zoo
- 20:40 Hubbi i jego koledzy
- 20:43 Afryka
- 20:46 Drużyna lalek na ratunek
- 20:48 Zabawa w chowanego
- 20:50 Zoo
- 20:53 Mimo i Bobo
- 20:56 ABC - duckBC
- 20:59 Margo i Felix
- 21:02 Mimo i Bobo
- 21:05 Raul
- 21:07 Restauracja
- 21:10 Wakacje
- 21:13 Kolorowe koło
- 21:16 Wakacje
- 21:18 Opowieści warzywne
- 21:20 Kolorowe koło
- 21:23 Opowieści warzywne
- 21:25 Świat Mimo
- 21:28 Co rośnie na drzewie?
- 21:29 Toobys
- 21:32 Mimo i Bobo
- 21:34 Hiphopowy kaktus
- 21:36 Afryka
- 21:39 Kolorowe koło
- 21:42 Wakacje
- 21:45 Wakacje
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Wakacje
- 21:53 Wakacje
- 21:56 Dinoland
- 21:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:00 Raul
- 22:03 Brygada ogniowa
- 22:05 Hiphopowy kaktus
- 22:08 Dinozaur Milo
- 22:12 Hiphopowy kaktus
- 22:15 Teraz się bawimy
- 22:18 Towarzysze zabawy
- 22:21 Indie
- 22:25 Przygody w przestrzeni
- 22:28 Zoo
- 22:30 Połączony świat
- 22:33 Drużyna lalek na ratunek
- 22:36 Przygody kaczki
- 22:38 Dinozaur Milo
- 22:42 Świat podwodny
- 22:47 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:50 Indie
- 22:53 Towarzysze zabawy
- 22:57 Monika i Rudi
- 23:00 Pixie 2
- 23:01 Uczymy się
- 23:03 Dotty i Kitty
- 23:06 DuckSchool
- 23:08 Kształcików
- 23:09 Toobys
- 23:11 Mimo i Bobo
- 23:14 Dotty i Kitty
- 23:17 Urocze miejsca
- 23:20 Posłuchaj tego
- 23:23 Puffy i Tubby
- 23:27 Panni i Fanni
- 23:30 Co rośnie na drzewie?
- 23:31 DuckSchool
- 23:33 Mimo i Bobo
- 23:36 Uczymy się
- 23:39 Mimo i Bobo
- 23:41 Uczymy się
- 23:44 Urocze miejsca
- 23:47 Grupy
- 23:49 Posłuchaj tego
- 23:54 Kolorowe koło
- 23:57 Jaki jest twój zawód ?
- 00:02 Pory roku
- 01:08 Ulubione bajki
- 02:12 Uczymy się z ducktv
- 03:12 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:17 Pory roku
- 05:18 Uczymy się z ducktv
- 06:21 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:24 Uczymy się z ducktv
- 10:27 Pory roku
- 11:30 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:38 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:42 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:50 Bajki na dobranoc
- 19:52 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:57 Ulubione bajki
- 22:58 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:25 LaLiga World (2)
- 07:00 Serie A (1)
- 16:55 La Manita
- 17:20 LaLiga World (2)
- 21:00 LaLiga (1)
- 22:00 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 22:30 Full Impact Serie A (1)
- 23:00 LaLiga World (2)
- 23:35 La Manita
- 12:00 LaLiga World (2)
- 12:40 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 13:20 Jorge Valdano
- 18:00 Serie A (1)
- 19:00 LaLiga (1)
- 10:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 10:30 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 11:00 Eleven Top Goals
- 20:00 Eleven Top Goals
- 21:00 LaLiga World (2)
- 21:30 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 04:00 Serie A (1)
- 05:00 LaLiga (1)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 14:30 LaLiga World (2)
- 15:00 Eleven Top Goals
- 22:00 Hugo Sanchez
- 22:30 Luis Suarez
- 23:00 Eleven Top Goals
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (11)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (12)
- 01:00 Summer X Games (6)
- 02:00 Facing Waves (10)
- 02:30 Facing Waves (11)
- 03:00 Nitro World Games: All Access (3)
- 03:30 Nitro World Games: All Access (4)
- 04:00 Voss Extreme Sports Week (1)
- 04:30 Voss Extreme Sports Week (2)
- 05:00 Fighting Fit (6)
- 06:00 Sports Adventure 4 (12)
- 06:30 Sports Adventure 4 (13)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (7)
- 10:00 Action Sports World (3)
- 11:00 Pro Bull Riders 2 (8)
- 12:00 Sports Adventure 4 (12)
- 12:30 Sports Adventure 4 (13)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (9)
- 14:00 Fighting Fit (1)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (3)
- 16:00 WWE - Main Event (21)
- 17:00 WWE SmackDown (41)
- 18:00 WWE SmackDown (42)
- 19:00 WWE Highlights (8)
- 22:00 Rumble & Hum (All's Well...)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (9)
- 01:00 Tabu i skandale: Ja i mój penis
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 03:00 Remont na 5+ (8)
- 03:25 Remont na 5+ (1)
- 03:55 Remont na 5+ (2)
- 04:20 Remont na 5+ (3)
- 04:45 Remont na 5+ (4)
- 05:10 Remont na 5+ (5)
- 05:35 Remont na 5+ (6)
- 06:00 3-2-1 Start (2)
- 06:55 Trucker Club (187)
- 07:25 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:50 Celnicy (8)
- 09:20 Celnicy 2 (1)
- 09:50 Celnicy 2 (3)
- 10:20 Celnicy 2 (4)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 14:25 Remont na 5+ (8)
- 14:50 Remont na 5+ (1)
- 15:10 Remont na 5+ (2)
- 15:35 Remont na 5+ (3)
- 16:00 Celnicy 2 (5)
- 16:30 Celnicy 2 (6)
- 17:00 Celnicy 2 (7)
- 17:30 Celnicy 2 (8)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Dzisiaj (Gość)
- 01:50 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:20 Dzisiaj
- 03:40 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:10 Najsłabsze ogniwo 2 (7)
- 01:10 Louis Theroux: zakazane Stany (3)
- 02:20 Cuda inżynierii 6 (10)
- 03:15 Top Gear 17 (6)
- 04:05 Top Gear 32 (4)
- 05:10 Jak powstaje samochód 2 (5)
- 06:00 Samochód roku 2 (3)
- 06:30 Samochód roku 2 (4)
- 06:55 Najsłabsze ogniwo 2 (8)
- 07:50 Top Gear w Patagonii (2)
- 10:05 Top Gear 18 (1)
- 11:10 Top Gear 11 (5)
- 12:20 Samochód roku 2 (3)
- 12:50 Samochód roku 2 (4)
- 13:20 Top Gear 32 (4)
- 14:30 Miliony w lombardzie 2 (2)
- 15:30 Najsłabsze ogniwo 2 (8)
- 16:20 Top Gear w Patagonii (2)
- 17:35 Top Gear 18 (1)
- 18:35 Miliony w lombardzie 2 (2)
- 19:35 Top Gear 32 (5)
- 20:50 Top Gear 9 (3)
- 00:40 Dzika kuchnia (4)
- 01:10 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:50 Dzika kuchnia (2)
- 03:20 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:55 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 Remont na 5+ (1)
- 06:25 Remont na 5+ (2)
- 06:50 Remont na 5+ (3)
- 07:15 Remont na 5+ (4)
- 07:35 Remont na 5+ (5)
- 07:55 Dzika kuchnia (6)
- 08:25 Dzika kuchnia (7)
- 08:55 Dzika kuchnia (8)
- 09:30 Dzika kuchnia (9)
- 10:00 Przepis na remont (12)
- 10:30 Przepis na remont (13)
- 11:00 Przepis na remont (14)
- 11:30 Przepis na remont (15)
- 15:00 Przepis na remont (16)
- 15:30 Przepis na remont (17)
- 16:05 Przepis na remont (18)
- 16:35 Przepis na remont (19)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (15)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Chleb)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Rehabilitacja onkologiczna)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Krwiodawstwo w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby tarczycy)
- 06:35 Zapytaj lekarza (2)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Zwyrodnienie plamki żółtej)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Cukrzyca)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (8)
- 11:15 Poród co minutę (6)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (12)
- 14:40 Zapytaj lekarza (2)
- 15:15 Pies na życie (12)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (2)
- 18:20 Happy i Zen (8)
- 19:00 Metoda Osmina (5)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (3)
- 20:55 Żyj jak Laila (6)
- 21:35 Chwile traumy (3)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 23:00 Monika i seks (13)
- 23:30 Monika i seks (14)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Taki sobie list)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Nowe przygody starego Toma)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Uciekaj Chris, uciekaj!)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Droga do Indii)
- 02:00 Bajer z Bel-Air 4 (Randka z gwiazdą)
- 02:30 Bajer z Bel-Air 4 (Podwójna randka)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 4 (Najlepszy sprzedawca)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Artykuł)
- 22:00 40 dni i 40 nocy
- 00:30 Dama kameliowa
- 02:45 Panny i wdowy
- 05:40 Cisza
- 06:00 W rytmie wolności (7)
- 06:50 W rytmie wolności (8)
- 07:50 Złoty interes (Hodowla alpak)
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 4 (6)
- 09:45 Kabaretowy rejs (142)
- 10:40 Kabaretowy rejs (139)
- 11:30 Dyrektorzy (Bokser)
- 13:25 Konopielka
- 15:25 Co lubią tygrysy
- 23:40 Show
- 00:45 Za murami śmierci
- 02:25 Śmierć jeździ konno
- 04:40 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 05:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 06:00 Zameldowani (8)
- 06:30 Zameldowani (9)
- 07:00 Zameldowani (10)
- 07:25 Zameldowani (11)
- 07:55 Zameldowani (12)
- 08:25 Zameldowani (13)
- 08:55 Zameldowani 2 (1)
- 09:25 Zameldowani 2 (2)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 10:25 Bonanza (25)
- 11:25 Bonanza (26)
- 20:00 Gangsterzy i filantropi
- 21:50 Wściekła pięść
- 00:50 Słaba płeć?
- 02:55 Ziarno prawdy
- 05:05 Miasta rytm (3)
- 06:00 Kabaretowe hity (3)
- 06:40 Na kłopoty... Bednarski (Znak węża)
- 07:50 Na kłopoty... Bednarski (Ostatnie lato)
- 08:55 Kojak 2 (13)
- 16:00 Kojak 2 (14)
- 17:00 Kojak 2 (15)
- 18:05 Komisarz Rex 7 (Zabójczy dowód)
- 19:05 Hudson i Rex 5 (8)
- 20:00 Uliczny wojownik
- 22:05 Gorączka
- 00:00 Trzy siostry (251)
- 01:00 Diamentowe imperium (11)
- 02:00 Teresa (47)
- 03:00 Okrutne miasto (71)
- 04:00 Przypieczętowany los (123)
- 05:00 Sploty nienawiści (28)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (67)
- 07:00 Trzy siostry (251)
- 08:00 Diamentowe imperium (11)
- 09:00 Teresa (47)
- 10:00 Okrutne miasto (71)
- 11:00 Przypieczętowany los (123)
- 12:00 Sploty nienawiści (28)
- 13:00 Diamentowe imperium (11)
- 14:00 Trzy siostry (251)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (67)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (68)
- 17:00 Trzy siostry (252)
- 18:00 Diamentowe imperium (12)
- 19:00 Teresa (48)
- 20:00 Okrutne miasto (72)
- 21:00 Przypieczętowany los (124)
- 22:00 Sploty nienawiści (29)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (68)
- 00:55 Pod jednym dachem z mordercą 4 (1)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (7)
- 03:00 Akta zbrodni 3 (7)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 4 (1)
- 05:00 Znaki 2 (1)
- 06:00 Prezentuj broń! (58)
- 07:05 Kafejka za rogiem 4 (7)
- 00:35 Uniwersalny żołnierz: Reaktywacja
- 02:40 Prezentuj broń! (20)
- 03:45 Prezentuj broń! (21)
- 04:45 Prezentuj broń! (22)
- 05:35 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (10)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (8)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (21)
- 09:00 Drużyna A 3 (6)
- 12:00 Drużyna A 3 (6)
- 13:00 Słoneczny patrol 9 (21)
- 18:00 Drużyna A 3 (7)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (11)
- 20:00 Medalion
- 21:55 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 01:20 Winnice miłości 2 (105)
- 02:50 Prezentuj broń! (40)
- 03:55 Prezentuj broń! (41)
- 05:05 Hity AXN
- 05:20 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Profil 4 (1)
- 07:30 Profil 4 (2)
- 08:40 Zaklinacze koni (9)
- 09:40 Zaklinacze koni (10)
- 10:40 Grand Hotel (3)
- 12:20 Winnice miłości 2 (105)
- 13:50 Profil 4 (3)
- 14:55 Profil 4 (4)
- 16:05 Zaklinacze koni (11)
- 17:05 Zaklinacze koni (12)
- 21:00 Książę i ja
- 23:20 Grand Hotel (3)
- 00:00 Nadprzyrodzony pakt 2
- 02:00 Kruk, zagadka zbrodni
- 04:15 Bonanza (Próba sił)
- 05:25 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Drapieżniki)
- 06:30 Celnicy 2 (6)
- 07:05 Celnicy 2 (7)
- 07:40 Poirot (Pierwsze, drugie... zapnij mi obuwie)
- 09:50 Poirot (Dama w woalce)
- 12:00 Zabójczy miesiąc miodowy
- 13:55 Potop
- 00:10 Zakończenie programu
- 09:25 Asterix na olimpiadzie
- 11:20 Świątynia koszykówki
- 12:55 Kanciarz
- 14:35 Delikatność
- 16:20 Niezawodny plan
- 17:55 Piaskun
- 21:00 Zmarszczki
- 22:30 Karma
- 23:55 Zakończenie programu
- 00:50 Grupa specjalna
- 02:35 Help Doc I'm Horny
- 03:40 Zawsze chciałem być gangsterem
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:50 Czyja to córka
- 08:15 Lope
- 10:05 Link do zbrodni
- 11:45 W kręgu zdrady
- 13:15 Morderca w naszym domu
- 14:45 Na ratunek
- 16:15 Kung-fu joga
- 18:00 Tygrysy ze stacji Shagou
- 20:00 Piraci z Somalii
- 21:55 Pasażer
- 23:25 1911
- 00:35 Ostatni dzień sierpnia
- 01:50 Ostatni człowiek na Ziemi
- 03:15 Zemsta zombie
- 04:15 Soldate Jeannette
- 06:00 Lassie z Malowanych Wzgórz
- 07:10 Świąteczne życzenie
- 08:35 Podążaj na Zachód
- 09:55 Odosobnienie
- 11:20 Poganiacze
- 12:50 Mogłabym być twoją babcią
- 13:10 Milcząca odwaga
- 14:30 Na brzegu
- 15:50 Życie kobiety
- 19:15 Znikające zwłoki
- 20:20 Charlie żołnierzem
- 21:00 Kto zabił pluszowego misia
- 22:30 Śmierć i rycerz
- 23:05 Karnawał dusz
- 00:30 Córka trenera
- 02:05 Julia
- 04:25 Leonardo (6)
- 05:20 Zakończenie programu
- 06:05 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 07:40 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 09:15 Opowieść o Zbawicielu
- 12:10 Wesele Jenny
- 13:45 Wampirzyce
- 15:15 Królowe ringu
- 16:50 Mój najlepszy przyjaciel
- 18:25 Irlandzki numer
- 20:00 Houdini i Doyle (7)
- 20:45 Dynastia Tudorów 2 (1)
- 21:45 Ogień zwalczaj ogniem
- 23:20 eXistenZ
- 01:50 Sklepik z horrorami
- 03:40 Delirium
- 10:00 Klik News (35)
- 10:10 Burza (107)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (108)
- 11:50 Klik News (36)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8618)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8619)
- 12:55 Klik News (34)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (63)
- 13:50 Muzyczny express (138)
- 16:10 Klik News (34)
- 16:15 Willy agent (23)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (71)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (102)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8619)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8620)
- 21:20 Zmierzch bogów
- 01:35 Wojny drapieżców
- 04:00 Alucarda
- 05:18 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (27)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (3)
- 07:00 Know Your Enemy - Japan
- 14:20 Maria Magdalena (13)
- 15:20 Maria Magdalena (14)
- 18:15 Triumf miłości (120)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (40)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8318)
- 20:40 Moda na sukces 34 (8319)
- 21:10 Maria Magdalena (21)
- 22:10 Maria Magdalena (22)
- 23:10 Przeżyliśmy wojnę
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire
- 13:35 Columbo
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Aktywny senior
- 16:35 Spotkanie z balladą
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 22:00 Napisała: Morderstwo
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Kolumbia
- 04:15 Hip Show
- 04:40 Hip Show
- 05:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Sporty walki: King of Kings Grand Prix 20.04.2024
- 07:50 Sporty walki: Superkombat Fighting Championship
- 00:20 Dzika Australia z Rayem Mearsem (4)
- 00:45 Indie - mali policjanci
- 01:40 Labirynt krokodyli
- 02:30 Zenit (13)
- 03:00 Ścieżki słów
- 03:50 Podwodne kolonie
- 04:35 Odkrywamy Chiny. Trzydzieści lat postępu (Rytm nowoczesnych Chin)
- 05:35 Budowniczowie katedr
- 06:30 Wyspy Europy (8)
- 07:00 Wspaniały świat (6)
- 07:35 Sarah Shark (5)
- 08:00 Człowiek i jego łódź (5)
- 08:55 Pieskie życie
- 09:40 Mongolia. Stepowy emirat
- 14:30 Ekologiczna panika (2)
- 14:50 Pod prąd
- 15:45 Falklandy - raj dla pingwinów
- 16:40 Żarłacz biały - zew krwi
- 17:30 Jak działa mózg (Altered Views)
- 17:55 Wyścig o życie (10)
- 18:25 Wyścig o życie (11)
- 18:50 Ruchome obrazki
- 19:45 Zubożony uran - efektowny zabójca
- 20:40 Życie u podnóża wielkiej góry
- 21:35 Zenit (10)
- 22:00 Podróż w kosmos (3)
- 22:30 Podróż w kosmos (4)
- 23:00 Zabójcza szybkość (3)
- 23:55 Dzika Australia z Rayem Mearsem (5)
- 00:10 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 2)
- 00:50 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 12)
- 01:25 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 12)
- 01:55 Brawl Stars Gametoon Arena (1. kwalifikacje, część 1)
- 02:50 Projekt Wywiad (Incuvo część 1)
- 03:10 Stream Nation (Nightingale, część 14)
- 03:35 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 12)
- 08:05 Stream Nation (Outer Wilds, część 3)
- 08:40 TVGry
- 08:55 Stream Nation (No Man's Sky, część 7)
- 09:45 Gametoon Spotlight
- 09:55 TVGry (439)
- 16:10 Stream Nation (Lego 2k Drive, część 14)
- 16:40 VR Day (4)
- 16:50 Stream Nation (House Flipper 2, część 15)
- 17:20 VR Day (7)
- 17:30 Gildia Smaków
- 17:45 Board News
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 To Był Hit!
- 17:00 55 największych przebojów lat 80.
- 23:00 Kultowe przeboje
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 20:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 1 na 1
- 20:15 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Hits Around the World
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Polish muzykę
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Norm of the north
- 01:30 English in focus (13)
- 01:40 English in focus (17)
- 01:50 English in focus (21)
- 02:00 Five feet apart
- 04:00 English united (28)
- 04:15 English united (29)
- 04:25 3ways2 (24)
- 04:35 Figures of speech (6)
- 05:00 Art land (33)
- 05:05 Art land (34)
- 05:10 Crafty hands 2 (17)
- 05:20 Okey-dokey (17)
- 05:30 Once upon a time (17)
- 05:40 Word party (3)
- 05:45 Word party (4)
- 05:50 English playtime (2)
- 06:00 Magic science (11)
- 06:15 Yummy for mummy (17)
- 06:25 Yummy for mummy (18)
- 06:35 Kids in action (21)
- 06:40 Kids in action (22)
- 06:45 Alfred & wilfred (8)
- 07:00 Simple phrases (11)
- 07:10 Life around (15)
- 07:15 Life around (16)
- 07:20 Life around (54)
- 07:25 City grammar (14)
- 07:35 Basic lexis (60)
- 07:40 Basic lexis (61)
- 07:45 Step by step 2 (19)
- 07:50 Step by step 2 (20)
- 07:55 Step by step 2 (21)
- 08:00 Film set (10)
- 08:15 Film set (11)
- 08:30 Film set (12)
- 08:40 Study choice (17)
- 08:45 Euronews. futuris (26)
- 08:50 Euronews. futuris (27)
- 08:55 Euronews. futuris (28)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (12)
- 09:20 Let's talk (12)
- 09:35 English in focus (28)
- 09:45 English 911 2 (89)
- 09:50 English 911 2 (91)
- 09:55 English 911 2 (95)
- 10:00 Perfect english (35)
- 10:05 Perfect english (36)
- 10:10 English in focus (4)
- 10:20 Let's read right (18)
- 10:25 Basic lexis (55)
- 10:35 Basic lexis (56)
- 10:45 Basic lexis (57)
- 10:55 Step by step 2 (19)
- 11:00 Art land (33)
- 11:05 Art land (34)
- 11:10 Crafty hands 2 (17)
- 11:20 Okey-dokey (17)
- 11:30 Once upon a time (17)
- 11:40 Word party (3)
- 11:45 Word party (4)
- 11:50 English playtime (2)
- 12:00 Magic science (11)
- 12:15 Yummy for mummy (17)
- 12:25 Yummy for mummy (18)
- 12:35 Kids in action (21)
- 12:40 Kids in action (22)
- 12:45 Alfred & wilfred (8)
- 13:00 Film set (43)
- 13:15 Film set (44)
- 13:30 Film set (45)
- 13:40 Easy talk (47)
- 13:45 Euronews. futuris (59)
- 13:50 Euronews. futuris (60)
- 13:55 Euronews. futuris (61)
- 14:00 English united (30)
- 14:15 3ways2 (25)
- 14:25 Figures of speech (7)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (10)
- 15:25 English 911 2 (51)
- 15:30 English 911 2 (53)
- 15:35 English 911 2 (55)
- 15:40 Evolution (10)
- 16:00 Grammar wise (21)
- 16:25 City grammar (18)
- 16:35 City grammar (19)
- 16:45 City grammar (20)
- 17:00 Norm of the north: keys to the kingdom
- 18:30 Basic lexis (55)
- 18:40 Basic lexis (56)
- 18:50 Basic lexis (57)
- 19:00 Simple phrases (11)
- 19:10 Life around (15)
- 19:15 Life around (16)
- 19:20 Life around (54)
- 19:25 City grammar (14)
- 19:35 Basic lexis (60)
- 19:40 Basic lexis (61)
- 19:45 Step by step 2 (19)
- 19:50 Step by step 2 (20)
- 19:55 Step by step 2 (21)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (12)
- 20:20 Let's talk (12)
- 20:35 English in focus (28)
- 20:45 English 911 2 (89)
- 20:50 English 911 2 (91)
- 20:55 English 911 2 (95)
- 21:00 La la land
- 23:10 This day in history
- 23:20 Gadget-x (10)
- 23:35 English 911 2 (51)
- 23:40 English 911 2 (53)
- 23:45 English 911 2 (55)
- 23:50 Evolution (10)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Ваши деньги
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Ваши деньги
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Люди доброй воли
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Последний день диктатора
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 01:15 Великий ефір Василя Зими
- 03:00 Beraber. Разом
- 03:45 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 04:00 Вердикт з Сергієм Руденком
- 06:00 Beraber. Разом
- 07:00 НОВИНИ
- 07:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Beraber. Разом
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 14:00 НОВИНИ
- 14:10 France 24
- 14:15 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 15:30 Війна і культура
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Миколою Вереснем
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Інформаційний марафон з Миколою Вереснем
- 18:00 Суботній політклуб
- 20:00 НОВИНИ
- 20:20 Реальний фронт з Тарасом Березовцем
- 21:00 ЕСПРЕСО. Док
- 21:50 Донбас Реалії
- 22:20 Війна і культура
- 22:50 ЕСПРЕСО. Док
- 23:00 ЕСПРЕСО. Док
- 23:50 Хроніки інформаційної війни
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:16 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:45 Le journal
- 02:50 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Hors champ
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 L'invité de l'économie
- 11:52 L'instant mobile
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Hors champ
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:10 Actuelles
- 17:22 L'instant mobile
- 17:30 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:50 Raport gospodarczy
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Droga
- 19:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 18:00 Polskie Parki Narodowe
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny (10)
- 19:45 Dlaczego krowa... (Żubr)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Ewa i jej goście
- 08:30 Teleskop
- 08:36 Prognoza pogody
- 08:37 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Bogdan Paprocki 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (21 sierpnia)
- 14:45 Dlaczego krowa...
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:29 Teleskop kulturalny
- 17:34 Prognoza pogody
- 17:36 Igrzyska w regionach
- 18:03 Prosto z lasu
- 18:16 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (21 sierpnia)
- 18:54 Czas na muzykę
- 19:09 Reportaż TVP Poznań
- 19:23 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:33 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Przegląd suwalski
- 08:25 Panorama litewska
- 08:35 Przegląd ukraiński
- 08:45 Festiwal Dziecięcy "Muszelki Wigier" 2024
- 09:35 Spotkania w pracowni
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Podróże z historią
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia polskich Żydów
- 17:25 Kamperem po południu
- 17:40 Polacy światu
- 17:45 Białostocka szkoła reportażu
- 18:10 Panorama łomżyńska
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Sport
- 19:10 Prognoza pogody
- 19:15 Tydzień białoruski
- 19:35 Przegląd ukraiński
- 19:45 Panorama litewska
- 19:55 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 21:58 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:20 Ogród i nie tylko
- 08:30 Małe miejscowości - wielcy ludzie
- 08:45 Łowcy pasjonatów
- 09:00 RoberTeka
- 09:15 Everyday English
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Obalamy mity medyczne
- 14:40 Bezbłędnie
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:15 Na tropach historii
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 19:30 Moda na język polski
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Kustosz)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Astronarium (Mikrofalowy ślad wielkiego wybuchu)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Przystanek slow food 4 (Dobrodziejstwa z domowej spiżarni)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Po obu stronach Wisły
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Nad Odrą
- 08:51 Magazyn reporterski
- 09:05 Leśny kalejdoskop
- 09:19 Abecadło astronomii
- 09:27 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Magazyn reporterski
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Astronarium
- 18:01 Psia służba
- 18:25 Twój punkt widzenia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Magazyn reporterski
- 19:14 Leśny kalejdoskop
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Stop! Kultura
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Podlascy luteranie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny (Pałac Kleniewskich w Kluczkowicach)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Wojownicy czasu (Góra Peruna, czyli Piast i Wiking dwa bratanki)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Na tropach historii (Dom ariański)
- 17:58 Moda na styl (Moda damska i męska do klubu fitness)
- 18:10 Naturalnie Lubelskie
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Z wieszaka historii (Podróż ma swoje prawa)
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:53 Krótka historia
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:33 Liczy się pasja
- 08:47 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Z życia regionu
- 09:30 Moda na język polski
- 09:56 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkryj regiony
- 17:15 Liczy się pasja
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Kwartet
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Dokument w TVP Rzeszów
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Okno na pogranicze (Strażacy)
- 09:28 Astronarium (Bezpieczeństwo orbitalne)
- 09:55 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 18:01 Szlachetne zdrowie
- 18:15 Prosto z lasu
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:53 Pogoda
- 18:57 Kwartet (Nowe życie starych fabryk)
- 19:26 Szlakiem drewnianych kościołów
- 19:35 Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki. Melodie sprzed lat (Anna Jantar)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Trzynaście minut w przeszłość
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Kronika (21)
- 08:16 Tematy dnia (20)
- 08:27 Pogoda (21)
- 08:30 Jedź bezpiecznie (960)
- 08:40 Z górnej półki Telewizji Kraków (Dżem "List do R.")
- 09:10 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych (Zecer)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Kronika dnia (21)
- 16:42 Pogoda (21)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (21)
- 17:02 Raport pogodowy (21)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Encyklopedia Tatrzańska (O malarstwie i malarzach Tatr)
- 17:39 Opowieści z Collegium Maius (W objęciach zaborców, cz. 1 - Przetrwanie)
- 18:03 Odkrywanie Podkarpacia (Skarby przyrody Puszczy Sandomierskiej. Pozostałości wielkiej puszczy)
- 18:15 Zdrowie dla Ciebie (Uzależnienie od alkoholu, FAS)
- 18:30 Kronika (21)
- 18:51 Tematy dnia (21)
- 19:02 Pogoda (21)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (21)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Jedź bezpiecznie (960)
- 19:25 Kwartet (Formacje przyrody)
- 19:50 Niecodziennik (Koryznówka Pana Stanisława)
- 19:54 Pogoda (21)
- 19:57 Raport pogodowy (21)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (21)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (21)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Strefa kultury
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Oblicza wiary
- 17:35 Astronarium
- 18:00 Czytanie puszczy
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Polacy na ratunek Żydom
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Zmiana biegu
- 09:22 Pogoda w regionie
- 09:24 Na tropach historii
- 09:36 Prosto z lasu
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Informator kulturalny
- 17:09 Odkryj regiony
- 17:27 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Informator kulturalny
- 19:07 Bezbłędnie
- 19:12 Dzieciaki zdolniaki
- 19:27 Astronarium
- 19:50 Informator kulturalny
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Reportaż
- 08:20 Szlakiem filmowej Łodzi
- 08:35 Aktywni seniorzy
- 08:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Zdarzyło się w kulturze
- 09:45 Pracownia reportażu
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Reportaż
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 LOFT
- 17:45 Łódzka nauka
- 18:00 W życiu jak w teatrze. W teatrze jak w życiu
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Samorządni
- 19:45 Łódź światłoczuła
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ziołowa apteka
- 09:00 Pierwsza trójka
- 09:30 Wiesz jak jest
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fest gryfne szlagry
- 17:30 Zdarzyło się
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:00 Słowo życia ((Mt 19, 23-30) Nagroda za wyrzeczenie podjęte dla Chrystusa)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Zostań żołnierzem RP (Wojska Obrony Terytorialnej)
- 00:50 Święty na każdy dzień (20 sierpnia wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Bolesław Krzywousty)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Nie zdążył przyjąć chrztu)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:25 Święty na każdy dzień (20 sierpnia wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła)
- 02:30 Każdy maluch to potrafi (Laurka)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Władysław Gawdyn)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Prosto o gospodarce
- 05:20 Jestem mamą
- 05:35 Odpowiedzialni za Kościół (Biegiem do Boga)
- 06:00 Stanisław Ledóchowski i jego twórczość
- 07:20 Muzyczne chwile
- 07:35 Zdrowie z Bożej Apteki (Wiązówka błotna)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (21 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Każdy maluch to potrafi (Laurka)
- 08:50 Słowo życia ((Mt 20, 1-16) Przypowieść o robotnikach w winnicy)
- 08:55 Centrum Ewangelizacji
- 09:20 Mateczniki Polskości (Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej)
- 09:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium św. Józefa w Poznaniu)
- 09:50 Święty na każdy dzień (21 sierpnia wspomnienie św. Piusa X, papieża)
- 10:00 Transmisja papieska: Audiencja generalna Ojca Świętego Franciszka
- 10:50 Muzyczne chwile
- 11:00 Od rycerza do żołnierza
- 11:25 Jestem mamą
- 11:40 Prosto o gospodarce
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Na zdrowie (Profilaktyka w chorobach onkologicznych)
- 16:30 Historia we fraszkach - od Mieszka po Staszka (Królowie Elekcyjni)
- 16:55 Święty na każdy dzień (21 sierpnia wspomnienie św. Piusa X, papieża)
- 17:00 Po stronie prawdy
- 17:50 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Ks. Władysław Findysz)
- 01:10 Żywa ciemność
- 03:10 Miłosny trójkąt (18)
- 03:50 Uśmiechnij się (7)
- 03:55 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (20)
- 06:00 Yattaman (Wyspa diabła)
- 06:30 Yattaman (Podwodne przygody)
- 06:55 Yattaman (Okrutna Carmen)
- 07:25 Yattaman (Nieczysta sprawa)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (78)
- 08:30 Stellina (9)
- 09:30 Moje trzy siostry (142)
- 10:25 Yattaman (1)
- 10:55 Yattaman (Nos Sfinksa)
- 11:20 Yattaman (Parasol króla)
- 11:50 Yattaman (Przygoda na biegunie)
- 12:25 Jeden plus Dziesięć (49)
- 13:00 Helena i chłopcy (14)
- 13:30 Namiętności (80)
- 14:10 Namiętności (81)
- 14:50 Uśmiechnij się (5)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (16)
- 22:10 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:20 Uśmiechnij się 3 (6)
- 22:25 Uśmiechnij się (9)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Krew odkupienia
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (31)
- 05:00 Na osi (502)
- 05:40 Świat z powietrza (1)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Ptak terrorysta)
- 07:05 Simba lwi Król (22)
- 07:35 Simba lwi Król (23)
- 10:00 Remont na 5+ (2)
- 10:25 Drakers (18)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Potwory z epoki lodowcowej)
- 11:55 Hit na lato (2)
- 12:55 Hit na lato (3)
- 13:40 Hit na lato (4)
- 22:05 Nieśmiertelny 3: Mag
- 00:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 2. část)
- 00:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:05 Igor Šebo
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Liberecký kraj)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 06:30 Na cestě po Languedocu
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (13)
- 11:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Simona Stašová
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Písničky z obrazovky
- 14:45 Neviditelní (11)
- 15:40 Neviditelní (12)
- 16:40 Magnum II (Příběh Elma Zillera)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (1)
- 21:50 Bardotová (3)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (9)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Nemesis)
- 00:20 Podoby lásky a vztahu v různých koutech planety
- 01:35 Zrezivělá krása (Čistírna sira Williama)
- 02:00 Divočina bez hranic (Bieszczadzki Park Narodowy)
- 02:35 Zašlapané projekty (Nevítaný odkaz ševcovské dynastie)
- 02:55 V zajetí železné opony (Výbuchy Vladimíra Hučína)
- 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:35 Sabotáž
- 04:00 Normální život
- 04:30 Po trstěnické stezce
- 04:55 Bylo nebylo v Londongradu (3)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 14:15 Vzestup nacistů II (3)
- 15:10 Rodopská magie (1)
- 15:40 Čína na jazyku II (8)
- 16:30 Krásy evropského pobřeží (Léto v Algarve)
- 16:35 1968: Rozdrcení Pražského jara
- 17:05 21. srpen 1968
- 17:50 Začátek konce
- 22:10 Nenapravitelný Belmondo (1)
- 23:05 Roztržitý
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:05 Branky, body, vteřiny
- 00:20 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Jítravy)
- 00:35 Jezdectví ČR 2024 (Mistrovství České republiky v drezuře Zduchovice)
- 00:55 Rally ČR 2024 (Barum Czech Rally Zlín)
- 01:20 Předkvalifikace na MS v basketbalu žen 2026 (Česko - Jižní Korea)
- 03:30 Branky, body, vteřiny
- 03:45 ME v plážovém volejbalu mužů 2024 Nizozemsko (ME Nizozemsko - finále)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Cyklotoulky
- 12:45 Cyklistika ČR 2024 (MTB Cup Ostrava)
- 13:10 XTERRA Prachatice 2024 (XTERRA Prachatice)
- 17:50 Svět motorů
- 23:05 Svět motorů
- 00:30 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 00:45 Kanadská soda X (4)
- 01:05 Dvořákova Praha 2019 – zahajovací koncert
- 02:40 Ladí neladí
- 03:35 Babylon
- 04:00 Před půlnocí
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Primabalerína v černé Ostravě
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Magický hlas rebelky
- 21:40 Televizní písničky a songy Karla Kryla
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a džin)
- 06:05 Hopsasa (Chlebová bašta)
- 06:20 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:55 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Zafari II (6)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Tyjo! To je paráda!
- 10:55 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:20 Vyber si svůj sport II
- 11:25 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:45 DVA3
- 12:00 Zákony Mila Murphyho II (20)
- 12:25 Kamarádi z koše
- 12:40 Art Ninja
- 13:05 Šmoulové
- 13:30 Bludiště
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Městečko na moři
- 14:15 Věda je zábava II
- 14:45 Čarodějky školou povinné III (1)
- 15:10 Čvacht
- 15:25 Břinčíci III
- 15:35 Kazubovi!
- 15:45 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak vyzrál na kosa)
- 18:55 Zafari II (7)
- 19:20 101 Dalmatinská (1)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 01:00 Tak jest
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:55 Tak jest
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:45 Biznes
- 00:35 Fakty po Faktach
- 01:35 Tak jest
- 02:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:30 Fakty po Faktach
- 05:35 Fakty o świecie
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Podziemne sekrety (Tesla)
- 08:00 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:45 Fakty o świecie
- 10:10 Horyzont
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:50 Tak jest
- 14:50 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Fakty o świecie
- 23:35 Polska i świat
- 00:00 Biznes wieczorem
- 00:30 Pieniądze z papieru (102)
- 01:00 Koniec dnia
- 02:00 Ważne opinie
- 02:30 Dłuższa rozmowa
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 Po godzinach: Konie (15)
- 03:45 Dobra franczyza 2 (20)
- 04:00 Po godzinach: Konie (15)
- 04:15 Kadry w pigułce (143)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (22)
- 05:30 Biznes wieczorem
- 06:30 Dłuższa rozmowa
- 06:45 Zdaniem analityków
- 07:00 Ważne opinie
- 07:30 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Motozoom (117)
- 11:30 Biznes od rana
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Motozoom (117)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Biznes to ludzie (8)
- 14:30 Kadry w pigułce (143)
- 14:45 Po godzinach: Konie (15)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Kadry w pigułce (143)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Kadry w pigułce (143)
- 21:30 Biznes wieczorem
- 22:00 Ważne opinie
- 22:30 Biznes wieczorem
- 23:00 Zdaniem analityków
- 23:15 Ważne opinie
- 23:45 Dłuższa rozmowa
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:35 U Pana Boga za miedzą
- 02:45 Za horyzontem
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:40 Rok w ogrodzie extra
- 13:00 Sekretne życie kotów 2 (6)
- 14:00 Złoty chłopak (233)
- 14:55 Jaka to melodia? (5195)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (799)
- 16:05 Dziedzictwo (326)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5335)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (187)
- 21:10 07 zgłoś się (Morderca działa nocą)
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (59)
- 01:00 Pasażerka
- 02:15 Słowacja - zabici kochankowie
- 03:20 Rodzinka.pl (Zabawa w chowanego)
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (3011)
- 12:30 Koło fortuny (1636)
- 13:15 Akacjowa 38 (409)
- 14:05 Va banque (749)
- 14:35 Na sygnale (Jedno życzenie)
- 15:05 M jak miłość (1805)
- 16:00 Koło fortuny (1637)
- 16:35 Familiada (2873)
- 17:15 Miłość i nadzieja (14)
- 18:10 Va banque (750)
- 18:45 Akacjowa 38 (434)
- 19:35 Barwy szczęścia (3011)
- 20:10 Mój przyjaciel szpieg
- 21:55 Na sygnale (Cios w serce)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (60)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Na wszelki WYPADEK! (Użądlenia owadów)
- 08:25 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (3)
- 08:50 W Polskę jedziemy (Półwysep Helski)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:49 Ludzie z Mazowsza
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:12 Podróże z historią (Bursztynowym szlakiem)
- 17:45 Moja historia
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:10 Łączy nas wieś mazowiecka
- 19:33 Z wieszaka historii (Był sobie but...)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ziołowa apteka
- 09:00 Pierwsza trójka
- 09:30 Wiesz jak jest
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fest gryfne szlagry
- 17:30 Zdarzyło się
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:50 Raport gospodarczy
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Droga
- 19:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 18:00 Polskie Parki Narodowe
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny (10)
- 19:45 Dlaczego krowa... (Żubr)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Ewa i jej goście
- 08:30 Teleskop
- 08:36 Prognoza pogody
- 08:37 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Bogdan Paprocki 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (21 sierpnia)
- 14:45 Dlaczego krowa...
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:29 Teleskop kulturalny
- 17:34 Prognoza pogody
- 17:36 Igrzyska w regionach
- 18:03 Prosto z lasu
- 18:16 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (21 sierpnia)
- 18:54 Czas na muzykę
- 19:09 Reportaż TVP Poznań
- 19:23 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:33 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Przegląd suwalski
- 08:25 Panorama litewska
- 08:35 Przegląd ukraiński
- 08:45 Festiwal Dziecięcy "Muszelki Wigier" 2024
- 09:35 Spotkania w pracowni
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Podróże z historią
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia polskich Żydów
- 17:25 Kamperem po południu
- 17:40 Polacy światu
- 17:45 Białostocka szkoła reportażu
- 18:10 Panorama łomżyńska
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Sport
- 19:10 Prognoza pogody
- 19:15 Tydzień białoruski
- 19:35 Przegląd ukraiński
- 19:45 Panorama litewska
- 19:55 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 21:58 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:20 Ogród i nie tylko
- 08:30 Małe miejscowości - wielcy ludzie
- 08:45 Łowcy pasjonatów
- 09:00 RoberTeka
- 09:15 Everyday English
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Obalamy mity medyczne
- 14:40 Bezbłędnie
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:15 Na tropach historii
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 19:30 Moda na język polski
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Kustosz)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Astronarium (Mikrofalowy ślad wielkiego wybuchu)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Przystanek slow food 4 (Dobrodziejstwa z domowej spiżarni)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Po obu stronach Wisły
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Nad Odrą
- 08:51 Magazyn reporterski
- 09:05 Leśny kalejdoskop
- 09:19 Abecadło astronomii
- 09:27 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Magazyn reporterski
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Astronarium
- 18:01 Psia służba
- 18:25 Twój punkt widzenia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Magazyn reporterski
- 19:14 Leśny kalejdoskop
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Stop! Kultura
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Podlascy luteranie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny (Pałac Kleniewskich w Kluczkowicach)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Wojownicy czasu (Góra Peruna, czyli Piast i Wiking dwa bratanki)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Na tropach historii (Dom ariański)
- 17:58 Moda na styl (Moda damska i męska do klubu fitness)
- 18:10 Naturalnie Lubelskie
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Z wieszaka historii (Podróż ma swoje prawa)
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:53 Krótka historia
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:33 Liczy się pasja
- 08:47 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Z życia regionu
- 09:30 Moda na język polski
- 09:56 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkryj regiony
- 17:15 Liczy się pasja
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Kwartet
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Dokument w TVP Rzeszów
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Okno na pogranicze (Strażacy)
- 09:28 Astronarium (Bezpieczeństwo orbitalne)
- 09:55 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 18:01 Szlachetne zdrowie
- 18:15 Prosto z lasu
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:53 Pogoda
- 18:57 Kwartet (Nowe życie starych fabryk)
- 19:26 Szlakiem drewnianych kościołów
- 19:35 Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki. Melodie sprzed lat (Anna Jantar)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Trzynaście minut w przeszłość
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Kronika (21)
- 08:16 Tematy dnia (20)
- 08:27 Pogoda (21)
- 08:30 Jedź bezpiecznie (960)
- 08:40 Z górnej półki Telewizji Kraków (Dżem "List do R.")
- 09:10 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych (Zecer)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Kronika dnia (21)
- 16:42 Pogoda (21)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (21)
- 17:02 Raport pogodowy (21)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Encyklopedia Tatrzańska (O malarstwie i malarzach Tatr)
- 17:39 Opowieści z Collegium Maius (W objęciach zaborców, cz. 1 - Przetrwanie)
- 18:03 Odkrywanie Podkarpacia (Skarby przyrody Puszczy Sandomierskiej. Pozostałości wielkiej puszczy)
- 18:15 Zdrowie dla Ciebie (Uzależnienie od alkoholu, FAS)
- 18:30 Kronika (21)
- 18:51 Tematy dnia (21)
- 19:02 Pogoda (21)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (21)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Jedź bezpiecznie (960)
- 19:25 Kwartet (Formacje przyrody)
- 19:50 Niecodziennik (Koryznówka Pana Stanisława)
- 19:54 Pogoda (21)
- 19:57 Raport pogodowy (21)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (21)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (21)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Strefa kultury
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Oblicza wiary
- 17:35 Astronarium
- 18:00 Czytanie puszczy
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Polacy na ratunek Żydom
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Zmiana biegu
- 09:22 Pogoda w regionie
- 09:24 Na tropach historii
- 09:36 Prosto z lasu
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Informator kulturalny
- 17:09 Odkryj regiony
- 17:27 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Informator kulturalny
- 19:07 Bezbłędnie
- 19:12 Dzieciaki zdolniaki
- 19:27 Astronarium
- 19:50 Informator kulturalny
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (312)
- 02:05 Dzikie pszczoły (57)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1315)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Gęsina)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 08:00 Reportaż
- 08:20 Szlakiem filmowej Łodzi
- 08:35 Aktywni seniorzy
- 08:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Zdarzyło się w kulturze
- 09:45 Pracownia reportażu
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ślepa miłość)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 11:40 Stacja innowacja (40)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie pole)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 14:30 Reportaż
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bunt materii)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 LOFT
- 17:45 Łódzka nauka
- 18:00 W życiu jak w teatrze. W teatrze jak w życiu
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Samorządni
- 19:45 Łódź światłoczuła
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2016)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (547)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Warszawa)
- 01:30 Kuba Wojewódzki (Kizo i Rezi)
- 02:35 Uwaga! (7492)
- 03:00 Szpital (271)
- 04:00 Recepta na stary dom 3 (5/14)
- 04:30 Jak to jest zrobione? (4/26)
- 05:15 Uwaga! (7492)
- 05:35 Ukryta prawda (584)
- 06:30 Doradca smaku (Frittata z warzywami)
- 06:40 Ten moment (42)
- 07:15 Kuchenne rewolucje (Ustroń, Pizza Bella)
- 12:15 Ukryta prawda (1060)
- 13:20 Ukryta prawda (1032)
- 14:20 Szpital (955)
- 15:20 Top Of The Top Sopot Festival 2024 (18/28)
- 15:30 Ukryta prawda (1061)
- 23:35 Strzelec
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:30 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Serwis informacyjny
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 09:44 News24 na start
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:10 News24 na start
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:44 News24 na start
- 11:00 Serwis informacyjny
- 11:10 News na start
- 11:30 Serwis informacyjny
- 11:44 News24 na start
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Serwis informacyjny
- 12:44 News24 na start
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 13:44 News24 dzień
- 14:00 Serwis informacyjny
- 14:10 News24 dzień
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News24 dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:10 News24 dzień
- 15:30 Serwis informacyjny
- 15:44 News24 dzień
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:10 News24 dzień
- 16:30 Serwis informacyjny
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:10 News24 dzień
- 17:32 Blisko nas
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Biznes News24
- 19:30 Serwis 24 minuty
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:30 Serwis informacyjny
- 21:00 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 BBC News
- 03:00 BBC News
- 04:00 BBC News
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 07:55 Click
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 08:55 Click
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 12:55 Click
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 14:55 Click
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 17:55 Click
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:55 Click
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 22:55 Click
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk