Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:20 Dzika kuchnia (2)
- 00:55 Dzika kuchnia (3)
- 01:25 Dzika kuchnia (4)
- 01:55 Dzika kuchnia (5)
- 02:25 Dzika kuchnia (7)
- 02:55 Dzika kuchnia (1)
- 03:30 Dzika kuchnia (2)
- 04:00 Dzika kuchnia (3)
- 04:30 Przepis na ogród (17)
- 04:40 Przepis na ogród (18)
- 04:45 Przepis na ogród (19)
- 04:55 Dzika kuchnia (4)
- 05:25 Dzika kuchnia (5)
- 06:00 Remont na 5+ (7)
- 06:25 Remont na 5+ (8)
- 06:50 Remont na 5+ (1)
- 07:15 Remont na 5+ (2)
- 07:35 Remont na 5+ (3)
- 07:55 Dzika kuchnia (4)
- 08:25 Dzika kuchnia (5)
- 08:55 Dzika kuchnia (6)
- 09:30 Dzika kuchnia (7)
- 10:00 Przepis na remont (10)
- 10:30 Przepis na remont (11)
- 11:00 Przepis na remont (12)
- 11:30 Przepis na remont (13)
- 15:00 Przepis na remont (14)
- 15:30 Przepis na remont (15)
- 16:00 Przepis na remont (16)
- 16:35 Przepis na remont (17)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (13)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (6)
- 11:15 Poród co minutę (4)
- 12:20 Szpital dziecięcy. Dallas 2 (7)
- 12:50 Kierunek zdrowie (Skóra)
- 13:20 Pytania do doktora (Seks)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Alergie)
- 17:00 Pytania do doktora (Seks)
- 17:40 Łowcy smaków (12)
- 18:20 Happy i Zen (6)
- 19:00 Metoda Osmina (3)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (1)
- 20:55 Żyj jak Laila (4)
- 21:35 Chwile traumy (1)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 23:00 Monika i seks (9)
- 23:30 Monika i seks (10)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Oszukani jankesi)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Jedna aplikacja dziennie)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Nieletni Peter)
- 01:45 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Na górze dużo się dzieje)
- 02:15 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Pies ze złamanym sercem)
- 02:45 Bajer z Bel-Air 4 (Will zawsze znajdzie sposób: część druga)
- 03:15 Bajer z Bel-Air 4 (Żadna filozofia)
- 03:45 Bajer z Bel-Air 4 (Ojciec roku)
- 00:00 Wszyscy jesteśmy Chrystusami
- 02:15 Pilotka
- 02:45 Być człowiekiem
- 03:20 Ballada o Januszku (Widoczek z Ciechocinka)
- 04:40 Ballada o Januszku (Rybałci 63)
- 06:00 W rytmie wolności (5)
- 06:50 W rytmie wolności (6)
- 07:50 Złoty interes (Zespół weselny)
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 4 (4)
- 09:45 Kabaretowy rejs (125)
- 12:30 Kuba
- 14:20 Janosik
- 16:55 Dyrektorzy (Bokser)
- 20:00 Życie na gorąco (Monachium)
- 21:50 Kapitan
- 01:05 Gdańsk 1939
- 02:15 Bez prawa do życia
- 03:25 Trędowata
- 05:00 3-2-1 Start (2)
- 06:00 Zameldowani (6)
- 06:30 Zameldowani (7)
- 07:00 Zameldowani (8)
- 07:25 Zameldowani (9)
- 07:55 Zameldowani (10)
- 08:25 Zameldowani (11)
- 08:55 Zameldowani (12)
- 09:25 Zameldowani (13)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 10:25 Bonanza (23)
- 11:25 Bonanza (24)
- 12:25 Bonanza (25)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (5)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (6)
- 15:40 Bonanza (26)
- 20:00 Wściekła pięść
- 22:25 Droga do Palomy
- 00:10 Zabij mnie, glino
- 02:45 Ciało
- 04:50 Pilotka
- 05:05 Małyszomania. Kochaj i rzuć (2)
- 06:00 Kabaretowe hity (6)
- 06:40 Na kłopoty... Bednarski (Złote runo)
- 07:45 Na kłopoty... Bednarski (Statek nadziei)
- 08:55 Kojak 2 (Horoskop)
- 16:00 Kojak 2 (Najlepsza wojna w mieście)
- 17:00 Kojak 2 (13)
- 18:05 Komisarz Rex 7 (Sztuka umierania)
- 19:05 Hudson i Rex 5 (6)
- 20:00 Sekcja 8.
- 22:05 Premiera: Killshot
- 00:00 Okrutne miasto (66)
- 01:00 Okrutne miasto (67)
- 02:00 Okrutne miasto (68)
- 03:00 Okrutne miasto (69)
- 04:00 Płomienie pożądania (23)
- 05:00 Płomienie pożądania (24)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (65)
- 07:00 Trzy siostry (249)
- 08:00 Diamentowe imperium (9)
- 09:00 Teresa (45)
- 10:00 Okrutne miasto (69)
- 11:00 Przypieczętowany los (121)
- 12:00 Sploty nienawiści (26)
- 13:00 Diamentowe imperium (9)
- 14:00 Trzy siostry (249)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (65)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (66)
- 17:00 Trzy siostry (250)
- 18:00 Diamentowe imperium (10)
- 19:00 Teresa (46)
- 20:00 Okrutne miasto (70)
- 21:00 Przypieczętowany los (122)
- 22:00 Sploty nienawiści (27)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (66)
- 01:30 Agora
- 08:10 Kafejka za rogiem 4 (6)
- 09:15 Gdzie powiem "tak"? 3 (7)
- 09:45 Gdzie powiem "tak"? 3 (8)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 3 (6)
- 21:00 Akta zbrodni 3 (6)
- 01:35 Przykrywkowcy. Podwójna gra (7)
- 02:35 Przykrywkowcy. Podwójna gra (8)
- 03:40 Save Me (1)
- 04:35 Save Me (2)
- 05:30 Totalcar 2 (8)
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (8)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (6)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (19)
- 09:00 Drużyna A 3 (4)
- 12:00 Drużyna A 3 (4)
- 13:00 Słoneczny patrol 9 (19)
- 18:00 Drużyna A 3 (5)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (9)
- 20:00 Proud Mary
- 21:55 Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj
- 01:10 Prezentuj broń! (4)
- 02:10 Prezentuj broń! (5)
- 03:10 Prezentuj broń! (6)
- 04:20 Prezentuj broń! (7)
- 05:10 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Hity AXN
- 06:30 Hity AXN
- 06:55 Profil 3 (9)
- 08:05 Profil 3 (10)
- 09:15 Zaklinacze koni (5)
- 10:15 Zaklinacze koni (6)
- 11:15 Grand Hotel (1)
- 12:55 Winnice miłości 2 (103)
- 14:05 Profil 3 (11)
- 15:15 Profil 3 (12)
- 16:25 Zaklinacze koni (7)
- 17:25 Zaklinacze koni (8)
- 21:00 Premiera: Książę i ja
- 23:20 Grand Hotel (1)
- 00:50 Wij
- 03:05 Ochroniarz
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Na pustkowiu)
- 06:30 Celnicy 2 (4)
- 07:05 Celnicy 2 (5)
- 07:40 Poirot (ABC morderstwa)
- 09:50 Poirot (Król trefl)
- 10:55 Poirot (Sen)
- 12:00 Internetowy prześladowca
- 13:55 Lodowa zagłada
- 17:50 Poirot (Żółty irys)
- 20:00 Święci z Bostonu
- 22:15 Nadprzyrodzony pakt
- 04:50 Miłość w Indiach
- 05:40 Bohaterowie
- 07:25 Na przekór całemu światu
- 09:05 Heidi
- 10:55 Owd Bob
- 12:30 Worek mąki
- 14:00 Misja: Niewykonalna
- 15:30 Letnie wino
- 17:00 Kupiec wenecki
- 19:10 Coco Chanel
- 21:00 Cichy Don
- 22:35 Cichy Don
- 01:15 Julia
- 03:35 Naczelny dowódca
- 05:00 Zakończenie programu
- 06:00 Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu
- 07:35 Autor widmo
- 11:15 Strefa Q
- 13:10 Cesarz
- 14:50 Łąka zgubionych butów
- 16:25 Wyspa skarbów
- 18:00 Tajemnica pieczęci smoka
- 20:00 Terrorysta
- 21:45 Śmiertelne przesłuchanie
- 23:10 Modigliani
- 00:00 Cenny czas
- 01:30 Manos - ręce przeznaczenia
- 02:40 W pułapce
- 04:00 Bociany
- 05:23 Zakończenie programu
- 06:00 Śladami Nazarina
- 07:20 Ekspres na Broadway
- 08:35 Frank-Etienne: W stronę piękna
- 08:50 Hostessa
- 10:15 Ponad dwie godziny
- 10:30 Inale
- 11:55 Wypadek
- 13:30 Powrót trupa
- 14:35 Matka
- 16:10 To żart, synu
- 17:15 Tulsa
- 18:40 Miłość i teleturnieje
- 19:40 Zachowuj się!
- 21:00 Naginając zasady
- 22:35 Portret pamięciowy
- 00:00 Mężczyzna, który kocha
- 01:35 Przyjaciel czy wróg
- 02:55 Wiwarium
- 04:30 Zakończenie programu
- 06:00 W zawieszeniu
- 07:50 Gorzko-słodki
- 09:35 Na przekór całemu światu
- 12:45 Poczuj rytm
- 14:35 Fame
- 16:20 Książę i ja
- 18:10 Opowieści z ławeczki
- 20:00 Leonardo (7)
- 20:50 Plan B 3 (2)
- 21:35 Obsesja Eve 3 (3)
- 22:20 This Is England '86 (3)
- 23:15 Życie nie gryzie
- 00:25 Wykonać wyrok
- 02:40 Jestem potworem
- 04:25 Brzdąc
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Danuta Stenka)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Anne Hathaway)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie)
- 07:10 FilmoNewsy (120)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (36)
- 10:00 Klik News (7)
- 10:10 Burza (105)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (106)
- 11:50 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8616)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8617)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (61)
- 13:50 Planetarium (162)
- 16:05 Klik News (31)
- 16:15 Klik News (32)
- 16:25 Klik News (33)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (69)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (100)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8617)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8618)
- 21:20 Rio Bravo
- 23:55 Kret
- 01:50 Dom śmierci
- 03:40 TNT Jackson
- 08:25 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 08:55 Olimpiada, część 2
- 14:25 Maria Magdalena (11)
- 15:25 Maria Magdalena (12)
- 18:20 Triumf miłości (118)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (38)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8316)
- 20:40 Moda na sukces 34 (8317)
- 21:10 Maria Magdalena (19)
- 22:10 Maria Magdalena (20)
- 23:10 Gangster
- 01:25 Śląska karuzela
- 02:50 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire
- 13:35 Columbo
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Schlesien Journal
- 16:20 Aktywny senior
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 22:00 Napisała: Morderstwo
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Inga Lindström: Jezioro Siljan