Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 04:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Sporty walki: Colosseum Tournament 03.06.2022
- 18:00 UK Wrestling Showdown (3)
- 18:30 UK Wrestling Showdown (4)
- 19:00 WGP Kickboxing Brazil (17)
- 23:45 Fighting Rookies 2014
- 00:25 Tajemnicze skarby trackiego króla
- 01:20 Ostatni karawaniarze Sahary
- 02:15 Zenit (9)
- 02:45 Zenit (10)
- 03:15 Sarah Shark (2)
- 03:40 Podróż przez historię (32)
- 04:05 Podróż przez historię (33)
- 04:25 Odkrywamy Chiny. Trzydzieści lat postępu (Pragnienie pędu)
- 05:20 Rok na planecie Ziemia (2)
- 06:05 Wyspy Europy (2)
- 06:40 Wyspy na pustyni
- 07:30 Sarah Shark (3)
- 08:00 Człowiek i jego łódź (3)
- 08:55 Siła natury (5)
- 09:25 Siła natury (6)
- 09:55 Johana - motoryzacja kobiecym okiem
- 10:45 Podróż w kosmos (8)
- 11:20 Wspaniały świat (6)
- 11:50 Szkoła łapania dzikich zwierząt (5)
- 12:15 Szkoła łapania dzikich zwierząt (6)
- 12:40 Apple: Tyrania luzu
- 13:30 Efekt technologii (3)
- 14:00 Efekt technologii (4)
- 14:25 Największa stołówka świata
- 15:15 Mongolia. Stepowy emirat
- 15:35 Football uliczny (RPA)
- 18:00 Wyścig o życie (7)
- 18:30 Japonia: Królowe morza
- 19:25 Ekologiczna panika (1)
- 19:50 Ekologiczna panika (2)
- 20:15 Król rzeki
- 21:05 Żółw lemieszowy - skarb madagaskaru
- 22:00 Wspaniały świat (5)
- 22:30 Wspaniały świat (2)
- 23:00 Zabójcza szybkość (1)
- 23:50 Dzika Australia z Rayem Mearsem (1)
- 00:20 Stream Nation (Need For Speed: Unbound, część 9)
- 00:50 Stream Nation (Need For Speed: Unbound, część 10)
- 01:20 Stream Nation (Need For Speed: Unbound, część 11)
- 01:50 Stream Nation (Need For Speed: Unbound, część 12)
- 02:25 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 8)
- 02:50 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 9)
- 03:20 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 10)
- 03:50 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 11)
- 04:20 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 12)
- 04:50 Stream Nation (Endling: Chronicle of the Fox, część 1)
- 05:20 Stream Nation (Endling: Chronicle of the Fox, część 2)
- 06:20 Stream Nation (Lego 2k Drive, część 13)
- 06:55 Stream Nation (El Hijo - A Wild West Tale, część 11)
- 07:25 Stream Nation (The Artful Escape, część 1)
- 07:55 Stream Nation (Outer Wilds, część 1)
- 08:30 TVGry (436)
- 08:50 Stream Nation (No Man's Sky, część 5)
- 09:40 Epic Indie
- 09:50 TVGry (437)
- 16:00 Sim Racing Challenge 2022 (5)
- 16:10 Stream Nation (Lego 2k Drive, część 12)
- 16:40 Sim Racing Challenge 2022 (15)
- 16:55 Stream Nation (House Flipper 2, część 13)
- 17:30 Gildia Smaków
- 17:45 Board News
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 To Był Hit!
- 17:00 20 Najlepszych Zespołów Lat 80.
- 22:00 Wielka wakacyjna potańcówka
- 23:00 Kultowe przeboje
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dziesięć największych skarbów
- 20:55 Dziesięć największych skarbów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 15:00 1 na 1
- 15:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Eurodance Zone
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Hits Around the World
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Little men
- 01:25 Grammar wise (18)
- 01:50 English is the key (7)
- 02:00 I, tonya
- 04:00 English united (25)
- 04:15 3ways2 (22)
- 04:25 Figures of speech (4)
- 05:00 Art land (29)
- 05:05 Art land (30)
- 05:10 Crafty hands 2 (15)
- 05:20 Okey-dokey (15)
- 05:30 Once upon a time (15)
- 05:40 Words to grow (29)
- 05:45 Words to grow (30)
- 05:50 English playtime (9)
- 06:00 Magic science (9)
- 06:15 Yummy for mummy (14)
- 06:25 Yummy for mummy (15)
- 06:35 Kids in action (17)
- 06:40 Kids in action (18)
- 06:45 Alfred & wilfred (6)
- 07:00 Simple phrases (9)
- 07:10 Life around (12)
- 07:15 Life around (40)
- 07:20 Life around (52)
- 07:25 City grammar (13)
- 07:30 Basic lexis (58)
- 07:35 Basic lexis (59)
- 07:40 Step by step 2 (13)
- 07:45 Step by step 2 (14)
- 07:50 Step by step 2 (15)
- 07:55 Step by step 2 (16)
- 08:00 Film set (7)
- 08:15 Film set (8)
- 08:28 Film set (9)
- 08:41 Study choice (14)
- 08:43 Study choice (15)
- 08:45 Study choice (16)
- 08:47 Euronews. futuris (23)
- 08:51 Euronews. futuris (24)
- 08:55 Euronews. futuris (25)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (10)
- 09:20 Let's talk (10)
- 09:35 English in focus (23)
- 09:45 English 911 2 (60)
- 09:50 English 911 2 (68)
- 09:55 English 911 2 (70)
- 10:00 Spot on the map (15)
- 10:10 Spot on the map (16)
- 10:20 Easy talk (40)
- 10:25 Worth seeing (15)
- 10:35 Worth seeing (16)
- 10:45 National parks (17)
- 10:50 National parks (18)
- 10:55 National parks (25)
- 11:00 Art land (29)
- 11:05 Art land (30)
- 11:10 Crafty hands 2 (15)
- 11:20 Okey-dokey (15)
- 11:30 Once upon a time (15)
- 11:40 Words to grow (29)
- 11:45 Words to grow (30)
- 11:50 English playtime (9)
- 12:00 Magic science (9)
- 12:15 Yummy for mummy (14)
- 12:25 Yummy for mummy (15)
- 12:35 Kids in action (17)
- 12:40 Kids in action (18)
- 12:45 Alfred & wilfred (6)
- 13:00 Film set (40)
- 13:15 Film set (41)
- 13:30 Film set (42)
- 13:40 Easy talk (45)
- 13:45 Euronews. futuris (56)
- 13:50 Euronews. futuris (57)
- 13:55 Euronews. futuris (58)
- 14:00 English united (26)
- 14:10 English united (27)
- 14:20 3ways2 (23)
- 14:30 Figures of speech (5)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (9)
- 15:25 What did they say (32)
- 15:30 What did they say (33)
- 15:35 English 911 2 (147)
- 15:40 Keep fit (4)
- 16:00 Grammar wise (19)
- 16:25 English up (10)
- 16:35 English up (11)
- 16:45 English up (12)
- 17:00 Still alice
- 18:40 Easy talk (40)
- 18:50 Worth seeing (15)
- 19:00 Simple phrases (9)
- 19:10 Life around (12)
- 19:15 Life around (40)
- 19:20 Life around (52)
- 19:25 City grammar (13)
- 19:30 Basic lexis (58)
- 19:35 Basic lexis (59)
- 19:40 Step by step 2 (13)
- 19:45 Step by step 2 (14)
- 19:50 Step by step 2 (15)
- 19:55 Step by step 2 (16)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (10)
- 20:20 Let's talk (10)
- 20:35 English in focus (23)
- 20:45 English 911 2 (60)
- 20:50 English 911 2 (68)
- 20:55 English 911 2 (70)
- 21:00 Phantom thread
- 23:10 This day in history
- 23:20 Labour of love (9)
- 23:35 What did they say (32)
- 23:40 What did they say (33)
- 23:45 English 911 2 (147)
- 23:50 Keep fit (4)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Кризисы Путинской России
- 05:00 Кризисы Путинской России
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Дивіться самі
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Антизомби
- 10:45 Гражданская оборона
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Film
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Винуватці війни
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Хроніки інформаційної війни
- 16:45 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 «Говорить Великий Львів»
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 The Observers
- 01:21 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 France In Focus
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 The Observers
- 05:21 Focus
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 Reporters plus
- 00:45 Actuelles
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 L'invité de l'économie
- 02:00 Le journal
- 02:15 Reporters France 24
- 02:30 Le journal
- 02:45 A l'affiche
- 03:00 Le journal
- 03:10 Ici l'Europe
- 03:30 Le journal
- 03:40 Légendes urbaines
- 04:00 Le journal
- 04:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 04:30 Le journal
- 04:45 Outre-mer
- 05:00 Le journal
- 05:10 Billet retour
- 05:30 Le journal
- 05:40 Programme selon
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Hors champ
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:45 Outre-mer
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 Programme selon
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 02:20 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 02:35 Całkiem niezła historia (Na drugą stronę)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Hiranmoy Ghoshal. Nurtem dwóch rzek
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Droga
- 08:30 Panorama
- 08:43 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dzieci, dzieci...)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (3)
- 16:00 Na sygnale (Spróbować od nowa)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Cały ten sport
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:50 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2014)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (545)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o rysiu. Wbrew naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 02:20 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 02:35 Całkiem niezła historia (Na drugą stronę)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Hiranmoy Ghoshal. Nurtem dwóch rzek
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Barka
- 08:25 Wakacje z duchami (Strachy na lachy)
- 08:55 Kapitan Sowa na tropie (Śpiący nie kłamie)
- 09:25 Magazyn sportowy
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dzieci, dzieci...)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny (8)
- 19:45 Prosto z lasu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2014)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (545)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o rysiu. Wbrew naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 02:20 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 02:35 Całkiem niezła historia (Na drugą stronę)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Hiranmoy Ghoshal. Nurtem dwóch rzek
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Sportowy weekend
- 08:30 Teleskop
- 08:36 Prognoza pogody
- 08:38 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Gilda Cruz - Romo 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:37 Sztuka codziennego życia
- 09:45 Prosto z lasu
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dzieci, dzieci...)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 14:43 Z życia Kościoła
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (3)
- 16:00 Na sygnale (Spróbować od nowa)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:39 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ewa i jej goście
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:36 Pociąg do Wielkopolski
- 17:51 Podróże po Wielkopolsce
- 18:05 Eurofakty
- 18:17 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:50 Wielkopolska każdego dnia (19 sierpnia)
- 18:55 Animacje na antenie TVP 3 Poznań
- 19:12 Ludzie i ich pasje
- 19:27 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:40 Medycyna i ty
- 19:56 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2014)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (545)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o rysiu. Wbrew naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 02:20 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 02:35 Całkiem niezła historia (Na drugą stronę)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Hiranmoy Ghoshal. Nurtem dwóch rzek
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Żyjący Kościół
- 08:30 Przystanek Kultura
- 08:45 Tydzień białoruski
- 09:10 Spotkania w świecie ciszy
- 09:30 Dzieciaki zdolniaki
- 09:45 Nie taki internet straszny
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dzieci, dzieci...)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 14:30 Piosenka u Ciebie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (3)
- 16:00 Na sygnale (Spróbować od nowa)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Spotkania w pracowni
- 17:20 W kotle historii
- 17:45 Księga przestrzeni
- 18:15 Ogród i nie tylko
- 18:25 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Prognoza pogody
- 19:10 Strefa otwarta
- 19:30 Żyjący Kościół
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Przystanek Kultura
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (545)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o rysiu. Wbrew naturze)