Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:25 Mistrzowie ceramiki 4 (9)
- 05:10 Mistrzowie ceramiki 4 (10)
- 06:00 Wyjątkowy butik (2)
- 07:15 Głodni sukcesu (1)
- 12:25 Głodni sukcesu (1)
- 13:30 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (1)
- 18:50 Głodni sukcesu (1)
- 19:55 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (1)
- 21:00 Ratunek dla skóry 3 (9)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najsłodsza przyjaźń/ Brawo dla Rumianka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Żak i zamieszanie w garnku/ Ciekawy przypadek okruszków)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Serdeczna harmonia/ Dzień Kocurka)
- 01:30 Spidey i superkumple (Bum-Bum Głośnik/ Golfowy łobuziak)
- 01:55 Spidey i superkumple (Mały Hulk! / Niespodziankowa niespodzianka!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Nieustanne tańce / Mrówki-złodziejki)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Jak ptak z ptakiem / Wyścig po skarb)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Just Plane Quackers / Frannie ucieka!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Bez emocji, proszę! / Kosmiczne pieski)
- 04:00 Eureka! (Za wysokie loty / Budzik dla Bartka)
- 04:30 Eureka! (Muszla pełna dźwięków / Prezent dla bliźniaków)
- 05:00 Eureka! (Chrapiący problem / Wycieczka do biblioteki)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Podniebne urodziny Mikiego!/ Urodziny "A co ze mną?")
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Coś nie tak z Teddym! / Znalezione, niekradzione?)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Nowy trubadur!/ Pod Mod Minnie)
- 07:00 Blue 3 (106)
- 07:10 Blue 3 (107)
- 07:20 Blue 3 (108)
- 07:30 Blue 3 (109)
- 07:40 Blue 3 (110)
- 07:50 Blue 3 (111)
- 08:00 Blue 3 (112)
- 08:10 Blue 3 (113)
- 08:20 Blue 3 (114)
- 08:30 Spidey i superkumple (Dino-akcja/ Nocny dzień)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Poczta walentynkowa/ Awaria prądu)
- 12:30 Blue 3 (126)
- 12:40 Blue 3 (127)
- 12:50 Blue 3 (128)
- 13:00 Blue 3 (Ziemia)
- 13:10 Blue 3 (130)
- 13:20 Blue 3 (Żółwik chłopczyk)
- 13:30 Straż Ekipa (Skok na kołpak / Klęska foodtrucka)
- 16:00 Pupstruction (Zbudowany do budowania / Pup De-Struction)
- 16:30 Pupstruction (2)
- 17:00 Blue 3 (106)
- 17:10 Blue 3 (107)
- 17:20 Blue 3 (108)
- 17:30 Blue 3 (109)
- 17:40 Blue 3 (110)
- 17:50 Blue 3 (111)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego (Grzyb pośród nas)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe (Dziura bez dna)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe (Szał na bojsów)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe (Dywanowy szok)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 02:35 Duch i nas dwóch (3)
- 03:00 Duch i nas dwóch (4)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (23)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (24)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (31)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (32)
- 04:50 Duch i nas dwóch (12)
- 05:15 Duch i nas dwóch (13)
- 05:35 Robale ziomale (Czego boi się klaun / Wszyscy kochają Edwinę)
- 06:00 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 06:05 Taffy 2 (Koci gang)
- 06:10 Taffy 2 (Duch Hentleya)
- 06:25 Taffy 2 (Dług)
- 06:35 Taffy 2 (Niczego się nie boję)
- 06:40 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 06:55 Płazowyż (Noc w motelu/Gruczoł i Anna)
- 07:25 Płazowyż (Rodzinne wędkowanie/Bazar dziwactw)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Noc żywych aptekarzy, część 1)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bulbek)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Koci włamywacz)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hasający chomik)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Styl Tilly/ Ja, Farmbot)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Kolega dla taty/ Oskubany)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Ojcowizna/ Lalki)
- 12:20 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 12:30 Taffy (Plamki)
- 12:35 Taffy (Milczenie szopów)
- 12:50 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 12:55 Taffy (Przyjaciele)
- 13:05 Taffy (Pani Śpiąca)
- 13:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Lalkarka 2)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Rakieta)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Wyrwać wroga/W stronę słońca)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Żegnajcie jajogłowi)
- 17:45 Molly i Duch (Księżniczka Lodu/ Dzień Śniegu)
- 18:15 Molly i Duch 2 (Rodzinka nie jak inne)
- 18:45 Taffy 2 (Mama!)
- 18:55 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 19:00 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 19:15 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 19:25 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 19:30 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe (19)
- 00:05 Blue 2 (17)
- 00:15 Blue 2 (18)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (4)
- 00:40 Kolorklocki (2)
- 00:45 Blue 2 (12)
- 00:55 Piotruś Królik (9)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (34)
- 01:20 Psi Oddział (8)
- 01:35 Blue (46)
- 01:40 Blue (47)
- 01:50 Blue (48)
- 02:00 Blue (43)
- 02:05 Tosia i Tymek (67)
- 02:20 Blue 2 (21)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 02:40 Kręciołki (78)
- 02:50 Teletubisie (42)
- 03:05 Blue (23)
- 03:10 Blue (24)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (25)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (10)
- 03:45 Tosia i Tymek (37)
- 03:55 Tosia i Tymek (38)
- 04:10 Blue (9)
- 04:15 Blue (10)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (44)
- 04:35 Blue 2 (1)
- 04:45 Blue 2 (2)
- 04:50 Blue (19)
- 05:00 Superpyra (9)
- 05:05 Superpyra (10)
- 05:15 Kolorklocki (1)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (12)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (15)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 05:50 W Papierowej Krainie (32)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (11)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (41)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (39)
- 06:50 Superpyra (49)
- 07:00 Blue 2 (8)
- 07:05 Blue (42)
- 07:15 Blue (4)
- 07:25 Blue (5)
- 07:35 Blue (6)
- 07:40 Blue (21)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (6)
- 08:05 Matklocki 2 (24)
- 08:15 Blue (28)
- 08:20 Blue 2 (49)
- 08:30 Blue 2 (8)
- 08:40 Psi Oddział (15)
- 08:55 Tosia i Tymek (11)
- 09:10 Piotruś Królik 2 (15)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (11)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (8)
- 09:50 Kręciołki (100)
- 10:00 Teletubisie (58)
- 10:15 Blue 2 (18)
- 10:25 Yakka Dee 5 (1)
- 10:30 Yakka Dee 5 (2)
- 10:40 Blue 2 (20)
- 10:50 Matklocki 2 (19)
- 10:55 Matklocki (26)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (30)
- 11:15 W Papierowej Krainie (32)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (15)
- 11:50 Superpyra (29)
- 12:00 Blue 2 (13)
- 12:10 Blue (20)
- 12:15 Blue (21)
- 12:25 Blue (25)
- 12:35 Blue 2 (13)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy (3)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (17)
- 13:05 Blue 2 (38)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (29)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (34)
- 13:40 Psi Oddział (8)
- 13:55 Blue (46)
- 14:05 Blue (47)
- 14:15 Blue (48)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (3)
- 14:35 Blue 2 (27)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (30)
- 15:15 W Papierowej Krainie (33)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (17)
- 15:50 Blue (21)
- 16:00 Blue (22)
- 16:10 Blue (23)
- 16:20 Matklocki (17)
- 16:25 Blue 2 (17)
- 16:35 Kolorklocki (3)
- 16:40 Kolorklocki (4)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (12)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (18)
- 17:10 Blue 2 (39)
- 17:15 Piotruś Królik (10)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (38)
- 17:45 Psi Oddział (9)
- 18:00 Blue (49)
- 18:10 Blue (50)
- 18:15 Blue (51)
- 18:25 Tosia i Tymek (3)
- 18:40 Blue 2 (28)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (4)
- 19:00 Kręciołki (80)
- 19:15 Teletubisie (44)
- 19:30 Blue (23)
- 19:40 Blue (24)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (26)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (11)
- 20:20 Tosia i Tymek (39)
- 20:30 Tosia i Tymek (40)
- 20:45 Blue 2 (21)
- 20:55 Blue 2 (22)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (45)
- 21:15 Blue 2 (3)
- 21:25 Blue 2 (4)
- 21:35 Superpyra (11)
- 21:40 Superpyra (12)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (16)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (17)
- 22:10 Kolorklocki (2)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 22:30 W Papierowej Krainie (34)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (30)
- 22:55 W Papierowej Krainie (33)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (17)
- 23:35 Matklocki (17)
- 23:40 Blue 2 (12)
- 23:50 Blue (21)
- 23:55 Blue 2 (26)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:15 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:35 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:45 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:00 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:15 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:25 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:35 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:45 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bernard (36)
- 06:05 Bernard (37)
- 06:10 Bernard (39)
- 06:15 Bernard (41)
- 06:20 Bernard (42)
- 06:25 Bernard (43)
- 06:30 Bernard (44)
- 06:35 Bernard (45)
- 06:40 Bernard (47)
- 06:45 Bernard (49)
- 06:50 Bernard (50)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard (51)
- 11:05 Bernard (52)
- 11:10 Bernard 2 (54)
- 11:15 Bernard 2 (56)
- 11:20 Bernard 2 (57)
- 11:25 Bernard 2 (58)
- 11:30 Bernard 2 (59)
- 11:35 Bernard 2 (60)
- 11:40 Bernard 2 (62)
- 11:45 Bernard 2 (64)
- 11:50 Bernard 2 (65)
- 11:55 Bernard 2 (66)
- 12:00 Bernard 2 (67)
- 12:05 Bernard 2 (68)
- 12:10 Bernard 2 (70)
- 12:15 Bernard 2 (72)
- 12:20 Bernard 2 (73)
- 12:30 Bernard 2 (74)
- 12:35 Bernard 2 (76)
- 12:40 Bernard 2 (78)
- 12:45 Bernard 2 (79)
- 12:50 Bernard 2 (81)
- 13:00 Bernard 2 (82)
- 13:05 Bernard 2 (84)
- 13:10 Bernard 2 (86)
- 13:15 Bernard 2 (87)
- 13:20 Bernard 2 (89)
- 13:30 Bernard 2 (90)
- 13:35 Bernard 2 (92)
- 13:40 Bernard 2 (94)
- 13:45 Bernard 2 (95)
- 13:50 Bernard 2 (97)
- 14:00 Power Players (19)
- 14:25 Power Players (20)
- 14:40 Power Players (21)
- 15:00 Power Players (22)
- 15:25 Power Players (23)
- 15:40 Power Players (24)
- 16:00 Power Players (25)
- 16:20 Power Players (26)
- 16:40 Power Players (1)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (2)
- 20:25 Power Players (3)
- 20:40 Power Players (4)
- 21:00 Power Players (5)
- 21:25 Power Players (6)
- 21:35 Power Players (7)
- 22:00 Power Players (8)
- 22:20 Power Players (9)
- 22:35 Power Players (10)
- 23:00 Bernard 2 (98)
- 23:05 Bernard 2 (99)
- 23:10 Bernard 2 (101)
- 23:15 Bernard 2 (103)
- 23:20 Bernard 2 (104)
- 23:25 Bernard 3 (105)
- 23:30 Bernard 3 (106)
- 23:35 Bernard 3 (107)
- 23:40 Bernard 3 (109)
- 23:45 Bernard 3 (111)
- 23:50 Bernard 3 (112)
- 00:02 Opowieści warzywne
- 00:04 Zwierzęta
- 00:06 Wakacje
- 00:09 Kolorowa magia
- 00:11 Kolorowe koło
- 00:14 Świat podwodny
- 00:17 Wstawaj!
- 00:19 Kolorowe koło
- 00:22 Towarzysze zabawy
- 00:24 Sunville
- 00:27 Jaki jest twój zawód ?
- 00:30 Świat podwodny
- 00:32 Opowieści warzywne
- 00:34 Opowieści warzywne
- 00:37 Teraz się bawimy
- 00:39 Wakacje
- 00:42 Opowieści warzywne
- 00:44 Świat elfów
- 00:46 Teraz się bawimy
- 00:49 Świat elfów
- 00:52 Kolorowe koło
- 00:55 Jaki jest twój zawód ?
- 00:58 Towarzysze zabawy
- 01:00 Opowieści warzywne
- 01:03 Świat podwodny
- 01:06 Towarzysze zabawy
- 01:10 Rodzina bobrów
- 01:12 Świat podwodny
- 01:15 Świat zwierząt
- 01:18 Posłuchaj tego
- 01:21 Teraz się bawimy
- 01:24 Teraz się bawimy
- 01:26 Morskie przygody
- 01:29 Świat podwodny
- 01:32 Indie
- 01:35 Mini opowiadania
- 01:39 Mini opowiadania
- 01:42 Świat elfów
- 01:44 Safari
- 01:47 Mini opowiadania
- 01:50 Świat elfów
- 01:53 Pojazdy
- 01:56 Sport, sport, sport
- 02:00 Posłuchaj tego
- 02:03 Przygody w przestrzeni
- 02:06 Miejskie życie
- 02:09 Panni i Fanni
- 02:11 Jaki jest twój zawód ?
- 02:14 Miyu i Litto
- 02:16 Miejskie życie
- 02:19 Jaki jest twój zawód ?
- 02:21 Muzeum
- 02:24 Miyu i Litto
- 02:27 Safari
- 02:30 Grupy
- 02:32 Oli - cykle natury
- 02:35 Przygody w przestrzeni
- 02:38 Miyu i Litto
- 02:41 Kolorowe koło
- 02:43 Safari
- 02:46 Grupy
- 02:48 Miyu i Litto
- 02:51 Puffy i Tubby
- 02:55 Kącik naukowy
- 02:58 Muzeum
- 03:00 Urocze miejsca
- 03:03 Miyu i Litto
- 03:06 Kolorowe koło
- 03:10 Świat zwierząt
- 03:12 Posłuchaj tego
- 03:14 Mini opowiadania
- 03:16 Taniec
- 03:19 Urocze miejsca
- 03:22 Rodzina bobrów
- 03:25 Teraz się bawimy
- 03:27 Jaki jest twój zawód ?
- 03:30 Świat elfów
- 03:32 Jak podróżujemy
- 03:35 Ding Dang Dong
- 03:38 Mini opowiadania
- 03:41 Jaki jest twój zawód ?
- 03:43 Taniec
- 03:46 Opowieści warzywne
- 03:49 Urocze miejsca
- 03:52 Sport, sport, sport
- 03:55 Teraz się bawimy
- 03:57 Sport, sport, sport
- 04:00 Teraz się bawimy
- 04:02 Przygody w przestrzeni
- 04:06 Urocze miejsca
- 04:09 Opowieści warzywne
- 04:12 Opowieści warzywne
- 04:14 Świat podwodny
- 04:17 Teraz się bawimy
- 04:19 Wakacje
- 04:22 Opowieści warzywne
- 04:24 Sunville
- 04:27 Świat podwodny
- 04:31 Kolorowe koło
- 04:33 Wakacje
- 04:35 Kolorowe koło
- 04:38 Wakacje
- 04:40 Towarzysze zabawy
- 04:44 Świat podwodny
- 04:46 Sunville
- 04:50 Wakacje
- 04:52 Towarzysze zabawy
- 04:55 Kolorowe koło
- 04:58 Wakacje
- 05:01 Opowieści warzywne
- 05:03 Kolorowe koło
- 05:06 Wakacje
- 05:08 Kolorowe koło
- 05:11 Opowieści warzywne
- 05:14 Kolorowe koło
- 05:17 Panni i Fanni
- 05:19 Opowieści warzywne
- 05:22 Panni i Fanni
- 05:24 Kolorowa magia
- 05:27 Grupy
- 05:30 Miyu i Litto
- 05:33 Kolorowa magia
- 05:36 Kącik naukowy
- 05:39 Panni i Fanni
- 05:41 Miyu i Litto
- 05:44 Grupy
- 05:47 Jaki jest twój zawód ?
- 05:49 Panni i Fanni
- 05:52 Grupy
- 05:54 Posłuchaj tego
- 05:57 Grupy
- 05:59 Panni i Fanni
- 06:02 Jaki jest twój zawód ?
- 06:05 Urocze miejsca
- 06:07 Puffy i Tubby
- 06:11 Muzeum
- 06:14 Sunville
- 06:17 Kaczka i Puszek
- 06:19 Brygada ogniowa
- 06:21 Mimo & Bobo PLUS
- 06:25 Zoo
- 06:28 Fin i Fianna
- 06:31 Dinozaur Milo
- 06:35 Pojazdy
- 06:38 Jak podróżujemy
- 06:42 Safari
- 06:45 Galaktyczni turyści
- 06:47 Łazienka
- 06:50 Risto Gusto
- 06:52 Dinoland
- 06:55 Hubbi się tym zajmie
- 06:57 Pociąg
- 07:00 Sztuka Leona
- 07:02 Wesoła łąka
- 07:05 Świat podwodny
- 07:07 Pojazdy
- 07:10 Puffy i Tubby
- 07:13 Safari
- 07:16 Przygody w przestrzeni
- 07:20 Raul
- 07:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:26 Elfy przyrody
- 07:27 Tempo Giusto
- 07:29 Sippi Sappi
- 07:31 Przygody kaczki
- 07:33 Sippi Sappi
- 07:36 Hubbi się tym zajmie
- 07:39 Taniec
- 07:42 Wstawaj!
- 07:44 Urocze miejsca
- 07:48 Teraz się bawimy
- 07:51 Wstawaj!
- 07:53 Sippi Sappi
- 07:56 Lola i Liczby
- 07:58 DuckSchool
- 08:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:03 Albert tłumaczy
- 08:06 Świat zwierząt
- 08:08 Sport, sport, sport
- 08:11 Wstawaj!
- 08:13 Świat zwierząt
- 08:17 Teraz się bawimy
- 08:20 Sport, sport, sport
- 08:23 Fin i Fianna
- 08:26 Afryka
- 08:29 Margo i Felix
- 08:32 Przygody kaczki
- 08:34 Co rośnie na drzewie?
- 08:35 Margo i Felix
- 08:38 Wesoła łąka
- 08:42 Puffy i Tubby
- 08:46 Miyu i Litto
- 08:49 Posłuchaj tego
- 08:53 Sunville
- 08:56 Mimo i Bobo
- 08:59 Dinoland
- 09:01 Wesoła łąka
- 09:04 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:07 Toobys
- 09:10 Kolorowa magia
- 09:13 Panni i Fanni
- 09:15 Muzeum
- 09:18 Opowieści warzywne
- 09:20 Posłuchaj tego
- 09:22 Kącik naukowy
- 09:26 Lola i Liczby
- 09:28 Przygody kaczki
- 09:30 Małe melodie
- 09:32 Toobys
- 09:34 Dźwięki wokół nas
- 09:36 Kształcików
- 09:37 Dotty i Kitty
- 09:41 Wesołe królestwo
- 09:44 Pixie 2
- 09:45 Historie Henryka
- 09:47 Dotty i Kitty
- 09:50 Pixie 2
- 09:51 Monika i Rudi
- 09:54 Hubbi i jego koledzy
- 09:56 Sippi Sappi
- 09:58 Dotty i Kitty
- 10:01 Uczymy się
- 10:04 Pixie 2
- 10:05 Mimo i Bobo
- 10:07 Fin i Fianna
- 10:10 Monika i Rudi
- 10:13 Pixie 2
- 10:14 Monika i Rudi 2
- 10:17 Co rośnie na drzewie?
- 10:19 Tempo Giusto
- 10:21 Kształcików
- 10:22 Wesoła łąka
- 10:25 Hiphopowy kaktus
- 10:28 Toby McFly
- 10:31 Sippi Sappi
- 10:33 Afryka
- 10:36 Zabawa w chowanego
- 10:39 Risto Gusto
- 10:42 Przygody kaczki
- 10:44 Wesołe królestwo
- 10:47 Przygody kaczki
- 10:49 Lola i Liczby
- 10:52 Hop-hop
- 10:54 Dotty i Kitty
- 10:58 Fin i Fianna
- 11:01 DuckSchool
- 11:03 Zack i Ziggy
- 11:06 Dźwięki wokół nas
- 11:08 Afryka
- 11:10 Brygada ogniowa
- 11:12 Toby McFly
- 11:15 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:17 Uczymy się
- 11:20 Zabawa w chowanego
- 11:22 Kolorowa Klara
- 11:24 Świat Mimo
- 11:26 Toobys
- 11:29 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:32 Mały Didy
- 11:34 Hubbi się tym zajmie
- 11:38 Toby McFly
- 11:42 Restauracja
- 11:45 Risto Gusto
- 11:48 Sippi Sappi
- 11:50 Hubbi się tym zajmie
- 11:53 Uczymy się
- 11:55 Hubbi się tym zajmie
- 11:58 Pociąg
- 12:00 Mały Didy
- 12:03 Mimo i Bobo
- 12:06 Drużyna lalek
- 12:08 Świat Mimo
- 12:11 Połączony świat
- 12:14 Raul
- 12:17 Połączony świat
- 12:20 Restauracja
- 12:23 Skoczkowie Planet
- 12:27 Afryka
- 12:30 Dinoland
- 12:33 Wesołe królestwo
- 12:36 Świat zabawek
- 12:39 Risto Gusto
- 12:42 Wesoła łąka
- 12:45 Hubbi i jego koledzy
- 12:48 Wesołe królestwo
- 12:51 Hubbi i jego koledzy
- 12:53 Zastęp strażaków
- 12:56 Skoczkowie Planet
- 13:00 Zoo
- 13:03 Zastęp strażaków
- 13:06 Świat Mimo
- 13:08 Brygada ogniowa
- 13:10 Drużyna lalek na ratunek
- 13:14 Zastęp strażaków
- 13:17 Toby McFly
- 13:20 Sztuka Leona
- 13:22 Hop-hop
- 13:24 Toby McFly
- 13:27 Pociąg
- 13:29 Toby McFly
- 13:33 Kształcików
- 13:34 Fin i Fianna
- 13:37 Monika i Rudi
- 13:40 Wesoła łąka
- 13:43 Fin i Fianna
- 13:46 Mimo i Bobo
- 13:49 Pixie 2
- 13:51 Wesoła łąka
- 13:54 Sippi Sappi
- 13:56 Uczymy się
- 13:59 Kolorowa Klara
- 14:01 Dźwięki wokół nas
- 14:03 Pixie 2
- 14:04 Uczymy się
- 14:07 Monika i Rudi 2
- 14:10 Małe melodie
- 14:12 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:15 Monika i Rudi 2
- 14:18 Co rośnie na drzewie?
- 14:19 Co rośnie na drzewie?
- 14:21 Tempo Giusto
- 14:23 Małe melodie
- 14:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:27 Albert tłumaczy
- 14:29 Mimo i Bobo
- 14:32 Albert tłumaczy
- 14:37 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:40 Wstawaj!
- 14:42 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:44 Lola i Liczby
- 14:47 Świat Mimo
- 14:49 Mimo & Bobo PLUS
- 14:54 Hop-hop
- 14:56 Historie Henryka
- 14:58 Wstawaj!
- 15:00 Tempo Giusto
- 15:02 Mimo & Bobo PLUS
- 15:06 Wstawaj!
- 15:08 Margo i Felix
- 15:11 Wstawaj!
- 15:13 Zabawa w chowanego
- 15:16 Mały Didy
- 15:19 Świat Mimo
- 15:22 Zack i Ziggy
- 15:26 Dźwięki wokół nas
- 15:28 Lola i Liczby
- 15:31 Zack i Ziggy
- 15:34 Raul
- 15:37 Elfy przyrody
- 15:38 Tempo Giusto
- 15:40 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 15:43 Hiphopowy kaktus
- 15:45 Afryka
- 15:48 ABC - duckBC
- 15:51 Hiphopowy kaktus
- 15:53 Lola i Liczby
- 15:55 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:58 Margo i Felix
- 16:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:03 Restauracja
- 16:06 Historie Henryka
- 16:08 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:10 Toobys
- 16:12 Restauracja
- 16:15 Raul
- 16:17 Mimo i Bobo
- 16:20 Raul
- 16:23 Mały Didy
- 16:26 Afryka
- 16:28 Mimo i Bobo
- 16:31 Toobys
- 16:34 Mały Didy
- 16:36 Co rośnie na drzewie?
- 16:38 Hubbi i jego koledzy
- 16:40 Mimo & Bobo PLUS
- 16:44 Elfy przyrody
- 16:45 Hop-hop
- 16:48 DuckSchool
- 16:51 Afryka
- 16:53 Margo i Felix
- 16:57 Mimo i Bobo
- 16:59 Zabawa w chowanego
- 17:02 Wstawaj!
- 17:04 Mimo i Bobo
- 17:07 Zabawa w chowanego
- 17:09 Lola i Liczby
- 17:11 Hop-hop
- 17:13 Wstawaj!
- 17:15 Hop-hop
- 17:17 Zabawa w chowanego
- 17:19 Risto Gusto
- 17:22 Elfy przyrody
- 17:24 Mały Didy
- 17:26 Raul
- 17:29 Mimo i Bobo
- 17:32 Afryka
- 17:34 Mimo i Bobo
- 17:36 Afryka
- 17:38 Raul
- 17:42 Mimo i Bobo
- 17:44 Słodki dom
- 17:45 Małe melodie
- 17:47 Albert tłumaczy
- 17:52 Sippi Sappi
- 17:54 Albert tłumaczy
- 17:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:58 Elfy przyrody
- 18:00 Toobys
- 18:03 Historie Henryka
- 18:05 Małe melodie
- 18:07 Albert tłumaczy
- 18:09 Zabawa w chowanego
- 18:12 Małe melodie
- 18:14 Albert tłumaczy
- 18:18 DuckSchool
- 18:20 Kształcików
- 18:21 Co rośnie na drzewie?
- 18:23 Uczymy się
- 18:25 Elfy przyrody
- 18:27 Uczymy się
- 18:29 Toobys
- 18:32 Uczymy się
- 18:35 Pixie 2
- 18:36 Mimo i Bobo
- 18:38 Zack i Ziggy
- 18:41 Pixie 2
- 18:43 Toby McFly
- 18:46 Monika i Rudi
- 18:49 Zabawa w chowanego
- 18:51 Cubie
- 18:53 DuckSchool
- 18:56 Hubbi i jego koledzy
- 18:58 DuckSchool
- 19:02 Monika i Rudi
- 19:04 Zack i Ziggy
- 19:07 Restauracja
- 19:09 Elfy przyrody
- 19:11 Małe, ale pracowite
- 19:13 Historie Henryka
- 19:15 Fin i Fianna
- 19:19 Tempo Giusto
- 19:21 Raul
- 19:23 Hop-hop
- 19:25 Hubbi i jego koledzy
- 19:27 Drużyna lalek
- 19:30 Mimo i Bobo
- 19:33 ABC - duckBC
- 19:36 Zabawa w chowanego
- 19:39 Mimo i Bobo
- 19:40 Elfy przyrody
- 19:42 Afryka
- 19:44 Mimo i Bobo
- 19:46 Margo i Felix
- 19:49 Restauracja
- 19:52 Przygody kaczki
- 19:54 Drużyna lalek
- 19:58 Mały Didy
- 20:01 Monika i Rudi
- 20:05 Hop-hop
- 20:08 Historie Henryka
- 20:10 Hiphopowy kaktus
- 20:12 Afryka
- 20:15 Uczymy się
- 20:18 Toby McFly
- 20:21 Elfy przyrody
- 20:23 Monika i Rudi
- 20:26 Drużyna lalek na ratunek
- 20:28 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:31 Hubbi i jego koledzy
- 20:35 Mały Didy
- 20:38 Lola i Liczby
- 20:40 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:42 Afryka
- 20:44 Drużyna lalek
- 20:49 Drużyna lalek
- 20:51 Brygada ogniowa
- 20:53 Mały Didy
- 20:55 Mimo i Bobo
- 20:58 Elfy przyrody
- 20:59 Brygada ogniowa
- 21:02 Raul
- 21:04 Mimo i Bobo
- 21:07 Wakacje
- 21:10 Kolorowe koło
- 21:13 Opowieści warzywne
- 21:15 Wakacje
- 21:18 Kolorowe koło
- 21:21 Cubie
- 21:23 Drużyna lalek
- 21:26 Co rośnie na drzewie?
- 21:27 Elfy przyrody
- 21:28 Fin i Fianna
- 21:31 Cubie
- 21:33 Mimo i Bobo
- 21:36 Wakacje
- 21:39 Towarzysze zabawy
- 21:42 Wakacje
- 21:45 Kolorowe koło
- 21:48 Wakacje
- 21:51 Raul
- 21:53 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:56 Hubbi się tym zajmie
- 21:59 Małe, ale pracowite
- 22:02 Dotty i Kitty
- 22:06 Restauracja
- 22:09 Opowieści warzywne
- 22:12 Teraz się bawimy
- 22:15 Miejskie życie
- 22:17 Teraz się bawimy
- 22:19 Przygody w przestrzeni
- 22:22 Urocze miejsca
- 22:24 Dinoland
- 22:27 Drużyna lalek
- 22:29 Hubbi i jego koledzy
- 22:31 Mimo & Bobo PLUS
- 22:35 Pociąg
- 22:38 Opowieści warzywne
- 22:40 Jak podróżujemy
- 22:43 Świat zwierząt
- 22:45 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:48 Safari
- 22:50 Miejskie życie
- 22:52 Towarzysze zabawy
- 22:55 Uczymy się
- 22:58 Co rośnie na drzewie?
- 22:59 Zabawa w chowanego
- 23:02 Fin i Fianna
- 23:05 Kształcików
- 23:06 DuckSchool
- 23:09 Kształcików
- 23:10 Kolorowa Klara
- 23:12 Kącik naukowy
- 23:15 Panni i Fanni
- 23:17 Posłuchaj tego
- 23:19 Grupy
- 23:22 Urocze miejsca
- 23:24 Kolorowa magia
- 23:27 Lola i Liczby
- 23:30 Dotty i Kitty
- 23:33 Sippi Sappi
- 23:36 ABC - duckBC
- 23:39 Co rośnie na drzewie?
- 23:40 Jaki jest twój zawód ?
- 23:43 Kolorowe koło
- 23:46 Grupy
- 23:48 Kącik naukowy
- 23:50 Muzeum
- 23:53 Posłuchaj tego
- 23:56 Świat zwierząt
- 23:58 Teraz się bawimy
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:11 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:15 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:20 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:27 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:36 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:39 Pory roku
- 16:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:42 Uczymy się z ducktv
- 18:44 Bajki na dobranoc
- 19:47 Słodkie sny
- 20:50 Pory roku
- 21:53 Ulubione bajki
- 22:57 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 06:30 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 07:05 Andoni Zubizarreta
- 07:45 Eleven Gol
- 17:00 Eleven Gol
- 23:00 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 23:40 La Manita
- 10:00 Hugo Sanchez
- 10:30 Diego Rodriguez
- 11:00 La Manita
- 11:20 La Manita
- 11:40 La Manita
- 23:00 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 23:30 Miguel Soler
- 04:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 04:30 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 05:00 Javier Irureta
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 22:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 00:00 Fighting Fit (1)
- 01:00 Fighting Fit (2)
- 02:00 Fighting Fit (3)
- 03:00 Fighting Fit (4)
- 04:00 Fighting Fit (5)
- 05:00 Fighting Fit (6)
- 06:00 Sports Adventure 4 (8)
- 06:30 Sports Adventure 4 (9)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (5)
- 08:00 Pro Bull Riders 2016 (1)
- 09:00 Nomads Seeking Adventure (7)
- 09:30 Nomads Seeking Adventure (8)
- 10:00 Action Sports World (1)
- 11:00 Pro Bull Riders 2016 (6)
- 12:00 Sports Adventure 4 (8)
- 12:30 Sports Adventure 4 (9)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (7)
- 14:00 Fighting Fit (5)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (1)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (9)
- 18:00 MTB Heroes (1)
- 18:30 MTB Heroes (2)
- 19:00 Nitro Circus Live (1)
- 19:30 Nitro Circus Live (2)
- 20:00 WWE NXT (21)
- 21:00 Fighting Fit (5)
- 22:00 Fighting Fit (6)
- 23:00 Voss Extreme Sports Week (5)
- 23:30 Voss Extreme Sports Week (6)
- 04:00 Remont na 5+ (5)
- 04:25 Remont na 5+ (6)
- 04:55 Remont na 5+ (7)
- 05:15 Remont na 5+ (8)
- 05:40 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Zawodowiec amator (3)
- 06:30 Zawodowiec amator (4)
- 06:55 Zawodowiec amator (5)
- 07:25 Zawodowiec amator (6)
- 07:50 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:20 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:50 Celnicy 3 (4)
- 09:20 Celnicy 3 (5)
- 09:45 Celnicy 3 (6)
- 10:15 Celnicy 3 (7)
- 10:45 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 11:10 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 11:40 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 14:00 Remont na 5+ (1)
- 14:30 Remont na 5+ (2)
- 15:00 Remont na 5+ (3)
- 15:30 Remont na 5+ (4)
- 15:55 Celnicy 3 (8)
- 16:30 Celnicy 3 (9)
- 17:00 Celnicy 3 (10)
- 17:30 Celnicy 3 (11)
- 00:00 Poland Daily
- 00:13 Poland Daily - Weather
- 00:15 Dzisiaj
- 00:35 Dzisiaj (Gość)
- 01:00 Salonik polityczny
- 01:45 Miłosz Kłeczek - Wysokie Napięcie
- 02:40 Za siódmą górą
- 03:00 Dzisiaj
- 03:25 Polityczna kawa
- 04:15 Piachem w tryby
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:33 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:40 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:07 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Republika dzień
- 18:00 Republika dzień
- 18:20 Polityczny horyzont Łukasza Jankowskiego
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:40 Biznes Polska
- 23:55 Express Republiki
- 04:45 Top Gear: Ambitne porażki (7)
- 05:35 Samochód roku 2 (1)
- 06:00 Dynamo: niewiarygodna magia (3)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo 2 (6)
- 07:55 Top Gear w Botswanie
- 09:00 Cuda inżynierii 6 (9)
- 10:00 Top Gear 17 (5)
- 11:05 Top Gear 11 (3)
- 12:15 Dynamo: niewiarygodna magia (3)
- 13:15 Top Gear 32 (2)
- 14:25 Warsztat Hammonda (1)
- 15:25 Najsłabsze ogniwo 2 (6)
- 16:25 Top Gear w Botswanie
- 17:25 Top Gear 17 (5)
- 18:30 Warsztat Hammonda (1)
- 19:30 Top Gear 32 (3)
- 20:40 Top Gear w Patagonii (1)