Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:50 Dzika kuchnia (7)
- 01:20 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:25 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 05:00 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Remont na 5+ (8)
- 06:25 Remont na 5+ (1)
- 06:50 Remont na 5+ (2)
- 07:15 Remont na 5+ (3)
- 07:35 Remont na 5+ (4)
- 07:55 Dzika kuchnia (5)
- 08:25 Dzika kuchnia (6)
- 08:55 Dzika kuchnia (7)
- 09:30 Dzika kuchnia (8)
- 10:00 Przepis na remont (11)
- 10:30 Przepis na remont (12)
- 11:00 Przepis na remont (13)
- 11:30 Przepis na remont (14)
- 15:00 Przepis na remont (15)
- 15:35 Przepis na remont (16)
- 16:05 Przepis na remont (17)
- 16:35 Przepis na remont (18)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (14)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Depresja)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Opakowania)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Okulistyka u dzieci)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Zwyrodnienie plamki żółtej)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 06:35 Zapytaj lekarza (1)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Chirurgia okulistyczna)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Stomia)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (7)
- 11:15 Poród co minutę (5)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (11)
- 14:40 Zapytaj lekarza (1)
- 15:15 Pies na życie (11)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (1)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 17:00 Pytania do doktora (Cukier)
- 17:40 Łowcy smaków (13)
- 18:20 Happy i Zen (7)
- 19:00 Metoda Osmina (4)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (2)
- 20:55 Żyj jak Laila (5)
- 21:35 Chwile traumy (2)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 23:00 Monika i seks (11)
- 23:30 Monika i seks (12)
- 00:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Pies ze złamanym sercem)
- 00:55 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Taki sobie list)
- 01:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Nowe przygody starego Toma)
- 01:55 Bajer z Bel-Air 4 (Bezsenność w Bel-Air)
- 02:25 Bajer z Bel-Air 4 (Kto jest szefem)
- 02:55 Bajer z Bel-Air 4 (Ptaszek na uwięzi)
- 03:25 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Halloweenowe cukierki)
- 03:55 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Wyprowadzka)
- 22:00 Zaginiony ląd
- 00:10 Między ustami a brzegiem pucharu
- 02:45 Mała Moskwa
- 05:15 Być człowiekiem
- 06:00 W rytmie wolności (6)
- 06:50 W rytmie wolności (7)
- 07:50 Złoty interes (Bursztyn)
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 4 (5)
- 09:35 Kabaretowy rejs (127)
- 10:20 Kabaretowy rejs (140)
- 11:20 Dyrektorzy (Swój chłop)
- 14:10 Szatan z siódmej klasy
- 16:40 Pilotka
- 17:00 Dyrektorzy (Spadająca gwiazda)
- 20:00 Mała wielka miłość
- 22:35 Sztuczki
- 04:15 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 04:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:05 3-2-1 Start (3)
- 06:00 Zameldowani (7)
- 06:30 Zameldowani (8)
- 07:00 Zameldowani (9)
- 07:25 Zameldowani (10)
- 07:55 Zameldowani (11)
- 08:25 Zameldowani (12)
- 08:55 Zameldowani (13)
- 09:25 Zameldowani 2 (1)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 10:25 Bonanza (24)
- 11:25 Bonanza (25)
- 12:25 Bonanza (26)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (6)
- 22:50 Żołnierz doskonały
- 00:00 Striptiz - tak to się robi w Vegas (5)
- 01:05 Dublerzy
- 03:40 Supernova
- 16:00 Kojak 2 (13)
- 17:00 Kojak 2 (14)
- 20:00 Najlepsi z najlepszych 3: Bez odwrotu
- 21:55 Napad
- 00:00 Trzy siostry (250)
- 01:00 Diamentowe imperium (10)
- 02:00 Teresa (46)
- 03:00 Okrutne miasto (70)
- 04:00 Przypieczętowany los (122)
- 05:00 Sploty nienawiści (27)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (66)
- 07:00 Trzy siostry (250)
- 08:00 Diamentowe imperium (10)
- 09:00 Teresa (46)
- 10:00 Okrutne miasto (70)
- 11:00 Przypieczętowany los (122)
- 12:00 Sploty nienawiści (27)
- 13:00 Diamentowe imperium (10)
- 14:00 Trzy siostry (250)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (66)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (67)
- 17:00 Trzy siostry (251)
- 18:00 Diamentowe imperium (11)
- 19:00 Teresa (47)
- 20:00 Okrutne miasto (71)
- 21:00 Przypieczętowany los (123)
- 22:00 Sploty nienawiści (28)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (67)
- 00:00 Akta zbrodni 3 (6)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (8)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (6)
- 03:00 Akta zbrodni 3 (6)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (8)
- 05:00 Znaki (8-ost.)
- 06:00 Prezentuj broń! (57)
- 07:10 Kafejka za rogiem 4 (6)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 3 (7)
- 21:00 Akta zbrodni 3 (7)
- 22:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (1)
- 22:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (7)
- 23:55 Akta zbrodni 3 (7)
- 00:10 Medalion
- 02:05 Prezentuj broń! (17)
- 03:10 Prezentuj broń! (18)
- 04:15 Prezentuj broń! (19)
- 05:20 Totalcar 2 (9)
- 05:50 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (9)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (7)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (20)
- 09:00 Drużyna A 3 (5)
- 12:00 Drużyna A 3 (5)
- 13:00 Słoneczny patrol 9 (20)
- 18:00 Drużyna A 3 (6)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (10)
- 20:00 Terminator: Genisys
- 22:35 Resident Evil: Afterlife
- 00:55 Winnice miłości 2 (104)
- 02:05 Prezentuj broń! (37)
- 03:10 Prezentuj broń! (38)
- 04:25 Prezentuj broń! (39)
- 05:15 Blok promocyjny AXN White
- 06:05 Hity AXN
- 06:25 Hity AXN
- 06:50 Profil 3 (11)
- 08:00 Profil 3 (12)
- 09:05 Zaklinacze koni (7)
- 10:05 Zaklinacze koni (8)
- 11:05 Grand Hotel (2)
- 12:55 Winnice miłości 2 (104)
- 14:05 Profil 4 (1)
- 15:10 Profil 4 (2)
- 16:20 Zaklinacze koni (9)
- 17:20 Zaklinacze koni (10)
- 21:00 Stażyści
- 23:35 Grand Hotel (2)
- 00:10 Robocop 2
- 02:45 Panna Nikt
- 04:40 Bonanza (Na pustkowiu)
- 05:39 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Próba sił)
- 06:30 Celnicy 2 (5)
- 07:05 Celnicy 2 (6)
- 07:40 Poirot (Śmierć w chmurach)
- 12:00 Prześladowca
- 13:55 Kosmiczna kolizja
- 18:55 Poirot (Bombonierka)
- 20:00 Dezerter
- 22:00 Catch. 44
- 00:05 Zakończenie programu
- 04:50 Latarnicy
- 06:25 Łowcy przygód
- 07:50 Mój przyjaciel Shadow
- 11:25 Na przekór całemu światu
- 13:05 Czekając na Anyę
- 14:50 Jak kochać się z D
- 19:30 Powrót do domu
- 21:00 Mam na imię Sara
- 22:30 Uzdrowiciel na wózku
- 01:15 Kickboxer
- 02:50 Busty Cock Lovers
- 04:10 Po własnych śladach
- 05:45 Zakończenie programu
- 05:55 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 07:35 Tajna agentka
- 09:10 Czarny motyl
- 10:40 Król wojowników
- 12:10 Młodzi muszkieterowie
- 13:40 Czerwone niebo
- 15:25 Wyspa piratów
- 16:55 Wrobieni
- 18:25 Czarownik i biały wąż
- 20:00 Bez śladów
- 21:35 Mściciel z Wall Street
- 23:15 Atak jednostki Z
- 00:15 Odejście
- 01:55 Czarne smoki
- 02:55 Dzień dobrze minął?
- 04:25 Call the Mesquiteers
- 05:20 Mamuśka
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:00 Salonik, sypialnia i kąpiel
- 07:10 Tonąca koza
- 07:40 Pani na Musashino
- 09:05 Jeszcze raz
- 10:25 Wysłuchaj
- 10:40 Ludzie, których znamy
- 12:20 Bajeczka dla przeciętniaków
- 12:35 Sztama
- 12:45 Nowojorski port
- 14:05 Aicha
- 14:30 Intruz
- 15:50 Rajski kanion
- 16:45 Bandyta
- 17:45 Champagne Safari
- 18:40 Uśpieni
- 18:50 Na posterunku
- 19:55 Paradise Club
- 21:00 Guerrero
- 22:50 Obcy
- 00:55 Dobroczyńca
- 02:25 Good Girl
- 03:55 Kiedy coś zjemy
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Proza życia
- 07:40 Wypowiedzenie wojny
- 09:20 Bohaterowie
- 11:05 Che. Rewolucja
- 13:15 Leonie
- 14:55 Rodzina Steedów 2 (2)
- 16:35 Belcanto
- 18:15 Od pełni do pełni
- 20:00 Obsesja Eve 3 (4)
- 20:45 Houdini i Doyle (6)
- 21:30 Eksperyment
- 23:00 Drugie życie króla
- 02:40 Ścieżki chwały
- 10:00 Ikony - 10 min. (Robert De Niro)
- 10:10 Burza (106)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (107)
- 11:50 Klik News (35)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8617)
- 12:25 Moda na sukces 34 (8618)
- 12:55 Klik News (34)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (62)
- 13:50 Między gwiazdami (odc_148)
- 14:10 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy minionej dekady)
- 14:35 Planetarium (162)
- 14:55 Klik News (35)
- 15:00 Ale lapsus (5)
- 15:15 Warsztat filmowy (WF_125)
- 15:35 Klik News (35)
- 15:45 Klik News (36)
- 15:50 Muzyczny express (138)
- 16:10 Klik News (34)
- 16:20 Klik News (35)
- 16:25 Klik News (36)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (70)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (101)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8618)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8619)
- 21:20 Mózg za miliard dolarów
- 23:20 Człowiek zwany Koniem
- 01:50 Święta góra
- 04:20 Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej
- 05:29 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (26)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (2)
- 06:55 Olimpiada, część 2
- 14:20 Maria Magdalena (12)
- 15:15 Maria Magdalena (13)
- 18:15 Triumf miłości (119)
- 19:10 The Queen of Flow 2 (39)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8317)
- 20:40 Moda na sukces 34 (8318)
- 21:10 Maria Magdalena (20)
- 22:10 Maria Magdalena (21)
- 23:05 Żądło
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire
- 13:35 Columbo
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Spotkanie z balladą
- 17:25 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 21:40 Napisała: Morderstwo