Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 02:15 Miłość w Nowym Jorku
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 13:00 Sekretne życie kotów 2 (5)
- 14:00 Złoty chłopak (232)
- 14:55 Jaka to melodia? (5194)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (798)
- 16:05 Dziedzictwo (325)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5334)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (Być albo nie być)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (11/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (186)
- 21:10 07 zgłoś się (Ślad rękawiczki)
- 22:35 Vabank
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (57)
- 01:00 Piranie
- 03:00 O mnie się nie martw 11 (8/13)
- 04:00 Rodzinka.pl (Kruche szkło)
- 04:30 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Idzie nowe)
- 05:35 M jak miłość (1641)
- 06:25 Zwiastowanie łaski w tradycji metodystycznej
- 06:55 Rodzinka.pl (Jesteśmy razem)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:30 Koło fortuny (1634)
- 13:15 Akacjowa 38 (408)
- 14:05 Va banque (748)
- 14:35 Na sygnale (Porozmawiaj z nim)
- 15:05 M jak miłość (1804)
- 16:00 Koło fortuny (1635)
- 16:35 Familiada (2872)
- 17:15 Miłość i nadzieja (13)
- 18:10 Va banque (749)
- 18:45 Akacjowa 38 (433)
- 19:35 Barwy szczęścia (3010)
- 20:10 Zupa nic
- 21:55 Na sygnale (Jedno życzenie)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (58)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Saga rodów (Ród Rossmann)
- 08:20 Ja cię uczyć każę
- 08:45 Z wieszaka historii (Był sobie but...)
- 09:12 Warszawskie tablice (Wola)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Lato
- 09:58 Pogoda
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Informacje z Mazowsza
- 17:26 Warszawskie tablice (Wola)
- 17:33 Polskie Parki Narodowe (Karkonoski Park Narodowy)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:52 Niezwykłe miejsca (Szkoła muzyczna w Dobrej)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 04:00 Zjedz Kambodżę (12)
- 04:40 Disco Gramy (6280)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Kim jest jej ojciec?)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:20 Pogoda
- 16:25 Interwencja (5470)
- 16:35 Gliniarze (Scarlett)
- 17:35 Sekrety rodziny (Sercowe rozterki)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (820)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:05 Jack Ryan: Teoria chaosu
- 22:30 W cywilu
- 01:10 Love Island. Wyspa miłości (185)
- 02:10 Śmierć na 1000 sposobów (9)
- 02:35 Interwencja (5467)
- 02:55 SuperLudzie (1)
- 03:25 SuperLudzie (40)
- 03:55 SuperLudzie (41)
- 23:00 Ultraviolet
- 08:05 Smerfy (Smerfy zapomniane przez czas)
- 08:45 Smerfy (Zagubieni w prehistorii/Jaskiniowe smerfy)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Pico i fasola)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Najlepszy omlet na świecie)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Ruby leci na południe)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Sobowtór)
- 09:55 Bing 4 (Przedstawienie)
- 10:05 Bing 4 (To Charlie)
- 10:10 Bing 4 (Ratować Królisia-Tulisia)
- 10:30 Baranek Shaun (17)
- 10:35 Baranek Shaun (21)
- 10:37 Baranek Shaun (Wesołe miasteczko)
- 10:40 Baranek Shaun (Beton)
- 10:50 Baranek Shaun (Czkawka)
- 10:55 Milo (Paleontolog Milo)
- 11:05 Milo (Florysta Milo)
- 11:30 Blue (Góry Błękitne)
- 11:40 Blue (Basen)
- 11:45 Blue (Sklep)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Najlepsza opiekunka/Sadzimy drzewa)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Śmierć nienaturalna)
- 23:00 Outlander
- 00:55 Walker: Strażnik Teksasu (15)
- 01:50 Walker: Strażnik Teksasu (16)
- 02:45 FBI 4 (13)
- 03:45 FBI: Most Wanted (11)
- 04:40 Rysa (7)
- 05:25 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki (6)
- 07:00 Rekrut 5 (19)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (9)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (10)
- 09:55 Rekrut 5 (19)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (11)
- 11:45 Agenci NCIS 17 (12)
- 12:45 Rekrut 5 (20)
- 13:40 Agenci NCIS: Hawaje (19)
- 22:00 Premiera: Rekrut 6 (1/10)
- 22:55 Agenci NCIS: Hawaje (21)
- 23:55 Agenci NCIS: Hawaje (Ohana)
- 00:00 Wyścig przez świat: celebryci (4)
- 01:10 Malownicze trasy kolejowe 5 (2)
- 02:05 W okowach mrozu 6 (18)
- 02:55 Malownicze trasy kolejowe 5 (2)
- 03:45 Dynastie 2 (6)
- 08:35 Serengeti 2 (1)
- 09:40 W okowach mrozu 6 (12)
- 10:45 Życie na pustkowiu UK (4)
- 11:45 Starożytne mocarstwa (5)
- 12:45 Serengeti 2 (1)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 5 (3)
- 14:50 W okowach mrozu 6 (19)
- 15:45 Życie na pustkowiu 7 (10)
- 18:45 Serengeti 2 (6)
- 19:55 Dzika Francja (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu UK (5)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (13)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 00:45 Ghostforce (Drapacz / Krip Hop)
- 01:15 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 01:40 ZOMBIE: Potworna zagadka Addison (Znowu wampiry)
- 01:45 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 01:50 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 02:00 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 02:05 Taffy 2 (Bentley leci na Marsa)
- 02:10 Płazowyż 2 (Bysia i Michaś Aniołek/Trzecia świątynia)
- 02:35 Płazowyż 2 (Kolacja/Pojedynek kapel)
- 02:55 Płazowyż 2 (Prawdziwe oblicze)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig Wotanów)
- 03:40 Dronersi 2 (Sądna trasa)
- 04:00 Dronersi 2 (Sądna trasa)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krzyk bojowy)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Przepychanki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 05:45 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 05:50 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Królowa Bananów)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Otchłań wyrzutów)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (20)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (37)
- 07:45 Potworna robota (Uszkodzony pokój)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Felix)
- 22:45 Taffy 2 (Podróż do wnętrza misia)
- 22:50 Taffy 2 (Kret)
- 23:00 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 23:15 Taffy 2 (Brelok)
- 23:20 Taffy 2 (Szop za okup)
- 23:30 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 23:35 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 01:35 Chloe
- 03:10 Ostatnia szansa ludzkości
- 04:40 Mordercza gra
- 05:50 Zakończenie programu
- 06:10 Wielki Mistrz
- 08:10 Poza czasem
- 10:10 Stars! (Denzel Washington)
- 10:15 Klub dyskusyjny
- 12:20 Zdobyć Woodstock
- 14:20 Autor widmo
- 16:25 Stars! (Ewan Mcgregor)
- 16:30 Paterson
- 18:25 Oda do radości
- 20:00 Richard mówi do widzenia
- 21:30 Tydzień kawalerski
- 00:00 Harry Wild (7)
- 01:05 Milczący świadek 21 (6)
- 02:15 Ulica nadziei 3 (11)
- 03:05 Tajemnice Brokenwood 4 (1)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 8 (7)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (1)
- 06:00 Śmierć pod palmami 5 (4)
- 07:05 Ojciec Brown 9 (4)
- 10:00 Ulica nadziei 3 (11)
- 11:00 Śmierć pod palmami 5 (4)
- 12:05 Ojciec Brown 9 (4)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 22 (6)
- 14:55 Ulica nadziei 3 (11)
- 15:55 Lewis (1)
- 17:00 Ojciec Brown 9 (5)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 23 (1)
- 19:55 Śmierć pod palmami 5 (5)
- 21:00 Harry Wild (8)
- 22:05 Milczący świadek 21 (7)
- 23:10 Niezapomniane 5 (3)
- 00:05 Magia nagości. Hiszpania (8)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (3)
- 01:50 I love kabaret (5)
- 02:50 I love kabaret EXTRA (14)
- 03:00 Rodzinne perypetie (37)
- 04:05 I love kabaret (2)
- 05:05 I love kabaret (8)
- 06:00 Poranny rogal (12)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (65)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 07:40 To leci w sieci (1)
- 16:15 M.A.S.H. (Kupiec koreański)
- 16:50 M.A.S.H. (Zapach muzyki)
- 17:25 M.A.S.H. (Patent nr 4077)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (2)
- 19:00 I love kabaret (8)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 00:50 Dzika kuchnia (2)
- 01:20 Dzika kuchnia (3)
- 01:50 Dzika kuchnia (4)
- 02:25 Dzika kuchnia (5)
- 02:55 Dzika kuchnia (7)
- 03:25 Dzika kuchnia (1)
- 03:55 Dzika kuchnia (2)
- 04:25 Dzika kuchnia (3)
- 04:55 Dzika kuchnia (4)
- 05:30 Dzika kuchnia (5)
- 06:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (2)
- 11:00 Kontrola graniczna (8)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 14:00 Giganty na drogach (8)
- 15:00 Giganty na drogach (9)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (2)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (3)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 18:00 Celnicy 3 (1)
- 19:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 04:15 Głodni sukcesu (1)
- 05:05 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (1)
- 06:00 Sarah Beeny: nowe życie na wsi 2 (3)
- 07:05 Głodni sukcesu (2)
- 12:20 Głodni sukcesu (2)
- 13:30 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (2)
- 18:50 Głodni sukcesu (2)
- 19:55 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (2)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Liczy się różnorodność/ Smakowity mecz krokieta)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Zamiankowy Dzień/ Raz na czaro-czas)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Niezapomniane nie-urodziny / Jednoosobowy piknik)
- 01:30 Spidey i superkumple (Pułapka z pisaku / Co za dużo, to niezdrowo)
- 01:55 Spidey i superkumple (Wstrzymane święto / Boże Narodzenie Spideya)
- 02:20 Spidey i superkumple (Za morskim potworem / Szkodliwa breja)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (39)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Trzecia dziesięć do Lodowej Góry / Proszę i dziękuję)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (41)
- 04:00 Eureka! (Kły, kłopoty i takie tam / Abso-fletnie fantastycznie)
- 04:30 Eureka! (Lawa i pizza / Prehistoryczna zoologia)
- 05:00 Eureka! (Ślizg / Smrodkowy dzień)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Niepozorna żabka / Pinky i pszczoły)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Crystal Clearwater kontra agresywna alga / Wielka przygoda Trollanda!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Gdzie jesteś, Chickie Boo-Boo?/ Bohaterowie placu zabaw!)
- 07:00 Blue 3 (115)
- 07:10 Blue 3 (116)
- 07:20 Blue 3 (117)
- 07:30 Blue 3 (118)
- 07:40 Blue 3 (119)
- 07:50 Blue 3 (120)
- 08:00 Blue 3 (121)
- 08:10 Blue 3 (122)
- 08:20 Blue 3 (123)
- 08:30 Spidey i superkumple (52)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (3)
- 12:30 Blue 3 (Piżamki)
- 12:40 Blue 3 (Fachowcy)
- 12:50 Blue 3 (Babuniowóz)
- 13:00 Blue 3 (Kosmos)
- 13:10 Blue 3 (136)
- 13:20 Blue 3 (Muzyczne posągi)
- 13:30 Straż Ekipa (Nocna zasadzka / Kółko ratownicze)
- 16:00 Pupstruction (Szybcy i futrzasty/ Luna kopie głęboko)
- 16:30 Pupstruction (Bailey i psi lekarz / Pies na jeden dzień)
- 17:00 Blue 3 (115)
- 17:10 Blue 3 (116)
- 17:20 Blue 3 (117)
- 17:30 Blue 3 (118)
- 17:40 Blue 3 (119)
- 17:50 Blue 3 (120)
- 00:10 Ghostforce (Paniclick / Sandyrok)
- 00:35 Ghostforce (Junjoke / Hypnolion)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (23)
- 02:35 Duch i nas dwóch (5)
- 03:00 Duch i nas dwóch (6)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (25)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (1)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (33)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (34)
- 04:50 Duch i nas dwóch (14)
- 05:15 Duch i nas dwóch (15)
- 05:35 Robale ziomale (Golfiarze/Bilet jeden a nas troje)
- 06:00 Taffy 2 (Pieskie życie)
- 06:05 Taffy 2 (Pies i szop w dziczy)
- 06:10 Taffy 2 (Aport!)
- 06:25 Taffy 2 (Perfekcyjny gość)
- 06:35 Taffy 2 (Ochroniarze)
- 06:40 Taffy 2 (Robot na straży)
- 06:55 Płazowyż (Klątwa/Masz talent)
- 07:25 Płazowyż (Wielki mecz robalówki/Obóz przetrwania)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Dusiek 101/Dzień ojca)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dudy i Ser)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gracze, do boju!)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Malowanie z Gabriellą/ Po taniości)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wy bez wad/ Piracki bankiet)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przedstawienie/ Super Babcia)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Niebezpieczna imprezka/Gładki operator)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gwiżdżąca gwiazda)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinna bańka)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 17:45 Molly i Duch 2 (Rodzinka nie jak inne)
- 18:15 Molly i Duch 2 (Polowanie na Słowozmorka/ Co jeden Darryl, to nie dwóch)
- 18:45 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 18:55 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 19:00 Taffy 2 (Narciarze)
- 19:15 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 19:25 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 19:30 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe 2 (Straszneoke)
- 00:05 Blue 2 (19)
- 00:15 Blue 2 (20)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (12)
- 00:40 Kolorklocki (3)
- 00:45 Blue 2 (13)
- 00:55 Piotruś Królik (10)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (38)
- 01:20 Psi Oddział (9)
- 01:35 Blue (49)
- 01:40 Blue (50)
- 01:50 Blue (51)
- 02:00 Blue (46)
- 02:05 Tosia i Tymek (68)
- 02:20 Blue 2 (22)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (4)
- 02:40 Kręciołki (79)
- 02:50 Teletubisie (43)
- 03:05 Blue (27)
- 03:10 Blue (28)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (26)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (11)
- 03:45 Tosia i Tymek (39)
- 03:55 Tosia i Tymek (40)
- 04:10 Blue (11)
- 04:15 Blue (12)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (45)
- 04:35 Blue 2 (3)
- 04:45 Blue 2 (4)
- 04:50 Blue (21)
- 05:00 Superpyra (11)
- 05:05 Superpyra (12)
- 05:15 Kolorklocki (2)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (14)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (17)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 05:50 W Papierowej Krainie (33)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (12)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (42)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (40)
- 06:50 Superpyra (50)
- 07:00 Blue 2 (9)
- 07:05 Blue (43)
- 07:15 Blue (7)
- 07:25 Blue (8)
- 07:35 Blue (9)
- 07:40 Blue (22)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (7)
- 08:05 Matklocki 2 (25)
- 08:15 Blue (29)
- 08:20 Blue 2 (50)
- 08:30 Blue 2 (9)
- 08:40 Psi Oddział (1)
- 08:55 Tosia i Tymek (12)
- 09:10 Piotruś Królik (15)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (12)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (9)
- 09:50 Kręciołki (51)
- 10:00 Teletubisie (59)
- 10:15 Blue 2 (19)
- 10:25 Yakka Dee 5 (3)
- 10:30 Yakka Dee 5 (4)
- 10:40 Blue 2 (21)
- 10:50 Matklocki 2 (20)
- 10:55 Matklocki (27)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (33)
- 11:15 W Papierowej Krainie (33)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (16)
- 11:50 Superpyra (30)
- 12:00 Blue 2 (14)
- 12:10 Blue (21)
- 12:15 Blue (23)
- 12:25 Blue (1)
- 12:35 Blue 2 (14)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (9)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (18)
- 13:05 Blue 2 (39)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (30)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (38)
- 13:40 Psi Oddział (9)
- 13:55 Blue (49)
- 14:05 Blue (50)
- 14:15 Blue (51)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (4)
- 14:35 Blue 2 (28)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (33)
- 15:15 W Papierowej Krainie (34)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (18)
- 15:50 Blue (22)
- 16:00 Blue (24)
- 16:10 Blue (25)
- 16:20 Matklocki (18)
- 16:25 Blue 2 (18)
- 16:35 Kolorklocki (5)
- 16:40 Kolorklocki (6)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (13)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (19)
- 17:10 Blue 2 (40)
- 17:15 Piotruś Królik (11)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (39)
- 17:45 Psi Oddział (10)
- 18:00 Blue 2 (1)
- 18:10 Blue 2 (2)
- 18:15 Blue 2 (3)
- 18:25 Tosia i Tymek (4)
- 18:40 Blue 2 (29)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 19:00 Kręciołki (81)
- 19:15 Teletubisie (45)
- 19:30 Blue (25)
- 19:40 Blue (26)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (27)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (12)
- 20:20 Tosia i Tymek (1)
- 20:30 Tosia i Tymek (2)
- 20:45 Blue 2 (23)
- 20:55 Blue 2 (24)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (46)
- 21:15 Blue 2 (5)
- 21:25 Blue 2 (6)
- 21:35 Superpyra (13)
- 21:40 Superpyra (14)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (18)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (19)
- 22:10 Kolorklocki (3)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 22:30 W Papierowej Krainie (35)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (33)
- 22:55 W Papierowej Krainie (34)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (18)
- 23:35 Matklocki (18)
- 23:40 Blue 2 (13)
- 23:50 Blue (22)
- 23:55 Blue 2 (27)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 02:15 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 02:25 Rodzina Treflików (Buty)
- 02:35 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 02:45 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 03:00 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 04:25 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 05:00 Bernard 3 (113)
- 05:05 Bernard 3 (114)
- 05:10 Bernard 3 (116)
- 05:15 Bernard 3 (118)
- 05:20 Bernard 3 (119)
- 05:25 Bernard 3 (120)
- 05:30 Bernard 3 (121)
- 05:35 Bernard 3 (122)
- 05:40 Bernard 3 (124)
- 05:45 Bernard 3 (126)
- 05:50 Bernard 3 (127)
- 06:00 Bernard 3 (128)
- 06:05 Bernard 3 (129)
- 06:10 Bernard 3 (131)
- 06:15 Bernard 3 (133)
- 06:20 Bernard 3 (134)
- 06:25 Bernard 3 (135)
- 06:30 Bernard 3 (136)
- 06:35 Bernard 3 (137)
- 06:40 Bernard 3 (139)
- 06:45 Bernard 3 (141)
- 06:50 Bernard 3 (142)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard 3 (143)
- 11:05 Bernard 3 (144)
- 11:10 Bernard 3 (146)
- 11:15 Bernard 3 (148)
- 11:20 Bernard 3 (149)
- 11:25 Bernard 3 (150)
- 11:30 Bernard 3 (151)
- 11:35 Bernard 3 (152)
- 11:40 Bernard 3 (154)
- 11:45 Bernard 3 (156)
- 11:50 Bernard (1)
- 11:55 Bernard (2)
- 12:00 Bernard (3)
- 12:05 Bernard (4)
- 12:10 Bernard (6)
- 12:15 Bernard (8)
- 12:20 Bernard (9)
- 12:30 Bernard (10)
- 12:35 Bernard (17)
- 12:40 Bernard (19)
- 12:45 Bernard (20)
- 12:50 Bernard (22)
- 13:00 Bernard (23)
- 13:05 Bernard (25)
- 13:10 Bernard (27)
- 13:15 Bernard (28)
- 13:20 Bernard (30)
- 13:30 Bernard (31)
- 13:35 Bernard (33)
- 13:40 Bernard (35)
- 13:45 Bernard (36)
- 13:50 Bernard (38)
- 14:00 Power Players (11)
- 14:25 Power Players (12)
- 14:40 Power Players (13)
- 15:00 Power Players (14)
- 15:25 Power Players (15)
- 15:40 Power Players (16)
- 16:00 Power Players (17)
- 16:20 Power Players (18)
- 16:40 Power Players (19)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (20)
- 20:25 Power Players (21)
- 20:40 Power Players (22)
- 21:00 Power Players (23)
- 21:25 Power Players (24)
- 21:35 Power Players (25)
- 22:00 Power Players (26)
- 22:20 Power Players (1)
- 22:35 Power Players (2)
- 23:00 Bernard (39)
- 23:05 Bernard (40)
- 23:10 Bernard (42)
- 23:15 Bernard (44)
- 23:20 Bernard (45)
- 23:25 Bernard (46)
- 23:30 Bernard (47)
- 23:35 Bernard (48)
- 23:40 Bernard (50)
- 23:45 Bernard (52)
- 23:50 Bernard 2 (53)
- 00:01 Zwierzęta
- 00:03 Towarzysze zabawy
- 00:06 Kolorowa magia
- 00:09 Jaki jest twój zawód ?
- 00:11 Towarzysze zabawy
- 00:14 Sunville
- 00:18 Kolorowe koło
- 00:21 Jaki jest twój zawód ?
- 00:23 Świat elfów
- 00:26 Sunville
- 00:29 Wakacje
- 00:32 Sunville
- 00:35 Teraz się bawimy
- 00:37 Opowieści warzywne
- 00:40 Kolorowe koło
- 00:43 Świat podwodny
- 00:45 Teraz się bawimy
- 00:48 Świat elfów
- 00:51 Towarzysze zabawy
- 00:54 Opowieści warzywne
- 00:56 Wstawaj!
- 00:58 Świat podwodny
- 01:00 Wakacje
- 01:02 Świat podwodny
- 01:05 Rodzina bobrów
- 01:09 Safari
- 01:12 Świat podwodny
- 01:14 Galaktyczni turyści
- 01:17 Posłuchaj tego
- 01:19 Jak podróżujemy
- 01:24 Rodzina bobrów
- 01:27 Jak podróżujemy
- 01:29 Towarzysze zabawy
- 01:33 Rodzina bobrów
- 01:35 Przygody w przestrzeni
- 01:38 Łazienka
- 01:41 Safari
- 01:44 Świat elfów
- 01:47 Jak podróżujemy
- 01:50 Puffy i Tubby
- 01:54 Sunville
- 01:56 Posłuchaj tego
- 02:01 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 02:03 Łazienka
- 02:06 Safari
- 02:08 Puffy i Tubby
- 02:12 Panni i Fanni
- 02:15 Miyu i Litto
- 02:18 Miejskie życie
- 02:20 Oli - cykle natury
- 02:23 Miyu i Litto
- 02:26 Puffy i Tubby
- 02:31 Kącik naukowy
- 02:33 Safari
- 02:36 Kącik naukowy
- 02:38 Posłuchaj tego
- 02:40 Kolorowa magia
- 02:44 Grupy
- 02:47 Panni i Fanni
- 02:49 Opowieści warzywne
- 02:52 Kącik naukowy
- 02:55 Grupy
- 02:57 Opowieści warzywne
- 02:59 Jaki jest twój zawód ?
- 03:02 Sunville
- 03:05 Posłuchaj tego
- 03:08 Miyu i Litto
- 03:12 Sport, sport, sport
- 03:14 Taniec
- 03:17 Opowieści warzywne
- 03:20 Sport, sport, sport
- 03:23 Jak podróżujemy
- 03:25 Taniec
- 03:28 Jaki jest twój zawód ?
- 03:31 Opowieści warzywne
- 03:33 Świat elfów
- 03:36 Przygody w przestrzeni
- 03:40 Posłuchaj tego
- 03:42 Teraz się bawimy
- 03:44 Ding Dang Dong
- 03:48 Mini opowiadania
- 03:51 Jaki jest twój zawód ?
- 03:53 Ding Dang Dong
- 03:56 Urocze miejsca
- 03:59 Urocze miejsca
- 04:02 Rodzina bobrów
- 04:05 Teraz się bawimy
- 04:07 Sport, sport, sport
- 04:10 Wstawaj!
- 04:12 Urocze miejsca
- 04:16 Opowieści warzywne
- 04:18 Kolorowe koło
- 04:21 Towarzysze zabawy
- 04:24 Opowieści warzywne
- 04:26 Teraz się bawimy
- 04:28 Towarzysze zabawy
- 04:31 Wakacje
- 04:34 Wakacje
- 04:36 Świat podwodny
- 04:39 Kolorowe koło
- 04:42 Opowieści warzywne
- 04:44 Kolorowe koło
- 04:47 Świat podwodny
- 04:49 Kolorowe koło
- 04:52 Wakacje
- 04:55 Kolorowe koło
- 04:57 Świat podwodny
- 05:01 Opowieści warzywne
- 05:03 Kolorowe koło
- 05:05 Wakacje
- 05:08 Kolorowe koło
- 05:11 Opowieści warzywne
- 05:14 Wakacje
- 05:16 Urocze miejsca
- 05:19 Przygody w przestrzeni
- 05:22 Kącik naukowy
- 05:24 Kolorowa magia
- 05:27 Panni i Fanni
- 05:29 Kącik naukowy
- 05:32 Kolorowe koło
- 05:35 Sunville
- 05:37 Puffy i Tubby
- 05:42 Kolorowa magia
- 05:45 Panni i Fanni
- 05:47 Kolorowe koło
- 05:50 Posłuchaj tego
- 05:54 Panni i Fanni
- 05:58 Jaki jest twój zawód ?
- 06:00 Safari
- 06:03 Grupy
- 06:06 Urocze miejsca
- 06:08 Kolorowe koło
- 06:11 Urocze miejsca
- 06:14 Kącik naukowy
- 06:16 Muzeum
- 06:19 Toby McFly
- 06:22 Drużyna lalek na ratunek
- 06:26 Toby McFly
- 06:29 Restauracja
- 06:33 Skoczkowie Planet
- 06:37 Brygada ogniowa
- 06:39 Łazienka
- 06:42 Świat podwodny
- 06:44 Łazienka
- 06:46 Miejskie życie
- 06:49 Opowieści warzywne
- 06:51 Przygody w przestrzeni
- 06:54 Hubbi się tym zajmie
- 06:56 Świat Mimo
- 06:59 Afryka
- 07:01 Zastęp strażaków
- 07:04 Mimo i Bobo
- 07:06 Rodzina bobrów
- 07:09 Przygody w przestrzeni
- 07:11 Miejskie życie
- 07:14 Świat podwodny
- 07:16 Pojazdy
- 07:18 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:21 Hubbi i jego koledzy
- 07:23 Afryka
- 07:26 Wstawaj!
- 07:28 Historie Henryka
- 07:30 Mimo i Bobo
- 07:32 Hubbi się tym zajmie
- 07:35 Sippi Sappi
- 07:37 Mały Didy
- 07:40 Teraz się bawimy
- 07:42 Świat zwierząt
- 07:45 Taniec
- 07:48 Sport, sport, sport
- 07:50 Świat zwierząt
- 07:52 Ding Dang Dong
- 07:55 Mimo & Bobo PLUS
- 07:59 Dźwięki wokół nas
- 08:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:03 Mimo i Bobo
- 08:06 Raul
- 08:09 Mini opowiadania
- 08:11 Teraz się bawimy
- 08:13 Taniec
- 08:16 Świat zwierząt
- 08:18 Taniec
- 08:20 Urocze miejsca
- 08:22 Świat zwierząt
- 08:25 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:28 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:30 Albert tłumaczy
- 08:34 Zabawa w chowanego
- 08:37 Dinoland
- 08:40 Historie Henryka
- 08:42 Zack i Ziggy
- 08:45 Kolorowe koło
- 08:48 Urocze miejsca
- 08:50 Kolorowe koło
- 08:53 Kolorowa magia
- 08:55 Miyu i Litto
- 08:58 Uczymy się
- 09:01 Wesoła łąka
- 09:04 Historie Henryka
- 09:06 Lola i Liczby
- 09:09 Hubbi i jego koledzy
- 09:11 Panni i Fanni
- 09:14 Jaki jest twój zawód ?
- 09:17 Kolorowa magia
- 09:20 Kącik naukowy
- 09:23 Grupy
- 09:26 Fin i Fianna
- 09:29 Małe melodie
- 09:31 Przygody kaczki
- 09:33 Elfy przyrody
- 09:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:37 ABC - duckBC
- 09:40 Słodki dom
- 09:42 Mimo i Bobo
- 09:44 Co rośnie na drzewie?
- 09:46 Wesołe królestwo
- 09:49 Sippi Sappi
- 09:51 Afryka
- 09:54 DuckSchool
- 09:56 Monika i Rudi 2
- 09:59 Monika i Rudi
- 10:02 Dotty i Kitty
- 10:05 Lola i Liczby
- 10:08 ABC - duckBC
- 10:11 Uczymy się
- 10:13 Toobys
- 10:16 Przygody kaczki
- 10:18 Fin i Fianna
- 10:21 Małe melodie
- 10:23 Elfy przyrody
- 10:24 Lola i Liczby
- 10:26 Uczymy się
- 10:30 Zack i Ziggy
- 10:33 Fin i Fianna
- 10:36 Dotty i Kitty
- 10:39 Hop-hop
- 10:41 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:43 Zabawa w chowanego
- 10:45 Wesołe królestwo
- 10:49 Cubie
- 10:51 Elfy przyrody
- 10:52 Raul
- 10:55 Świat Mimo
- 10:57 Afryka
- 11:00 ABC - duckBC
- 11:03 Uczymy się
- 11:06 Raul
- 11:08 Brygada ogniowa
- 11:11 Elfy przyrody
- 11:12 Restauracja
- 11:15 Toobys
- 11:17 DuckSchool
- 11:19 Tempo Giusto
- 11:21 Zabawa w chowanego
- 11:24 Raul
- 11:27 Risto Gusto
- 11:30 Cubie
- 11:33 Dinoland
- 11:35 Brygada ogniowa
- 11:38 Wesołe królestwo
- 11:41 Zoo
- 11:43 Sippi Sappi
- 11:46 Skoczkowie Planet
- 11:50 Raul
- 11:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:55 Mimo i Bobo
- 11:57 Dinoland
- 11:59 Zoo
- 12:02 Toby McFly
- 12:05 Raul
- 12:08 Uczymy się
- 12:11 Dinozaur Milo
- 12:15 Kaczka i Puszek
- 12:17 Mimo i Bobo
- 12:20 Dotty i Kitty
- 12:24 Małe, ale pracowite
- 12:26 Pociąg
- 12:29 Kaczka i Puszek
- 12:31 Mimo i Bobo
- 12:33 Hubbi i jego koledzy
- 12:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:39 Hiphopowy kaktus
- 12:41 Uczymy się
- 12:44 Sztuka Leona
- 12:46 Hiphopowy kaktus
- 12:48 Wesoła łąka
- 12:52 Kaczka i Puszek
- 12:54 Toby McFly
- 12:57 Drużyna lalek na ratunek
- 13:00 Risto Gusto
- 13:03 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:05 Fin i Fianna
- 13:08 Przygody kaczki
- 13:10 Dinoland
- 13:13 Afryka
- 13:15 Świat zabawek
- 13:17 Restauracja
- 13:21 Skoczkowie Planet
- 13:25 Małe, ale pracowite
- 13:28 Mimo i Bobo
- 13:30 Hiphopowy kaktus
- 13:33 Dinozaur Milo
- 13:37 Kolorowa Klara
- 13:39 Toobys
- 13:42 Wesoła łąka
- 13:45 Margo i Felix
- 13:48 Pixie 2
- 13:49 Lola i Liczby
- 13:51 DuckSchool
- 13:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:56 Zack i Ziggy
- 13:59 Wesoła łąka
- 14:02 Kolorowa Klara
- 14:04 Tempo Giusto
- 14:06 Margo i Felix
- 14:09 Albert tłumaczy
- 14:11 Dotty i Kitty
- 14:15 Kolorowa Klara
- 14:17 Uczymy się
- 14:20 Dźwięki wokół nas
- 14:22 Małe melodie
- 14:24 Zabawa w chowanego
- 14:27 Monika i Rudi
- 14:30 Sippi Sappi
- 14:32 Fin i Fianna
- 14:35 Albert tłumaczy
- 14:40 Raul
- 14:43 Świat Mimo
- 14:45 Sippi Sappi
- 14:48 Lola i Liczby
- 14:50 Wstawaj!
- 14:52 Świat Mimo
- 14:55 Albert tłumaczy
- 14:59 Przygody kaczki
- 15:01 Margo i Felix
- 15:04 DuckSchool
- 15:07 Risto Gusto
- 15:10 Sippi Sappi
- 15:12 Tempo Giusto
- 15:14 Raul
- 15:17 Tempo Giusto
- 15:19 Afryka
- 15:21 Margo i Felix
- 15:24 Raul
- 15:27 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:29 Zabawa w chowanego
- 15:31 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:34 DuckSchool
- 15:37 Mimo i Bobo
- 15:40 Wstawaj!
- 15:42 Lola i Liczby
- 15:46 Historie Henryka
- 15:48 Toobys
- 15:50 Brygada ogniowa
- 15:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:55 Drużyna lalek
- 15:57 Mały Didy
- 16:00 Przygody kaczki
- 16:02 Restauracja
- 16:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:07 Drużyna lalek
- 16:09 Raul
- 16:12 Brygada ogniowa
- 16:15 Mały Didy
- 16:17 Mimo i Bobo
- 16:20 Elfy przyrody
- 16:21 Świat Mimo
- 16:24 Lola i Liczby
- 16:26 Co rośnie na drzewie?
- 16:27 Kolorowa Klara
- 16:29 Dźwięki wokół nas
- 16:31 Mimo i Bobo
- 16:34 Co rośnie na drzewie?
- 16:35 Mimo i Bobo
- 16:38 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:41 Fin i Fianna
- 16:45 Mimo i Bobo
- 16:47 Zack i Ziggy
- 16:50 Hop-hop
- 16:52 Zack i Ziggy
- 16:55 Mimo & Bobo PLUS
- 16:59 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:03 Elfy przyrody
- 17:04 Lola i Liczby
- 17:07 Zabawa w chowanego
- 17:09 Mimo & Bobo PLUS
- 17:13 Mały Didy
- 17:15 Mimo i Bobo
- 17:18 Zabawa w chowanego
- 17:21 Hop-hop
- 17:23 Mimo i Bobo
- 17:26 Elfy przyrody
- 17:27 Lola i Liczby
- 17:30 Elfy przyrody
- 17:32 Lola i Liczby
- 17:34 Afryka
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:38 Raul
- 17:41 Afryka
- 17:43 Raul
- 17:46 Pixie 2
- 17:47 Dźwięki wokół nas
- 17:49 Uczymy się
- 17:52 Monika i Rudi
- 17:55 Albert tłumaczy
- 17:59 Małe melodie
- 18:01 DuckSchool
- 18:03 Fin i Fianna
- 18:06 Kształcików
- 18:07 ABC - duckBC
- 18:10 Słodki dom
- 18:12 Monika i Rudi 2
- 18:15 Kolorowa Klara
- 18:17 Toobys
- 18:19 Sippi Sappi
- 18:22 Małe melodie
- 18:24 ABC - duckBC
- 18:27 Co rośnie na drzewie?
- 18:28 Tempo Giusto
- 18:30 Wesoła łąka
- 18:34 Wesoła łąka
- 18:37 Kształcików
- 18:38 Małe melodie
- 18:40 Mimo i Bobo
- 18:42 Małe melodie
- 18:44 Zabawa w chowanego
- 18:47 Cubie
- 18:49 Toby McFly
- 18:52 Mimo i Bobo
- 18:55 Hubbi i jego koledzy
- 18:57 Hop-hop
- 18:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:01 Elfy przyrody
- 19:03 Pociąg
- 19:05 Mimo i Bobo
- 19:07 Hop-hop
- 19:09 Tempo Giusto
- 19:11 Małe, ale pracowite
- 19:14 Fin i Fianna
- 19:17 Kaczka i Puszek
- 19:19 Brygada ogniowa
- 19:21 Restauracja
- 19:24 Lola i Liczby
- 19:26 Przygody kaczki
- 19:28 Dinoland
- 19:30 Brygada ogniowa
- 19:33 Dźwięki wokół nas
- 19:35 Mimo i Bobo
- 19:37 Historie Henryka
- 19:39 Cubie
- 19:42 Hop-hop
- 19:44 Dotty i Kitty
- 19:48 Małe, ale pracowite
- 19:51 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:53 Restauracja
- 19:56 Monika i Rudi
- 20:00 Zack i Ziggy
- 20:03 Monika i Rudi
- 20:07 Lola i Liczby
- 20:09 Margo i Felix
- 20:12 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:15 Sippi Sappi
- 20:18 Zoo
- 20:20 Zabawa w chowanego
- 20:23 Hop-hop
- 20:26 Przygody kaczki
- 20:28 Zabawa w chowanego
- 20:30 Zoo
- 20:33 Uczymy się
- 20:36 Lola i Liczby
- 20:39 Historie Henryka
- 20:41 Hiphopowy kaktus
- 20:45 Elfy przyrody
- 20:46 Hiphopowy kaktus
- 20:49 Hubbi i jego koledzy
- 20:53 Afryka
- 20:55 Margo i Felix
- 20:58 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:01 Mały Didy
- 21:03 Brygada ogniowa
- 21:05 Toby McFly
- 21:08 Sippi Sappi
- 21:11 Kolorowe koło
- 21:13 Opowieści warzywne
- 21:15 Wakacje
- 21:18 Kolorowe koło
- 21:21 Opowieści warzywne
- 21:24 Toobys
- 21:26 Afryka
- 21:29 Toby McFly
- 21:32 Świat Mimo
- 21:35 Toobys
- 21:37 Przygody kaczki
- 21:39 Kolorowe koło
- 21:42 Wakacje
- 21:45 Opowieści warzywne
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Wakacje
- 21:52 Wakacje
- 21:55 Małe, ale pracowite
- 21:57 Dinozaur Milo
- 22:01 Restauracja
- 22:04 Świat zabawek
- 22:07 Dinozaur Milo
- 22:12 Miejskie życie
- 22:14 Towarzysze zabawy
- 22:18 Urocze miejsca
- 22:21 Safari
- 22:23 Indie
- 22:27 Raul
- 22:30 Hubbi i jego koledzy
- 22:32 Mimo i Bobo
- 22:35 Hop-hop
- 22:37 Zastęp strażaków
- 22:41 Łazienka
- 22:43 Świat podwodny
- 22:47 Teraz się bawimy
- 22:50 Safari
- 22:53 Urocze miejsca
- 22:56 Małe melodie
- 22:58 Kolorowa Klara
- 23:00 Co rośnie na drzewie?
- 23:01 Fin i Fianna
- 23:04 Słodki dom
- 23:05 Sippi Sappi
- 23:08 Albert tłumaczy
- 23:10 Mimo i Bobo
- 23:12 Uczymy się
- 23:15 Urocze miejsca
- 23:17 Muzeum
- 23:20 Grupy
- 23:22 Kolorowe koło
- 23:25 Muzeum
- 23:27 Pixie 2
- 23:28 Albert tłumaczy
- 23:31 Dotty i Kitty
- 23:33 DuckSchool
- 23:35 Toobys
- 23:38 Sippi Sappi
- 23:40 Kształcików
- 23:42 Panni i Fanni
- 23:44 Muzeum
- 23:47 Kolorowa magia
- 23:50 Panni i Fanni
- 23:53 Kącik naukowy
- 23:56 Miyu i Litto
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:14 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:22 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:27 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:35 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:36 Pory roku
- 16:40 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:42 Uczymy się z ducktv
- 18:44 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:49 Pory roku
- 21:51 Ulubione bajki
- 22:57 Uczymy się z ducktv
- 23:57 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Diego Rodriguez
- 06:30 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 07:05 Leo Messi
- 17:00 Serie A (1)
- 17:55 LaLiga (1)
- 21:00 Eleven Top Goals
- 22:00 LaLiga World (2)
- 22:35 La Manita
- 23:00 Serie A (1)
- 00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - Atletico Madryt
- 02:00 Leo Messi
- 03:00 Ronaldo
- 03:40 Mityczne stadiony LaLiga
- 12:00 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 12:35 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 13:10 Javier Irureta
- 10:00 Paco Gento
- 10:30 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 11:00 La Manita
- 11:20 La Manita
- 11:40 La Manita
- 20:00 Jorge Valdano
- 20:40 Javier Irureta
- 21:20 Andoni Zubizarreta
- 04:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 05:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 22:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (9)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (10)
- 01:00 Summer X Games (5)
- 02:00 Facing Waves (8)
- 02:30 Facing Waves (9)
- 03:00 Nitro World Games: All Access (1)
- 03:30 Nitro World Games: All Access (2)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (13)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (14)
- 05:00 Fighting Fit (5)
- 06:00 Sports Adventure 4 (10)
- 06:30 Sports Adventure 4 (11)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (6)
- 10:00 Action Sports World (2)
- 11:00 Pro Bull Riders 2 (7)
- 12:00 Sports Adventure 4 (10)
- 12:30 Sports Adventure 4 (11)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (8)
- 14:00 Fighting Fit (6)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (2)
- 18:00 WWE Classic Gold (45)
- 18:25 WWE Classic Gold (54)
- 19:00 WWE SmackDown (41)
- 20:00 WWE SmackDown (42)
- 21:00 WWE NXT (21)
- 22:00 WWE - Main Event (21)
- 23:00 Voss Extreme Sports Week (7)
- 23:30 Voss Extreme Sports Week (1)
- 00:00 Na tropie seks handlarzy (1)
- 01:05 Na tropie seks handlarzy (2)
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 02:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:10 Remont na 5+ (5)
- 03:40 Remont na 5+ (6)
- 04:10 Remont na 5+ (7)
- 04:35 Remont na 5+ (8)
- 05:05 Remont na 5+ (1)
- 05:30 Remont na 5+ (2)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki remontowo-budowlane)
- 06:55 3-2-1 Start (1)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 08:50 Celnicy 3 (12)
- 09:20 Celnicy (1)
- 09:50 Celnicy (2)
- 10:20 Celnicy (3)
- 10:45 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 14:00 Remont na 5+ (3)
- 14:20 Remont na 5+ (4)
- 14:50 Remont na 5+ (5)
- 15:10 Remont na 5+ (6)
- 15:30 Remont na 5+ (7)
- 16:00 Celnicy (4)
- 16:30 Celnicy (5)
- 17:00 Celnicy (6)
- 17:30 Celnicy (7)
- 18:00 III Rzesza (Pancerna furia)
- 18:55 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 01:30 Dzisiaj (Gość)
- 01:55 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:25 Dzisiaj
- 03:50 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:05 Najsłabsze ogniwo 2 (6)
- 01:05 Samochód roku 2 (3)
- 01:35 Samochód roku 2 (4)
- 02:00 Cuda inżynierii 6 (9)
- 02:50 Top Gear 17 (5)
- 03:45 Top Gear 32 (3)
- 04:45 W warsztacie (10)
- 05:30 Allo, allo! (5)
- 06:00 Warsztat Hammonda (1)
- 06:55 Najsłabsze ogniwo 2 (7)
- 07:55 Top Gear w Patagonii (1)
- 09:05 Cuda inżynierii 6 (10)
- 10:05 Top Gear 17 (6)
- 11:00 Top Gear 11 (4)
- 12:15 Warsztat Hammonda (1)
- 13:10 Top Gear 32 (3)
- 14:20 Samochód roku 2 (3)
- 14:50 Samochód roku 2 (4)
- 15:20 Najsłabsze ogniwo 2 (7)
- 16:15 Top Gear w Patagonii (1)
- 17:25 Top Gear 17 (6)
- 18:30 Samochód roku 2 (3)
- 19:05 Samochód roku 2 (4)
- 19:30 Top Gear 32 (4)
- 20:45 Top Gear w Patagonii (2)
- 22:00 Samochód roku 2 (5)
- 22:30 Samochód roku 2 (6)
- 23:05 Jak powstaje samochód 2 (5)
- 00:50 Dzika kuchnia (7)
- 01:20 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:25 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 05:00 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Remont na 5+ (8)
- 06:25 Remont na 5+ (1)
- 06:50 Remont na 5+ (2)
- 07:15 Remont na 5+ (3)
- 07:35 Remont na 5+ (4)
- 07:55 Dzika kuchnia (5)
- 08:25 Dzika kuchnia (6)
- 08:55 Dzika kuchnia (7)
- 09:30 Dzika kuchnia (8)
- 10:00 Przepis na remont (11)
- 10:30 Przepis na remont (12)
- 11:00 Przepis na remont (13)
- 11:30 Przepis na remont (14)
- 15:00 Przepis na remont (15)
- 15:35 Przepis na remont (16)
- 16:05 Przepis na remont (17)
- 16:35 Przepis na remont (18)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (14)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Depresja)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Opakowania)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Okulistyka u dzieci)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Zwyrodnienie plamki żółtej)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 06:35 Zapytaj lekarza (1)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Chirurgia okulistyczna)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Stomia)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (7)
- 11:15 Poród co minutę (5)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (11)
- 14:40 Zapytaj lekarza (1)
- 15:15 Pies na życie (11)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (1)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 17:00 Pytania do doktora (Cukier)
- 17:40 Łowcy smaków (13)
- 18:20 Happy i Zen (7)
- 19:00 Metoda Osmina (4)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (2)
- 20:55 Żyj jak Laila (5)
- 21:35 Chwile traumy (2)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 23:00 Monika i seks (11)
- 23:30 Monika i seks (12)
- 00:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Pies ze złamanym sercem)
- 00:55 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Taki sobie list)
- 01:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Nowe przygody starego Toma)
- 01:55 Bajer z Bel-Air 4 (Bezsenność w Bel-Air)
- 02:25 Bajer z Bel-Air 4 (Kto jest szefem)
- 02:55 Bajer z Bel-Air 4 (Ptaszek na uwięzi)
- 03:25 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Halloweenowe cukierki)
- 03:55 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Wyprowadzka)
- 22:00 Zaginiony ląd
- 00:10 Między ustami a brzegiem pucharu
- 02:45 Mała Moskwa
- 05:15 Być człowiekiem
- 06:00 W rytmie wolności (6)
- 06:50 W rytmie wolności (7)
- 07:50 Złoty interes (Bursztyn)
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 4 (5)
- 09:35 Kabaretowy rejs (127)
- 10:20 Kabaretowy rejs (140)
- 11:20 Dyrektorzy (Swój chłop)
- 14:10 Szatan z siódmej klasy
- 16:40 Pilotka
- 17:00 Dyrektorzy (Spadająca gwiazda)
- 20:00 Mała wielka miłość
- 22:35 Sztuczki
- 04:15 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 04:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:05 3-2-1 Start (3)
- 06:00 Zameldowani (7)
- 06:30 Zameldowani (8)
- 07:00 Zameldowani (9)
- 07:25 Zameldowani (10)
- 07:55 Zameldowani (11)
- 08:25 Zameldowani (12)
- 08:55 Zameldowani (13)
- 09:25 Zameldowani 2 (1)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 10:25 Bonanza (24)
- 11:25 Bonanza (25)
- 12:25 Bonanza (26)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (6)
- 22:50 Żołnierz doskonały
- 00:00 Striptiz - tak to się robi w Vegas (5)
- 01:05 Dublerzy
- 03:40 Supernova
- 16:00 Kojak 2 (13)
- 17:00 Kojak 2 (14)
- 20:00 Najlepsi z najlepszych 3: Bez odwrotu
- 21:55 Napad
- 00:00 Trzy siostry (250)
- 01:00 Diamentowe imperium (10)
- 02:00 Teresa (46)
- 03:00 Okrutne miasto (70)
- 04:00 Przypieczętowany los (122)
- 05:00 Sploty nienawiści (27)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (66)
- 07:00 Trzy siostry (250)
- 08:00 Diamentowe imperium (10)
- 09:00 Teresa (46)
- 10:00 Okrutne miasto (70)
- 11:00 Przypieczętowany los (122)
- 12:00 Sploty nienawiści (27)
- 13:00 Diamentowe imperium (10)
- 14:00 Trzy siostry (250)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (66)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (67)
- 17:00 Trzy siostry (251)
- 18:00 Diamentowe imperium (11)
- 19:00 Teresa (47)
- 20:00 Okrutne miasto (71)
- 21:00 Przypieczętowany los (123)
- 22:00 Sploty nienawiści (28)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (67)
- 00:00 Akta zbrodni 3 (6)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (8)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (6)
- 03:00 Akta zbrodni 3 (6)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (8)
- 05:00 Znaki (8-ost.)
- 06:00 Prezentuj broń! (57)
- 07:10 Kafejka za rogiem 4 (6)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 3 (7)
- 21:00 Akta zbrodni 3 (7)
- 22:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (1)
- 22:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (7)
- 23:55 Akta zbrodni 3 (7)
- 00:10 Medalion
- 02:05 Prezentuj broń! (17)
- 03:10 Prezentuj broń! (18)
- 04:15 Prezentuj broń! (19)
- 05:20 Totalcar 2 (9)
- 05:50 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (9)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (7)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (20)
- 09:00 Drużyna A 3 (5)
- 12:00 Drużyna A 3 (5)
- 13:00 Słoneczny patrol 9 (20)
- 18:00 Drużyna A 3 (6)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (10)
- 20:00 Terminator: Genisys
- 22:35 Resident Evil: Afterlife
- 00:55 Winnice miłości 2 (104)
- 02:05 Prezentuj broń! (37)
- 03:10 Prezentuj broń! (38)
- 04:25 Prezentuj broń! (39)
- 05:15 Blok promocyjny AXN White
- 06:05 Hity AXN
- 06:25 Hity AXN
- 06:50 Profil 3 (11)
- 08:00 Profil 3 (12)
- 09:05 Zaklinacze koni (7)
- 10:05 Zaklinacze koni (8)
- 11:05 Grand Hotel (2)
- 12:55 Winnice miłości 2 (104)
- 14:05 Profil 4 (1)
- 15:10 Profil 4 (2)
- 16:20 Zaklinacze koni (9)
- 17:20 Zaklinacze koni (10)
- 21:00 Stażyści
- 23:35 Grand Hotel (2)
- 00:10 Robocop 2
- 02:45 Panna Nikt
- 04:40 Bonanza (Na pustkowiu)
- 05:39 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Próba sił)
- 06:30 Celnicy 2 (5)
- 07:05 Celnicy 2 (6)
- 07:40 Poirot (Śmierć w chmurach)
- 12:00 Prześladowca
- 13:55 Kosmiczna kolizja
- 18:55 Poirot (Bombonierka)
- 20:00 Dezerter
- 22:00 Catch. 44
- 00:05 Zakończenie programu
- 04:50 Latarnicy
- 06:25 Łowcy przygód
- 07:50 Mój przyjaciel Shadow
- 11:25 Na przekór całemu światu
- 13:05 Czekając na Anyę
- 14:50 Jak kochać się z D
- 19:30 Powrót do domu
- 21:00 Mam na imię Sara
- 22:30 Uzdrowiciel na wózku
- 01:15 Kickboxer
- 02:50 Busty Cock Lovers
- 04:10 Po własnych śladach
- 05:45 Zakończenie programu
- 05:55 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 07:35 Tajna agentka
- 09:10 Czarny motyl
- 10:40 Król wojowników
- 12:10 Młodzi muszkieterowie
- 13:40 Czerwone niebo
- 15:25 Wyspa piratów
- 16:55 Wrobieni
- 18:25 Czarownik i biały wąż
- 20:00 Bez śladów
- 21:35 Mściciel z Wall Street
- 23:15 Atak jednostki Z
- 00:15 Odejście
- 01:55 Czarne smoki
- 02:55 Dzień dobrze minął?
- 04:25 Call the Mesquiteers
- 05:20 Mamuśka
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:00 Salonik, sypialnia i kąpiel
- 07:10 Tonąca koza
- 07:40 Pani na Musashino
- 09:05 Jeszcze raz
- 10:25 Wysłuchaj
- 10:40 Ludzie, których znamy
- 12:20 Bajeczka dla przeciętniaków
- 12:35 Sztama
- 12:45 Nowojorski port
- 14:05 Aicha
- 14:30 Intruz
- 15:50 Rajski kanion
- 16:45 Bandyta
- 17:45 Champagne Safari
- 18:40 Uśpieni
- 18:50 Na posterunku
- 19:55 Paradise Club
- 21:00 Guerrero
- 22:50 Obcy
- 00:55 Dobroczyńca
- 02:25 Good Girl
- 03:55 Kiedy coś zjemy
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Proza życia
- 07:40 Wypowiedzenie wojny
- 09:20 Bohaterowie
- 11:05 Che. Rewolucja
- 13:15 Leonie
- 14:55 Rodzina Steedów 2 (2)
- 16:35 Belcanto
- 18:15 Od pełni do pełni
- 20:00 Obsesja Eve 3 (4)
- 20:45 Houdini i Doyle (6)
- 21:30 Eksperyment
- 23:00 Drugie życie króla
- 02:40 Ścieżki chwały
- 10:00 Ikony - 10 min. (Robert De Niro)
- 10:10 Burza (106)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (107)
- 11:50 Klik News (35)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8617)
- 12:25 Moda na sukces 34 (8618)
- 12:55 Klik News (34)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (62)
- 13:50 Między gwiazdami (odc_148)
- 14:10 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy minionej dekady)
- 14:35 Planetarium (162)
- 14:55 Klik News (35)
- 15:00 Ale lapsus (5)
- 15:15 Warsztat filmowy (WF_125)
- 15:35 Klik News (35)
- 15:45 Klik News (36)
- 15:50 Muzyczny express (138)
- 16:10 Klik News (34)
- 16:20 Klik News (35)
- 16:25 Klik News (36)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (70)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (101)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8618)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8619)
- 21:20 Mózg za miliard dolarów
- 23:20 Człowiek zwany Koniem
- 01:50 Święta góra
- 04:20 Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej
- 05:29 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (26)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (2)
- 06:55 Olimpiada, część 2
- 14:20 Maria Magdalena (12)
- 15:15 Maria Magdalena (13)
- 18:15 Triumf miłości (119)
- 19:10 The Queen of Flow 2 (39)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8317)
- 20:40 Moda na sukces 34 (8318)
- 21:10 Maria Magdalena (20)
- 22:10 Maria Magdalena (21)
- 23:05 Żądło
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire
- 13:35 Columbo
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Spotkanie z balladą
- 17:25 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 21:40 Napisała: Morderstwo
- 00:40 Fighting Rookies 2014
- 01:25 Sporty walki: We Love MMA 41
- 04:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:10 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Boks: LNK Boxing Night 8 w Rydze
- 00:15 Dzika Australia z Rayem Mearsem (2)
- 00:40 Na tropie rysia iberyjskiego
- 01:30 Morze śródziemne - na tropie waleni
- 02:30 Zenit (11)
- 02:55 Zenit (12)
- 03:20 Sarah Shark (3)
- 03:45 Podróż przez historię (34)
- 04:05 Wspaniały świat (1)
- 04:35 Odkrywamy Chiny. Trzydzieści lat postępu (Rośnie cena piękna)
- 05:30 Rok na planecie Ziemia (3)
- 06:15 Wyspy Europy (5)
- 06:50 Och, Dior!
- 07:35 Sarah Shark (4)
- 08:00 Człowiek i jego łódź (4)
- 08:55 Siła natury (7)
- 09:25 Siła natury (8)
- 09:55 Nowozelandzki bieg ekstremalny
- 10:50 Wspaniały świat (7)
- 11:20 Wspaniały świat (8)
- 11:50 Autyzm - miejsce wśród wszystkich
- 12:45 Moja dubajska rodzina (1)
- 13:10 Moja dubajska rodzina (2)
- 13:40 Efekt technologii (5)
- 16:05 Szkliste oko
- 16:40 Głuptaki - po złej stronie
- 17:30 Wyścig o życie (8)
- 18:00 Wyścig o życie (9)
- 18:30 Olej arganowy - białe złoto Maroka
- 19:25 Ekologiczna panika (3)
- 19:50 Ekologiczna panika (4)
- 20:15 Zaginiona muzyka Indii (6)
- 20:45 Nowe szaty lamparta
- 21:35 A to ciekawe! (1)
- 22:00 Podróż w kosmos (1)
- 22:30 Podróż w kosmos (2)
- 23:00 Zabójcza szybkość (2)
- 23:55 Dzika Australia z Rayem Mearsem (3)
- 00:00 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 1)
- 00:45 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 11)
- 01:20 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 11)
- 01:45 Projekt Wywiad (Live Motion Games część 1)
- 02:00 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 105)
- 02:30 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 106)
- 02:55 Stream Nation (Nightingale, część 13)
- 03:25 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 11)
- 08:15 Stream Nation (Outer Wilds, część 2)
- 08:50 TVGry (437)
- 09:10 Stream Nation (No Man's Sky, część 6)
- 09:50 Esports Skills Camp (1)
- 16:05 Szach Mat (4)
- 16:25 Stream Nation (Lego 2k Drive, część 13)
- 16:55 VR Day (2)
- 17:10 Stream Nation (House Flipper 2, część 14)
- 17:40 Gildia Smaków
- 17:50 Board News
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 Pytania do Gwiazd
- 17:00 Polskie wokalistki wszech czasów
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Życie w oceanie
- 20:55 Życie w oceanie
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 1 na 1
- 16:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Top Dance Chart
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Halo, Warszawo!
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Still alice
- 01:40 English up (11)
- 01:50 English up (12)
- 02:00 Phantom thread
- 04:10 English united (26)
- 04:20 English united (27)
- 04:30 3ways2 (23)
- 04:40 Figures of speech (5)
- 05:00 Art land (31)
- 05:05 Art land (32)
- 05:10 Crafty hands 2 (16)
- 05:20 Okey-dokey (16)
- 05:30 Once upon a time (16)
- 05:40 Word party (1)
- 05:45 Word party (2)
- 05:50 English playtime (1)
- 06:00 Magic science (10)
- 06:15 Yummy for mummy (16)
- 06:25 Kids in action (19)
- 06:30 Kids in action (20)
- 06:35 Alfred & wilfred (7)
- 06:45 A school day in the uk (4)
- 07:00 Simple phrases (10)
- 07:10 Life around (13)
- 07:20 Life around (14)
- 07:30 Life around (53)
- 07:35 Jack of all trades (4)
- 07:45 Basic lexis (22)
- 07:50 Basic lexis (23)
- 07:55 Basic lexis (24)
- 08:00 Mojo morning (23)
- 08:15 All about (61)
- 08:20 All about (62)
- 08:25 All about (63)
- 08:30 Here and there (41)
- 08:40 Here and there (42)
- 08:50 Euronews. smart regions (21)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (11)
- 09:20 Let's talk (11)
- 09:35 English in focus (26)
- 09:45 English 911 2 (77)
- 09:50 English 911 2 (78)
- 09:55 English 911 2 (86)
- 10:00 The language of business (29)
- 10:15 The language of business (30)
- 10:30 Business words (14)
- 10:35 Business words (15)
- 10:40 3ways2 (15)
- 10:45 3ways2 (16)
- 10:50 Best of the best (14)
- 10:55 Best of the best (15)
- 11:00 Art land (31)
- 11:05 Art land (32)
- 11:10 Crafty hands 2 (16)
- 11:20 Okey-dokey (16)
- 11:30 Once upon a time (16)
- 11:40 Word party (1)
- 11:45 Word party (2)
- 11:50 English playtime (1)
- 12:00 Magic science (10)
- 12:15 Yummy for mummy (16)
- 12:25 Kids in action (19)
- 12:30 Kids in action (20)
- 12:35 Alfred & wilfred (7)
- 12:45 A school day in the uk (4)
- 13:00 Mojo morning (24)
- 13:15 Easy talk (46)
- 13:20 All about (64)
- 13:25 All about (65)
- 13:30 All about (66)
- 13:35 Here and there (43)
- 13:45 Here and there (44)
- 13:55 Euronews. smart regions (22)
- 14:00 English united (28)
- 14:15 English united (29)
- 14:25 3ways2 (24)
- 14:35 Figures of speech (6)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (24)
- 15:20 Keep fit (15)
- 15:30 What did they say (78)
- 15:35 What did they say (79)
- 15:40 What did they say (80)
- 15:45 What did they say (81)
- 16:00 Grammar wise (20)
- 16:25 English in focus (13)
- 16:35 English in focus (17)
- 16:45 English in focus (21)
- 17:00 Norm of the north
- 18:30 The language of business (29)
- 18:45 The language of business (30)
- 19:00 Simple phrases (10)
- 19:10 Life around (13)
- 19:20 Life around (14)
- 19:30 Life around (53)
- 19:35 Jack of all trades (4)
- 19:45 Basic lexis (22)
- 19:50 Basic lexis (23)
- 19:55 Basic lexis (24)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (11)
- 20:20 Let's talk (11)
- 20:35 English in focus (26)
- 20:45 English 911 2 (77)
- 20:50 English 911 2 (78)
- 20:55 English 911 2 (86)
- 21:00 Five feet apart
- 23:00 This day in history
- 23:10 Keep fit (24)
- 23:20 Keep fit (15)
- 23:30 What did they say (78)
- 23:35 What did they say (79)
- 23:40 What did they say (80)
- 23:45 What did they say (81)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Дивіться самі
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Люди доброй воли
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:00 Тайная жизнь матрешки
- 10:15 Информационные сюжеты
- 10:30 Винуватці війни
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Дивіться самі
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Ваши деньги
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 00:10 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 01:15 Великий ефір Василя Зими
- 03:00 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 03:45 Колаборанти
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Beraber. Разом
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Хроніки інформаційної війни
- 21:30 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 21:45 Колаборанти
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:16 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Le Paris des arts
- 02:30 Le journal
- 02:40 Billet retour
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 L'entretien de l'intelligence économique
- 11:52 L'instant mobile
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Hors champ
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:10 Actuelles
- 17:22 L'instant mobile
- 17:30 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Dycht Kociewie
- 18:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:35 O pracy po pracy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Arka
- 08:25 Szaleństwo Majki Skowron (Ariel)
- 08:55 Kapitan Sowa na tropie (Numer IB 2968)
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (11)
- 09:51 Wokół nas
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Papryka)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Wędrowiec polski (Dolny Śląsk)
- 18:00 Smaki świata - pośród mórz
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny (9)
- 19:45 Europa z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Starszaki
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Maria Fołtyn 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (20 sierpnia)
- 14:44 Ludzie i ich pasje
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sportowy weekend
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Księga przestrzeni
- 18:03 Poza miastem - Europejska wieś
- 18:16 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (20 sierpnia)
- 18:55 Naturalnie, na zdrowie
- 19:20 Czysta energia
- 19:41 Dwór życiem malowany
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 U źródeł wiary
- 08:40 Kuchnia polskich Żydów
- 09:05 Świadkowie czasu
- 09:25 Podróże z historią
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Księga przestrzeni
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z Internetu na antenę
- 17:10 Słownik polsko@polski
- 17:40 To je Borowicz. Podróże ze smakiem
- 18:00 Zwierzaki
- 18:10 Przegląd suwalski
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Gość "Obiektywu"
- 19:00 Prognoza pogody
- 19:05 Nasi w Paryżu
- 19:10 Reportaż ekumeniczny
- 19:30 U źródeł wiary
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Nasi w Paryżu
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Łowcy pasjonatów
- 08:15 Wiatrak
- 08:30 Odkryj regiony
- 08:50 Języczek u wagi
- 09:00 Astronarium (Rewolucja kopernikańska)
- 09:25 Bezbłędnie
- 09:45 Głos dnia
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Pogoda
- 14:35 ABC zdrowia
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Z historią na Ty
- 17:35 Unia kulinarna
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:15 Gra Warszawa
- 19:40 Małe miejscowości - wielcy ludzie
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Zakochany w życiu i muzyce)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Obiektyw regionu (10/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Nad Drwęcą (8/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Sport - podsumowanie weekendu
- 08:26 Całkiem niezła historia
- 08:39 Sielskie życie
- 08:53 Całkiem niezła historia
- 09:06 Geograficzne fenomeny Lubelszczyzny
- 09:20 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:25 Twój punkt widzenia
- 09:29 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Leśny kalejdoskop
- 17:50 Całkiem niezła historia
- 18:02 Magazyn reporterski
- 18:16 Całkiem niezła historia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 19:12 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:24 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Czas na speedway
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 RoberTeka
- 14:45 Lubelskie parki krajobrazowe (Kozłowiecki Park Krajobrazowy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Kolekcja starych motocykli)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Abecadło astronomii (Komety)
- 17:10 Bezbłędnie (Blockbuster)
- 17:15 Reportaż. Z lubelskiego (Budka nietelefoniczna)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Kuchnia Jagiellonów (Długie rządy Zygmunta Starego kosmopolityczna kuchnia renesansu w szczytowej formie)
- 18:10 Design i ty (Wyroby złotnicze)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Stop! Kultura
- 19:45 Nie taki internet straszny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:53 Krótka historia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Magazyn sportowy
- 08:34 Z Andrusem po Galicji
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Rok w ogrodzie
- 09:23 Rok w ogrodzie extra
- 09:33 Odkrywanie Podkarpacia
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Magazyn sportowy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moda na język polski
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Z życia regionu
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Liczy się pasja
- 19:15 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Koncert
- 09:55 Pogoda
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:32 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Żegluga na Odrze
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:31 Trzynaście minut w przeszłość
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Okno na pogranicze (Strażacy)
- 17:35 Labirynty kultury (Złoto)
- 17:48 Prosto z lasu
- 18:02 Dlaczego krowa... (Sokoły)
- 18:14 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Wilki, Cietrzewie)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:53 Pogoda
- 18:57 Wschód
- 19:14 Słownik polsko@polski
- 19:39 A to polski właśnie...
- 19:43 Design i ty
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Sielskie życie
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Prosto z lasu (9/24)
- 14:45 Kronika dnia (20)
- 14:57 Pogoda (20)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Kronika dnia (20)
- 16:42 Pogoda (20)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (20)
- 17:02 Raport pogodowy (20)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych (Zecer)
- 17:30 Kiepura sercem w Małopolsce
- 17:40 Piosenka dla Jana Kiepury
- 17:43 Pełnosprawni (561)
- 18:05 Moda na język polski (Julian Przyboś)
- 18:30 Kronika (20)
- 18:51 Tematy dnia (20)
- 19:02 Pogoda (20)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (20)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:15 Filmoteka małopolska: Niespokojny duch Józefa Pitonia
- 19:54 Pogoda (20)
- 19:57 Raport pogodowy (20)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (20)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (20)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Czas na speedway
- 09:25 Serial
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Prosto z lasu
- 18:00 Schlesien Journal
- 18:15 Wiadomości w języku polskim
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Strefa kultury
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:18 Pogoda w regionie
- 09:20 Świętokrzyskie Espresso
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:01 Fundusze wokół nas
- 18:15 Zawodowcy. CK
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 ABC zdrowia
- 19:10 Fakty i opinie
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Prosto z lasu
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Polityczna dogrywka
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Reportaż
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moje miejsce
- 17:15 Teatr Wielki zza kulis
- 17:30 Reportaż
- 17:45 Łódzka nauka
- 18:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 18:15 Strefa biznesu
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Zdarzyło się w kulturze
- 19:30 LOFT
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:30 Wiesz jak jest
- 09:42 Śląsk znany i nieznany
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 50 lat w Republice Konga
- 06:15 Więzy krwi
- 07:20 Pradawne
- 07:45 Mateczniki Polskości (Biblioteka w Muzeum Regionalnym im. Mieczysława Asłanowicza w Siedlcach)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (20 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Śladami s. Heleny Majewskiej
- 09:00 Papież Polak do rodaków (Homilia w czasie mszy świętej odprawionej dla rodzin. Szczecin, 11 czerwca 1987 r.)
- 09:45 Słowo życia ((Mt 19, 23-30) Nagroda za wyrzeczenie podjęte dla Chrystusa)
- 09:50 Święty na każdy dzień (20 sierpnia wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła)
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej (Polskie Tradycje Dożynkowe)
- 10:45 Zew natury (8)
- 11:05 Mocni w wierze (Religijny "kolonializm")
- 11:35 Słowo życia ((Mt 19, 23-30) Nagroda za wyrzeczenie podjęte dla Chrystusa)
- 11:40 Ma się rozumieć (Konieczność chrztu)
- 11:50 Święty na każdy dzień (20 sierpnia wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Jestem mamą
- 16:25 Przyroda w obiektywie (Dziki)
- 16:40 Zdrowie z Bożej Apteki (Wiązówka błotna)
- 16:55 Jej misja trwa
- 17:10 Prosto o gospodarce
- 17:30 Zostań żołnierzem RP (Wojska Obrony Terytorialnej)
- 17:45 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Bolesław Krzywousty)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Władysław Gawdyn)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:35 Satin
- 03:15 Miłosny trójkąt (17)
- 03:45 Nieźle kliknięci bez filtra (9)
- 03:55 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (19)
- 06:00 Yattaman (Detektyw)
- 06:25 Yattaman (Wyspa diabła)
- 06:55 Yattaman (Podwodne przygody)
- 07:25 Yattaman (Okrutna Carmen)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (77)
- 08:30 Stellina (8)
- 09:30 Moje trzy siostry (141)
- 10:30 Rozbitkowie (21)
- 11:30 Rozbitkowie (22)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (48)
- 13:00 Helena i chłopcy (13)
- 13:35 Namiętności (79)
- 14:10 Namiętności (80)
- 14:50 Uśmiechnij się (4)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (15)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (4)
- 22:20 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:30 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Amerykański domek na plaży
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (30)
- 05:00 Na osi (502)
- 05:40 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Gigantyczna jaszczurka)
- 07:05 Simba lwi Król (21)
- 07:40 Simba lwi Król (22)
- 08:10 Kabaretowy Szał (Kabaret Jurki)
- 09:05 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Ciach)
- 09:55 Remont na 5+ (1)
- 10:30 Drakers (17)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Mordercy w głębinach)
- 11:55 Hit na lato (3)
- 12:40 Hit na lato (4)
- 13:00 Hit na lato (1)
- 00:05 Bardotová (2)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Na konci světa)
- 05:15 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Století Velké Moravy)
- 06:30 Na cestě po Bangkoku
- 06:59 Studio 6
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Tak neváhej a toč speciál
- 13:55 Navždy a daleko
- 16:15 Magnum II (Poslední epizoda)
- 17:05 Šetrný a Platil (1)
- 17:15 Chvíle pro písničku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pelíšky
- 22:05 Simona Stašová
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:05 Všechnopárty - speciál
- 00:55 Ohňový ostrov: ruský Alcatraz
- 01:50 Divočina bez hranic (Babiogórski Park Narodowy)
- 02:15 Zašlapané projekty (Vesničky SOS)
- 02:35 Nová zpráva z konce světa
- 03:30 Před půlnocí
- 03:55 Sabotáž
- 08:30 Neznámý Alain Delon
- 09:25 Bedekr III. (Chamonix)
- 09:50 Hrady středověké Francie
- 12:35 Ostrov uprostřed kontinentu
- 13:05 Kosatka dravá, Japonsko
- 13:30 Budovatelé přírody (3)
- 14:25 Titanic: Zrození obra
- 15:20 Alžběta II. zblízka
- 20:00 Zorro
- 22:00 Piti piti pa
- 23:25 Kruk II (5)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Japonská dílna
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Fantom opery
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a myší škola)
- 06:05 Hopsasa (Kouzlo z papíru)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari II (5)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 Zákony Mila Murphyho II (19)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:55 Šmoulové
- 13:20 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 14:00 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:35 Super třída II (24)
- 15:00 Čvacht
- 15:10 Břinčíci III
- 15:25 Kazubovi!
- 15:30 Bobo
- 15:40 Nejlepší zvítězí
- 16:20 Sportující zvířata IV
- 16:25 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 17:00 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak si nabral vodu)
- 18:55 Zafari II (6)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (20)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00