Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Fighting Rookies 2014
- 01:25 Sporty walki: We Love MMA 41
- 04:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:10 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Boks: LNK Boxing Night 8 w Rydze
- 00:15 Dzika Australia z Rayem Mearsem (2)
- 00:40 Na tropie rysia iberyjskiego
- 01:30 Morze śródziemne - na tropie waleni
- 02:30 Zenit (11)
- 02:55 Zenit (12)
- 03:20 Sarah Shark (3)
- 03:45 Podróż przez historię (34)
- 04:05 Wspaniały świat (1)
- 04:35 Odkrywamy Chiny. Trzydzieści lat postępu (Rośnie cena piękna)
- 05:30 Rok na planecie Ziemia (3)
- 06:15 Wyspy Europy (5)
- 06:50 Och, Dior!
- 07:35 Sarah Shark (4)
- 08:00 Człowiek i jego łódź (4)
- 08:55 Siła natury (7)
- 09:25 Siła natury (8)
- 09:55 Nowozelandzki bieg ekstremalny
- 10:50 Wspaniały świat (7)
- 11:20 Wspaniały świat (8)
- 11:50 Autyzm - miejsce wśród wszystkich
- 12:45 Moja dubajska rodzina (1)
- 13:10 Moja dubajska rodzina (2)
- 13:40 Efekt technologii (5)
- 16:05 Szkliste oko
- 16:40 Głuptaki - po złej stronie
- 17:30 Wyścig o życie (8)
- 18:00 Wyścig o życie (9)
- 18:30 Olej arganowy - białe złoto Maroka
- 19:25 Ekologiczna panika (3)
- 19:50 Ekologiczna panika (4)
- 20:15 Zaginiona muzyka Indii (6)
- 20:45 Nowe szaty lamparta
- 21:35 A to ciekawe! (1)
- 22:00 Podróż w kosmos (1)
- 22:30 Podróż w kosmos (2)
- 23:00 Zabójcza szybkość (2)
- 23:55 Dzika Australia z Rayem Mearsem (3)
- 00:00 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 1)
- 00:45 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 11)
- 01:20 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 11)
- 01:45 Projekt Wywiad (Live Motion Games część 1)
- 02:00 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 105)
- 02:30 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 106)
- 02:55 Stream Nation (Nightingale, część 13)
- 03:25 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 11)
- 08:15 Stream Nation (Outer Wilds, część 2)
- 08:50 TVGry (437)
- 09:10 Stream Nation (No Man's Sky, część 6)
- 09:50 Esports Skills Camp (1)
- 16:05 Szach Mat (4)
- 16:25 Stream Nation (Lego 2k Drive, część 13)
- 16:55 VR Day (2)
- 17:10 Stream Nation (House Flipper 2, część 14)
- 17:40 Gildia Smaków
- 17:50 Board News
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 Pytania do Gwiazd
- 17:00 Polskie wokalistki wszech czasów
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Życie w oceanie
- 20:55 Życie w oceanie
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 1 na 1
- 16:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Top Dance Chart
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Halo, Warszawo!
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Still alice
- 01:40 English up (11)
- 01:50 English up (12)
- 02:00 Phantom thread
- 04:10 English united (26)
- 04:20 English united (27)
- 04:30 3ways2 (23)
- 04:40 Figures of speech (5)
- 05:00 Art land (31)
- 05:05 Art land (32)
- 05:10 Crafty hands 2 (16)
- 05:20 Okey-dokey (16)
- 05:30 Once upon a time (16)
- 05:40 Word party (1)
- 05:45 Word party (2)
- 05:50 English playtime (1)
- 06:00 Magic science (10)
- 06:15 Yummy for mummy (16)
- 06:25 Kids in action (19)
- 06:30 Kids in action (20)
- 06:35 Alfred & wilfred (7)
- 06:45 A school day in the uk (4)
- 07:00 Simple phrases (10)
- 07:10 Life around (13)
- 07:20 Life around (14)
- 07:30 Life around (53)
- 07:35 Jack of all trades (4)
- 07:45 Basic lexis (22)
- 07:50 Basic lexis (23)
- 07:55 Basic lexis (24)
- 08:00 Mojo morning (23)
- 08:15 All about (61)
- 08:20 All about (62)
- 08:25 All about (63)
- 08:30 Here and there (41)
- 08:40 Here and there (42)
- 08:50 Euronews. smart regions (21)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (11)
- 09:20 Let's talk (11)
- 09:35 English in focus (26)
- 09:45 English 911 2 (77)
- 09:50 English 911 2 (78)
- 09:55 English 911 2 (86)
- 10:00 The language of business (29)
- 10:15 The language of business (30)
- 10:30 Business words (14)
- 10:35 Business words (15)
- 10:40 3ways2 (15)
- 10:45 3ways2 (16)
- 10:50 Best of the best (14)
- 10:55 Best of the best (15)
- 11:00 Art land (31)
- 11:05 Art land (32)
- 11:10 Crafty hands 2 (16)
- 11:20 Okey-dokey (16)
- 11:30 Once upon a time (16)
- 11:40 Word party (1)
- 11:45 Word party (2)
- 11:50 English playtime (1)
- 12:00 Magic science (10)
- 12:15 Yummy for mummy (16)
- 12:25 Kids in action (19)
- 12:30 Kids in action (20)
- 12:35 Alfred & wilfred (7)
- 12:45 A school day in the uk (4)
- 13:00 Mojo morning (24)
- 13:15 Easy talk (46)
- 13:20 All about (64)
- 13:25 All about (65)
- 13:30 All about (66)
- 13:35 Here and there (43)
- 13:45 Here and there (44)
- 13:55 Euronews. smart regions (22)
- 14:00 English united (28)
- 14:15 English united (29)
- 14:25 3ways2 (24)
- 14:35 Figures of speech (6)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (24)
- 15:20 Keep fit (15)
- 15:30 What did they say (78)
- 15:35 What did they say (79)
- 15:40 What did they say (80)
- 15:45 What did they say (81)
- 16:00 Grammar wise (20)
- 16:25 English in focus (13)
- 16:35 English in focus (17)
- 16:45 English in focus (21)
- 17:00 Norm of the north
- 18:30 The language of business (29)
- 18:45 The language of business (30)
- 19:00 Simple phrases (10)
- 19:10 Life around (13)
- 19:20 Life around (14)
- 19:30 Life around (53)
- 19:35 Jack of all trades (4)
- 19:45 Basic lexis (22)
- 19:50 Basic lexis (23)
- 19:55 Basic lexis (24)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (11)
- 20:20 Let's talk (11)
- 20:35 English in focus (26)
- 20:45 English 911 2 (77)
- 20:50 English 911 2 (78)
- 20:55 English 911 2 (86)
- 21:00 Five feet apart
- 23:00 This day in history
- 23:10 Keep fit (24)
- 23:20 Keep fit (15)
- 23:30 What did they say (78)
- 23:35 What did they say (79)
- 23:40 What did they say (80)
- 23:45 What did they say (81)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Дивіться самі
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Люди доброй воли
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:00 Тайная жизнь матрешки
- 10:15 Информационные сюжеты
- 10:30 Винуватці війни
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Дивіться самі
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Ваши деньги
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 00:10 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 01:15 Великий ефір Василя Зими
- 03:00 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 03:45 Колаборанти
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Beraber. Разом
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Хроніки інформаційної війни
- 21:30 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 21:45 Колаборанти
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:16 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Le Paris des arts
- 02:30 Le journal
- 02:40 Billet retour
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 L'entretien de l'intelligence économique
- 11:52 L'instant mobile
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Hors champ
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:10 Actuelles
- 17:22 L'instant mobile
- 17:30 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Dycht Kociewie
- 18:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:35 O pracy po pracy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Arka
- 08:25 Szaleństwo Majki Skowron (Ariel)
- 08:55 Kapitan Sowa na tropie (Numer IB 2968)
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (11)
- 09:51 Wokół nas
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Papryka)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Wędrowiec polski (Dolny Śląsk)
- 18:00 Smaki świata - pośród mórz
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny (9)
- 19:45 Europa z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Starszaki
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Maria Fołtyn 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (20 sierpnia)
- 14:44 Ludzie i ich pasje
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sportowy weekend
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Księga przestrzeni
- 18:03 Poza miastem - Europejska wieś
- 18:16 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (20 sierpnia)
- 18:55 Naturalnie, na zdrowie
- 19:20 Czysta energia
- 19:41 Dwór życiem malowany
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 U źródeł wiary
- 08:40 Kuchnia polskich Żydów
- 09:05 Świadkowie czasu
- 09:25 Podróże z historią
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Księga przestrzeni
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z Internetu na antenę
- 17:10 Słownik polsko@polski
- 17:40 To je Borowicz. Podróże ze smakiem
- 18:00 Zwierzaki
- 18:10 Przegląd suwalski
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Gość "Obiektywu"
- 19:00 Prognoza pogody
- 19:05 Nasi w Paryżu
- 19:10 Reportaż ekumeniczny
- 19:30 U źródeł wiary
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Nasi w Paryżu
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera