Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Łowcy pasjonatów
- 08:15 Wiatrak
- 08:30 Odkryj regiony
- 08:50 Języczek u wagi
- 09:00 Astronarium (Rewolucja kopernikańska)
- 09:25 Bezbłędnie
- 09:45 Głos dnia
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Pogoda
- 14:35 ABC zdrowia
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Z historią na Ty
- 17:35 Unia kulinarna
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:15 Gra Warszawa
- 19:40 Małe miejscowości - wielcy ludzie
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Zakochany w życiu i muzyce)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Obiektyw regionu (10/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Nad Drwęcą (8/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Sport - podsumowanie weekendu
- 08:26 Całkiem niezła historia
- 08:39 Sielskie życie
- 08:53 Całkiem niezła historia
- 09:06 Geograficzne fenomeny Lubelszczyzny
- 09:20 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:25 Twój punkt widzenia
- 09:29 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Leśny kalejdoskop
- 17:50 Całkiem niezła historia
- 18:02 Magazyn reporterski
- 18:16 Całkiem niezła historia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 19:12 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:24 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Czas na speedway
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 RoberTeka
- 14:45 Lubelskie parki krajobrazowe (Kozłowiecki Park Krajobrazowy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Kolekcja starych motocykli)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Abecadło astronomii (Komety)
- 17:10 Bezbłędnie (Blockbuster)
- 17:15 Reportaż. Z lubelskiego (Budka nietelefoniczna)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Kuchnia Jagiellonów (Długie rządy Zygmunta Starego kosmopolityczna kuchnia renesansu w szczytowej formie)
- 18:10 Design i ty (Wyroby złotnicze)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Stop! Kultura
- 19:45 Nie taki internet straszny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:53 Krótka historia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Magazyn sportowy
- 08:34 Z Andrusem po Galicji
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Rok w ogrodzie
- 09:23 Rok w ogrodzie extra
- 09:33 Odkrywanie Podkarpacia
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Magazyn sportowy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moda na język polski
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Z życia regionu
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Liczy się pasja
- 19:15 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Koncert
- 09:55 Pogoda
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:32 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Żegluga na Odrze
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:31 Trzynaście minut w przeszłość
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Okno na pogranicze (Strażacy)
- 17:35 Labirynty kultury (Złoto)
- 17:48 Prosto z lasu
- 18:02 Dlaczego krowa... (Sokoły)
- 18:14 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Wilki, Cietrzewie)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:53 Pogoda
- 18:57 Wschód
- 19:14 Słownik polsko@polski
- 19:39 A to polski właśnie...
- 19:43 Design i ty
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Sielskie życie
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Prosto z lasu (9/24)
- 14:45 Kronika dnia (20)
- 14:57 Pogoda (20)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Kronika dnia (20)
- 16:42 Pogoda (20)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (20)
- 17:02 Raport pogodowy (20)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych (Zecer)
- 17:30 Kiepura sercem w Małopolsce
- 17:40 Piosenka dla Jana Kiepury
- 17:43 Pełnosprawni (561)
- 18:05 Moda na język polski (Julian Przyboś)
- 18:30 Kronika (20)
- 18:51 Tematy dnia (20)
- 19:02 Pogoda (20)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (20)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:15 Filmoteka małopolska: Niespokojny duch Józefa Pitonia
- 19:54 Pogoda (20)
- 19:57 Raport pogodowy (20)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (20)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (20)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Czas na speedway
- 09:25 Serial
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Prosto z lasu
- 18:00 Schlesien Journal
- 18:15 Wiadomości w języku polskim
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Strefa kultury
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:18 Pogoda w regionie
- 09:20 Świętokrzyskie Espresso
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:01 Fundusze wokół nas
- 18:15 Zawodowcy. CK
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 ABC zdrowia
- 19:10 Fakty i opinie
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Prosto z lasu
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Polityczna dogrywka
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Reportaż
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moje miejsce
- 17:15 Teatr Wielki zza kulis
- 17:30 Reportaż
- 17:45 Łódzka nauka
- 18:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 18:15 Strefa biznesu
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Zdarzyło się w kulturze
- 19:30 LOFT
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (311)
- 02:05 Dzikie pszczoły (56)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1314)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Jak szop pracz robi pranie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby na leśny sposób)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:30 Wiesz jak jest
- 09:42 Śląsk znany i nieznany
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (4/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (4)
- 16:00 Na sygnale (Pułapka)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2015)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (546)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 50 lat w Republice Konga
- 06:15 Więzy krwi
- 07:20 Pradawne
- 07:45 Mateczniki Polskości (Biblioteka w Muzeum Regionalnym im. Mieczysława Asłanowicza w Siedlcach)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (20 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Śladami s. Heleny Majewskiej
- 09:00 Papież Polak do rodaków (Homilia w czasie mszy świętej odprawionej dla rodzin. Szczecin, 11 czerwca 1987 r.)
- 09:45 Słowo życia ((Mt 19, 23-30) Nagroda za wyrzeczenie podjęte dla Chrystusa)
- 09:50 Święty na każdy dzień (20 sierpnia wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła)
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej (Polskie Tradycje Dożynkowe)
- 10:45 Zew natury (8)
- 11:05 Mocni w wierze (Religijny "kolonializm")
- 11:35 Słowo życia ((Mt 19, 23-30) Nagroda za wyrzeczenie podjęte dla Chrystusa)
- 11:40 Ma się rozumieć (Konieczność chrztu)
- 11:50 Święty na każdy dzień (20 sierpnia wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Jestem mamą
- 16:25 Przyroda w obiektywie (Dziki)
- 16:40 Zdrowie z Bożej Apteki (Wiązówka błotna)
- 16:55 Jej misja trwa
- 17:10 Prosto o gospodarce
- 17:30 Zostań żołnierzem RP (Wojska Obrony Terytorialnej)
- 17:45 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Bolesław Krzywousty)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Władysław Gawdyn)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:35 Satin
- 03:15 Miłosny trójkąt (17)
- 03:45 Nieźle kliknięci bez filtra (9)
- 03:55 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (19)
- 06:00 Yattaman (Detektyw)
- 06:25 Yattaman (Wyspa diabła)
- 06:55 Yattaman (Podwodne przygody)
- 07:25 Yattaman (Okrutna Carmen)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (77)
- 08:30 Stellina (8)
- 09:30 Moje trzy siostry (141)
- 10:30 Rozbitkowie (21)
- 11:30 Rozbitkowie (22)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (48)
- 13:00 Helena i chłopcy (13)
- 13:35 Namiętności (79)
- 14:10 Namiętności (80)
- 14:50 Uśmiechnij się (4)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (15)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (4)
- 22:20 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:30 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Amerykański domek na plaży
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (30)
- 05:00 Na osi (502)
- 05:40 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_3)
- 05:45 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Gigantyczna jaszczurka)
- 07:05 Simba lwi Król (21)
- 07:40 Simba lwi Król (22)
- 08:10 Kabaretowy Szał (Kabaret Jurki)
- 09:05 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Ciach)
- 09:55 Remont na 5+ (1)
- 10:30 Drakers (17)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Mordercy w głębinach)
- 11:55 Hit na lato (3)
- 12:40 Hit na lato (4)
- 13:00 Hit na lato (1)
- 00:05 Bardotová (2)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Na konci světa)
- 05:15 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Století Velké Moravy)
- 06:30 Na cestě po Bangkoku
- 06:59 Studio 6
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Tak neváhej a toč speciál
- 13:55 Navždy a daleko
- 16:15 Magnum II (Poslední epizoda)
- 17:05 Šetrný a Platil (1)
- 17:15 Chvíle pro písničku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pelíšky
- 22:05 Simona Stašová
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:05 Všechnopárty - speciál
- 00:55 Ohňový ostrov: ruský Alcatraz
- 01:50 Divočina bez hranic (Babiogórski Park Narodowy)
- 02:15 Zašlapané projekty (Vesničky SOS)
- 02:35 Nová zpráva z konce světa
- 03:30 Před půlnocí
- 03:55 Sabotáž
- 08:30 Neznámý Alain Delon
- 09:25 Bedekr III. (Chamonix)
- 09:50 Hrady středověké Francie
- 12:35 Ostrov uprostřed kontinentu
- 13:05 Kosatka dravá, Japonsko
- 13:30 Budovatelé přírody (3)
- 14:25 Titanic: Zrození obra
- 15:20 Alžběta II. zblízka
- 20:00 Zorro
- 22:00 Piti piti pa
- 23:25 Kruk II (5)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Japonská dílna
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Fantom opery
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a myší škola)
- 06:05 Hopsasa (Kouzlo z papíru)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari II (5)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 Zákony Mila Murphyho II (19)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:55 Šmoulové
- 13:20 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 14:00 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:35 Super třída II (24)
- 15:00 Čvacht
- 15:10 Břinčíci III
- 15:25 Kazubovi!
- 15:30 Bobo
- 15:40 Nejlepší zvítězí
- 16:20 Sportující zvířata IV
- 16:25 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 17:00 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak si nabral vodu)
- 18:55 Zafari II (6)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (20)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00