Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:20 Wielkie projekty 13 (5)
- 05:10 Sarah Beeny: nowe życie na wsi 2 (3)
- 06:00 Bake off: zawodowcy 6 (3)
- 07:05 Głodni sukcesu (3)
- 12:35 Głodni sukcesu (3)
- 13:40 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (3)
- 14:45 Bake off: zawodowcy 6 (3)
- 15:50 Mistrzowie ceramiki 6 (1)
- 18:50 Głodni sukcesu (3)
- 19:55 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (3)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Najpyszniejsza tarta / Pod presją)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nie ma jak w domu / Królewskie wspomnienie)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Burzowe popołudnie Alicji / Wyprawa do Lasu Tulibulw)
- 01:30 Spidey i superkumple (Wolność na gigancie / Katastrofalny dinozaur Zielonego Goblina)
- 01:55 Spidey i superkumple (Spidey sprząta!/ O, nie! Pomidory!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Czysta moc / Doc Ock i Muzoboty)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (HALT, Tygrysie!/ Musisz być Kitten Me!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Kooky Paleontolog!/ To mój dżem!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Dino Safari)
- 04:00 Eureka! (Siła Pepper / Motylaki)
- 04:30 Eureka! (Porażka/ Kanion)
- 05:00 Eureka! (Kichający Maciek / Nowa skała)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Nieuczęszczany szlak / Vardavar!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Urodziny Goofy'ego... w kosmosie!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Daisy i zagubiony sen/ Wielkie zdjęcie Daisy)
- 07:00 Blue 3 (124)
- 07:10 Blue 3 (125)
- 07:20 Blue 3 (126)
- 07:30 Blue 3 (127)
- 07:40 Blue 3 (128)
- 07:50 Blue 3 (Ziemia)
- 12:00 Pupstruction (Przygody w Bulldozing / Safe and Hound)
- 12:30 Blue 3 (Historie)
- 12:40 Blue 3 (Pacynki)
- 12:50 Blue 3 (Ćwiczenia)
- 13:00 Blue 3 (Piasko-ptak)
- 13:10 Blue 3 (142)
- 13:20 Blue 3 (143)
- 13:30 Straż Ekipa (Niezłe bagno/ Sztuka przyjaźni)
- 14:00 Spidey i superkumple (50)
- 14:30 Lwia Straż (13)
- 15:00 Lwia Straż (14)
- 15:30 Superkoty (Fajerwerkowa obawa/ Serowe drzewa)
- 16:00 Pupstruction (Śmierdzący dom/ Dylemat wywrotki)
- 16:30 Pupstruction (Brygada cukierników / Remiza na kółkach)
- 17:00 Blue 3 (124)
- 17:10 Blue 3 (125)
- 17:20 Blue 3 (126)
- 17:30 Blue 3 (127)
- 17:40 Blue 3 (128)
- 17:50 Blue 3 (Ziemia)
- 00:10 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 00:35 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj, dziadku)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (Space Chcikens In Space S1)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (25)
- 02:35 Duch i nas dwóch (7)
- 03:00 Duch i nas dwóch (8)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (35)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (36)
- 04:50 Duch i nas dwóch (16)
- 05:15 Duch i nas dwóch (17)
- 05:35 Robale ziomale (Dzieło sztuki / Opiekunka)
- 06:00 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 06:05 Taffy 2 (Zagubieni w dżungli)
- 06:10 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 06:25 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 06:35 Taffy 2 (Pamiątka)
- 06:40 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 06:55 Płazowyż (Dzieci zarodnika/Anna roku)
- 07:25 Płazowyż (Znowu razem)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Ostatni dzień lata, część 2)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Prezent dla przyjaciela/ Trauma)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Proszę o ciszę!/ Zemsta Chipa)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Czipokalipsa)
- 12:20 Taffy (Pies na piątkę)
- 12:30 Taffy (Rywal)
- 12:35 Taffy (Wysokie loty)
- 12:50 Taffy (Lustrzany dom)
- 12:55 Taffy (Trening zbieracza)
- 13:05 Taffy (Powrót Chudego)
- 13:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Biały kot)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Felix)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Rodzinne wakacje/Smalec Murphy'ego)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Sekretne życie Kici)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Magiczna kulka)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 17:45 Molly i Duch 2 (Polowanie na Słowozmorka/ Co jeden Darryl, to nie dwóch)
- 18:15 Molly i Duch 2 (Sztuka wiary w siebie/ Niezapomniany napój)
- 18:45 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 18:55 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 19:00 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 19:15 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 19:25 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 19:30 Taffy 2 (Walka o medal)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe 2 (Wojna golfowa)
- 00:05 Blue 2 (21)
- 00:15 Blue 2 (22)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (13)
- 00:40 Kolorklocki (4)
- 00:45 Blue 2 (14)
- 00:55 Piotruś Królik (11)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (39)
- 01:20 Psi Oddział (10)
- 01:35 Blue 2 (1)
- 01:40 Blue 2 (2)
- 01:50 Blue 2 (3)
- 02:00 Blue (49)
- 02:05 Tosia i Tymek (69)
- 02:20 Blue 2 (24)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 02:40 Kręciołki (80)
- 02:50 Teletubisie (44)
- 03:05 Blue (29)
- 03:10 Blue (30)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (27)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (12)
- 03:45 Tosia i Tymek (1)
- 03:55 Tosia i Tymek (2)
- 04:10 Blue (13)
- 04:15 Blue (14)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (46)
- 04:35 Blue 2 (5)
- 04:45 Blue (50)
- 04:50 Blue (23)
- 05:00 Superpyra (13)
- 05:05 Superpyra (14)
- 05:15 Kolorklocki (2)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (16)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (19)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 05:50 W Papierowej Krainie (34)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (13)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (43)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (41)
- 06:50 Superpyra (51)
- 07:00 Blue 2 (10)
- 07:05 Blue (44)
- 07:15 Blue (10)
- 07:25 Blue (11)
- 07:35 Blue (12)
- 07:40 Blue (23)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (8)
- 08:05 Matklocki 2 (26)
- 08:15 Blue (30)
- 08:20 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 08:30 Blue 2 (10)
- 08:40 Psi Oddział (2)
- 08:55 Tosia i Tymek (13)
- 09:10 Piotruś Królik (16)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (13)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (10)
- 09:50 Kręciołki (52)
- 10:00 Teletubisie (60)
- 10:15 Blue 2 (20)
- 10:25 Yakka Dee 5 (5)
- 10:30 Yakka Dee 5 (6)
- 10:40 Blue 2 (22)
- 10:50 Matklocki 2 (21)
- 10:55 Matklocki (28)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (34)
- 11:15 W Papierowej Krainie (34)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (17)
- 11:50 Superpyra (31)
- 12:00 Blue 2 (15)
- 12:10 Blue (22)
- 12:15 Blue (25)
- 12:25 Blue (2)
- 12:35 Blue 2 (15)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (10)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (19)
- 13:05 Blue 2 (40)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (33)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (39)
- 13:40 Psi Oddział (10)
- 13:55 Blue 2 (1)
- 14:05 Blue 2 (2)
- 14:15 Blue 2 (3)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (5)
- 14:35 Blue 2 (29)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (34)
- 15:15 W Papierowej Krainie (35)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (19)
- 15:50 Blue (23)
- 16:00 Blue (26)
- 16:10 Blue (27)
- 16:20 Matklocki (19)
- 16:25 Blue 2 (19)
- 16:35 Kolorklocki (7)
- 16:40 Kolorklocki (8)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (14)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (20)
- 17:10 Blue 2 (41)
- 17:15 Piotruś Królik (12)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (40)
- 17:45 Psi Oddział (11)
- 18:00 Blue 2 (4)
- 18:10 Blue 2 (5)
- 18:15 Blue 2 (6)
- 18:25 Tosia i Tymek (5)
- 18:40 Blue 2 (30)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (6)
- 19:00 Kręciołki (82)
- 19:15 Teletubisie (46)
- 19:30 Blue (27)
- 19:40 Blue (28)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (28)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (13)
- 20:20 Tosia i Tymek (3)
- 20:30 Tosia i Tymek (4)
- 20:45 Blue 2 (25)
- 20:55 Blue 2 (26)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (47)
- 21:15 Blue 2 (7)
- 21:25 Blue 2 (8)
- 21:35 Superpyra (15)
- 21:40 Superpyra (16)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (20)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (21)
- 22:10 Kolorklocki (4)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 22:30 W Papierowej Krainie (36)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (34)
- 22:55 W Papierowej Krainie (35)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (19)
- 23:35 Matklocki (19)
- 23:40 Blue 2 (14)
- 23:50 Blue (23)
- 23:55 Blue 2 (28)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 02:15 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 02:25 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 03:45 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 04:00 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 04:25 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 05:00 Bernard 2 (54)
- 05:05 Bernard 2 (55)
- 05:10 Bernard 2 (57)
- 05:15 Bernard 2 (59)
- 05:20 Bernard 2 (60)
- 05:25 Bernard 2 (61)
- 05:30 Bernard 2 (62)
- 05:35 Bernard 2 (63)
- 05:40 Bernard 2 (65)
- 05:45 Bernard 2 (67)
- 05:50 Bernard 2 (68)
- 06:00 Bernard 2 (69)
- 06:05 Bernard 2 (70)
- 06:10 Bernard 2 (72)
- 06:15 Bernard 2 (74)
- 06:20 Bernard 2 (75)
- 06:25 Bernard 2 (76)
- 06:30 Bernard 2 (77)
- 06:35 Bernard 2 (78)
- 06:40 Bernard 2 (80)
- 06:45 Bernard 2 (82)
- 06:50 Bernard 2 (83)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard 2 (84)
- 11:05 Bernard 2 (85)
- 11:10 Bernard 2 (87)
- 11:15 Bernard 2 (89)
- 11:20 Bernard 2 (90)
- 11:25 Bernard 2 (91)
- 11:30 Bernard 2 (92)
- 11:35 Bernard 2 (93)
- 11:40 Bernard 2 (95)
- 11:45 Bernard 2 (97)
- 11:50 Bernard 2 (98)
- 11:55 Bernard 2 (99)
- 12:00 Bernard 2 (100)
- 12:05 Bernard 2 (101)
- 12:10 Bernard 2 (103)
- 12:15 Bernard 3 (105)
- 12:20 Bernard 3 (106)
- 12:30 Bernard 3 (107)
- 12:35 Bernard 3 (109)
- 12:40 Bernard 3 (111)
- 12:45 Bernard 3 (112)
- 12:50 Bernard 3 (114)
- 13:00 Bernard 3 (115)
- 13:05 Bernard 3 (117)
- 13:10 Bernard 3 (119)
- 13:15 Bernard 3 (120)
- 13:20 Bernard 3 (122)
- 13:30 Bernard 3 (123)
- 13:35 Bernard 3 (125)
- 13:40 Bernard 3 (127)
- 13:45 Bernard 3 (128)
- 13:50 Bernard 3 (130)
- 14:00 Power Players (3)
- 14:25 Power Players (4)
- 14:40 Power Players (5)
- 15:00 Power Players (6)
- 15:25 Power Players (7)
- 15:40 Power Players (8)
- 16:00 Power Players (9)
- 16:20 Power Players (10)
- 16:40 Power Players (11)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (12)
- 20:25 Power Players (13)
- 20:40 Power Players (14)
- 21:00 Power Players (15)
- 21:25 Power Players (16)
- 21:35 Power Players (17)
- 22:00 Power Players (18)
- 22:20 Power Players (19)
- 22:35 Power Players (20)
- 23:00 Bernard 3 (131)
- 23:05 Bernard 3 (132)
- 23:10 Bernard 3 (134)
- 23:15 Bernard 3 (136)
- 23:20 Bernard 3 (137)
- 23:25 Bernard 3 (138)
- 23:30 Bernard 3 (139)
- 23:35 Bernard 3 (140)
- 23:40 Bernard 3 (142)
- 23:45 Bernard 3 (144)
- 23:50 Bernard 3 (145)
- 00:00 Świat elfów
- 00:03 Kolorowa magia
- 00:05 Wakacje
- 00:07 Świat elfów
- 00:10 Opowieści warzywne
- 00:13 Zwierzęta
- 00:15 Świat podwodny
- 00:17 Teraz się bawimy
- 00:19 Opowieści warzywne
- 00:22 Kolorowe koło
- 00:25 Opowieści warzywne
- 00:27 Sunville
- 00:30 Wstawaj!
- 00:32 Jaki jest twój zawód ?
- 00:35 Świat podwodny
- 00:38 Kolorowe koło
- 00:40 Wakacje
- 00:42 Jaki jest twój zawód ?
- 00:45 Towarzysze zabawy
- 00:49 Kolorowe koło
- 00:51 Towarzysze zabawy
- 00:54 Świat podwodny
- 00:57 Towarzysze zabawy
- 01:00 Opowieści warzywne
- 01:02 Świat podwodny
- 01:05 Safari
- 01:07 Morskie przygody
- 01:10 Indie
- 01:14 Zwierzęta
- 01:16 Świat podwodny
- 01:19 Zwierzęta
- 01:22 Świat elfów
- 01:26 Sport, sport, sport
- 01:30 Świat podwodny
- 01:35 Puffy i Tubby
- 01:38 Miejskie życie
- 01:40 Przygody w przestrzeni
- 01:43 Mini opowiadania
- 01:45 Towarzysze zabawy
- 01:49 Morskie przygody
- 01:52 Puffy i Tubby
- 01:55 Jak podróżujemy
- 01:58 Galaktyczni turyści
- 02:00 Indie
- 02:05 Muzeum
- 02:07 Oli - cykle natury
- 02:10 Grupy
- 02:13 Muzeum
- 02:15 Sunville
- 02:18 Kolorowe koło
- 02:20 Sunville
- 02:23 Kącik naukowy
- 02:25 Urocze miejsca
- 02:27 Panni i Fanni
- 02:30 Przygody w przestrzeni
- 02:33 Safari
- 02:35 Miejskie życie
- 02:38 Kolorowe koło
- 02:40 Muzeum
- 02:43 Kącik naukowy
- 02:45 Grupy
- 02:47 Opowieści warzywne
- 02:50 Kolorowa magia
- 02:53 Kolorowa magia
- 02:56 Posłuchaj tego
- 02:59 Puffy i Tubby
- 03:03 Kącik naukowy
- 03:06 Opowieści warzywne
- 03:08 Urocze miejsca
- 03:11 Świat zwierząt
- 03:13 Posłuchaj tego
- 03:15 Urocze miejsca
- 03:19 Ding Dang Dong
- 03:22 Świat zwierząt
- 03:24 Taniec
- 03:27 Mini opowiadania
- 03:30 Ding Dang Dong
- 03:33 Jak podróżujemy
- 03:36 Opowieści warzywne
- 03:38 Świat zwierząt
- 03:41 Taniec
- 03:43 Sport, sport, sport
- 03:46 Jaki jest twój zawód ?
- 03:49 Mini opowiadania
- 03:51 Ding Dang Dong
- 03:54 Przygody w przestrzeni
- 03:59 Ding Dang Dong
- 04:02 Opowieści warzywne
- 04:05 Świat elfów
- 04:08 Urocze miejsca
- 04:11 Sunville
- 04:14 Wakacje
- 04:17 Świat podwodny
- 04:20 Wakacje
- 04:23 Świat podwodny
- 04:25 Towarzysze zabawy
- 04:28 Kolorowe koło
- 04:31 Opowieści warzywne
- 04:34 Sunville
- 04:37 Kolorowe koło
- 04:40 Teraz się bawimy
- 04:42 Towarzysze zabawy
- 04:45 Opowieści warzywne
- 04:47 Kolorowe koło
- 04:50 Teraz się bawimy
- 04:53 Kolorowe koło
- 04:56 Wakacje
- 04:59 Wakacje
- 05:02 Opowieści warzywne
- 05:04 Wakacje
- 05:06 Kolorowe koło
- 05:09 Opowieści warzywne
- 05:11 Kolorowe koło
- 05:14 Posłuchaj tego
- 05:17 Kolorowa magia
- 05:20 Jaki jest twój zawód ?
- 05:23 Miyu i Litto
- 05:25 Kącik naukowy
- 05:27 Kolorowe koło
- 05:30 Urocze miejsca
- 05:33 Miyu i Litto
- 05:36 Posłuchaj tego
- 05:39 Miyu i Litto
- 05:42 Jaki jest twój zawód ?
- 05:45 Posłuchaj tego
- 05:47 Miyu i Litto
- 05:50 Safari
- 05:52 Kącik naukowy
- 05:55 Kolorowa magia
- 05:58 Muzeum
- 06:01 Kolorowe koło
- 06:04 Jaki jest twój zawód ?
- 06:07 Posłuchaj tego
- 06:10 Kolorowe koło
- 06:13 Jaki jest twój zawód ?
- 06:16 Wesołe królestwo
- 06:19 Restauracja
- 06:22 Drużyna lalek
- 06:25 Hubbi się tym zajmie
- 06:28 Dotty i Kitty
- 06:32 Świat zabawek
- 06:35 Opowieści warzywne
- 06:37 Safari
- 06:40 Miejskie życie
- 06:42 Morskie przygody
- 06:45 Świat elfów
- 06:48 Sunville
- 06:50 Świat Mimo
- 06:53 Połączony świat
- 06:56 Toby McFly
- 06:59 Kaczka i Puszek
- 07:01 Risto Gusto
- 07:04 Sunville
- 07:07 Indie
- 07:11 Rodzina bobrów
- 07:14 Urocze miejsca
- 07:16 Pojazdy
- 07:20 Zabawa w chowanego
- 07:22 DuckSchool
- 07:25 Albert tłumaczy
- 07:28 Hubbi się tym zajmie
- 07:30 Historie Henryka
- 07:32 Margo i Felix
- 07:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:38 Ding Dang Dong
- 07:41 Teraz się bawimy
- 07:43 Ding Dang Dong
- 07:47 Taniec
- 07:49 Ding Dang Dong
- 07:52 Risto Gusto
- 07:56 Świat Mimo
- 07:59 Przygody kaczki
- 08:01 Raul
- 08:04 Hubbi i jego koledzy
- 08:06 Urocze miejsca
- 08:09 Taniec
- 08:12 Sport, sport, sport
- 08:14 Rodzina bobrów
- 08:17 Urocze miejsca
- 08:22 Fin i Fianna
- 08:25 Zabawa w chowanego
- 08:28 Słodki dom
- 08:29 Zabawa w chowanego
- 08:32 Monika i Rudi 2
- 08:35 Afryka
- 08:38 Słodki dom
- 08:39 Margo i Felix
- 08:42 Grupy
- 08:45 Muzeum
- 08:48 Urocze miejsca
- 08:50 Kącik naukowy
- 08:55 Monika i Rudi
- 08:58 Uczymy się
- 09:01 Małe melodie
- 09:03 Dotty i Kitty
- 09:06 Małe melodie
- 09:09 Puffy i Tubby
- 09:13 Grupy
- 09:15 Jaki jest twój zawód ?
- 09:18 Muzeum
- 09:21 Grupy
- 09:24 Monika i Rudi
- 09:27 Tempo Giusto
- 09:29 Pixie 2
- 09:30 Tempo Giusto
- 09:32 Margo i Felix
- 09:35 Mimo i Bobo
- 09:38 Lola i Liczby
- 09:41 Co rośnie na drzewie?
- 09:42 Albert tłumaczy
- 09:45 Mimo i Bobo
- 09:47 Zack i Ziggy
- 09:50 Co rośnie na drzewie?
- 09:52 Słodki dom
- 09:53 Toobys
- 09:55 Co rośnie na drzewie?
- 09:56 Hubbi i jego koledzy
- 09:59 Sippi Sappi
- 10:01 Albert tłumaczy
- 10:05 Pixie 2
- 10:06 DuckSchool
- 10:08 Dotty i Kitty
- 10:12 Historie Henryka
- 10:14 Dźwięki wokół nas
- 10:16 Kolorowa Klara
- 10:18 Historie Henryka
- 10:20 Pixie 2
- 10:21 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:24 Toobys
- 10:27 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:30 Lola i Liczby
- 10:33 Hiphopowy kaktus
- 10:35 Fin i Fianna
- 10:38 Dotty i Kitty
- 10:42 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:45 Elfy przyrody
- 10:46 Toby McFly
- 10:49 Elfy przyrody
- 10:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:52 Toby McFly
- 10:55 Wesołe królestwo
- 10:58 Brygada ogniowa
- 11:01 Cubie
- 11:03 Historie Henryka
- 11:05 Tempo Giusto
- 11:07 Mały Didy
- 11:09 Risto Gusto
- 11:12 Restauracja
- 11:15 Elfy przyrody
- 11:17 Zabawa w chowanego
- 11:20 Mały Didy
- 11:22 Świat Mimo
- 11:25 Brygada ogniowa
- 11:27 Sippi Sappi
- 11:31 Wesołe królestwo
- 11:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:36 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:39 Restauracja
- 11:43 Risto Gusto
- 11:45 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:47 Drużyna lalek
- 11:50 Zastęp strażaków
- 11:52 Drużyna lalek na ratunek
- 11:56 Toby McFly
- 11:59 Raul
- 12:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:04 Toby McFly
- 12:07 Zastęp strażaków
- 12:10 Sippi Sappi
- 12:12 Brygada ogniowa
- 12:14 Drużyna lalek
- 12:18 Dinoland
- 12:20 Zoo
- 12:23 Raul
- 12:26 Hubbi i jego koledzy
- 12:28 Fin i Fianna
- 12:31 Świat Mimo
- 12:34 Sztuka Leona
- 12:37 Mimo & Bobo PLUS
- 12:41 Zoo
- 12:43 Mimo i Bobo
- 12:47 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:52 Mimo & Bobo PLUS
- 12:56 Świat zabawek
- 12:58 Połączony świat
- 13:01 Toby McFly
- 13:05 Drużyna lalek
- 13:07 Mały Didy
- 13:11 Drużyna lalek
- 13:14 Świat zabawek
- 13:17 Małe, ale pracowite
- 13:20 Zoo
- 13:23 Świat Mimo
- 13:25 Risto Gusto
- 13:28 Wesoła łąka
- 13:31 Zoo
- 13:34 Monika i Rudi
- 13:37 Przygody kaczki
- 13:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:41 Elfy przyrody
- 13:43 Wesołe królestwo
- 13:46 Pixie 2
- 13:47 Kolorowa Klara
- 13:49 Albert tłumaczy
- 13:53 Albert tłumaczy
- 13:55 DuckSchool
- 13:57 Monika i Rudi 2
- 14:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:03 Fin i Fianna
- 14:07 Monika i Rudi 2
- 14:10 Słodki dom
- 14:11 Pixie 2
- 14:12 Mimo i Bobo
- 14:14 DuckSchool
- 14:16 Dinoland
- 14:19 Co rośnie na drzewie?
- 14:20 Małe melodie
- 14:22 Monika i Rudi
- 14:25 Albert tłumaczy
- 14:29 Elfy przyrody
- 14:31 Zack i Ziggy
- 14:34 Uczymy się
- 14:37 Afryka
- 14:39 Elfy przyrody
- 14:40 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:42 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:45 DuckSchool
- 14:48 Zabawa w chowanego
- 14:50 Sippi Sappi
- 14:53 Mimo & Bobo PLUS
- 14:57 Mimo & Bobo PLUS
- 15:01 Raul
- 15:04 Wstawaj!
- 15:06 Lola i Liczby
- 15:08 Hop-hop
- 15:10 Elfy przyrody
- 15:12 Wstawaj!
- 15:14 Hop-hop
- 15:16 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:19 Wstawaj!
- 15:21 Elfy przyrody
- 15:22 Wstawaj!
- 15:24 Afryka
- 15:26 Margo i Felix
- 15:29 Mały Didy
- 15:31 Świat Mimo
- 15:34 Mimo i Bobo
- 15:37 Raul
- 15:40 Dźwięki wokół nas
- 15:42 Przygody kaczki
- 15:44 Kolorowa Klara
- 15:46 Przygody kaczki
- 15:48 Lola i Liczby
- 15:50 Zack i Ziggy
- 15:53 Świat Mimo
- 15:56 Mały Didy
- 15:58 Fin i Fianna
- 16:01 Zabawa w chowanego
- 16:03 Brygada ogniowa
- 16:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:08 Uczymy się
- 16:11 Afryka
- 16:13 DuckSchool
- 16:15 Brygada ogniowa
- 16:17 Raul
- 16:20 Mimo i Bobo
- 16:22 Hop-hop
- 16:25 Mimo i Bobo
- 16:28 Toobys
- 16:30 Drużyna lalek
- 16:33 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:35 Drużyna lalek
- 16:37 Afryka
- 16:39 Cubie
- 16:42 Zack i Ziggy
- 16:45 Dźwięki wokół nas
- 16:47 Mimo & Bobo PLUS
- 16:51 Sippi Sappi
- 16:53 Tempo Giusto
- 16:55 Mały Didy
- 16:58 Hop-hop
- 17:00 Raul
- 17:03 Zack i Ziggy
- 17:06 Zabawa w chowanego
- 17:09 Mimo i Bobo
- 17:12 Hop-hop
- 17:14 Afryka
- 17:17 Raul
- 17:20 Lola i Liczby
- 17:22 Raul
- 17:24 Sippi Sappi
- 17:27 Afryka
- 17:29 Lola i Liczby
- 17:32 Mimo i Bobo
- 17:34 Afryka
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:39 Zabawa w chowanego
- 17:42 Mimo i Bobo
- 17:45 Toobys
- 17:47 Albert tłumaczy
- 17:50 Zabawa w chowanego
- 17:52 Wesoła łąka
- 17:55 Mimo i Bobo
- 17:58 Przygody kaczki
- 18:00 Monika i Rudi
- 18:03 Pixie 2
- 18:04 Co rośnie na drzewie?
- 18:05 Kształcików
- 18:06 Lola i Liczby
- 18:08 Kolorowa Klara
- 18:10 Toobys
- 18:13 Co rośnie na drzewie?
- 18:14 Słodki dom
- 18:15 Sippi Sappi
- 18:18 Kolorowa Klara
- 18:20 Dotty i Kitty
- 18:23 ABC - duckBC
- 18:26 Lola i Liczby
- 18:29 Monika i Rudi
- 18:32 Wesoła łąka
- 18:35 Lola i Liczby
- 18:37 Toobys
- 18:40 Kształcików
- 18:41 Toobys
- 18:44 Dźwięki wokół nas
- 18:47 DuckSchool
- 18:50 Drużyna lalek
- 18:52 Monika i Rudi
- 18:54 Toobys
- 18:57 Margo i Felix
- 19:00 Historie Henryka
- 19:02 Fin i Fianna
- 19:05 Dinoland
- 19:07 Hiphopowy kaktus
- 19:10 Zoo
- 19:13 Dotty i Kitty
- 19:16 Kaczka i Puszek
- 19:18 Dinoland
- 19:20 Elfy przyrody
- 19:22 Mimo i Bobo
- 19:24 Monika i Rudi
- 19:27 Cubie
- 19:30 Toby McFly
- 19:34 Mały Didy
- 19:36 Dotty i Kitty
- 19:38 Zack i Ziggy
- 19:41 Elfy przyrody
- 19:43 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:46 Cubie
- 19:49 Restauracja
- 19:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:54 Sippi Sappi
- 19:56 Brygada ogniowa
- 19:59 Uczymy się
- 20:03 Hop-hop
- 20:05 Małe, ale pracowite
- 20:08 Dźwięki wokół nas
- 20:10 Lola i Liczby
- 20:12 Formy są twoje
- 20:14 Drużyna lalek
- 20:18 Przygody kaczki
- 20:20 Zabawa w chowanego
- 20:23 Historie Henryka
- 20:25 Drużyna lalek na ratunek
- 20:27 Hiphopowy kaktus
- 20:31 Margo i Felix
- 20:34 Zoo
- 20:37 Zoo
- 20:40 Hubbi i jego koledzy
- 20:43 Afryka
- 20:46 Drużyna lalek na ratunek
- 20:48 Zabawa w chowanego
- 20:50 Zoo
- 20:53 Mimo i Bobo
- 20:56 ABC - duckBC
- 20:59 Margo i Felix
- 21:02 Mimo i Bobo
- 21:05 Raul
- 21:07 Restauracja
- 21:10 Wakacje
- 21:13 Kolorowe koło
- 21:16 Wakacje
- 21:18 Opowieści warzywne
- 21:20 Kolorowe koło
- 21:23 Opowieści warzywne
- 21:25 Świat Mimo
- 21:28 Co rośnie na drzewie?
- 21:29 Toobys
- 21:32 Mimo i Bobo
- 21:34 Hiphopowy kaktus
- 21:36 Afryka
- 21:39 Kolorowe koło
- 21:42 Wakacje
- 21:45 Wakacje
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Wakacje
- 21:53 Wakacje
- 21:56 Dinoland
- 21:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:00 Raul
- 22:03 Brygada ogniowa
- 22:05 Hiphopowy kaktus
- 22:08 Dinozaur Milo
- 22:12 Hiphopowy kaktus
- 22:15 Teraz się bawimy
- 22:18 Towarzysze zabawy
- 22:21 Indie
- 22:25 Przygody w przestrzeni
- 22:28 Zoo
- 22:30 Połączony świat
- 22:33 Drużyna lalek na ratunek
- 22:36 Przygody kaczki
- 22:38 Dinozaur Milo
- 22:42 Świat podwodny
- 22:47 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:50 Indie
- 22:53 Towarzysze zabawy
- 22:57 Monika i Rudi
- 23:00 Pixie 2
- 23:01 Uczymy się
- 23:03 Dotty i Kitty
- 23:06 DuckSchool
- 23:08 Kształcików
- 23:09 Toobys
- 23:11 Mimo i Bobo
- 23:14 Dotty i Kitty
- 23:17 Urocze miejsca
- 23:20 Posłuchaj tego
- 23:23 Puffy i Tubby
- 23:27 Panni i Fanni
- 23:30 Co rośnie na drzewie?
- 23:31 DuckSchool
- 23:33 Mimo i Bobo
- 23:36 Uczymy się
- 23:39 Mimo i Bobo
- 23:41 Uczymy się
- 23:44 Urocze miejsca
- 23:47 Grupy
- 23:49 Posłuchaj tego
- 23:54 Kolorowe koło
- 23:57 Jaki jest twój zawód ?
- 00:02 Pory roku
- 01:08 Ulubione bajki
- 02:12 Uczymy się z ducktv
- 03:12 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:17 Pory roku
- 05:18 Uczymy się z ducktv
- 06:21 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:24 Uczymy się z ducktv
- 10:27 Pory roku
- 11:30 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:38 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:42 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:50 Bajki na dobranoc
- 19:52 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:57 Ulubione bajki
- 22:58 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:25 LaLiga World (2)
- 07:00 Serie A (1)
- 16:55 La Manita
- 17:20 LaLiga World (2)
- 21:00 LaLiga (1)
- 22:00 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 22:30 Full Impact Serie A (1)
- 23:00 LaLiga World (2)
- 23:35 La Manita
- 12:00 LaLiga World (2)
- 12:40 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 13:20 Jorge Valdano
- 18:00 Serie A (1)
- 19:00 LaLiga (1)
- 10:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 10:30 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 11:00 Eleven Top Goals
- 20:00 Eleven Top Goals
- 21:00 LaLiga World (2)
- 21:30 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 04:00 Serie A (1)
- 05:00 LaLiga (1)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 14:30 LaLiga World (2)
- 15:00 Eleven Top Goals
- 22:00 Hugo Sanchez
- 22:30 Luis Suarez
- 23:00 Eleven Top Goals
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (11)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (12)
- 01:00 Summer X Games (6)
- 02:00 Facing Waves (10)
- 02:30 Facing Waves (11)
- 03:00 Nitro World Games: All Access (3)
- 03:30 Nitro World Games: All Access (4)
- 04:00 Voss Extreme Sports Week (1)
- 04:30 Voss Extreme Sports Week (2)
- 05:00 Fighting Fit (6)
- 06:00 Sports Adventure 4 (12)
- 06:30 Sports Adventure 4 (13)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (7)
- 10:00 Action Sports World (3)
- 11:00 Pro Bull Riders 2 (8)
- 12:00 Sports Adventure 4 (12)
- 12:30 Sports Adventure 4 (13)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (9)
- 14:00 Fighting Fit (1)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (3)
- 16:00 WWE - Main Event (21)
- 17:00 WWE SmackDown (41)
- 18:00 WWE SmackDown (42)
- 19:00 WWE Highlights (8)
- 22:00 Rumble & Hum (All's Well...)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (9)
- 01:00 Tabu i skandale: Ja i mój penis
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 03:00 Remont na 5+ (8)
- 03:25 Remont na 5+ (1)
- 03:55 Remont na 5+ (2)
- 04:20 Remont na 5+ (3)
- 04:45 Remont na 5+ (4)
- 05:10 Remont na 5+ (5)
- 05:35 Remont na 5+ (6)
- 06:00 3-2-1 Start (2)
- 06:55 Trucker Club (187)
- 07:25 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:50 Celnicy (8)
- 09:20 Celnicy 2 (1)
- 09:50 Celnicy 2 (3)
- 10:20 Celnicy 2 (4)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 14:25 Remont na 5+ (8)
- 14:50 Remont na 5+ (1)
- 15:10 Remont na 5+ (2)
- 15:35 Remont na 5+ (3)
- 16:00 Celnicy 2 (5)
- 16:30 Celnicy 2 (6)
- 17:00 Celnicy 2 (7)
- 17:30 Celnicy 2 (8)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Dzisiaj (Gość)
- 01:50 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:20 Dzisiaj
- 03:40 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:10 Najsłabsze ogniwo 2 (7)
- 01:10 Louis Theroux: zakazane Stany (3)
- 02:20 Cuda inżynierii 6 (10)
- 03:15 Top Gear 17 (6)
- 04:05 Top Gear 32 (4)
- 05:10 Jak powstaje samochód 2 (5)
- 06:00 Samochód roku 2 (3)
- 06:30 Samochód roku 2 (4)
- 06:55 Najsłabsze ogniwo 2 (8)
- 07:50 Top Gear w Patagonii (2)
- 10:05 Top Gear 18 (1)
- 11:10 Top Gear 11 (5)
- 12:20 Samochód roku 2 (3)
- 12:50 Samochód roku 2 (4)
- 13:20 Top Gear 32 (4)
- 14:30 Miliony w lombardzie 2 (2)
- 15:30 Najsłabsze ogniwo 2 (8)
- 16:20 Top Gear w Patagonii (2)
- 17:35 Top Gear 18 (1)
- 18:35 Miliony w lombardzie 2 (2)
- 19:35 Top Gear 32 (5)
- 20:50 Top Gear 9 (3)