Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Dzika kuchnia (4)
- 01:10 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:50 Dzika kuchnia (2)
- 03:20 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:55 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 Remont na 5+ (1)
- 06:25 Remont na 5+ (2)
- 06:50 Remont na 5+ (3)
- 07:15 Remont na 5+ (4)
- 07:35 Remont na 5+ (5)
- 07:55 Dzika kuchnia (6)
- 08:25 Dzika kuchnia (7)
- 08:55 Dzika kuchnia (8)
- 09:30 Dzika kuchnia (9)
- 10:00 Przepis na remont (12)
- 10:30 Przepis na remont (13)
- 11:00 Przepis na remont (14)
- 11:30 Przepis na remont (15)
- 15:00 Przepis na remont (16)
- 15:30 Przepis na remont (17)
- 16:05 Przepis na remont (18)
- 16:35 Przepis na remont (19)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (15)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Chleb)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Rehabilitacja onkologiczna)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Krwiodawstwo w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby tarczycy)
- 06:35 Zapytaj lekarza (2)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Zwyrodnienie plamki żółtej)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Cukrzyca)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (8)
- 11:15 Poród co minutę (6)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (12)
- 14:40 Zapytaj lekarza (2)
- 15:15 Pies na życie (12)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (2)
- 18:20 Happy i Zen (8)
- 19:00 Metoda Osmina (5)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (3)
- 20:55 Żyj jak Laila (6)
- 21:35 Chwile traumy (3)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 23:00 Monika i seks (13)
- 23:30 Monika i seks (14)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Taki sobie list)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Nowe przygody starego Toma)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Uciekaj Chris, uciekaj!)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Droga do Indii)
- 02:00 Bajer z Bel-Air 4 (Randka z gwiazdą)
- 02:30 Bajer z Bel-Air 4 (Podwójna randka)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 4 (Najlepszy sprzedawca)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Artykuł)
- 22:00 40 dni i 40 nocy
- 00:30 Dama kameliowa
- 02:45 Panny i wdowy
- 05:40 Cisza
- 06:00 W rytmie wolności (7)
- 06:50 W rytmie wolności (8)
- 07:50 Złoty interes (Hodowla alpak)
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 4 (6)
- 09:45 Kabaretowy rejs (142)
- 10:40 Kabaretowy rejs (139)
- 11:30 Dyrektorzy (Bokser)
- 13:25 Konopielka
- 15:25 Co lubią tygrysy
- 23:40 Show
- 00:45 Za murami śmierci
- 02:25 Śmierć jeździ konno
- 04:40 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 05:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 06:00 Zameldowani (8)
- 06:30 Zameldowani (9)
- 07:00 Zameldowani (10)
- 07:25 Zameldowani (11)
- 07:55 Zameldowani (12)
- 08:25 Zameldowani (13)
- 08:55 Zameldowani 2 (1)
- 09:25 Zameldowani 2 (2)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 10:25 Bonanza (25)
- 11:25 Bonanza (26)
- 20:00 Gangsterzy i filantropi
- 21:50 Wściekła pięść
- 00:50 Słaba płeć?
- 02:55 Ziarno prawdy
- 05:05 Miasta rytm (3)
- 06:00 Kabaretowe hity (3)
- 06:40 Na kłopoty... Bednarski (Znak węża)
- 07:50 Na kłopoty... Bednarski (Ostatnie lato)
- 08:55 Kojak 2 (13)
- 16:00 Kojak 2 (14)
- 17:00 Kojak 2 (15)
- 18:05 Komisarz Rex 7 (Zabójczy dowód)
- 19:05 Hudson i Rex 5 (8)
- 20:00 Uliczny wojownik
- 22:05 Gorączka
- 00:00 Trzy siostry (251)
- 01:00 Diamentowe imperium (11)
- 02:00 Teresa (47)
- 03:00 Okrutne miasto (71)
- 04:00 Przypieczętowany los (123)
- 05:00 Sploty nienawiści (28)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (67)
- 07:00 Trzy siostry (251)
- 08:00 Diamentowe imperium (11)
- 09:00 Teresa (47)
- 10:00 Okrutne miasto (71)
- 11:00 Przypieczętowany los (123)
- 12:00 Sploty nienawiści (28)
- 13:00 Diamentowe imperium (11)
- 14:00 Trzy siostry (251)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (67)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (68)
- 17:00 Trzy siostry (252)
- 18:00 Diamentowe imperium (12)
- 19:00 Teresa (48)
- 20:00 Okrutne miasto (72)
- 21:00 Przypieczętowany los (124)
- 22:00 Sploty nienawiści (29)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (68)
- 00:55 Pod jednym dachem z mordercą 4 (1)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (7)
- 03:00 Akta zbrodni 3 (7)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 4 (1)
- 05:00 Znaki 2 (1)
- 06:00 Prezentuj broń! (58)
- 07:05 Kafejka za rogiem 4 (7)
- 00:35 Uniwersalny żołnierz: Reaktywacja
- 02:40 Prezentuj broń! (20)
- 03:45 Prezentuj broń! (21)
- 04:45 Prezentuj broń! (22)
- 05:35 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (10)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (8)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (21)
- 09:00 Drużyna A 3 (6)
- 12:00 Drużyna A 3 (6)
- 13:00 Słoneczny patrol 9 (21)
- 18:00 Drużyna A 3 (7)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (11)
- 20:00 Medalion
- 21:55 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 01:20 Winnice miłości 2 (105)
- 02:50 Prezentuj broń! (40)
- 03:55 Prezentuj broń! (41)
- 05:05 Hity AXN
- 05:20 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Profil 4 (1)
- 07:30 Profil 4 (2)
- 08:40 Zaklinacze koni (9)
- 09:40 Zaklinacze koni (10)
- 10:40 Grand Hotel (3)
- 12:20 Winnice miłości 2 (105)
- 13:50 Profil 4 (3)
- 14:55 Profil 4 (4)
- 16:05 Zaklinacze koni (11)
- 17:05 Zaklinacze koni (12)
- 21:00 Książę i ja
- 23:20 Grand Hotel (3)
- 00:00 Nadprzyrodzony pakt 2
- 02:00 Kruk, zagadka zbrodni
- 04:15 Bonanza (Próba sił)
- 05:25 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Drapieżniki)
- 06:30 Celnicy 2 (6)
- 07:05 Celnicy 2 (7)
- 07:40 Poirot (Pierwsze, drugie... zapnij mi obuwie)
- 09:50 Poirot (Dama w woalce)
- 12:00 Zabójczy miesiąc miodowy
- 13:55 Potop
- 00:10 Zakończenie programu
- 09:25 Asterix na olimpiadzie
- 11:20 Świątynia koszykówki
- 12:55 Kanciarz
- 14:35 Delikatność
- 16:20 Niezawodny plan
- 17:55 Piaskun
- 21:00 Zmarszczki
- 22:30 Karma
- 23:55 Zakończenie programu
- 00:50 Grupa specjalna
- 02:35 Help Doc I'm Horny
- 03:40 Zawsze chciałem być gangsterem
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:50 Czyja to córka
- 08:15 Lope
- 10:05 Link do zbrodni
- 11:45 W kręgu zdrady
- 13:15 Morderca w naszym domu
- 14:45 Na ratunek
- 16:15 Kung-fu joga
- 18:00 Tygrysy ze stacji Shagou
- 20:00 Piraci z Somalii
- 21:55 Pasażer
- 23:25 1911
- 00:35 Ostatni dzień sierpnia
- 01:50 Ostatni człowiek na Ziemi
- 03:15 Zemsta zombie
- 04:15 Soldate Jeannette
- 06:00 Lassie z Malowanych Wzgórz
- 07:10 Świąteczne życzenie
- 08:35 Podążaj na Zachód
- 09:55 Odosobnienie
- 11:20 Poganiacze
- 12:50 Mogłabym być twoją babcią
- 13:10 Milcząca odwaga
- 14:30 Na brzegu
- 15:50 Życie kobiety
- 19:15 Znikające zwłoki
- 20:20 Charlie żołnierzem
- 21:00 Kto zabił pluszowego misia
- 22:30 Śmierć i rycerz
- 23:05 Karnawał dusz
- 00:30 Córka trenera
- 02:05 Julia
- 04:25 Leonardo (6)
- 05:20 Zakończenie programu
- 06:05 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 07:40 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 09:15 Opowieść o Zbawicielu
- 12:10 Wesele Jenny
- 13:45 Wampirzyce
- 15:15 Królowe ringu
- 16:50 Mój najlepszy przyjaciel
- 18:25 Irlandzki numer
- 20:00 Houdini i Doyle (7)
- 20:45 Dynastia Tudorów 2 (1)
- 21:45 Ogień zwalczaj ogniem
- 23:20 eXistenZ
- 01:50 Sklepik z horrorami
- 03:40 Delirium
- 10:00 Klik News (35)
- 10:10 Burza (107)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (108)
- 11:50 Klik News (36)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8618)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8619)
- 12:55 Klik News (34)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (63)
- 13:50 Muzyczny express (138)
- 16:10 Klik News (34)
- 16:15 Willy agent (23)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (71)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (102)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8619)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8620)
- 21:20 Zmierzch bogów
- 01:35 Wojny drapieżców
- 04:00 Alucarda
- 05:18 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (27)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (3)
- 07:00 Know Your Enemy - Japan
- 14:20 Maria Magdalena (13)
- 15:20 Maria Magdalena (14)
- 18:15 Triumf miłości (120)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (40)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8318)
- 20:40 Moda na sukces 34 (8319)
- 21:10 Maria Magdalena (21)
- 22:10 Maria Magdalena (22)
- 23:10 Przeżyliśmy wojnę
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire
- 13:35 Columbo
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Aktywny senior
- 16:35 Spotkanie z balladą
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 22:00 Napisała: Morderstwo
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Kolumbia