Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Dzika kuchnia (2)
- 00:40 Dzika kuchnia (3)
- 01:15 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:20 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (2)
- 06:25 Remont na 5+ (3)
- 06:50 Remont na 5+ (4)
- 07:15 Remont na 5+ (5)
- 07:35 Remont na 5+ (6)
- 07:55 Dzika kuchnia (7)
- 08:25 Dzika kuchnia (8)
- 08:55 Dzika kuchnia (9)
- 09:30 Dzika kuchnia (10)
- 10:00 Przepis na remont (13)
- 10:30 Przepis na remont (14)
- 11:00 Przepis na remont (15)
- 11:30 Przepis na remont (16)
- 15:05 Przepis na remont (17)
- 15:35 Przepis na remont (18)
- 16:05 Przepis na remont (19)
- 16:35 Przepis na remont (20)
- 17:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (16)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kawa)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Jak mądrze korzystać z ziół)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Wpływ wirusów na układ nerwowy)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Podologia)
- 06:35 Zapytaj lekarza (3)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Krwiodawstwo w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Endometrioza)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (9)
- 11:15 Poród co minutę (7)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (13)
- 14:40 Zapytaj lekarza (3)
- 15:15 Pies na życie (13)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (3)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Podologia)
- 17:00 Pytania do doktora (Alkohol)
- 17:40 Łowcy smaków (15)
- 18:20 Happy i Zen (9)
- 19:00 Metoda Osmina (6)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (4)
- 20:55 Żyj jak Laila (7)
- 21:35 Chwile traumy (4)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 23:00 Monika i seks (15)
- 23:30 Monika i seks (16)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Uciekaj Chris, uciekaj!)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Droga do Indii)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Chłopaki z zespołu)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Bukmacher roku)
- 02:00 Bajer z Bel-Air 4 (Jazz się żeni)
- 02:30 Bajer z Bel-Air 4 (Jak się nie przewrócisz...)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 4 (Stara miłość nie rdzewieje)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Bez tłuszczu)
- 22:00 Raj na ziemi
- 02:25 Girl Guide
- 04:25 Zamknąć za sobą drzwi
- 06:00 W rytmie wolności (8)
- 06:45 Rekruci (Rekrutacja)
- 07:50 Złoty interes (Nieruchomości)
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 4 (7)
- 09:45 Kabaretowy rejs (143)
- 10:45 Kabaretowy rejs (138)
- 11:40 Dyrektorzy (Spadająca gwiazda)
- 13:30 Człowiek na torze
- 15:10 Pociąg
- 20:00 Stacja
- 22:05 Statyści
- 00:15 Szarada
- 02:35 Starsza pani znika
- 04:25 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 06:00 Zameldowani (9)
- 06:30 Zameldowani (10)
- 07:00 Zameldowani (11)
- 07:25 Zameldowani (12)
- 07:55 Zameldowani (13)
- 08:25 Zameldowani 2 (1)
- 08:55 Zameldowani 2 (2)
- 09:25 Zameldowani 2 (3)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 10:25 Bonanza (26)
- 11:25 Bonanza (27)
- 18:55 III Rzesza (Las śmierci)
- 20:00 Policyjna opowieść 2
- 01:40 Premiera: Bitwa o planetę małp
- 03:25 Zamachy na Hitlera
- 04:45 Całe moje życie
- 05:00 Miasta rytm (4)
- 06:00 Kabaretowe hity (4)
- 06:45 Na kłopoty... Bednarski (Ostatnie lato)
- 07:45 Na kłopoty... Bednarski (Nasz człowiek)
- 08:55 Kojak 2 (14)
- 16:00 Kojak 2 (15)
- 17:00 Kojak 2 (16)
- 18:05 Komisarz Rex 7 (Jedyny świadek)
- 19:05 Hudson i Rex 5 (9)
- 20:00 Ślepa furia
- 21:55 Królowie ulicy
- 00:00 Trzy siostry (252)
- 01:00 Diamentowe imperium (12)
- 02:00 Teresa (48)
- 03:00 Okrutne miasto (72)
- 04:00 Przypieczętowany los (124)
- 05:00 Sploty nienawiści (29)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (68)
- 07:00 Trzy siostry (252)
- 08:00 Diamentowe imperium (12)
- 09:00 Teresa (48)
- 10:00 Okrutne miasto (72)
- 11:00 Przypieczętowany los (124)
- 12:00 Sploty nienawiści (29)
- 13:00 Diamentowe imperium (12)
- 14:00 Trzy siostry (252)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (68)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (69)
- 17:00 Trzy siostry (253)
- 18:00 Diamentowe imperium (13)
- 19:00 Teresa (49)
- 20:00 Okrutne miasto (73)
- 21:00 Przypieczętowany los (125)
- 22:00 Sploty nienawiści (30)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (69)
- 00:45 Agenci NCIS 13 (W zamknięciu)
- 01:30 Agenci NCIS 13 (Wiral)
- 02:15 Archie (2)
- 03:00 Inspektor Ricciardi (Miejsce dla każdego)
- 15:35 Agenci NCIS 13 (16 lat)
- 16:30 Agenci NCIS 13 (Wybawcy)
- 17:20 Panna Marple: Zatrute pióro
- 21:30 Sisi (3)
- 22:40 Domina (Rodzina)
- 23:35 Agenci NCIS 13 (16 lat)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 4 (2)
- 05:05 Znaki 2 (2)
- 06:00 Prezentuj broń! (59)
- 07:10 Kafejka za rogiem 4 (8)
- 00:05 Niszczycielka
- 02:40 Prezentuj broń! (23)
- 03:45 Prezentuj broń! (24)
- 04:55 Prezentuj broń! (25)
- 05:50 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (11)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (9)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (22)
- 09:00 Drużyna A 3 (7)
- 12:00 Drużyna A 3 (7)
- 13:00 Słoneczny patrol 9 (22)
- 18:00 Drużyna A 3 (8)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (12)
- 22:05 Terminator: Genisys
- 00:55 Winnice miłości 2 (106)
- 02:25 Prezentuj broń! (43)
- 03:30 Prezentuj broń! (44)
- 04:40 Prezentuj broń! (45)
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Hity AXN
- 06:40 Profil 4 (3)
- 07:50 Profil 4 (4)
- 09:00 Zaklinacze koni (11)
- 10:00 Zaklinacze koni (12)
- 11:00 Grand Hotel (4)
- 12:40 Profil 4 (5)
- 13:50 Winnice miłości 2 (106)
- 15:15 Profil 4 (6)
- 16:25 Zaklinacze koni (13)
- 17:25 Zaklinacze koni 2 (1)
- 21:00 Sex Story
- 23:15 Grand Hotel (4)
- 00:00 Rocky 5
- 02:10 Biuro ludzkości
- 04:10 Bonanza (Drapieżniki)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Ostatni wiking)
- 06:30 Celnicy 2 (7)
- 07:05 Celnicy 2 (8)
- 07:40 Poirot (Tajemnica egipskiego grobowca)
- 08:45 Poirot (Przegrany gość)
- 09:50 Poirot (Zagadka z Kornwalii)
- 12:00 Czyja to córka
- 13:55 Tragedia w San Andreas
- 04:25 Coco Chanel
- 06:00 Wyspa szemrzącego wiatru
- 07:20 Afryka - wyprawa na safari
- 10:15 Pierwiosnek
- 12:05 Romans (jak) z powieści
- 13:35 Guido Superbohater
- 15:00 Proza życia
- 21:00 Klub dyskusyjny
- 01:05 Dobra i zła
- 02:45 Horny Housewives 3
- 03:45 Operacja rekrut
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:25 Tajemnica pieczęci smoka
- 07:25 Wyspa skarbów
- 09:00 Żar zemsty
- 10:25 Ciało potrzebne na gwałt
- 11:55 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 13:35 Niezawodny plan
- 15:10 Projekt: Dinozaur
- 16:30 Strefa Q
- 18:25 Łąka zgubionych butów
- 20:00 Max Manus
- 21:55 Cios w serce
- 23:35 Bij i wiej
- 00:20 Miłość to za mało
- 01:40 Wielki Flamarion
- 02:55 Nic poza wodą w morzu
- 03:40 Podróż na planetę prehistorycznych kobiet
- 05:00 Wędrownik
- 05:25 Niebiescy
- 06:00 Rodri
- 06:25 Nigdy nie jest za późno
- 06:40 Rozkosznie niebezpieczna
- 08:10 Życie z ojcem
- 10:05 Duchy z 42. ulicy
- 11:05 Kingston Avenue
- 11:50 Titus i Mirabella
- 12:15 Kapitan Kidd
- 13:40 Dama mówi: "nie"
- 14:50 Dom kamiennych małp
- 16:15 Miasteczko Suddenly
- 17:30 Miasteczko Abilene
- 19:00 Worek mąki
- 20:30 Fabiu
- 21:00 Podróż, którą odbyliśmy z tatą
- 22:50 Too Late for Tears
- 04:05 Mężczyzna, który kocha
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:25 Opowieści z ławeczki
- 08:15 Quiz (3)
- 09:10 Przesyłka specjalna
- 10:45 Kolejny rok
- 12:50 Książę i ja
- 14:40 Bohaterowie
- 16:25 Poczuj rytm
- 18:15 Fame
- 20:00 Dynastia Tudorów 2 (2)
- 21:00 Party
- 22:10 Słodka zemsta
- 23:35 Ryzykowny układ
- 00:10 Marquis de Sade: Justine
- 02:55 Dziewczyny z Las Vegas
- 04:55 W teatrze
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Joanna Racewicz)
- 06:20 Klik News (37)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie, Al Pacino, Clint Eastwood, Keanu Reeves i Dolly Parton)
- 07:10 FilmoNewsy (38)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (19)
- 07:55 Między gwiazdami (Sebastian Fabijański - extra!)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Quentin Tarantino)
- 10:10 Burza (108)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (109)
- 11:50 Klik News (37)
- 11:55 Moda na sukces 34 (8619)
- 12:25 Moda na sukces 34 (8620)
- 12:55 Klik News (38)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (64)
- 13:50 Między gwiazdami (Małgorzata Potocka - extra!)
- 14:10 Muzyczny express (138)
- 14:35 FilmoNewsy (124)
- 14:55 Ale lapsus (5)
- 15:10 Klik News (37)
- 15:15 Willy agent (23)
- 15:30 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy, które łączą grozę i śmiech)
- 15:50 Planetarium (162)
- 16:10 Klik News (37)
- 16:20 Klik News (39)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (72)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (103)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8620)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8621)
- 21:20 Zapomniani
- 22:50 Ostatni seans filmowy
- 01:45 Ostrze w ciemności
- 04:05 Flip i Flap na bezludnej wyspie
- 05:27 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (28)
- 06:40 Vidocówka (1)
- 06:55 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (4)
- 07:15 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 07:45 Olimpiada, część 2
- 10:05 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy o telewizji)
- 10:20 Między gwiazdami (9)
- 10:45 Ale lapsus (5)
- 10:55 Królewski ślub. Exclusive! (1)
- 11:10 Muzyczny express gold (Muzyczne duety)
- 11:25 REC. EXTRA ("Żeby nie było śladów" - Tomasz Ziętek, biografia)
- 11:35 Skąd ja Cię znam? (Kim Kardashian)
- 11:45 "Top 13" - ranking gwiazd (Gwiazdy po godzinach)
- 14:20 Maria Magdalena (14)
- 15:20 Maria Magdalena (15)
- 18:15 Triumf miłości (106)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (41)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8319)
- 20:40 Moda na sukces 34 (8320)
- 21:15 Maria Magdalena (22)
- 22:10 Maria Magdalena (23)
- 23:10 Proces
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire
- 13:35 Columbo
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Spotkanie z balladą
- 17:25 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 21:40 Napisała: Morderstwo
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Inga Lindström: Dzieci mojej siostry