Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:00 Sami swoi
- 01:35 Pociąg strachu
- 03:15 Godziny - wyścig z czasem
- 08:00 Pan Wołodyjowski (1/2)
- 09:30 Pan Wołodyjowski (2-ost.)
- 16:00 Kolarstwo: Tour de Pologne - 4. etap: Kudowa-Zdrój - Prudnik
- 16:50 Kolarstwo: Tour de Pologne - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5329)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (Wóz albo przewóz)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (8/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:19 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (183)
- 21:10 Ojciec Mateusz 31 (Mecz o wszystko)
- 22:05 Sprawa dla reportera
- 23:05 My, Kawaleria Powietrzna
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (55)
- 00:55 Kontrakt na zabijanie
- 02:40 Krok od nieba (Królowa pszczół)
- 03:45 Najdłuższe pożegnanie
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:45 Z miłości do Joey
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:40 Duma i uprzedzenie
- 16:15 Tak to leciało! (31)
- 17:15 Znachor
- 20:10 Marley i ja
- 22:15 Panorama
- 22:55 Głowa rodziny
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Dobrego dnia
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Eureka biblioteka!
- 14:44 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Fajna Polska (Żuławy)
- 18:00 Warszawa 1920. Portret zagrożonego miasta
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Hanuszkiewicz. Wspomnienie
- 19:33 Zakochaj się w Polsce (Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 04:00 Zjedz Kambodżę (10)
- 04:40 Disco Gramy (6275)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 07:40 Sezon na misia
- 09:35 Doktor Dolittle
- 16:15 Rodzina od zaraz
- 18:50 Wydarzenia (815)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (815)
- 19:45 Sport (815)
- 19:55 Pogoda (815)
- 20:00 Miłość na zamówienie
- 22:05 Pearl Harbor
- 01:25 Love Island. Wyspa miłości (182)
- 02:25 STOP Drogówka (300)
- 03:25 Disco Polo Life (2385)
- 04:25 Top 10 - lista przebojów (2638)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Akademia sztuk walki
- 08:05 Opiekun
- 10:15 Mission Impossible
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (803)
- 21:00 VI Batalion
- 23:50 Baby Driver
- 00:05 Sanctum
- 02:10 Dzielnica strachu 6 (Nowe życie)
- 03:10 Lombard. Życie pod zastaw 9 (464)
- 08:30 Kapuśniaczek
- 10:35 Jeszcze dalej niż Północ
- 12:45 Dama za burtą
- 15:00 W 80 dni dookoła świata
- 17:30 Legenda Zorro
- 20:00 Robin Hood: Początek
- 22:10 Samson
- 04:00 Znaki (4)
- 05:00 Rysa (5)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Hity AXN
- 06:30 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 10:50 Gęsia skórka 2
- 12:40 Niesamowity Spider-Man 2
- 20:05 Walker: Strażnik Teksasu (12/18)
- 21:05 Agenci NCIS 17 (8)
- 22:00 Agenci NCIS 17 (9)
- 22:55 Walker: Strażnik Teksasu (1)
- 23:50 Walker: Strażnik Teksasu (2)
- 00:05 Jak budowano imperia (3)
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 4 (9)
- 01:50 W okowach mrozu 6 (15)
- 02:40 Malownicze trasy kolejowe 4 (9)
- 03:25 W okowach mrozu 6 (6)
- 08:25 Dynastie 2 (4)
- 09:30 W okowach mrozu 6 (7)
- 12:40 Dynastie 2 (4)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe 4 (10)
- 14:40 W okowach mrozu 6 (16)
- 15:45 Życie na pustkowiu 7 (7)
- 18:50 Serengeti 2 (3)
- 19:55 Śnieżne psy
- 20:55 Życie na pustkowiu UK (2)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (8)
- 10:10 Kości 6 (Para w jaskini)
- 11:05 Kości 6 (Larwy w mięśniaku)
- 14:25 Holiday
- 17:05 Mumia powraca
- 22:00 Premiera: Rambo 2
- 23:55 Na wielkim ekranie (Alien: Romulus)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 00:45 Ghostforce (Mizuo / Reiknoswąd)
- 01:10 Ghostforce (Masta / Pająguma)
- 01:35 Taffy (Trening zbieracza)
- 01:45 Taffy (Lustrzany dom)
- 01:50 Taffy (Przyjaciele)
- 02:00 Taffy (Cudowna lampa)
- 02:05 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 02:10 Płazowyż 2 (Mieścina/Imbryk)
- 02:35 Płazowyż 2 (Piżamówka nad piżamówkami/Dzień w akwarium)
- 02:55 Płazowyż 2 (Rygiel)
- 03:20 Dronersi (Wielki wyścig białugagi)
- 03:40 Dronersi (Wysłanniczka z Maelstromu)
- 04:00 Dronersi (Wyścig kurierów)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Dziki bieg)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Wojownicy koziej grypy)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Śmieci)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 05:45 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 05:50 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (As Prawdy)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Antyblaga)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (Barry Cuda / Suite Retreat)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (Family Legacy/Paint Misbehavin')
- 07:55 Potworna robota 2 (Potwory w ciemności)
- 08:20 Potworna robota 2 (Światła! Kamera! Chaos!)
- 08:50 Taffy 2 (Labirynt)
- 08:55 Zombies: The Re-Animated Series Shorts (5)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Królowa Bananów)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Otchłań wyrzutów)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Optigami)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Rakieta)
- 22:45 Taffy (Bliźniacze szkolenie)
- 22:50 Taffy (Złoty struś)
- 23:00 Taffy (Pies na piątkę)
- 23:15 Taffy (Rywal)
- 23:20 Taffy (Wysokie loty)
- 23:30 Taffy (Lustrzany dom)
- 23:35 Taffy (Trening zbieracza)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 01:25 Marley i ja
- 03:20 Klub miliarderów
- 05:05 Zakończenie programu
- 05:25 Kupiec wenecki
- 07:35 Coco Chanel
- 09:25 Houdini - magia miłości
- 11:00 Ojciec
- 12:35 Next
- 14:10 Wypowiedzenie wojny
- 15:50 Agora
- 17:55 Autor widmo
- 20:00 She's a Criminal
- 21:35 Miasto kłamstw
- 23:25 Piraci z Somalii
- 01:00 Sanditon 2 (6)
- 02:05 Lewis 9 (6)
- 02:50 Morderstwa w Midsomer 14 (4)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 8 (2)
- 05:15 Ojciec Brown 11 (2)
- 06:00 Śmierć pod palmami 5 (1)
- 07:05 Ojciec Brown 9 (1)
- 10:00 Lewis 9 (6)
- 11:00 Śmierć pod palmami 5 (1)
- 12:05 Ojciec Brown 9 (1)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 22 (3)
- 15:00 Lewis 9 (6)
- 16:00 Ojciec Brown 11 (2)
- 17:00 Ojciec Brown 9 (2)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 22 (4)
- 19:55 Śmierć pod palmami 5 (2)
- 21:00 Sanditon 3 (1)
- 22:05 Milczący świadek 24 (9)
- 23:10 Milczący świadek 24 (10)
- 01:15 Pan Wołodyjowski
- 04:25 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:25 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 Eksplozja Hitów Power TV (16)
- 06:10 Klasyka z Simonem Callowem (7)
- 06:50 Eksplozja Hitów Power TV (17)
- 07:05 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 07:20 Podróże Pana Kleksa (1)
- 08:55 Podróże Pana Kleksa (2)
- 10:25 Potop
- 16:30 C.K. Dezerterzy
- 23:05 Wielki szef
- 00:05 Magia nagości. Polska (5)
- 01:15 Magia nagości. Najsmaczniejsze kąski (2)
- 02:20 I love kabaret (2)
- 03:20 I love kabaret (6)
- 04:20 I love kabaret (3)
- 05:20 I love kabaret EXTRA (82)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (31)
- 06:00 Poranny rogal (9)
- 06:25 Poranny rogal (65)
- 06:50 Poranny rogal (62)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
- 07:45 To leci w sieci (20)
- 12:40 Ludzie Hitlera (9)
- 13:40 W pustyni i w puszczy (Porwanie)
- 17:40 Znachor
- 20:25 Sprawa się rypła
- 22:05 Wstydliwe choroby 4 (9)
- 23:10 Magia nagości. Polska 2 (7)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 00:50 Dzika kuchnia (4)
- 01:25 Dzika kuchnia (5)
- 01:55 Dzika kuchnia (7)
- 02:25 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 04:00 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 05:00 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 07:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 10:05 Inżynieryjne katastrofy (9)
- 11:00 Kontrola graniczna (5)
- 12:05 Kontrola graniczna (6)
- 13:05 Kontrola graniczna (7)
- 14:05 Giganty na drogach (5)
- 15:05 Giganty na drogach (6)
- 16:05 Kontrola graniczna (8)
- 17:05 Kontrola graniczna 2 (1)
- 22:10 Kod Jezusa (5)
- 23:05 Kod Jezusa (6)
- 04:05 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 05:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:15 Z lokalnego archiwum
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:15 TVCentrum uwagi
- 09:35 TVCentrum uwagi
- 09:55 Demolka: Nowa Zelandia 2 (8)
- 12:55 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 13:55 Znachor
- 16:40 Podróże Pana Kleksa (1)
- 18:30 Podróże Pana Kleksa (2)
- 20:00 C.K. Dezerterzy
- 23:30 McCanick
- 04:25 Bake off: zawodowcy 6 (2)
- 05:15 Kolacja dla dwojga 11 (1)
- 06:00 Moda w służbie Królowej
- 07:10 Mistrzowie ceramiki 4 (9)
- 14:35 Moda w służbie Królowej
- 15:50 Karaiby: raj miliarderów (4)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Powrót do korzeni / Mistrzyni wypieków)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wyczekiwanie na słońce / Wielki problem z pizzą)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Największe marzenie Kapka / Świąteczna wyżerka)
- 01:30 Spidey i superkumple (17)
- 01:55 Spidey i superkumple (18)
- 02:20 Spidey i superkumple (19)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i muzy / Parada)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Rodzina Farfusa / Parada przygód)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Piracka przygoda)
- 04:00 Eureka! (Dance Dance Evolution/ Dalej Barry)
- 04:30 Eureka! (Rocky Falls Picture Show/ Bagno zaginionych zabawek)
- 05:00 Eureka! (Urodziny Barry'ego / Ptero Tap)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Fantastyczna piątka (plus jeden)! / Miki spotyka Myszkę Rakietę!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Klątwa Chrupiącego Małża! Wyśnij mały sen)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Ratujmy Karminowy Rubin / Smacznego, Goofy!)
- 07:00 Blue 2 (88)
- 07:10 Blue 2 (89)
- 07:20 Blue 2 (90)
- 07:30 Blue 2 (91)
- 07:40 Blue 2 (92)
- 07:50 Blue 2 (Kibel)
- 12:00 Pupstruction (Profesor Miaukowicz/ Sąsiadka zza płotu)
- 12:30 Blue 3 (114)
- 12:40 Blue 3 (115)
- 12:50 Blue 3 (116)
- 13:00 Blue 3 (117)
- 13:10 Blue 3 (118)
- 13:20 Blue 3 (119)
- 13:25 Miki i ja 2 (Miki strażakiem)
- 13:30 Straż Ekipa 2 (Zamieszanie z meteorytem/ Nie tędy droga)
- 16:00 Pupstruction (Śnieżne lato/ Podniebne ewolucje)
- 16:30 Pupstruction (Fryzjer/ Dzień Mamy)
- 17:00 Blue 2 (88)
- 17:10 Blue 2 (89)
- 17:20 Blue 2 (90)
- 17:30 Blue 2 (91)
- 17:40 Blue 2 (92)
- 17:50 Blue 2 (Kibel)
- 17:55 Miki i ja 2 (Miki strażakiem)
- 00:10 Ghostforce (Cyklopiak / Magikarciarz)
- 00:35 Ghostforce (Bąblo-Myjniak / Kukuryk)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (13)
- 02:35 Duch i nas dwóch (21)
- 03:00 Duch i nas dwóch (22)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (16)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (23)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (24)
- 04:50 Duch i nas dwóch (4)
- 05:15 Duch i nas dwóch (5)
- 05:35 Robale ziomale (Łebski Ed / Prawdziwa historia)
- 06:00 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 06:05 Taffy 2 (Narciarze)
- 06:10 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 06:25 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 06:35 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 06:40 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 06:55 Płazowyż (Dzień pędraka/Hopek w zalotach)
- 07:25 Płazowyż (Wojna domowa/Wybory)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Fineasz i Ferb ratują lato, część 2)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Pokonać upał/ Kosmici)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Rekin/ Sny)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wyższy poziom/ Dzikość)
- 12:20 Taffy (Pchli cyrk)
- 12:30 Taffy (Nowszy model)
- 12:35 Taffy (Kichanie)
- 12:50 Taffy (Stróż)
- 12:55 Taffy (Dobranoc, kotku)
- 13:05 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 13:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Oni-Chan)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Reflektynka)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Klub popołudniowej przekąski/Parkuj i niszcz)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 17:45 Molly i Duch (Rzepkowy Twist /Zawsze na nie)
- 18:15 Molly i Duch (Wiele hałasu o pomnik/ Pokaz talentów)
- 18:45 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 18:55 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 19:00 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 19:15 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 19:25 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 19:30 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe (Dziura bez dna)
- 00:05 Blue 2 (10)
- 00:15 Blue 2 (11)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (8)
- 00:40 Kolorklocki (24)
- 00:45 Blue 2 (8)
- 00:55 Piotruś Królik (5)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (35)
- 01:20 Psi Oddział (4)
- 01:35 Blue (14)
- 01:40 Blue (8)
- 01:50 Blue (9)
- 02:00 Blue (31)
- 02:05 Tosia i Tymek (63)
- 02:20 Blue 2 (17)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (51)
- 02:40 Kręciołki (74)
- 02:50 Teletubisie (38)
- 03:05 Blue (15)
- 03:10 Blue (16)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (10)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (6)
- 03:45 Tosia i Tymek (59)
- 03:55 Tosia i Tymek (60)
- 04:10 Blue (1)
- 04:15 Blue (2)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (36)
- 04:35 Blue (44)
- 04:45 Blue (45)
- 04:50 Blue (11)
- 05:00 Superpyra (1)
- 05:05 Superpyra (2)
- 05:15 Kolorklocki (27)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (4)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (7)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 05:50 W Papierowej Krainie (28)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (9)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (39)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (37)
- 06:50 Superpyra (47)
- 07:00 Blue 2 (6)
- 07:05 Blue (40)
- 07:15 Blue 2 (25)
- 07:25 Blue 2 (26)
- 07:35 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 07:40 Blue (19)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (4)
- 08:05 Matklocki 2 (22)
- 08:15 Blue (24)
- 08:20 Blue 2 (47)
- 08:30 Blue 2 (6)
- 08:40 Psi Oddział (13)
- 08:55 Tosia i Tymek (9)
- 09:10 Piotruś Królik (11)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (9)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (6)
- 09:50 Kręciołki (98)
- 10:00 Teletubisie (56)
- 10:15 Blue 2 (16)
- 10:25 Yakka Dee 4 (17)
- 10:30 Yakka Dee 4 (18)
- 10:40 Blue 2 (18)
- 10:50 Matklocki 2 (17)
- 10:55 Matklocki (24)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (26)
- 11:15 W Papierowej Krainie (28)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (11)
- 11:50 Superpyra (25)
- 12:00 Blue 2 (9)
- 12:10 Blue (16)
- 12:15 Blue (12)
- 12:25 Blue (13)
- 12:35 Blue 2 (9)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (7)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (13)
- 13:05 Blue 2 (34)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (25)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (35)
- 13:40 Psi Oddział (4)
- 13:55 Blue (34)
- 14:05 Blue (35)
- 14:15 Blue (36)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (51)
- 14:35 Blue 2 (23)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (26)
- 15:15 W Papierowej Krainie (29)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (13)
- 15:50 Blue (17)
- 16:00 Blue (14)
- 16:10 Blue (15)
- 16:20 Matklocki (13)
- 16:25 Blue 2 (13)
- 16:35 Kolorklocki (25)
- 16:40 Kolorklocki (26)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (9)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (14)
- 17:10 Blue 2 (35)
- 17:15 Piotruś Królik (6)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (36)
- 17:45 Psi Oddział (5)
- 18:00 Blue (37)
- 18:10 Blue (38)
- 18:15 Blue (39)
- 18:25 Tosia i Tymek (69)
- 18:40 Blue 2 (24)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (52)
- 19:00 Kręciołki (76)
- 19:15 Teletubisie (40)
- 19:30 Blue (15)
- 19:40 Blue (16)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (11)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (7)
- 20:20 Tosia i Tymek (31)
- 20:30 Tosia i Tymek (32)
- 20:45 Blue 2 (14)
- 20:55 Blue 2 (15)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (37)
- 21:15 Blue (46)
- 21:25 Blue (47)
- 21:35 Superpyra (3)
- 21:40 Superpyra (4)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (8)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (9)
- 22:10 Kolorklocki (28)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 22:30 W Papierowej Krainie (30)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (26)
- 22:55 W Papierowej Krainie (29)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (13)
- 23:35 Matklocki (13)
- 23:40 Blue 2 (8)
- 23:50 Blue (17)
- 23:55 Blue 2 (22)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:05 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:15 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:10 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:20 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:30 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:40 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:50 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 03:55 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:10 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:15 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:25 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:35 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:45 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:55 Bernard 3 (149)
- 05:00 Bernard 3 (150)
- 05:05 Bernard 3 (152)
- 05:10 Bernard 3 (153)
- 05:15 Bernard 3 (154)
- 05:20 Bernard 3 (155)
- 05:25 Bernard (1)
- 05:30 Bernard (2)
- 05:35 Bernard (4)
- 05:40 Bernard (5)
- 05:45 Bernard (7)
- 05:50 Bernard (8)
- 05:55 Bernard (9)
- 06:00 Bernard (10)
- 06:05 Bernard (11)
- 06:10 Bernard (18)
- 06:15 Bernard (19)
- 06:25 Bernard (21)
- 06:30 Bernard (22)
- 06:35 Bernard (24)
- 06:40 Bernard (25)
- 06:45 Bernard (27)
- 06:50 Bernard (28)
- 06:55 Bernard (29)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:55 Bernard (30)
- 11:00 Bernard (31)
- 11:05 Bernard (32)
- 11:10 Bernard (33)
- 11:15 Bernard (35)
- 11:20 Bernard (36)
- 11:25 Bernard (37)
- 11:30 Bernard (38)
- 11:35 Bernard (40)
- 11:40 Bernard (41)
- 11:45 Bernard (42)
- 11:55 Bernard (44)
- 12:00 Bernard (46)
- 12:05 Bernard (47)
- 12:10 Bernard (48)
- 12:15 Bernard (50)
- 12:20 Bernard (51)
- 12:25 Bernard (52)
- 12:30 Bernard 2 (53)
- 12:35 Bernard 2 (54)
- 12:40 Bernard 2 (56)
- 12:45 Bernard 2 (57)
- 12:50 Bernard 2 (58)
- 12:55 Bernard 2 (59)
- 13:00 Bernard 2 (60)
- 13:05 Bernard 2 (61)
- 13:10 Bernard 2 (63)
- 13:15 Bernard 2 (64)
- 13:25 Bernard 2 (66)
- 13:30 Bernard 2 (67)
- 13:35 Bernard 2 (69)
- 13:40 Bernard 2 (70)
- 13:45 Bernard 2 (71)
- 13:55 Power Players (14)
- 14:15 Power Players (15)
- 14:25 Power Players (16)
- 14:35 Power Players (17)
- 14:50 Power Players (18)
- 15:10 Power Players (19)
- 15:20 Power Players (20)
- 15:30 Power Players (21)
- 15:40 Power Players (22)
- 15:55 Power Players (23)
- 16:05 Power Players (24)
- 16:20 Power Players (25)
- 16:30 Power Players (26)
- 16:40 Power Players (1)
- 16:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 17:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 18:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 19:55 Power Players (2)
- 20:15 Power Players (3)
- 20:25 Power Players (4)
- 20:35 Power Players (5)
- 20:55 Power Players (6)
- 21:10 Power Players (7)
- 21:20 Power Players (8)
- 21:30 Power Players (9)
- 21:40 Power Players (10)
- 21:55 Power Players (11)
- 22:15 Power Players (12)
- 22:25 Power Players (13)
- 22:35 Power Players (14)
- 22:50 Power Players (15)
- 23:00 Bernard 2 (73)
- 23:05 Bernard 2 (74)
- 23:10 Bernard 2 (75)
- 23:15 Bernard 2 (77)
- 23:20 Bernard 2 (78)
- 23:25 Bernard 2 (79)
- 23:30 Bernard 2 (80)
- 23:35 Bernard 2 (81)
- 23:40 Bernard 2 (82)
- 23:45 Bernard 2 (84)
- 23:50 Bernard 2 (85)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:00 Wakacje
- 00:03 Towarzysze zabawy
- 00:06 Wakacje
- 00:09 Sunville
- 00:12 Towarzysze zabawy
- 00:15 Świat podwodny
- 00:17 Sunville
- 00:20 Jaki jest twój zawód ?
- 00:23 Świat podwodny
- 00:26 Sunville
- 00:30 Opowieści warzywne
- 00:32 Towarzysze zabawy
- 00:35 Zwierzęta
- 00:37 Wakacje
- 00:40 Kolorowe koło
- 00:43 Wakacje
- 00:45 Jaki jest twój zawód ?
- 00:48 Świat podwodny
- 00:51 Wstawaj!
- 00:53 Opowieści warzywne
- 00:55 Świat elfów
- 00:58 Towarzysze zabawy
- 01:00 Kolorowa magia
- 01:04 Pojazdy
- 01:06 Indie
- 01:09 Świat elfów
- 01:12 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:15 Puffy i Tubby
- 01:18 Safari
- 01:21 Urocze miejsca
- 01:24 Puffy i Tubby
- 01:27 Sport, sport, sport
- 01:31 Indie
- 01:35 Przygody w przestrzeni
- 01:38 Zwierzęta
- 01:41 Rodzina bobrów
- 01:43 Zwierzęta
- 01:45 Mini opowiadania
- 01:49 Rodzina bobrów
- 01:52 Galaktyczni turyści
- 01:55 Miejskie życie
- 01:57 Urocze miejsca
- 02:00 Świat zwierząt
- 02:03 Opowieści warzywne
- 02:06 Miejskie życie
- 02:08 Kącik naukowy
- 02:11 Muzeum
- 02:13 Panni i Fanni
- 02:16 Safari
- 02:19 Sunville
- 02:22 Kolorowe koło
- 02:25 Posłuchaj tego
- 02:27 Kolorowa magia
- 02:30 Przygody w przestrzeni
- 02:33 Grupy
- 02:36 Kolorowe koło
- 02:39 Safari
- 02:41 Panni i Fanni
- 02:44 Jaki jest twój zawód ?
- 02:46 Posłuchaj tego
- 02:50 Opowieści warzywne
- 02:52 Panni i Fanni
- 02:54 Miyu i Litto
- 02:57 Sunville
- 03:00 Opowieści warzywne
- 03:03 Muzeum
- 03:05 Kolorowe koło
- 03:09 Sport, sport, sport
- 03:12 Rodzina bobrów
- 03:15 Mini opowiadania
- 03:18 Sport, sport, sport
- 03:20 Świat zwierząt
- 03:22 Ding Dang Dong
- 03:25 Opowieści warzywne
- 03:27 Taniec
- 03:30 Świat zwierząt
- 03:32 Jak podróżujemy
- 03:35 Opowieści warzywne
- 03:37 Sport, sport, sport
- 03:40 Urocze miejsca
- 03:43 Wstawaj!
- 03:45 Urocze miejsca
- 03:48 Świat zwierząt
- 03:50 Świat elfów
- 03:53 Świat zwierząt
- 03:58 Świat zwierząt
- 04:01 Taniec
- 04:04 Teraz się bawimy
- 04:06 Jaki jest twój zawód ?
- 04:09 Sport, sport, sport
- 04:12 Towarzysze zabawy
- 04:15 Kolorowe koło
- 04:17 Wakacje
- 04:20 Teraz się bawimy
- 04:22 Świat podwodny
- 04:25 Kolorowe koło
- 04:27 Wakacje
- 04:30 Wakacje
- 04:33 Opowieści warzywne
- 04:35 Świat elfów
- 04:38 Wakacje
- 04:41 Świat podwodny
- 04:44 Świat podwodny
- 04:45 Opowieści warzywne
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:50 Wakacje
- 04:53 Opowieści warzywne
- 04:55 Teraz się bawimy
- 04:58 Teraz się bawimy
- 05:00 Kolorowe koło
- 05:03 Wakacje
- 05:05 Kolorowe koło
- 05:08 Wakacje
- 05:10 Kolorowe koło
- 05:13 Kolorowe koło
- 05:16 Muzeum
- 05:19 Panni i Fanni
- 05:21 Grupy
- 05:24 Posłuchaj tego
- 05:26 Panni i Fanni
- 05:28 Miyu i Litto
- 05:31 Puffy i Tubby
- 05:35 Kolorowa magia
- 05:38 Miyu i Litto
- 05:41 Kolorowa magia
- 05:44 Grupy
- 05:47 Miyu i Litto
- 05:49 Kącik naukowy
- 05:52 Panni i Fanni
- 05:54 Muzeum
- 05:57 Kącik naukowy
- 05:59 Muzeum
- 06:02 Urocze miejsca
- 06:05 Grupy
- 06:07 Oli - cykle natury
- 06:10 Kolorowa magia
- 06:13 Kącik naukowy
- 06:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:19 Dotty i Kitty
- 06:23 Hubbi się tym zajmie
- 06:25 Raul
- 06:28 Hubbi i jego koledzy
- 06:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:32 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:35 Miejskie życie
- 06:38 Świat zwierząt
- 06:40 Świat podwodny
- 06:43 Świat elfów
- 06:46 Mini opowiadania
- 06:49 Risto Gusto
- 06:52 Hubbi się tym zajmie
- 06:54 Sippi Sappi
- 06:57 Mały Didy
- 06:59 Kaczka i Puszek
- 07:01 Dinozaur Milo
- 07:06 Safari
- 07:08 Mini opowiadania
- 07:11 Świat podwodny
- 07:16 Teraz się bawimy
- 07:19 Historie Henryka
- 07:21 Tempo Giusto
- 07:24 Wstawaj!
- 07:26 Mimo i Bobo
- 07:28 Hop-hop
- 07:30 Raul
- 07:33 Elfy przyrody
- 07:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:36 Ding Dang Dong
- 07:39 Teraz się bawimy
- 07:41 Przygody w przestrzeni
- 07:45 Ding Dang Dong
- 07:49 Taniec
- 07:51 Tempo Giusto
- 07:53 Wstawaj!
- 07:55 Mimo & Bobo PLUS
- 07:59 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:05 Posłuchaj tego
- 08:07 Urocze miejsca
- 08:10 Ding Dang Dong
- 08:12 Świat zwierząt
- 08:15 Mini opowiadania
- 08:17 Teraz się bawimy
- 08:19 Margo i Felix
- 08:22 Elfy przyrody
- 08:24 DuckSchool
- 08:26 Sippi Sappi
- 08:28 Elfy przyrody
- 08:30 Dźwięki wokół nas
- 08:32 Uczymy się
- 08:34 Wesołe królestwo
- 08:37 Hubbi i jego koledzy
- 08:40 Posłuchaj tego
- 08:42 Puffy i Tubby
- 08:46 Kącik naukowy
- 08:49 Grupy
- 08:52 Puffy i Tubby
- 08:57 Dinoland
- 08:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:01 Historie Henryka
- 09:03 Toobys
- 09:06 Zabawa w chowanego
- 09:09 Miyu i Litto
- 09:12 Jaki jest twój zawód ?
- 09:15 Grupy
- 09:17 Kolorowe koło
- 09:20 Grupy
- 09:23 Kolorowa Klara
- 09:25 Margo i Felix
- 09:28 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:30 Monika i Rudi
- 09:33 DuckSchool
- 09:35 Sippi Sappi
- 09:37 Dźwięki wokół nas
- 09:39 Uczymy się
- 09:42 Uczymy się
- 09:45 Wesoła łąka
- 09:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:51 Słodki dom
- 09:52 Tempo Giusto
- 09:54 Toobys
- 09:57 Sippi Sappi
- 09:59 Lola i Liczby
- 10:01 Toobys
- 10:03 Zack i Ziggy
- 10:06 Co rośnie na drzewie?
- 10:07 Albert tłumaczy
- 10:10 Dotty i Kitty
- 10:13 Kolorowa Klara
- 10:15 Monika i Rudi
- 10:18 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:21 Monika i Rudi
- 10:24 Zack i Ziggy
- 10:27 Afryka
- 10:30 Historie Henryka
- 10:32 Drużyna lalek
- 10:34 Wesołe królestwo
- 10:37 Tempo Giusto
- 10:39 Restauracja
- 10:42 Cubie
- 10:45 Restauracja
- 10:47 Drużyna lalek
- 10:50 Zabawa w chowanego
- 10:52 Cubie
- 10:54 Kolorowa Klara
- 10:56 Hiphopowy kaktus
- 10:58 Mały Didy
- 11:01 ABC - duckBC
- 11:04 Świat Mimo
- 11:06 Hiphopowy kaktus
- 11:08 Dotty i Kitty
- 11:12 Mimo i Bobo
- 11:15 Uczymy się
- 11:18 Toobys
- 11:20 Mimo i Bobo
- 11:23 Toby McFly
- 11:26 Hiphopowy kaktus
- 11:29 Połączony świat
- 11:32 Brygada ogniowa
- 11:34 Hubbi się tym zajmie
- 11:36 Dinoland
- 11:39 Mały Didy
- 11:41 Dinoland
- 11:43 Hiphopowy kaktus
- 11:45 Wesoła łąka
- 11:49 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:52 Toby McFly
- 11:55 Hubbi się tym zajmie
- 11:59 Wesołe królestwo
- 12:02 Raul
- 12:05 Wesołe królestwo
- 12:08 Połączony świat
- 12:11 Małe, ale pracowite
- 12:14 Risto Gusto
- 12:17 Fin i Fianna
- 12:20 Toby McFly
- 12:23 Uczymy się
- 12:26 Drużyna lalek
- 12:28 Raul
- 12:31 Mimo & Bobo PLUS
- 12:35 Zoo
- 12:38 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:41 Zastęp strażaków
- 12:44 Dinozaur Milo
- 12:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:50 Sztuka Leona
- 12:52 Brygada ogniowa
- 12:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:57 Mimo & Bobo PLUS
- 13:01 Połączony świat
- 13:04 Toby McFly
- 13:07 Dinoland
- 13:10 Mimo i Bobo
- 13:12 Toby McFly
- 13:15 Dinozaur Milo
- 13:19 Hubbi i jego koledzy
- 13:22 Raul
- 13:24 Hubbi i jego koledzy
- 13:27 Drużyna lalek na ratunek
- 13:30 Połączony świat
- 13:34 Przygody kaczki
- 13:36 Monika i Rudi 2
- 13:39 Pixie 2
- 13:40 Kształcików
- 13:41 ABC - duckBC
- 13:44 Uczymy się
- 13:47 Monika i Rudi
- 13:50 Małe melodie
- 13:52 Albert tłumaczy
- 13:56 Kształcików
- 13:58 Zack i Ziggy
- 14:01 Kształcików
- 14:02 Monika i Rudi 2
- 14:05 Toobys
- 14:07 Kolorowa Klara
- 14:09 Zabawa w chowanego
- 14:11 Mimo i Bobo
- 14:13 Wesoła łąka
- 14:16 Afryka
- 14:19 Toobys
- 14:21 Słodki dom
- 14:23 Lola i Liczby
- 14:26 Uczymy się
- 14:28 Pixie 2
- 14:29 Uczymy się
- 14:32 Słodki dom
- 14:33 Fin i Fianna
- 14:37 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:40 Mimo & Bobo PLUS
- 14:44 Lola i Liczby
- 14:46 Mimo i Bobo
- 14:49 Zabawa w chowanego
- 14:51 Raul
- 14:53 Albert tłumaczy
- 14:56 Lola i Liczby
- 14:59 Zack i Ziggy
- 15:03 Elfy przyrody
- 15:04 Zabawa w chowanego
- 15:07 Przygody kaczki
- 15:09 Zack i Ziggy
- 15:12 Świat Mimo
- 15:15 Wstawaj!
- 15:17 Margo i Felix
- 15:20 Risto Gusto
- 15:24 Mały Didy
- 15:27 Elfy przyrody
- 15:28 DuckSchool
- 15:31 Mimo & Bobo PLUS
- 15:35 Dźwięki wokół nas
- 15:37 DuckSchool
- 15:41 Margo i Felix
- 15:44 Mały Didy
- 15:46 Mimo i Bobo
- 15:48 Toobys
- 15:51 Risto Gusto
- 15:54 Elfy przyrody
- 15:56 Lola i Liczby
- 15:59 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:02 DuckSchool
- 16:04 Zabawa w chowanego
- 16:07 Toobys
- 16:09 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:11 Lola i Liczby
- 16:13 Afryka
- 16:16 Raul
- 16:18 Mimo i Bobo
- 16:21 Fin i Fianna
- 16:24 Mimo i Bobo
- 16:26 Przygody kaczki
- 16:28 Toobys
- 16:30 Hop-hop
- 16:32 Przygody kaczki
- 16:34 Raul
- 16:37 Brygada ogniowa
- 16:40 Dźwięki wokół nas
- 16:43 Sippi Sappi
- 16:45 Wstawaj!
- 16:47 Mimo i Bobo
- 16:50 Świat Mimo
- 16:53 Zabawa w chowanego
- 16:55 Hop-hop
- 16:57 Wstawaj!
- 16:59 Sippi Sappi
- 17:01 Mały Didy
- 17:04 Wstawaj!
- 17:06 Hop-hop
- 17:08 Afryka
- 17:10 Hubbi się tym zajmie
- 17:13 Hubbi i jego koledzy
- 17:15 Wstawaj!
- 17:17 Afryka
- 17:19 Margo i Felix
- 17:22 Wstawaj!
- 17:24 Afryka
- 17:26 Raul
- 17:29 Afryka
- 17:32 Zabawa w chowanego
- 17:35 Afryka
- 17:37 Lola i Liczby
- 17:39 Wstawaj!
- 17:41 Mimo i Bobo
- 17:44 Lola i Liczby
- 17:47 Mimo i Bobo
- 17:50 Monika i Rudi 2
- 17:53 Co rośnie na drzewie?
- 17:54 Dotty i Kitty
- 17:58 Fin i Fianna
- 18:01 Sippi Sappi
- 18:04 Wesoła łąka
- 18:07 Lola i Liczby
- 18:09 Zabawa w chowanego
- 18:12 Albert tłumaczy
- 18:14 Małe melodie
- 18:16 Wesoła łąka
- 18:20 Tempo Giusto
- 18:22 Historie Henryka
- 18:24 Sippi Sappi
- 18:26 Mimo i Bobo
- 18:28 Toobys
- 18:31 Małe melodie
- 18:33 Kolorowa Klara
- 18:35 Co rośnie na drzewie?
- 18:37 Sippi Sappi
- 18:39 Monika i Rudi
- 18:42 Kształcików
- 18:43 Uczymy się
- 18:46 Kształcików
- 18:48 Restauracja
- 18:51 Hubbi i jego koledzy
- 18:53 Brygada ogniowa
- 18:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:57 Toby McFly
- 19:00 Monika i Rudi
- 19:02 Afryka
- 19:04 Toobys
- 19:07 Dotty i Kitty
- 19:11 Małe, ale pracowite
- 19:14 Hiphopowy kaktus
- 19:16 Przygody kaczki
- 19:18 ABC - duckBC
- 19:21 Drużyna lalek
- 19:24 Hiphopowy kaktus
- 19:26 Raul
- 19:29 Hop-hop
- 19:31 Zack i Ziggy
- 19:34 Dobranoc!
- 19:37 Przygody kaczki
- 19:39 Restauracja
- 19:42 Kaczka i Puszek
- 19:44 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:47 Uczymy się
- 19:50 Zack i Ziggy
- 19:53 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:56 Brygada ogniowa
- 19:59 Formy są twoje
- 20:01 Mały Didy
- 20:04 Zoo
- 20:07 Zabawa w chowanego
- 20:09 Przygody kaczki
- 20:11 Małe, ale pracowite
- 20:14 Dźwięki wokół nas
- 20:16 Margo i Felix
- 20:19 Mały Didy
- 20:22 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:24 Zoo
- 20:27 Toby McFly
- 20:30 Uczymy się
- 20:33 Hubbi i jego koledzy
- 20:36 Sippi Sappi
- 20:40 Pociąg
- 20:42 Tempo Giusto
- 20:44 Zoo
- 20:47 Hubbi i jego koledzy
- 20:50 Hop-hop
- 20:53 Co rośnie na drzewie?
- 20:54 Sippi Sappi
- 20:57 Elfy przyrody
- 20:58 Mały Didy
- 21:01 Co rośnie na drzewie?
- 21:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:04 Brygada ogniowa
- 21:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:08 Afryka
- 21:11 Opowieści warzywne
- 21:14 Wakacje
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Opowieści warzywne
- 21:21 Kolorowe koło
- 21:24 Wakacje
- 21:27 Mimo i Bobo
- 21:30 Brygada ogniowa
- 21:32 Elfy przyrody
- 21:33 Fin i Fianna
- 21:36 Toby McFly
- 21:40 Opowieści warzywne
- 21:42 Wakacje
- 21:44 Opowieści warzywne
- 21:47 Wakacje
- 21:49 Opowieści warzywne
- 21:52 Wakacje
- 21:55 Mały Didy
- 21:57 Hubbi się tym zajmie
- 22:00 Zoo
- 22:03 Drużyna lalek na ratunek
- 22:05 Połączony świat
- 22:08 Przygody kaczki
- 22:10 Mimo i Bobo
- 22:12 Świat zabawek
- 22:15 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:17 Przygody w przestrzeni
- 22:20 Jak podróżujemy
- 22:23 Posłuchaj tego
- 22:25 Rodzina bobrów
- 22:28 Hiphopowy kaktus
- 22:30 Hubbi i jego koledzy
- 22:32 Mimo & Bobo PLUS
- 22:36 Świat zabawek
- 22:40 Sztuka Leona
- 22:42 Posłuchaj tego
- 22:44 Sunville
- 22:48 Świat podwodny
- 22:50 Sunville
- 22:53 Świat podwodny
- 22:55 Sunville
- 22:59 Dotty i Kitty
- 23:04 ABC - duckBC
- 23:07 Kolorowa Klara
- 23:09 Mimo i Bobo
- 23:11 Monika i Rudi
- 23:14 Mimo i Bobo
- 23:16 Monika i Rudi
- 23:19 Kolorowa magia
- 23:22 Miyu i Litto
- 23:25 Panni i Fanni
- 23:27 Urocze miejsca
- 23:30 Kolorowa magia
- 23:33 Dotty i Kitty
- 23:35 Przygody kaczki
- 23:37 DuckSchool
- 23:39 Fin i Fianna
- 23:42 Pixie 2
- 23:43 Słodki dom
- 23:45 Mimo i Bobo
- 23:48 Muzeum
- 23:51 Kącik naukowy
- 23:53 Jaki jest twój zawód ?
- 23:56 Muzeum
- 23:59 Kolorowa magia
- 00:00 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:14 Uczymy się z ducktv
- 06:15 Ulubione bajki
- 07:18 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:28 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:38 Pory roku
- 16:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:42 Uczymy się z ducktv
- 18:49 Bajki na dobranoc
- 19:50 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:56 Ulubione bajki
- 23:01 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Leo Messi
- 06:55 Undiano Mallenco
- 07:35 Hugo Sanchez
- 16:55 LaLiga Preseason
- 22:00 LaLiga Show (1)
- 22:35 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 23:10 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 23:45 Unikalne tradycje LaLiga
- 04:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 04:30 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 05:00 Ronaldo
- 05:30 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 14:00 LaLiga World (1)
- 14:30 La Manita
- 15:00 LaLiga Preseason
- 22:00 Leo Messi
- 23:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 23:30 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 00:00 WWE - Main Event (20)
- 01:00 X-Games, sezon letni (3)
- 02:00 Facing Waves (2)
- 02:30 Facing Waves (3)
- 03:00 Nitro Circus: Crazy Train (7)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (7)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (8)
- 05:00 Fighting Fit (2)
- 06:00 Sports Adventure 4 (4)
- 06:30 Sports Adventure 4 (5)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (4)
- 10:00 X Games - Minneapolis (9)
- 11:00 Pro Bull Riders 2016 (4)
- 12:00 Sports Adventure 4 (4)
- 12:30 Sports Adventure 4 (5)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (5)
- 14:00 Fighting Fit (3)
- 15:00 Rumble & Hum (Master of Watercolour)
- 16:00 Dumball: Idiots In India (9)
- 16:30 Dumball: Idiots In India (10)
- 17:00 Action Sports World (1)
- 18:00 WWE Classic Gold (60)
- 18:25 WWE Classic Gold (56)
- 19:00 WWE Raw (24)
- 22:00 EFC (2)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (8)
- 04:00 Remont na 5+ (4)
- 04:25 Remont na 5+ (5)
- 04:50 Remont na 5+ (6)
- 05:10 Remont na 5+ (7)
- 05:35 Remont na 5+ (8)
- 06:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 07:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 08:50 Celnicy (5)
- 09:20 Celnicy (6)
- 09:50 Celnicy (7)
- 10:20 Celnicy (8)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 12:40 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 14:00 Remont na 5+ (8)
- 14:25 Remont na 5+ (1)
- 14:50 Remont na 5+ (2)
- 15:10 Remont na 5+ (3)
- 15:40 Remont na 5+ (4)
- 16:05 Celnicy 2 (1)
- 16:30 Celnicy 2 (3)
- 17:00 Celnicy 2 (4)
- 17:30 Celnicy 2 (5)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Dzisiaj (Gość)
- 01:50 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:20 Dzisiaj
- 03:40 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:33 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:40 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:07 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:10 Najsłabsze ogniwo 2 (3)
- 01:15 Nieznane dzieje II wojny światowej (5)
- 02:20 Cuda inżynierii 6 (6)
- 03:15 Top Gear 17 (2)
- 04:10 Top Gear 31 (6)
- 05:10 Najsłabsze ogniwo 2 (3)
- 06:00 Miliony w lombardzie 2 (1)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo 2 (4)
- 07:55 Top Gear: samoloty, pociągi i inne pojazdy (6)
- 09:00 Cuda inżynierii 6 (7)
- 10:00 Top Gear 17 (3)
- 11:00 Top Gear 11 (1)
- 12:10 Miliony w lombardzie 2 (1)
- 13:10 Top Gear 31 (6)
- 04:25 Zakazana historia 7 (Tajemnice "Diabelskiej Biblii")
- 05:10 Rody przeklęte (Klątwa smoka)
- 05:35 Rody przeklęte (Klątwa sokołów)
- 06:10 Rody przeklęte (Klątwa najsłynniejszego karabinu Dzikiego Zachodu)
- 06:30 Rody przeklęte (Klątwa Agnellich)
- 06:55 Rody przeklęte (Rodzina Kennedych)
- 07:20 Starożytne superbudowle (Mont Saint-Michel)
- 00:35 Dzika kuchnia (2)
- 01:05 Dzika kuchnia (3)
- 01:35 Dzika kuchnia (4)
- 02:10 Dzika kuchnia (5)
- 02:40 Dzika kuchnia (7)
- 03:15 Dzika kuchnia (1)
- 03:50 Dzika kuchnia (2)
- 04:25 Dzika kuchnia (3)
- 04:55 Dzika kuchnia (4)
- 05:30 Dzika kuchnia (5)
- 06:00 Remont na 5+ (5)
- 06:25 Remont na 5+ (6)
- 06:50 Remont na 5+ (7)
- 07:15 Remont na 5+ (8)
- 07:35 Remont na 5+ (1)
- 07:55 Dzika kuchnia (2)
- 08:25 Dzika kuchnia (3)
- 08:55 Dzika kuchnia (4)
- 09:30 Dzika kuchnia (5)
- 10:00 Przepis na remont (8)
- 10:30 Przepis na remont (9)
- 11:00 Przepis na remont (10)
- 11:35 Przepis na remont (11)
- 15:00 Przepis na remont (12)
- 15:30 Przepis na remont (13)
- 16:00 Przepis na remont (14)
- 16:35 Przepis na remont (15)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (11)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Mięso)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Psychiatria dzieci i młodzieży)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Miastenia)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Wady postawy u dzieci)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (4)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Operacje zaćmy w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Leczenie otyłości)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (4)
- 11:15 Poród co minutę (2)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (6)
- 14:25 Rozmowy o zdrowiu
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (4)
- 15:15 Pies na życie (8)
- 15:55 Zwierzaki z misją (10)
- 18:20 Happy i Zen (4)
- 19:00 Metoda Osmina (1)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (12)
- 20:55 Żyj jak Laila (2)
- 21:35 Chirurdzy 2 (5)
- 23:00 Monika i seks (5)
- 23:30 Monika i seks (6)
- 00:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Cukierkowe Quahog)
- 00:55 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Chłopiec z reklamy masła orzechowego)
- 01:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Oszukani jankesi)
- 01:55 Bajer z Bel-Air 4 (Lepiej kochać i stracić ukochaną...)
- 02:25 Bajer z Bel-Air 4 (Will idzie do sądu)
- 02:55 Bajer z Bel-Air 4 (Klątwa Willa)
- 03:25 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Wesele, część 1)
- 03:55 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Wesele, część 2)
- 22:00 Zakonnica w przebraniu
- 00:30 Kapitan
- 03:00 W układzie niby zwyczajnym
- 03:30 Dziewiąte wrota
- 06:05 W rytmie wolności (3)
- 06:55 W rytmie wolności (4)
- 07:55 Polscy naukowcy na świecie (Peru)
- 08:50 Kabaretowy rejs (126)
- 09:45 Kabaretowy rejs (127)
- 12:35 Wiosna, panie sierżancie
- 14:45 Janosik
- 20:00 1920 Bitwa Warszawska
- 22:35 Demony wojny wg Goi
- 00:10 Wielki szef
- 02:15 Za murami śmierci
- 03:50 Bez prawa do życia
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 05:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 2)
- 06:00 Zameldowani (4)
- 06:30 Zameldowani (5)
- 07:00 Zameldowani (6)
- 07:30 Zameldowani (7)
- 07:55 Zameldowani (8)
- 08:25 Zameldowani (9)
- 08:55 Zameldowani (10)
- 09:25 Zameldowani (11)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 10:20 Bonanza (21)
- 11:25 Bonanza (22)
- 12:25 Bonanza (23)
- 13:25 II wojna światowa - bez granic (3)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (4)
- 15:40 Bonanza (24)
- 20:00 Policyjna opowieść (1)
- 22:05 Policyjna opowieść 2
- 04:00 Wojciech Cejrowski. Kura
- 04:50 Pilotka
- 05:05 Miasta rytm (8)
- 06:00 Kabaretowe hity (4)
- 06:50 Kabaretowe hity (5)
- 07:00 Dzień, w którym umarł Hitler
- 08:00 Tajemnice piramid
- 10:20 Ogniem i mieczem
- 16:00 Książę i ja
- 18:25 Ściągany
- 22:00 Rebeliant
- 00:00 Trzy siostry (247)
- 01:00 Diamentowe imperium (7)
- 02:00 Teresa (43)
- 03:00 Okrutne miasto (67)
- 04:00 Przypieczętowany los (119)
- 05:00 Sploty nienawiści (24)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (63)
- 07:00 Trzy siostry (247)
- 08:00 Diamentowe imperium (7)
- 09:00 Teresa (43)
- 10:00 Okrutne miasto (67)
- 11:00 Przypieczętowany los (119)
- 12:00 Sploty nienawiści (24)
- 13:00 Diamentowe imperium (7)
- 14:00 Trzy siostry (247)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (63)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (64)
- 17:00 Trzy siostry (248)
- 18:00 Diamentowe imperium (8)
- 19:00 Teresa (44)
- 20:00 Okrutne miasto (68)
- 21:00 Przypieczętowany los (120)
- 22:00 Sploty nienawiści (25)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (64)
- 00:00 Akta zbrodni 3 (3)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (5)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (3)
- 03:00 Akta zbrodni 3 (3)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (5)
- 05:05 Znaki (5)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (54)
- 07:30 Kafejka za rogiem 4 (3)
- 08:35 Kafejka za rogiem 4 (4)
- 09:40 Gdzie powiem "tak"? 3 (3)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? 3 (4)
- 10:40 Dekoratorzy 2 (10)
- 11:10 Dekoratorzy 2 (11)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 3 (4)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 3 (4)
- 14:55 Dekoratorzy 2 (12)
- 15:25 Dekoratorzy 2 (13)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 3 (5)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 3 (4)
- 21:00 Akta zbrodni 3 (4)
- 00:15 Królowie ulicy
- 02:25 Prezentuj broń! (8)
- 03:25 Prezentuj broń! (9)
- 04:30 Prezentuj broń! (10)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (6)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (4)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (17)
- 09:00 Drużyna A 3 (2)
- 12:00 Drużyna A 3 (2)
- 12:55 Słoneczny patrol 9 (17)
- 13:55 Kobra - oddział specjalny 22 (9)
- 18:00 Drużyna A 3 (3)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (7)
- 20:00 Granice wytrzymałości
- 22:40 Królowie ulicy
- 00:15 Winnice miłości 2 (101)
- 01:25 Prezentuj broń! (25)
- 02:35 Prezentuj broń! (26)
- 03:45 Prezentuj broń! (27)
- 04:55 Prezentuj broń! (28)
- 05:45 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Winnice miłości 2 (101)
- 07:35 Profil 3 (5)
- 08:40 Profil 3 (6)
- 09:55 Zaklinacze koni (1)
- 10:55 Zaklinacze koni (2)
- 11:55 Cztery siostry (58)
- 13:15 Winnice miłości 2 (101)
- 14:25 Profil 3 (7)
- 15:30 Profil 3 (8)
- 16:45 Zaklinacze koni (3)
- 17:40 Zaklinacze koni (4)
- 05:35 Zakończenie programu
- 06:00 Arka Noego
- 07:55 W pustyni i w puszczy
- 10:15 Silverado
- 13:05 Przeminęło z wiatrem
- 20:00 Igrzyska śmierci
- 00:25 Zakończenie programu
- 04:45 Delikatność
- 06:20 Owd Bob
- 07:55 Maszynista
- 12:35 Tygrysy ze stacji Shagou
- 14:35 Ciało potrzebne na gwałt
- 16:05 Powrót do domu
- 17:35 Rzeź
- 18:55 Klub dyskusyjny
- 21:00 Wieczorne słońce
- 22:50 Dwóch facetów w jednym
- 00:45 Przyjaciel czy wróg
- 02:05 Drain Your Nuts for These Stunners
- 03:20 Killerman
- 05:10 Zakończenie programu
- 06:00 Morderca w naszym domu
- 07:30 Trzy kule
- 09:00 Link do zbrodni
- 10:40 Zaginiona
- 12:15 W kręgu zdrady
- 13:45 Na ratunek
- 15:15 Strefa Q
- 17:10 Czyja to córka
- 18:35 Żar zemsty
- 20:00 Potężne sierotki
- 21:55 Paranormal Activity
- 23:20 Colt 45
- 01:00 Rajski kanion
- 01:55 Hostessa
- 03:20 Życie kobiety
- 05:21 Zakończenie programu
- 06:00 Poganiacze
- 07:30 Niesamowita przygoda
- 08:30 Omsch
- 09:50 Worek mąki
- 11:20 Zbiór
- 12:35 Nowe głosy - stary kwiat
- 13:45 Univitellin
- 14:00 Aun: początek i koniec wszech rzeczy
- 15:35 Pielgrzym
- 16:15 Namiętny hydraulik
- 17:30 Zdjęcie
- 17:40 Sprawiedliwość na sprzedaż
- 18:50 31 godzin
- 19:15 Nasz admirał był dziewczyną
- 20:45 Sprzątaczka
- 21:00 Wielki Flamarion
- 22:15 Moja brunetka
- 23:40 Strach i pożądanie
- 01:10 Blackthorn
- 02:50 Cake
- 04:30 Przebiegła gra
- 06:00 Zakończenie programu
- 06:35 Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta
- 08:05 Do zobaczenia we wrześniu
- 09:35 El camino
- 11:00 Burmistrz Mary
- 12:25 Miłosne zapiski
- 13:55 Powrót. Historia Howarda Winstone'a
- 15:55 Piaskun
- 17:25 Quiz (1)
- 20:00 Dynastia Tudorów 2 (1)
- 21:00 Australian Gangster (1)
- 22:30 Australian Gangster (2)
- 23:55 Rewolta
- 00:40 Dom na skraju parku
- 02:40 Dom śmierci
- 04:30 Superstars (Angelina Jolie)
- 05:25 Łódź - Buster Keaton
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Joanna Racewicz)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie, Al Pacino, Clint Eastwood, Keanu Reeves i Dolly Parton)
- 07:10 FilmoNewsy (38)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (19)
- 07:55 Między gwiazdami (Sebastian Fabijański - extra!)
- 10:10 Burza (103)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (104)
- 11:50 Ale lapsus (9)
- 14:10 Muzyczny express (141)
- 14:35 FilmoNewsy (127)
- 14:55 Ale lapsus (10)
- 15:10 Sekrety autorów (5)
- 15:15 Willy agent (29)
- 15:30 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy, które łączą grozę i śmiech)
- 15:55 Planetarium (165)
- 16:15 Willy agent (28)
- 16:25 Cannes 2024 (Ceremonia otwarcia)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (67)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (98)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8614)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8615)
- 21:25 Niagara
- 23:05 As Young as You Feel
- 01:20 Marquis de Sade: Justine
- 04:00 Dzika planeta
- 05:40 Sąsiedzi - Buster Keaton
- 06:00 Cienka niebieska linia (Juwenalia)
- 06:40 Vidocówka (1)
- 06:55 Maria Magdalena (14)
- 07:55 Maria Magdalena (15)
- 10:05 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy o telewizji)
- 10:20 Między gwiazdami (9)
- 10:45 Ale lapsus (5)
- 10:55 Królewski ślub. Exclusive! (1)
- 11:10 Muzyczny express gold (Muzyczne duety)
- 11:25 REC. EXTRA ("Żeby nie było śladów" - Tomasz Ziętek, biografia)
- 11:35 Skąd ja Cię znam? (Kim Kardashian)
- 11:50 "Top 13" - ranking gwiazd (Gwiazdy po godzinach)
- 14:20 Maria Magdalena (9)
- 15:20 Maria Magdalena (10)
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (112)
- 17:10 Karetka 2 (12)
- 18:20 Triumf miłości (116)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (36)
- 22:20 Maria Magdalena (17)
- 23:20 Ostatni seans filmowy
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Pasmo ciekawostek
- 08:00 Koncert życzeń
- 09:50 Muzyczne dzień dobry
- 10:50 Koncert w TVS
- 14:50 Columbo 4 (4)
- 16:40 Chicago Fire (10/24)
- 17:35 Napisała: Morderstwo 3 (18)
- 18:35 Chicago Fire (11/24)
- 19:30 Columbo 4 (6)
- 23:15 Koncert życzeń
- 21:00 Hard Knocks Fighting (13)
- 21:45 Hard Knocks Fighting (14)
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:25 Fighting Rookies 2014
- 00:25 W świetle gwiazd
- 01:15 Europejskie tożsamości
- 02:10 Łowca nasion
- 03:05 Samolotem dookoła świata (3)
- 03:35 Podróż przez historię (24)
- 04:00 Podróż przez historię (25)
- 04:25 Plagi (4)
- 05:15 Nowa Kaledonia - nadzieja w algach
- 05:45 Najgroźniejsze drapieżniki Afryki (1)
- 06:40 Psy ratownicze znad jeziora garda
- 07:35 Mongolia. Stepowy emirat
- 08:00 Zaginione skarby (Pięć obrazów)
- 08:45 Powodzie: co nas czeka (1)
- 09:35 Zabójcza szybkość (1)
- 10:30 Zaklinacz małp
- 11:25 Morze śródziemne - na tropie waleni
- 16:30 Otoczeni przez fale
- 17:25 Lodołamacze arktyczne
- 18:20 Ostatni bambusowy pociąg
- 19:15 Kolebka wina
- 20:10 Podróż przez historię (6)
- 20:40 Na tropie rysia iberyjskiego
- 21:35 Ekologiczna panika (3)
- 00:00 Stream Nation (Command and Conquer Remastered, część 15)
- 00:40 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 8)
- 01:10 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 8)
- 01:40 Esports Skills Camp (3)
- 01:55 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 99)
- 02:30 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 100)
- 03:00 Stream Nation (Nightingale, część 10)
- 03:30 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 8)
- 04:15 Dynamo - więcej niż magia (4)
- 05:15 Stream Nation (Cooking Simulator, część 6)
- 06:15 Stream Nation (Lego 2k Drive , część 11)
- 06:50 Stream Nation (El Hijo - A Wild West Tale, część 9)
- 07:20 Stream Nation (Spacebase Startopia, część 9)
- 07:55 Stream Nation (Immortals Fenyx Rising: Mity Wschodniego Królestwa, część 9)
- 08:35 TVGry (432)
- 08:50 Stream Nation (No Man's Sky, część 3)
- 09:35 Esports Skills Camp (3)
- 09:50 TVGry (433)
- 16:05 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 10)
- 16:35 Sim Racing Challenge 2022 (11)
- 16:50 Stream Nation (House Flipper 2, część 11)
- 17:15 Sim Racing Challenge 2022 (5)
- 17:30 Gildia Smaków
- 17:45 Board News
- 01:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 Pytania do Gwiazd
- 17:00 100 Najlepszych Polskich Piosenek
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dzikie Chiny
- 20:55 Dzikie Chiny
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 1 na 1
- 14:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Trzymacie
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Top 16
- 21:20 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Halo, Warszawo!
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Eurodance Zone
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Top 100 Numeryczny
- 21:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Best of 2000+
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Norm of the north: king sized adventure
- 01:30 English is the key (4)
- 01:40 English is the key (5)
- 01:50 English is the key (6)
- 02:00 Knives out
- 04:10 English united (16)
- 04:15 English united (17)
- 04:30 3ways2 (18)
- 04:40 English in focus (54)
- 05:00 Art land (21)
- 05:05 Art land (22)
- 05:10 Crafty hands 2 (11)
- 05:20 Okey-dokey (11)
- 05:30 Once upon a time (11)
- 05:40 Words to grow (21)
- 05:45 Words to grow (22)
- 05:50 English playtime (5)
- 06:00 Magic science (5)
- 06:15 Yummy for mummy (7)
- 06:25 Yummy for mummy (8)
- 06:35 Kids in action (9)
- 06:40 Kids in action (10)
- 06:45 Alfred & wilfred (2)
- 07:00 Simple phrases (5)
- 07:10 Life around (5)
- 07:20 Life around (6)
- 07:30 Life around (48)
- 07:35 Jack of all trades (2)
- 07:45 Basic lexis (14)
- 07:50 Basic lexis (15)
- 07:55 Basic lexis (16)
- 08:00 Film set (4)
- 08:15 Here and there (83)
- 08:25 Here and there (84)
- 08:35 Study choice (11)
- 08:45 Euronews. futuris (17)
- 08:50 Euronews. futuris (18)
- 08:55 Euronews. futuris (19)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (6)
- 09:20 Let's talk (6)
- 09:35 English in focus (16)
- 09:45 English 911 2 (35)
- 09:50 English 911 2 (38)
- 09:55 English 911 2 (42)
- 10:00 Easy talk (38)
- 10:10 National parks (47)
- 10:25 National parks (48)
- 10:40 National parks (49)
- 10:50 National parks (50)
- 11:00 Art land (21)
- 11:05 Art land (22)
- 11:10 Crafty hands 2 (11)
- 11:20 Okey-dokey (11)
- 11:30 Once upon a time (11)
- 11:40 Words to grow (21)
- 11:45 Words to grow (22)
- 11:50 English playtime (5)
- 12:00 Magic science (5)
- 12:15 Yummy for mummy (7)
- 12:25 Yummy for mummy (8)
- 12:35 Kids in action (9)
- 12:40 Kids in action (10)
- 12:45 Alfred & wilfred (2)
- 13:00 Film set (34)
- 13:15 Film set (35)
- 13:30 Film set (36)
- 13:40 Easy talk (41)
- 13:45 Euronews. futuris (50)
- 13:50 Euronews. futuris (51)
- 13:55 Euronews. futuris (52)
- 14:00 English united (18)
- 14:15 English united (19)
- 14:25 3ways2 (19)
- 14:35 Figures of speech (1)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (8)
- 15:25 English 911 2 (39)
- 15:30 English 911 2 (40)
- 15:35 English 911 2 (41)
- 15:40 Evolution (8)
- 16:00 Grammar wise (13)
- 16:25 English up (6)
- 16:35 English up (8)
- 16:45 English up (9)
- 17:00 Norm of the north: family vacation
- 18:30 Easy talk (38)
- 18:40 National parks (49)
- 18:50 National parks (50)
- 19:00 Simple phrases (5)
- 19:10 Life around (5)
- 19:20 Life around (6)
- 19:30 Life around (48)
- 19:35 Jack of all trades (2)
- 19:45 Basic lexis (14)
- 19:50 Basic lexis (15)
- 19:55 Basic lexis (16)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (6)
- 20:20 Let's talk (6)
- 20:35 English in focus (16)
- 20:45 English 911 2 (35)
- 20:50 English 911 2 (38)
- 20:55 English 911 2 (42)
- 21:00 The perks of being a wallflower
- 22:45 Film set (4)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Gadget-x (8)
- 23:25 English 911 2 (39)
- 23:30 English 911 2 (40)
- 23:35 English 911 2 (41)
- 23:40 Evolution (8)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Народ
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Последний день диктатора
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Исторические факты
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:45 Le journal
- 02:50 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'invité de l'économie
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Raport gospodarczy
- 10:30 Wojenne dziewczyny 2 (24)
- 11:15 W labiryncie (Zatrucie)
- 11:45 W ogrodzie i zagrodzie
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Błyskawica - Wierny okręt
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 18:05 ABC szachów
- 18:15 Wiatrak
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Adwokaci w sztuce
- 19:20 Czytanie przed spaniem (Burek i podstępne portki)
- 19:30 Szaleństwo Majki Skowron (Zaufanie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:39 Panorama sport
- 21:40 Epizod jak szpilka w lesie
- 21:42 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Wojownicy czasu (Szwoleżerowie marszałka, czyli Arcelin 1920)
- 10:25 Zakochaj się w Polsce (Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku)
- 10:46 Wokół nas (Dzieje orężem znaczone)
- 10:54 Pomorze Etniczne (Canzone z Kołobrzegu)
- 11:06 Pracownia reportażu (Jak oni to robili...)
- 11:18 Całkiem niezła historia (Cuda-wianki)
- 11:30 Europa z bliska
- 11:42 Prasa donosi (Wojna polsko-bolszewicka)
- 11:47 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny (6)
- 19:44 Pomorze Etniczne (Canzone z Kołobrzegu)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Wokół nas
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Szlakiem Kolberga
- 10:30 Teleskop
- 10:35 Prognoza pogody
- 10:39 Z archiwum TVP Poznań
- 11:30 Teleskop
- 11:36 Prognoza pogody
- 11:38 Wiadomości sportowe
- 11:48 Rozmowa dnia
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (15 sierpnia)
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Wiek to tylko liczba
- 18:04 Eurofakty
- 18:16 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (15 sierpnia)
- 18:54 Magazyn
- 19:04 RetroTEYada
- 19:40 Medycyna i ty
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Historia polskiego munduru
- 10:45 Krzyż i miecz
- 11:02 Podlaska Oktawa Kultur 2024
- 11:16 Piórkiem i tuszem
- 11:28 Wertep
- 11:43 Warto tam być
- 11:45 Gawędy Kłosowskiego (Sójka)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Gra Warszawa
- 14:54 Polacy światu (Kazimierz Nowak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 18:05 Nie taki internet straszny
- 18:19 Turbo Podlasie
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:54 Prognoza pogody
- 18:56 Warto tam być
- 18:58 Świadkowie czasu (Chasydzi tańczący)
- 19:16 Krzyż i miecz
- 19:35 Arrasów dzieje osobliwe (Wojenna tułaczka)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 21:57 Warto tam być
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Gra Warszawa
- 10:25 Fajna Polska (Aktywne Podkarpacie)
- 11:10 Świadkowie czasu (Nikifor znad Biebrzy)
- 11:45 Głos dnia
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:35 Języczek u wagi (Slam poetycki)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 18:10 Bezbłędnie (Husky)
- 18:15 Winda regionu (Lubawa Hullo Sala Zabaw)
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Reportaż na deser (Fotograf)
- 19:00 Na tropach historii (Podziemny Opatów)
- 19:15 Unia kulinarna
- 19:40 Jedz na zdrowie (Nadciśnienie a dieta)
- 19:50 Obalamy mity medyczne (3)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Reportaż na deser - Szlak rzeki Bystrej
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Song of Songs (1)
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:47 Pogoda
- 19:00 Song of Songs (2)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:50 Sport
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Astronarium (Plamy słoneczne)
- 10:24 Psia służba
- 10:46 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 10:58 Szlakiem Świętej Warmii
- 11:03 Obalamy mity medyczne
- 11:08 Tajemniczy świat zwierząt
- 11:16 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 11:28 Twój punkt widzenia
- 11:31 Sielskie życie
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:41 Pamiętajcie o ogrodach
- 14:54 Szlakiem Świętej Warmii (7/20)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:28 Informacje lubuskie - flesz
- 17:33 Sport
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:38 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:50 RODowity działkowiec
- 18:03 Obalamy mity medyczne
- 18:09 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 18:22 Twój punkt widzenia
- 18:25 Bitwa regionów
- 18:29 Informacje lubuskie
- 18:50 Sport
- 18:54 Prognoza pogody
- 18:57 Psia służba
- 19:19 Abecadło astronomii (Sztuczne satelity Ziemi)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:46 Sport
- 21:51 Prognoza pogody
- 21:53 Obalamy mity medyczne
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Weekend z TVP 3 Lublin (Fajsławice - Matki Boskiej Zielnej)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia Jagiellonów (Moskwa, Krym i Karaimi)
- 17:25 Bezbłędnie (Maryja)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:43 Prognoza pogody
- 17:45 Weekend z TVP 3 Lublin (Poniatowa - Kowala Druga - Dożynki)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (Konflikt 1961-62)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Studio lato
- 10:30 Odkryj regiony
- 10:46 Liczy się pasja (Józef Mendrala)
- 11:00 Kwartet (Aktywni seniorzy)
- 11:28 Z życia regionu (Maryjne sanktuaria na Podkarpaciu)
- 11:55 Kalejdoskop filmowy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 18:15 Wiatr w żagle (3)
- 18:30 Aktualności
- 18:49 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z życia regionu (Z głową w chmurach)
- 19:15 Stacja Rzeszów Główny
- 19:30 Zakamarki przeszłości (Zapomniany Garnizon Jarosław)
- 19:51 Z życia regionu (Sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Antykwaryczne safari (Powtórka z patrzenia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Strefa otwarta
- 17:38 Nad Odrą
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Szansa (3/24)
- 19:07 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Wojsko
- 19:34 Poznaj region (Muzeum Broni i Militariów w Witoszowie Dolnym)
- 19:39 Wschód
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Oblicza kultury (Eugeniusz Geppert)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Spichlerz smaków (56)
- 14:43 Nasz Kraków (Stare Miasto)
- 14:45 Kronika dnia (15)
- 14:56 Pogoda w regionie (15)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Kronika dnia (15)
- 16:41 Pogoda w regionie (15)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (15)
- 17:01 Raport pogodowy (15)
- 17:04 Kiepura sercem w Małopolsce
- 17:14 Piosenka dla Jana Kiepury
- 17:19 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 17:30 Krakowskie dzwony
- 17:35 Kwartet (Świątynie)
- 18:02 Małopolska na rowery (Zawoja)
- 18:13 Wojsko chroni przyrodę
- 18:30 Kronika (15)
- 18:51 Pogoda w regionie (15)
- 18:54 Kronika sportowa
- 19:00 Raport pogodowy (15)
- 19:02 Kronika kulturalna
- 19:14 Działo się w Krakowie
- 19:17 Kwartet (Kaplica św. Kingi)
- 19:24 Wojownicy czasu (Gwiaździsta eskadra, czyli Lwów 1919-1920)
- 19:54 Pogoda (15)
- 19:56 Raport pogodowy (15)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (15)
- 21:50 Pogoda w regionie (15)
- 21:51 Kronika sportowa
- 21:53 Prezentacje (Cerkiewki)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Kurier opolski
- 10:20 Sport opolski
- 10:25 Rozmowa dnia
- 10:40 Tradycja po O!polsku (Kwietne dywany)
- 10:55 Minutka ze słowem (Na dobry tydzień)
- 11:00 Pontifex
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Księga obyczaju (Matki Bożej Siewnej)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Warmia i Mazury nieznane (4)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tradycja po O!polsku (Kwietne dywany)
- 17:15 Ginące zawody (Zbita szyba)
- 17:30 Wojtyłowie. Drogi do świętości
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 19:55 Historia wysokich lotów (Głogówek)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Pogoda w regionie
- 10:01 Reportaż z regionu (Żołnierska nuta)
- 10:25 Święty Krzyż
- 10:52 W obiektywie (Tkanie z historią)
- 11:05 Pogoda w regionie
- 11:07 Trzynastacy. Szlakiem wileńskiej kadrówki
- 11:53 Pocztówki z Kielc (Marsze szlakiem Kadrówki)
- 11:57 Pogoda w regionie
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje
- 14:36 Pogoda w regionie
- 14:37 Tu Kielce. Nowa Generacja (Laura Godek - przedsiębiorca)
- 14:53 Pocztówki z wakacji (Święty Krzyż)
- 14:56 Sekrety świata (Wyspa Magdaleny)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1989)
- 16:41 Sekrety świata (Kodo. Droga kadzidła)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Fakty i opinie
- 17:48 Odkryj regiony
- 18:03 Bezbłędnie (Maryja)
- 18:08 Drzwi do kultury
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Pocztówki z Kielc (Władysław Kosterski)
- 19:01 Zmiana biegu
- 19:21 Telewizja Łódź zawsze z Wami (3. Piknik Nieborowski)
- 19:50 Informator kulturalny
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Bezbłędnie (Mega)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Spotkania z Arturem Rubinsteinem
- 10:51 Spotkanie z Olgą Olginą
- 11:21 Życie lasu. Grzyby
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 LOFT
- 14:51 Skarby Łodzi (5)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Prosto z lasu (16/24)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zakręceni, wkręceni
- 17:11 Żubry wczoraj i dziś
- 17:46 Na wschód od Łodzi
- 18:00 Telewizja Łódź zawsze z Wami (3. Piknik Nieborowski)
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:49 Sport
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Zdarzyło się w kulturze
- 19:16 Kulturalnie po Łodzi i regionie
- 19:30 Portret z pamięci (Tadeusz Robak)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:47 Pogoda
- 21:52 Skarby Łodzi (13)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 10:45 Zdarzyło się
- 11:30 Gwiazdy od szafy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Tamte lata, tamte dni
- 17:45 Mikrokosmosy
- 18:15 Gwiazdy od szafy
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:00 Słowo życia ((Mt 18, 15-20) Braterskie upomnienie)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Maryjne w Wardęgowie)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Św. o. Maksymilian Maria Kolbe)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Trójca Święta - Jezus Chrystus, Syn Boży)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Walka z Kościołem i religią w szkole)
- 02:25 Święty na każdy dzień (14 sierpnia, wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika)
- 02:30 Opowieści Starego Testamentu (Dawid i Goliat)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc Ojczyzna (Ks. Bp Tadeusz Bronakowski, Przewodniczący Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Pielgrzymka Benedykta XVI do Ziemi Świętej
- 06:00 Transmisja papieska: Audiencja generalna Ojca Świętego Franciszka
- 06:50 Muzyczne chwile
- 07:00 Po stronie prawdy (Budowa Hospicjum w Sołtykowie)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (15 sierpnia 1944)
- 08:00 Restauracja
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Słowo życia ((Łk 1, 39-56) Bóg wywyższa pokornych)
- 08:40 Muzyczne chwile
- 08:55 Święty na każdy dzień (15 sierpnia, Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny)
- 09:00 Na zdrowie (Urazy i wypadki komunikacyjne)
- 09:20 Opowieści Starego Testamentu (Dawid i Goliat)
- 09:45 Co by było, gdyby zwierzęta mówiły? (Niedźwiedź Wojtek)
- 10:00 Myśląc Ojczyzna (Ks. Bp Tadeusz Bronakowski, Przewodniczący Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych)
- 10:10 Słowo życia ((Łk 1, 39-56) Bóg wywyższa pokornych)
- 10:15 Przyroda i ludzie (Mieszkańcy starych zamków)
- 10:45 Św. Józef - patron na trzecie tysiąclecie
- 11:00 Transmisje: Uroczystość Wniebowzięcia NMP
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat (Łowienie na stawie komercyjnym)
- 16:35 Sól ziemi (Rodzina z pasją)
- 17:05 Akademia pro-life (228)
- 17:15 Muzyczne chwile
- 17:25 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 17:30 Odpowiedzialni za Kościół (Maryje Brata Sebastiana)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Józef Piłsudski)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Światło wolności)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 22:00 Koncert POLSKA
- 23:15 Kobiety wolności
- 01:10 Mroczne historie magazynowe (4)
- 03:00 Miłosny trójkąt (15)
- 03:30 Miłosny trójkąt (18)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (9)
- 06:00 Yattaman (Księżycowa księżniczka)
- 06:30 Yattaman (Jak w westernie)
- 06:55 Yattaman (Wyspa King Konga)
- 07:25 Yattaman (Wyspa Robinsona)
- 07:50 Jeden plus Dziesięć (74)
- 08:25 Stellina (5)
- 09:10 Świat zwariował 2 (14)
- 09:30 Moje trzy siostry (138)
- 10:30 Rozbitkowie (18)
- 11:30 Rozbitkowie (19)
- 12:25 Jeden plus Dziesięć (45)
- 13:00 Helena i chłopcy (10)
- 13:35 Namiętności (76)
- 14:10 Namiętności (77)
- 14:50 Uśmiechnij się (8)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (12)
- 22:10 Uśmiechnij się 3 (1)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Mroczne historie magazynowe (4)
- 04:05 Kobra - oddział specjalny (27)
- 05:05 Na osi (501)
- 05:40 Uśmiechnij się 3 (6)
- 05:45 Świat z powietrza (1)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Ptak terrorysta)
- 07:05 Simba lwi Król (19)
- 07:40 Simba lwi Król (20)
- 14:10 Mroczne historie magazynowe (4)
- 15:55 Uśmiechnij się (14)
- 20:00 Wyrok skazujący
- 00:35 Sisi II (5)
- 01:30 AZ-kvíz
- 01:55 Beránci na prodej
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Krkonošské cesty malíře Hofmana)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 06:30 Na cestě po Lanzarote
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Další léto)
- 09:50 Úsměvy Evy Pilarové
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Dotek římského světa)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Nesmrtelná Jiřina
- 13:50 Kluci v akci
- 14:20 Domek
- 14:40 Hercule Poirot XIII (Velká čtyřka)
- 16:10 Magnum II (Zář Texasu)
- 17:00 Na cestě po Britských Panenských ostrovech
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (7)
- 20:45 MOST! (8)
- 21:35 Muž, který vycházel z hrobu
- 00:25 Ve víně je vražda (1)
- 01:10 Piráti: Skutečný příběh
- 02:05 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 02:40 Před půlnocí
- 03:10 Stavíme to pro Vás! Váš starosta
- 03:25 Do chýnovských mramorů
- 03:45 Brněnské městské parky
- 12:30 Rodopská magie (1)
- 12:55 Námluvy ve světě zvířat (5)
- 13:50 Špióni v přírodě (3)
- 14:45 Ve službách Alžběty II.
- 15:30 Antarktida pohledem z nebe
- 16:25 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (5)
- 17:10 Hračka
- 20:00 Dubček
- 21:35 Smrt v sedle
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:50 Cyklotoulky
- 09:05 ME v plážovém volejbalu žen 2024 Nizozemsko (Švýcarsko - Belgie)
- 12:00 Panorama
- 12:15 Dačického 12
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Žebrácká pětadvacítka
- 12:40 Golf Time
- 13:00 D+D REAL Czech Masters 2024 (D+D REAL Czech Masters)
- 22:20 Rally ČR 2024 (Za oponou Barum Czech Rally Zlín)
- 22:30 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Jítravy)
- 22:45 Jezdectví ČR 2024 (Mistrovství České republiky v drezuře Zduchovice)
- 23:05 XTERRA Prachatice 2024 (XTERRA Prachatice)
- 23:20 Triatlon ČR 2024 (MČR Most)
- 23:40 ME v plážovém volejbalu mužů 2024 Nizozemsko (Švýcarsko - Lotyšsko)
- 00:20 Norská čítanka: Jørn Lier Horst
- 00:25 Norská čítanka: Susanne Skogstad
- 00:40 Věra Martinová
- 01:35 Pavel Žalman Lohonka
- 02:10 Komik a jeho televize
- 03:10 Terra musica
- 03:35 Divadlo žije!
- 04:05 Notes
- 04:45 Designové novinky z Paříže
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Zamilovaný Shakespeare
- 22:15 Pierre Richard, interview
- 23:15 Rita Morenová
- 06:00 Od Andulky po žížalu (HÁČKY ČÁRKY)
- 06:05 Hopsasa
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:50 Zafari (13)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport II
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (14)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (21)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:15 Dodohando
- 15:20 Sovička Ollie
- 15:25 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:40 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:00 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:30 Vyber si svůj sport II
- 17:35 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak si vykřesal první jiskřičku)
- 18:55 Zafari II (1)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (15)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00
To view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 01:00 Tak jest
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:55 Tak jest
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 18:10 Monika Olejnik. Otwarcie
- 19:10 Serwis informacyjny
- 19:20 Fakty po Faktach
- 20:00 Strażnicy nieba. Reportaż Artura Molędy
- 21:00 Bez polityki
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 00:35 Fakty po Faktach
- 01:35 Tak jest
- 02:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:30 Fakty po Faktach
- 05:35 Fakty o świecie
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Pojedynki wizjonerów (Rockefeller kontra Scott)
- 07:55 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:45 Fakty o świecie
- 10:10 Horyzont
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:50 Polska i świat
- 14:45 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Szał NFT
- 19:00 Fakty
- 19:20 Fakty po Faktach
- 00:00 Biznes wieczorem
- 00:30 Motozoom (116)
- 01:00 Koniec dnia
- 02:00 Ważne opinie
- 02:35 Dłuższa rozmowa
- 02:50 Zdaniem analityków
- 03:05 Biznes wieczorem
- 03:30 Biznes to ludzie (8)
- 04:00 Kadry w pigułce (143)
- 04:15 Po godzinach: Konie (15)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (22)
- 05:30 Biznes wieczorem
- 06:00 Motozoom (116)
- 06:30 Po godzinach: Konie (15)
- 06:45 Kadry w pigułce (143)
- 07:00 Pieniądze z papieru (102)
- 07:30 ITbiznes (188)
- 08:00 Po godzinach: Konie (15)
- 08:15 Dobra franczyza 2 (15)
- 08:30 Twój branding (107)
- 08:45 Po godzinach: Konie (15)
- 09:00 Świat do odczytu (36)
- 09:30 Biznes to ludzie (8)
- 10:00 Dłuższa rozmowa
- 10:15 Po godzinach: Konie (15)
- 10:30 Pieniądze z papieru (102)
- 11:00 Motozoom (116)
- 11:30 ITbiznes (188)
- 12:00 Biznes to ludzie (8)
- 12:30 Po godzinach: Konie (15)
- 13:00 Dobra franczyza (15)
- 13:15 Kadry w pigułce (143)
- 13:30 Dłuższa rozmowa
- 13:45 Twój branding (107)
- 14:00 Motozoom (116)
- 14:30 Świat do odczytu (36)
- 15:00 ITbiznes (188)
- 15:30 Dobra franczyza 2 (15)
- 15:45 Dłuższa rozmowa
- 16:00 Po godzinach: Konie (15)
- 16:15 Twój branding (107)
- 16:30 Świat do odczytu (36)
- 17:00 Dłuższa rozmowa
- 17:15 Kadry w pigułce (143)
- 17:30 ITbiznes (188)
- 18:00 Pieniądze z papieru (102)
- 18:30 Motozoom (116)
- 19:00 Po godzinach: Konie (15)
- 19:15 Dłuższa rozmowa
- 19:30 Biznes to ludzie (8)
- 20:00 Golf - pasja i sport (1)
- 21:05 Dłuższa rozmowa
- 21:20 Kadry w pigułce (143)
- 21:35 Dobra franczyza 2 (15)
- 21:50 Po godzinach: Konie (15)
- 22:05 Twój branding (107)
- 22:20 Kadry w pigułce (143)
- 22:35 Dobra franczyza 2 (15)
- 22:50 Dłuższa rozmowa
- 23:05 Pieniądze z papieru (102)
- 23:35 Kadry w pigułce (143)
- 23:50 Twój branding (107)
To view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PIN- 00:00 Sami swoi
- 01:35 Pociąg strachu
- 03:15 Godziny - wyścig z czasem
- 08:00 Pan Wołodyjowski (1/2)
- 09:30 Pan Wołodyjowski (2-ost.)
- 16:00 Kolarstwo: Tour de Pologne - 4. etap: Kudowa-Zdrój - Prudnik
- 16:50 Kolarstwo: Tour de Pologne - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5329)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (Wóz albo przewóz)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (8/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:19 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (183)
- 21:10 Ojciec Mateusz 31 (Mecz o wszystko)
- 22:05 Sprawa dla reportera
- 23:05 My, Kawaleria Powietrzna
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (55)
- 00:55 Kontrakt na zabijanie
- 02:40 Krok od nieba (Królowa pszczół)
- 03:45 Najdłuższe pożegnanie
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:45 Z miłości do Joey
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:40 Duma i uprzedzenie
- 16:15 Tak to leciało! (31)
- 17:15 Znachor
- 20:10 Marley i ja
- 22:15 Panorama
- 22:55 Głowa rodziny
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Dobrego dnia
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Eureka biblioteka!
- 14:44 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Fajna Polska (Żuławy)
- 18:00 Warszawa 1920. Portret zagrożonego miasta
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Hanuszkiewicz. Wspomnienie
- 19:33 Zakochaj się w Polsce (Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 10:45 Zdarzyło się
- 11:30 Gwiazdy od szafy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Tamte lata, tamte dni
- 17:45 Mikrokosmosy
- 18:15 Gwiazdy od szafy
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Raport gospodarczy
- 10:30 Wojenne dziewczyny 2 (24)
- 11:15 W labiryncie (Zatrucie)
- 11:45 W ogrodzie i zagrodzie
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Błyskawica - Wierny okręt
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 18:05 ABC szachów
- 18:15 Wiatrak
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Adwokaci w sztuce
- 19:20 Czytanie przed spaniem (Burek i podstępne portki)
- 19:30 Szaleństwo Majki Skowron (Zaufanie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:39 Panorama sport
- 21:40 Epizod jak szpilka w lesie
- 21:42 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Wojownicy czasu (Szwoleżerowie marszałka, czyli Arcelin 1920)
- 10:25 Zakochaj się w Polsce (Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku)
- 10:46 Wokół nas (Dzieje orężem znaczone)
- 10:54 Pomorze Etniczne (Canzone z Kołobrzegu)
- 11:06 Pracownia reportażu (Jak oni to robili...)
- 11:18 Całkiem niezła historia (Cuda-wianki)
- 11:30 Europa z bliska
- 11:42 Prasa donosi (Wojna polsko-bolszewicka)
- 11:47 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (9)
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny (6)
- 19:44 Pomorze Etniczne (Canzone z Kołobrzegu)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Wokół nas
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Szlakiem Kolberga
- 10:30 Teleskop
- 10:35 Prognoza pogody
- 10:39 Z archiwum TVP Poznań
- 11:30 Teleskop
- 11:36 Prognoza pogody
- 11:38 Wiadomości sportowe
- 11:48 Rozmowa dnia
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (15 sierpnia)
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Wiek to tylko liczba
- 18:04 Eurofakty
- 18:16 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (15 sierpnia)
- 18:54 Magazyn
- 19:04 RetroTEYada
- 19:40 Medycyna i ty
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Historia polskiego munduru
- 10:45 Krzyż i miecz
- 11:02 Podlaska Oktawa Kultur 2024
- 11:16 Piórkiem i tuszem
- 11:28 Wertep
- 11:43 Warto tam być
- 11:45 Gawędy Kłosowskiego (Sójka)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Gra Warszawa
- 14:54 Polacy światu (Kazimierz Nowak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 18:05 Nie taki internet straszny
- 18:19 Turbo Podlasie
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:54 Prognoza pogody
- 18:56 Warto tam być
- 18:58 Świadkowie czasu (Chasydzi tańczący)
- 19:16 Krzyż i miecz
- 19:35 Arrasów dzieje osobliwe (Wojenna tułaczka)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 21:57 Warto tam być
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Gra Warszawa
- 10:25 Fajna Polska (Aktywne Podkarpacie)
- 11:10 Świadkowie czasu (Nikifor znad Biebrzy)
- 11:45 Głos dnia
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:35 Języczek u wagi (Slam poetycki)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 18:10 Bezbłędnie (Husky)
- 18:15 Winda regionu (Lubawa Hullo Sala Zabaw)
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Reportaż na deser (Fotograf)
- 19:00 Na tropach historii (Podziemny Opatów)
- 19:15 Unia kulinarna
- 19:40 Jedz na zdrowie (Nadciśnienie a dieta)
- 19:50 Obalamy mity medyczne (3)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Reportaż na deser - Szlak rzeki Bystrej
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Song of Songs (1)
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:47 Pogoda
- 19:00 Song of Songs (2)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:50 Sport
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Astronarium (Plamy słoneczne)
- 10:24 Psia służba
- 10:46 Całkiem niezła historia (Dwa metry pod ziemią)
- 10:58 Szlakiem Świętej Warmii
- 11:03 Obalamy mity medyczne
- 11:08 Tajemniczy świat zwierząt
- 11:16 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 11:28 Twój punkt widzenia
- 11:31 Sielskie życie
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:41 Pamiętajcie o ogrodach
- 14:54 Szlakiem Świętej Warmii (7/20)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:28 Informacje lubuskie - flesz
- 17:33 Sport
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:38 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:50 RODowity działkowiec
- 18:03 Obalamy mity medyczne
- 18:09 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 18:22 Twój punkt widzenia
- 18:25 Bitwa regionów
- 18:29 Informacje lubuskie
- 18:50 Sport
- 18:54 Prognoza pogody
- 18:57 Psia służba
- 19:19 Abecadło astronomii (Sztuczne satelity Ziemi)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:46 Sport
- 21:51 Prognoza pogody
- 21:53 Obalamy mity medyczne
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Weekend z TVP 3 Lublin (Fajsławice - Matki Boskiej Zielnej)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia Jagiellonów (Moskwa, Krym i Karaimi)
- 17:25 Bezbłędnie (Maryja)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:43 Prognoza pogody
- 17:45 Weekend z TVP 3 Lublin (Poniatowa - Kowala Druga - Dożynki)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (Konflikt 1961-62)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Studio lato
- 10:30 Odkryj regiony
- 10:46 Liczy się pasja (Józef Mendrala)
- 11:00 Kwartet (Aktywni seniorzy)
- 11:28 Z życia regionu (Maryjne sanktuaria na Podkarpaciu)
- 11:55 Kalejdoskop filmowy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 18:15 Wiatr w żagle (3)
- 18:30 Aktualności
- 18:49 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z życia regionu (Z głową w chmurach)
- 19:15 Stacja Rzeszów Główny
- 19:30 Zakamarki przeszłości (Zapomniany Garnizon Jarosław)
- 19:51 Z życia regionu (Sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Antykwaryczne safari (Powtórka z patrzenia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Strefa otwarta
- 17:38 Nad Odrą
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Szansa (3/24)
- 19:07 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Wojsko
- 19:34 Poznaj region (Muzeum Broni i Militariów w Witoszowie Dolnym)
- 19:39 Wschód
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Oblicza kultury (Eugeniusz Geppert)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Spichlerz smaków (56)
- 14:43 Nasz Kraków (Stare Miasto)
- 14:45 Kronika dnia (15)
- 14:56 Pogoda w regionie (15)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Kronika dnia (15)
- 16:41 Pogoda w regionie (15)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (15)
- 17:01 Raport pogodowy (15)
- 17:04 Kiepura sercem w Małopolsce
- 17:14 Piosenka dla Jana Kiepury
- 17:19 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 17:30 Krakowskie dzwony
- 17:35 Kwartet (Świątynie)
- 18:02 Małopolska na rowery (Zawoja)
- 18:13 Wojsko chroni przyrodę
- 18:30 Kronika (15)
- 18:51 Pogoda w regionie (15)
- 18:54 Kronika sportowa
- 19:00 Raport pogodowy (15)
- 19:02 Kronika kulturalna
- 19:14 Działo się w Krakowie
- 19:17 Kwartet (Kaplica św. Kingi)
- 19:24 Wojownicy czasu (Gwiaździsta eskadra, czyli Lwów 1919-1920)
- 19:54 Pogoda (15)
- 19:56 Raport pogodowy (15)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (15)
- 21:50 Pogoda w regionie (15)
- 21:51 Kronika sportowa
- 21:53 Prezentacje (Cerkiewki)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Kurier opolski
- 10:20 Sport opolski
- 10:25 Rozmowa dnia
- 10:40 Tradycja po O!polsku (Kwietne dywany)
- 10:55 Minutka ze słowem (Na dobry tydzień)
- 11:00 Pontifex
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Księga obyczaju (Matki Bożej Siewnej)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Warmia i Mazury nieznane (4)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tradycja po O!polsku (Kwietne dywany)
- 17:15 Ginące zawody (Zbita szyba)
- 17:30 Wojtyłowie. Drogi do świętości
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 19:55 Historia wysokich lotów (Głogówek)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Pogoda w regionie
- 10:01 Reportaż z regionu (Żołnierska nuta)
- 10:25 Święty Krzyż
- 10:52 W obiektywie (Tkanie z historią)
- 11:05 Pogoda w regionie
- 11:07 Trzynastacy. Szlakiem wileńskiej kadrówki
- 11:53 Pocztówki z Kielc (Marsze szlakiem Kadrówki)
- 11:57 Pogoda w regionie
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje
- 14:36 Pogoda w regionie
- 14:37 Tu Kielce. Nowa Generacja (Laura Godek - przedsiębiorca)
- 14:53 Pocztówki z wakacji (Święty Krzyż)
- 14:56 Sekrety świata (Wyspa Magdaleny)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1989)
- 16:41 Sekrety świata (Kodo. Droga kadzidła)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Fakty i opinie
- 17:48 Odkryj regiony
- 18:03 Bezbłędnie (Maryja)
- 18:08 Drzwi do kultury
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Pocztówki z Kielc (Władysław Kosterski)
- 19:01 Zmiana biegu
- 19:21 Telewizja Łódź zawsze z Wami (3. Piknik Nieborowski)
- 19:50 Informator kulturalny
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Bezbłędnie (Mega)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (308)
- 01:55 Całkiem niezła historia (Pączki z rączki do rączki)
- 02:05 Dzikie pszczoły (53)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1310)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Rolnik niezbyt zwyczajny)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Muzealne opowieści (156)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Pomorze)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Reportaż z regionu (Święte bukiety)
- 07:30 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 07:45 Moja historia
- 10:00 Spotkania z Arturem Rubinsteinem
- 10:51 Spotkanie z Olgą Olginą
- 11:21 Życie lasu. Grzyby
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 LOFT
- 14:51 Skarby Łodzi (5)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Reportaż z regionu (Przewodniczka w drodze)
- 15:50 Przepis dnia (1)
- 16:00 Na sygnale (Tu trzeba być twardym)
- 16:30 Prosto z lasu (16/24)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zakręceni, wkręceni
- 17:11 Żubry wczoraj i dziś
- 17:46 Na wschód od Łodzi
- 18:00 Telewizja Łódź zawsze z Wami (3. Piknik Nieborowski)
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:49 Sport
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Zdarzyło się w kulturze
- 19:16 Kulturalnie po Łodzi i regionie
- 19:30 Portret z pamięci (Tadeusz Robak)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2013)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:47 Pogoda
- 21:52 Skarby Łodzi (13)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Królowa swingu
- 03:00 Szpital (269)
- 08:40 Bociany
- 12:40 Za duży na bajki
- 14:50 Mała Stopa
- 17:00 Johnny English: Nokaut
- 18:45 Sport
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:30 Uwaga! (7555)
- 19:45 Nie wszystko złoto, co się świeci
- 22:10 Ostatni skaut
To view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PIN- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:30 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Serwis informacyjny
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 09:44 News24 na start
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:10 News24 na start
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:44 News24 na start
- 11:00 Serwis informacyjny
- 11:10 News na start
- 11:30 Serwis informacyjny
- 11:44 News24 na start
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Serwis informacyjny
- 12:44 News24 na start
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 13:44 News24 dzień
- 14:00 Serwis informacyjny
- 14:10 News24 dzień
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News24 dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:10 News24 dzień
- 15:30 Serwis informacyjny
- 15:44 News24 dzień
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:10 News24 dzień
- 16:30 Strefa polityczek
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:10 News24 dzień
- 17:32 Serwis informacyjny
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Gazeta finansowa w News24
- 19:30 Serwis 24 minuty
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:30 Serwis informacyjny
- 21:00 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 This Cultural Life: Boy George
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 07:55 Talking Movies
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 08:55 Talking Movies
- 09:00 BBC News
- 09:30 Click: Sustainability Tech
- 10:00 BBC News
- 10:30 BBC News
- 10:55 Talking Movies
- 11:00 BBC News
- 11:30 HARDtalk: Shannon Watts, Founder of Moms Demand Action
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 12:55 Talking Movies
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 14:55 Talking Movies
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 17:55 Talking Movies
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:55 Talking Movies
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 22:55 Talking Movies
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk: Shannon Watts, Founder of Moms Demand Action