Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 Dzika kuchnia (1)
- 01:10 Dzika kuchnia (2)
- 01:40 Dzika kuchnia (3)
- 02:15 Dzika kuchnia (4)
- 02:50 Dzika kuchnia (5)
- 03:25 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (3)
- 06:25 Remont na 5+ (4)
- 06:50 Remont na 5+ (5)
- 07:15 Remont na 5+ (6)
- 07:35 Remont na 5+ (7)
- 07:55 Dzika kuchnia (8)
- 08:25 Dzika kuchnia (9)
- 09:00 Dzika kuchnia (10)
- 09:30 Dzika kuchnia (1)
- 10:05 Przepis na remont (14)
- 10:35 Przepis na remont (15)
- 11:05 Przepis na remont (16)
- 11:40 Przepis na remont (17)
- 15:00 Przepis na remont (18)
- 15:30 Przepis na remont (19)
- 16:05 Przepis na remont (20)
- 16:35 Przepis na remont (21)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (17)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kraj pochodzenia)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Jak dbać o tarczycę)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Anafilaksja)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Endometrioza)
- 06:35 Zapytaj lekarza (4)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Wpływ wirusów na układ nerwowy)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Proktologia)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (10)
- 11:15 Poród co minutę (8)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (14)
- 14:40 Zapytaj lekarza (4)
- 15:15 Pies na życie (1)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (4)
- 18:20 Happy i Zen (10)
- 19:00 Metoda Osmina (7)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (5)
- 20:55 Żyj jak Laila (8)
- 21:35 Chirurdzy (1)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Chłopaki z zespołu)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Bukmacher roku)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Amerykański żigolo)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Za kulisami serialu)
- 02:00 Bajer z Bel-Air 4 (Dzień matki)
- 02:30 Bajer z Bel-Air 4 (Nowa wymówka taty)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 4 (Dom na sprzedaż)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Toster)
- 22:00 To już jest koniec
- 05:20 Gwiazdeczka
- 06:00 Rekruci (Rekrutacja)
- 06:50 Rekruci (Unitarka)
- 07:50 Złoty interes (Produkcja trumien)
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 4 (8)
- 09:45 Kabaretowy rejs (140)
- 10:45 Kabaretowy rejs (141)
- 11:40 Dyrektorzy (Wieczny zastępca)
- 13:30 Marysia i Napoleon
- 16:50 Dyrektorzy (Ryzykant)
- 20:00 Dublerzy
- 01:00 Za murami śmierci
- 02:45 Młody i niewinny
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:00 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 06:00 Zameldowani (10)
- 06:30 Zameldowani (11)
- 07:00 Zameldowani (12)
- 07:30 Zameldowani (13)
- 08:00 Zameldowani 2 (1)
- 08:30 Zameldowani 2 (2)
- 09:00 Zameldowani 2 (3)
- 09:30 Zameldowani 2 (4)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:25 Bonanza (27)
- 11:30 Bonanza (28)
- 16:50 Bonanza (2)
- 20:00 Ip Man 3
- 22:10 Ip Man 4
- 00:00 Chłopcy z ferajny
- 03:20 Konopielka
- 05:05 Miasta rytm (5)
- 06:00 Kabaretowe hity (5)
- 06:50 Kabaretowe hity (2)
- 07:05 Matki, żony i kochanki (1/22)
- 08:55 Kojak 2 (15)
- 16:00 Kojak 2 (16)
- 17:00 Kojak 2 (17)
- 18:05 Komisarz Rex 7 (Czyny zmarłych)
- 19:05 Hudson i Rex 5 (10)
- 20:00 Porachunki
- 22:25 Premiera: Impostor
- 00:00 Trzy siostry (253)
- 01:00 Diamentowe imperium (13)
- 02:00 Teresa (49)
- 03:00 Okrutne miasto (73)
- 04:00 Przypieczętowany los (125)
- 05:00 Sploty nienawiści (30)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (69)
- 07:00 Trzy siostry (253)
- 08:00 Diamentowe imperium (13)
- 09:00 Teresa (49)
- 10:00 Okrutne miasto (73)
- 11:00 Przypieczętowany los (125)
- 12:00 Sploty nienawiści (30)
- 13:00 Diamentowe imperium (13)
- 14:00 Trzy siostry (253)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (69)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (70)
- 17:00 Trzy siostry (254)
- 18:00 Diamentowe imperium (14)
- 19:00 Teresa (50)
- 20:00 Okrutne miasto (74)
- 21:00 Przypieczętowany los (126)
- 22:00 Sploty nienawiści (31)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (70)
- 00:30 Agenci NCIS 13 (Wybawcy)
- 01:20 Sisi (3)
- 02:10 Domina (Rodzina)
- 03:00 Detektyw Murdoch 14 (Paskudne metody)
- 03:45 Detektyw Murdoch 14 (M jak Murdoch)
- 21:30 Tom Jones (1)
- 04:00 Prezentuj broń! (27)
- 05:05 Totalcar 2 (10)
- 05:35 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (12)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (10)
- 08:00 Słoneczny patrol (1)
- 09:00 Drużyna A 3 (8)
- 12:00 Drużyna A 3 (8)
- 13:00 Słoneczny patrol (1)
- 18:00 Drużyna A 3 (9)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (13)
- 20:00 Save Me (3)
- 21:00 Save Me (4)
- 21:55 Nielegalni (1)
- 23:00 Nielegalni (2)
- 00:55 Winnice miłości 2 (107)
- 02:00 Prezentuj broń! (46)
- 03:05 Prezentuj broń! (47)
- 04:10 Prezentuj broń! (48)
- 05:00 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (107)
- 07:10 Profil 4 (5)
- 08:20 Profil 4 (6)
- 09:35 Zaklinacze koni (13)
- 10:35 Zaklinacze koni 2 (1)
- 11:35 Grand Hotel (5)
- 13:20 Winnice miłości 2 (107)
- 14:25 Profil 4 (7)
- 15:40 Profil 4 (8)
- 16:50 Zaklinacze koni 2 (2)
- 17:50 Zaklinacze koni 2 (3)
- 21:00 Carter (9)
- 21:55 Carter (10)
- 22:50 Grand Hotel (5)
- 00:40 Paranormal Activity
- 02:15 Thelma i Louise
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:30 Bonanza (Porwanie)
- 06:15 Celnicy 2 (8)
- 06:50 Celnicy 2 (9)
- 07:20 Poirot (Żółty irys)
- 08:20 Poirot (Zaginiony testament)
- 09:40 Kiedy Harry poznał Sally
- 13:05 Next
- 15:10 Rocky
- 20:00 Mocny piątek: Kosmiczny grzech
- 21:55 Strażnik czasu
- 01:05 Zakończenie programu
- 09:15 Heidi
- 11:05 Powrót księżniczki
- 12:45 10 zasad rozkochania
- 17:20 Autor widmo
- 21:00 Skok Henry'ego
- 22:45 Nowojorska serenada
- 01:15 Rewolta
- 02:55 Pussy Pumped To Perfection
- 03:55 Operacja Chromit - bitwa o Inczon
- 05:40 Zakończenie programu
- 05:55 Trzy kule
- 07:25 Chłopiec z dżungli
- 08:55 Czarownik i biały wąż
- 10:30 Wyspa piratów
- 12:00 Król wojowników
- 13:30 Wrobieni
- 15:00 Czarny motyl
- 16:30 Młodzi muszkieterowie
- 18:00 Wielki Mistrz
- 20:00 Wojna o honor
- 21:55 Operacja rekrut
- 23:15 W skórze węża
- 00:30 Ślady
- 02:00 Nieznajoma w kobiecie
- 03:40 W pułapce
- 05:00 Odkrycie
- 05:25 Przerzut
- 06:00 Sprawiedliwość na sprzedaż
- 07:10 Bajeczni Dorseyowie
- 08:35 Kłopotliwy wnuczek
- 10:00 Omsch
- 11:20 Niesamowita przygoda
- 12:20 Hawaje
- 12:45 Ambasador w Bernie
- 14:05 Strach
- 15:25 Krzyk pośród nocy
- 21:00 Talizman
- 22:30 Rzeka
- 01:10 Świat według Barneya
- 03:20 Regulamin zabijania
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Od pełni do pełni
- 07:45 Czekając na Anyę
- 09:30 Rodzina Steedów
- 11:20 Belcanto
- 13:00 Paryż 36
- 16:30 Wypowiedzenie wojny
- 18:10 Opowieści z ławeczki
- 20:00 Plan B 3 (3)
- 20:45 Leonardo (6)
- 21:40 Obsesja Eve 3 (3)
- 22:25 Co kryje miłość
- 01:25 Cheerleaderki
- 03:20 U wrót śmierci
- 10:05 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 10:15 Burza (109)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (110)
- 12:00 Klik News (69)
- 12:10 Moda na sukces 34 (8620)
- 12:40 Moda na sukces 34 (8621)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (65)
- 13:55 ShowBiznes po godzinach (Cezary Pazura)
- 16:15 Klik News (70)
- 16:25 The Queen of Flow 2 (73)
- 17:15 Najpiękniejsza brzydula (104)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8621)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8622)
- 21:25 Słodkie życie
- 08:05 Maria Magdalena (23)
- 09:05 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (11)
- 09:25 Vidocówka (3)
- 09:35 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (13)
- 09:55 Vidocówka (4)
- 10:10 ShowBiznes po godzinach (Joanna Racewicz)
- 10:30 Dziesięć najlepszych (Najbardziej szokujące przemiany gwiazd)
- 10:45 Między gwiazdami (7)
- 11:10 Królewski ślub. Exclusive! (2)
- 11:30 Muzyczny express gold (Rockowe ballady)
- 11:45 REC. EXTRA ("Wesele" - Wojciech Smarzowski, biografia)
- 11:47 Skąd ja Cię znam? (Meghan Markle)
- 14:20 Maria Magdalena (15)
- 15:20 Maria Magdalena (16)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8321)
- 20:50 Maria Magdalena (23)
- 21:50 Maria Magdalena (24)
- 22:50 Żegnaj, przyjacielu
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:03 Aktywny senior
- 10:15 Pasmo ciekawostek
- 10:50 Schlesien Journal
- 11:10 Spotkanie z balladą
- 12:35 Spotkanie z balladą
- 13:50 Koncert w TVS
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:15 Przy muzyce po Śląsku
- 16:40 Przy muzyce po Śląsku
- 17:00 Przy muzyce po Śląsku
- 17:25 Dzieje się
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:05 Przy muzyce po Śląsku
- 18:40 Weekend z TVS
- 19:00 Koncert życzeń
- 20:00 Weekend z TVS
- 20:10 Koncert w TVS
- 21:20 Muzyczna chata
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Muzyczna chata