Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 14:00 Złoty chłopak (231)
- 14:55 Jaka to melodia? (5193)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (797)
- 16:05 Dziedzictwo (324)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5331)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (Powrót do normy)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (10/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:20 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (185)
- 21:10 07 zgłoś się (Skok śmierci)
- 00:15 Wojenne dziewczyny 4 (49)
- 01:15 Wojenne dziewczyny 4 (50)
- 02:15 Piranie
- 04:10 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Miecz Temidy)
- 05:30 M jak miłość (1640)
- 06:25 Dobre historie (Przysposobienie do pracy)
- 06:55 Rodzinka.pl (Czarownica)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:30 Koło fortuny (1632)
- 13:15 Akacjowa 38 (407)
- 14:05 Va banque (747)
- 14:35 Na sygnale (Pan Stopek)
- 15:05 Na dobre i na złe (Młyny sprawiedliwości)
- 16:00 Koło fortuny (1633)
- 16:35 Familiada (2871)
- 17:15 Miłość i nadzieja (12)
- 18:10 Va banque (748)
- 18:45 Akacjowa 38 (432)
- 19:35 Barwy szczęścia (3009)
- 20:10 Pozdrowienia z Paryża
- 21:55 Na sygnale (Porozmawiaj z nim)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (56)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 02:20 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 02:35 Całkiem niezła historia (Na drugą stronę)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Hiranmoy Ghoshal. Nurtem dwóch rzek
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Ludzie i pszczoły (Matka i syn)
- 08:40 Tchnienie na-tchnienie (Krzysztof Klimek)
- 09:06 Szlak przydrożnych kapliczek (Kapliczki w Lanckoronie)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dzieci, dzieci...)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 14:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Wieża ariańska w Wojciechowie)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (3)
- 16:00 Na sygnale (Spróbować od nowa)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Piosenka u Ciebie
- 17:35 Ja cię uczyć każę (11)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2014)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (545)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o rysiu. Wbrew naturze)
- 04:05 Świat według Kiepskich (Nocne brąchanie)
- 04:45 Disco Gramy (6279)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Od ślubu do ślubu)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:20 Pogoda
- 16:25 Interwencja (5469)
- 16:35 Gliniarze (Król życia)
- 17:35 Sekrety rodziny (Przeszłość żony)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (819)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Venom
- 22:25 Predator
- 14:00 Gliniarze (Sprawa rodzinna)
- 15:00 Na ratunek 112 (Skarb)
- 15:30 Na ratunek 112 (Przyjaciel)
- 23:00 Rings
- 00:20 Traffik
- 02:30 Zobacz to!: Dyżur 3 (42-ost.)
- 03:05 Taki jest świat 9 (33)
- 12:00 Nie igraj z aniołem (1)
- 13:00 Zaklinaczka duchów (6)
- 20:00 Zabójczy arsenał
- 21:30 Zabójczy cel
- 08:05 Smerfy (Dom dla Niani)
- 08:45 Smerfy (Laska dziadka)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Obóz pod gwiazdami)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Chore kurki)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Dzień mleka)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Wyprawa na łono natury)
- 09:55 Bing 4 (Sklep)
- 10:05 Bing 4 (Piłka)
- 10:10 Bing 4 (Wypadek)
- 10:30 Baranek Shaun (15)
- 10:35 Baranek Shaun (18)
- 10:37 Baranek Shaun (Kto jest mamą?)
- 10:40 Baranek Shaun (Fotograf)
- 10:50 Baranek Shaun (Postrzyżyny)
- 10:55 Milo (Reżyser Milo)
- 11:05 Milo (Inżynier robotyki Milo)
- 11:30 Blue (U lekarza)
- 11:40 Blue (Łapacz)
- 11:45 Blue (Na targu)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Obóz przygody: Spływ/Obóz przygody: Górska wspinaczka)
- 16:00 Blue (U lekarza)
- 16:05 Blue (Łapacz)
- 16:10 Blue (Na targu)
- 16:35 Smerfy (As przestworzy)
- 16:45 Smerfy (Asystentka)
- 17:00 Pingwiny z Madagaskaru 3 (Operacja "Wielka Kula")
- 17:35 Pingwiny z Madagaskaru 3 (Koty dwa/Akcja bez zadęcia)
- 01:10 Watchmen. Strażnicy
- 04:30 Agenci NCIS 17 (8)
- 05:30 Hity AXN
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki (5)
- 07:05 Rekrut 5 (18)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (7)
- 09:00 Agenci NCIS 17 (8)
- 09:55 Rekrut 5 (18)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (9)
- 11:50 Agenci NCIS 17 (10)
- 12:45 Rekrut 5 (19)
- 13:45 Agenci NCIS: Hawaje (17)
- 20:05 Walker: Strażnik Teksasu (16)
- 21:05 Premiera: FBI 4 (13/21)
- 22:00 FBI: Most Wanted (11)
- 23:00 Agenci NCIS: Hawaje (19)
- 23:55 Agenci NCIS: Hawaje (20)
- 00:15 Zabójcza pogoda 4 (2)
- 01:20 Cała prawda o naszych zębach (2)
- 02:25 W okowach mrozu 5 (12)
- 03:20 Zjawiskowa Ziemia (2)
- 04:15 Starożytne mocarstwa (5)
- 05:05 Zabójcza pogoda 4 (2)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 3 (6)
- 06:30 W okowach mrozu 6 (18)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 5 (2)
- 08:30 Dynastie 2 (6)
- 09:35 W okowach mrozu 6 (9)
- 12:50 Dynastie 2 (6)
- 13:55 Malownicze trasy kolejowe 5 (2)
- 14:55 W okowach mrozu 6 (18)
- 15:50 Życie na pustkowiu 7 (9)
- 18:45 Serengeti 2 (5)
- 19:55 Zjawiskowa Ziemia (3)
- 20:55 Życie na pustkowiu UK (4)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (12)
- 00:25 Fatalna czarownica (Drzewo genealogiczne Mildred)
- 00:55 Taffy 2 (Walka o medal)
- 01:05 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 01:10 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 01:20 Taffy 2 (Koci gang)
- 01:30 Taffy 2 (Duch Hentleya)
- 01:35 Taffy 2 (Dług)
- 01:45 Ghostforce (Cyklopiak / Magikarciarz)
- 02:10 Ghostforce (Bąblo-Myjniak / Kukuryk)
- 02:35 Płazowyż 2 (Pierwsza świątynia)
- 02:55 Płazowyż 2 (Nowe Kurzajkowo/Przyjaciel czy Żobot?)
- 03:20 Płazowyż 2 (Ropusza pokuta/Madzia i Marcela)
- 03:40 Dronersi 2 (Witamy w Tortudze, część 1)
- 04:05 Dronersi 2 (Witamy w Tortudze, część 2)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Chwała Królowej Rzepy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Żywe legendy)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 05:45 Taffy 2 (Mama!)
- 05:50 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Wściekły Fu)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Zdeptucha)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (Breaking News/Cyberbullies)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (Tilly Tour/Dinner Party)
- 07:55 Potworna robota (Witamy w Potworach i Spółce)
- 22:20 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot (Imprezowicz)
- 22:50 Taffy 2 (Wszędzie kokardy)
- 22:55 Taffy 2 (Smrodek)
- 23:00 Taffy 2 (Rodzinna fortuna)
- 23:15 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 23:25 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 23:30 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 23:40 Taffy 2 (Bentley leci na Marsa)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 01:20 Londyński bulwar
- 03:00 Co kryje miłość
- 05:05 Zakończenie programu
- 05:25 Sekretny gabinet
- 07:05 Lato we Florencji
- 08:40 Na skrzydłach orłów
- 10:15 Piekło '63
- 12:00 Wojenne kwiaty
- 13:35 Weekend z królem
- 15:10 Prawie przyjaciele
- 16:50 Nauka spadania
- 18:25 Zaginiona
- 20:00 Snowden
- 22:10 Zdarzyło się
- 23:50 9. życie Louisa Draxa
- 00:50 Ulica nadziei 3 (10)
- 01:50 Tajemnice Brokenwood (1)
- 03:25 Profesor T (5)
- 04:15 Z pamiętnika położnej 8 (6)
- 05:05 Obiady piątkowe 2 (7)
- 05:35 Obiady piątkowe 5 (2)
- 06:00 Ojciec Brown 9 (2)
- 07:00 Ojciec Brown 9 (3)
- 08:00 Śmierć pod palmami 5 (3)
- 09:10 Morderstwa w Midsomer 22 (5)
- 11:00 Ulica nadziei 3 (10)
- 12:00 Ojciec Brown 9 (3)
- 13:00 Śmierć pod palmami 5 (3)
- 14:05 Morderstwa w Midsomer 22 (5)
- 15:55 Ulica nadziei 3 (10)
- 16:55 Ojciec Brown 9 (4)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 22 (6)
- 19:55 Śmierć pod palmami 5 (4)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (11)
- 14:00 Gliniarz i prokurator (5)
- 15:00 Gliniarz i prokurator (6)
- 22:00 Łuczniczka
- 23:30 Jadowita cisza
- 00:05 Adam szuka Ewy (3)
- 01:10 Magia nagości. Niemcy 2 (4)
- 02:15 Niegrzeczne myśli grzecznych dziewczynek (1)
- 03:15 I love kabaret (4)
- 04:15 I love kabaret (3)
- 05:05 I love kabaret (2)
- 06:00 Poranny rogal (11)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (59)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
- 07:40 Poranny rogal (33)
- 14:25 M.A.S.H. (W miłości i na wojnie)
- 15:00 M.A.S.H. (Dzień wymiany)
- 15:35 M.A.S.H. (Obrazki)
- 16:10 M.A.S.H. (Olimpiada)
- 16:45 M.A.S.H. (Ponury Żniwiarz)
- 17:25 M.A.S.H. (Towarzysze broni, cz. 1)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (6)
- 19:00 I love kabaret (3)
- 00:05 Giganty na drogach (8)
- 01:05 Darz Bór (285)
- 01:35 Darz Bór (287)
- 02:05 Darz Bór (288)
- 02:35 Darz Bór (289)
- 03:05 Darz Bór (290)
- 03:35 Darz Bór (291)
- 04:10 Darz Bór (292)
- 04:40 Na osi (1016)
- 05:20 Na osi (1017)
- 06:00 Na osi (1093)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (1)
- 11:00 Kontrola graniczna (7)
- 12:00 Kontrola graniczna (8)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 14:00 Giganty na drogach (7)
- 15:00 Giganty na drogach (8)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (1)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (2)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 Na osi (1091)
- 10:30 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 11:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 18:00 Celnicy 2 (5)
- 19:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 04:25 Mistrzowie ceramiki 4 (9)
- 05:10 Mistrzowie ceramiki 4 (10)
- 06:00 Wyjątkowy butik (2)
- 07:15 Głodni sukcesu (1)
- 12:25 Głodni sukcesu (1)
- 13:30 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (1)
- 18:50 Głodni sukcesu (1)
- 19:55 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (1)
- 21:00 Ratunek dla skóry 3 (9)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najsłodsza przyjaźń/ Brawo dla Rumianka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Żak i zamieszanie w garnku/ Ciekawy przypadek okruszków)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Serdeczna harmonia/ Dzień Kocurka)
- 01:30 Spidey i superkumple (Bum-Bum Głośnik/ Golfowy łobuziak)
- 01:55 Spidey i superkumple (Mały Hulk! / Niespodziankowa niespodzianka!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Nieustanne tańce / Mrówki-złodziejki)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Jak ptak z ptakiem / Wyścig po skarb)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Just Plane Quackers / Frannie ucieka!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Bez emocji, proszę! / Kosmiczne pieski)
- 04:00 Eureka! (Za wysokie loty / Budzik dla Bartka)
- 04:30 Eureka! (Muszla pełna dźwięków / Prezent dla bliźniaków)
- 05:00 Eureka! (Chrapiący problem / Wycieczka do biblioteki)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Podniebne urodziny Mikiego!/ Urodziny "A co ze mną?")
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Coś nie tak z Teddym! / Znalezione, niekradzione?)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Nowy trubadur!/ Pod Mod Minnie)
- 07:00 Blue 3 (106)
- 07:10 Blue 3 (107)
- 07:20 Blue 3 (108)
- 07:30 Blue 3 (109)
- 07:40 Blue 3 (110)
- 07:50 Blue 3 (111)
- 08:00 Blue 3 (112)
- 08:10 Blue 3 (113)
- 08:20 Blue 3 (114)
- 08:30 Spidey i superkumple (Dino-akcja/ Nocny dzień)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Poczta walentynkowa/ Awaria prądu)
- 12:30 Blue 3 (126)
- 12:40 Blue 3 (127)
- 12:50 Blue 3 (128)
- 13:00 Blue 3 (Ziemia)
- 13:10 Blue 3 (130)
- 13:20 Blue 3 (Żółwik chłopczyk)
- 13:30 Straż Ekipa (Skok na kołpak / Klęska foodtrucka)
- 16:00 Pupstruction (Zbudowany do budowania / Pup De-Struction)
- 16:30 Pupstruction (2)
- 17:00 Blue 3 (106)
- 17:10 Blue 3 (107)
- 17:20 Blue 3 (108)
- 17:30 Blue 3 (109)
- 17:40 Blue 3 (110)
- 17:50 Blue 3 (111)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego (Grzyb pośród nas)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe (Dziura bez dna)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe (Szał na bojsów)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe (Dywanowy szok)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 02:35 Duch i nas dwóch (3)
- 03:00 Duch i nas dwóch (4)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (23)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (24)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (31)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (32)
- 04:50 Duch i nas dwóch (12)
- 05:15 Duch i nas dwóch (13)
- 05:35 Robale ziomale (Czego boi się klaun / Wszyscy kochają Edwinę)
- 06:00 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 06:05 Taffy 2 (Koci gang)
- 06:10 Taffy 2 (Duch Hentleya)
- 06:25 Taffy 2 (Dług)
- 06:35 Taffy 2 (Niczego się nie boję)
- 06:40 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 06:55 Płazowyż (Noc w motelu/Gruczoł i Anna)
- 07:25 Płazowyż (Rodzinne wędkowanie/Bazar dziwactw)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Noc żywych aptekarzy, część 1)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bulbek)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Koci włamywacz)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hasający chomik)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Styl Tilly/ Ja, Farmbot)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Kolega dla taty/ Oskubany)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Ojcowizna/ Lalki)
- 12:20 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 12:30 Taffy (Plamki)
- 12:35 Taffy (Milczenie szopów)
- 12:50 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 12:55 Taffy (Przyjaciele)
- 13:05 Taffy (Pani Śpiąca)
- 13:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Lalkarka 2)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Rakieta)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Wyrwać wroga/W stronę słońca)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Żegnajcie jajogłowi)
- 17:45 Molly i Duch (Księżniczka Lodu/ Dzień Śniegu)
- 18:15 Molly i Duch 2 (Rodzinka nie jak inne)
- 18:45 Taffy 2 (Mama!)
- 18:55 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 19:00 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 19:15 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 19:25 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 19:30 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe (19)
- 00:05 Blue 2 (17)
- 00:15 Blue 2 (18)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (4)
- 00:40 Kolorklocki (2)
- 00:45 Blue 2 (12)
- 00:55 Piotruś Królik (9)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (34)
- 01:20 Psi Oddział (8)
- 01:35 Blue (46)
- 01:40 Blue (47)
- 01:50 Blue (48)
- 02:00 Blue (43)
- 02:05 Tosia i Tymek (67)
- 02:20 Blue 2 (21)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 02:40 Kręciołki (78)
- 02:50 Teletubisie (42)
- 03:05 Blue (23)
- 03:10 Blue (24)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (25)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (10)
- 03:45 Tosia i Tymek (37)
- 03:55 Tosia i Tymek (38)
- 04:10 Blue (9)
- 04:15 Blue (10)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (44)
- 04:35 Blue 2 (1)
- 04:45 Blue 2 (2)
- 04:50 Blue (19)
- 05:00 Superpyra (9)
- 05:05 Superpyra (10)
- 05:15 Kolorklocki (1)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (12)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (15)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 05:50 W Papierowej Krainie (32)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (11)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (41)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (39)
- 06:50 Superpyra (49)
- 07:00 Blue 2 (8)
- 07:05 Blue (42)
- 07:15 Blue (4)
- 07:25 Blue (5)
- 07:35 Blue (6)
- 07:40 Blue (21)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (6)
- 08:05 Matklocki 2 (24)
- 08:15 Blue (28)
- 08:20 Blue 2 (49)
- 08:30 Blue 2 (8)
- 08:40 Psi Oddział (15)
- 08:55 Tosia i Tymek (11)
- 09:10 Piotruś Królik 2 (15)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (11)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (8)
- 09:50 Kręciołki (100)
- 10:00 Teletubisie (58)
- 10:15 Blue 2 (18)
- 10:25 Yakka Dee 5 (1)
- 10:30 Yakka Dee 5 (2)
- 10:40 Blue 2 (20)
- 10:50 Matklocki 2 (19)
- 10:55 Matklocki (26)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (30)
- 11:15 W Papierowej Krainie (32)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (15)
- 11:50 Superpyra (29)
- 12:00 Blue 2 (13)
- 12:10 Blue (20)
- 12:15 Blue (21)
- 12:25 Blue (25)
- 12:35 Blue 2 (13)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy (3)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (17)
- 13:05 Blue 2 (38)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (29)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (34)
- 13:40 Psi Oddział (8)
- 13:55 Blue (46)
- 14:05 Blue (47)
- 14:15 Blue (48)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (3)
- 14:35 Blue 2 (27)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (30)
- 15:15 W Papierowej Krainie (33)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (17)
- 15:50 Blue (21)
- 16:00 Blue (22)
- 16:10 Blue (23)
- 16:20 Matklocki (17)
- 16:25 Blue 2 (17)
- 16:35 Kolorklocki (3)
- 16:40 Kolorklocki (4)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (12)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (18)
- 17:10 Blue 2 (39)
- 17:15 Piotruś Królik (10)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (38)
- 17:45 Psi Oddział (9)
- 18:00 Blue (49)
- 18:10 Blue (50)
- 18:15 Blue (51)
- 18:25 Tosia i Tymek (3)
- 18:40 Blue 2 (28)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (4)
- 19:00 Kręciołki (80)
- 19:15 Teletubisie (44)
- 19:30 Blue (23)
- 19:40 Blue (24)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (26)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (11)
- 20:20 Tosia i Tymek (39)
- 20:30 Tosia i Tymek (40)
- 20:45 Blue 2 (21)
- 20:55 Blue 2 (22)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (45)
- 21:15 Blue 2 (3)
- 21:25 Blue 2 (4)
- 21:35 Superpyra (11)
- 21:40 Superpyra (12)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (16)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (17)
- 22:10 Kolorklocki (2)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 22:30 W Papierowej Krainie (34)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (30)
- 22:55 W Papierowej Krainie (33)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (17)
- 23:35 Matklocki (17)
- 23:40 Blue 2 (12)
- 23:50 Blue (21)
- 23:55 Blue 2 (26)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:15 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:35 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:45 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:00 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:15 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:25 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:35 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:45 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bernard (36)
- 06:05 Bernard (37)
- 06:10 Bernard (39)
- 06:15 Bernard (41)
- 06:20 Bernard (42)
- 06:25 Bernard (43)
- 06:30 Bernard (44)
- 06:35 Bernard (45)
- 06:40 Bernard (47)
- 06:45 Bernard (49)
- 06:50 Bernard (50)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard (51)
- 11:05 Bernard (52)
- 11:10 Bernard 2 (54)
- 11:15 Bernard 2 (56)
- 11:20 Bernard 2 (57)
- 11:25 Bernard 2 (58)
- 11:30 Bernard 2 (59)
- 11:35 Bernard 2 (60)
- 11:40 Bernard 2 (62)
- 11:45 Bernard 2 (64)
- 11:50 Bernard 2 (65)
- 11:55 Bernard 2 (66)
- 12:00 Bernard 2 (67)
- 12:05 Bernard 2 (68)
- 12:10 Bernard 2 (70)
- 12:15 Bernard 2 (72)
- 12:20 Bernard 2 (73)
- 12:30 Bernard 2 (74)
- 12:35 Bernard 2 (76)
- 12:40 Bernard 2 (78)
- 12:45 Bernard 2 (79)
- 12:50 Bernard 2 (81)
- 13:00 Bernard 2 (82)
- 13:05 Bernard 2 (84)
- 13:10 Bernard 2 (86)
- 13:15 Bernard 2 (87)
- 13:20 Bernard 2 (89)
- 13:30 Bernard 2 (90)
- 13:35 Bernard 2 (92)
- 13:40 Bernard 2 (94)
- 13:45 Bernard 2 (95)
- 13:50 Bernard 2 (97)
- 14:00 Power Players (19)
- 14:25 Power Players (20)
- 14:40 Power Players (21)
- 15:00 Power Players (22)
- 15:25 Power Players (23)
- 15:40 Power Players (24)
- 16:00 Power Players (25)
- 16:20 Power Players (26)
- 16:40 Power Players (1)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (2)
- 20:25 Power Players (3)
- 20:40 Power Players (4)
- 21:00 Power Players (5)
- 21:25 Power Players (6)
- 21:35 Power Players (7)
- 22:00 Power Players (8)
- 22:20 Power Players (9)
- 22:35 Power Players (10)
- 23:00 Bernard 2 (98)
- 23:05 Bernard 2 (99)
- 23:10 Bernard 2 (101)
- 23:15 Bernard 2 (103)
- 23:20 Bernard 2 (104)
- 23:25 Bernard 3 (105)
- 23:30 Bernard 3 (106)
- 23:35 Bernard 3 (107)
- 23:40 Bernard 3 (109)
- 23:45 Bernard 3 (111)
- 23:50 Bernard 3 (112)
- 00:02 Opowieści warzywne
- 00:04 Zwierzęta
- 00:06 Wakacje
- 00:09 Kolorowa magia
- 00:11 Kolorowe koło
- 00:14 Świat podwodny
- 00:17 Wstawaj!
- 00:19 Kolorowe koło
- 00:22 Towarzysze zabawy
- 00:24 Sunville
- 00:27 Jaki jest twój zawód ?
- 00:30 Świat podwodny
- 00:32 Opowieści warzywne
- 00:34 Opowieści warzywne
- 00:37 Teraz się bawimy
- 00:39 Wakacje
- 00:42 Opowieści warzywne
- 00:44 Świat elfów
- 00:46 Teraz się bawimy
- 00:49 Świat elfów
- 00:52 Kolorowe koło
- 00:55 Jaki jest twój zawód ?
- 00:58 Towarzysze zabawy
- 01:00 Opowieści warzywne
- 01:03 Świat podwodny
- 01:06 Towarzysze zabawy
- 01:10 Rodzina bobrów
- 01:12 Świat podwodny
- 01:15 Świat zwierząt
- 01:18 Posłuchaj tego
- 01:21 Teraz się bawimy
- 01:24 Teraz się bawimy
- 01:26 Morskie przygody
- 01:29 Świat podwodny
- 01:32 Indie
- 01:35 Mini opowiadania
- 01:39 Mini opowiadania
- 01:42 Świat elfów
- 01:44 Safari
- 01:47 Mini opowiadania
- 01:50 Świat elfów
- 01:53 Pojazdy
- 01:56 Sport, sport, sport
- 02:00 Posłuchaj tego
- 02:03 Przygody w przestrzeni
- 02:06 Miejskie życie
- 02:09 Panni i Fanni
- 02:11 Jaki jest twój zawód ?
- 02:14 Miyu i Litto
- 02:16 Miejskie życie
- 02:19 Jaki jest twój zawód ?
- 02:21 Muzeum
- 02:24 Miyu i Litto
- 02:27 Safari
- 02:30 Grupy
- 02:32 Oli - cykle natury
- 02:35 Przygody w przestrzeni
- 02:38 Miyu i Litto
- 02:41 Kolorowe koło
- 02:43 Safari
- 02:46 Grupy
- 02:48 Miyu i Litto
- 02:51 Puffy i Tubby
- 02:55 Kącik naukowy
- 02:58 Muzeum
- 03:00 Urocze miejsca
- 03:03 Miyu i Litto
- 03:06 Kolorowe koło
- 03:10 Świat zwierząt
- 03:12 Posłuchaj tego
- 03:14 Mini opowiadania
- 03:16 Taniec
- 03:19 Urocze miejsca
- 03:22 Rodzina bobrów
- 03:25 Teraz się bawimy
- 03:27 Jaki jest twój zawód ?
- 03:30 Świat elfów
- 03:32 Jak podróżujemy
- 03:35 Ding Dang Dong
- 03:38 Mini opowiadania
- 03:41 Jaki jest twój zawód ?
- 03:43 Taniec
- 03:46 Opowieści warzywne
- 03:49 Urocze miejsca
- 03:52 Sport, sport, sport
- 03:55 Teraz się bawimy
- 03:57 Sport, sport, sport
- 04:00 Teraz się bawimy
- 04:02 Przygody w przestrzeni
- 04:06 Urocze miejsca
- 04:09 Opowieści warzywne
- 04:12 Opowieści warzywne
- 04:14 Świat podwodny
- 04:17 Teraz się bawimy
- 04:19 Wakacje
- 04:22 Opowieści warzywne
- 04:24 Sunville
- 04:27 Świat podwodny
- 04:31 Kolorowe koło
- 04:33 Wakacje
- 04:35 Kolorowe koło
- 04:38 Wakacje
- 04:40 Towarzysze zabawy
- 04:44 Świat podwodny
- 04:46 Sunville
- 04:50 Wakacje
- 04:52 Towarzysze zabawy
- 04:55 Kolorowe koło
- 04:58 Wakacje
- 05:01 Opowieści warzywne
- 05:03 Kolorowe koło
- 05:06 Wakacje
- 05:08 Kolorowe koło
- 05:11 Opowieści warzywne
- 05:14 Kolorowe koło
- 05:17 Panni i Fanni
- 05:19 Opowieści warzywne
- 05:22 Panni i Fanni
- 05:24 Kolorowa magia
- 05:27 Grupy
- 05:30 Miyu i Litto
- 05:33 Kolorowa magia
- 05:36 Kącik naukowy
- 05:39 Panni i Fanni
- 05:41 Miyu i Litto
- 05:44 Grupy
- 05:47 Jaki jest twój zawód ?
- 05:49 Panni i Fanni
- 05:52 Grupy
- 05:54 Posłuchaj tego
- 05:57 Grupy
- 05:59 Panni i Fanni
- 06:02 Jaki jest twój zawód ?
- 06:05 Urocze miejsca
- 06:07 Puffy i Tubby
- 06:11 Muzeum
- 06:14 Sunville
- 06:17 Kaczka i Puszek
- 06:19 Brygada ogniowa
- 06:21 Mimo & Bobo PLUS
- 06:25 Zoo
- 06:28 Fin i Fianna
- 06:31 Dinozaur Milo
- 06:35 Pojazdy
- 06:38 Jak podróżujemy
- 06:42 Safari
- 06:45 Galaktyczni turyści
- 06:47 Łazienka
- 06:50 Risto Gusto
- 06:52 Dinoland
- 06:55 Hubbi się tym zajmie
- 06:57 Pociąg
- 07:00 Sztuka Leona
- 07:02 Wesoła łąka
- 07:05 Świat podwodny
- 07:07 Pojazdy
- 07:10 Puffy i Tubby
- 07:13 Safari
- 07:16 Przygody w przestrzeni
- 07:20 Raul
- 07:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:26 Elfy przyrody
- 07:27 Tempo Giusto
- 07:29 Sippi Sappi
- 07:31 Przygody kaczki
- 07:33 Sippi Sappi
- 07:36 Hubbi się tym zajmie
- 07:39 Taniec
- 07:42 Wstawaj!
- 07:44 Urocze miejsca
- 07:48 Teraz się bawimy
- 07:51 Wstawaj!
- 07:53 Sippi Sappi
- 07:56 Lola i Liczby
- 07:58 DuckSchool
- 08:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:03 Albert tłumaczy
- 08:06 Świat zwierząt
- 08:08 Sport, sport, sport
- 08:11 Wstawaj!
- 08:13 Świat zwierząt
- 08:17 Teraz się bawimy
- 08:20 Sport, sport, sport
- 08:23 Fin i Fianna
- 08:26 Afryka
- 08:29 Margo i Felix
- 08:32 Przygody kaczki
- 08:34 Co rośnie na drzewie?
- 08:35 Margo i Felix
- 08:38 Wesoła łąka
- 08:42 Puffy i Tubby
- 08:46 Miyu i Litto
- 08:49 Posłuchaj tego
- 08:53 Sunville
- 08:56 Mimo i Bobo
- 08:59 Dinoland
- 09:01 Wesoła łąka
- 09:04 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:07 Toobys
- 09:10 Kolorowa magia
- 09:13 Panni i Fanni
- 09:15 Muzeum
- 09:18 Opowieści warzywne
- 09:20 Posłuchaj tego
- 09:22 Kącik naukowy
- 09:26 Lola i Liczby
- 09:28 Przygody kaczki
- 09:30 Małe melodie
- 09:32 Toobys
- 09:34 Dźwięki wokół nas
- 09:36 Kształcików
- 09:37 Dotty i Kitty
- 09:41 Wesołe królestwo
- 09:44 Pixie 2
- 09:45 Historie Henryka
- 09:47 Dotty i Kitty
- 09:50 Pixie 2
- 09:51 Monika i Rudi
- 09:54 Hubbi i jego koledzy
- 09:56 Sippi Sappi
- 09:58 Dotty i Kitty
- 10:01 Uczymy się
- 10:04 Pixie 2
- 10:05 Mimo i Bobo
- 10:07 Fin i Fianna
- 10:10 Monika i Rudi
- 10:13 Pixie 2
- 10:14 Monika i Rudi 2
- 10:17 Co rośnie na drzewie?
- 10:19 Tempo Giusto
- 10:21 Kształcików
- 10:22 Wesoła łąka
- 10:25 Hiphopowy kaktus
- 10:28 Toby McFly
- 10:31 Sippi Sappi
- 10:33 Afryka
- 10:36 Zabawa w chowanego
- 10:39 Risto Gusto
- 10:42 Przygody kaczki
- 10:44 Wesołe królestwo
- 10:47 Przygody kaczki
- 10:49 Lola i Liczby
- 10:52 Hop-hop
- 10:54 Dotty i Kitty
- 10:58 Fin i Fianna
- 11:01 DuckSchool
- 11:03 Zack i Ziggy
- 11:06 Dźwięki wokół nas
- 11:08 Afryka
- 11:10 Brygada ogniowa
- 11:12 Toby McFly
- 11:15 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:17 Uczymy się
- 11:20 Zabawa w chowanego
- 11:22 Kolorowa Klara
- 11:24 Świat Mimo
- 11:26 Toobys
- 11:29 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:32 Mały Didy
- 11:34 Hubbi się tym zajmie
- 11:38 Toby McFly
- 11:42 Restauracja
- 11:45 Risto Gusto
- 11:48 Sippi Sappi
- 11:50 Hubbi się tym zajmie
- 11:53 Uczymy się
- 11:55 Hubbi się tym zajmie
- 11:58 Pociąg
- 12:00 Mały Didy
- 12:03 Mimo i Bobo
- 12:06 Drużyna lalek
- 12:08 Świat Mimo
- 12:11 Połączony świat
- 12:14 Raul
- 12:17 Połączony świat
- 12:20 Restauracja
- 12:23 Skoczkowie Planet
- 12:27 Afryka
- 12:30 Dinoland
- 12:33 Wesołe królestwo
- 12:36 Świat zabawek
- 12:39 Risto Gusto
- 12:42 Wesoła łąka
- 12:45 Hubbi i jego koledzy
- 12:48 Wesołe królestwo
- 12:51 Hubbi i jego koledzy
- 12:53 Zastęp strażaków
- 12:56 Skoczkowie Planet
- 13:00 Zoo
- 13:03 Zastęp strażaków
- 13:06 Świat Mimo
- 13:08 Brygada ogniowa
- 13:10 Drużyna lalek na ratunek
- 13:14 Zastęp strażaków
- 13:17 Toby McFly
- 13:20 Sztuka Leona
- 13:22 Hop-hop
- 13:24 Toby McFly
- 13:27 Pociąg
- 13:29 Toby McFly
- 13:33 Kształcików
- 13:34 Fin i Fianna
- 13:37 Monika i Rudi
- 13:40 Wesoła łąka
- 13:43 Fin i Fianna
- 13:46 Mimo i Bobo
- 13:49 Pixie 2
- 13:51 Wesoła łąka
- 13:54 Sippi Sappi
- 13:56 Uczymy się
- 13:59 Kolorowa Klara
- 14:01 Dźwięki wokół nas
- 14:03 Pixie 2
- 14:04 Uczymy się
- 14:07 Monika i Rudi 2
- 14:10 Małe melodie
- 14:12 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:15 Monika i Rudi 2
- 14:18 Co rośnie na drzewie?
- 14:19 Co rośnie na drzewie?
- 14:21 Tempo Giusto
- 14:23 Małe melodie
- 14:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:27 Albert tłumaczy
- 14:29 Mimo i Bobo
- 14:32 Albert tłumaczy
- 14:37 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:40 Wstawaj!
- 14:42 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:44 Lola i Liczby
- 14:47 Świat Mimo
- 14:49 Mimo & Bobo PLUS
- 14:54 Hop-hop
- 14:56 Historie Henryka
- 14:58 Wstawaj!
- 15:00 Tempo Giusto
- 15:02 Mimo & Bobo PLUS
- 15:06 Wstawaj!
- 15:08 Margo i Felix
- 15:11 Wstawaj!
- 15:13 Zabawa w chowanego
- 15:16 Mały Didy
- 15:19 Świat Mimo
- 15:22 Zack i Ziggy
- 15:26 Dźwięki wokół nas
- 15:28 Lola i Liczby
- 15:31 Zack i Ziggy
- 15:34 Raul
- 15:37 Elfy przyrody
- 15:38 Tempo Giusto
- 15:40 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 15:43 Hiphopowy kaktus
- 15:45 Afryka
- 15:48 ABC - duckBC
- 15:51 Hiphopowy kaktus
- 15:53 Lola i Liczby
- 15:55 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:58 Margo i Felix
- 16:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:03 Restauracja
- 16:06 Historie Henryka
- 16:08 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:10 Toobys
- 16:12 Restauracja
- 16:15 Raul
- 16:17 Mimo i Bobo
- 16:20 Raul
- 16:23 Mały Didy
- 16:26 Afryka
- 16:28 Mimo i Bobo
- 16:31 Toobys
- 16:34 Mały Didy
- 16:36 Co rośnie na drzewie?
- 16:38 Hubbi i jego koledzy
- 16:40 Mimo & Bobo PLUS
- 16:44 Elfy przyrody
- 16:45 Hop-hop
- 16:48 DuckSchool
- 16:51 Afryka
- 16:53 Margo i Felix
- 16:57 Mimo i Bobo
- 16:59 Zabawa w chowanego
- 17:02 Wstawaj!
- 17:04 Mimo i Bobo
- 17:07 Zabawa w chowanego
- 17:09 Lola i Liczby
- 17:11 Hop-hop
- 17:13 Wstawaj!
- 17:15 Hop-hop
- 17:17 Zabawa w chowanego
- 17:19 Risto Gusto
- 17:22 Elfy przyrody
- 17:24 Mały Didy
- 17:26 Raul
- 17:29 Mimo i Bobo
- 17:32 Afryka
- 17:34 Mimo i Bobo
- 17:36 Afryka
- 17:38 Raul
- 17:42 Mimo i Bobo
- 17:44 Słodki dom
- 17:45 Małe melodie
- 17:47 Albert tłumaczy
- 17:52 Sippi Sappi
- 17:54 Albert tłumaczy
- 17:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:58 Elfy przyrody
- 18:00 Toobys
- 18:03 Historie Henryka
- 18:05 Małe melodie
- 18:07 Albert tłumaczy
- 18:09 Zabawa w chowanego
- 18:12 Małe melodie
- 18:14 Albert tłumaczy
- 18:18 DuckSchool
- 18:20 Kształcików
- 18:21 Co rośnie na drzewie?
- 18:23 Uczymy się
- 18:25 Elfy przyrody
- 18:27 Uczymy się
- 18:29 Toobys
- 18:32 Uczymy się
- 18:35 Pixie 2
- 18:36 Mimo i Bobo
- 18:38 Zack i Ziggy
- 18:41 Pixie 2
- 18:43 Toby McFly
- 18:46 Monika i Rudi
- 18:49 Zabawa w chowanego
- 18:51 Cubie
- 18:53 DuckSchool
- 18:56 Hubbi i jego koledzy
- 18:58 DuckSchool
- 19:02 Monika i Rudi
- 19:04 Zack i Ziggy
- 19:07 Restauracja
- 19:09 Elfy przyrody
- 19:11 Małe, ale pracowite
- 19:13 Historie Henryka
- 19:15 Fin i Fianna
- 19:19 Tempo Giusto
- 19:21 Raul
- 19:23 Hop-hop
- 19:25 Hubbi i jego koledzy
- 19:27 Drużyna lalek
- 19:30 Mimo i Bobo
- 19:33 ABC - duckBC
- 19:36 Zabawa w chowanego
- 19:39 Mimo i Bobo
- 19:40 Elfy przyrody
- 19:42 Afryka
- 19:44 Mimo i Bobo
- 19:46 Margo i Felix
- 19:49 Restauracja
- 19:52 Przygody kaczki
- 19:54 Drużyna lalek
- 19:58 Mały Didy
- 20:01 Monika i Rudi
- 20:05 Hop-hop
- 20:08 Historie Henryka
- 20:10 Hiphopowy kaktus
- 20:12 Afryka
- 20:15 Uczymy się
- 20:18 Toby McFly
- 20:21 Elfy przyrody
- 20:23 Monika i Rudi
- 20:26 Drużyna lalek na ratunek
- 20:28 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:31 Hubbi i jego koledzy
- 20:35 Mały Didy
- 20:38 Lola i Liczby
- 20:40 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:42 Afryka
- 20:44 Drużyna lalek
- 20:49 Drużyna lalek
- 20:51 Brygada ogniowa
- 20:53 Mały Didy
- 20:55 Mimo i Bobo
- 20:58 Elfy przyrody
- 20:59 Brygada ogniowa
- 21:02 Raul
- 21:04 Mimo i Bobo
- 21:07 Wakacje
- 21:10 Kolorowe koło
- 21:13 Opowieści warzywne
- 21:15 Wakacje
- 21:18 Kolorowe koło
- 21:21 Cubie
- 21:23 Drużyna lalek
- 21:26 Co rośnie na drzewie?
- 21:27 Elfy przyrody
- 21:28 Fin i Fianna
- 21:31 Cubie
- 21:33 Mimo i Bobo
- 21:36 Wakacje
- 21:39 Towarzysze zabawy
- 21:42 Wakacje
- 21:45 Kolorowe koło
- 21:48 Wakacje
- 21:51 Raul
- 21:53 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:56 Hubbi się tym zajmie
- 21:59 Małe, ale pracowite
- 22:02 Dotty i Kitty
- 22:06 Restauracja
- 22:09 Opowieści warzywne
- 22:12 Teraz się bawimy
- 22:15 Miejskie życie
- 22:17 Teraz się bawimy
- 22:19 Przygody w przestrzeni
- 22:22 Urocze miejsca
- 22:24 Dinoland
- 22:27 Drużyna lalek
- 22:29 Hubbi i jego koledzy
- 22:31 Mimo & Bobo PLUS
- 22:35 Pociąg
- 22:38 Opowieści warzywne
- 22:40 Jak podróżujemy
- 22:43 Świat zwierząt
- 22:45 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:48 Safari
- 22:50 Miejskie życie
- 22:52 Towarzysze zabawy
- 22:55 Uczymy się
- 22:58 Co rośnie na drzewie?
- 22:59 Zabawa w chowanego
- 23:02 Fin i Fianna
- 23:05 Kształcików
- 23:06 DuckSchool
- 23:09 Kształcików
- 23:10 Kolorowa Klara
- 23:12 Kącik naukowy
- 23:15 Panni i Fanni
- 23:17 Posłuchaj tego
- 23:19 Grupy
- 23:22 Urocze miejsca
- 23:24 Kolorowa magia
- 23:27 Lola i Liczby
- 23:30 Dotty i Kitty
- 23:33 Sippi Sappi
- 23:36 ABC - duckBC
- 23:39 Co rośnie na drzewie?
- 23:40 Jaki jest twój zawód ?
- 23:43 Kolorowe koło
- 23:46 Grupy
- 23:48 Kącik naukowy
- 23:50 Muzeum
- 23:53 Posłuchaj tego
- 23:56 Świat zwierząt
- 23:58 Teraz się bawimy
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:11 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:15 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:20 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:27 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:36 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:39 Pory roku
- 16:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:42 Uczymy się z ducktv
- 18:44 Bajki na dobranoc
- 19:47 Słodkie sny
- 20:50 Pory roku
- 21:53 Ulubione bajki
- 22:57 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 06:30 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 07:05 Andoni Zubizarreta
- 07:45 Eleven Gol
- 17:00 Eleven Gol
- 23:00 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 23:40 La Manita
- 10:00 Hugo Sanchez
- 10:30 Diego Rodriguez
- 11:00 La Manita
- 11:20 La Manita
- 11:40 La Manita
- 23:00 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 23:30 Miguel Soler
- 04:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 04:30 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 05:00 Javier Irureta
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 22:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 00:00 Fighting Fit (1)
- 01:00 Fighting Fit (2)
- 02:00 Fighting Fit (3)
- 03:00 Fighting Fit (4)
- 04:00 Fighting Fit (5)
- 05:00 Fighting Fit (6)
- 06:00 Sports Adventure 4 (8)
- 06:30 Sports Adventure 4 (9)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (5)
- 08:00 Pro Bull Riders 2016 (1)
- 09:00 Nomads Seeking Adventure (7)
- 09:30 Nomads Seeking Adventure (8)
- 10:00 Action Sports World (1)
- 11:00 Pro Bull Riders 2016 (6)
- 12:00 Sports Adventure 4 (8)
- 12:30 Sports Adventure 4 (9)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (7)
- 14:00 Fighting Fit (5)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (1)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (9)
- 18:00 MTB Heroes (1)
- 18:30 MTB Heroes (2)
- 19:00 Nitro Circus Live (1)
- 19:30 Nitro Circus Live (2)
- 20:00 WWE NXT (21)
- 21:00 Fighting Fit (5)
- 22:00 Fighting Fit (6)
- 23:00 Voss Extreme Sports Week (5)
- 23:30 Voss Extreme Sports Week (6)
- 04:00 Remont na 5+ (5)
- 04:25 Remont na 5+ (6)
- 04:55 Remont na 5+ (7)
- 05:15 Remont na 5+ (8)
- 05:40 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Zawodowiec amator (3)
- 06:30 Zawodowiec amator (4)
- 06:55 Zawodowiec amator (5)
- 07:25 Zawodowiec amator (6)
- 07:50 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:20 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:50 Celnicy 3 (4)
- 09:20 Celnicy 3 (5)
- 09:45 Celnicy 3 (6)
- 10:15 Celnicy 3 (7)
- 10:45 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 11:10 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 11:40 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 14:00 Remont na 5+ (1)
- 14:30 Remont na 5+ (2)
- 15:00 Remont na 5+ (3)
- 15:30 Remont na 5+ (4)
- 15:55 Celnicy 3 (8)
- 16:30 Celnicy 3 (9)
- 17:00 Celnicy 3 (10)
- 17:30 Celnicy 3 (11)
- 00:00 Poland Daily
- 00:13 Poland Daily - Weather
- 00:15 Dzisiaj
- 00:35 Dzisiaj (Gość)
- 01:00 Salonik polityczny
- 01:45 Miłosz Kłeczek - Wysokie Napięcie
- 02:40 Za siódmą górą
- 03:00 Dzisiaj
- 03:25 Polityczna kawa
- 04:15 Piachem w tryby
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:33 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:40 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:07 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Republika dzień
- 18:00 Republika dzień
- 18:20 Polityczny horyzont Łukasza Jankowskiego
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:40 Biznes Polska
- 23:55 Express Republiki
- 04:45 Top Gear: Ambitne porażki (7)
- 05:35 Samochód roku 2 (1)
- 06:00 Dynamo: niewiarygodna magia (3)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo 2 (6)
- 07:55 Top Gear w Botswanie
- 09:00 Cuda inżynierii 6 (9)
- 10:00 Top Gear 17 (5)
- 11:05 Top Gear 11 (3)
- 12:15 Dynamo: niewiarygodna magia (3)
- 13:15 Top Gear 32 (2)
- 14:25 Warsztat Hammonda (1)
- 15:25 Najsłabsze ogniwo 2 (6)
- 16:25 Top Gear w Botswanie
- 17:25 Top Gear 17 (5)
- 18:30 Warsztat Hammonda (1)
- 19:30 Top Gear 32 (3)
- 20:40 Top Gear w Patagonii (1)
- 00:20 Dzika kuchnia (2)
- 00:55 Dzika kuchnia (3)
- 01:25 Dzika kuchnia (4)
- 01:55 Dzika kuchnia (5)
- 02:25 Dzika kuchnia (7)
- 02:55 Dzika kuchnia (1)
- 03:30 Dzika kuchnia (2)
- 04:00 Dzika kuchnia (3)
- 04:30 Przepis na ogród (17)
- 04:40 Przepis na ogród (18)
- 04:45 Przepis na ogród (19)
- 04:55 Dzika kuchnia (4)
- 05:25 Dzika kuchnia (5)
- 06:00 Remont na 5+ (7)
- 06:25 Remont na 5+ (8)
- 06:50 Remont na 5+ (1)
- 07:15 Remont na 5+ (2)
- 07:35 Remont na 5+ (3)
- 07:55 Dzika kuchnia (4)
- 08:25 Dzika kuchnia (5)
- 08:55 Dzika kuchnia (6)
- 09:30 Dzika kuchnia (7)
- 10:00 Przepis na remont (10)
- 10:30 Przepis na remont (11)
- 11:00 Przepis na remont (12)
- 11:30 Przepis na remont (13)
- 15:00 Przepis na remont (14)
- 15:30 Przepis na remont (15)
- 16:00 Przepis na remont (16)
- 16:35 Przepis na remont (17)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (13)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (6)
- 11:15 Poród co minutę (4)
- 12:20 Szpital dziecięcy. Dallas 2 (7)
- 12:50 Kierunek zdrowie (Skóra)
- 13:20 Pytania do doktora (Seks)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Alergie)
- 17:00 Pytania do doktora (Seks)
- 17:40 Łowcy smaków (12)
- 18:20 Happy i Zen (6)
- 19:00 Metoda Osmina (3)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (1)
- 20:55 Żyj jak Laila (4)
- 21:35 Chwile traumy (1)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 23:00 Monika i seks (9)
- 23:30 Monika i seks (10)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Oszukani jankesi)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Jedna aplikacja dziennie)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Nieletni Peter)
- 01:45 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Na górze dużo się dzieje)
- 02:15 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Pies ze złamanym sercem)
- 02:45 Bajer z Bel-Air 4 (Will zawsze znajdzie sposób: część druga)
- 03:15 Bajer z Bel-Air 4 (Żadna filozofia)
- 03:45 Bajer z Bel-Air 4 (Ojciec roku)
- 00:00 Wszyscy jesteśmy Chrystusami
- 02:15 Pilotka
- 02:45 Być człowiekiem
- 03:20 Ballada o Januszku (Widoczek z Ciechocinka)
- 04:40 Ballada o Januszku (Rybałci 63)
- 06:00 W rytmie wolności (5)
- 06:50 W rytmie wolności (6)
- 07:50 Złoty interes (Zespół weselny)
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 4 (4)
- 09:45 Kabaretowy rejs (125)
- 12:30 Kuba
- 14:20 Janosik
- 16:55 Dyrektorzy (Bokser)
- 20:00 Życie na gorąco (Monachium)
- 21:50 Kapitan
- 01:05 Gdańsk 1939
- 02:15 Bez prawa do życia
- 03:25 Trędowata
- 05:00 3-2-1 Start (2)
- 06:00 Zameldowani (6)
- 06:30 Zameldowani (7)
- 07:00 Zameldowani (8)
- 07:25 Zameldowani (9)
- 07:55 Zameldowani (10)
- 08:25 Zameldowani (11)
- 08:55 Zameldowani (12)
- 09:25 Zameldowani (13)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 10:25 Bonanza (23)
- 11:25 Bonanza (24)
- 12:25 Bonanza (25)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (5)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (6)
- 15:40 Bonanza (26)
- 20:00 Wściekła pięść
- 22:25 Droga do Palomy
- 00:10 Zabij mnie, glino
- 02:45 Ciało
- 04:50 Pilotka
- 05:05 Małyszomania. Kochaj i rzuć (2)
- 06:00 Kabaretowe hity (6)
- 06:40 Na kłopoty... Bednarski (Złote runo)
- 07:45 Na kłopoty... Bednarski (Statek nadziei)
- 08:55 Kojak 2 (Horoskop)
- 16:00 Kojak 2 (Najlepsza wojna w mieście)
- 17:00 Kojak 2 (13)
- 18:05 Komisarz Rex 7 (Sztuka umierania)
- 19:05 Hudson i Rex 5 (6)
- 20:00 Sekcja 8.
- 22:05 Premiera: Killshot
- 00:00 Okrutne miasto (66)
- 01:00 Okrutne miasto (67)
- 02:00 Okrutne miasto (68)
- 03:00 Okrutne miasto (69)
- 04:00 Płomienie pożądania (23)
- 05:00 Płomienie pożądania (24)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (65)
- 07:00 Trzy siostry (249)
- 08:00 Diamentowe imperium (9)
- 09:00 Teresa (45)
- 10:00 Okrutne miasto (69)
- 11:00 Przypieczętowany los (121)
- 12:00 Sploty nienawiści (26)
- 13:00 Diamentowe imperium (9)
- 14:00 Trzy siostry (249)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (65)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (66)
- 17:00 Trzy siostry (250)
- 18:00 Diamentowe imperium (10)
- 19:00 Teresa (46)
- 20:00 Okrutne miasto (70)
- 21:00 Przypieczętowany los (122)
- 22:00 Sploty nienawiści (27)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (66)
- 01:30 Agora
- 08:10 Kafejka za rogiem 4 (6)
- 09:15 Gdzie powiem "tak"? 3 (7)
- 09:45 Gdzie powiem "tak"? 3 (8)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 3 (6)
- 21:00 Akta zbrodni 3 (6)
- 01:35 Przykrywkowcy. Podwójna gra (7)
- 02:35 Przykrywkowcy. Podwójna gra (8)
- 03:40 Save Me (1)
- 04:35 Save Me (2)
- 05:30 Totalcar 2 (8)
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (8)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (6)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (19)
- 09:00 Drużyna A 3 (4)
- 12:00 Drużyna A 3 (4)
- 13:00 Słoneczny patrol 9 (19)
- 18:00 Drużyna A 3 (5)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (9)
- 20:00 Proud Mary
- 21:55 Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj
- 01:10 Prezentuj broń! (4)
- 02:10 Prezentuj broń! (5)
- 03:10 Prezentuj broń! (6)
- 04:20 Prezentuj broń! (7)
- 05:10 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Hity AXN
- 06:30 Hity AXN
- 06:55 Profil 3 (9)
- 08:05 Profil 3 (10)
- 09:15 Zaklinacze koni (5)
- 10:15 Zaklinacze koni (6)
- 11:15 Grand Hotel (1)
- 12:55 Winnice miłości 2 (103)
- 14:05 Profil 3 (11)
- 15:15 Profil 3 (12)
- 16:25 Zaklinacze koni (7)
- 17:25 Zaklinacze koni (8)
- 21:00 Premiera: Książę i ja
- 23:20 Grand Hotel (1)
- 00:50 Wij
- 03:05 Ochroniarz
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Na pustkowiu)
- 06:30 Celnicy 2 (4)
- 07:05 Celnicy 2 (5)
- 07:40 Poirot (ABC morderstwa)
- 09:50 Poirot (Król trefl)
- 10:55 Poirot (Sen)
- 12:00 Internetowy prześladowca
- 13:55 Lodowa zagłada
- 17:50 Poirot (Żółty irys)
- 20:00 Święci z Bostonu
- 22:15 Nadprzyrodzony pakt
- 04:50 Miłość w Indiach
- 05:40 Bohaterowie
- 07:25 Na przekór całemu światu
- 09:05 Heidi
- 10:55 Owd Bob
- 12:30 Worek mąki
- 14:00 Misja: Niewykonalna
- 15:30 Letnie wino
- 17:00 Kupiec wenecki
- 19:10 Coco Chanel
- 21:00 Cichy Don
- 22:35 Cichy Don
- 01:15 Julia
- 03:35 Naczelny dowódca
- 05:00 Zakończenie programu
- 06:00 Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu
- 07:35 Autor widmo
- 11:15 Strefa Q
- 13:10 Cesarz
- 14:50 Łąka zgubionych butów
- 16:25 Wyspa skarbów
- 18:00 Tajemnica pieczęci smoka
- 20:00 Terrorysta
- 21:45 Śmiertelne przesłuchanie
- 23:10 Modigliani
- 00:00 Cenny czas
- 01:30 Manos - ręce przeznaczenia
- 02:40 W pułapce
- 04:00 Bociany
- 05:23 Zakończenie programu
- 06:00 Śladami Nazarina
- 07:20 Ekspres na Broadway
- 08:35 Frank-Etienne: W stronę piękna
- 08:50 Hostessa
- 10:15 Ponad dwie godziny
- 10:30 Inale
- 11:55 Wypadek
- 13:30 Powrót trupa
- 14:35 Matka
- 16:10 To żart, synu
- 17:15 Tulsa
- 18:40 Miłość i teleturnieje
- 19:40 Zachowuj się!
- 21:00 Naginając zasady
- 22:35 Portret pamięciowy
- 00:00 Mężczyzna, który kocha
- 01:35 Przyjaciel czy wróg
- 02:55 Wiwarium
- 04:30 Zakończenie programu
- 06:00 W zawieszeniu
- 07:50 Gorzko-słodki
- 09:35 Na przekór całemu światu
- 12:45 Poczuj rytm
- 14:35 Fame
- 16:20 Książę i ja
- 18:10 Opowieści z ławeczki
- 20:00 Leonardo (7)
- 20:50 Plan B 3 (2)
- 21:35 Obsesja Eve 3 (3)
- 22:20 This Is England '86 (3)
- 23:15 Życie nie gryzie
- 00:25 Wykonać wyrok
- 02:40 Jestem potworem
- 04:25 Brzdąc
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Danuta Stenka)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Anne Hathaway)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie)
- 07:10 FilmoNewsy (120)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (36)
- 10:00 Klik News (7)
- 10:10 Burza (105)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (106)
- 11:50 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8616)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8617)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (61)
- 13:50 Planetarium (162)
- 16:05 Klik News (31)
- 16:15 Klik News (32)
- 16:25 Klik News (33)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (69)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (100)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8617)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8618)
- 21:20 Rio Bravo
- 23:55 Kret
- 01:50 Dom śmierci
- 03:40 TNT Jackson
- 08:25 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 08:55 Olimpiada, część 2
- 14:25 Maria Magdalena (11)
- 15:25 Maria Magdalena (12)
- 18:20 Triumf miłości (118)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (38)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8316)
- 20:40 Moda na sukces 34 (8317)
- 21:10 Maria Magdalena (19)
- 22:10 Maria Magdalena (20)
- 23:10 Gangster
- 01:25 Śląska karuzela
- 02:50 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire
- 13:35 Columbo
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Schlesien Journal
- 16:20 Aktywny senior
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 22:00 Napisała: Morderstwo
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Inga Lindström: Jezioro Siljan
- 04:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 04:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Sporty walki: Colosseum Tournament 03.06.2022
- 18:00 UK Wrestling Showdown (3)
- 18:30 UK Wrestling Showdown (4)
- 19:00 WGP Kickboxing Brazil (17)
- 23:45 Fighting Rookies 2014
- 00:25 Tajemnicze skarby trackiego króla
- 01:20 Ostatni karawaniarze Sahary
- 02:15 Zenit (9)
- 02:45 Zenit (10)
- 03:15 Sarah Shark (2)
- 03:40 Podróż przez historię (32)
- 04:05 Podróż przez historię (33)
- 04:25 Odkrywamy Chiny. Trzydzieści lat postępu (Pragnienie pędu)
- 05:20 Rok na planecie Ziemia (2)
- 06:05 Wyspy Europy (2)
- 06:40 Wyspy na pustyni
- 07:30 Sarah Shark (3)
- 08:00 Człowiek i jego łódź (3)
- 08:55 Siła natury (5)
- 09:25 Siła natury (6)
- 09:55 Johana - motoryzacja kobiecym okiem
- 10:45 Podróż w kosmos (8)
- 11:20 Wspaniały świat (6)
- 11:50 Szkoła łapania dzikich zwierząt (5)
- 12:15 Szkoła łapania dzikich zwierząt (6)
- 12:40 Apple: Tyrania luzu
- 13:30 Efekt technologii (3)
- 14:00 Efekt technologii (4)
- 14:25 Największa stołówka świata
- 15:15 Mongolia. Stepowy emirat
- 15:35 Football uliczny (RPA)
- 18:00 Wyścig o życie (7)
- 18:30 Japonia: Królowe morza
- 19:25 Ekologiczna panika (1)
- 19:50 Ekologiczna panika (2)
- 20:15 Król rzeki
- 21:05 Żółw lemieszowy - skarb madagaskaru
- 22:00 Wspaniały świat (5)
- 22:30 Wspaniały świat (2)
- 23:00 Zabójcza szybkość (1)
- 23:50 Dzika Australia z Rayem Mearsem (1)
- 00:20 Stream Nation (Need For Speed: Unbound, część 9)
- 00:50 Stream Nation (Need For Speed: Unbound, część 10)
- 01:20 Stream Nation (Need For Speed: Unbound, część 11)
- 01:50 Stream Nation (Need For Speed: Unbound, część 12)
- 02:25 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 8)
- 02:50 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 9)
- 03:20 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 10)
- 03:50 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 11)
- 04:20 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 12)
- 04:50 Stream Nation (Endling: Chronicle of the Fox, część 1)
- 05:20 Stream Nation (Endling: Chronicle of the Fox, część 2)
- 06:20 Stream Nation (Lego 2k Drive, część 13)
- 06:55 Stream Nation (El Hijo - A Wild West Tale, część 11)
- 07:25 Stream Nation (The Artful Escape, część 1)
- 07:55 Stream Nation (Outer Wilds, część 1)
- 08:30 TVGry (436)
- 08:50 Stream Nation (No Man's Sky, część 5)
- 09:40 Epic Indie
- 09:50 TVGry (437)
- 16:00 Sim Racing Challenge 2022 (5)
- 16:10 Stream Nation (Lego 2k Drive, część 12)
- 16:40 Sim Racing Challenge 2022 (15)
- 16:55 Stream Nation (House Flipper 2, część 13)
- 17:30 Gildia Smaków
- 17:45 Board News
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 To Był Hit!
- 17:00 20 Najlepszych Zespołów Lat 80.
- 22:00 Wielka wakacyjna potańcówka
- 23:00 Kultowe przeboje
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dziesięć największych skarbów
- 20:55 Dziesięć największych skarbów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 15:00 1 na 1
- 15:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Eurodance Zone
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Hits Around the World
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Little men
- 01:25 Grammar wise (18)
- 01:50 English is the key (7)
- 02:00 I, tonya
- 04:00 English united (25)
- 04:15 3ways2 (22)
- 04:25 Figures of speech (4)
- 05:00 Art land (29)
- 05:05 Art land (30)
- 05:10 Crafty hands 2 (15)
- 05:20 Okey-dokey (15)
- 05:30 Once upon a time (15)
- 05:40 Words to grow (29)
- 05:45 Words to grow (30)
- 05:50 English playtime (9)
- 06:00 Magic science (9)
- 06:15 Yummy for mummy (14)
- 06:25 Yummy for mummy (15)
- 06:35 Kids in action (17)
- 06:40 Kids in action (18)
- 06:45 Alfred & wilfred (6)
- 07:00 Simple phrases (9)
- 07:10 Life around (12)
- 07:15 Life around (40)
- 07:20 Life around (52)
- 07:25 City grammar (13)
- 07:30 Basic lexis (58)
- 07:35 Basic lexis (59)
- 07:40 Step by step 2 (13)
- 07:45 Step by step 2 (14)
- 07:50 Step by step 2 (15)
- 07:55 Step by step 2 (16)
- 08:00 Film set (7)
- 08:15 Film set (8)
- 08:28 Film set (9)
- 08:41 Study choice (14)
- 08:43 Study choice (15)
- 08:45 Study choice (16)
- 08:47 Euronews. futuris (23)
- 08:51 Euronews. futuris (24)
- 08:55 Euronews. futuris (25)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (10)
- 09:20 Let's talk (10)
- 09:35 English in focus (23)
- 09:45 English 911 2 (60)
- 09:50 English 911 2 (68)
- 09:55 English 911 2 (70)
- 10:00 Spot on the map (15)
- 10:10 Spot on the map (16)
- 10:20 Easy talk (40)
- 10:25 Worth seeing (15)
- 10:35 Worth seeing (16)
- 10:45 National parks (17)
- 10:50 National parks (18)
- 10:55 National parks (25)
- 11:00 Art land (29)
- 11:05 Art land (30)
- 11:10 Crafty hands 2 (15)
- 11:20 Okey-dokey (15)
- 11:30 Once upon a time (15)
- 11:40 Words to grow (29)
- 11:45 Words to grow (30)
- 11:50 English playtime (9)
- 12:00 Magic science (9)
- 12:15 Yummy for mummy (14)
- 12:25 Yummy for mummy (15)
- 12:35 Kids in action (17)
- 12:40 Kids in action (18)
- 12:45 Alfred & wilfred (6)
- 13:00 Film set (40)
- 13:15 Film set (41)
- 13:30 Film set (42)
- 13:40 Easy talk (45)
- 13:45 Euronews. futuris (56)
- 13:50 Euronews. futuris (57)
- 13:55 Euronews. futuris (58)
- 14:00 English united (26)
- 14:10 English united (27)
- 14:20 3ways2 (23)
- 14:30 Figures of speech (5)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (9)
- 15:25 What did they say (32)
- 15:30 What did they say (33)
- 15:35 English 911 2 (147)
- 15:40 Keep fit (4)
- 16:00 Grammar wise (19)
- 16:25 English up (10)
- 16:35 English up (11)
- 16:45 English up (12)
- 17:00 Still alice
- 18:40 Easy talk (40)
- 18:50 Worth seeing (15)
- 19:00 Simple phrases (9)
- 19:10 Life around (12)
- 19:15 Life around (40)
- 19:20 Life around (52)
- 19:25 City grammar (13)
- 19:30 Basic lexis (58)
- 19:35 Basic lexis (59)
- 19:40 Step by step 2 (13)
- 19:45 Step by step 2 (14)
- 19:50 Step by step 2 (15)
- 19:55 Step by step 2 (16)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (10)
- 20:20 Let's talk (10)
- 20:35 English in focus (23)
- 20:45 English 911 2 (60)
- 20:50 English 911 2 (68)
- 20:55 English 911 2 (70)
- 21:00 Phantom thread
- 23:10 This day in history
- 23:20 Labour of love (9)
- 23:35 What did they say (32)
- 23:40 What did they say (33)
- 23:45 English 911 2 (147)
- 23:50 Keep fit (4)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Кризисы Путинской России
- 05:00 Кризисы Путинской России
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Дивіться самі
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Антизомби
- 10:45 Гражданская оборона
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Film
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Винуватці війни
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Хроніки інформаційної війни
- 16:45 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 «Говорить Великий Львів»
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 The Observers
- 01:21 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 France In Focus
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 The Observers
- 05:21 Focus
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 Reporters plus
- 00:45 Actuelles
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 L'invité de l'économie
- 02:00 Le journal
- 02:15 Reporters France 24
- 02:30 Le journal
- 02:45 A l'affiche
- 03:00 Le journal
- 03:10 Ici l'Europe
- 03:30 Le journal
- 03:40 Légendes urbaines
- 04:00 Le journal
- 04:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 04:30 Le journal
- 04:45 Outre-mer
- 05:00 Le journal
- 05:10 Billet retour
- 05:30 Le journal
- 05:40 Programme selon
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Hors champ
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:45 Outre-mer
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 Programme selon
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 02:20 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 02:35 Całkiem niezła historia (Na drugą stronę)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Hiranmoy Ghoshal. Nurtem dwóch rzek
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Droga
- 08:30 Panorama
- 08:43 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dzieci, dzieci...)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (3)
- 16:00 Na sygnale (Spróbować od nowa)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Cały ten sport
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:50 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2014)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (545)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o rysiu. Wbrew naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 02:20 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 02:35 Całkiem niezła historia (Na drugą stronę)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Hiranmoy Ghoshal. Nurtem dwóch rzek
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Barka
- 08:25 Wakacje z duchami (Strachy na lachy)
- 08:55 Kapitan Sowa na tropie (Śpiący nie kłamie)
- 09:25 Magazyn sportowy
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dzieci, dzieci...)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny (8)
- 19:45 Prosto z lasu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2014)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (545)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o rysiu. Wbrew naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 02:20 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 02:35 Całkiem niezła historia (Na drugą stronę)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Hiranmoy Ghoshal. Nurtem dwóch rzek
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Sportowy weekend
- 08:30 Teleskop
- 08:36 Prognoza pogody
- 08:38 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Gilda Cruz - Romo 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:37 Sztuka codziennego życia
- 09:45 Prosto z lasu
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dzieci, dzieci...)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 14:43 Z życia Kościoła
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (3)
- 16:00 Na sygnale (Spróbować od nowa)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:39 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ewa i jej goście
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:36 Pociąg do Wielkopolski
- 17:51 Podróże po Wielkopolsce
- 18:05 Eurofakty
- 18:17 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:50 Wielkopolska każdego dnia (19 sierpnia)
- 18:55 Animacje na antenie TVP 3 Poznań
- 19:12 Ludzie i ich pasje
- 19:27 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:40 Medycyna i ty
- 19:56 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2014)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (545)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o rysiu. Wbrew naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 02:20 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 02:35 Całkiem niezła historia (Na drugą stronę)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Hiranmoy Ghoshal. Nurtem dwóch rzek
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Żyjący Kościół
- 08:30 Przystanek Kultura
- 08:45 Tydzień białoruski
- 09:10 Spotkania w świecie ciszy
- 09:30 Dzieciaki zdolniaki
- 09:45 Nie taki internet straszny
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dzieci, dzieci...)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 14:30 Piosenka u Ciebie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (3)
- 16:00 Na sygnale (Spróbować od nowa)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Spotkania w pracowni
- 17:20 W kotle historii
- 17:45 Księga przestrzeni
- 18:15 Ogród i nie tylko
- 18:25 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Prognoza pogody
- 19:10 Strefa otwarta
- 19:30 Żyjący Kościół
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Przystanek Kultura
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (545)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o rysiu. Wbrew naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 02:20 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 02:35 Całkiem niezła historia (Na drugą stronę)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Hiranmoy Ghoshal. Nurtem dwóch rzek
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Fajna Polska
- 08:45 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Ligowskich w Matczynie)
- 09:00 Informacje kulturalne
- 09:15 Sport
- 09:45 Winda regionu (Lubawa Hullo Sala Zabaw)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dzieci, dzieci...)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Everyday English
- 14:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (3)
- 16:00 Na sygnale (Spróbować od nowa)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 RoberTeka
- 17:30 Łowcy pasjonatów
- 17:45 Wiatrak
- 18:00 Sport
- 18:15 Jedz na zdrowie
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Z historią na Ty
- 19:20 Unia kulinarna
- 19:45 Języczek u wagi
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2014)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (545)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o rysiu. Wbrew naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 02:20 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 02:35 Całkiem niezła historia (Na drugą stronę)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Hiranmoy Ghoshal. Nurtem dwóch rzek
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dzieci, dzieci...)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Niepokorny książę)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (3)
- 16:00 Na sygnale (Spróbować od nowa)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Las jaki jest (8/24)
- 17:15 Harcerskie "czuwaj" (8/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (155)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Spotkania z ekologią (17/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2014)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (545)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o rysiu. Wbrew naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 02:20 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 02:35 Całkiem niezła historia (Na drugą stronę)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Hiranmoy Ghoshal. Nurtem dwóch rzek
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Przegląd tygodnia
- 08:25 Tour de Lubuskie
- 09:25 Twój punkt widzenia
- 09:29 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dzieci, dzieci...)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (3)
- 16:00 Na sygnale (Spróbować od nowa)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 17:51 Sport - podsumowanie weekendu
- 18:16 Całkiem niezła historia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Sielskie życie
- 19:13 Tajemniczy świat zwierząt
- 19:18 Abecadło astronomii
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2014)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (545)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o rysiu. Wbrew naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 02:20 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 02:35 Całkiem niezła historia (Na drugą stronę)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Hiranmoy Ghoshal. Nurtem dwóch rzek
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dzieci, dzieci...)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Żyj w przyrodzie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (3)
- 16:00 Na sygnale (Spróbować od nowa)
- 16:30 Skarbiec sztuki Lubelszczyzny (Długie trwanie późnego gotyku na Lubelszczyźnie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:15 Historie niezapisane (Kresowa Dywizja)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Podlascy luteranie
- 18:10 Reportaż. Z lubelskiego (Droga na szczyt)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Czas na speedway
- 19:45 Gość "Panoramy"
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2014)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:53 Krótka historia
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (545)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o rysiu. Wbrew naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 02:20 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 02:35 Całkiem niezła historia (Na drugą stronę)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Hiranmoy Ghoshal. Nurtem dwóch rzek
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Sportowe wydarzenia
- 08:22 Pełnosprawni
- 08:45 Podkarpacka scena przebojów
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Pełnosprawni (561)
- 09:28 Kalejdoskop filmowy
- 09:31 Z życia regionu (33. Rajd Rzeszowski)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dzieci, dzieci...)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 14:30 Sportowe wydarzenia
- 14:45 Liczy się pasja (Andrzej Trzeciak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (3)
- 16:00 Na sygnale (Spróbować od nowa)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkrywanie Podkarpacia
- 17:30 Magazyn sportowy
- 18:00 Kwartet (Aktywni seniorzy)
- 18:30 Aktualności
- 18:49 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z Andrusem po Galicji (Limanowa)
- 19:24 Kalejdoskop filmowy
- 19:30 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2014)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (545)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o rysiu. Wbrew naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 02:20 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 02:35 Całkiem niezła historia (Na drugą stronę)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Hiranmoy Ghoshal. Nurtem dwóch rzek
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Żegluga na Odrze
- 09:28 Pasmo zdarzeń
- 09:55 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dzieci, dzieci...)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 14:32 Dlaczego krowa... (Pstrąg)
- 14:45 Liczy się pasja (Andrzej Trzeciak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (3)
- 16:00 Na sygnale (Spróbować od nowa)
- 16:31 Profesor Wrocław (Józef Zwierzycki)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Astronarium (Bezpieczeństwo orbitalne)
- 17:35 Teraz wieś
- 18:01 Agro-Fakty
- 18:14 Szlachetne zdrowie
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:53 Pogoda
- 18:57 Fakty sport
- 19:10 Gry leśne, uliczne i piwniczne - Wrocław '89
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2014)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Prosto z lasu
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (545)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o rysiu. Wbrew naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 02:20 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 02:35 Całkiem niezła historia (Na drugą stronę)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Hiranmoy Ghoshal. Nurtem dwóch rzek
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Kronika (19)
- 08:16 Bliżej polityki
- 08:29 Pogoda (19)
- 08:31 Kronika sportowa
- 08:35 Kwartet (Zatrudnienie osób niepełnosprawnych)
- 09:05 Wesołe lata Telewizji Kraków (Krystyna Prońko)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dzieci, dzieci...)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 14:30 Kiepura sercem w Małopolsce
- 14:40 Piosenka dla Jana Kiepury
- 14:45 Kronika dnia (19)
- 14:57 Pogoda (19)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (3)
- 16:00 Na sygnale (Spróbować od nowa)
- 16:30 Kronika dnia (19)
- 16:42 Pogoda (19)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (19)
- 17:02 Raport pogodowy (19)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Z Andrusem po Galicji (Jedlicze)
- 17:32 Zdrowie dla Ciebie (Uzależnienie od alkoholu, FAS)
- 17:43 Wojownicy czasu (Ułani księcia Józefa, czyli tradycja zobowiązuje)
- 18:14 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Zamarła Turnia)
- 18:30 Kronika (19)
- 18:51 Tematy dnia (19)
- 19:02 Pogoda (19)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (19)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Odkrywanie Podkarpacia (Skarby przyrody Puszczy Sandomierskiej. Pozostałości wielkiej puszczy)
- 19:22 Niecodziennik (Koryznówka Pana Stanisława)
- 19:35 Magazyn medyczny (Borelioza i kleszczowe zapalenie mózgu)
- 19:48 Więcej dobra (4)
- 19:55 Pogoda (19)
- 19:57 Raport pogodowy (19)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2014)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (19)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (19)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (545)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o rysiu. Wbrew naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 02:20 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 02:35 Całkiem niezła historia (Na drugą stronę)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Hiranmoy Ghoshal. Nurtem dwóch rzek
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Kurier opolski
- 08:15 Sport opolski
- 08:35 7 dni opolskie
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dzieci, dzieci...)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (3)
- 16:00 Na sygnale (Spróbować od nowa)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ginące zawody
- 18:00 Artyści Śląska Opolskiego. Moje inspiracje, moja sztuka
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Rozmowa dnia
- 19:00 Czas na speedway
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2014)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (545)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o rysiu. Wbrew naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 02:20 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 02:35 Całkiem niezła historia (Na drugą stronę)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Hiranmoy Ghoshal. Nurtem dwóch rzek
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Sport
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:22 Astronarium
- 09:45 Gwiazdy od szafy
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dzieci, dzieci...)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (3)
- 16:00 Na sygnale (Spróbować od nowa)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Muzeum Polskiej Piosenki
- 17:09 Sport
- 17:30 Fakty i opinie
- 18:15 Rola wsi
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Świat pomiarów
- 19:12 Świętokrzyskie Espresso
- 19:44 Zawodowcy. CK
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2014)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (545)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o rysiu. Wbrew naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 02:20 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 02:35 Całkiem niezła historia (Na drugą stronę)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Hiranmoy Ghoshal. Nurtem dwóch rzek
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Uchodźcy
- 08:58 Ewa Demarczyk
- 09:50 Zakręceni, wkręceni (2)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dzieci, dzieci...)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 14:30 Portret z pamięci (5)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (3)
- 16:00 Na sygnale (Spróbować od nowa)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt (26)
- 16:37 Tajemniczy świat zwierząt (27)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sport po łódzku
- 17:25 LOFT
- 17:47 Prosto z lasu
- 18:00 Misja OGRÓD
- 18:14 Zakręceni, wkręceni (11)
- 18:23 Skarby Łodzi
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:52 Sport
- 18:58 Pogoda
- 19:02 Rozmowa dnia
- 19:15 Wpływ zmian klimatu na las
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2014)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Obalamy mity medyczne (10)
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (545)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o rysiu. Wbrew naturze)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Detale miejskie)
- 02:20 Turystyczna jazda (Kołobrzeg)
- 02:35 Całkiem niezła historia (Na drugą stronę)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Hiranmoy Ghoshal. Nurtem dwóch rzek
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 09:15 Credo
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Dzieci, dzieci...)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia 4 (3)
- 16:00 Na sygnale (Spróbować od nowa)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Relacje
- 17:30 Czujesz to?
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2014)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia 4 (3)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (545)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o rysiu. Wbrew naturze)
- 00:00 Słowo życia ((J 6, 51-58) Chleb żywy, który zstąpił z nieba)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sól ziemi (Cenniejsze niż złoto)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Jan Romocki "Bonawentura")
- 01:00 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 02:00 Transmisja papieska: Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem (Transmisja z Placu św. Piotra w Watykanie)
- 02:15 Rozmowy niedokończone
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Krótka historia zbawienia - Bóg spotyka się z człowiekiem (Tajemnica Wcielenia)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Tam, gdzie Bóg płacze (Bracie, nigdy się nie poddawaj!, część 2)
- 05:10 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Maryjne w Wardęgowie)
- 05:30 Odpowiedzialni za Kościół (Siostra naszego Boga)
- 06:00 Ze szkolnej ławki (Zespół Szkół Katolickich im. św. Jadwigi Królowej w Tczewie)
- 07:10 Oratorium o św. Józefie
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (19 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Wieś - to też Polska
- 09:15 Słowo życia ((Mt 19, 16-22) Rada ubóstwa)
- 09:20 Mateczniki Polskości (Biblioteka w Muzeum Regionalnym im. Mieczysława Asłanowicza w Siedlcach)
- 09:30 Moja katolicka rodzina (Święty Marcin de Porres)
- 09:55 Święty na każdy dzień (19 sierpnia wspomnienie św. Jana Eudesa, prezbitera)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Metr od świętości (3)
- 15:00 Sybiraczka
- 15:50 Ma się rozumieć (Konieczność chrztu)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Teresa Grodzińska)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 02:05 Rekiny z lawiny
- 03:40 Nieźle kliknięci bez filtra (11)
- 03:55 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (4)
- 06:00 Yattaman (Wyprawa na biegun)
- 06:30 Yattaman (Detektyw)
- 06:55 Yattaman (Wyspa diabła)
- 07:25 Yattaman (Podwodne przygody)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (76)
- 08:35 Stellina (7)
- 09:30 Moje trzy siostry (140)
- 10:25 Uśmiechnij się 3 (1)
- 10:30 Rozbitkowie (20)
- 11:30 Rozbitkowie (21)
- 12:25 Jeden plus Dziesięć (47)
- 12:55 Helena i chłopcy (12)
- 13:35 Namiętności (78)
- 14:15 Namiętności (79)
- 14:50 Uśmiechnij się (4)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (14)
- 22:10 Uśmiechnij się 3 (3)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (4)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Chlor
- 00:10 Wielki podryw
- 02:40 Zerwana nić
- 10:00 Remont na 5+ (2)
- 10:30 Drakers (16)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Najkrwawsza batalia)
- 11:55 Hit na lato (1)
- 20:00 Wielki podryw
- 00:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 2. část)
- 00:50 Manéž Bolka Polívky
- 02:00 Banánové rybičky
- 02:40 Koptashow
- 03:10 Ranní směna
- 03:35 Přes nový práh
- 03:55 Italská inspirace
- 04:25 Ignis Brunensis 2007
- 04:50 Krásné živé památky (Východní Čechy)
- 05:15 Etiketa (Konverzace)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po severozápadním Lomboku
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (11)
- 09:40 Doktor Martin 2 (15)
- 10:35 Svět je krásný
- 11:00 Klenoty příhraničí (Století Velké Moravy)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Šimek a Sobota)
- 13:50 Z Televarieté
- 14:45 První pohled
- 15:10 Nemocnice na kraji města (13)
- 16:10 Magnum II (Dvojnásobný risk)
- 17:00 Na cestě po Bangkoku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (8)
- 21:10 Neviditelní (11)
- 22:05 Neviditelní (12)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:05 Sisi II (6)
- 00:05 Podoby lásky a vztahu v různých koutech planety
- 01:25 Kruk II (4)
- 02:20 Čaj pro třetího
- 02:45 Vzkaz Růženy Ostré
- 03:00 Popcorn
- 03:30 Víno - braní
- 03:50 Před půlnocí
- 08:30 Evropa z výšky (Španělsko)
- 09:15 Bedekr III. (Adventní Paříž)
- 09:45 Čína na jazyku II (7)
- 20:00 Nebezpečné známosti (1)
- 21:30 Brilantní plán
- 23:20 Agatha a Ištařina kletba
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 12:00 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Cyklotoulky
- 12:45 D+D REAL Czech Masters 2024 (D+D REAL Czech Masters)
- 17:45 Volejbalový magazín
- 00:05 100 dní ve Versailles (6)
- 00:50 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:05 Kanadská soda X (4)
- 01:30 Televizní klub neslyšících
- 02:00 Romantické hrady, Rýn a dívka jménem Lorelei
- 02:15 Notes
- 02:55 Komik a jeho televize
- 03:50 Terra musica
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 Designové novinky z Paříže
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semjon Byčkov diriguje Devátého Mahlera
- 21:50 Soukromý život
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a Hedvička)
- 06:05 Hopsasa
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola
- 08:45 Bráškové
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari II (4)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:45 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:05 Olympijská Shaun
- 11:10 Vyber si svůj sport II
- 11:15 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 Zákony Mila Murphyho II (18)
- 12:15 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:55 Šmoulové
- 13:20 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 14:00 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:35 Super třída II (23)
- 15:00 Čvacht
- 15:10 Břinčíci III
- 15:20 Kazubovi!
- 15:30 Bobo
- 15:40 Nejlepší zvítězí
- 16:20 Sportující zvířata IV
- 16:25 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 17:00 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:30 Bráškové
- 17:35 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:55 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak si nasbíral borůvky)
- 18:55 Zafari II (5)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (19)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00