Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 Dzika kuchnia (1)
- 01:10 Dzika kuchnia (2)
- 01:40 Dzika kuchnia (3)
- 02:15 Dzika kuchnia (4)
- 02:50 Dzika kuchnia (5)
- 03:25 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (3)
- 06:25 Remont na 5+ (4)
- 06:50 Remont na 5+ (5)
- 07:15 Remont na 5+ (6)
- 07:35 Remont na 5+ (7)
- 07:55 Dzika kuchnia (8)
- 08:25 Dzika kuchnia (9)
- 09:00 Dzika kuchnia (10)
- 09:30 Dzika kuchnia (1)
- 10:05 Przepis na remont (14)
- 10:35 Przepis na remont (15)
- 11:05 Przepis na remont (16)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kraj pochodzenia)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Jak dbać o tarczycę)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Anafilaksja)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Endometrioza)
- 06:35 Zapytaj lekarza (4)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Wpływ wirusów na układ nerwowy)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Proktologia)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Chłopaki z zespołu)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Bukmacher roku)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Amerykański żigolo)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Za kulisami serialu)
- 02:00 Bajer z Bel-Air 4 (Dzień matki)
- 02:30 Bajer z Bel-Air 4 (Nowa wymówka taty)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 4 (Dom na sprzedaż)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Toster)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 05:20 Gwiazdeczka
- 06:00 Rekruci (Rekrutacja)
- 06:50 Rekruci (Unitarka)
- 07:50 Złoty interes (Produkcja trumien)
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 4 (8)
- 09:45 Kabaretowy rejs (140)
- 10:45 Kabaretowy rejs (141)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 Za murami śmierci
- 02:40 Młody i niewinny
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 05:00 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 06:00 Zameldowani (10)
- 06:30 Zameldowani (11)
- 07:00 Zameldowani (12)
- 07:25 Zameldowani (13)
- 07:55 Zameldowani 2 (1)
- 08:25 Zameldowani 2 (2)
- 08:55 Zameldowani 2 (3)
- 09:25 Zameldowani 2 (4)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:25 Bonanza (27)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Chłopcy z ferajny
- 03:20 Konopielka
- 05:05 Miasta rytm (5)
- 06:00 Kabaretowe hity (5)
- 06:50 Kabaretowe hity (2)
- 07:05 Matki, żony i kochanki (1/22)
- 08:55 Kojak 2 (15)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Trzy siostry (253)
- 01:00 Diamentowe imperium (13)
- 02:00 Teresa (49)
- 03:00 Okrutne miasto (73)
- 04:00 Przypieczętowany los (125)
- 05:00 Sploty nienawiści (30)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (69)
- 07:00 Trzy siostry (253)
- 08:00 Diamentowe imperium (13)
- 09:00 Teresa (49)
- 10:00 Okrutne miasto (73)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Agenci NCIS 13 (Wybawcy)
- 01:20 Sisi (3)
- 02:10 Domina (Rodzina)
- 03:00 Detektyw Murdoch 14 (Paskudne metody)
- 03:45 Detektyw Murdoch 14 (M jak Murdoch)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:55 Znaki 2 (3)
- 06:00 Prezentuj broń! (60)
- 07:10 Kafejka za rogiem 4 (9)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Prezentuj broń! (27)
- 05:05 Totalcar 2 (10)
- 05:35 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (12)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (10)
- 08:00 Słoneczny patrol (1)
- 09:00 Drużyna A 3 (8)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Winnice miłości 2 (107)
- 02:00 Prezentuj broń! (46)
- 03:05 Prezentuj broń! (47)
- 04:10 Prezentuj broń! (48)
- 05:00 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (107)
- 07:10 Profil 4 (5)
- 08:20 Profil 4 (6)
- 09:35 Zaklinacze koni (13)
- 10:35 Zaklinacze koni 2 (1)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Paranormal Activity
- 02:15 Thelma i Louise
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:30 Bonanza (Porwanie)
- 06:15 Celnicy 2 (8)
- 06:50 Celnicy 2 (9)
- 07:20 Poirot (Żółty irys)
- 08:20 Poirot (Zaginiony testament)
- 09:40 Kiedy Harry poznał Sally
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Rewolta
- 02:55 Pussy Pumped To Perfection
- 03:55 Operacja Chromit - bitwa o Inczon
- 05:40 Zakończenie programu
- 05:55 Trzy kule
- 07:25 Chłopiec z dżungli
- 08:55 Czarownik i biały wąż
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Ślady
- 02:00 Nieznajoma w kobiecie
- 03:40 W pułapce
- 05:00 Odkrycie
- 05:25 Przerzut
- 06:00 Sprawiedliwość na sprzedaż
- 07:10 Bajeczni Dorseyowie
- 08:35 Kłopotliwy wnuczek
- 10:00 Omsch
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Świat według Barneya
- 03:20 Regulamin zabijania
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Od pełni do pełni
- 07:45 Czekając na Anyę
- 09:30 Rodzina Steedów
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:25 Cheerleaderki
- 03:20 U wrót śmierci
- 05:20 Łódź - Buster Keaton
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Monika Richardson)
- 06:20 Klik News (37)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Ariana Grande)
- 06:40 Superstars (Leonardo DiCaprio, George Clooney, Robert Redford, Penelope Cruz, Renée Zellweger)
- 07:10 FilmoNewsy (39)
- 07:30 Klik News (38)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (17)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 10:15 Burza (109)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:35 Alicja, słodka Alicja
- 04:00 Sklepik z horrorami
- 05:10 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (29)
- 06:45 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (5)
- 07:10 Vidocówka (1)
- 07:25 Know Your Enemy - Japan
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:03 Aktywny senior
- 10:15 Pasmo ciekawostek
- 10:50 Schlesien Journal
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00