Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 08:10 Głodni sukcesu (1)
- 09:15 Głodni sukcesu (2)
- 10:20 Głodni sukcesu (3)
- 11:25 Domy gwiazd z Abbey Clancy (2)
- 16:45 Głodni sukcesu (1)
- 17:50 Głodni sukcesu (2)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nic trudnego / Spacer z Żaberzwłokiem)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wycieczka po Krainie / Budyniowy dowód)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królewsko szalony podwieczorek / Pożegnalne przyjęcie Jojo)
- 01:30 Spidey i superkumple (Ckliwe rozwiązanie/ Mała mrówka, wielki problem)
- 01:55 Spidey i superkumple (Wieża Ock!/ Przechytrzony dzięki sztuce!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Drzemkowa akcja/ Kicający problem)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Podniebne urodziny Mikiego!/ Urodziny "A co ze mną?")
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Coś nie tak z Teddym! / Znalezione, niekradzione?)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Nowy trubadur!/ Pod Mod Minnie)
- 04:00 Eureka! (Ferreka / Peppereka)
- 04:30 Eureka! (Dance Dance Evolution/ Dalej Barry)
- 05:00 Eureka! (Rocky Falls Picture Show/ Bagno zaginionych zabawek)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dino Safari)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień wolny króla Ludwika / No Horsing Around)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Minnie jest śnieżką! / Śnieżna Królewna)
- 07:00 Blue (Basen)
- 07:10 Blue (Sklep)
- 07:20 Blue (Wagonikowa przejażdżka)
- 07:30 Blue (25)
- 07:40 Blue (Plaża)
- 07:50 Blue (Piraci)
- 08:00 Blue (Babunie)
- 08:10 Blue (Strumyk)
- 08:20 Blue (Wróżki)
- 08:30 Disney Junior Ariel (1)
- 09:00 Pupstruction (2)
- 09:30 Superkoty (Przysmak, pojazd, problem / Zawodny laser)
- 12:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 13:00 Disney Junior Ariel (4)
- 13:30 Pupstruction (3)
- 16:00 Blue 2 (88)
- 16:10 Blue 2 (Helikopter)
- 16:20 Blue 2 (Tańcuś)
- 16:30 Blue 2 (U fryzjera)
- 16:40 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 16:50 Blue 2 (85)
- 17:00 Blue 2 (92)
- 17:10 Blue 2 (Młotkorama)
- 17:20 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 17:30 Disney Junior Ariel (1)
- 20:00 Blue 3 (117)
- 20:10 Blue 3 (118)
- 20:20 Blue 3 (119)
- 20:30 Disney Junior Ariel (2)
- 21:00 Spidey i superkumple (53)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (15)
- 00:10 Ghostforce (Jellyjack/ Wybuch)
- 00:35 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowy dziennik)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 02:35 Duch i nas dwóch (13)
- 03:00 Duch i nas dwóch (14)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (8)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (9)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (41)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (42)
- 04:50 Duch i nas dwóch (22)
- 05:15 Duch i nas dwóch (23)
- 05:35 Robale ziomale (Bohaterka / Sobowtór)
- 06:00 Taffy 2 (Dług)
- 06:05 Taffy 2 (Niczego się nie boję)
- 06:10 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 06:25 Taffy 2 (Pieskie życie)
- 06:35 Taffy 2 (Pies i szop w dziczy)
- 06:40 Taffy 2 (Aport!)
- 06:55 Fineasz i Ferb (19)
- 07:25 Fineasz i Ferb (10)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście (13)
- 18:00 Taffy (Pani Śpiąca)
- 18:05 Taffy (Podchody z duchami)
- 18:20 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 18:30 Taffy (Cudowna lampa)
- 18:35 Taffy (Piskofobia)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (60)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (61)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (62)
- 00:05 Blue 2 (27)
- 00:15 Blue 2 (28)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (16)
- 00:40 Kolorklocki (7)
- 00:45 Blue 2 (17)
- 00:55 Piotruś Królik (16)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (42)
- 01:20 Psi Oddział (13)
- 01:35 Blue 2 (10)
- 01:40 Blue 2 (11)
- 01:50 Blue 2 (12)
- 02:00 Blue 2 (7)
- 02:05 Tosia i Tymek (2)
- 02:20 Blue 2 (30)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 02:40 Kręciołki (83)
- 02:50 Teletubisie (47)
- 03:05 Blue (35)
- 03:10 Blue (36)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (30)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (15)
- 03:45 Tosia i Tymek (7)
- 03:55 Tosia i Tymek (8)
- 04:10 Blue (19)
- 04:15 Blue (20)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (49)
- 04:35 Blue 2 (11)
- 04:45 Blue 2 (10)
- 04:50 Blue (29)
- 05:00 Superpyra (19)
- 05:05 Superpyra (20)
- 05:15 Kolorklocki (5)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (22)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (25)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (21)
- 05:50 W Papierowej Krainie (37)
- 06:00 Piotruś Królik (27)
- 06:25 JoJo i Babcia 2 (31)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (32)
- 06:55 Blue (29)
- 07:05 Blue (30)
- 07:15 Blue (31)
- 07:20 Blue (32)
- 07:30 Piotruś Królik 2 (7)
- 07:45 Nadjeżdża Pan Robótka (1)
- 08:10 W Papierowej Krainie (27)
- 08:20 Blue (51)
- 08:30 Blue 2 (50)
- 08:40 Blue 2 (2)
- 08:50 Blue 2 (3)
- 09:00 Blue 2 (5)
- 09:10 Blue 2 (6)
- 09:15 Mała kuchnia świata (7)
- 09:30 JoJo i Babcia 3 (13)
- 09:45 JoJo i Babcia 3 (14)
- 09:55 Kręciołki (63)
- 10:10 Kręciołki (64)
- 10:25 Blue 2 (39)
- 10:35 Blue 2 (40)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (7)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (37)
- 11:15 W Papierowej Krainie (37)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (20)
- 11:50 Superpyra (34)
- 12:00 Blue 2 (18)
- 12:10 Blue (25)
- 12:15 Blue (31)
- 12:25 Blue (5)
- 12:35 Blue 2 (18)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (16)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (2)
- 13:05 Blue 2 (43)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (36)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (42)
- 13:40 Psi Oddział (13)
- 13:55 Blue 2 (10)
- 14:05 Blue 2 (11)
- 14:15 Blue 2 (12)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (8)
- 14:35 Blue 2 (32)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (22)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (37)
- 15:15 W Papierowej Krainie (38)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (22)
- 15:50 Blue (26)
- 16:00 Blue (32)
- 16:10 Blue (33)
- 16:20 Matklocki (22)
- 16:25 Blue 2 (22)
- 16:35 Kolorklocki (13)
- 16:40 Kolorklocki (14)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (5)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (3)
- 17:10 Blue 2 (44)
- 17:15 Piotruś Królik (17)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (35)
- 17:45 Psi Oddział (14)
- 18:00 Blue 2 (13)
- 18:10 Blue 2 (14)
- 18:15 Blue 2 (15)
- 18:25 Tosia i Tymek (8)
- 18:40 Blue 2 (33)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 19:00 Kręciołki (85)
- 19:15 Teletubisie (49)
- 19:30 Blue (33)
- 19:40 Blue (34)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (31)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (16)
- 20:20 Tosia i Tymek (9)
- 20:30 Tosia i Tymek (10)
- 20:45 Blue 2 (31)
- 20:55 Blue 2 (32)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (50)
- 21:15 Blue 2 (13)
- 21:25 Blue 2 (14)
- 21:35 Superpyra (21)
- 21:40 Superpyra (22)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (26)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (27)
- 22:10 Kolorklocki (7)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (22)
- 22:30 W Papierowej Krainie (39)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (37)
- 22:55 W Papierowej Krainie (38)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (22)
- 23:35 Matklocki (22)
- 23:40 Blue 2 (17)
- 23:50 Blue (23)
- 23:55 Blue (29)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:10 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:55 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:05 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:25 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:50 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 05:00 Bernard 3 (151)
- 05:05 Bernard 3 (152)
- 05:10 Bernard 3 (153)
- 05:15 Bernard 3 (155)
- 05:20 Bernard 3 (156)
- 05:25 Bernard (1)
- 05:30 Bernard (2)
- 05:35 Bernard (4)
- 05:40 Bernard (5)
- 05:45 Bernard (7)
- 05:50 Bernard (8)
- 05:55 Bernard (9)
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 08:00 Bernard (30)
- 08:05 Bernard (31)
- 08:08 Bernard (32)
- 08:10 Bernard (33)
- 08:15 Bernard (34)
- 08:18 Bernard (35)
- 08:20 Bernard (36)
- 08:30 Bernard (37)
- 08:35 Bernard (38)
- 08:38 Bernard (39)
- 08:40 Bernard (40)
- 08:45 Bernard (42)
- 08:48 Bernard (41)
- 08:50 Bernard (43)
- 09:00 Bernard (44)
- 09:05 Bernard (45)
- 09:08 Bernard 2 (46)
- 09:10 Bernard 2 (47)
- 09:15 Bernard 2 (48)
- 09:18 Bernard 2 (49)
- 09:20 Bernard 2 (50)
- 09:30 Bernard 2 (51)
- 09:33 Bernard 2 (52)
- 09:35 Bernard 2 (53)
- 09:40 Bernard 2 (54)
- 09:43 Bernard 2 (55)
- 09:45 Bernard 2 (56)
- 09:50 Bernard 2 (57)
- 10:00 Bernard 2 (59)
- 10:03 Bernard 2 (58)
- 10:05 Bernard 2 (60)
- 10:10 Bernard 2 (61)
- 10:15 Bernard 2 (62)
- 10:20 Bernard 2 (63)
- 10:25 Bernard 2 (64)
- 10:30 Bernard 2 (65)
- 10:33 Bernard 2 (66)
- 10:35 Bernard 2 (67)
- 10:40 Bernard 2 (68)
- 10:45 Bernard 2 (69)
- 10:48 Bernard 2 (70)
- 10:50 Bernard 2 (71)
- 10:55 Bernard 2 (72)
- 11:00 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 11:15 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 11:25 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 11:35 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 11:50 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 12:00 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 12:10 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 12:30 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 12:40 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 12:50 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 13:00 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 13:15 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 13:25 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 13:35 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 14:10 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 14:25 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 14:35 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 15:10 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 15:20 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 15:30 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 15:45 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 15:55 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 16:05 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 16:25 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 16:35 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 16:45 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 16:55 Power Players (11)
- 17:10 Power Players (12)
- 17:20 Power Players (13)
- 17:30 Power Players (14)
- 17:50 Power Players (15)
- 18:00 Power Players (16)
- 18:15 Power Players (17)
- 18:25 Power Players (18)
- 18:40 Power Players (19)
- 18:55 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 19:10 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 19:20 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 19:30 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 19:50 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 20:00 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 20:10 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 20:20 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 20:35 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 20:45 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 20:55 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 21:10 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 21:20 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 21:30 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 21:50 Strażak Sam 9 (Trema)
- 22:00 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 22:10 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 22:25 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 22:35 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 22:45 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 22:55 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 23:10 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 23:20 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 23:30 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 23:45 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:02 Wstawaj!
- 00:04 Kolorowa magia
- 00:06 Kolorowe koło
- 00:09 Świat elfów
- 00:12 Zwierzęta
- 00:15 Świat elfów
- 00:18 Świat podwodny
- 00:20 Jaki jest twój zawód ?
- 00:23 Sunville
- 00:26 Świat podwodny
- 00:29 Wakacje
- 00:32 Kolorowe koło
- 00:35 Wakacje
- 00:38 Kolorowe koło
- 00:41 Wakacje
- 00:43 Jaki jest twój zawód ?
- 00:46 Opowieści warzywne
- 00:49 Kolorowe koło
- 00:51 Wakacje
- 00:53 Kolorowe koło
- 00:56 Świat podwodny
- 00:59 Wakacje
- 01:01 Opowieści warzywne
- 01:04 Urocze miejsca
- 01:07 Jak podróżujemy
- 01:10 Puffy i Tubby
- 01:13 Towarzysze zabawy
- 01:16 Sport, sport, sport
- 01:21 Miejskie życie
- 01:23 Zwierzęta
- 01:26 Łazienka
- 01:28 Urocze miejsca
- 01:31 Posłuchaj tego
- 01:33 Indie
- 01:36 Opowieści warzywne
- 01:39 Safari
- 01:41 Łazienka
- 01:44 Sunville
- 01:47 Świat podwodny
- 01:49 Sunville
- 01:53 Galaktyczni turyści
- 01:55 Posłuchaj tego
- 01:58 Safari
- 02:01 Świat elfów
- 02:04 Przygody w przestrzeni
- 02:08 Puffy i Tubby
- 02:12 Sunville
- 02:14 Grupy
- 02:17 Miejskie życie
- 02:19 Jaki jest twój zawód ?
- 02:22 Kącik naukowy
- 02:24 Kolorowe koło
- 02:27 Oli - cykle natury
- 02:30 Sunville
- 02:33 Panni i Fanni
- 02:36 Kolorowa magia
- 02:39 Safari
- 02:42 Puffy i Tubby
- 02:46 Grupy
- 02:48 Posłuchaj tego
- 02:52 Kolorowe koło
- 02:55 Safari
- 02:58 Puffy i Tubby
- 03:02 Muzeum
- 03:04 Panni i Fanni
- 03:06 Przygody w przestrzeni
- 03:09 Grupy
- 03:13 Opowieści warzywne
- 03:15 Świat zwierząt
- 03:19 Opowieści warzywne
- 03:21 Sport, sport, sport
- 03:24 Przygody w przestrzeni
- 03:28 Jaki jest twój zawód ?
- 03:31 Świat zwierząt
- 03:33 Taniec
- 03:36 Teraz się bawimy
- 03:38 Mini opowiadania
- 03:40 Jak podróżujemy
- 03:43 Wstawaj!
- 03:45 Teraz się bawimy
- 03:47 Posłuchaj tego
- 03:49 Świat elfów
- 03:52 Taniec
- 03:55 Mini opowiadania
- 03:58 Sport, sport, sport
- 04:01 Teraz się bawimy
- 04:03 Urocze miejsca
- 04:05 Teraz się bawimy
- 04:07 Wstawaj!
- 04:10 Rodzina bobrów
- 04:13 Wakacje
- 04:16 Sunville
- 04:19 Towarzysze zabawy
- 04:22 Teraz się bawimy
- 04:24 Opowieści warzywne
- 04:27 Wakacje
- 04:29 Świat podwodny
- 04:31 Wakacje
- 04:33 Kolorowe koło
- 04:35 Wakacje
- 04:38 Opowieści warzywne
- 04:40 Świat podwodny
- 04:42 Sunville
- 04:45 Opowieści warzywne
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:51 Wakacje
- 04:54 Świat podwodny
- 04:56 Kolorowe koło
- 04:59 Opowieści warzywne
- 05:02 Opowieści warzywne
- 05:04 Kolorowe koło
- 05:07 Opowieści warzywne
- 05:09 Towarzysze zabawy
- 05:12 Wakacje
- 05:15 Panni i Fanni
- 05:18 Miyu i Litto
- 05:21 Grupy
- 05:24 Miyu i Litto
- 05:26 Grupy
- 05:28 Kolorowe koło
- 05:31 Urocze miejsca
- 05:33 Kolorowe koło
- 05:36 Kolorowe koło
- 05:39 Kącik naukowy
- 05:42 Panni i Fanni
- 05:44 Grupy
- 05:46 Kolorowa magia
- 05:49 Muzeum
- 05:52 Grupy
- 05:54 Kolorowa magia
- 05:57 Opowieści warzywne
- 05:59 Panni i Fanni
- 06:02 Kącik naukowy
- 06:05 Panni i Fanni
- 06:07 Posłuchaj tego
- 06:09 Miyu i Litto
- 06:12 Opowieści warzywne
- 06:15 Muzeum
- 06:18 Afryka
- 06:21 Hop-hop
- 06:23 Wesołe królestwo
- 06:26 Połączony świat
- 06:29 Skoczkowie Planet
- 06:33 Mały Didy
- 06:35 Restauracja
- 06:39 Świat zwierząt
- 06:42 Mini opowiadania
- 06:45 Świat elfów
- 06:48 Sunville
- 06:51 Świat Mimo
- 06:54 Uczymy się
- 06:56 Dinoland
- 06:59 Mimo & Bobo PLUS
- 07:03 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 07:06 Zwierzęta
- 07:09 Świat podwodny
- 07:11 Świat zwierząt
- 07:13 Urocze miejsca
- 07:16 Miejskie życie
- 07:18 Morskie przygody
- 07:22 Margo i Felix
- 07:25 Risto Gusto
- 07:28 Margo i Felix
- 07:31 DuckSchool
- 07:34 Lola i Liczby
- 07:36 Zack i Ziggy
- 07:39 Jaki jest twój zawód ?
- 07:42 Sport, sport, sport
- 07:45 Wstawaj!
- 07:47 Urocze miejsca
- 07:50 Ding Dang Dong
- 07:53 Świat zwierząt
- 07:55 Wstawaj!
- 07:57 Albert tłumaczy
- 08:00 Wstawaj!
- 08:02 Elfy przyrody
- 08:03 Wstawaj!
- 08:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:07 Przygody kaczki
- 08:09 Ding Dang Dong
- 08:13 Wstawaj!
- 08:15 Teraz się bawimy
- 08:18 Sport, sport, sport
- 08:21 Teraz się bawimy
- 08:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:26 Pixie 2
- 08:27 Hubbi i jego koledzy
- 08:29 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:33 Toobys
- 08:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:37 Dotty i Kitty
- 08:42 Urocze miejsca
- 08:45 Kolorowe koło
- 08:48 Kolorowa magia
- 08:51 Urocze miejsca
- 08:53 Panni i Fanni
- 08:57 Co rośnie na drzewie?
- 08:58 Lola i Liczby
- 09:00 Fin i Fianna
- 09:03 Kolorowa Klara
- 09:05 Fin i Fianna
- 09:08 Toobys
- 09:11 Panni i Fanni
- 09:13 Miyu i Litto
- 09:16 Jaki jest twój zawód ?
- 09:18 Kącik naukowy
- 09:21 Muzeum
- 09:24 Miyu i Litto
- 09:28 Toobys
- 09:30 Dotty i Kitty
- 09:33 Co rośnie na drzewie?
- 09:35 Kolorowa Klara
- 09:37 Lola i Liczby
- 09:39 Sippi Sappi
- 09:41 Zabawa w chowanego
- 09:44 Historie Henryka
- 09:46 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:49 Uczymy się
- 09:52 Wesoła łąka
- 09:55 Fin i Fianna
- 09:58 Wesoła łąka
- 10:01 Uczymy się
- 10:04 Słodki dom
- 10:05 Małe melodie
- 10:07 Co rośnie na drzewie?
- 10:08 Kształcików
- 10:10 DuckSchool
- 10:12 Dotty i Kitty
- 10:15 Afryka
- 10:18 Uczymy się
- 10:21 Monika i Rudi 2
- 10:24 Słodki dom
- 10:25 Zabawa w chowanego
- 10:29 Historie Henryka
- 10:31 Risto Gusto
- 10:34 Toobys
- 10:36 Brygada ogniowa
- 10:39 Restauracja
- 10:42 Lola i Liczby
- 10:44 Hiphopowy kaktus
- 10:46 Tempo Giusto
- 10:48 Zack i Ziggy
- 10:51 Elfy przyrody
- 10:52 Zabawa w chowanego
- 10:55 Restauracja
- 10:58 Uczymy się
- 11:01 Sippi Sappi
- 11:04 Cubie
- 11:06 Margo i Felix
- 11:09 Drużyna lalek
- 11:11 Dźwięki wokół nas
- 11:13 Mały Didy
- 11:16 Lola i Liczby
- 11:19 Wesołe królestwo
- 11:22 Hiphopowy kaktus
- 11:24 Drużyna lalek
- 11:26 Co rośnie na drzewie?
- 11:28 Zabawa w chowanego
- 11:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:32 Przygody kaczki
- 11:34 Hiphopowy kaktus
- 11:38 Restauracja
- 11:42 Połączony świat
- 11:45 Świat Mimo
- 11:48 Sippi Sappi
- 11:51 Afryka
- 11:53 Połączony świat
- 11:56 Zoo
- 11:58 Drużyna lalek na ratunek
- 12:00 Dinozaur Milo
- 12:04 Hubbi i jego koledzy
- 12:07 Kaczka i Puszek
- 12:09 Mimo i Bobo
- 12:12 Przygody kaczki
- 12:14 Toby McFly
- 12:17 Brygada ogniowa
- 12:19 Skoczkowie Planet
- 12:23 Afryka
- 12:25 Pociąg
- 12:28 Drużyna lalek
- 12:31 Mimo & Bobo PLUS
- 12:35 Dinoland
- 12:38 Hubbi się tym zajmie
- 12:41 Zoo
- 12:44 Mały Didy
- 12:46 Małe, ale pracowite
- 12:48 Dinozaur Milo
- 12:53 Połączony świat
- 12:56 Drużyna lalek
- 12:58 Drużyna lalek na ratunek
- 13:01 Pociąg
- 13:04 Brygada ogniowa
- 13:06 Toby McFly
- 13:09 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:11 Przygody kaczki
- 13:13 Wesołe królestwo
- 13:16 Hubbi i jego koledzy
- 13:18 Fin i Fianna
- 13:22 Skoczkowie Planet
- 13:26 Afryka
- 13:28 Brygada ogniowa
- 13:30 Kaczka i Puszek
- 13:32 Drużyna lalek na ratunek
- 13:37 Kształcików
- 13:38 Zabawa w chowanego
- 13:40 Toobys
- 13:42 Przygody kaczki
- 13:44 Mimo i Bobo
- 13:47 Albert tłumaczy
- 13:50 Zack i Ziggy
- 13:53 Monika i Rudi 2
- 13:56 Wesołe królestwo
- 13:59 Dotty i Kitty
- 14:03 Przygody kaczki
- 14:05 Toobys
- 14:07 Słodki dom
- 14:09 Sippi Sappi
- 14:11 Tempo Giusto
- 14:13 DuckSchool
- 14:15 ABC - duckBC
- 14:18 Małe melodie
- 14:20 Sippi Sappi
- 14:23 Pixie 2
- 14:24 Monika i Rudi 2
- 14:27 Kolorowa Klara
- 14:29 Historie Henryka
- 14:31 Fin i Fianna
- 14:34 Uczymy się
- 14:37 Hubbi i jego koledzy
- 14:39 Świat Mimo
- 14:43 Dźwięki wokół nas
- 14:45 Mały Didy
- 14:48 DuckSchool
- 14:51 Zabawa w chowanego
- 14:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:56 Zabawa w chowanego
- 14:58 Sippi Sappi
- 15:00 Hubbi się tym zajmie
- 15:03 Zack i Ziggy
- 15:06 Mimo i Bobo
- 15:08 Hop-hop
- 15:11 Sippi Sappi
- 15:13 Tempo Giusto
- 15:15 Świat Mimo
- 15:18 Afryka
- 15:20 Sippi Sappi
- 15:22 Historie Henryka
- 15:25 Mały Didy
- 15:27 Raul
- 15:30 Elfy przyrody
- 15:31 Wstawaj!
- 15:33 Mimo & Bobo PLUS
- 15:37 Elfy przyrody
- 15:39 Mały Didy
- 15:41 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 15:44 Hop-hop
- 15:46 Toby McFly
- 15:49 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:52 Brygada ogniowa
- 15:54 Mały Didy
- 15:57 Co rośnie na drzewie?
- 15:58 Fin i Fianna
- 16:01 Kolorowa Klara
- 16:03 Cubie
- 16:06 Afryka
- 16:08 Toobys
- 16:10 Hiphopowy kaktus
- 16:12 Elfy przyrody
- 16:14 ABC - duckBC
- 16:17 Raul
- 16:19 Świat Mimo
- 16:22 Brygada ogniowa
- 16:25 DuckSchool
- 16:27 Mimo i Bobo
- 16:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:32 Toby McFly
- 16:35 Afryka
- 16:38 Dotty i Kitty
- 16:42 Mimo i Bobo
- 16:44 Tempo Giusto
- 16:46 Hop-hop
- 16:48 Mimo i Bobo
- 16:51 Mimo & Bobo PLUS
- 16:55 Raul
- 16:58 Mimo i Bobo
- 17:00 Mimo i Bobo
- 17:03 Raul
- 17:05 Zabawa w chowanego
- 17:07 Afryka
- 17:09 Raul
- 17:12 Hop-hop
- 17:14 Raul
- 17:17 Lola i Liczby
- 17:20 Zabawa w chowanego
- 17:23 Mimo i Bobo
- 17:26 Afryka
- 17:28 Hop-hop
- 17:30 Wstawaj!
- 17:32 Raul
- 17:35 Wstawaj!
- 17:37 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:40 Wstawaj!
- 17:43 Dinoland
- 17:45 Mimo i Bobo
- 17:48 Małe melodie
- 17:50 Słodki dom
- 17:51 Lola i Liczby
- 17:54 Elfy przyrody
- 17:55 DuckSchool
- 17:57 Pixie 2
- 17:58 Wesoła łąka
- 18:02 DuckSchool
- 18:04 Zack i Ziggy
- 18:07 Dźwięki wokół nas
- 18:09 Margo i Felix
- 18:12 DuckSchool
- 18:15 Uczymy się
- 18:17 Tempo Giusto
- 18:19 Mimo i Bobo
- 18:21 Margo i Felix
- 18:24 Kształcików
- 18:26 Dotty i Kitty
- 18:30 Toobys
- 18:32 Albert tłumaczy
- 18:34 DuckSchool
- 18:36 Albert tłumaczy
- 18:38 Monika i Rudi
- 18:41 Dotty i Kitty
- 18:46 Hiphopowy kaktus
- 18:48 Uczymy się
- 18:51 Toobys
- 18:53 Małe, ale pracowite
- 18:56 Pociąg
- 18:58 Hubbi i jego koledzy
- 19:00 Dźwięki wokół nas
- 19:02 Toby McFly
- 19:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:07 Monika i Rudi
- 19:09 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:12 Małe, ale pracowite
- 19:15 Fin i Fianna
- 19:18 Zabawa w chowanego
- 19:20 Cubie
- 19:23 Hop-hop
- 19:25 Monika i Rudi
- 19:28 Afryka
- 19:30 Mały Didy
- 19:33 Afryka
- 19:35 Zack i Ziggy
- 19:38 Raul
- 19:41 Elfy przyrody
- 19:42 Przygody kaczki
- 19:44 Zabawa w chowanego
- 19:48 Zabawa w chowanego
- 19:50 Mimo i Bobo
- 19:52 Brygada ogniowa
- 19:55 Hop-hop
- 19:57 Margo i Felix
- 20:00 Toby McFly
- 20:03 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:06 Mimo i Bobo
- 20:08 Zabawa w chowanego
- 20:11 Restauracja
- 20:14 Drużyna lalek
- 20:18 Drużyna lalek na ratunek
- 20:20 Uczymy się
- 20:24 Zack i Ziggy
- 20:27 Mały Didy
- 20:30 Zoo
- 20:33 Sippi Sappi
- 20:36 Zoo
- 20:38 Mimo i Bobo
- 20:41 Historie Henryka
- 20:43 Zoo
- 20:46 Hubbi i jego koledzy
- 20:49 Elfy przyrody
- 20:51 Mimo i Bobo
- 20:53 Toobys
- 20:56 Fin i Fianna
- 20:59 Przygody kaczki
- 21:01 Toobys
- 21:04 Brygada ogniowa
- 21:06 Toobys
- 21:08 Teraz się bawimy
- 21:10 Opowieści warzywne
- 21:12 Towarzysze zabawy
- 21:15 Wakacje
- 21:18 Opowieści warzywne
- 21:20 Teraz się bawimy
- 21:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:25 Raul
- 21:27 Afryka
- 21:29 Mimo i Bobo
- 21:32 Raul
- 21:34 Przygody kaczki
- 21:37 Wakacje
- 21:40 Kolorowe koło
- 21:42 Wakacje
- 21:45 Towarzysze zabawy
- 21:47 Wakacje
- 21:51 Restauracja
- 21:55 Zastęp strażaków
- 21:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:00 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:03 Dinozaur Milo
- 22:07 Pociąg
- 22:09 Sztuka Leona
- 22:11 Posłuchaj tego
- 22:14 Miejskie życie
- 22:16 Przygody w przestrzeni
- 22:19 Morskie przygody
- 22:21 Rodzina bobrów
- 22:24 Jak podróżujemy
- 22:27 Raul
- 22:30 Sztuka Leona
- 22:32 Afryka
- 22:35 Raul
- 22:38 Drużyna lalek
- 22:40 Indie
- 22:43 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:45 Rodzina bobrów
- 22:48 Świat zwierząt
- 22:51 Przygody w przestrzeni
- 22:54 Opowieści warzywne
- 22:57 Małe melodie
- 22:59 Lola i Liczby
- 23:02 Słodki dom
- 23:03 Uczymy się
- 23:06 Fin i Fianna
- 23:09 Kolorowa Klara
- 23:11 Wesoła łąka
- 23:14 Miyu i Litto
- 23:17 Kolorowa magia
- 23:20 Urocze miejsca
- 23:22 Grupy
- 23:25 Urocze miejsca
- 23:27 Pixie 2
- 23:28 Co rośnie na drzewie?
- 23:29 Kolorowa Klara
- 23:31 Albert tłumaczy
- 23:35 Uczymy się
- 23:38 Małe melodie
- 23:40 Mimo i Bobo
- 23:43 Kolorowa magia
- 23:46 Kącik naukowy
- 23:48 Panni i Fanni
- 23:51 Grupy
- 23:53 Kolorowa magia
- 23:57 Ding Dang Dong
- 00:00 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:27 Pory roku
- 11:30 Ulubione bajki
- 13:33 Uczymy się z ducktv
- 14:34 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:38 Pory roku
- 16:40 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:43 Bajki na dobranoc
- 19:44 Słodkie sny
- 20:47 Pory roku
- 21:51 Ulubione bajki
- 22:53 Uczymy się z ducktv
- 23:56 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Serie A (1)
- 07:00 Full Impact Serie A (1)
- 07:40 Inside Serie A (2)
- 22:05 LaLiga World (2)
- 22:45 La Manita
- 23:00 Eleven Gol Live
- 12:00 LaLiga Show (2)
- 12:45 Inside Serie A (2)
- 13:25 LaLiga Chronicles (1)
- 22:50 Full Impact Serie A (1)
- 23:30 LaLiga World (2)
- 10:00 Diego Rodriguez
- 10:30 Full Impact Serie A (1)
- 11:00 Inside Serie A (2)
- 11:30 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 23:00 Z archiwum LaLiga
- 14:00 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 14:30 LaLiga World (2)
- 15:00 LaLiga Show (2)
- 15:30 Full Impact Serie A (1)
- 23:30 La Manita
- 10:00 WWE Raw (25)
- 13:00 Fighting Fit (7)
- 14:00 Fighting Fit (8)
- 15:00 WWE NXT (22)
- 16:00 WWE - Main Event (22)
- 17:00 WWE Raw (25)
- 20:00 WWE NXT (22)
- 21:00 WWE - Main Event (22)
- 04:20 Remont na 5+ (7)
- 04:45 Remont na 5+ (8)
- 05:05 Remont na 5+ (1)
- 05:35 Remont na 5+ (2)
- 06:00 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 06:55 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 07:25 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:10 Remont na 5+ (3)
- 08:35 Remont na 5+ (4)
- 09:05 Remont na 5+ (5)
- 09:30 Remont na 5+ (6)
- 09:55 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 10:20 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 11:10 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 11:40 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 14:00 Remont na 5+ (7)
- 14:25 Remont na 5+ (8)
- 14:50 Remont na 5+ (1)
- 15:15 Remont na 5+ (2)
- 15:45 Remont na 5+ (3)
- 16:05 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 16:35 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 17:00 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 17:30 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 18:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 18:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 18:55 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 19:25 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 19:55 Ukryte dowody: Spisek Ufo
- 00:00 Express Republiki
- 00:15 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:43 Poland Daily - Weather
- 00:44 Poland Daily
- 00:54 Poland Daily - Weather
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:25 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 02:55 Reasumując. Jakubiak, Kowalski
- 03:20 Dzisiaj
- 03:50 Agora Klarenbacha
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Kulisy manipulacji
- 06:40 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:50 Biznes Polska
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 Republika rano
- 08:05 Republika, wstajemy!
- 09:00 Republika rano
- 09:10 Republika, wstajemy!
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika, wstajemy!
- 13:15 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:10 Republika dzień
- 16:35 Republika, wstajemy!
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Express Republiki
- 18:00 Republika dzień
- 18:10 Republika dzień
- 18:40 Zdaniem Kowalskiego
- 19:00 Dzisiaj
- 19:20 Sport w Republice
- 19:25 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Republika wieczór
- 21:10 Przegląd prasy niemieckiej
- 21:30 Oko na niedzielę
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Republika wieczór
- 23:30 Express Republiki
- 23:45 Express Republiki
- 00:05 Najsłabsze ogniwo 2 (10)
- 01:10 Hindenburg: zatuszowane fakty (2)
- 02:15 Tajemnice Trójkąta Bermudzkiego (3)
- 03:05 Top Gear 18 (3)
- 04:00 Top Gear 33 (2)
- 05:05 The Best of Top Gear 2011/12 (2)
- 06:00 The Best of Top Gear 2019/2020 (2)
- 07:05 Garaż Guya Martina (2)
- 08:05 Jak powstaje samochód 2 (5)
- 09:05 Samochód roku 2 (5)
- 09:35 Samochód roku 2 (6)
- 14:25 Samochód roku 2 (5)
- 15:00 Samochód roku 2 (6)
- 15:35 The Best of Top Gear 2019/2020 (1)
- 22:00 Jak powstaje samochód 2 (4)
- 23:00 Warsztat Hammonda (2)