Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:05 Samotność w sieci
- 03:25 Pół serio
- 08:00 Tydzień
- 08:30 Zakochaj się w Polsce (Kadyny)
- 08:55 Ogród
- 09:50 Marysia i Napoleon
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Komisarz Alex 21 (Strzelanka)
- 18:40 Jaka to melodia? (5341)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Przyrzeczenie
- 22:40 Markiza Angelika
- 00:50 Ptaszek na uwięzi
- 02:50 Morderstwa w Pont-L'Éveque
- 04:40 Rodzinka.pl (Kobita mi zwariowała)
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:25 Barwy szczęścia (3013)
- 06:00 Barwy szczęścia (3014)
- 06:30 M jak miłość (1805)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 22:20 Informacje kulturalne
- 22:45 Atak paniki
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Promyk nad żabim oczkiem)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Franciszkanie z Wieliczki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 07:35 Sielskie życie (4/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Meble)
- 10:00 Dobrego dnia
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje z Mazowsza
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:55 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Wyścigi konne: Służewiec 2024 - Nagroda Europy
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Zakład Aktywizacji Zawodowej)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:40 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Ludzie i pszczoły (Pani Sabina)
- 17:46 Polacy to wiedzą!
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Pogoda
- 21:48 Sport
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 01:20 Legion
- 03:35 Znaki (16)
- 04:45 Disco Gramy (6285)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 10:50 Hotel Transylwania 3
- 16:20 Parada serc
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (825)
- 19:45 Sport
- 19:50 Pogoda
- 23:30 Ciacho
- 00:05 Włatcy móch (Muzełum)
- 00:35 Włatcy móch (Mikołajki)
- 01:05 13 posterunek 2 (31)
- 01:45 13 posterunek 2 (37)
- 02:25 13 posterunek 2 (42)
- 03:05 Interwencja (5472)
- 03:25 Disco Polo Life (2392)
- 04:25 Top 10 - lista przebojów (2646)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (113)
- 07:00 Ukryte miasta (4)
- 10:05 Galileo (1063)
- 11:10 Jaś Fasola radzi (23)
- 11:15 Jaś Fasola radzi (24)
- 11:25 Linia ryzyka
- 16:00 Gwiazdy Kabaretu (41)
- 17:00 Gwiazdy Kabaretu (42)
- 18:00 Galileo (1064)
- 19:00 Galileo (1065)
- 20:00 Włatcy móch (Mikołajki)
- 20:30 Włatcy móch (Wykopki)
- 21:00 Człowiek zasad
- 23:00 Life
- 00:00 Pan i pani Smith
- 02:20 Zobacz to!: Dyżur 3 (37)
- 03:00 Taki jest świat 9 (34)
- 04:00 Menu na miarę (2)
- 04:35 Menu na miarę (3)
- 05:00 Dyżur 3 (38)
- 05:30 Dyżur 3 (40)
- 06:00 Rodzinny interes 2 (Nawiedzony dom)
- 07:00 Rodzinny interes 2 (Rocznica śmierci)
- 08:00 Kurierzy (11)
- 09:00 Kurierzy (12)
- 09:55 Skrzydełko czy nóżka
- 12:00 Czarny rycerz
- 22:00 Terminator: Genisys
- 04:35 Dyżur 3 (38)
- 05:00 Dyżur 3 (39)
- 05:30 Dyżur 3 (40)
- 05:50 Gra muzyka (7)
- 06:45 Gra muzyka (8)
- 07:45 Wojciech Cejrowski. Boso - Meksyk/Paragwaj (Kukurydza)
- 11:25 Astro Boy
- 13:15 Asterix i Kleopatra
- 20:00 Nie patrz w dół
- 00:20 Bez przedawnienia
- 02:45 FBI 4 (13)
- 03:40 FBI: Most Wanted (11)
- 04:40 Walker: Strażnik Teksasu 2 (1)
- 05:22 Zakończenie programu
- 06:00 Agenci NCIS 17 (14)
- 06:55 Agenci NCIS 17 (15)
- 07:50 Agenci NCIS 17 (16)
- 08:45 Agenci NCIS 17 (17)
- 09:40 Kobra - oddział specjalny (8)
- 12:40 Rycerz króla Artura
- 15:25 Lot
- 18:20 Nocny lot
- 20:00 Daredevil
- 22:10 Watchmen. Strażnicy
- 00:25 Zabójcza pogoda 4 (2)
- 01:30 W 80 kilo dookoła świata (4)
- 02:30 Serengeti 3 (1)
- 03:35 Serengeti 3 (2)
- 04:35 Serengeti 3 (3)
- 05:35 David Attenborough i cuda natury 4 (5)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 4 (6)
- 06:30 Serengeti 3 (4)
- 07:40 Serengeti 3 (5)
- 08:55 Serengeti 3 (6)
- 10:05 Życie na pustkowiu (3)
- 11:00 Dzika Francja (2)
- 12:00 W okowach mrozu 5 (14)
- 13:00 Zjawiskowa Ziemia (3)
- 14:00 Starożytne mocarstwa (6)
- 15:00 Zabójcza pogoda 4 (3)
- 15:55 W okowach mrozu 5 (14)
- 16:50 W 80 kilo dookoła świata (4)
- 17:45 Jak budowano imperia (4)
- 21:00 Dzika Francja (2)
- 22:10 W okowach mrozu 6 (18)
- 23:10 Planeta zmian (1)
- 10:15 Agenci NCIS (Zabójca)
- 11:15 Agenci NCIS (Druga szansa)
- 14:10 Genialna Morgane 2 (Dziecko)
- 15:19 Premiera: Włoska robota
- 17:35 60 sekund
- 20:00 Rambo 3
- 22:05 Co z oczu, to z serca
- 00:20 Fatalna czarownica (Pusty Las)
- 00:55 Taffy 2 (Niczego się nie boję)
- 01:00 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 01:10 Taffy 2 (Pieskie życie)
- 01:20 Taffy 2 (Pies i szop w dziczy)
- 01:25 Taffy 2 (Aport!)
- 01:35 Taffy 2 (Perfekcyjny gość)
- 01:45 Ghostforce (Piraniak/ Dinozos)
- 02:10 Ghostforce (Wsado Boss/ Dużystrach)
- 02:35 Płazowyż 2 (Druga świątynia/Młot wojenny Beki)
- 02:55 Płazowyż 2 (Bysia i Michaś Aniołek/Trzecia świątynia)
- 03:20 Płazowyż 2 (Kolacja/Pojedynek kapel)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig Baby)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig z Trzecim Okiem)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Ręka Lokiego)
- 04:50 Szkoła Wikingów (26)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 05:45 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 05:50 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Faraon)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Pan Gołąb)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Szef to ma życie/ Propaganda radości)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Mały kumpel / Ogród Zen)
- 07:55 Taffy (Pani Śpiąca)
- 08:00 Taffy (Plamki)
- 08:10 Taffy (Pies na piątkę)
- 08:25 Taffy (Złoty struś)
- 08:30 Taffy (Kichanie)
- 08:35 Taffy (Wysokie loty)
- 08:45 Taffy (Powrót Chudego)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (31)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (30)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (46)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Wieczór quizów/ Złe dziecko)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Niezawodny Bill)
- 00:50 Fałszerz
- 02:25 Eksperyment
- 03:55 Richard mówi do widzenia
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:05 Wojenne kwiaty
- 07:40 Weekend z królem
- 09:15 Zaginiona
- 10:50 Dawca pamięci
- 12:25 Kupiec wenecki
- 14:35 Piekło '63
- 16:20 Klub dyskusyjny
- 18:25 Lato we Florencji
- 20:00 Amonit
- 21:55 Ponury żniwiarz - życie po śmierci
- 23:25 Maria Antonina
- 00:15 Morderstwa w Midsomer 14 (5)
- 02:10 Milczący świadek 25 (3)
- 03:05 Milczący świadek 25 (4)
- 03:55 Z pamiętnika położnej 10 (4)
- 04:50 Ojciec Brown 9 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (4)
- 06:00 Ojciec Brown 9 (6)
- 07:00 Ojciec Brown 9 (7)
- 07:55 Śmierć pod palmami 5 (6)
- 09:05 Lewis (2)
- 10:05 Sanditon 3 (2)
- 11:05 Tajemnice Brokenwood (1)
- 14:00 Śmierć pod palmami 5 (6)
- 15:05 Śmierć pod palmami 5 (7)
- 20:00 Ulica nadziei 3 (11)
- 21:00 Tajemnice Brokenwood (2)
- 22:55 Profesor T (6)
- 00:30 Polowanie
- 03:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 04:15 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:20 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Kod Jezusa 2 (2)
- 07:00 Kod Jezusa 2 (3)
- 08:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 09:00 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 12:05 Łowcy skarbów 3 (9)
- 13:05 Łowcy skarbów 3 (10)
- 20:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 21:00 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 22:00 Łuczniczka
- 23:30 Ostatni strzał
- 14:00 W Polskę na weekend 3 (Gdańsk)
- 14:35 Prosto z grilla 4 (1)
- 14:50 Prosto z grilla 4 (2)
- 15:05 Policjanci z sąsiedztwa (2)
- 00:05 Magia nagości. Polska 3 (1)
- 01:15 Magia nagości 7 (2)
- 02:25 Niegrzeczne myśli grzecznych dziewczynek (3)
- 03:25 I love kabaret (7)
- 04:30 I love kabaret (8)
- 05:30 I love kabaret EXTRA (2)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (1)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:40 Survivalowa rodzina (5)
- 12:10 Wielki skok Gangu Olsena
- 14:20 Janosik
- 18:00 Hity polskiego kabaretu 6 (5)
- 19:00 I love kabaret (7)
- 20:00 Kabaretowe przeboje (1)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (3)
- 00:10 Niezwykle skomplikowane transporty (2)
- 01:10 Darz Bór (293)
- 01:40 Darz Bór (294)
- 02:15 Darz Bór (295)
- 02:45 Darz Bór (296)
- 03:20 Darz Bór (297)
- 03:50 Darz Bór (298)
- 04:25 Kuchnia na dziko (4)
- 04:40 Na osi (1018)
- 05:20 Na osi (1019)
- 06:00 Na osi (1094)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 04:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:15 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 06:55 Z lokalnego archiwum
- 07:20 W TVCentrum uwagi
- 07:40 W TVCentrum uwagi
- 08:00 W TVCentrum uwagi
- 08:20 W TVCentrum uwagi
- 08:40 U nas w...
- 09:00 U nas w...
- 09:20 U nas w...
- 09:40 U nas w...
- 10:00 Przepis na remont 2 (13)
- 10:30 Przepis na remont 2 (14)
- 11:00 Przepis na remont 2 (15)
- 11:30 Przepis na remont 2 (16)
- 16:00 Łowcy skarbów 3 (9)
- 17:00 Łowcy skarbów 3 (10)
- 17:55 Łowcy skarbów 3 (11)
- 20:00 Pociąg straceńców
- 04:20 Głodni sukcesu (1)
- 05:10 Głodni sukcesu (2)
- 06:00 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (3)
- 07:05 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (4)
- 08:10 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (5)
- 09:15 Głodni sukcesu (4)
- 10:20 Głodni sukcesu (5)
- 11:20 Mistrzowie ceramiki 6 (1)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Kandydat na karto-strażnika / Puk puk, kto tam?)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Piernikowy pałac)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Specjalna mieszanka / Księżniczka i Marcowy Zając)
- 01:30 Spidey i superkumple (Dino-akcja/ Nocny dzień)
- 01:55 Spidey i superkumple (50)
- 02:20 Spidey i superkumple (51)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Niepozorna żabka / Pinky i pszczoły)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Crystal Clearwater kontra agresywna alga / Wielka przygoda Trollanda!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Gdzie jesteś, Chickie Boo-Boo?/ Bohaterowie placu zabaw!)
- 04:00 Eureka! (Urodziny Barry'ego / Ptero Tap)
- 04:30 Eureka! (Wyjątkowa Eureka / Bądź moim KB)
- 05:00 Eureka! (Amp znosi jajo / Kawałek pizzy)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dinozaury widzą i robią / Mały Potężny Pete!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (A niech to Pete! / Minnie gra w golfa)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Awaryjne lądowanie Mikołaja)
- 07:00 Blue (Wysypisko)
- 07:10 Blue (Zoo)
- 07:20 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 07:30 Blue (Przygoda)
- 07:40 Blue (Papugowanie)
- 07:50 Blue (Nocowanko)
- 16:00 Blue 2 (Ulubiony moment)
- 16:10 Blue 2 (Tatusio-podwózka)
- 16:20 Blue 2 (Wojsko)
- 16:30 Blue 2 (83)
- 16:40 Blue 2 (89)
- 16:50 Blue 2 (Ucieczka)
- 17:00 Blue 2 (Mamo-szkoła)
- 17:10 Blue 2 (Chlup, chlup, Święta!)
- 17:20 Blue 2 (82)
- 17:30 Disney Junior Ariel (4)
- 18:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 19:00 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabawoza!/ Guziki i kokardy zniknęły!)
- 19:30 Blue 3 (120)
- 19:40 Blue 3 (121)
- 19:50 Blue 3 (122)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Bez wyjścia/Miłość nauczycielki)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe (Świniobicie)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe (19)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe (Gideon urasta)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (8)
- 02:35 Duch i nas dwóch (15)
- 03:00 Duch i nas dwóch (16)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (10)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (11)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (43)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (44)
- 04:50 Duch i nas dwóch (24)
- 05:15 Duch i nas dwóch (25)
- 05:35 Robale ziomale (Uciekać czy walczyć? / Oskarżony Wilberforce Wilberforce)
- 06:00 Taffy 2 (Perfekcyjny gość)
- 06:05 Taffy 2 (Ochroniarze)
- 06:10 Taffy 2 (Robot na straży)
- 06:25 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 06:35 Taffy 2 (Zagubieni w dżungli)
- 06:40 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 06:55 Fineasz i Ferb (21)
- 07:25 Fineasz i Ferb (25)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście (16)
- 14:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hasający chomik)
- 14:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinka na lodzie)
- 14:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 15:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Początek! Część 2)
- 15:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Kameleon)
- 15:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Cofelia)
- 18:00 Taffy (Złoty struś)
- 18:05 Taffy (Pies na piątkę)
- 18:20 Taffy (Rywal)
- 18:30 Taffy (Wysokie loty)
- 18:35 Taffy (Lustrzany dom)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (63)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (64)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (65)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Żegnajcie jajogłowi)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gwiżdżąca gwiazda)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Zdjęcie/Ajgent Diogee)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Noc gier/Spiesz się powoli)
- 00:05 Blue 2 (29)
- 00:15 Blue 2 (30)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (5)
- 00:40 Kolorklocki (8)
- 00:45 Blue 2 (18)
- 00:55 Piotruś Królik (17)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (35)
- 01:20 Psi Oddział (14)
- 01:35 Blue 2 (13)
- 01:40 Blue 2 (14)
- 01:50 Blue 2 (15)
- 02:00 Blue (10)
- 02:05 Tosia i Tymek (3)
- 02:20 Blue 2 (32)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 02:40 Kręciołki (84)
- 02:50 Teletubisie (48)
- 03:05 Blue (37)
- 03:10 Blue (38)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (31)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (16)
- 03:45 Tosia i Tymek (9)
- 03:55 Tosia i Tymek (10)
- 04:10 Blue (21)
- 04:15 Blue (22)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (50)
- 04:35 Blue 2 (13)
- 04:45 Blue 2 (12)
- 04:50 Blue (31)
- 05:00 Superpyra (21)
- 05:05 Superpyra (22)
- 05:15 Kolorklocki (6)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (24)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (27)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (22)
- 05:50 W Papierowej Krainie (38)
- 06:00 Piotruś Królik 2 (31)
- 06:25 JoJo i Babcia 2 (32)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (33)
- 06:55 Blue (33)
- 07:05 Blue (34)
- 07:15 Blue (35)
- 07:20 Blue (36)
- 07:30 Piotruś Królik 2 (8)
- 07:45 Nadjeżdża Pan Robótka (2)
- 08:10 W Papierowej Krainie (28)
- 08:20 Blue 2 (7)
- 08:30 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 08:40 Blue 2 (8)
- 08:50 Blue 2 (9)
- 09:00 Blue 2 (10)
- 09:10 Blue 2 (11)
- 09:15 Mała kuchnia świata (8)
- 09:30 JoJo i Babcia 3 (15)
- 09:45 JoJo i Babcia 3 (16)
- 09:55 Kręciołki (65)
- 10:10 Kręciołki (66)
- 10:25 Blue 2 (41)
- 10:35 Blue 2 (42)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (8)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (38)
- 11:15 W Papierowej Krainie (38)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (21)
- 11:50 Superpyra (35)
- 12:00 Blue 2 (19)
- 12:10 Blue (26)
- 12:15 Blue (33)
- 12:25 Blue (6)
- 12:35 Blue 2 (19)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (5)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (3)
- 13:05 Blue 2 (44)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (37)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (35)
- 13:40 Psi Oddział (14)
- 13:55 Blue 2 (13)
- 14:05 Blue 2 (14)
- 14:15 Blue 2 (15)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (9)
- 14:35 Blue 2 (33)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (23)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (38)
- 15:15 W Papierowej Krainie (39)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (23)
- 15:50 Blue (27)
- 16:00 Blue (34)
- 16:10 Blue (35)
- 16:20 Matklocki (23)
- 16:25 Blue 2 (23)
- 16:35 Kolorklocki (15)
- 16:40 Kolorklocki (16)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (6)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (4)
- 17:10 Blue 2 (45)
- 17:15 Piotruś Królik (18)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (36)
- 17:45 Psi Oddział (15)
- 18:00 Blue 2 (16)
- 18:10 Blue 2 (17)
- 18:15 Blue 2 (18)
- 18:25 Tosia i Tymek (9)
- 18:40 Blue 2 (34)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 19:00 Kręciołki (86)
- 19:15 Teletubisie (50)
- 19:30 Blue (35)
- 19:40 Blue (36)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (32)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (17)
- 20:20 Tosia i Tymek (11)
- 20:30 Tosia i Tymek (12)
- 20:45 Blue 2 (33)
- 20:55 Blue 2 (34)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (51)
- 21:15 Blue 2 (15)
- 21:25 Blue 2 (16)
- 21:35 Superpyra (23)
- 21:40 Superpyra (24)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (28)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (29)
- 22:10 Kolorklocki (8)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (23)
- 22:30 W Papierowej Krainie (28)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (38)
- 22:55 W Papierowej Krainie (39)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (23)
- 23:35 Matklocki (23)
- 23:40 Blue 2 (18)
- 23:50 Blue (24)
- 23:55 Blue (30)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:10 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:15 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:25 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:35 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:45 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:55 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:05 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:15 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:25 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:30 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:40 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:50 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 08:00 Bernard 2 (73)
- 08:05 Bernard 2 (74)
- 08:08 Bernard 2 (75)
- 08:10 Bernard 2 (76)
- 08:15 Bernard 2 (77)
- 08:20 Bernard 2 (78)
- 08:30 Bernard 2 (79)
- 08:33 Bernard 2 (80)
- 08:35 Bernard 2 (81)
- 08:40 Bernard 2 (82)
- 08:45 Bernard 2 (83)
- 08:50 Bernard 2 (84)
- 08:55 Bernard 2 (85)
- 09:00 Bernard 2 (86)
- 09:05 Bernard 2 (87)
- 09:10 Bernard 2 (88)
- 09:13 Bernard 2 (89)
- 09:15 Bernard 2 (90)
- 09:20 Bernard 2 (91)
- 09:30 Bernard 2 (92)
- 09:35 Bernard 2 (93)
- 09:38 Bernard 2 (94)
- 09:40 Bernard 2 (95)
- 09:45 Bernard 2 (96)
- 09:50 Bernard 2 (97)
- 09:55 Bernard 2 (98)
- 10:00 Bernard 2 (99)
- 10:05 Bernard 2 (100)
- 10:10 Bernard 2 (101)
- 10:15 Bernard 2 (102)
- 10:20 Bernard 2 (103)
- 10:25 Bernard 2 (104)
- 10:30 Bernard 2 (105)
- 10:35 Bernard 3 (106)
- 10:38 Bernard 3 (107)
- 10:40 Bernard 3 (108)
- 10:45 Bernard 3 (109)
- 10:50 Bernard 3 (110)
- 11:00 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 11:15 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 11:25 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 11:35 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 11:55 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 12:05 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 12:15 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 12:35 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 12:45 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 12:55 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 13:10 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 13:20 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 13:30 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 13:50 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 14:00 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 14:10 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 14:30 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 14:40 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 14:50 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 15:00 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 15:15 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 15:25 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 15:35 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 15:55 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 16:05 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 16:15 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 16:35 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 16:45 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 16:55 Power Players (20)
- 17:10 Power Players (21)
- 17:25 Power Players (22)
- 17:35 Power Players (23)
- 17:50 Power Players (24)
- 18:00 Power Players (25)
- 18:20 Power Players (26)
- 18:30 Power Players (1)
- 18:50 Power Players (2)
- 19:00 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 19:15 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 19:25 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 19:35 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 20:15 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 20:35 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 20:45 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 20:55 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 21:10 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 21:20 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 21:30 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 21:50 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 22:00 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 22:10 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 22:30 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 22:40 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 22:50 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 23:00 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 23:15 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 23:25 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 23:35 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 23:50 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 00:00 Opowieści warzywne
- 00:03 Wstawaj!
- 00:05 Kolorowe koło
- 00:08 Towarzysze zabawy
- 00:11 Zwierzęta
- 00:13 Wakacje
- 00:16 Teraz się bawimy
- 00:18 Towarzysze zabawy
- 00:21 Sunville
- 00:24 Jaki jest twój zawód ?
- 00:26 Towarzysze zabawy
- 00:29 Jaki jest twój zawód ?
- 00:32 Opowieści warzywne
- 00:34 Teraz się bawimy
- 00:37 Towarzysze zabawy
- 00:39 Opowieści warzywne
- 00:42 Świat podwodny
- 00:44 Świat elfów
- 00:47 Świat podwodny
- 00:50 Opowieści warzywne
- 00:52 Świat podwodny
- 00:55 Kolorowe koło
- 00:58 Towarzysze zabawy
- 01:01 Świat podwodny
- 01:05 Sunville
- 01:08 Mini opowiadania
- 01:11 Sport, sport, sport
- 01:15 Świat zwierząt
- 01:17 Łazienka
- 01:20 Towarzysze zabawy
- 01:24 Sunville
- 01:27 Puffy i Tubby
- 01:31 Morskie przygody
- 01:33 Jak podróżujemy
- 01:36 Towarzysze zabawy
- 01:40 Towarzysze zabawy
- 01:44 Przygody w przestrzeni
- 01:46 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:49 Pojazdy
- 01:52 Galaktyczni turyści
- 01:55 Miejskie życie
- 01:57 Zwierzęta
- 02:00 Świat zwierząt
- 02:02 Miejskie życie
- 02:08 Miejskie życie
- 02:10 Panni i Fanni
- 02:12 Sunville
- 02:15 Urocze miejsca
- 02:18 Sunville
- 02:20 Opowieści warzywne
- 02:22 Jaki jest twój zawód ?
- 02:25 Kolorowe koło
- 02:28 Muzeum
- 02:31 Panni i Fanni
- 02:33 Safari
- 02:35 Grupy
- 02:38 Safari
- 02:41 Miyu i Litto
- 02:43 Oli - cykle natury
- 02:46 Przygody w przestrzeni
- 02:49 Kolorowe koło
- 02:52 Puffy i Tubby
- 02:56 Kącik naukowy
- 03:01 Grupy
- 03:04 Jaki jest twój zawód ?
- 03:06 Opowieści warzywne
- 03:10 Mini opowiadania
- 03:13 Świat elfów
- 03:15 Przygody w przestrzeni
- 03:20 Rodzina bobrów
- 03:23 Posłuchaj tego
- 03:24 Jaki jest twój zawód ?
- 03:27 Sport, sport, sport
- 03:30 Mini opowiadania
- 03:32 Sport, sport, sport
- 03:35 Jaki jest twój zawód ?
- 03:37 Opowieści warzywne
- 03:39 Taniec
- 03:42 Opowieści warzywne
- 03:45 Teraz się bawimy
- 03:47 Jak podróżujemy
- 03:50 Sport, sport, sport
- 03:52 Wstawaj!
- 03:55 Świat zwierząt
- 04:00 Świat zwierząt
- 04:02 Wstawaj!
- 04:04 Teraz się bawimy
- 04:06 Wstawaj!
- 04:09 Urocze miejsca
- 04:13 Teraz się bawimy
- 04:15 Kolorowa magia
- 04:18 Świat podwodny
- 04:21 Sunville
- 04:24 Wakacje
- 04:26 Sunville
- 04:29 Opowieści warzywne
- 04:32 Wakacje
- 04:35 Świat podwodny
- 04:36 Świat elfów
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:41 Wakacje
- 04:43 Kolorowe koło
- 04:46 Opowieści warzywne
- 04:49 Wakacje
- 04:51 Opowieści warzywne
- 04:54 Kolorowe koło
- 04:56 Wakacje
- 05:00 Kolorowe koło
- 05:03 Wakacje
- 05:05 Opowieści warzywne
- 05:07 Wakacje
- 05:10 Opowieści warzywne
- 05:12 Wakacje
- 05:15 Kącik naukowy
- 05:18 Urocze miejsca
- 05:20 Kącik naukowy
- 05:23 Muzeum
- 05:25 Kolorowa magia
- 05:28 Panni i Fanni
- 05:31 Kącik naukowy
- 05:34 Puffy i Tubby
- 05:38 Jaki jest twój zawód ?
- 05:40 Grupy
- 05:43 Puffy i Tubby
- 05:47 Posłuchaj tego
- 05:50 Kolorowa magia
- 05:53 Urocze miejsca
- 05:56 Muzeum
- 05:59 Kolorowe koło
- 06:01 Panni i Fanni
- 06:03 Grupy
- 06:06 Muzeum
- 06:08 Posłuchaj tego
- 06:12 Urocze miejsca
- 06:14 Kolorowa magia
- 06:18 Toby McFly
- 06:21 Restauracja
- 06:24 Mały Didy
- 06:26 Połączony świat
- 06:29 Uczymy się
- 06:31 Hubbi się tym zajmie
- 06:34 Świat Mimo
- 06:36 Zwierzęta
- 06:38 Pojazdy
- 06:41 Morskie przygody
- 06:43 Świat podwodny
- 06:46 Towarzysze zabawy
- 06:49 Łazienka
- 06:51 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:54 Małe, ale pracowite
- 06:57 Uczymy się
- 06:59 Brygada ogniowa
- 07:02 Hubbi się tym zajmie
- 07:04 Rodzina bobrów
- 07:07 Opowieści warzywne
- 07:10 Łazienka
- 07:12 Teraz się bawimy
- 07:14 Safari
- 07:16 Morskie przygody
- 07:20 Afryka
- 07:22 Hubbi się tym zajmie
- 07:25 DuckSchool
- 07:28 Mimo i Bobo
- 07:30 Risto Gusto
- 07:33 Historie Henryka
- 07:35 Mimo i Bobo
- 07:38 Ding Dang Dong
- 07:42 Świat zwierząt
- 07:44 Taniec
- 07:47 Urocze miejsca
- 07:50 Ding Dang Dong
- 07:53 Mały Didy
- 07:56 Raul
- 07:58 Sippi Sappi
- 08:01 Zabawa w chowanego
- 08:04 Hop-hop
- 08:07 Teraz się bawimy
- 08:09 Ding Dang Dong
- 08:12 Taniec
- 08:15 Ding Dang Dong
- 08:18 Sport, sport, sport
- 08:22 Kształcików
- 08:23 Uczymy się
- 08:26 ABC - duckBC
- 08:29 Monika i Rudi
- 08:32 Tempo Giusto
- 08:34 Historie Henryka
- 08:36 Zabawa w chowanego
- 08:39 Muzeum
- 08:41 Kolorowe koło
- 08:44 Urocze miejsca
- 08:47 Jaki jest twój zawód ?
- 08:49 Kącik naukowy
- 08:53 Hubbi i jego koledzy
- 08:55 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:58 Historie Henryka
- 09:00 Dotty i Kitty
- 09:04 Mimo i Bobo
- 09:06 Albert tłumaczy
- 09:10 Jaki jest twój zawód ?
- 09:13 Miyu i Litto
- 09:16 Jaki jest twój zawód ?
- 09:18 Kolorowa magia
- 09:22 Co rośnie na drzewie?
- 09:24 Elfy przyrody
- 09:25 Monika i Rudi 2
- 09:28 Fin i Fianna
- 09:31 Słodki dom
- 09:32 Przygody kaczki
- 09:34 Mimo i Bobo
- 09:36 Zabawa w chowanego
- 09:38 Toobys
- 09:41 Mimo i Bobo
- 09:44 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:47 Kształcików
- 09:48 Afryka
- 09:51 Wesołe królestwo
- 09:54 Mimo i Bobo
- 09:56 Małe melodie
- 09:58 DuckSchool
- 10:01 Wesoła łąka
- 10:04 Słodki dom
- 10:06 Pixie 2
- 10:07 Mimo i Bobo
- 10:10 Zack i Ziggy
- 10:13 Tempo Giusto
- 10:15 Słodki dom
- 10:16 Dźwięki wokół nas
- 10:18 Monika i Rudi 2
- 10:21 Słodki dom
- 10:23 Hiphopowy kaktus
- 10:25 Sippi Sappi
- 10:28 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:31 Zabawa w chowanego
- 10:34 Kolorowa Klara
- 10:36 Toobys
- 10:38 Elfy przyrody
- 10:39 Margo i Felix
- 10:42 Risto Gusto
- 10:45 Restauracja
- 10:48 Brygada ogniowa
- 10:51 Historie Henryka
- 10:53 Co rośnie na drzewie?
- 10:54 Restauracja
- 10:57 Toby McFly
- 11:00 Mały Didy
- 11:02 Toby McFly
- 11:05 Świat Mimo
- 11:08 Raul
- 11:11 Mimo i Bobo
- 11:14 Raul
- 11:16 Przygody kaczki
- 11:18 ABC - duckBC
- 11:21 Cubie
- 11:24 Afryka
- 11:27 Mimo i Bobo
- 11:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:31 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:34 Sztuka Leona
- 11:36 Drużyna lalek na ratunek
- 11:38 Dotty i Kitty
- 11:42 Raul
- 11:45 Dinozaur Milo
- 11:49 Połączony świat
- 11:52 Fin i Fianna
- 11:55 Zoo
- 11:58 Wesołe królestwo
- 12:01 Raul
- 12:04 Sztuka Leona
- 12:07 Sippi Sappi
- 12:09 Przygody kaczki
- 12:12 Dinoland
- 12:14 Brygada ogniowa
- 12:16 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:19 Połączony świat
- 12:22 Hop-hop
- 12:24 Zoo
- 12:28 Połączony świat
- 12:31 Raul
- 12:33 Zastęp strażaków
- 12:36 Drużyna lalek
- 12:38 Afryka
- 12:40 Raul
- 12:43 Drużyna lalek na ratunek
- 12:47 Skoczkowie Planet
- 12:51 Mimo & Bobo PLUS
- 12:55 Dinozaur Milo
- 12:59 Drużyna lalek
- 13:01 Przygody kaczki
- 13:03 Sztuka Leona
- 13:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:08 Raul
- 13:10 Hubbi się tym zajmie
- 13:13 Sztuka Leona
- 13:16 Mimo i Bobo
- 13:18 Skoczkowie Planet
- 13:22 Hiphopowy kaktus
- 13:25 Kaczka i Puszek
- 13:27 Wesoła łąka
- 13:30 Pixie 2
- 13:31 Słodki dom
- 13:32 Monika i Rudi
- 13:35 Co rośnie na drzewie?
- 13:36 Lola i Liczby
- 13:39 Uczymy się
- 13:42 Mimo i Bobo
- 13:44 Zack i Ziggy
- 13:47 Albert tłumaczy
- 13:52 Zabawa w chowanego
- 13:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:57 Elfy przyrody
- 13:58 Sippi Sappi
- 14:00 DuckSchool
- 14:03 Fin i Fianna
- 14:06 Monika i Rudi
- 14:09 Sippi Sappi
- 14:11 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:13 Małe melodie
- 14:16 Słodki dom
- 14:17 Kształcików
- 14:18 Dźwięki wokół nas
- 14:20 Albert tłumaczy
- 14:22 Lola i Liczby
- 14:24 Monika i Rudi 2
- 14:27 DuckSchool
- 14:29 Dinoland
- 14:33 Sippi Sappi
- 14:35 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:38 Świat Mimo
- 14:41 Przygody kaczki
- 14:43 Elfy przyrody
- 14:44 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:47 Sippi Sappi
- 14:49 Afryka
- 14:52 Elfy przyrody
- 14:53 Mały Didy
- 14:56 Hubbi i jego koledzy
- 14:58 Dźwięki wokół nas
- 15:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:02 Świat Mimo
- 15:06 Afryka
- 15:08 Albert tłumaczy
- 15:11 Lola i Liczby
- 15:13 Afryka
- 15:15 Elfy przyrody
- 15:16 Afryka
- 15:18 Mimo i Bobo
- 15:21 Wstawaj!
- 15:23 Mimo & Bobo PLUS
- 15:27 Mimo i Bobo
- 15:29 Zabawa w chowanego
- 15:33 DuckSchool
- 15:35 Afryka
- 15:37 Brygada ogniowa
- 15:40 Wesołe królestwo
- 15:43 Drużyna lalek
- 15:45 Lola i Liczby
- 15:48 Brygada ogniowa
- 15:50 Fin i Fianna
- 15:54 Zack i Ziggy
- 15:57 Elfy przyrody
- 15:58 Fin i Fianna
- 16:01 Hop-hop
- 16:03 Mały Didy
- 16:05 Uczymy się
- 16:08 Mały Didy
- 16:10 Elfy przyrody
- 16:12 Drużyna lalek
- 16:14 Co rośnie na drzewie?
- 16:15 Przygody kaczki
- 16:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:20 Brygada ogniowa
- 16:22 Toobys
- 16:24 Tempo Giusto
- 16:26 Toobys
- 16:28 Afryka
- 16:31 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:34 Hiphopowy kaktus
- 16:37 Mimo & Bobo PLUS
- 16:41 Wstawaj!
- 16:43 Lola i Liczby
- 16:45 Margo i Felix
- 16:48 Lola i Liczby
- 16:51 Hop-hop
- 16:53 Mimo i Bobo
- 16:56 Lola i Liczby
- 16:59 Margo i Felix
- 17:02 Hop-hop
- 17:04 Raul
- 17:06 Tempo Giusto
- 17:08 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:11 Mimo i Bobo
- 17:13 Zack i Ziggy
- 17:16 Raul
- 17:19 Tempo Giusto
- 17:21 Hop-hop
- 17:24 Mimo i Bobo
- 17:26 Zabawa w chowanego
- 17:28 Mimo & Bobo PLUS
- 17:32 Zabawa w chowanego
- 17:34 DuckSchool
- 17:37 Zack i Ziggy
- 17:41 Kształcików
- 17:42 Sippi Sappi
- 17:44 Albert tłumaczy
- 17:47 Przygody kaczki
- 17:49 Co rośnie na drzewie?
- 17:50 Sippi Sappi
- 17:53 Co rośnie na drzewie?
- 17:54 Wesoła łąka
- 17:57 Margo i Felix
- 18:00 Co rośnie na drzewie?
- 18:01 Sippi Sappi
- 18:04 Małe melodie
- 18:06 Albert tłumaczy
- 18:08 Dotty i Kitty
- 18:12 ABC - duckBC
- 18:15 Mimo i Bobo
- 18:17 Wesoła łąka
- 18:20 Margo i Felix
- 18:23 Wesoła łąka
- 18:27 Toobys
- 18:29 Dotty i Kitty
- 18:32 Lola i Liczby
- 18:35 Uczymy się
- 18:38 Kolorowa Klara
- 18:41 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:44 Dinoland
- 18:46 Brygada ogniowa
- 18:48 DuckSchool
- 18:51 Hop-hop
- 18:53 Fin i Fianna
- 18:56 Hubbi i jego koledzy
- 18:58 Zack i Ziggy
- 19:01 DuckSchool
- 19:04 Zabawa w chowanego
- 19:07 Afryka
- 19:09 Hiphopowy kaktus
- 19:12 Raul
- 19:15 Przygody kaczki
- 19:17 Pociąg
- 19:19 Mały Didy
- 19:21 Zabawa w chowanego
- 19:23 Kaczka i Puszek
- 19:25 Dźwięki wokół nas
- 19:27 Drużyna lalek
- 19:30 Pociąg
- 19:32 Zoo
- 19:35 Toby McFly
- 19:38 Mały Didy
- 19:40 Hop-hop
- 19:43 Elfy przyrody
- 19:44 Uczymy się
- 19:47 Mały Didy
- 19:50 Historie Henryka
- 19:52 Sippi Sappi
- 19:54 Małe, ale pracowite
- 19:57 Mimo i Bobo
- 20:00 Zabawa w chowanego
- 20:02 Restauracja
- 20:05 Toby McFly
- 20:08 Drużyna lalek na ratunek
- 20:10 Hubbi i jego koledzy
- 20:13 Zoo
- 20:16 Zoo
- 20:19 Margo i Felix
- 20:22 Pociąg
- 20:25 Formy są twoje
- 20:27 Zack i Ziggy
- 20:30 Hubbi i jego koledzy
- 20:33 Mały Didy
- 20:36 Przygody kaczki
- 20:38 Tempo Giusto
- 20:40 Lola i Liczby
- 20:44 Cubie
- 20:47 Dotty i Kitty
- 20:50 Lola i Liczby
- 20:52 Hiphopowy kaktus
- 20:54 Świat Mimo
- 20:57 Raul
- 21:00 Afryka
- 21:02 Dźwięki wokół nas
- 21:04 Kolorowe koło
- 21:07 Wakacje
- 21:09 Kolorowe koło
- 21:12 Wakacje
- 21:14 Kolorowe koło
- 21:17 Toobys
- 21:20 Mimo i Bobo
- 21:22 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:24 Mimo i Bobo
- 21:27 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:29 Toobys
- 21:32 Wakacje
- 21:34 Kolorowe koło
- 21:37 Wakacje
- 21:39 Kolorowe koło
- 21:42 Wakacje
- 21:45 Kolorowe koło
- 21:48 Dinozaur Milo
- 21:52 Raul
- 21:55 Małe, ale pracowite
- 21:58 Zastęp strażaków
- 22:00 Raul
- 22:03 Dinozaur Milo
- 22:07 Świat zwierząt
- 22:10 Mini opowiadania
- 22:13 Teraz się bawimy
- 22:15 Świat podwodny
- 22:19 Sunville
- 22:21 Sztuka Leona
- 22:23 Restauracja
- 22:28 Mały Didy
- 22:30 Dinoland
- 22:33 Drużyna lalek
- 22:35 Indie
- 22:39 Safari
- 22:41 Zwierzęta
- 22:43 Przygody w przestrzeni
- 22:49 Świat zwierząt
- 22:52 Pixie 2
- 22:53 Słodki dom
- 22:55 Uczymy się
- 22:57 Kolorowa Klara
- 22:59 Lola i Liczby
- 23:01 Fin i Fianna
- 23:04 Mimo i Bobo
- 23:08 Posłuchaj tego
- 23:10 Panni i Fanni
- 23:12 Kącik naukowy
- 23:14 Kolorowe koło
- 23:17 Posłuchaj tego
- 23:22 Fin i Fianna
- 23:25 ABC - duckBC
- 23:28 Wesoła łąka
- 23:31 Co rośnie na drzewie?
- 23:32 Kształcików
- 23:34 Małe melodie
- 23:36 Grupy
- 23:39 Posłuchaj tego
- 23:41 Kolorowe koło
- 23:44 Jaki jest twój zawód ?
- 23:47 Kącik naukowy
- 23:49 Muzeum
- 23:52 Taniec
- 23:55 Teraz się bawimy
- 23:58 Urocze miejsca
- 00:00 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:08 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:11 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:19 Ulubione bajki
- 07:23 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:27 Pory roku
- 11:29 Ulubione bajki
- 13:36 Uczymy się z ducktv
- 14:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:43 Pory roku
- 16:45 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:47 Uczymy się z ducktv
- 18:51 Bajki na dobranoc
- 19:51 Słodkie sny
- 20:56 Pory roku
- 22:00 Ulubione bajki
- 23:00 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Full Impact Serie A (1)
- 06:35 LaLiga Chronicles (1)
- 07:10 LaLiga World (2)
- 07:45 Eleven Gol
- 13:40 Eleven Gol
- 17:00 Nacho - El Capitan
- 17:30 Wywiad Eleven
- 22:40 Piłka nożna: Liga włoska - studio
- 23:00 Eleven Gol Live
- 10:00 Leo Messi
- 10:45 Eleven Gol Live
- 21:00 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 21:30 La Manita
- 21:45 La Manita
- 00:00 Voss Extreme Sports Week (1)
- 00:30 Voss Extreme Sports Week (2)
- 01:00 Voss Extreme Sports Week (3)
- 01:30 Voss Extreme Sports Week (4)
- 02:00 Voss Extreme Sports Week (5)
- 02:30 Voss Extreme Sports Week (6)
- 03:00 Action Sports World (1)
- 04:00 Action Sports World (2)
- 05:00 Action Sports World (3)
- 06:00 Sports Adventure 4 (7)
- 06:30 Sports Adventure 4 (8)
- 07:00 Sports Adventure 4 (9)
- 07:30 Sports Adventure 4 (10)
- 08:00 Sports Adventure 4 (11)
- 08:30 Sports Adventure 4 (12)
- 09:00 WWE Classic Gold (42)
- 09:30 WWE Classic Gold (44)
- 10:00 WWE Classic Gold (55)
- 11:00 WWE Raw (25)
- 14:00 WWE SmackDown (41)
- 15:00 WWE SmackDown (42)
- 16:00 WWE NXT (22)
- 17:00 WWE - Main Event (22)
- 18:00 Japan Pro-Wrestling (2)
- 22:00 WWE Classic Gold (1)
- 23:00 WWE Highlights (6)
- 23:30 WWE Highlights (12)
- 00:00 Na tropie seks handlarzy (2)
- 01:05 Na tropie seks handlarzy (3)
- 02:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 02:25 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 02:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:00 Remont na 5+ (4)
- 03:30 Remont na 5+ (5)
- 03:55 Remont na 5+ (6)
- 04:25 Remont na 5+ (7)
- 04:45 Remont na 5+ (8)
- 05:15 Remont na 5+ (1)
- 05:40 Remont na 5+ (2)
- 06:00 Remont na 5+ (3)
- 06:25 Remont na 5+ (4)
- 06:50 Remont na 5+ (5)
- 07:20 Remont na 5+ (6)
- 07:45 Remont na 5+ (7)
- 10:00 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 10:30 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 14:00 Celnicy (1)
- 15:00 Celnicy (2)
- 00:00 Magazyn filmowy
- 00:25 Poland Daily
- 00:35 Poland Daily - Weather
- 00:40 Dzisiaj
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:20 Zdaniem Kowalskiego
- 01:40 Hity w sieci
- 02:00 Przegląd prasy niemieckiej
- 02:20 Kulisy manipulacji
- 02:50 Piachem w tryby
- 03:30 Dzisiaj
- 03:55 Polityczne podsumowanie tygodnia
- 04:55 Republika wieczór
- 06:00 Magazyn filmowy
- 06:25 Smaki polski
- 06:50 Biznes Polska
- 07:00 Transmisja mszy świętej
- 08:05 Republika, wstajemy!
- 09:00 Republika rano
- 09:05 Miłosz Kłeczek - Wysokie Napięcie
- 10:00 Republika rano
- 10:05 Studio prasowe
- 11:00 Salonik polityczny
- 12:00 Polityczna kawa
- 13:00 Republika, wstajemy!
- 13:10 Ameryka, polityka i dolary. Raport z USA
- 13:40 Za siódmą górą
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 14:40 Na pomoc!
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Oko na niedzielę
- 15:30 Republika dzień
- 15:40 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:10 Republika dzień
- 16:35 Republika, wstajemy!
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Express Republiki
- 17:45 Miłosz Kłeczek. W ruchu
- 18:10 Republika dzień
- 18:40 Smaki polski
- 19:00 Dzisiaj
- 19:20 Sport w Republice
- 19:25 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Ściśle jawne
- 20:50 Wywiad z chuliganem
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Republika wieczór
- 23:30 Express Republiki
- 23:45 Express Republiki
- 00:00 Jak powstaje samochód 2 (5)
- 01:10 Erekcyjne oszustwo: pigułki Stiff Nights
- 02:15 Samochód roku 2 (5)
- 02:40 Samochód roku 2 (6)
- 03:05 Garaż Guya Martina (2)
- 03:55 Jak kupić najdroższe auta świata (9)
- 04:45 Warsztat Hammonda (2)
- 05:35 Samochód roku 2 (5)
- 06:00 The Best of Top Gear 2019/2020 (4)
- 07:05 Inżynieryjne katastrofy 2 (4)
- 10:20 The Best of Top Gear 2019/2020 (3)
- 11:20 Samochód roku 2 (3)
- 11:55 Samochód roku 2 (4)
- 18:55 Samochód roku 2 (3)
- 19:30 Samochód roku 2 (4)
- 04:10 Zakazana historia 6 (W poszukiwaniu arki Noego)
- 04:55 Zakazana historia 6 (Tajemnica kryształowych czaszek)
- 06:10 Rody przeklęte (Klątwa jak z bajki)
- 06:35 Rody przeklęte (Klątwa szalonego mnicha)
- 06:55 Miasta świata podziemi 4 (Tajemnicze podziemia)
- 07:50 Jak inżynieria zmieniała świat (Bitwa na mosty)
- 22:15 Na ratunek Pompejom (1)
- 23:20 Na ratunek Pompejom (2)