Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:05 Dzika kuchnia (3)
- 00:40 Dzika kuchnia (4)
- 01:15 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 04:00 Dzika kuchnia (4)
- 04:30 Przepis na ogród (20)
- 04:35 Przepis na ogród (21)
- 04:45 Przepis na ogród (22)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 ABC Designu (4)
- 06:15 ABC Designu (5)
- 06:30 ABC Designu (1)
- 06:45 ABC Designu (3)
- 06:55 Kuchnia na dziko (8)
- 07:10 Kuchnia na dziko (9)
- 07:25 Kuchnia na dziko (10)
- 07:35 Kuchnia na dziko (11)
- 07:50 Kuchnia na dziko (12)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 5 (16)
- 08:30 Ogród bez tajemnic 5 (17)
- 08:55 Ogrody marzeń 2 (8)
- 09:30 Ogrody marzeń 2 (9)
- 10:00 Ogrody marzeń 2 (10)
- 10:35 Ogrody marzeń 2 (11)
- 11:05 Domy marzeń - nad morzem 6 (5)
- 18:25 Przepis na remont 3 (5)
- 18:55 Przepis na remont 3 (6)
- 19:30 Przepis na remont 3 (7)
- 22:50 Ogrody marzeń 2 (12)
- 23:20 Ogrody marzeń 2 (13)
- 23:55 Dzika kuchnia (1)
- 00:00 Dr Miami (8)
- 00:30 Jak uniknąć raka? (Medycyna i technologia)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? 2 (Wołowina)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Okulistyka u dzieci)
- 02:50 Być rodzicem (5)
- 03:20 Czy wiesz, co jesz? (Owoce i warzywa)
- 03:50 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 04:10 Potęga zdrowia 3 (Rehabilitacja onkologiczna)
- 04:55 Potęga zdrowia 4 (Ortopedia)
- 05:35 Być rodzicem (7)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (Wady serca - jak je rozpoznać i jak je leczyć?)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Endometrioza)
- 07:15 Zapytaj lekarza (4)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Gimnastyka na dobry nastrój)
- 10:00 Pies na życie (9)
- 10:35 Zwierzaki z misją (9)
- 11:10 Łowcy smaków (7)
- 11:50 Przez żołądek do zdrowia (7)
- 12:25 Pytania do doktora (Geny)
- 13:00 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 13:35 Happy i Zen (15)
- 14:10 Happy i Zen 2 (1)
- 14:45 Żyj jak Laila (2)
- 15:10 Żyj jak Laila (3)
- 15:40 Nocna zmiana 4 (1)
- 16:35 Nocna zmiana 4 (2)
- 17:25 Nocna zmiana 4 (3)
- 18:20 Nocna zmiana 4 (4)
- 19:10 Nocna zmiana 4 (5)
- 20:00 Dlaczego jesteśmy grubi (3)
- 21:00 Łowcy smaków (8)
- 21:35 Gotowe na start 2 (4)
- 22:20 Moje życie XXL (8)
- 23:30 Dr Miami (9)
- 23:55 Dr Miami (10)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Taki sobie list)
- 01:45 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Nowe przygody starego Toma)
- 02:15 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Uciekaj Chris, uciekaj!)
- 02:45 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Droga do Indii)
- 03:15 Bajer z Bel-Air 4 (Bezsenność w Bel-Air)
- 03:45 Bajer z Bel-Air 4 (Kto jest szefem)
- 04:15 Bajer z Bel-Air 4 (Ptaszek na uwięzi)
- 05:00 Jak poznałem waszą matkę 8 (Pełzanie homara)
- 05:25 Jak poznałem waszą matkę 8 (Nadmierna korekcja)
- 06:00 Jak poznałem waszą matkę 8 (Ostatnia karta, część 1)
- 06:30 Jak poznałem waszą matkę 8 (Ostatnia karta, część 2)
- 07:00 Jak poznałem waszą matkę 8 (Zespół czy DJ?)
- 07:30 Jak poznałem waszą matkę 8 (Zadzwoń!)
- 20:00 Farciarz Gilmore
- 21:55 Piłki z jajami
- 01:50 Kobieta samotna
- 03:55 Anna i wampir
- 05:27 Zakończenie programu
- 06:00 Małżeństwo z rozsądku
- 07:45 Czterej pancerni i pies (Most)
- 08:50 Czterej pancerni i pies (Rozstajne drogi)
- 09:50 Ptaszka
- 11:20 To nie ze mną 2 (7)
- 11:55 To nie ze mną 2 (8)
- 12:35 Dwa księżyce
- 15:30 Joanna
- 17:50 Dama kameliowa
- 20:00 W jak morderstwo
- 22:25 Mała wielka miłość
- 01:15 Obrońca
- 03:15 Gdańsk 1939
- 04:20 Bez prawa do życia
- 05:20 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 Zameldowani 2 (14)
- 06:30 Zameldowani (10)
- 07:00 Zameldowani (11)
- 07:30 Zameldowani (12)
- 08:00 Zameldowani (13)
- 08:30 Zameldowani 2 (14)
- 09:00 Zameldowani 2 (15)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 12:05 Bonanza (11)
- 13:10 Legendy rocka (Guns N' Roses)
- 13:50 Legendy rocka (Sting)
- 14:20 Legendy rocka (Rod Stewart)
- 14:50 Legendy rocka (U2)
- 15:25 Legendy rocka (Queen)
- 15:55 Pan Samochodzik i niesamowity dwór
- 17:50 Wedle wyroków twoich...
- 20:00 Zbroja boga
- 22:00 Zbroja boga 2
- 03:15 Bilet na Księżyc
- 10:00 Hudson i Rex 5 (13)
- 11:00 Hudson i Rex 5 (14)
- 15:05 Partner
- 22:30 Zaginione miasto Z
- 00:00 Teresa (47)
- 01:00 Teresa (48)
- 02:00 Teresa (49)
- 03:00 Teresa (50)
- 04:00 Płomienie pożądania (25)
- 05:00 Płomienie pożądania (26)
- 06:00 Sploty nienawiści (27)
- 07:00 Sploty nienawiści (28)
- 08:00 Sploty nienawiści (29)
- 09:00 Sploty nienawiści (30)
- 10:00 Sploty nienawiści (31)
- 11:00 Teresa (46)
- 12:00 Teresa (47)
- 13:00 Teresa (48)
- 14:00 Teresa (49)
- 15:00 Teresa (50)
- 16:00 Trzy siostry (250)
- 17:00 Trzy siostry (251)
- 18:00 Trzy siostry (252)
- 19:00 Trzy siostry (253)
- 20:00 Trzy siostry (254)
- 21:00 Płomienie pożądania (27)
- 22:00 Płomienie pożądania (28)
- 23:00 Okrutne miasto (70)
- 01:15 Save Me (3)
- 02:15 Save Me (4)
- 03:10 Nielegalni (1)
- 04:15 Nielegalni (2)
- 05:20 Totalcar 3 (2)
- 05:50 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Hity AXN
- 06:30 Flash 8 (14)
- 07:25 Flash 8 (15)
- 08:20 Flash 8 (16)
- 09:15 Zagadki z przeszłości 3 (10)
- 10:15 Zagadki z przeszłości 3 (11)
- 11:15 Zaginiony świat (4)
- 12:10 Zaginiony świat (5)
- 13:05 Zaginiony świat (6)
- 14:00 Zaginiony świat (7)
- 15:00 Zaginiony świat (8)
- 16:00 Zaginiony świat (9)
- 17:00 Zagadki z przeszłości 3 (12)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 3 (15)
- 21:00 Szeregowiec Ryan
- 00:30 Grand Hotel (2)
- 02:15 Grand Hotel (3)
- 03:55 Prezentuj broń! (8)
- 04:55 Prezentuj broń! (9)
- 05:45 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Hity AXN
- 06:35 Hity AXN
- 07:00 Winnice miłości 2 (106)
- 08:25 Profil 4 (4)
- 09:35 Profil 4 (5)
- 10:40 Profil 4 (6)
- 11:55 Profil 4 (7)
- 13:10 Profil 4 (8)
- 14:10 Zaklinacze koni (12)
- 15:10 Zaklinacze koni (13)
- 16:10 Zaklinacze koni 2 (1)
- 17:10 Zaklinacze koni 2 (2)
- 18:10 Zaklinacze koni 2 (3)
- 19:05 Szpital świętej Marii (1)
- 20:00 Szpital świętej Marii (2)
- 21:00 Książę i ja
- 23:15 Grand Hotel (4)
- 00:10 Krwawa zemsta
- 02:05 Thelma i Louise
- 04:50 Bonanza (Na pustkowiu)
- 05:50 Zakończenie programu
- 06:05 Bonanza (Młyn)
- 07:05 Poirot (Lusterko nieboszczyka)
- 08:10 Poirot (Kradzież biżuterii)
- 09:15 I że ci nie odpuszczę
- 11:45 Autor widmo
- 17:10 Bohater ostatniej akcji
- 20:00 Szybcy i martwi
- 22:15 Dredd
- 00:15 Zakończenie programu
- 05:40 Afryka - wyprawa na safari
- 07:05 Sniff i duch z bagien
- 13:40 Owd Bob
- 15:15 Stracone marzenia
- 19:00 Tygrysy ze stacji Shagou
- 21:00 Proza życia
- 22:40 Bella i Bell
- 00:45 Poprawczak
- 02:15 Beautiful Solos
- 03:20 90 minut do śmierci
- 04:50 Zakończenie programu
- 06:10 Strefa Q
- 08:05 Trzy kule
- 09:35 Łąka zgubionych butów
- 11:10 Nocna jazda
- 12:35 Wyspa skarbów
- 14:10 Projekt: Dinozaur
- 15:30 Żar zemsty
- 16:55 Morderca w naszym domu
- 18:25 Tajna agentka
- 20:00 Ogień zwalczaj ogniem
- 21:35 Zabójca w rodzinie
- 23:05 Terrorysta
- 00:05 Nowe życie
- 01:20 Wiadro krwi
- 02:25 Szalony doktor z wyspy Blood
- 03:50 Zachowuj się!
- 05:10 Zabawa w chowanego
- 06:00 Scena dla Joan
- 07:05 Rycząca otchłań
- 08:35 Sunny
- 10:10 Prawdziwy uśmiech
- 11:35 Awaria
- 12:50 Grzech
- 16:10 Nielegalne szwalnie
- 16:50 Dzień dobrze minął?
- 18:20 Ponad dwie godziny
- 18:35 Soldate Jeannette
- 19:55 Powrót trupa
- 21:00 Call the Mesquiteers
- 21:55 Strach i pożądanie
- 22:55 Kraul
- 00:20 Leonardo (7)
- 01:10 Dynastia Tudorów 2 (1)
- 02:10 This Is England '86 (4)
- 03:00 Świat według Barneya
- 05:10 Zakończenie programu
- 06:00 Fame
- 07:45 Prawie przyjaciele
- 09:25 Na przekór całemu światu
- 11:05 Rodzina Steedów 2 (2)
- 12:45 Opowieści z ławeczki
- 16:10 Wielki Mistrz
- 18:10 W zawieszeniu
- 20:00 Dobroczyńca
- 21:30 Dynastia Tudorów 2 (2)
- 22:30 Obsesja Eve 3 (3)
- 23:15 Plan B 3 (2)
- 00:55 Bulwar Zachodzącego Słońca
- 03:25 Śmierć zza drzwi
- 08:05 Między gwiazdami (Piotr Krysiak - extra!)
- 08:30 Klik News (68)
- 08:40 FilmoNewsy (128)
- 09:05 "Top 13" - ranking gwiazd (Top skandali z okresu dawnego Hollywood)
- 09:30 Klik News (69)
- 09:35 Klik News (70)
- 09:45 Warsztat filmowy (WF_129)
- 10:10 Moda na sukces 34 (8597)
- 10:40 Moda na sukces 34 (8598)
- 11:10 Moda na sukces 34 (8623)
- 11:40 Triumf miłości (109)
- 12:35 Klik News (33)
- 12:40 Triumf miłości (110)
- 13:35 Triumf miłości (111)
- 14:30 Everest (40)
- 15:00 Everest (41)
- 15:35 Najpiękniejsza brzydula (67)
- 16:25 Najpiękniejsza brzydula (68)
- 17:15 Król i ja
- 19:55 Siedmiu wspaniałych
- 22:30 Francuski łącznik
- 04:50 Brzdąc
- 06:00 Cienka niebieska linia (Napaść na drodze)
- 06:40 "Top 13" - ranking gwiazd (19)
- 07:05 Vidocówka (1)
- 07:20 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (15)
- 07:40 Maria Magdalena (25)
- 08:35 Maria Magdalena (26)
- 09:35 Bitwa o San Pietro
- 10:15 ShowBiznes po godzinach (Kinga Preis)
- 10:40 Między gwiazdami (Paulina Smaszcz - extra!)
- 11:00 Królewski ślub. Exclusive! (2)
- 11:25 REC. EXTRA ("Wesele" - Michalina Łabacz, biografia)
- 11:27 Dziesięć najlepszych (Najpiękniejsze filmowe bale)
- 11:40 Superstars (Dido, Antonio Baneras, Julie Walters, Clint Eastwood, David Bowie)
- 14:15 Skąd ja Cię znam? (Emma Stone)
- 14:30 Maria Magdalena (16)
- 15:25 Maria Magdalena (17)
- 20:00 Ucieczka z Sobiboru
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:30 Muzyczne dzień dobry
- 09:50 Przy muzyce po Śląsku
- 10:20 Szlagroteka
- 10:55 Weekend z TVS
- 11:15 Spotkanie z balladą
- 14:20 Weekend z TVS
- 14:30 Śląska karuzela
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Szlagierowa lista
- 19:45 Koncert w TVS
- 23:35 Muzyczna chata