Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 11:20 UK Wrestling Showdown (3)
- 11:50 UK Wrestling Showdown (4)
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:20 Hip Show
- 23:40 Hip Show
- 00:40 Nowa granica (1)
- 01:05 Nowa granica (2)
- 01:30 Psy ratownicze znad jeziora garda
- 02:25 Arktyka - chłopiec zostaje myśliwym
- 03:20 Na tropie yeti
- 08:00 Człowiek i jego łódź (9)
- 08:55 Dzikie zwierzęta (11)
- 09:25 Ryba tygrysia - afrykańska pirania
- 10:20 Lamu, wyspa osłów
- 11:15 Nowi nomadzi Kirgistanu
- 12:10 Głuptaki - po złej stronie
- 13:05 Powodzie: co nas czeka (1)
- 14:00 Wygnanie na Wyspie Świętej Heleny
- 14:55 Lodołamacze arktyczne
- 15:55 Ekologiczna panika (2)
- 16:20 Siła natury (3)
- 16:50 Siła natury (4)
- 17:25 Jak działa mózg (Visual Perception)
- 17:55 Jak działa mózg (Altered Views)
- 18:25 Rok na planecie Ziemia (2)
- 19:10 Wspaniały świat (3)
- 19:45 Wspaniały świat (4)
- 20:15 Efekt technologii (3)
- 20:40 Efekt technologii (4)
- 21:05 Football uliczny (RPA)
- 21:35 Football uliczny (Bośnia i Hercegowina)
- 22:05 Zadziwiająca nauka (1)
- 22:30 Zadziwiająca nauka (2)
- 23:00 Zenit (9)
- 23:25 Ostatnie tygrysy z Sumatry
- 01:00 Stream Nation (Need For Speed: Unbound, część 13)
- 01:30 Stream Nation (Need For Speed: Unbound, część 14)
- 02:05 Stream Nation (Need For Speed: Unbound, część 15)
- 02:35 Stream Nation (Need For Speed: Unbound, część 16)
- 03:05 Stream Nation (Need For Speed: Unbound, część 17)
- 03:35 Relacja PGA 2022 (5)
- 03:45 Stream Nation (Stray, część 11)
- 08:00 Stream Nation (SnowRunner, część 2)
- 08:35 TVGry (442)
- 08:55 Stream Nation (SnowRunner, część 3)
- 09:30 Pixel Heaven 2021
- 09:45 TVGry (443)
- 12:15 Sol F1 10 (2. wyścig)
- 13:40 TVGry (407)
- 13:55 Stream Nation (Subnautica, część 1)
- 16:00 Stream Nation (House Flipper, część 5)
- 16:35 Stream Nation (House Flipper, część 6)
- 17:05 Stream Nation (Kangurek Kao, część 8)
- 17:35 Gildia Smaków
- 17:50 Board News
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Polski Top Tygodnia
- 11:00 Top 30
- 14:00 Gwiazdy na talerzu
- 16:00 Kultowe przeboje
- 17:00 50 Rockowych Hitów
- 21:00 Rockowa 20
- 23:00 Rodzinne Karaoke
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 21:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 12:00 Top 16
- 13:20 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:00 1 na 1
- 21:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 10:00 Halo, Warszawo!
- 11:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Odlatowe hity
- 16:00 Hits Around the World
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 08:00 Best Hits
- 09:00 Top 150 Rock Hits of the 80's
- 23:00 Best Hits
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 Top 25 Power Hits ...
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Shakirą)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Top 30 Nuta.TV
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Shakirą)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Songcatcher
- 01:50 City grammar (24)
- 02:00 Beasts of the southern wild
- 03:35 Film set (51)
- 03:45 Film set (52)
- 03:55 Easy talk (50)
- 04:00 English united (34)
- 04:15 3ways2 (28)
- 04:25 Figures of speech (10)
- 05:00 Art land (41)
- 05:05 Art land (42)
- 05:10 Crafty hands 2 (21)
- 05:20 Okey-dokey (21)
- 05:30 Once upon a time (21)
- 05:40 Word party (11)
- 05:45 Word party (12)
- 05:50 English playtime (6)
- 00:01 Реальная история
- 00:32 FreeДОМ
- 02:56 Исторические факты
- 03:24 Специальный репортаж
- 03:51 Где Россия сможет спрятать свою стратегическую авиацию
- 04:08 Виновники войны
- 04:28 Гражданская оборона
- 04:48 ФронтNews
- 05:20 Григорий Герман
- 06:00 Наше время
- 06:31 Путинский проект газопровода из РФ в Китай окончательно провалился
- 06:47 буферную зону
- 06:51 Атаки на российские аэродромы: какие самолеты уже потеряла Россия
- 06:55 Почему российские дроны залетают в Беларусь
- 07:00 FreeДОМ
- 10:00 Последний день диктатора
- 10:18 Антизомби
- 10:33 Гражданская оборона
- 11:00 FreeДОМ
- 17:00 Антизомби
- 17:15 Гражданская оборона
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:32 Sestry
- 22:15 Войска Германии в Литве: НАТО укрепляет границы с РФ и Беларусью
- 22:32 Антизомби
- 22:49 Радиация в России
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 Talking Europe
- 00:30 Le journal
- 00:45 Focus
- 00:50 You Are Here
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 People And Profit
- 02:30 Le journal
- 02:45 The Observers
- 02:51 Focus
- 03:00 Le journal
- 03:15 The 51 Percent
- 03:30 Le journal
- 03:45 French Connections
- 03:51 Fashion
- 04:00 Le journal
- 04:15 Talking Europe
- 04:30 Le journal
- 04:45 Talking Europe
- 05:00 Le journal
- 05:10 Revisited
- 05:30 Le journal
- 05:40 Focus
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 The 51 Percent
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:10 Le Paris des arts
- 07:30 Le journal
- 07:40 Focus
- 07:45 Sports
- 07:51 Fashion
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 France In Focus
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 You Are Here
- 11:00 Le journal
- 11:10 Le Paris des arts
- 11:30 Le journal
- 11:40 Focus
- 11:45 The 51 Percent
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 The Observers
- 14:21 Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 The Observers
- 15:00 Le journal
- 15:15 Reporters
- 15:30 Le journal
- 15:45 France In Focus
- 16:00 Le journal
- 16:15 Focus
- 16:20 You Are Here
- 16:30 Le journal
- 16:45 French Connections
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 People And Profit
- 18:00 Le journal
- 18:15 The 51 Percent
- 18:30 Le journal
- 18:45 The Observers
- 18:51 Focus
- 19:00 Le journal
- 19:15 Talking Europe
- 19:30 Le journal
- 19:45 Talking Europe
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 People And Profit
- 21:30 Le journal
- 21:45 Focus
- 21:50 You Are Here
- 22:00 Le journal
- 22:10 Revisited
- 22:30 Le journal
- 22:40 Le Paris des arts
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 France In Focus
- 00:00 Le journal
- 00:15 Reporters plus
- 00:45 Pas2quartier
- 00:51 Mode
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 L'invité de l'économie
- 02:00 Le journal
- 02:15 The Observers
- 02:22 Vous etes ici
- 02:30 Le journal
- 02:45 A l'affiche
- 03:00 Le journal
- 03:10 Ici l'Europe
- 03:30 Le journal
- 03:40 Le Paris des arts
- 04:00 Le journal
- 04:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 04:30 Le journal
- 04:45 Mode
- 04:51 Vous etes ici
- 05:00 Le journal
- 05:15 Reporters France 24
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'invité de l'économie
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Mode
- 09:21 Vous etes ici
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 A l'affiche
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Légendes urbaines
- 12:00 Le journal
- 12:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'invité de l'économie
- 15:00 Le journal
- 15:10 Mode
- 15:16 Vous etes ici
- 15:22 L'instant mobile
- 15:30 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters France 24
- 16:22 L'instant mobile
- 16:30 Le journal
- 16:40 Le Paris des arts
- 17:00 Le journal
- 17:15 Outre-mer
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:45 Actuelles
- 19:00 Le journal
- 19:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 19:30 Le journal
- 19:45 Outre-mer
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:13 Mode
- 21:19 Vous etes ici
- 21:25 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:10 Billet retour
- 22:30 Le journal
- 22:40 Le journal de l'Afrique
- 22:52 Programme selon
- 23:00 Le journal
- 23:10 Sports dimanche
- 23:20 The Observers
- 23:30 Le journal
- 23:40 Le Paris des arts
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Promyk nad żabim oczkiem)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Franciszkanie z Wieliczki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 07:35 Sielskie życie (4/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Meble)
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Słowo o Ewangelii
- 10:10 Dycht Kociewie
- 10:25 Wojenne dziewczyny 3 (34)
- 11:10 W labiryncie (Ślub)
- 11:39 Pogoda
- 11:40 Na 2 kontakty
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Martin Opitz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Wyścigi konne: Służewiec 2024 - Nagroda Europy
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Zakład Aktywizacji Zawodowej)
- 16:30 Do brzegu
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogranicze w ogniu (6/24)
- 18:00 Droga
- 18:20 Którędy po sztukę (Luttichuys)
- 18:30 Panorama
- 18:45 Panorama sport
- 18:50 Czytanie przed spaniem (Burek i podstępne portki)
- 18:51 Pogoda
- 19:00 Cały ten sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: KKS 1925 Kalisz - Zagłębie Sosnowiec
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Świat w kolorze sepii
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Promyk nad żabim oczkiem)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Franciszkanie z Wieliczki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 07:35 Sielskie życie (4/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Meble)
- 18:00 Magazyn sportowy
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Europa z bliska
- 19:02 Stacja innowacja (128)
- 19:17 Polacy światu (Maria Teresa Josefina i jej córki)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: KKS 1925 Kalisz - Zagłębie Sosnowiec
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (Niczym Wańka-wstańka)
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Promyk nad żabim oczkiem)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Franciszkanie z Wieliczki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 07:35 Sielskie życie (4/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Meble)
- 10:01 Wielkopolska każdego dnia (25 sierpnia)
- 10:06 Poza miastem - Europejska wieś
- 10:19 Szlakiem Kolberga (Włodek Paprodziad Dembowski)
- 10:46 Podróże po Wielkopolsce (Nadleśnictwo Koło)
- 11:00 Wiek to tylko liczba
- 11:23 Wielkopolska każdego dnia (25 sierpnia)
- 11:28 Prognoza pogody
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:35 Prognoza pogody
- 11:36 Z życia Kościoła
- 11:53 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (25 sierpnia)
- 14:45 Wielkopolski informator ekologiczny
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Wyścigi konne: Służewiec 2024 - Nagroda Europy
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Zakład Aktywizacji Zawodowej)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia (25 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Szlakiem drewnianych kościołów (Długa Goślina)
- 17:16 Medycyna i ty
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:37 Lech Poznań UAM - W tym samym kierunku
- 21:31 Prognoza pogody
- 21:33 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wielkopolska każdego dnia (25 sierpnia)
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Promyk nad żabim oczkiem)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Franciszkanie z Wieliczki)
- 07:10 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 07:35 Sielskie życie (4/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Meble)
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:02 Tym żyje wieś
- 10:12 Astronarium (Zaćmienie Słońca)
- 10:36 Przystanek Kultura
- 10:52 Piosenka u Ciebie
- 11:16 Kuchnia polskich Żydów (Straszny wiek XVII)
- 11:41 Magiczne Podlasie (Kanał Augustowski)
- 11:46 Przegląd ukraiński
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Adolf Loewe - architekt
- 14:50 Warto tam być
- 14:52 Panorama litewska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Wyścigi konne: Służewiec 2024 - Nagroda Europy
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Zakład Aktywizacji Zawodowej)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tydzień białoruski
- 17:22 U źródeł wiary
- 17:52 Notacje (Irena Jun. Trzeba do reżysera mieć całkowite zaufanie)
- 18:03 Słownik polsko@polski (543)
- 18:27 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:54 Prognoza pogody
- 18:55 Żyjący Kościół
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: KKS 1925 Kalisz - Zagłębie Sosnowiec
- 21:31 Obiektyw
- 21:46 Prognoza pogody
- 21:47 Sport
- 21:53 Sztuka w kadrze (Rolke. Historia literatury)
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie