Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:20 Głodni sukcesu (4)
- 05:10 Głodni sukcesu (5)
- 06:00 Wyjątkowy butik (3)
- 07:10 Głodni sukcesu (6)
- 12:20 Głodni sukcesu (6)
- 13:25 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (6)
- 18:45 Głodni sukcesu (6)
- 19:55 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (6)
- 21:00 Ratunek dla skóry 3 (10)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Przedstawiam Dyle / Wesele w Krainie Czarów)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wykipienie / Tasowanie strażników)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Róża pośród cierni)
- 01:30 Spidey i superkumple (52)
- 01:55 Spidey i superkumple (53)
- 02:20 Spidey i superkumple (54)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Nieuczęszczany szlak / Vardavar!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Urodziny Goofy'ego... w kosmosie!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Daisy i zagubiony sen/ Wielkie zdjęcie Daisy)
- 04:00 Eureka! (Kto zagra najlepiej? / Śmig-lina)
- 04:30 Eureka! (Nieskończoność garnków / Poklejony luz-blues)
- 05:00 Eureka! (Tworząc księżyc / Dinka u dentystki)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dzielny Miki!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Piknik! / Złotko!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (W kosmosie!/ Ahoj, skarby!)
- 07:00 Blue 3 (152)
- 07:10 Blue 3 (153)
- 07:20 Blue (Grill)
- 07:30 Blue 3 (151)
- 12:00 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 12:30 Blue (Magiczne cymbałki)
- 12:40 Blue (Szpitalik)
- 12:50 Blue (Niespadajka)
- 13:00 Blue (Tato robot)
- 13:10 Blue (Cienistym szlakiem)
- 13:20 Blue (Weekend)
- 13:30 Straż Ekipa (Hanukowa gorączka / Świąteczny zjazdorajd)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Wypad Duśka/Disco powtórka)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Straszneoke)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe 2 (Zwiedzanie bunkru)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe 2 (Wojna golfowa)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (9)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (10)
- 02:35 Duch i nas dwóch (17)
- 03:00 Duch i nas dwóch (18)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (13)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (45)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (46)
- 04:50 Duch i nas dwóch (26)
- 05:15 Duch i nas dwóch (1)
- 05:35 Robale ziomale (Wielki Wyścig Meszek / Plażopatrol)
- 06:00 Taffy (Robodom)
- 06:05 Taffy (Gwiazdkowy Bentley)
- 06:10 Taffy (Woń polowania)
- 06:25 Taffy (Wylogowanie)
- 06:35 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 06:40 Taffy (Wakacje w domu)
- 06:55 Płazowyż 2 (Bagnisty i romantyczny/Muzeum figur woskowych)
- 07:25 Płazowyż 2 (Marcela)
- 07:55 Fineasz i Ferb (17)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Ding dong/ Kreskówka)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Van / Mecz bejsbola)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Kuzynka Jilly/ Kawiarnia Glorii)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Idol/Jaka piękna katastrofa)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gracze, do boju!)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Śmieci)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 17:45 Molly i Duch 2 (Tańcz, tańcz, z Ollie'm kręć/ Davenport's na Żądanie)
- 22:10 Fineasz i Ferb (6)
- 22:40 Fineasz i Ferb (5)
- 23:10 Dzieciak kontra Kot 2 (29)
- 23:40 Dzieciak kontra Kot 2 (30)
- 00:05 Blue 2 (31)
- 00:15 Blue 2 (32)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (6)
- 00:40 Kolorklocki (9)
- 00:45 Blue 2 (19)
- 00:55 Piotruś Królik (18)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (36)
- 01:20 Psi Oddział (15)
- 01:35 Blue 2 (16)
- 01:40 Blue 2 (17)
- 01:50 Blue 2 (18)
- 02:00 Blue (13)
- 02:05 Tosia i Tymek (4)
- 02:20 Blue 2 (34)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 02:40 Kręciołki (85)
- 02:50 Teletubisie (49)
- 03:05 Blue (39)
- 03:10 Blue (40)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (32)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (17)
- 03:45 Tosia i Tymek (11)
- 03:55 Tosia i Tymek (12)
- 04:10 Blue (23)
- 04:15 Blue (24)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (51)
- 04:35 Blue 2 (15)
- 04:45 Blue 2 (14)
- 04:50 Blue (33)
- 05:00 Superpyra (23)
- 05:05 Superpyra (24)
- 05:15 Kolorklocki (7)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (26)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (29)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (23)
- 05:50 W Papierowej Krainie (39)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (16)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (46)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (44)
- 06:50 Superpyra (28)
- 07:00 Blue 2 (13)
- 07:05 Blue (47)
- 07:15 Blue (19)
- 07:25 Blue (20)
- 07:35 Blue (21)
- 07:40 Blue (26)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (11)
- 08:05 Matklocki 2 (29)
- 08:15 Blue (33)
- 08:20 Blue (17)
- 08:30 Blue 2 (13)
- 08:40 Psi Oddział (5)
- 08:55 Tosia i Tymek (16)
- 09:10 Piotruś Królik (19)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (16)
- 09:35 JoJo i Babcia 3 (33)
- 09:50 Kręciołki (55)
- 10:00 Teletubisie (3)
- 10:15 Blue 2 (23)
- 10:25 Yakka Dee 5 (11)
- 10:30 Yakka Dee 5 (12)
- 10:40 Blue 2 (25)
- 10:50 Matklocki 2 (1)
- 10:55 Matklocki 2 (2)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (39)
- 11:15 W Papierowej Krainie (39)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (22)
- 11:50 Superpyra (36)
- 12:00 Blue 2 (20)
- 12:10 Blue (27)
- 12:15 Blue (35)
- 12:25 Blue (7)
- 12:35 Blue 2 (20)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy (4)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (4)
- 13:05 Blue 2 (45)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (38)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (36)
- 13:40 Psi Oddział (15)
- 13:55 Blue 2 (16)
- 14:05 Blue 2 (17)
- 14:15 Blue 2 (18)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (10)
- 14:35 Blue 2 (34)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (24)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (39)
- 15:15 W Papierowej Krainie (27)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (24)
- 15:50 Blue (28)
- 16:00 Blue (36)
- 16:10 Blue (37)
- 16:20 Matklocki (24)
- 16:25 Blue 2 (24)
- 16:35 Kolorklocki (17)
- 16:40 Kolorklocki (18)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (17)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (5)
- 17:10 Blue 2 (46)
- 17:15 Piotruś Królik (19)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (43)
- 17:45 Psi Oddział (1)
- 18:00 Blue 2 (19)
- 18:10 Blue 2 (20)
- 18:15 Blue 2 (21)
- 18:25 Tosia i Tymek (10)
- 18:40 Blue 2 (35)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 19:00 Kręciołki (87)
- 19:15 Teletubisie (51)
- 19:30 Blue (37)
- 19:40 Blue (38)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (1)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (18)
- 20:20 Tosia i Tymek (13)
- 20:30 Tosia i Tymek (14)
- 20:45 Blue 2 (35)
- 20:55 Blue 2 (36)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (52)
- 21:15 Blue 2 (17)
- 21:25 Blue 2 (18)
- 21:35 Superpyra (25)
- 21:40 Superpyra (26)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (30)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (31)
- 22:10 Kolorklocki (9)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (24)
- 22:30 W Papierowej Krainie (29)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (39)
- 22:55 W Papierowej Krainie (28)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (24)
- 23:35 Matklocki (24)
- 23:40 Blue 2 (19)
- 23:50 Blue (25)
- 23:55 Blue (31)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 03:00 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:10 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:20 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:55 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:10 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:25 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bernard (10)
- 06:05 Bernard (11)
- 06:10 Bernard (18)
- 06:15 Bernard (19)
- 06:20 Bernard (21)
- 06:30 Bernard (22)
- 06:35 Bernard (23)
- 06:40 Bernard (24)
- 06:45 Bernard (26)
- 06:50 Bernard (27)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard (28)
- 11:05 Bernard (29)
- 11:10 Bernard (31)
- 11:15 Bernard (32)
- 11:25 Bernard (34)
- 11:30 Bernard (35)
- 11:35 Bernard (36)
- 11:40 Bernard (37)
- 11:45 Bernard (39)
- 11:50 Bernard (40)
- 12:00 Bernard (41)
- 12:05 Bernard (43)
- 12:10 Bernard (44)
- 12:15 Bernard (45)
- 12:25 Bernard (47)
- 12:30 Bernard (48)
- 12:35 Bernard (49)
- 12:40 Bernard (50)
- 12:45 Bernard (52)
- 12:50 Bernard 2 (53)
- 13:00 Bernard 2 (54)
- 13:05 Bernard 2 (55)
- 13:10 Bernard 2 (57)
- 13:15 Bernard 2 (58)
- 13:30 Bernard 2 (60)
- 13:35 Bernard 2 (62)
- 13:40 Bernard 2 (63)
- 13:45 Bernard 2 (65)
- 13:55 Bernard 2 (66)
- 14:00 Power Players (25)
- 14:15 Power Players (26)
- 14:30 Power Players (1)
- 14:40 Power Players (2)
- 14:55 Power Players (3)
- 15:15 Power Players (4)
- 15:25 Power Players (5)
- 15:35 Power Players (6)
- 15:55 Power Players (7)
- 16:15 Power Players (8)
- 16:25 Power Players (9)
- 16:35 Power Players (10)
- 16:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (11)
- 20:15 Power Players (12)
- 20:30 Power Players (13)
- 20:45 Power Players (14)
- 20:55 Power Players (15)
- 21:15 Power Players (16)
- 21:25 Power Players (17)
- 21:35 Power Players (18)
- 21:55 Power Players (19)
- 22:15 Power Players (20)
- 22:25 Power Players (21)
- 22:35 Power Players (22)
- 22:55 Bernard 2 (67)
- 23:00 Bernard 2 (69)
- 23:05 Bernard 2 (70)
- 23:10 Bernard 2 (71)
- 23:15 Bernard 2 (73)
- 23:20 Bernard 2 (74)
- 23:30 Bernard 2 (75)
- 23:35 Bernard 2 (77)
- 23:40 Bernard 2 (78)
- 23:45 Bernard 2 (79)
- 23:55 Bernard 2 (81)
- 00:02 Sunville
- 00:05 Teraz się bawimy
- 00:08 Opowieści warzywne
- 00:10 Wakacje
- 00:12 Świat podwodny
- 00:14 Opowieści warzywne
- 00:16 Świat elfów
- 00:19 Wakacje
- 00:22 Świat elfów
- 00:25 Kolorowa magia
- 00:28 Kolorowe koło
- 00:31 Sunville
- 00:33 Teraz się bawimy
- 00:36 Towarzysze zabawy
- 00:39 Jaki jest twój zawód ?
- 00:41 Wstawaj!
- 00:43 Towarzysze zabawy
- 00:46 Opowieści warzywne
- 00:49 Jaki jest twój zawód ?
- 00:52 Sunville
- 00:55 Zwierzęta
- 00:57 Opowieści warzywne
- 01:00 Towarzysze zabawy
- 01:03 Kolorowe koło
- 01:06 Sunville
- 01:09 Pojazdy
- 01:11 Puffy i Tubby
- 01:15 Opowieści warzywne
- 01:17 Świat podwodny
- 01:20 Zwierzęta
- 01:23 Morskie przygody
- 01:26 Puffy i Tubby
- 01:29 Sunville
- 01:31 Mini opowiadania
- 01:35 Przygody w przestrzeni
- 01:38 Świat podwodny
- 01:41 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:44 Towarzysze zabawy
- 01:47 Jak podróżujemy
- 01:50 Świat zwierząt
- 01:53 Sport, sport, sport
- 01:57 Pojazdy
- 02:00 Miejskie życie
- 02:02 Indie
- 02:06 Galaktyczni turyści
- 02:09 Kolorowa magia
- 02:12 Urocze miejsca
- 02:14 Posłuchaj tego
- 02:17 Safari
- 02:20 Jaki jest twój zawód ?
- 02:22 Kolorowe koło
- 02:25 Oli - cykle natury
- 02:28 Kolorowa magia
- 02:31 Kolorowe koło
- 02:34 Panni i Fanni
- 02:37 Posłuchaj tego
- 02:42 Jaki jest twój zawód ?
- 02:45 Opowieści warzywne
- 02:47 Safari
- 02:49 Kolorowa magia
- 02:52 Urocze miejsca
- 02:54 Miyu i Litto
- 02:58 Miejskie życie
- 03:00 Opowieści warzywne
- 03:03 Jaki jest twój zawód ?
- 03:06 Muzeum
- 03:08 Kolorowa magia
- 03:12 Jak podróżujemy
- 03:15 Posłuchaj tego
- 03:16 Sport, sport, sport
- 03:19 Świat elfów
- 03:22 Przygody w przestrzeni
- 03:26 Rodzina bobrów
- 03:29 Teraz się bawimy
- 03:32 Urocze miejsca
- 03:34 Świat zwierząt
- 03:36 Taniec
- 03:39 Opowieści warzywne
- 03:42 Wstawaj!
- 03:44 Urocze miejsca
- 03:46 Mini opowiadania
- 03:49 Taniec
- 03:52 Opowieści warzywne
- 03:54 Jaki jest twój zawód ?
- 03:57 Świat zwierząt
- 03:59 Taniec
- 04:02 Mini opowiadania
- 04:04 Sport, sport, sport
- 04:06 Świat zwierząt
- 04:09 Wstawaj!
- 04:11 Teraz się bawimy
- 04:15 Opowieści warzywne
- 04:17 Wakacje
- 04:20 Towarzysze zabawy
- 04:23 Kolorowe koło
- 04:25 Opowieści warzywne
- 04:27 Kolorowe koło
- 04:30 Teraz się bawimy
- 04:33 Opowieści warzywne
- 04:35 Kolorowe koło
- 04:38 Towarzysze zabawy
- 04:40 Wakacje
- 04:43 Opowieści warzywne
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:49 Opowieści warzywne
- 04:51 Świat podwodny
- 04:54 Kolorowe koło
- 04:56 Opowieści warzywne
- 04:58 Świat podwodny
- 05:00 Wakacje
- 05:02 Świat podwodny
- 05:05 Wakacje
- 05:08 Świat podwodny
- 05:10 Wakacje
- 05:12 Świat podwodny
- 05:16 Puffy i Tubby
- 05:20 Kolorowe koło
- 05:23 Muzeum
- 05:25 Urocze miejsca
- 05:28 Przygody w przestrzeni
- 05:31 Urocze miejsca
- 05:34 Grupy
- 05:37 Miyu i Litto
- 05:39 Grupy
- 05:41 Kącik naukowy
- 05:44 Panni i Fanni
- 05:47 Puffy i Tubby
- 05:51 Kolorowe koło
- 05:54 Jaki jest twój zawód ?
- 05:57 Puffy i Tubby
- 06:01 Kolorowe koło
- 06:04 Jaki jest twój zawód ?
- 06:07 Kącik naukowy
- 06:09 Muzeum
- 06:12 Sunville
- 06:14 Muzeum
- 06:17 Panni i Fanni
- 06:20 Raul
- 06:23 Zastęp strażaków
- 06:25 Sztuka Leona
- 06:28 Pociąg
- 06:30 Brygada ogniowa
- 06:32 Wesołe królestwo
- 06:35 Afryka
- 06:38 Hiphopowy kaktus
- 06:40 Jak podróżujemy
- 06:43 Zwierzęta
- 06:45 Indie
- 06:48 Posłuchaj tego
- 06:51 Świat podwodny
- 06:53 Toby McFly
- 06:56 Raul
- 06:59 Przygody kaczki
- 07:01 Sippi Sappi
- 07:03 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 07:06 Dotty i Kitty
- 07:11 Sunville
- 07:14 Opowieści warzywne
- 07:16 Pojazdy
- 07:19 Zwierzęta
- 07:21 Świat elfów
- 07:25 DuckSchool
- 07:28 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:31 Hop-hop
- 07:33 Dźwięki wokół nas
- 07:35 Historie Henryka
- 07:37 Wstawaj!
- 07:39 Tempo Giusto
- 07:41 Zabawa w chowanego
- 07:44 Taniec
- 07:47 Sport, sport, sport
- 07:51 Urocze miejsca
- 07:55 Wstawaj!
- 07:57 Elfy przyrody
- 07:58 Raul
- 08:01 Świat Mimo
- 08:04 Lola i Liczby
- 08:07 Mały Didy
- 08:10 Wstawaj!
- 08:13 Sport, sport, sport
- 08:16 Taniec
- 08:19 Teraz się bawimy
- 08:21 Sport, sport, sport
- 08:23 Ding Dang Dong
- 08:27 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:29 Zabawa w chowanego
- 08:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:33 Dźwięki wokół nas
- 08:35 Wesołe królestwo
- 08:38 Elfy przyrody
- 08:40 Pixie 2
- 08:41 Tempo Giusto
- 08:43 Historie Henryka
- 08:45 Panni i Fanni
- 08:47 Kolorowe koło
- 08:50 Grupy
- 08:53 Kolorowa magia
- 08:56 Urocze miejsca
- 08:58 Afryka
- 09:01 Co rośnie na drzewie?
- 09:02 Albert tłumaczy
- 09:05 Toobys
- 09:07 Pixie 2
- 09:08 Dotty i Kitty
- 09:11 Mimo i Bobo
- 09:13 Jaki jest twój zawód ?
- 09:16 Panni i Fanni
- 09:18 Muzeum
- 09:21 Grupy
- 09:23 Kolorowe koło
- 09:26 Grupy
- 09:29 Historie Henryka
- 09:31 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:34 Sippi Sappi
- 09:36 Małe melodie
- 09:38 Monika i Rudi
- 09:41 Słodki dom
- 09:42 Dinoland
- 09:45 Wesoła łąka
- 09:48 Margo i Felix
- 09:51 Monika i Rudi
- 09:54 Monika i Rudi 2
- 09:57 Dotty i Kitty
- 10:01 Lola i Liczby
- 10:04 Margo i Felix
- 10:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:10 Fin i Fianna
- 10:13 DuckSchool
- 10:15 Monika i Rudi 2
- 10:18 Elfy przyrody
- 10:19 Uczymy się
- 10:22 Słodki dom
- 10:23 Kolorowa Klara
- 10:25 Monika i Rudi 2
- 10:28 Tempo Giusto
- 10:31 Restauracja
- 10:34 Lola i Liczby
- 10:37 Mimo i Bobo
- 10:39 Przygody kaczki
- 10:41 Fin i Fianna
- 10:44 Tempo Giusto
- 10:46 Cubie
- 10:48 Mimo i Bobo
- 10:51 Risto Gusto
- 10:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:56 Wesołe królestwo
- 10:59 Raul
- 11:02 Afryka
- 11:04 Dźwięki wokół nas
- 11:06 Lola i Liczby
- 11:08 Margo i Felix
- 11:11 Toby McFly
- 11:14 Elfy przyrody
- 11:15 Mimo i Bobo
- 11:19 Kolorowa Klara
- 11:21 ABC - duckBC
- 11:24 Toobys
- 11:26 Drużyna lalek
- 11:28 Fin i Fianna
- 11:32 Hubbi i jego koledzy
- 11:35 Świat Mimo
- 11:37 Toby McFly
- 11:40 Zoo
- 11:43 Mimo i Bobo
- 11:46 Brygada ogniowa
- 11:48 Świat Mimo
- 11:51 Pociąg
- 11:53 Hubbi się tym zajmie
- 11:56 Wesoła łąka
- 11:58 Dinoland
- 12:01 Drużyna lalek
- 12:04 Wesołe królestwo
- 12:07 Sztuka Leona
- 12:09 Hop-hop
- 12:11 Mimo & Bobo PLUS
- 12:15 Świat zabawek
- 12:19 Dinoland
- 12:22 Restauracja
- 12:25 Przygody kaczki
- 12:27 Połączony świat
- 12:30 Kaczka i Puszek
- 12:32 Hubbi się tym zajmie
- 12:35 Mimo & Bobo PLUS
- 12:39 Brygada ogniowa
- 12:41 Uczymy się
- 12:44 Zastęp strażaków
- 12:46 Połączony świat
- 12:49 Mały Didy
- 12:51 Uczymy się
- 12:54 Przygody kaczki
- 12:56 Pociąg
- 12:59 Restauracja
- 13:03 Mały Didy
- 13:05 Wesoła łąka
- 13:09 Zastęp strażaków
- 13:12 Toby McFly
- 13:15 Wesoła łąka
- 13:18 Dinozaur Milo
- 13:22 Toby McFly
- 13:25 Dinozaur Milo
- 13:29 Raul
- 13:32 Hiphopowy kaktus
- 13:34 Dinozaur Milo
- 13:39 Mimo i Bobo
- 13:42 Fin i Fianna
- 13:45 Dotty i Kitty
- 13:48 ABC - duckBC
- 13:51 Zack i Ziggy
- 13:54 Zabawa w chowanego
- 13:58 Kolorowa Klara
- 14:00 Przygody kaczki
- 14:02 Uczymy się
- 14:04 Kształcików
- 14:05 DuckSchool
- 14:07 Albert tłumaczy
- 14:10 Małe melodie
- 14:12 Lola i Liczby
- 14:14 Kolorowa Klara
- 14:16 Dotty i Kitty
- 14:19 Toobys
- 14:21 Sippi Sappi
- 14:23 Małe melodie
- 14:26 Małe melodie
- 14:28 Albert tłumaczy
- 14:32 Przygody kaczki
- 14:34 Uczymy się
- 14:37 Co rośnie na drzewie?
- 14:38 Zack i Ziggy
- 14:42 Hubbi się tym zajmie
- 14:44 Margo i Felix
- 14:47 Przygody kaczki
- 14:49 Lola i Liczby
- 14:51 Sippi Sappi
- 14:54 Tempo Giusto
- 14:56 Elfy przyrody
- 14:57 Hubbi i jego koledzy
- 14:59 Albert tłumaczy
- 15:02 Elfy przyrody
- 15:04 Mimo & Bobo PLUS
- 15:08 Risto Gusto
- 15:11 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:14 Raul
- 15:17 Mały Didy
- 15:19 Mimo i Bobo
- 15:22 Hop-hop
- 15:24 Świat Mimo
- 15:27 Zabawa w chowanego
- 15:29 Lola i Liczby
- 15:31 Wstawaj!
- 15:33 Margo i Felix
- 15:36 Zabawa w chowanego
- 15:39 Hop-hop
- 15:41 Mimo i Bobo
- 15:44 DuckSchool
- 15:46 Sippi Sappi
- 15:49 Mimo i Bobo
- 15:51 Restauracja
- 15:54 Dotty i Kitty
- 15:58 Zack i Ziggy
- 16:01 Toby McFly
- 16:04 Mimo i Bobo
- 16:07 Hiphopowy kaktus
- 16:09 Toobys
- 16:12 Zabawa w chowanego
- 16:15 Hiphopowy kaktus
- 16:17 Afryka
- 16:20 Cubie
- 16:22 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:24 Co rośnie na drzewie?
- 16:26 Brygada ogniowa
- 16:28 Przygody kaczki
- 16:30 Zabawa w chowanego
- 16:32 Toobys
- 16:34 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:37 Brygada ogniowa
- 16:39 Hop-hop
- 16:42 Mały Didy
- 16:44 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:47 Mimo & Bobo PLUS
- 16:51 Raul
- 16:53 Mimo i Bobo
- 16:56 DuckSchool
- 16:59 Zabawa w chowanego
- 17:01 Hop-hop
- 17:03 Mimo & Bobo PLUS
- 17:07 Zack i Ziggy
- 17:10 Lola i Liczby
- 17:13 Sippi Sappi
- 17:16 Mimo i Bobo
- 17:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:20 Zack i Ziggy
- 17:23 Mimo i Bobo
- 17:26 Raul
- 17:29 Mimo i Bobo
- 17:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:33 Raul
- 17:36 Sippi Sappi
- 17:39 Raul
- 17:41 Afryka
- 17:43 Mimo i Bobo
- 17:46 Afryka
- 17:49 Dźwięki wokół nas
- 17:51 ABC - duckBC
- 17:54 Zabawa w chowanego
- 17:57 Co rośnie na drzewie?
- 17:59 Słodki dom
- 18:00 Wesoła łąka
- 18:03 Kształcików
- 18:04 Albert tłumaczy
- 18:06 Małe melodie
- 18:09 Dotty i Kitty
- 18:12 Monika i Rudi
- 18:15 Wesoła łąka
- 18:18 Hubbi i jego koledzy
- 18:20 Kolorowa Klara
- 18:22 Kolorowa Klara
- 18:24 Słodki dom
- 18:26 Co rośnie na drzewie?
- 18:27 Pixie 2
- 18:28 ABC - duckBC
- 18:31 Słodki dom
- 18:32 Małe melodie
- 18:34 Słodki dom
- 18:36 Albert tłumaczy
- 18:40 Dotty i Kitty
- 18:43 Monika i Rudi
- 18:46 Słodki dom
- 18:47 Monika i Rudi
- 18:51 Zoo
- 18:54 Raul
- 18:57 Zack i Ziggy
- 19:00 Hubbi i jego koledzy
- 19:02 Hiphopowy kaktus
- 19:05 Mały Didy
- 19:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:10 Małe, ale pracowite
- 19:13 Raul
- 19:16 Lola i Liczby
- 19:19 Mimo i Bobo
- 19:21 Przygody kaczki
- 19:23 Afryka
- 19:25 Monika i Rudi
- 19:28 Lola i Liczby
- 19:30 Tempo Giusto
- 19:32 Fin i Fianna
- 19:35 Dźwięki wokół nas
- 19:37 DuckSchool
- 19:40 Dotty i Kitty
- 19:44 Mały Didy
- 19:46 Zabawa w chowanego
- 19:48 Przygody kaczki
- 19:50 Dobranoc!
- 19:52 Raul
- 19:55 Sippi Sappi
- 19:58 Drużyna lalek na ratunek
- 20:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:02 Małe, ale pracowite
- 20:05 Zack i Ziggy
- 20:08 Mały Didy
- 20:11 Drużyna lalek na ratunek
- 20:13 Monika i Rudi
- 20:17 Historie Henryka
- 20:19 Mały Didy
- 20:22 Restauracja
- 20:25 Tempo Giusto
- 20:27 Brygada ogniowa
- 20:30 Dźwięki wokół nas
- 20:32 Hop-hop
- 20:34 Hiphopowy kaktus
- 20:37 Afryka
- 20:40 Zabawa w chowanego
- 20:43 Drużyna lalek
- 20:47 Toby McFly
- 20:50 Zoo
- 20:53 Lola i Liczby
- 20:55 Hiphopowy kaktus
- 20:59 Elfy przyrody
- 21:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 21:03 Świat Mimo
- 21:06 Co rośnie na drzewie?
- 21:07 Hiphopowy kaktus
- 21:09 Elfy przyrody
- 21:11 Historie Henryka
- 21:13 Uczymy się
- 21:15 Kolorowe koło
- 21:18 Wakacje
- 21:20 Kolorowe koło
- 21:23 Wakacje
- 21:26 Kolorowe koło
- 21:29 Raul
- 21:31 Brygada ogniowa
- 21:34 Afryka
- 21:36 Toobys
- 21:39 Raul
- 21:41 Brygada ogniowa
- 21:44 Wakacje
- 21:47 Kolorowe koło
- 21:50 Wakacje
- 21:53 Kolorowe koło
- 21:56 Wakacje
- 21:59 Fin i Fianna
- 22:02 Afryka
- 22:04 Połączony świat
- 22:07 Przygody kaczki
- 22:09 Raul
- 22:11 Mały Didy
- 22:13 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:15 Afryka
- 22:18 Świat elfów
- 22:21 Opowieści warzywne
- 22:24 Świat zwierząt
- 22:26 Rodzina bobrów
- 22:29 Opowieści warzywne
- 22:32 Drużyna lalek na ratunek
- 22:35 Hubbi i jego koledzy
- 22:37 Świat Mimo
- 22:40 Restauracja
- 22:44 Dinoland
- 22:47 Urocze miejsca
- 22:50 Towarzysze zabawy
- 22:53 Morskie przygody
- 22:55 Rodzina bobrów
- 22:57 Świat zwierząt
- 23:01 Monika i Rudi
- 23:04 Wesoła łąka
- 23:07 Małe melodie
- 23:09 Sippi Sappi
- 23:11 DuckSchool
- 23:14 Uczymy się
- 23:16 Kształcików
- 23:17 Monika i Rudi
- 23:20 Kącik naukowy
- 23:23 Posłuchaj tego
- 23:26 Kącik naukowy
- 23:28 Miyu i Litto
- 23:31 Panni i Fanni
- 23:34 ABC - duckBC
- 23:37 Małe melodie
- 23:39 Kształcików
- 23:40 Małe melodie
- 23:42 Kształcików
- 23:44 Albert tłumaczy
- 23:48 Kolorowe koło
- 23:51 Grupy
- 23:54 Jaki jest twój zawód ?
- 23:57 Grupy
- 23:59 Panni i Fanni
- 00:02 Pory roku
- 01:06 Ulubione bajki
- 02:12 Uczymy się z ducktv
- 03:13 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:17 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:19 Ulubione bajki
- 07:25 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:27 Uczymy się z ducktv
- 10:30 Pory roku
- 11:34 Ulubione bajki
- 13:37 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:42 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:47 Uczymy się z ducktv
- 18:50 Bajki na dobranoc
- 19:51 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:57 Ulubione bajki
- 22:59 Uczymy się z ducktv
- 05:15 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Leo Messi
- 07:00 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 07:45 Eleven Gol
- 15:00 Serie A (2)
- 16:00 LaLiga (2)
- 17:00 Eleven Top Goals
- 20:40 La Manita
- 21:00 Magazyn PGE Ekstraligi
- 22:15 La Manita
- 22:30 Eleven Top Goals
- 23:30 Wywiad Eleven
- 12:00 Ronaldo
- 12:45 Eleven Gol Live
- 18:00 Serie A (2)
- 19:00 LaLiga (2)
- 23:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 23:40 La Manita
- 00:00 Leo Messi
- 01:00 Ronaldo
- 01:30 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 02:00 Piłka nożna: Liga portugalska - mecz: FC Porto - Rio Ave FC
- 10:00 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 10:30 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 11:00 Leo Messi
- 20:00 Eleven Top Goals
- 21:00 Wywiad
- 21:40 Wywiad
- 00:00 Action Sports World (1)
- 01:00 Action Sports World (2)
- 02:00 Action Sports World (3)
- 03:00 Action Sports World (4)
- 04:00 Action Sports World (5)
- 05:00 Action Sports World (6)
- 06:00 Sports Adventure 4 (18)
- 06:30 Sports Adventure 4 (19)
- 07:00 Beyond The Beaten Path (12)
- 10:00 Action Sports World (6)
- 11:00 Pro Bull Riders 2016 (11)
- 12:00 Sports Adventure 4 (18)
- 12:30 Sports Adventure 4 (19)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (12)
- 14:00 Fighting Fit (4)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (6)
- 18:00 MTB Heroes (3)
- 18:30 MTB Heroes (4)
- 19:00 Nitro Circus Live (3)
- 19:30 Nitro Circus Live (4)
- 20:00 WWE NXT (22)
- 21:00 Fighting Fit (7)
- 22:00 Fighting Fit (8)
- 23:00 Sports Adventure 5 (1)
- 23:30 Sports Adventure 5 (2)
- 04:00 Remont na 5+ (2)
- 04:25 Remont na 5+ (3)
- 04:50 Remont na 5+ (4)
- 05:15 Remont na 5+ (5)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 06:00 Zawodowiec amator (7)
- 06:30 Zawodowiec amator (8)
- 06:55 Zawodowiec amator (9)
- 07:25 Zawodowiec amator (10)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 08:50 Celnicy (3)
- 09:20 Celnicy (4)
- 09:50 Celnicy (5)
- 10:20 Celnicy (6)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 17 (12)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 17 (13)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 13:55 Remont na 5+ (3)
- 14:25 Remont na 5+ (6)
- 14:50 Remont na 5+ (7)
- 15:10 Remont na 5+ (8)
- 15:35 Remont na 5+ (1)
- 16:00 Celnicy (7)
- 16:30 Celnicy (8)
- 17:00 Celnicy 2 (1)
- 17:30 Celnicy 2 (3)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 20:30 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 00:00 Poland Daily
- 00:13 Poland Daily - Weather
- 00:15 Dzisiaj
- 00:35 Dzisiaj (Gość)
- 01:00 Salonik polityczny
- 01:45 Miłosz Kłeczek - Wysokie Napięcie
- 02:40 Za siódmą górą
- 03:00 Dzisiaj
- 03:25 Polityczna kawa
- 04:15 Piachem w tryby
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:33 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:40 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:07 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Republika dzień
- 18:00 Republika dzień
- 18:20 Polityczny horyzont Łukasza Jankowskiego
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:40 Biznes Polska
- 23:55 Express Republiki
- 10:05 Top Gear 18 (4)
- 11:10 Top Gear 12 (3)
- 14:30 Warsztat Hammonda (2)
- 15:30 Najsłabsze ogniwo 2 (11)
- 16:25 The Best of Top Gear 2011/12 (2)
- 17:25 Top Gear 18 (4)
- 18:30 Warsztat Hammonda (2)
- 19:30 Top Gear 33 (3)
- 19:00 Ocalić rekina (1)
- 20:00 Najgroźniejsi łowcy (Jad)
- 21:00 Niedźwiedzie z Transylwanii
- 22:10 Kopyta we mgle
- 23:25 Najdziksze w Europie 2 (Głuszcowate)