Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Dzika kuchnia (5)
- 01:10 Dzika kuchnia (7)
- 01:45 Dzika kuchnia (1)
- 02:15 Dzika kuchnia (2)
- 02:50 Dzika kuchnia (3)
- 03:25 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 05:00 Dzika kuchnia (1)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Remont na 5+ (5)
- 06:25 Remont na 5+ (6)
- 06:50 Remont na 5+ (7)
- 07:15 Remont na 5+ (8)
- 07:35 Remont na 5+ (1)
- 07:55 Dzika kuchnia (10)
- 08:30 Dzika kuchnia (1)
- 09:00 Dzika kuchnia (2)
- 09:30 Dzika kuchnia (3)
- 10:00 Przepis na remont (16)
- 10:30 Przepis na remont (17)
- 11:05 Przepis na remont (18)
- 11:35 Przepis na remont (19)
- 15:00 Przepis na remont (20)
- 15:30 Przepis na remont (21)
- 16:00 Przepis na remont (22)
- 16:30 Przepis na remont (23)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (19)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Ryby)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Bliźniaczki, trojaczki, ciąże mnogie)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Bóle głowy)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Przepuklina)
- 06:35 Zapytaj lekarza (6)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Nowoczesne leczenie zaćmy)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Nowotwory płuc)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (12)
- 11:15 Poród co minutę (10)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (16)
- 14:40 Zapytaj lekarza (6)
- 15:15 Pies na życie (3)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (6)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Przepuklina)
- 17:00 Pytania do doktora (Bakterie)
- 17:40 Łowcy smaków 2 (3)
- 18:20 Happy i Zen (12)
- 19:00 Moje życie XXL (1)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (7)
- 20:55 Żyj jak Laila (10)
- 21:35 Chirurdzy (3)
- 23:00 Dr Miami (1)
- 23:30 Dr Miami (2)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Ważniacy)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Licealne lektury)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Carter i Tricia)
- 01:40 Bajer z Bel-Air 5 (Dziecięcy idol)
- 02:10 Bajer z Bel-Air 5 (Awantura w rodzinie)
- 02:40 Bajer z Bel-Air 5 (Program ochrony świadków)
- 03:10 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Randka Roberta)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Hołd dla Franka)
- 05:45 Zaraz pęknę
- 06:00 Rekruci (Ja, żołnierz)
- 07:00 Rekruci (Krótka przepustka i do przodu!)
- 10:50 Kabaretowy rejs (142)
- 11:45 Dyrektorzy (Ryzykant)
- 13:45 Ludzie z pociągu
- 15:45 Gdzie jest generał?
- 17:45 Siedlisko (2)
- 22:00 Kamper
- 23:50 Zamknąć za sobą drzwi
- 00:10 Za murami śmierci
- 01:50 Szantaż
- 03:40 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 06:00 Zameldowani (12)
- 06:30 Zameldowani (13)
- 07:00 Zameldowani 2 (1)
- 07:30 Zameldowani 2 (2)
- 08:00 Zameldowani 2 (3)
- 08:30 Zameldowani 2 (4)
- 09:00 Zameldowani 2 (5)
- 09:30 Zameldowani 2 (6)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 10:30 Bonanza (29)
- 11:30 Bonanza (1)
- 16:50 Bonanza (4)
- 20:00 Ip Man
- 22:05 Ip Man 2
- 00:10 Premiera: Cam Girl - naga prawda (1)
- 01:25 Śmiertelne zlecenie
- 03:20 Konopielka
- 05:05 Miasta rytm (7)
- 06:00 Kabaretowe hity (7)
- 06:50 Matki, żony i kochanki (3)
- 07:55 Matki, żony i kochanki (4)
- 08:55 Kojak 2 (17)
- 16:00 Kojak 2 (18)
- 17:00 Kojak 2 (19)
- 18:05 Komisarz Rex 7 (Urodziny)
- 19:05 Hudson i Rex 5 (12)
- 00:00 Trzy siostry (255)
- 01:00 Diamentowe imperium (15)
- 02:00 Teresa (51)
- 03:00 Okrutne miasto (75)
- 04:00 Przypieczętowany los (127)
- 05:00 Sploty nienawiści (32)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (71)
- 07:00 Trzy siostry (255)
- 08:00 Diamentowe imperium (15)
- 09:00 Teresa (51)
- 10:00 Okrutne miasto (75)
- 11:00 Przypieczętowany los (127)
- 12:00 Sploty nienawiści (32)
- 13:00 Diamentowe imperium (15)
- 14:00 Trzy siostry (255)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (71)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (72)
- 17:00 Trzy siostry (256)
- 18:00 Diamentowe imperium (16)
- 19:00 Teresa (52)
- 20:00 Okrutne miasto (76)
- 21:00 Przypieczętowany los (128)
- 22:00 Sploty nienawiści (33)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (72)
- 00:00 Twarzą w twarz z mordercą (4)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (5)
- 01:55 Akta zbrodni (1)
- 03:00 Twarzą w twarz z mordercą (4)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 4 (5)
- 05:05 Znaki 2 (5)
- 06:05 Prezentuj broń! (2)
- 07:10 Kafejka za rogiem 4 (11)
- 22:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (6)
- 22:55 Akta zbrodni (2)
- 00:40 Bałkańska vendetta
- 02:40 Prezentuj broń! (30)
- 03:45 Prezentuj broń! (31)
- 04:50 Prezentuj broń! (32)
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (14)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (12)
- 08:00 Słoneczny patrol (3)
- 09:00 Drużyna A 3 (10)
- 12:00 Drużyna A 3 (10)
- 13:00 Słoneczny patrol (3)
- 18:00 Drużyna A 3 (11)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (15)
- 20:00 Super 8
- 22:25 Szeregowiec Ryan
- 00:30 Winnice miłości 2 (109)
- 01:35 Prezentuj broń! (53)
- 02:45 Prezentuj broń! (54)
- 03:55 Prezentuj broń! (55)
- 05:05 Hity AXN
- 05:20 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (109)
- 07:00 Profil 4 (9)
- 08:20 Profil 4 (10)
- 09:35 Zaklinacze koni 2 (4)
- 10:35 Zaklinacze koni 2 (5)
- 11:35 Grand Hotel (7)
- 13:15 Winnice miłości 2 (109)
- 14:20 Profil 4 (11)
- 15:30 Profil 4 (12)
- 16:40 Zaklinacze koni 2 (6)
- 17:40 Zaklinacze koni 2 (7)
- 21:00 Bez przedawnienia
- 23:25 Grand Hotel (7)
- 00:30 Podziemny krąg
- 03:10 Naczelny dowódca
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Młyn)
- 06:30 Celnicy 2 (10)
- 07:05 Celnicy 3 (1)
- 07:40 Poirot (Entliczek, pentliczek)
- 10:55 Poirot (Gwiazda zachodu)
- 12:00 Na pokuszenie
- 13:55 Potop
- 17:50 Poirot (Niemy świadek)
- 20:00 Zadanie specjalne
- 00:10 Zakończenie programu
- 05:15 Dzieciaki bez granic: Wiele hałasu o szkołę
- 06:45 Heidi
- 10:05 Powrót księżniczki
- 11:45 Kupiec wenecki
- 13:55 Delikatność
- 15:40 Proza życia
- 17:20 Wojenne kwiaty
- 18:55 Autor widmo
- 21:00 Nigdy nie będę twoja
- 22:35 Rodzinna karuzela
- 01:10 W odwecie za śmierć
- 02:45 Sex Affairs 2
- 03:50 Więzy krwi
- 08:05 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 09:40 Wyspa skarbów
- 11:15 Zaginiona
- 12:50 Łąka zgubionych butów
- 14:25 Czarownik i biały wąż
- 16:00 Tajemnica pieczęci smoka
- 18:00 Tygrysy ze stacji Shagou
- 20:00 I zapadła ciemność
- 21:30 Ogień zwalczaj ogniem
- 23:05 Piraci z Somalii
- 00:10 Gdy marzenie się spełnia
- 01:25 Delikatna grawitacja
- 02:00 Matka
- 03:35 Czarne smoki
- 04:35 Rajski kanion
- 05:26 Zakończenie programu
- 06:00 Miłosne kłopoty Andy'ego Hardy'ego
- 07:30 Ekspres na Broadway
- 08:45 Rozkosznie niebezpieczna
- 10:15 Rewizor
- 11:55 Pani na Musashino
- 13:20 Jeszcze raz
- 14:40 Inale
- 18:00 Too Late for Tears
- 19:40 Sędzia Priest
- 21:00 Frieda
- 22:35 Łóżko
- 23:05 Na posterunku
- 08:00 Pas startowy
- 09:30 Droga pod wiatr
- 11:00 Burmistrz Mary
- 14:25 Misja: Niewykonalna
- 15:55 Wielki Mistrz
- 17:55 Kolejny rok
- 20:00 Obsesja Eve 3 (5)
- 20:45 Houdini i Doyle (7)
- 21:30 Wkraczając w pustkę
- 01:15 Przeżyliśmy wojnę
- 04:00 Sklepik z horrorami
- 05:45 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Magda Welc)
- 06:20 Skąd ja Cię znam? (Brie Larson)
- 06:35 Superstars (Woody Allen, Scarlett Johanson, Vin Diesel, Nicole Kidman, Ozzy Osbourne)
- 07:05 FilmoNewsy (36)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (35)
- 07:55 Między gwiazdami (Piotr Krysiak - extra!)
- 10:10 Burza (111)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (112)
- 11:50 Klik News (72)
- 11:55 Moda na sukces 34 (8623)
- 12:25 Moda na sukces 34 (8624)
- 12:55 The Queen of Flow 2 (67)
- 13:45 Między gwiazdami (odc_156)
- 14:05 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy minionej dekady)
- 14:30 Planetarium (166)
- 14:55 Ale lapsus (11)
- 15:10 Warsztat filmowy (WF_125)
- 15:30 Klik News (71)
- 15:40 Klik News (72)
- 15:55 Muzyczny express (142)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8624)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8625)
- 21:20 Mój tydzień z Marilyn
- 23:10 Boogeyman
- 04:40 W teatrze
- 05:15 Kabaret bez granic (Kabaret Trzecia Strona Medalu)
- 05:50 Ale lapsus (5)
- 06:00 Cienka niebieska linia (Zielonooki potwór)
- 06:50 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (8)
- 07:05 Vidocówka (4)
- 07:20 Maria Magdalena (26)
- 10:40 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 11:10 Bitwa o San Pietro
- 11:50 Tu i Teraz (FilmoFenomeny)
- 14:05 Moda na sukces 34 (8318)
- 14:35 Maria Magdalena (17)
- 15:35 Maria Magdalena (18)
- 20:15 Klik News (70)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8323)
- 20:50 Maria Magdalena (26)
- 21:50 Maria Magdalena (27)
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire (16/24)
- 13:35 Columbo 2 (7)
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Spotkanie z balladą
- 17:25 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo (5)
- 19:00 Chicago Fire (17/24)
- 19:55 Columbo 2 (8)
- 21:40 Napisała: Morderstwo (4)
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Rosamunde Pilcher: Na wietrze