Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:05 Hard Knocks Fighting (15)
- 04:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Boks: LNK Boxing Night 8 w Rydze
- 00:20 Nowa granica (6)
- 00:45 Nowa granica (7)
- 01:10 Ruchome obrazki
- 02:05 Japonia: Królowe morza
- 03:00 Kondor andyjski - król przestworzy
- 03:55 Zenit (9)
- 04:25 Zenit (10)
- 04:50 Polarna szkoła dla dzieci nomadów
- 05:45 Jak działa mózg (Our Amazing Brain)
- 06:10 Pokaż mi jak mieszkasz (11)
- 06:40 Wyspy Europy (10)
- 07:15 Podróż przez historię (2)
- 07:35 Nowa granica (2)
- 08:00 Historia ludzi i lampartów
- 08:45 Ruchomy umysł
- 09:40 Kreatywni zabójcy (2)
- 10:30 Łowca nasion
- 11:25 Zaklinacz małp
- 16:00 Szkoła łapania dzikich zwierząt (4)
- 16:25 Siła natury (7)
- 16:50 Siła natury (8)
- 17:25 A to ciekawe! (3)
- 17:55 A to ciekawe! (4)
- 18:25 Wyścig o życie (6)
- 18:50 Zaginiona muzyka Indii (2)
- 19:20 Wspaniały świat (7)
- 19:50 Wspaniały świat (8)
- 20:20 Ekologiczna panika (1)
- 20:45 Ekologiczna panika (2)
- 21:10 Kanada. Zagrożone ziemie Indian
- 00:15 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 6)
- 00:55 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 16)
- 01:25 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 16)
- 01:55 Brawl Stars Gametoon Arena (3. kwalifikacje, część 1)
- 02:50 Let's Replay (Crossout, część 1)
- 03:15 Stream Nation (Nightingale, część 18)
- 03:45 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 16)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 Pytania do Gwiazd
- 17:00 20 Najlepszych Wokalistek Lat 80.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Życie w oceanie
- 20:55 Życie w oceanie
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 1 na 1
- 16:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Top Dance Chart
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Halo, Warszawo!
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Little men
- 01:30 English is the key (13)
- 01:40 English is the key (14)
- 01:50 English is the key (15)
- 02:00 I, tonya
- 04:10 English united (37)
- 04:25 3ways2 (1)
- 04:35 English in focus (33)
- 04:45 English 911 2 (73)
- 04:50 English 911 2 (74)
- 04:55 English 911 2 (80)
- 05:00 Art land (59)
- 05:05 Art land (60)
- 05:10 Crafty hands 2 (30)
- 05:20 Okey-dokey (7)
- 05:30 Once upon a time (30)
- 05:40 Word party (29)
- 05:45 Word party (30)
- 05:50 English playtime (2)
- 06:00 Magic science (11)
- 06:15 Yummy for mummy (17)
- 06:25 Yummy for mummy (18)
- 06:35 Kids in action (21)
- 06:40 Kids in action (22)
- 06:45 Alfred & wilfred (8)
- 07:00 Simple phrases (11)
- 07:10 Life around (15)
- 07:15 Life around (16)
- 07:20 Life around (54)
- 07:25 City grammar (14)
- 07:35 Basic lexis (60)
- 07:40 Basic lexis (61)
- 07:45 Step by step 2 (19)
- 07:50 Step by step 2 (20)
- 07:55 Step by step 2 (21)
- 08:00 Mojo morning (35)
- 08:15 All about (97)
- 08:20 All about (98)
- 08:25 All about (99)
- 08:30 Here and there (65)
- 08:40 Here and there (66)
- 08:50 Euronews. smart regions (33)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (10)
- 09:20 Let's talk (10)
- 09:35 English in focus (23)
- 09:45 English 911 2 (60)
- 09:50 English 911 2 (68)
- 09:55 English 911 2 (70)
- 10:00 The language of business (17)
- 10:15 The language of business (18)
- 10:30 Business words (17)
- 10:35 Business words (18)
- 10:40 3ways2 (18)
- 10:45 3ways2 (19)
- 10:50 Best of the best (23)
- 10:55 Best of the best (24)
- 11:00 Art land (59)
- 11:05 Art land (60)
- 11:10 Crafty hands 2 (30)
- 11:20 Okey-dokey (7)
- 11:30 Once upon a time (30)
- 11:40 Word party (29)
- 11:45 Word party (30)
- 11:50 English playtime (2)
- 12:00 Magic science (11)
- 12:15 Yummy for mummy (17)
- 12:25 Yummy for mummy (18)
- 12:35 Kids in action (21)
- 12:40 Kids in action (22)
- 12:45 Alfred & wilfred (8)
- 13:00 Mojo morning (36)
- 13:15 Easy talk (55)
- 13:20 All about (100)
- 13:25 All about (101)
- 13:30 All about (102)
- 13:35 Here and there (67)
- 13:45 Here and there (68)
- 13:55 Euronews. smart regions (34)
- 14:00 English united (38)
- 14:15 3ways2 (2)
- 14:25 English in focus (34)
- 14:35 English 911 2 (87)
- 14:40 English 911 2 (88)
- 14:45 English 911 2 (90)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (10)
- 15:20 Keep fit (11)
- 15:30 What did they say (50)
- 15:35 What did they say (51)
- 15:40 What did they say (52)
- 15:45 What did they say (53)
- 16:00 Grammar wise (27)
- 16:25 English up (16)
- 16:35 English up (17)
- 16:45 English up (18)
- 17:00 Still alice
- 18:45 The language of business (18)
- 19:00 Simple phrases (11)
- 19:10 Life around (15)
- 19:15 Life around (16)
- 19:20 Life around (54)
- 19:25 City grammar (14)
- 19:35 Basic lexis (60)
- 19:40 Basic lexis (61)
- 19:45 Step by step 2 (19)
- 19:50 Step by step 2 (20)
- 19:55 Step by step 2 (21)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (10)
- 20:20 Let's talk (10)
- 20:35 English in focus (23)
- 20:45 English 911 2 (60)
- 20:50 English 911 2 (68)
- 20:55 English 911 2 (70)
- 21:00 Phantom thread
- 23:10 Keep fit (10)
- 23:20 Keep fit (11)
- 23:30 What did they say (50)
- 23:35 What did they say (51)
- 23:40 What did they say (52)
- 23:45 What did they say (53)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Смотрите сами
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Люди доброй воли
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:00 Тайная жизнь матрешки
- 10:15 Информационные сюжеты
- 10:30 Виновники войны
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Смотрите сами
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Ваши деньги
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 The Debate
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 A PROPOS
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The Debate
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Le journal
- 06:21 Focus
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:20 In the Press
- 07:30 Le journal
- 08:00 Le journal
- 08:20 Business
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Arts24
- 09:30 Le journal
- 09:45 The 51 Percent
- 10:00 Le journal
- 10:15 Le journal
- 10:16 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 Le journal
- 10:46 French Connections
- 10:52 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:22 Business
- 13:30 Le journal
- 13:45 Entre Nous
- 14:00 Le journal
- 14:15 Entre Nous
- 14:30 Le journal
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Business
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 The Debate
- 19:53 Short Cuts
- 20:00 Le journal
- 20:15 Business
- 20:21 Sports
- 20:30 Le journal
- 20:45 Truth or Fake
- 20:51 Focus
- 21:00 Le journal
- 21:20 Business
- 21:30 Le journal
- 21:40 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 Business
- 22:21 Truth or Fake
- 22:30 Le journal
- 22:32 A PROPOS
- 22:46 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Business + Truth or Fake
- 23:30 Le journal
- 23:45 Business
- 23:51 Truth or Fake
- 00:00 Le journal
- 00:12 Le débat
- 00:55 L'instant mobile
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:15 Plan B
- 02:21 Focus
- 02:30 Le journal
- 02:45 L'invité de l'économie
- 03:00 Le journal
- 03:12 Le débat
- 03:55 L'instant mobile
- 04:00 Le journal
- 04:15 The Observers
- 04:21 Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 Hors champ
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:30 Le journal
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 08:57 Rappel des titres
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:47 Focus
- 09:52 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 L'entretien de l'intelligence économique
- 11:55 L'instant mobile
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Sports
- 14:56 Rappel des titres
- 15:00 Le journal
- 15:10 Ici l'Europe
- 15:30 Le journal
- 15:40 Le Paris des arts
- 16:00 Le journal
- 16:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 16:30 Le journal
- 16:46 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:09 Le journal
- 17:10 Reporters France 24
- 17:22 L'instant mobile
- 17:30 Le journal
- 17:39 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 17:57 Rappel des titres
- 18:00 Le journal
- 18:07 Le fait du jour
- 18:10 Mardi politique
- 18:30 Le journal
- 18:46 Économie
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 Le débat
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:16 Économie
- 20:21 Sports
- 20:30 On va plus loin
- 21:00 Le journal
- 21:15 Info ou intox
- 21:20 Elément Terre
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Économie
- 22:20 Info ou intox
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Economie + Info Intox
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Cały ten sport
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:46 Wojenne dziewczyny 3 (36)
- 09:30 W labiryncie (Złe rokowania)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:24 Którędy po sztukę (Luttichuys)
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Wiatrak
- 17:45 Być i widzieć
- 18:15 Osadnicy
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Archiwum historii mówionej (Ludwik Prądzyński)
- 19:25 Panna z mokrą głową (Grunt to rodzinka)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Arka
- 08:25 Szaleństwo Majki Skowron (Kłusownik)
- 08:55 Podróż za jeden uśmiech (Królowa autostopu)
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (12)
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Wędrowiec polski (Wielkopolska. Kobiety)
- 17:57 Dzieła, arcydzieła (Walery Goetel)
- 18:05 Smaki świata - pośród mórz
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny 2 (14)
- 19:45 Europa z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Wiek to tylko liczba
- 08:24 Wielkopolska każdego dnia (27 sierpnia)
- 08:30 Teleskop
- 08:36 Prognoza pogody
- 08:37 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Yolanda Hernandez i Maria Fołtyn 2019)
- 09:28 Prognoza pogody
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:37 Wiadomości sportowe
- 09:45 Gimnastyka dla każdego
- 09:55 Wielkopolska każdego dnia (27 sierpnia)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (27 sierpnia)
- 14:45 Smaki Wielkopolski (Oleje)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Teleskop
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:40 Wielkopolska każdego dnia (27 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sportowy weekend
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:40 Klub podróżników w czasie (Janina Lewandowska)
- 17:56 Poza miastem - Europejska wieś
- 18:11 Sekrety świata (Rzymskie fontanny)
- 18:15 Warci, niewarci
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:49 Widziane po drodze (Uradowani otwartością)
- 19:00 Łączymy
- 19:31 Księga przestrzeni (Meblowanie miasta)
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:44 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Słownik polsko@polski (543)
- 14:54 Polacy światu (Marek Żuławski)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z Internetu na antenę
- 17:10 Słownik polsko@polski
- 17:34 To je Borowicz. Podróże ze smakiem
- 17:56 Sala prób (Marek Lipski)
- 18:05 Zwierzaki
- 18:11 Przegląd suwalski
- 18:26 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:05 800 lat diecezji chełmskiej
- 19:25 U źródeł wiary
- 19:55 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - ptaki - wylęgarnia)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Przystanek Kultura (Twórcy - Celina Zubrycka)
- 21:56 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1973)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera