Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 Dzika kuchnia (3)
- 01:05 Dzika kuchnia (4)
- 01:40 Dzika kuchnia (5)
- 02:15 Dzika kuchnia (7)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (6)
- 06:25 Remont na 5+ (7)
- 06:50 Remont na 5+ (8)
- 07:15 Remont na 5+ (1)
- 07:40 Remont na 5+ (2)
- 08:00 Dzika kuchnia (1)
- 08:30 Dzika kuchnia (2)
- 09:00 Dzika kuchnia (3)
- 09:30 Dzika kuchnia (4)
- 10:05 Przepis na remont (17)
- 10:35 Przepis na remont (18)
- 11:05 Przepis na remont (19)
- 11:35 Przepis na remont (20)
- 15:00 Przepis na remont (21)
- 15:30 Przepis na remont (22)
- 16:00 Przepis na remont (23)
- 16:30 Przepis na remont (24)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (20)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Śniadania)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Nadciśnienie tętnicze)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Kardiochirurgia)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby kręgosłupa)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (1)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Bóle głowy)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Ortopedia)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (1)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (1)
- 15:15 Pies na życie (4)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (7)
- 18:20 Happy i Zen (13)
- 19:00 Moje życie XXL (2)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (8)
- 20:55 Żyj jak Laila (11)
- 21:35 Chirurdzy 2 (1)
- 23:00 Dr Miami (3)
- 23:30 Dr Miami (4)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Carter i Tricia)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Jak Griffin ukradł święta)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Feralny lot)
- 01:40 Bajer z Bel-Air 5 (Leśne kłopoty)
- 02:10 Bajer z Bel-Air 5 (Ojciec wie lepiej)
- 02:40 Bajer z Bel-Air 5 (Soul Train)
- 03:10 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Rejs z Marie)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Ray sam w domu)
- 01:40 Wyrok na Franciszka Kłosa
- 03:50 Pociąg
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 5 (3)
- 09:45 Kabaretowy rejs (146)
- 10:45 Kabaretowy rejs (143)
- 11:40 Siedlisko (1)
- 12:45 Człowiek na torze
- 14:35 Znachor
- 17:25 Książę
- 17:35 Siedlisko (3)
- 20:00 Jak najdalej stąd
- 22:00 Zabij mnie, glino
- 00:20 Wielki szef
- 02:35 Starsza pani znika
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 06:00 Zameldowani (13)
- 06:30 Zameldowani 2 (1)
- 07:00 Zameldowani 2 (2)
- 07:30 Zameldowani 2 (3)
- 08:00 Zameldowani 2 (4)
- 08:30 Zameldowani 2 (5)
- 09:00 Zameldowani 2 (6)
- 09:30 Zameldowani 2 (7)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 10:30 Bonanza (1)
- 11:30 Bonanza (2)
- 16:50 Bonanza (5)
- 22:50 Żołnierz doskonały
- 01:00 Bilet na Księżyc
- 03:40 Bez wstydu
- 05:10 Miasta rytm (8)
- 06:00 Kabaretowe hity (8)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (4)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (5)
- 08:55 Kojak 2 (18)
- 09:55 Komisarz Rex 7 (Urodziny)
- 16:00 Kojak 2 (19)
- 17:00 Kojak 2 (20)
- 20:00 Bez przedawnienia
- 00:00 Trzy siostry (256)
- 01:00 Diamentowe imperium (16)
- 02:00 Teresa (52)
- 03:00 Okrutne miasto (76)
- 04:00 Przypieczętowany los (128)
- 05:00 Sploty nienawiści (33)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (72)
- 07:00 Trzy siostry (256)
- 08:00 Diamentowe imperium (16)
- 09:00 Teresa (52)
- 10:00 Okrutne miasto (76)
- 11:00 Przypieczętowany los (128)
- 12:00 Sploty nienawiści (33)
- 13:00 Diamentowe imperium (16)
- 14:00 Trzy siostry (256)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (72)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (73)
- 17:00 Trzy siostry (257)
- 18:00 Diamentowe imperium (17)
- 19:00 Teresa (53)
- 20:00 Okrutne miasto (77)
- 21:00 Przypieczętowany los (129)
- 22:00 Sploty nienawiści (34)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (73)
- 00:00 Twarzą w twarz z mordercą (5)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (6)
- 01:55 Akta zbrodni (2)
- 03:00 Twarzą w twarz z mordercą (5)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 4 (6)
- 05:05 Znaki 2 (6)
- 06:05 Prezentuj broń! (3)
- 07:10 Kafejka za rogiem 4 (12)
- 22:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (7)
- 23:00 Akta zbrodni (3)
- 02:05 Niszczycielka
- 04:10 Prezentuj broń! (33)
- 05:15 Totalcar 3 (3)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (15)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (13)
- 08:00 Słoneczny patrol (4)
- 09:00 Drużyna A 3 (11)
- 12:00 Drużyna A 3 (11)
- 13:00 Słoneczny patrol (4)
- 18:00 Drużyna A 3 (12)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (16)
- 01:10 Winnice miłości 2 (110)
- 02:20 Prezentuj broń! (57)
- 03:30 Prezentuj broń! (58)
- 04:40 Prezentuj broń! (59)
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (110)
- 07:10 Profil 4 (11)
- 08:20 Profil 4 (12)
- 09:35 Zaklinacze koni 2 (6)
- 10:35 Zaklinacze koni 2 (7)
- 11:35 Grand Hotel (8)
- 13:10 Winnice miłości 2 (110)
- 14:20 Profil 5 (1)
- 15:25 Profil 5 (2)
- 16:35 Zaklinacze koni 2 (8)
- 17:35 Zaklinacze koni 2 (9)
- 21:00 Jack i Jill
- 22:55 Grand Hotel (8)
- 01:55 Thelma i Louise
- 04:25 Bonanza (Młyn)
- 05:35 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Zaloty)
- 06:30 Celnicy 3 (1)
- 07:05 Celnicy 3 (2)
- 07:40 Poirot (Morderstwo na polu golfowym)
- 12:00 Trudny pacjent
- 13:55 Lodowa zagłada
- 20:00 Mistrz kierownicy ucieka
- 22:05 Krwawa zemsta
- 00:10 Zakończenie programu
- 08:50 Sniff i nawiedzony zamek
- 13:05 Pierwiosnek
- 14:55 Letnie wino
- 16:25 Coco Chanel
- 18:15 10 rzeczy do zrobienia, zanim zerwiemy
- 19:30 Piaskun
- 21:00 Lato we Florencji
- 22:35 Daj czadu
- 01:00 Przyjaciel czy wróg
- 02:20 Drain Your Nuts for These Stunners
- 03:35 Windykatorzy
- 05:05 Zakończenie programu
- 06:10 Młodzi muszkieterowie
- 07:40 Czarny motyl
- 09:10 Czyja to córka
- 10:35 Wyspa piratów
- 12:05 Wielki Mistrz
- 14:05 Wrobieni
- 15:35 Król wojowników
- 17:05 Projekt: Dinozaur
- 18:25 Tajna agentka
- 23:30 Wojna o honor
- 00:10 Karnawał dusz
- 01:25 Najpiękniej czesze mnie wiatr
- 02:55 Poganiacze
- 04:25 Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:00 Tonąca koza
- 06:30 Obudź mnie po wojnie
- 07:45 Namiętny hydraulik
- 09:00 Odosobnienie
- 10:25 Życie kobiety
- 12:30 Ludzie, których znamy
- 14:10 Milcząca odwaga
- 15:30 Miasteczko Abilene
- 17:00 Moulin Rouge
- 21:00 Bella vista
- 00:10 Blitz
- 01:45 eXistenZ
- 03:20 Leonardo (7)
- 04:10 Sex ze śniadaniem
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:05 Świątynia koszykówki
- 07:40 Opowieści z ławeczki
- 09:30 Bohaterowie
- 11:15 Potężne sierotki
- 13:10 Paryż 36
- 17:05 Opowieść o Zbawicielu
- 20:00 Houdini i Doyle (8)
- 20:45 Dynastia Tudorów 2 (2)
- 21:45 Wiwarium
- 23:20 Mężczyzna, który kocha
- 01:05 W samo południe
- 03:00 Bulwar Zachodzącego Słońca
- 10:00 Ikony - 10 min. (Humphrey Bogart)
- 10:10 Burza (112)
- 11:05 Najpiękniejsza brzydula (113)
- 11:55 Moda na sukces 34 (8624)
- 12:25 Moda na sukces 34 (8625)
- 12:55 The Queen of Flow 2 (68)
- 13:45 Muzyczny express (142)
- 16:10 Willy agent (31)
- 16:30 The Queen of Flow 2 (76)
- 17:20 Najpiękniejsza brzydula (107)
- 20:25 Moda na sukces 34 (8625)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8626)
- 21:30 Mózg za miliard dolarów
- 23:25 Kret
- 00:20 Kabaret bez granic (Antoni Gorgoń Grucha)
- 01:00 Zjedzeni żywcem
- 02:50 Śmierć zza drzwi
- 04:25 Zrobiony w balona
- 05:05 Sąsiedzi - Buster Keaton
- 05:35 Cannes 2024 (5)
- 05:45 Ale lapsus (11)
- 05:55 Klik News (70)
- 06:00 Blada twarz
- 06:30 Kabaret bez granic (Kabaret Trzecia Strona Medalu)
- 06:50 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (16)
- 07:10 Vidocówka (4)
- 07:20 Maria Magdalena (27)
- 08:25 Maria Magdalena (28)
- 09:25 Superstars (Clint Eastwood)
- 14:25 Maria Magdalena (18)
- 15:25 Maria Magdalena (19)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8324)
- 20:50 Maria Magdalena (27)
- 21:50 Maria Magdalena (28)
- 22:50 Easy Rider
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire (17/24)
- 13:35 Columbo 2 (4)
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Aktywny senior
- 16:35 Spotkanie z balladą
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo (3)
- 19:00 Chicago Fire (18/24)
- 19:55 Columbo 2 (2)