Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:05 Sissi - młoda cesarzowa
- 03:05 Psy 2. Ostatnia krew
- 16:40 Przed ekranem (14)
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Ojciec Mateusz 31 (Bal u konsula)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Komisarz Alex 21 (Strzelanka)
- 21:20 Hit na sobotę: Conan Barbarzyńca
- 23:20 John Rambo
- 01:10 Mój przyjaciel szpieg
- 03:05 Moje idealne życie
- 04:35 Zakończenie programu
- 04:55 Barwy szczęścia (3010)
- 05:25 Barwy szczęścia (3011)
- 06:00 Barwy szczęścia (3012)
- 06:35 M jak miłość (1804)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:45 To jest grane (22)
- 12:25 Z głową w chmurach
- 14:00 Familiada (2876)
- 14:35 Koło fortuny (1642)
- 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 2 (Lanberry)
- 18:10 Va banque (753)
- 18:45 Akacjowa 38 (437)
- 19:40 "Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze (21)
- 22:10 Panorama
- 22:50 Miłość jest blisko
- 00:25 Legendy regionalne (Utopce w krainie św. Anny)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (315)
- 02:05 Dzikie pszczoły (60)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1318)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Walka)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 06:15 Całkiem niezła historia (Niezwykłe życie pana Biegusa)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna o egzotycznym smaku)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (16)
- 10:00 Dobrego dnia
- 16:00 Na sygnale (Przeszkoda)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 WAWA Bohaterom
- 17:21 Saga rodów (Ród Hallerów)
- 17:40 Kronika warszawska: Kronika lata '80
- 17:50 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (4)
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:45 Pogoda
- 21:48 Sport
- 21:54 Niezwykłe miejsca (Zakład Aktywizacji Zawodowej)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Podróż sentymentalna)
- 01:55 Spider-Man 3
- 04:50 Disco Gramy (6284)
- 05:35 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 08:35 Hotel Transylwania 2
- 10:15 Faceci w czerni 3
- 14:40 Gliniarze (Jedyna miłość)
- 15:40 Gliniarze (Cicha śmierć)
- 18:20 Chłopaki do wzięcia (395)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:15 Prezydenci i premierzy (362)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 23:00 Venom
- 01:05 Love Island. Wyspa miłości (189)
- 02:05 STOP Drogówka (304)
- 03:05 Interwencja (5471)
- 03:25 Disco Polo Life (2391)
- 08:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (112)
- 09:00 Galileo (870)
- 10:00 Galileo (871)
- 11:05 #Jesteśmy dla dzieci (242)
- 11:30 Ewa gotuje (488)
- 00:50 Zabójczy arsenał
- 02:35 Zobacz to!: Dyżur 3 (33)
- 03:15 Menu na miarę (8)
- 04:00 Menu na miarę (9)
- 04:35 Menu na miarę (10)
- 05:00 Dyżur 3 (34)
- 05:30 Dyżur 3 (36)
- 06:00 Taki jest świat 9 (34)
- 07:00 Kobra - oddział specjalny (Tylko prawda)
- 00:55 Śmiertelna odwilż
- 03:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (190)
- 04:00 Niesamowite! (Skuter)
- 04:35 Niesamowite! (Firma na sprzedaż)
- 05:00 Dyżur 3 (36)
- 05:30 Dyżur 3 (37)
- 06:00 Gra muzyka (6)
- 07:00 Dom dla psa (9)
- 08:00 Ale numer! 20 (17)
- 08:35 Ale numer! 20 (18)
- 09:00 Hit Kabaret Show (7)
- 17:20 Astro Boy
- 20:00 Asterix i Kleopatra
- 21:40 Dzielnica strachu (Królowa nocy)
- 10:00 Car SOS (Ford Fiesta XR2)
- 11:00 Car SOS (Honda CRX)
- 12:00 Car SOS (Citroën SM)
- 13:00 Car SOS (TVR Grantura)
- 14:00 Car SOS (Volkswagen Golf GTI)
- 15:00 Car SOS (Triumph TR7)
- 02:45 MacGyver (5)
- 03:40 MacGyver (6)
- 04:30 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (5)
- 05:15 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Agenci NCIS 17 (10)
- 07:00 Agenci NCIS 17 (11)
- 07:55 Agenci NCIS 17 (12)
- 08:50 Agenci NCIS 17 (13)
- 09:50 Kobra - oddział specjalny (6)
- 10:50 Kobra - oddział specjalny (7)
- 11:50 Lot
- 14:50 Rycerz króla Artura
- 17:40 Super 8
- 20:00 Elizjum
- 00:00 Zabójcze kataklizmy 2 (4)
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 5 (6)
- 01:50 W okowach mrozu 6 (22)
- 02:40 Malownicze trasy kolejowe 5 (6)
- 03:25 Serengeti 2 (4)
- 04:20 W okowach mrozu 6 (15)
- 05:05 Dzika Francja (1)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 4 (5)
- 06:25 Serengeti 3 (1)
- 07:35 Serengeti 3 (2)
- 08:50 Serengeti 3 (3)
- 10:00 Dzika Francja (1)
- 11:00 Starożytne mocarstwa (6)
- 12:00 W okowach mrozu 5 (13)
- 12:55 W 80 kilo dookoła świata (4)
- 13:50 Jak budowano imperia (4)
- 16:55 Życie na pustkowiu (3)
- 17:55 Dzika Francja (1)
- 19:00 Planeta zmian (1)
- 20:00 Brytyjskie fabryki 3 (4)
- 21:10 Zjawiskowa Ziemia (3)
- 22:15 W okowach mrozu 6 (17)
- 23:20 Dzika Francja (1)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 00:45 Ghostforce (Maskarada/ Batata)
- 01:10 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 01:35 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 01:45 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 01:50 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 02:00 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 02:05 Taffy 2 (Zjazd)
- 02:10 Płazowyż 2 (Piżamówka nad piżamówkami/Dzień w akwarium)
- 02:35 Płazowyż 2 (Rygiel)
- 02:55 Płazowyż 2 (Nocni woźnice/Powrót do Kurzajkowa)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig drapieżników)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig z pszczołożółwiem)
- 04:00 Dronersi 2 (Wyścig Szefa Kuchni)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Obóz Walkirii)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Dziadek Kozioł)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nie bój się bawić)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 05:45 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 05:50 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Kotowtór)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Czasołamaczka)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Kuzynka Jilly/ Kawiarnia Glorii)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Z dyńki)
- 07:55 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 08:00 Taffy (Nowszy model)
- 08:10 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 08:25 Taffy (W klatce)
- 08:30 Taffy (Podchody z duchami)
- 08:35 Taffy (Rozgrywka)
- 08:45 Taffy (Rywal)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (38)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (36)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (41)
- 14:00 Taffy (Szopi Księżyc)
- 14:05 Taffy (Kochany klops)
- 14:20 Herosi pół na pół (Zgrywuska/ Mój kumpel internet)
- 14:50 Herosi pół na pół (Zły Bzyk/ Czasem szczęście, czasem pech)
- 15:20 Herosi pół na pół (Królowie stołówki/ Moc ogórków)
- 15:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Ciasto twarde/ Szczurzy ogon)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Przepisy i zasady / Zaporwany)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Eko-Greenowie/ Rozejm)
- 22:20 Obóz Kikiwaka 6 (Wykończeni)
- 22:50 Raven na chacie (8)
- 23:20 Raven na chacie (9)
- 23:50 Fatalna czarownica (W ciele nietoperza)
- 00:40 Opening Night
- 02:15 Good Girl
- 03:45 Interwencja
- 05:15 Zakończenie programu
- 06:10 Guido Superbohater
- 07:35 Spisek
- 09:35 Agora
- 11:40 Nauka spadania
- 13:15 Oda do radości
- 14:50 Maudie
- 16:45 Kochankowie z Księżyca
- 20:00 Legalna blondynka
- 21:40 Między miejscami
- 23:15 Bez miłości ani słowa
- 00:05 Ulica nadziei 3 (11)
- 01:00 Niezapomniane 5 (3)
- 01:55 Śmierć z dala od palm (6)
- 02:50 Tajemnice Brokenwood (1)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 10 (3)
- 05:10 Obiady piątkowe 5 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (1)
- 06:00 Ojciec Brown 9 (5)
- 07:00 Śmierć pod palmami 5 (4)
- 08:10 Lewis (1)
- 09:15 Morderstwa w Midsomer 16 (3)
- 11:10 Śmierć pod palmami 8 (6)
- 12:15 Śmierć z dala od palm (5)
- 13:25 Sanditon 3 (2)
- 14:30 Tajemnice Brokenwood (1)
- 16:25 Śmierć pod palmami 5 (5)
- 17:35 Śmierć pod palmami 8 (6)
- 18:40 Śmierć pod palmami 12 (6)
- 19:50 Śmierć z dala od palm (6)
- 21:00 Milczący świadek 25 (3)
- 22:05 Milczący świadek 25 (4)
- 23:15 Ragdoll (5)
- 00:05 Magia nagości. Niemcy 2 (5)
- 01:10 Magia nagości. Finlandia (3)
- 01:45 Niegrzeczne myśli grzecznych dziewczynek (2)
- 02:45 I love kabaret (3)
- 03:45 I love kabaret (6)
- 04:45 I love kabaret (3)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (62)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:45 Survivalowa rodzina (4)
- 08:20 To leci w sieci (4)
- 08:45 To leci w sieci (1)
- 09:10 To leci w sieci (7)
- 09:35 Historia kultowych marek (3)
- 12:40 Rozmowy kontrolowane
- 18:30 I love kabaret (7)
- 19:30 Hity polskiego kabaretu 6 (4)
- 20:20 Piekielna pułapka
- 00:00 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 00:30 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 00:55 Dzika kuchnia (2)
- 01:30 Dzika kuchnia (3)
- 02:00 Dzika kuchnia (4)
- 02:30 Dzika kuchnia (5)
- 03:05 Dzika kuchnia (7)
- 03:35 Dzika kuchnia (1)
- 04:10 Dzika kuchnia (2)
- 04:40 Dzika kuchnia (3)
- 05:10 Dzika kuchnia (4)
- 05:45 Kuchnia na dziko (3)
- 06:00 Na osi (1094)
- 06:35 Turystyczna jazda (Łotwa: Północna Kurlandia)
- 06:50 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 07:05 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 08:05 77 TV 2 (Przypadki wakacyjne)
- 09:05 Giganty na drogach (9)
- 10:05 Giganty na drogach (10)
- 11:00 Giganty na drogach 2 (1)
- 12:00 Giganty na drogach 2 (2)
- 13:00 Giganty na drogach 2 (3)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (4)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (5)
- 16:00 Giganty na drogach 2 (6)
- 17:00 Giganty na drogach 2 (7)
- 18:00 Giganty na drogach 2 (8)
- 19:00 Giganty na drogach 2 (9)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 U nas w...
- 07:40 U nas w...
- 08:00 U nas w...
- 08:20 U nas w...
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:20 Z lokalnego archiwum
- 09:40 Z lokalnego archiwum
- 10:00 Przepis na remont 2 (12)
- 10:30 Przepis na remont 2 (13)
- 11:00 Przepis na remont 2 (14)
- 11:30 Przepis na remont 2 (15)
- 11:55 Przepis na remont 2 (16)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (1)
- 16:00 Giganty na drogach 2 (2)
- 17:00 Giganty na drogach 2 (3)
- 18:00 Giganty na drogach 2 (4)
- 19:00 Giganty na drogach 2 (5)