Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 Dzika kuchnia (1)
- 01:05 Dzika kuchnia (2)
- 01:35 Dzika kuchnia (3)
- 02:10 Dzika kuchnia (4)
- 02:40 Dzika kuchnia (5)
- 03:15 Dzika kuchnia (7)
- 03:50 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (7)
- 06:25 Remont na 5+ (8)
- 06:50 Remont na 5+ (1)
- 07:15 Remont na 5+ (2)
- 07:40 Remont na 5+ (3)
- 08:00 Dzika kuchnia (2)
- 08:30 Dzika kuchnia (3)
- 09:05 Dzika kuchnia (4)
- 09:35 Dzika kuchnia (5)
- 10:05 Przepis na remont (18)
- 10:35 Przepis na remont (19)
- 11:05 Przepis na remont (20)
- 11:35 Przepis na remont (21)
- 15:00 Przepis na remont (22)
- 15:30 Przepis na remont (23)
- 16:05 Przepis na remont (24)
- 16:35 Przepis na remont (25)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 6 (1)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Mięso)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Ortopedia: implanty stawów)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Zabiegi okulistyczne w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Psychiatria, uzależnienia i depresje w czasie pandemii)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Depresja)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Kardiochirurgia)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Wady serca - jak je rozpoznać i jak je leczyć?)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (2)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 15:15 Pies na życie (5)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (8)
- 18:20 Happy i Zen (14)
- 19:00 Moje życie XXL (3)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (9)
- 20:55 Żyj jak Laila (12)
- 21:35 Chirurdzy 2 (2)
- 23:00 Dr Miami (5)
- 23:30 Dr Miami (6)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Feralny lot)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Gronkowski i pszczoły)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 15 (DJ Peter)
- 01:40 Bajer z Bel-Air 5 (Bolesna miłość)
- 02:10 Bajer z Bel-Air 5 (Paparazzi)
- 02:40 Bajer z Bel-Air 5 (11)
- 03:10 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Grube ryby)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Posuń się)
- 04:10 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Krótkie wakacje)
- 04:40 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Pracująca dziewczyna)
- 05:25 Jim wie lepiej 8 (Dziewczyna Kyle'a)
- 05:55 Jim wie lepiej 8 (Znaczący prezent)
- 06:30 Jim wie lepiej 8 (Sposób tatusia)
- 07:00 Jim wie lepiej 8 (Fizykoterapia)
- 07:25 Melissa i Joey 5 (Podróż poślubna)
- 07:50 Melissa i Joey 5 (Dzień po)
- 00:35 W lesie dziś nie zaśnie nikt
- 02:45 Skrzydlate świnie
- 04:55 Najpiękniejsze fajerwerki ever
- 05:30 Mów mi Mesjasz
- 06:00 Rekruci (Polegamy na sobie)
- 06:50 Rekruci (Walka płci)
- 07:45 Złoty interes (Kampery)
- 08:40 Nowy kabaretowy rejs 5 (4)
- 09:45 Kabaretowy rejs (145)
- 10:40 Kabaretowy rejs (146)
- 11:40 Siedlisko (2)
- 12:50 Cudowne miejsce
- 14:50 Dwa księżyce
- 17:45 Siedlisko (4)
- 20:00 W imię...
- 22:25 Obława
- 00:40 Obrońca
- 02:40 Gdańsk 1939
- 03:45 Bez prawa do życia
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 05:05 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 06:00 Zameldowani 2 (1)
- 06:30 Zameldowani 2 (2)
- 07:00 Zameldowani 2 (3)
- 07:30 Zameldowani 2 (4)
- 08:00 Zameldowani 2 (5)
- 08:30 Zameldowani 2 (6)
- 09:00 Zameldowani 2 (7)
- 09:30 Zameldowani 2 (8)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:25 Bonanza (2)
- 11:30 Bonanza (3)
- 16:50 Bonanza (6)
- 20:00 Policyjna opowieść 3
- 22:00 Negatyw
- 00:50 C.K. Dezerterzy (1/2)
- 02:45 C.K. Dezerterzy (2-ost.)
- 04:05 Hitler narkoman
- 05:05 Miasta rytm (9)
- 06:00 Scena śmiechu (45)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (5)
- 07:50 Matki, żony i kochanki (6)
- 08:55 Kojak 2 (19)
- 16:00 Kojak 2 (20)
- 17:00 Kojak 2 (21)
- 20:00 Joker
- 21:55 Porachunki
- 00:00 Trzy siostry (257)
- 01:00 Diamentowe imperium (17)
- 02:00 Teresa (53)
- 03:00 Okrutne miasto (77)
- 04:00 Przypieczętowany los (129)
- 05:00 Sploty nienawiści (34)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (73)
- 07:00 Trzy siostry (257)
- 08:00 Diamentowe imperium (17)
- 09:00 Teresa (53)
- 10:00 Okrutne miasto (77)
- 11:00 Przypieczętowany los (129)
- 12:00 Sploty nienawiści (34)
- 13:00 Diamentowe imperium (17)
- 14:00 Trzy siostry (257)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (73)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (74)
- 17:00 Trzy siostry (258)
- 18:00 Diamentowe imperium (18)
- 19:00 Teresa (54)
- 20:00 Okrutne miasto (78)
- 21:00 Przypieczętowany los (130)
- 22:00 Sploty nienawiści (35)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (74)
- 00:50 Agenci NCIS 13 (Reakcja)
- 01:30 Agenci NCIS 13 (Nieobliczalni)
- 02:15 Archie (3)
- 03:05 Inspektor Ricciardi (Dzień umarłych)
- 21:30 Sisi (4)
- 22:40 Domina (Tajemnice)
- 23:50 Agenci NCIS 13 (Po godzinach)
- 00:00 Twarzą w twarz z mordercą (6)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (7)
- 01:55 Akta zbrodni (3)
- 03:00 Twarzą w twarz z mordercą (6)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 4 (7)
- 05:00 Znaki 2 (7)
- 06:05 Prezentuj broń! (4)
- 07:10 Kafejka za rogiem 4 (13)
- 22:55 Akta zbrodni (4)
- 23:55 Twarzą w twarz z mordercą 2 (1)
- 00:50 Po śladach mordercy
- 02:50 Prezentuj broń! (34)
- 03:55 Prezentuj broń! (35)
- 05:00 Prezentuj broń! (36)
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (16)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (14)
- 08:00 Słoneczny patrol (5)
- 09:00 Drużyna A 3 (12)
- 12:00 Drużyna A 3 (12)
- 13:00 Słoneczny patrol (5)
- 18:00 Drużyna A 3 (13)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (17)
- 20:00 Bunt obcych
- 22:10 Po śladach mordercy
- 00:35 Winnice miłości 2 (111)
- 01:50 Prezentuj broń! (60)
- 02:55 Prezentuj broń! (1)
- 04:00 Prezentuj broń! (2)
- 05:00 Hity AXN
- 05:25 Hity AXN
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Hity AXN
- 06:30 Hity AXN
- 06:55 Profil 5 (1)
- 08:05 Profil 5 (2)
- 09:10 Zaklinacze koni 2 (8)
- 10:10 Zaklinacze koni 2 (9)
- 11:10 Grand Hotel (9)
- 13:10 Winnice miłości 2 (111)
- 14:20 Profil 5 (3)
- 15:25 Profil 5 (4)
- 16:25 Zaklinacze koni 2 (10)
- 17:25 Zaklinacze koni 2 (11)
- 21:00 Chłopak dla szefowej
- 22:50 Grand Hotel (9)
- 00:00 Prowokacja
- 01:55 Robocop 3
- 04:05 Bonanza (Zaloty)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Ucieczka do Ponderosy)
- 06:30 Celnicy 3 (2)
- 07:05 Celnicy 3 (3)
- 07:40 Poirot (Niemy świadek)
- 12:00 Żar zemsty
- 13:55 Titanic 2
- 00:10 Zakończenie programu
- 04:10 Na przekór całemu światu
- 05:10 Worek mąki
- 06:40 Magia malin
- 08:00 Książę i ja: Królewskie wesele
- 09:35 Maszynista
- 12:35 Czekając na Anyę
- 14:20 Tygrysy ze stacji Shagou
- 16:20 Prawie przyjaciele
- 18:00 Powrót do domu
- 19:30 Zmarszczki
- 21:00 Tajemnica pieczęci smoka
- 23:00 Piano, solo
- 01:25 BloodRayne
- 02:55 My First Threesome
- 04:10 Krzyk 4
- 06:05 Zakończenie programu
- 06:15 Strefa Q
- 08:10 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 09:50 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 11:25 Zaginiona
- 13:00 Lope
- 14:50 Link do zbrodni
- 16:30 Kung-fu joga
- 18:15 Czerwone niebo
- 20:00 Więzy krwi
- 21:45 Niezłomni
- 23:45 Stan Helsing
- 00:20 Trumna doktora Blooda
- 01:50 Lassie z Malowanych Wzgórz
- 03:00 Duchy z 42. ulicy
- 04:00 Zemsta zombie
- 05:00 Hotel Bleu
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 W głębinach
- 07:40 Hawaje
- 08:05 Intruz
- 09:25 Namacalni
- 09:35 Bajeczni Dorseyowie
- 11:00 Życie z ojcem
- 12:55 Strach
- 14:15 Salonik, sypialnia i kąpiel
- 15:25 Champagne Safari
- 16:20 Aun: początek i koniec wszech rzeczy
- 17:55 31 godzin
- 18:20 Najskromniejsze kino w dziejach
- 19:40 Podążaj na Zachód
- 21:00 Świat
- 22:20 Postrach maleńkiego miasteczka
- 23:20 Portret pamięciowy
- 00:55 7 psychopatów
- 02:45 Rewolta
- 04:25 Słodka zemsta
- 05:50 Zakończenie programu
- 06:35 Camino
- 09:00 Królowe ringu
- 10:35 Rodzina Steedów (1)
- 12:25 Na skrzydłach orłów
- 14:00 Che. Rewolucja
- 16:10 Pan Pip
- 18:05 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 20:00 Dynastia Tudorów 2 (3)
- 21:00 Regulamin zabijania
- 23:05 Tydzień kawalerski
- 02:10 Delirium
- 04:15 Alucarda
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Joanna Racewicz)
- 06:20 Klik News (70)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie, Al Pacino, Clint Eastwood, Keanu Reeves i Dolly Parton)
- 07:10 FilmoNewsy (38)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (19)
- 07:55 Między gwiazdami (Sebastian Fabijański - extra!)
- 10:10 Burza (113)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (114)
- 11:50 Klik News (71)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8625)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8626)
- 12:55 The Queen of Flow 2 (69)
- 13:50 Między gwiazdami (odc_156)
- 14:10 Muzyczny express (142)
- 14:35 FilmoNewsy (128)
- 14:55 Ale lapsus (5)
- 15:10 Klik News (71)
- 15:20 Willy agent (31)
- 15:35 Klik News (71)
- 15:45 Planetarium (166)
- 16:05 Klik News (72)
- 16:15 The Queen of Flow 2 (77)
- 17:05 Najpiękniejsza brzydula (108)
- 17:55 Latający Czestmir (5)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8626)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8627)
- 21:20 Zmierzch bogów
- 04:45 Pociąg do Edynburga
- 06:00 Codzienne marzenia
- 06:30 Kabaret bez granic (Kabaret A JAK!)
- 06:55 Vidocówka (3)
- 07:10 Maria Magdalena (28)
- 10:10 Między gwiazdami (9)
- 10:35 Sekrety autorów (5)
- 10:45 Królewski ślub. Exclusive! (1)
- 11:00 Vidocówka (1)
- 11:15 Muzyczny express gold (Muzyczne duety)
- 11:25 REC. EXTRA ("Żeby nie było śladów" - Tomasz Ziętek, biografia)
- 11:30 REC. EXTRA ("Żeby nie było śladów" - relacja z Off Camera 2021)
- 11:35 Skąd ja Cię znam? (Kim Kardashian)
- 11:50 "Top 13" - ranking gwiazd (Gwiazdy po godzinach)
- 14:25 Maria Magdalena (19)
- 15:25 Maria Magdalena (20)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8325)
- 20:50 Maria Magdalena (28)
- 21:50 Maria Magdalena (29)
- 22:50 Mistrz kierownicy ucieka
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire
- 13:35 Columbo
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Spotkanie z balladą
- 17:25 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 21:40 Napisała: Morderstwo
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Malediwy